Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Siekiera_Motyka o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Maciejasz o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Żołte kamizelki to bunt francuskiej klasy średniej.

Posted by Marucha w dniu 2018-12-18 (Wtorek)

Na portalu alexjones.pl moją uwagę zwrócił tytuł:” Żółte kamizelki” – detonator dotychczasowego ładu w Europie czy pacynki w rękach globalistów? (2)

Artykuł zawiera wiele ciekawych spostrzeżeń, ale tytuł prawie jak naszego Kolegi, pana DK w stylu „Ruch Narodowy Roberta Winnickiego czyli żydo-kato-syjonistyczno-rotszyldowska agentura globalnego nowego ładu” czyli znów zapomniałem zażyć tabletek.

Nie można wykluczyć, że początkowa inspiracja wyszła od CIA (ostatecznie, jak mawiał klasyk czyli pan Kononowicz: od tego oni są), szli chłopcy zaprotestować i akurat w drodze jakas dobra dusza z amerykańskim akcentem miała kilka palet żółtych kamizelek do rozdania i kilka tuzinów transparentów „Makaron do dymisji”, ale zarówno skład etniczny (biali Francuzi) jak i socjalny (wiek średni i początkowy brak młodzieży) mówi za siebie.

W kontekście tych wydarzeń można się nadymać intelektualnie i mówić o euromarksizmie czy postmodernizmie, ale mechanizm jest taki sam, jak ten zauważony jeszcze przez Arystotelesa: ostoją ładu społecznego oraz wolności obywatelskiej jest silna klasa średnia. I choćby przyszło „acht und achtzig Professoren” i drugie tyle absolwentów szkół gotowania na gazie i stosunków (po jednej pozycji na każdy dzień roku i jeszcze jedna na rok przestępny) , a nawet ludzie biegli w talmudzie, to najważniejsza jest klasa średnia.

To silna klasa średnia stanowi skuteczną zaporę dla globalistów, nazistów, satanistów, kabalistów itp. ona tez jest zaporą dla stworzenia człowieka masowego, bezpłciowego, ujednoliconego, konsumującego wszędzie to samo (co jest o tyle ważne,że zamiast produkować w tysiącach czy dziesiątkach tysięcy, można produkowac w milionach sztuk).

Dlatego to też własnie klase średnią trzeba zniszczyć – odebrać jej własność (liwidacja gospodarstw i wytwórni rodzinnych na rzecz molochów – np. za rządów PiS-u liczba rodzinnych gospodarstw rolnych spadła o 25%, małych sklepów na rzecz supermarketów i sieciówek, małych browarów na rzecz globalnego producenta końskich szczyn itd), rozbroić (dlatego żadnych marzeń odnośnie powszechnego prawa do posiadania broni w krajach UE) i tak jak to zrobiła pacynka w rekach globalistów czyli Macron: obniżyć podatki korporacjom i finasjerze, a docisnąć ledwie zipiącą klasę średnią.

I to własnie francuska klasa średnia podniosła desperacki bunt i daj im Boże zwycięstwo, bo walczą o swój byt i o wolność innych Europejczyków od bizantyjsko-talmudycznego molocha jakim jest dzisiejsza UE.

Tymczasem w Polsce obecny rząd (podobnie jak poprzednie, ale co do poprzednich nikt nie miał złudzeń) podpisał cyrograf z diabłem i służy globalizacji: najpierw za pomoca fiskusa nalezy ograbić Polaków z wszelkiego majątku, a potem ich zadłużyć w niemiecko-żydowskich bankach.

Jak kiedyś powiedzieć miał prominentny polityk UW: Polacy nie muszą byc właścicielami, bo mogą być przecież pracownikami najemnymi. I o to chodzi panu Morawieckiemu i wspierającemu go wielkiemu biznesowi: po co komu Polak pracujący na swoim? Niech będzie pracownikiem najemnym w montowni, przetwórni, sieciówce czy w innych kamieniołomach i niech zapierdala za miskę ryżu, a jak będzie wierzgal, to wypchnie się go za granicę, a w to miejsce zaimportuje Ukraińca, bisurmana, Filipińczyka czy innego. Dla globalistów naród jednolity etnicznie, solidarny i posiadający wyraźną tożsamość jest przeszkodą w realizacji ostatecznego celu.

A jaki to cel?

Jest nim podział ludzkości na finansowo-przemysłową elitę oraz na jednolitą mase proli (chłopów pańszczyźnianych, niewolników). Dzis takimi prolami sa nie tylko biedacy dźwigający tony paczek w Amazonie pod czujnym okiem emerytowanych trepów czy sikające w pampersy kasjerki we wczesnej Biedronce (nie mylić z Biedrońką czyli siecią seks-szopów), ale również nie mogący związać końca z końcem prekariat, pracujący po 12-14 godzin dziennie w call-centre, mimo, że do pracy zakłada krawat, czy wreszcie inni pracownicy administracyjno-biurowi, ubezpieczyciele i in., zadłużający się co roku na wycieczkę do Turcji czy Egiptu, z kredytem samochodowym we frankach i mieszkaniem do spłaty za sto lat, a jako rodzice zależni od 500+ i innych programów rozdawniczych i głosujący na kogokolwiek, byle im nie zabrał tych wątpliwych benefitów.

Francuzi, których jeszcze niedawno błędnie uważałem za wydmuszkę narodu, zbuntowali się na zapowiedź podwyższenia cen benzyny (przy jednoczesnej obniżce podatków dla koncernów), bo wszyscy mali i średni przedsiębiorcy doskonale wiedzą, co to znaczy.

Wśród buntujących się nie widac kolorowych imigrantów, bo oni akurat już są prolami albo pasożytami na zasiłkach – buntują się ci, którzy z coraz większym trudem utrzymują roszczeniowych pasożytów.

Francuzi to może i żabojady, ale my przy nich to powoli gotowana i już prawie rozgotowana żaba.

https://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 25 to “Żołte kamizelki to bunt francuskiej klasy średniej.”

 1. Ola said

  racjonalne podejscie do tematu .
  tylko ze bez skandalu, afery i spisku! a to juz nie ta ilosc lajkow na yt i nie tylu placacych sluchaczy objazdowym glosicielom „prawd”. Bo czy wazne czy prawda? Najwazniejsze , ze daje profit.

 2. Isreal said

  „Wśród buntujących się nie widac kolorowych imigrantów”

  ale kolorowych widać sporo (

 3. Roman K said

  Hej…BINGO!!!!!!!
  Dokladnie !!!!! Organizacja przez Sluzby rozni sie i to duzo od tego co pokazuja GJ….to mi dokadnei przypomina goracy Sierpien 80…..Takich protestow bnie da sie zrobic…z marchewki…
  Owszem mozna zrobic wiele ,aby je sprowokowac dokladnei jak bylo w Posce…ale potem byc moze trzeba robic Stan Wojenny…a jak sie rozleje po Europie- a juz sie rozlewa…..moze byc calkowicie nieciekawie!!!!
  Postulaty ..te 25 postulatow to nei sa postulaty Globaistow…..wrecz przeciwnie….dlatego niky nie chce kolportowac tych Postulatow:-0)))) a powinien…
  Sa o wiele lepiej przygotowane nic Postulaty Gdanskie…nota bene , ktorych nikt nigdy nie zrealizowal…..do dzis~!

 4. Abc said

  Blokujący drogi są często pijani i agresywni wobec kierowców którzy muszą czekać nie wiadomo ile przez te blokady.

 5. Roman K said

  No popatzr pan panie Abc,,,pijani agenci CIA:-))))) Ci stale nawaleni….

 6. Podobno Rewolucje Francuska zgotowala Francuzom burzuazja.
  Istnieje teoria, ze rewolucje sa na ogol przygotowane przez tzw. elity intelektualne, burzuazyjne, i rozne ‚dobroczynne fundacje’ .
  Ja mam zastrzezenie i do slowa ‚elity’ i ‚intelektualne elity’.

  Oczywiscie obecna rewolucja we Francji ma jeszcze biale plamy i nie na wszystkie pytania typu ‚cui prodest?’ /kto skorzystal/ mamy odpowiedzmamy odpowiedz.
  Niektorzy juz nazywaja to kolejna ‚kolorowa rewolucja”

  Historia nas poucza, ze przyczna roznych rewolucji na wielka skale byly ambicje tzw. elit: intelektualistow, wlascicieli ziemskich, dostojnikow panstwowych, mlodych, ambitnych studentow/akademikow i dzialaczy.itp.

  Vide: Lenin, Bem, Kossuth, Garibaldi, Cromwell, Henry VIII, Gandhi, Poroszenko i ukrainskie ‚elity’, Srdza Popovic -( Otpor/ CANVAS,) i KOR..,

  I jak nas pouczali starozytni:

  Cui prodest scelus, is fecit – ten popelnil zbrodnie, komu przyniosla korzysc.

  Na swiecie podobno istnieje zwiazek przyczynowy.
  Wiec na razie nie wiemy kto korzysta na tej awanturze, ktora juz przekracza granice Francji..

 7. 3
  Hasla Rewolucji Francuskiej sa haslami Miedzynarodowki, a wiec adresowane globalnie. ( a moze i ‚globalistycznie’?)

 8. lopek said

  Przecież ci Francuzi tak naprawdę – nie wiedzą – dlaczego maja tak a nie inaczej we Francji – więc ten ich bunt tylko cieszy pupili Złego. To są wszystko konsekwencje niegdysiejszej antyfrancuskiej rewolucji na skutek której pupil Złego przyspieszył zawłaszczanie przez siebie Ziemi – więc przyspieszył także przerabianie ludzi stworzonych przez Boga w szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Francuzi widzą i czują na swojej skórze skutki – a nie widzą przyczyny, którą jest antyfrancuska rewolucja. Ostatnio pojawiło się tam hasło na jakimś wiadukcie – dzięki któremu – można sądzić, że niektórzy Francuzi zauważyli nawet w tym wszystkim – rolę pupili Złego – o ile tego hasła nie napisali sami pupile.

 9. 8
  Lopek
  To tak jak w Polsce?

 10. lopek said

  Re 9:
  Tak – bo antyfrancuska rewolucja zatruła potem niemal całą ludzkość.

 11. Voodoosch said

  Wyszlo oddolnie, od ludzi (moze nawet prawdziwie) ale jak mozna to wykorzystac to ONI juz w to wskakuja.

 12. Piotr Bisek said

  Panie Troll..czy moze nam Pan POwiedziec ,do jakiej grupy burzuazyjnej nalezaloby zaliczyc Joanne D`arc?

 13. Marcin said

  Doktur Targalski powiada,że Alex Jones współpracuje z Putinem.

 14. Piotr Bisek said

  13…Bo cala ta zygo-elita w POlinie wyregulowana jest na o…srywanie Putina,z dokturem targalskim w czolowce.Ale kolejne listy Kiszczaka do Bolka W,coraz bardziej zciagaja im majtki z doopy….I autor uzywajac POrownania z gotowana zaba POwoli,dal przyklad jak nalezy czytac Francuzow i Polakow .

 15. 12
  Piotr Bisek
  Panie Piotrze… Czy moze nam Pan powiedziec . w jakiej rewolucji brala udzial Joanna D’arc?

 16. Piotr Bisek said

  Brala udzial w wojnie ale to bylo wyzwalanie sie z POd ucisku,a oficjalne wladza zawodzila,wiec Joanna byla oddolna rewolucjonistka.
  Tak przynajmniej mi sie to wszysto uklada.I dzis jest POdobnie panie Troll..

  ——-
  Panie Piotrze, Joanna d’Arc REWOLUCJONISTKĄ?
  Czy Pan aby nie zaczął przedwcześnie świętować?
  Admin

 17. Ola said

  no ja , qa, nie mogie. Wszystko od zarania dziejow to podstep i spisek . Jak nie Putin, zyd ,to siajej.
  Jak to dobrze, ze w szkole nie uczylam sie historii, ktorej nie cierpialam i nie rozumialam .Historia klamie , to wszystko byl spisek!
  I tu pozdrowienia dla Pana Wandaluzji , specjalisty od historii paranoidalnej. \

  ———–
  Czy to się Pani podoba, czy nie, historia spiskami stoi i na spiskach jedzie.
  Admin

 18. 16
  Piotr Bisek
  Ja napisalem o rewolucjach ( i to nie wszystkich) a nie o wojnie.
  I pisalem tez o tych, ktorzy te rewolucje przygotowywali.
  Prosze zauwazyc, ze ci co przygotowali rewolucje i brali za to pieniadze – to w wielu wypadkach nie walczyli .
  A Joanna D’arc byla patriotka i katoliczka, ZAPLATANA w dzialania wojenne, czego nie mozna powiedziec np o medrcach KOR-u.
  I Joanna nie miala nic wspolnego z rewolucja w kraju. Byla to wojna miedzy panstwami a nie miedzy ludem i rzadem.
  Piszemy o sprawcach i inicjatorach rewolucji a bojownikow bylo wielu. Np. pani Walenyynowicz nie miala nic wspolnego z przygotowaniem do zamachu stanu w Polsce.
  I w rewolucji rosyjskiej bylo wielu ‚zolnierzy’ i wplatanych w awantury ale nie oni byli architektami rewolucji.
  Moze podam prosciej:
  Jest duzo osob niezadowolonych z obecnej sytuacji w Polsce, w USA, na Ukrainie. w Anglii
  Zeby rozpoczac rewolucje trzeba ja najpierw dokladnie przygotowac , miec dowodztwo i kupe szmalu na, przede wszystkim propagande, ulotki, oplacanie ‚tajnych stowarzyszen, ’emisariuszy’ i miec duze poparcie oficjeli – zdrajcow w kraju , i pieniadze glownie z zagranicy.
  Joanna D’arc do tego obrazu przywodcy rewolucji zupelnie nie pasuje. Byla ofiara najezcy a nie wewnetrznej propagandy przeciwko swojemu krajowi.
  Mielismy roznych bohaterow w czasie wojny – ale nie oni te wojne zgotowali.

 19. Piotr Bisek said

  Panowie Admin ..swietowanie u mnie ciagle trwa,ale wczoraj obchodzilem 30- lat abstynencji.Natomiast jezeli mowimy o historii,to wydaje mi sie ze kazdy oddolny z ludu,a taka byla Joanna,jest rewolucjinista bo bierze przywodztwo w swoje wladanie i prowqdzi lud
  do zwyciwestwa.A wiec przeciwstawia sie tym co sa przy osrodkach decyzyjnych.Gdyby byla zolnierzem to juz nie umialbym jej nazwac,ale Ona byla jak cala masa innych w historii,ktorych nie chce wyliczac.Pan Troll wyjasnia jak sie rewolucje robi.A moim spojzeniem na ta cala sytuacje jest …dzialanie Absolutu ktorego ja nazywam Bogiem.I do tego staram sie ta nasza wymiane POgladow POprowadzic.

 20. Marucha said

  Re 19:
  Pan upiera się przy „rewolucjonistce”… gorąca katoliczka „rewolucjonistką”…
  Podobnie jak „rewolucjonistami” byli żołnierze Hubala albo partyzanci tatrzańscy.

 21. 19
  Piotr Bisek
  Najwyzsza pora, zeby poznac roznice miedzy wojna (konflikt miedzynarodowy) a rewolucja (bunt przeciwko wladzom w kraju).

  I nawet jezeli- jak to sie zdarza- rewolucja bywa wstepem do wojny gdy sie zaangazuja zewnetrzne sily, ktore te rewolucje przygotowaly, to pragne niesmialo zwrocic panu uwage, ze :
  Jest pewna subtelna roznica miedzy Maratem, Robespierrem a Joanna D’arc.

 22. Carlos said

  30- lat abstynencji to nie jest zdrowe napewno….

 23. Piotr Bisek said

  Dziekuje Panie Troll za cenne info…a carlosku z 22 …diagnozy to stawiaj swoim w rodzince ..no i sobie.

 24. Dinozaur said

  Dinozaur sobie przypomina , jak był w W-wie chyba w marcu 2005. Wtedy protestowały pielęgniarki , zarabiające wówczas 500-700 zł.
  Wkoło stali młodzi , wykształceni , z wielkiego miasta i mówili : Kożuchy majom a strejków im się zachciewa .

 25. Joannus said

  Ad 18
  ”Zeby rozpoczac rewolucje trzeba ja najpierw dokladnie przygotowac , miec dowodztwo i kupe szmalu na, przede wszystkim propagande, ulotki, oplacanie ‚tajnych stowarzyszen, ’emisariuszy’ i miec duze poparcie oficjeli – zdrajcow w kraju , i pieniadze glownie z zagranicy.”

  Ponadto podrażnić lud rzeczywistym, bądź celowo zrobionym niedoborem żarcia.

Sorry, the comment form is closed at this time.