Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o Między politycznym eskapizmem…
  Zbyszko o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Maverick o Między politycznym eskapizmem…
  Carlos o Przez Morze Czerwone ku Phallu…
  Barbara Chojnacka o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (46 – …
  Bezpartyjna o Przyczyny zwiększających się w…
  Bezpartyjna o Mądry głupiemu (niestety)…
  Jaron o Jak zabito mały ruchu graniczn…
  sanning o Między politycznym eskapizmem…
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  Maverick o Wolne tematy (46 – …
  Jaron o Przyczyny zwiększających się w…
  Boydar o Prymas Wyszyński – wróg czy pa…
  . o Między politycznym eskapizmem…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Białoruś czyli grzech śmiertelny polityki wschodniej.

Posted by Marucha w dniu 2018-12-20 (Czwartek)

Kolega Talbot (sprawiający wrażenie osobiście zagrożonego przez zimnego czekistę Putina, ale nie każdy ma komfort czerpania wielorakich korzyści z bycia ruskim agentem tak jak ja) zwrócił uwagę na ważne informacje:

Łukaszenka obraził Putina i szuka nowych przyjaciół
Białoruś porozumiała się z UE w kwestii wiz

dodając im własną interpretację zawartą w tytule:

Talbot: Białoruś chce do Europy.

Informacje i wklejanki pochodzą z rosyjskiego Sputnika, stąd uznanie dla Kolegi za odwagę odwiedzenia niedźwiedziego barłogu (tudzież gawry), bo to wicie rozumicie, nie tylko szermierze wolnego słowa od red. Tomasza Sakiewki postulowali zakaz działalności Sputnika w Polsce.

Ale ad rem.

Mówienie, że „Białoruś chce do Europy” to cytowanie kalekich kalek językowych (kalambur zamierzony) z żydowskiej gejzety dla Polaków, której tytułu w adwencie nie zamierzam nawet przywoływać (dla wolno-myślicieli podpowiem jedynie, że to ta redakcja, w której gdzie nie splunąc, to żydokomuna, ale którą podziwiam za iście niemiecką KONSEKWENCJĘ w jej jadowitym antypolonizmie, nawet kosztem sprzedaży, od prawie 30 lat. Jeśli kiedy napisali prawdę, to była to albo tautologia albo niezamierzony przypadek, ale co się tyczy antypolonizmu, to nie odstąpili od niego na milimetr).

Białoruski Baćka nie tyle „chce do Europy” (chcieli do niej Polacy przed 1 maja 2004, a dziś Ukraińcy), ile desperacko walczy o zachowanie niepodległości rządzonego przez siebie kraju czyli rdzenia dawnego Wielkiego Księstwa Litewskiego (nie mylić z dzisiejsza Republiką Litewską, opartą na antypolskim etosie i odrzuceniu tradycji Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Przy okazji: nigdy dość przypominania, że nie było kiedykolwiek żadnej Rzplitej „wielu narodów”, a jedynie obojga, nie licząc efemerycznej Rzeczpopolitej Trojga Narodów po unii hadziackiej z 1658 roku).

W odróznieniu od pozbawionych jakiegokolwiek znaczenia strategicznego krajów nadbałtyckich oraz sztucznie rozdętego kondominium żydowskich grandziarzy, jakim jest kraina U, to Białorus jest najwazniejszym i strategicznie kluczowym krajem dla Polski, w dodatku krajem przyjaznym i historycznie najbliższym.

Naciskany przez rosyjskiego niedźwiedzia Baćka zwraca sie ku Polsce, ale ponieważ w Warszawie rządzą jak nie durnie to obce agentury, więc w desperacji musi szukać pomocy choćby w Pekinie czy w Berlinie i np. dzisiaj najwazniejszym europejskim inwestorem na Białorusi nie jest Polska (czego życzyłaby sobie tamtejsza elita władzy … i zwykli ludzie), ale Niemcy.

A my w tym czasie złotymi ustami pani Romaszewskiej (podobnej z rozumu do Kubusia Puchatka) walczymy z tyranem i usiłujemy zarazić Białorusiniow tym samym adidasem-syfilasem, ktory trawi nas od ćwierćwiecza. A tymczasem cała kraina U w jej obecnych „sobornych” granicach razem ze wszystkimi pisanymi na wodzie gwarancjami NATO nie jest warta białoruskiej suwerenności i jej przyjaźni z Polską.

Święta tuż tuż i z tej okazji chciałem życzyć wszystkim wierzącym i niewierzącym (spoko, Pan Bóg w nich wciąż wierzy) praktykującym i niepraktykującym, żywym i …. , Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego w rodzinnym gronie i Szczęśliwego Nowego Roku

Gloria in excelsis Deo et in terra pax hominibus bonae voluntatis.

https://macgregor.neon24.pl

Polskie kurwy polityczne nie mogą ścierpieć faktu, że Białoruś nie daje sobą poniewierać byle żydowskiemu parchowi i dlatego za wszelką cenę chcą ją ściągnąć do swojego szamba.
Spieprzyć relacje z tak przyjaznym państwem… a Polactwo nic nie rozumie. 
Admin

Komentarzy 9 to “Białoruś czyli grzech śmiertelny polityki wschodniej.”

 1. Korab said

  Panie McGregor – ręce precz od Kubusia Puchatka! Nie mieszać mi kochanego Misia z jakąś Romaszewską,kimkolwiek ona jest! A tak w ogóle,to lat temu naście na farmie A.A.Milne’a znaleziono ropę naftową i jacyś grandziarze chcieli tam palnąć wieżę wiertniczą. Rodzina pisarza się nie godziła,oddała sprawę do sądu a ten orzekł był,że stawianie tam wieży byłoby (cytuję z pamięci) „zbezczeszczeniem pamięci misia,który rozsławił Anglię”. Zatem -HANDS OFF,Mr.McGregor! Poniał aluzju?

 2. Marucha said

  Re 1:
  Słusznie. Kubuś Puchatek miał wprawdzie bardzo mały rozumek, ale nie był szumowiną.

 3. Roman K said

  Panowe ogladajcie wazane sprawozdania ze spotkan politykow na zywo… ja wlasnie ogadalem na zywo spotkanie wszystkich przywodcow ..I gadalem wystapienie prez Lukaszenki, jaki wykorzystac moment ze kamery kreca i prosto szczerze wylozyl co mu lezy na sercu wprost Putinowi.…
  rzadko widuje sie Putina zaskoczonego i zazenowanego ale mnie sie wlasnei wtedy udalo….
  Lukaszenka… zachaczyl o sliski temat…equiwalentnej wymiany handowej i cen ropy I gazu… przy kazji wcale nie kryjac, ze to sprawa smarowania lap i korupcji… dojenia Bialorusi przez rosyjskie firmy….
  Prez Putin poprosil go , ze to moze potem sie rozmowia w detalach….:-)))))
  Bractwo bractwem ..ale pod slowianka szuba nei widac….. za co- trzymaja sie serdeczni partnerzy:-)))) O czym do znu=dznia przypminam polskim amatorom balabajki:-))))

 4. lopek said

  Tzw. przyjaźń z krainą U ma na celu ułatwienie likwidację atrapy Polski – natomiast przyjaźń z Białorusią – tę likwidację tylko by utrudniało.

 5. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  Aktualna ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 6. Jacek said

  O czym ten człowiek bredzi? Że niby Białorusini szukają obrony przed Rosją u Niemców? Trzeba być nieźle jebniętym żeby coś takiego napisać.

 7. zapiniotodement said

  Hazaraki zawsze wykorzystają każdą możliwość odseparowania Polski od każdego ewentualnego sojusznika, szabesgoj „Szpak” – mąż hazaranki, którą nawet NYTimes uważa za syjonistkę – wybitnie się zasłużył: rozpieprzył wszelką działalność Polaków na Białorusi i odstraszył Białorusinów od Polski.

  Niema więc już możliwości dojścia przez Białoruś pod parasol rosyjski…
  Uważam, że to jest jedyny „parasol”, który może ochronić nasze obecne terytorium przed rozbiorem przez Niemców, hazaraków i Ukraińców.

 8. 3
  RomanK
  RomanK akurat nie ogladal nastepnego wywiadu, w ktorym Lukaszenko przepraszal Putina za te pomylke. Okazalo sie, ze wlasciwie Rosja doklada do cen gazu na Bialorus. Nikt juz oprocz Bialorusi nie placi 190 dolcow za kubik gazu.
  Bialorus nie jest czescia Rosji i nie nalezy im sie darmowy gaz.

  Ja mam to do siebie, ze ogladam wszystkie wywiady, ktore ogladam – do konca tematu.

 9. @ 8. Troll Polonii
  „Ja mam to do siebie, ze ogladam wszystkie wywiady, ktore ogladam – do konca tematu.”
  Dziękuję Panu za to!
  Jest mi tak miło pasożytować na pańskich postach – bom z natury cholernie leniwy.

  Pozdrawiam.

Sorry, the comment form is closed at this time.