Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (62 – …
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Jasnowidz z Jasnej G… o Minister zdrowia i statys…
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  seler o Wolne tematy (62 – …
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
  JADAM o Izrael wciąż domaga się zmiany…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Promująca „międzyrasową” pedofilię fundacja Euroweek grozi sądem

Posted by Marucha w dniu 2018-12-14 (Piątek)

Wyszukane angielskie poczucie humoru fundacji „Euroweek” grożącej Prawemu… sądem

Nie wiem, jak w języku angielskim brzmi staropolskie powiedzenie „uderz w stół a nożyce się odezwą”. Nie wiem, ponieważ nigdy nie byłem na warsztatach młodych liderów.

Jak miałem 11-15 lat, czyli w latach 1985-89 „cieszyłem się” schyłkiem PRL-u i początkiem III RP w Podstawowej Zbiorczej Szkole Gminnej w Gajewnikach. I moim językiem obcym był wówczas rosyjski. A szkoda, że nie wiem, ponieważ należałoby jakoś skomentować poniższe i załączone do tekstu pismo ze strony fundacji „Euroweek”. Oczywiście w języku, którego uczyli „wolontariusze” z III Świata, czyli angielskim (suahili zresztą też). No chyba, że przyjmiemy, że na tych „warsztatach” był tylko międzynarodowy język miłości…

Tak więc zwróciłem do wujka Google’a, żeby rozwiązać gnębiące mnie wątpliwości. I tak strona http://angielski.edu.pl/ (z dodatkiem Edgard nauka języków) informuje mnie, że najbardziej zbliżony po angielsku idiom brzmi „if the cap fits, wear it, (2) every why has a wherefore”, co w bezpośrednim znaczeniu tłumaczy się jako „jeśli coś się ciebie tyczy, zaakceptuj to, weź na siebie krytykę”.

A teraz zanalizujmy ten żartobliwy tekst, który rzekomo jest pisany przez kancelarię prawniczą, a faktycznie podpisane tylko przez Prezesa Zarządu Fundacji „Euroweek” Adama Janikowskiego.

„Działając w imieniu i na rzecz fundacji Euroweek żądam natychmiastowego usunięcia artykułu „Integracja z innymi rasami czy zagrożenie multikulturową pedofilią”?

>https://prawy.pl/100294-integracja-z-innymi-rasami-czy-zagrozenie-multikulturowa-pedofilia/

Żądam także usunięcia wszystkich komentarzy zamieszczonych pod ww artykulem.

Moja skromna odpowiedź – żądać to wy sobie możecie… Na szczęście to jest Polska, a nie Niemcy, czy Szwecja, gdzie za powyższy artykuł autor mógłby dostać 2 do 5 lat, czyli o wiele więcej, niż przybyły do tego kraju imigrant za gwałty, czy nawet przypadkowe zabójstwo miejscowego, jak to niedawno miało miejsce w Niemczech i skończyło się dla „nieletniego” sprawcy pracami społecznymi. Jeszcze jakaś wolność słowa w Polsce jest.

Treści i komentarze na państwa portalu są całkowicie nieprawdziwe, są szkalujące, ksenofobiczne i rasistowskie.

Cóż jak się nie ma czym przywalić, to zawsze się wali rasizmem? Jak obuchem, czy inną kłonicą? Więcej finezji, ponoć jesteście prawdziwymi Europejczykami. A co takiego w tekście panu Janikowskiemu się nie spodobało? Może to:

Na portalu instagram pod tagiem #euroweek można znaleźć bardzo dużo zdjęć polskich dzieci z mężczyznami, na których widoczny jest wyraźny kontakt fizyczny. Dużo wyższy wiek „wolontariuszy” wskazuje na to, że te zaloty dorosłych murzyńskich i arabskich mężczyzn do niedojrzałych płciowo i emocjonalnie dziewczynek trafiają na bardzo podatny grunt. Wystarczy poczytać, co te małolaty piszą na forach portali społecznościowych.

Jakoś nie wydaje mi się, żeby polski nauczyciel całował dzieci na takich zajęciach. Również nie spotkałem się, aby młoda uczennica pisała do nauczyciela, że „zostawi mu otwarte okno w hotelu”. Czy wyznaje mu publicznie na Instagramie, że jest jej mężem. To wszystko kwalifikuje się do wjazdu Policji i sprawdzenia ich pod kątem innych czynności seksualnych wobec osób nieletnich.

Później przejawem wyszukanego poczucia humoru jest uwaga:

Ponadto bardzo istotną przyczyną uzasadniającą żądania jest to, że (…) w treści artykułu wykorzystane są wizerunki osób, które w żaden sposób nie wyraziły zgody na ich publikację.

Akurat zdjęcia są wzięte z Instagrama z… oficjalnych zdjęć z Euroweek 2015, 2016 i 2018, czyli zamieszczone przez was. Może czas przeczytać regulamin Instragrama?

To jest dopiero żart:

Wskazuję, że działania Państwa mogą być uznane za wyczerpujące znamiona czynów karalnych.

A na jakiej podstawie? I z jakiego paragrafu?

Liczne treści, które znalazły się w tej publikacji są jednoznacznie nacechowane kontekstem seksualnym. Te określenia w przedmiotowej sprawie wprost należy uznać za kłamliwe, wyrażone bez żadnych faktycznych i prawnych podstaw.

I tu mamy pierwsze jawne kłamstwo, bo podstaw w faktach, by się parę znalazło. Ponieważ ten masturbujący się do małoletnich uczestniczek Euroweek egzotyczny byczek, pardon „wolontariusz” to jakiś kosmita, w dodatku nie zachowujący się jako internetowy molestant? Ciekawe, co wcześniej robił na samym obozie? Poniżej mamy materiał o masturbującym się do uczestniczek „wolontariuszu”, który się pojawił… na portalu TVP Info.

>https://www.tvp.info/40415940/szokujace-nagranie-dziewczynka-opowiada-o-masturbujacym-sie-wolontariuszu-programu-euroweek?fbclid=IwAR2J9BIhlkN_aPAnKKE_E3NE9zfVv4m5e74rJeayiYqQ9mB2ouQ7NhW_Xu4

Jak się to ma do zamieszczone w piśmie:

Oświadczam z całą odpowiedzialnością, że żaden z uczestników, pedagogów, czy też rodziców dotychczas nie zgłosił ani jednego przypadku nadużycia, czy nieprawidłowości ze strony prowadzących zajęcia, które odnosiłby się do niewłaściwych zachowań prowadzących zajęcia w ramach programu „Euroweek”.

No to odsyłam to powyższej wypowiedzi uczestniczki. A to kolejny materiał, tym razem wrzucony w 2015 roku. Rzekomo „wolontariusze” nie mają wstępu i dostępu do pokoi dzieci…

>https://video-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/11219808_761494403949582_403112488_n.mp4?_nc_cat=102&efg=eyJybHIiOjM4MywicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic2QifQ%3D%3D&rl=383&vabr=213&_nc_ht=video-arn2-1.xx&oh=0d4841202778955825dd4313678f7eda&oe=5C13F3DF

Poczucie humoru jak w piśmie fundacji Euroweek do Prawego.pl

Skoro takie rzeczy są w sieci, to pytanie czego w sieci jeszcze nie ma? Myślę, że przesłuchanie małoletnich uczestniczek Euroweek przez prokuratura i policję może przynieść wiele bardzo ciekawych faktów. Profilaktycznie proponuję zamknąć pana prezesa w areszcie na początek na 3 miesiące do wyjaśnienia, chociaż części wątpliwości.

Tak więc podsumowując – żegnam was staropolskim „pisz do mnie na Berdyczów”, a jeśli nie, to z najwyższą radością spotkam się z Fundacją i panem Janikowskim na sali sądowej. Ciekawe tylko jak obiegnie wszystkie sale sądowe przeciwko wszystkim mediom piszącym PRAWDĘ!!! o jej fundacyjce i multikulturowych szkoleniach. Za unijne, czyli także za moje pieniądze.

Michał Miłosz
https://prawy.pl/

Komentarzy 35 do “Promująca „międzyrasową” pedofilię fundacja Euroweek grozi sądem”

 1. MacGregor said

  Jeszcze dziś sprawa trafia pedo-weeku trafia do prokuratury za sprawą m,.in. Ordo Iuris i Roberta Winnickiego.
  mnie przeraża co innego – gdzie są rodzice tych dziewczynek?

 2. Lipski said

  Indformacje o działaniach tej,pseudo organizacji „liderów” w Polsce i grach dorosłych facetów,muzułmanów z polskimi nastolatkami ,nawet bez kontekstu,pornograficznego,za aprobatą tej organizacji, są autentyczne.

  Pewersyjne zdjęcia muzułmanów z polskimi nastolatkami to nie są fake news.One są również na arabskich portalach.Panowie chwalą się tymi zdjęciami.Niech spróbują z żydowskimi dzieczynami to Mosad natychmiast zareaguje.
  Polske organy ścigania są bezradne.

  Organizacja w Polsce oddaje dobrowolnie dziewczyny pod terror psychiczny polskie nastolatki.

  Dłaczego takie zdjęcia dorośli Panowie nie mają z obcymi muzułmankami?

  W islamie,tego rodzaju zdjęcia,z obcymi nastolatkami są zakazane.Podawanie takich zdjęć zobowiązuje do zabicia takiego ,dorosłego faceta,wykorzystującego publicznie, zdjęcia, nieletniej muzułmanki lub zapłacenia kary minimum(zależne pd kraju) od 1000 do 100.000 Euro. Dobrowolnie. W innym przypadku jako muzułmanin muszę takiego faceta …zneutralizować i jego rodzinę.
  W tym jego matkę lub brata.Polecam salafistów…Nie jestem muzułmanem.

  Niestety takich organizacji jest wiele w EU zachodniej.To jest ukryta wojna hybrydowa przeciw EU ale i przeciw USA.Nie ma i nie będzie intergracji na systemie chrześcijanin-ateista,żyd z „muslimami”.Nie mylić ,proszę z „muslima” portalem matrymonialnym do kupienia…3-6 żon ale to nie jest na temat.

  Rodzice w Polsce,w EU boją się o swoje dzieci w szkołach.Izolują dziewczyny gdyż są napastowane przez muzułmanów.

 3. Zerohero said

  No proszę. Mateusz Piskorski gnije od 3 lat w więzieniu oficjalnie oskarżony o „szerzenie rosyjskiej narracji” (poważnie, to jedyny zarzut!). Piskorski:
  – nie apelował aby ściągać rosyjskie wojska do Polski,
  – nie apelował aby brać udział w wojnach rosyjskich jako sojusznik Rosji,
  – nie apelował aby do Polski ściągać rosyjskich kolonistów
  – nie apelował aby oddawać Rosjanom polskie firmy za przysłowiową złotówkę.

  Natomiast Żydzi jadą po bandzie. Oddali gospodarkę zachodniemu kapitałowi, posyłają polską armię na swoje wojny, a teraz oddają polskie dziewczynki w charakterze zabawek seksualnych i inkubatorów dla arabów i murzynów. Jak słusznie wielu już zauważyło, premier Morawiecki posyła swoje dzieci do żydowskiej szkoły, a tym czasie polskie dziewczynki mają „przytulanki” z Afrykańczykami. Afrykanie integrują się z polskimi dziećmi po same jaja.
  Żaden Żyd nie odpowiada za szerzenie „żydowskiej narracji w Polsce”, a to przecież ich narracja (film nr. 2).

 4. Zerohero said

  a swoją drogą, to nie mogę się nadziwić jak bezjajeczne i zlobotomizowane jest plugawe polactwo, czyli wróg mniesjzości polskiej w Polin. Plugawe polactwo boi się „zielonych ludzików” Putina w Polsce – co nawiasem mówiąc jest gigantycnzym absurdem, a w tym czasie bezczynnie stoi gdy żydowski sutener bezcześci polskie dzieci.
  Polactwo kręci nosami na rozróby we Francji, czym samum daje popis swoje bezjajeczności i bezmózgowatości.

  Polscy generałowie regularnie piszą felietony o zagrożeniu rosyjskim. Jaki naród tacy generałowie. Czy któraś z pospolitych mend czapkujących Misiewiczowi zdobyła się na taki list jaki napisali generałowie we Francji?

  «Panie Prezydencie, (…) niech Pan zwróci uwagę, że Porozumienie może przeważyć nad ustawodawstwem francuskim. (…)

  Panu nie wolno jest ustąpić bez debaty publicznej – jak że chodzi o ponowny krok w kierunku redukcji niepodległości Francji – zwłaszcza wobec faktu, iż 80 % Francuzów utrzymuje, że imigracja powinna być zablokowana, lub drastycznie obniżona.

  Podpisując Pakt, doda Pan jeszcze jeden powód do rebelii rozwścieczonego narodu, który i bez tego został wystarczająco zmaltretowany. Stanie się Pan winien degeneracji demokracji, żeby nie powiedzieć – zdrady narodu.

  Finanse naszego kraju są w opłakanym stanie, a dług publiczny rośnie, a zatem, nie wolno Panu podejmować decyzji w sprawie migracji, bez gwarancji, że by podołać zobowiazaniom Paktu, nie będzie Pan zmuszony do nałożenia nowych podatków.

  Ponadto, należy brać pod uwagę konsekwencje – w kategoriach bezpieczeństwa – napływu do kraju mas pozaeuropejskich.

  Nie wolno Panu ignorować faktu, że zadaniem polityka jest zagwarantowanie bezpieczeństwa kraju przed zagrożeniami z zewnątrz oraz zgody w jego wnętrzu. Zgoda społeczna zaś nie może zaistnieć bez warunku, jakim jest zapewnienie pewnego stopnia spójności wewnętrznej społeczeństwa, umożliwiającej stan, który można nazwać «chcieć razem», co już dziś staje się coraz to bardziej problematyczne.

  Państwo francuskie stoi dziś w obliczu niemożliwości integracji zbyt liczebnych populacji należących do całkowicie odmiennych kultur, które skoncentrowały się w strefach niepodlegających prawom Republiki.

  Panu nie wolno jest decydować o tym, by niszczone były parametry naszej cywilizacji i byśmy byli pozbawiani naszej ojczyzny. Prosimy, by Francuzi mogli wypowiedzieć się na temat migracji przy pomocy referendum.

  Wybór Pana na prezydenta nie stanowi czegoś w rodzaju czeku in blanco».

  Général Antoine MARTINEZ
  Nous soutenons l’initiative du Général MARTINEZ contre l’adoption de ce pacte qui doit être approuver par les États membres de l’ONU le 19 décembre prochain.

  Charles MILLON – Ancien Ministre de la Défense
  Général Marc BERTUCCHI
  Général Philippe CHATENOUD
  Général André COUSTOU
  Général Roland DUBOIS
  Général Daniel GROSMAIRE
  Général Christian HOUDET
  Général Michel ISSAVERDENS
  Amiral Patrick MARTIN
  Général Christian PIQUEMAL
  Général Daniel SCHAEFFER
  Général Didier TAUZIN
  Colonel Jean Louis CHANAS

  http://ram.neon24.pl/post/146797,powrot-islamskiego-zamachowca-i-izraelskiego-swiadka

 5. Zerohero said

  Porównajcie to z generałem Chujko, generałem Kozia Dupa i podobnymi sługusami syjonu. Jaki naród taka generalicja.

 6. Zerohero said

  ah pardon. Jeden polski generał przestrzega przed konfrontacyjnym tonem i dążeniem do wojny z Rosją. Oczywiście cała scena polityczna go zjadła, publicyści potępili, odciął się nawet Winnicki.

 7. Lipski said

  Gdzie są rodzice tych dziewczynek?

 8. Roman K said

  I Po co pan pyta panie Lipski..pan wisz I jo wim:-))))
  Jacy to rodzice..ot wpadli…I musza chowac najlepiej na artystki…. madonny, gagi, hanymontany…patrz pan j-ak sie dziewczynki bawia..maluja, jak trzesa dupinkami z lyzka udajaca mikrofony..jak sie pizdrza, mizdrza…etc…..
  Pan wie, ze dawno temu za gorami za lasami za siedmioma dolinami na Podkarpaciu,,,jak ja bylem chlopcem….. dzieczynki nic- ino ciegiem karmily lalki, przebieraly, a nawet bily dupska….gotowaly..praly…, a dzis.////
  dzis rodzicom odbieraja dzieci…..KImac…..

 9. lopek said

  Likwidacja białej rasy w tym – szczególnie Polaków – ma wiele twarzy.

 10. Roman K said

  Ja sie pytam panei Lipski …gdzie sa Polacy….bracia , wujkowie, sasiedzi tych dziwczynek….zadne mecyje ot zwykli Polacy….
  Ktorzy pana prezesa Euroweek przytuliliby tak.,,.,.zeby sie ……mazia zesral……


  Admin

 11. Marucha said

  No właśnie… Gdzie są matki, ojcowie, ciotki, wujkowie tych dziewczynek?
  Pewnie są zachwyceni integracją. Przecież sam papież ją nakazuje…
  Gdzie są polscy mężczyźni? Pizdy im wyrosły?

 12. Marucha said

  Sprawa dotarła do TVP.

  https://www.tvp.info/40415940/szokujace-nagranie-dziewczynka-opowiada-o-masturbujacym-sie-wolontariuszu-programu-euroweek

 13. Lily said

  Likwidacja starej bialej europejskiej rasy.
  Poprzez multii-kultii,i mieszane malzenstwa.
  Na pierwszy rzut Slowianie.A,kto za tym stoi
  wiadomo,niejaka Barbara S,nas poinformowala.

 14. Zerohero said

  Rodzice tych dziewczynek mogą być patologią społeczną, alkoholikami, mogą też być postępowcami, albo nawet naiwniakami wierzącymi, że są jakieś granice i że dziecko jest bezpieczne. Nic nie wiemy o tych rodzicach. Nawet gdyby byli najgorszymi, to po po to jest państwo aby taka instytucja nie miała racji bytu. Ta sama sprawa jak z Amber Gold działającym bezprawnie pod „czujnym” okiem KNF.
  Nasze państwo „chroni” rodziny mieszając się w ich sprawy, a na zewnątrz – tam gdzie mogło zdać egzamin – to go nie ma.

  Panowie słusznie się pytają o rodzinę, ale ja się mimo wszystko pytam gdzie jest policja, prokurator, ABW. Jeśli dziecko jest z rodziny patologicznej albo niezaradnej, to nie oznacza, że ma stać się stać celem żydowskich streczycieli i ich seksualnych drapieżników z Bliskiego Wschodu sprowadzanych w roli inseminatorów.

  Pytam się (retorycznie) jakie związki ma PiS z fundacją Batorego.

  „Euroweek was started by Zbigniew Pełczyński, a long-time collaborator of George Soros”

  Kaczyński należy do tej sitwy, a teraz szczekaczki PiS pienią się z oburzenia.

 15. Wieloimienny said

  MacGregor @

  Oglądają Wspaniałe stulecie i marzą o karierze dziwek w muzułmańskich burdelach.

 16. Isreal said

  ad11
  Szanowny Panie Gajowy, znowu mówimy o tzw „polactwie”, (osobiście używam „mieszańce”, czyli z Polakiem niewiele lub nic wspólnego) …

  takie tam popierdółki – Jak upublicznili stręczycielstwo „stuligrosza” (czy też stulidupy), afera o usługi po koncertach młodych chórzystów ( głosy jak słowiki po tych zapewne indywidualnych koncertach za które zboki bogate nawet po 20 tys. euro płacili), pamiętamy kto rzucił się na ratunek stręczyciela?

  no oczywiście mieszańcerodzice tychże biednych chłopców, część tych kundli dobrze sobie żyła właśnie z „koncertowania” swoich dzieci ….

  tu chyba część też by nic nie zrobiła

 17. zenovka1 said

  do Zerohero
  To co napisałeś, to jeden wielki absurd i haos!!!!

 18. Roman K said

  Panie Zerohero..pyta pan gdzie jest policja panstwo etc…. slepy pan?????Wszedzie!!!!!
  Pusci pan baka..natychmiast pytaja w jakim to jezyku…I czy nei obrazilo pedala , ktory akurat sluszal ,ale nie ponial….. wszyscy sa ..rzad , parlament ….wszyscy wychowuja panu dziewczynki…I chlopczykow….
  TYlko Q..rwa rodziny pan nie ma……..zeby wychowac na ludzi…..w rodzinie ..nie w klacie z ekranem…..
  panie zawiesilem pioenke Mirelle Mathieu… „Slowiczka d’Avignon”….pan wie, ze ich w rodzinie bylo 14 ro????? nie byli wcale bogaci ,wrecz przeciwnie….ale to byla bardzo szczesliwa rodzina….

  Jak jest rodzina – policja ,rzady inne trady……moga pana pocalowac…..

 19. Roman K said

  I widzi pan czy nie …to nikt inny tyklo te Q=-rwy prokuratory , opiekuny, policja Sady…uznali wielodzietnosc …za patologie……widzi pan to???? czy nie?????
  Jak nie to popatrz pan przez dno flaszki po piwie ….tak jak Postepowcy;;;KIZmac…..

 20. Zerohero said

  Wiele absolwentek tej „szkółki” chodzi teraz po forach i robi za adwokatów pisząc, że rasizm, że nic się nie działo. Bidule przestraszyły się, że rodzina, znajomi itd. dowiedzą się o ich wakacjach marzeń. 🙂

  @Roman K

  Przecież ja właśnie o tym. Państwo jest totalitarne, a pod nosem Komisji Nadzoru Finansowego kwitł Amber Gold prowadzony przez słupa recydywistę. Zwykły (głupi) człowiek mimo wszystko ma pewne zaufanie do państwa, administracji, policji itd. i nie wierzy, że może być aż tak. Ano może.
  Proszę zauważyć, że gdy rodzic oddaje dziecko do szkoły, to przez te parę godzin szkoła mu **** do głowy. TV *** do głowy, Internet **** do głowy. Ilu rodziców potrafi zagwarantować, że dziecko będzie z nimi szczere i lojalne? Wieszacie psy na rodzicach miłośniczek ciapatego księcia, a ja nie wykluczam, że niektórzy mogli wierzyć, że to niewinne kolonie.

 21. Zerohero said

  Uszi część 2

 22. NC said

  A tymczasem kalifornijski polityk zostal aresztowany za to, że dał swojej 7-letniej córce klapsa w pupę. Ta poskarżyła sie nastepnego dnia w szkole, przyjechało gestapo i zaprowadziło porzadek. Ten polityk to socjalista, więć dziękuje teraz Jugendamtowi za ich czujność.
  .https://www.yahoo.com/lifestyle/california-politician-arrested-spanking-daughter-something-232402437.html

 23. peacelover said

  …i znowu sie sprawa wyjasnia :
  wlezcie w d>pe parchatym , USraelowi, judo-ministrom i judopri-ministrom, judo-naczelnikom, judo-ISmanom itd..itp..

  …SOLUTION !!!!……… a sprawa sie wyjasni :
  dopuki w skali SWIATA nie powywiesza sie tych kryminalistow w rodzaju SPECTRE i w/w parchatego g>wna TO

  SPOKOJU NA SWIECIE NIE BEDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 24. Okadwa said

  Euro plus…
  Euro… czyli znamię szatana.
  Euro… takie tam 4,29.
  … kopyta gratis.

 25. Star said

  Program „Wolontariusz Plus” w pełnej krasie.

  Młodzież powinna być integrowana z młodzieżą a nie starymi koniami… A poza tym ten cały Jaśnikowski twierdzi, ze „fundacja” istnieje od kilkunastu lat.

  Tak? Według KRS Fundacja Euroweek powstała w listopadzie 2016 roku.

 26. Kar said

  re:11/Gdzie są polscy mężczyźni? Pizdy im wyrosły?
  __________________________

  ..bedzie ich jak na lekarstwo (mężczyźnof), feministki ida w furiackim ataku na chlopa..czarne chmury wisza nad chlopem (??)

 27. Zerohero said

  @25, Star

  „Młodzież powinna być integrowana z młodzieżą a nie starymi koniami… ”

  jeszcze czego. Po co polskie dziewczynki mają być integrowane z arabskimi i murzyńskimi wyrostkami? Takiś Pan prędki do wstrzykiwania tu nasienia półanalfabetów z uszkodzonym DNA?
  Tacy jak Uszi z Youtuba skupiają się wyłącznie na wątku pedofilskim, bo to ich sposób na przeżycie w miejscu pełnym „antyrasitowskich” konfidentów. Tutaj w Gajówce można szczerzej.

  Nie dla integracji z byle przybłędami! Jeśli człowiek z III świata dostanie się na akademie medyczną w Polsce, to oczywiście może wiązać się z tubylcami.
  Ale po ch ( CH***JA WAFLA) mają tu być sprowadzane wycieczki jakiś obes…nych kmiotów, pastuchów i brudasów do masowego „integrowania”? Polactwo jest i tak wystarczająco tępe i plugawe bez tej domieszki.

 28. Wieloimienny said

  Zerohero @

  Czarni studenci, którzy słowa po polsku i angielsku nie potrafią. Po co tu oni?
  Powinniśmy promować naszą polską zdolną młodzież z Polski oraz Litwy, Białorusi itd.

 29. Marucha said

  Re 27:
  Nie miałbym nic przecwko integrowaniu z Czechami, Słowakami, Rosjanami…
  Ale po kiego ch… nam tu jacyś kolorowi?

 30. 29
  Marucha
  odpowiedz jest prosta:
  Ani Czesi ani Rosjanie niechetnie sie z Polakami ‚integruja’.
  Niedlugo przejdziemy na rozmnazanie wsobne.
  Bo wiele dzieci polskich emigrantow zeni sie z kim popadnie.
  O murzynach nie wiem ale o Chinach, Koreanczykach, Hindusach- tam gdzie nas jeszcze dobrze nie znaja- to troche spotkalem.
  No i we Wloszech znam kilka wlosko-polskich malzenstw ale Europa sie nie liczy .

 31. Marucha said

  Re 30:
  Ja nie wnikałem w to, które nacje chcą się z nami integrować, a tylko napisałem, z którymi my ewentualnie możemy się integrować.
  Oczywiście mój głos tyle znacy, co Ignacy, a Ignacy g…o znacy.

  Co do Włochów – nie widzę przeciwwskazań. W rodzinie mam takie małżeństwo.

 32. Grażyna said

  Dziwne jest zachowanie tych dziewczynek. Ja w tym wieku nie dałabym się dotknąć obcemu mężczyźnie. Jak one są wychowywane? Kim są ich rodzice? Co z dziećmi z domów dziecka?

 33. ech said

  re30
  „”Ani Czesi ani Rosjanie niechętnie się z Polakami ‚integruja’.
  Niedługo przejdziemy na rozmnażanie wsobne.
  Bo wiele dzieci polskich emigrantów żeni się z kim popadnie.”

  Bo naród zażydzony,.
  z demonami,.
  z żydami udającymi polaków.

 34. MatkaPolka said

 35. Roman K said

  Panie Zerohero ..kiedys napisalem takie male opowiadanie dla …chyba Dziennika Zwiazkowego… o zmianie paradygmatu kulturowego , jaki rozpoczal sie z chwila…
  Zakupienia za ciezko oszczedzone pieniazki. i wniesieniu z duma do livingroomu…SSyna…
  Postawieniu go I otoczeniu go rodzina….
  A on z poczatku nawet sie zachowywal ..opowiadal dzieciom bajki, pokazywal zwierzatka .uczyl rachunkow.az kiedys zaczal klac….Dzieci popatrzyly na rodzicow….rodzice przysypiali…potem zaczal pokazywac dzieczynkom fiuta…chlopczykom siuski ..innych dziewczynek…potem co sie robi z jednym i drugim , potem wogole uczyl co robic ze samymi jednego rodzaju …no w wie pan .. reszte pan oglada..
  Skutki owej edukacji… jaka sami….. za swoje pieniazki …..emmpstrem bzdrm…itd itp…etc…
  ..jak mi sie to uda odszukac to panu podesle…ale nie obiecuje bo wtedy nie bylo jeszcze komputerow , e maili, smart phonow..fjoppy discow……i pisalem to na maszynie:-)))

Sorry, the comment form is closed at this time.