Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  Kar o Kocie miauczenie, czyli co chc…
  kobra o Po co nam Korwin-Mikke?
  Birton o Maski opadły
  Marucha o Wolne tematy (6 – 2…
  Aleksis o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  zen o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!

Posted by Marucha w dniu 2018-12-21 (Piątek)

Trudno w to uwierzyć, ale stało się! W Rosji od teraz każdy może swobodnie wyrażać swoje wątpliwości dotyczące Holocaustu 6 milionów Żydów, bez obaw, że zostanie za to uwięziony.

Wcześniej istniało takie zagrożenie. Ten, kto publicznie wyrażał swoje wątpliwości, mógł zostać oskarżony tak jak za rehabilitację nazizmu na podstawie Artykułu 354.1 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej! Teraz, w związku z ustanowionym precedensem sądowym, takie zagrożenie już nie istnieje!

Precedens jest taki, że raz na zawsze udowodniono, że „brak wiary w Holokaust 6 milionów Żydów wcale nie oznacza zaprzeczania faktom ustalonym przez wyrok Międzynarodowego Trybunału, a tym bardziej, że nie oznacza to rehabilitacji nazizmu …”

*                        *                         *

Cyt.: Okazuje się, że w kwietniu 1945 roku w obozie Oranienburg (niedaleko Berlina) Armia Czerwona zdobyła dokumenty całego systemu niemieckich obozów koncentracyjnych w czasie wojny! Do czasów „jawności” i „pieriestrojki” (do 1985 roku) dostęp do tych dokumentów mieli tylko żydowscy badacze, ale nie byli oni zainteresowani w ujawnieniu kłamstwa zachodnim mediom odnośnie Holocaustu.

Jak się okazało, całkowita liczba więźniów, którzy zginęli w niemieckich obozach w całym systemie od jego powstania w 1935 roku, aż do jego katastrofy pod koniec 1944 i początku 1945 roku wyniosła 403.713 osób. Znana jest dokładna liczba Żydów zmarłych i zabitych w największym nazistowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz (Oświęcim) – 38.031 osób! A przecież syjonistyczna propaganda nazywała Auschwitz najstraszniejszym ze strasznych „obozów śmierci” i wskazywała na śmierć w obozie 4 milionów Żydów…

*                        *                         *

Przypominam, że w dniu 26 stycznia 2007 r. Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło specjalną rezolucję A/RES/61/255 „Zaprzeczanie Holokaustu”, która stwierdza:

„Organizacja Narodów Zjednoczonych potępia bez zastrzeżeń jakiekolwiek zaprzeczanie Holokaustu i wzywa wszystkie państwa członkowskie do bezwarunkowego odrzucenia wszelkich negacji Holocaustu, czy to pełnego czy częściowego, jako wydarzenia historycznego i wszelkich działań w tym celu.”

[Fajne są to „prawdy historyczne”, do wierzenia w które zmusza się ludzi przy pomocy policji, prokuratury i sądów – admin]

Moja znajoma, która przeżyła tę wojnę, Asja Nikołajewa, kiedy dowiedziała się o rezolucji ONZ (było to 6 lat temu), napisała: „Jeśli nie było kłamstw z Holokaustem, gdzie dodano kolejne pięć milionów nieistniejących Żydów do miliona, to dlaczego wymyślono tak surowe sankcje? „

O kłamstwach związanych z Holokaustem i o sankcjach przeciwko „negacjonistom” Asja Nikołajewa bardzo celnie to ujęła! Tak jest! Holocaust 6 000 000 Żydów to polityczne oszustwo! Mikołaj Gogol z „Martwymi duszami” odpoczywa!

A w 2015 roku, w 70 rocznicę wyzwolenia nazistowskiego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu („Auschwitz” – według nazistowskiej terminologii), Ministerstwo Obrony RF opublikowało tajne dokumenty, które rzuciły światło na historię żydowskiego Holokaustu, gdzie zaskoczyła mnie treść telegramu Krajniukowa-Malenkowa z 29 stycznia 1945 roku, po którym wystrzeliłem artykułem: „Żydzi! Zwróćcie Niemcom pieniądze za oszustwo Holocaustu 6 milionów żydów!

Przypomnienie tego artykułu (w 2016 r.) przez nauczyciela Permskiego Uniwersytetu Romana Juszczowa wywołało głośny proces, najpierw w permskim sądzie regionalnym, a potem w Federalnym Sądzie Najwyższym, oba zakończyły się na korzyść pozwanego!

Zauważę, że mnie, jako autora tego skandalicznego artykułu zrehabilitowano przed pierwszą próbą z Romanem Juszczowem. Powodem tego jest trzyletni termin przedawnienia na podstawie art. 354 ust. 1 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej wydany w styczniu 2018 r.

Żydowskie media przekazały tę smutną wiadomość pod niewielkim nagłówkiem, który nie odpowiada rzeczywistości:

„Rehabilitacja nazizmu została usprawiedliwiona”.

Sąd Najwyższy potwierdził niewinność publicysty, który pisał o przesadzie ofiar Holocaustu.

Kommersant w dniu 29.11.2018

Sąd Najwyższy Federacji Rosyjskiej (AF Federacji Rosyjskiej) utrzymał uniewinnienie sprawy o rehabilitację nazizmu. Permski publicysta Roman Juszkow znalazł się na ławie oskarżonych za artykuł na swojej stronie portalu społecznościowego VKontakte, artykuł jest autorstwa murmańskiego autora, w którym kwestionowana jest ilość ofiar Holocaustu. Sam pan Juszkow aktywnie poparł przedstawioną opinię. Ławnicy przysięgli uznali go za niewinnego. Prokuratura odwołała się od tej decyzji, stwierdzając, że oskarżony wpłynął na ławę przysięgłych, co spowodowało ich wątpliwości co do wniosków Trybunału Norymberskiego.

W czwartek kolegium sędziowskie w sprawach karnych Sądu Najwyższego Federacji Rosyjskiej rozpatrywało odwołanie przypadku mieszkańca Permu, Romana Juszkowa. Pod koniec 2017 r. wszczęto przeciwko niemu postępowanie karne na podstawie części 1 art. 354,1 Kodeksu karnego (rehabilitacja nazizmu) i części 1 art. 282 kodeksu karnego (podżeganie do nienawiści lub wrogości) w związku z publikacją w sieci społecznościowej „VKontakte”. Opublikował on link do artykułu autorstwa Murmańskiego pisarza Antona Blagina „Żydzi! Zwróćcie Niemcom pieniądze za oszustwo Holocaustu 6 milionów Żydów!”

W artykule autor opowiada o telegramie generała-porucznika Konstantina Krajniukowa, członka rady wojskowej 1-go frontu ukraińskiego, wysłanego do Gieorgija Malenkowa po wyzwoleniu Auschwitz, w którym, odnosząc się do wstępnego zeznania więźniów obozu koncentracyjnego, mowa jest o setkach tysięcy zabitych. Na tej podstawie autor twierdzi, że ofiary Holocaustu nie są liczone w milionach. W komentarzach pan Juszkow aktywnie popierał stanowisko autora tekstu.

„W sądzie z udziałem przysięgłych Roman ani razu nie mówił, że poddaje w wątpliwości istotę procesu Norymberskiego, – powiedział adwokat Iwan Chozjajkin. – Mówi o tym tylko prokuratura i taka była treść artykułu „Rehabilitacja nazizmu”. Przekonywaliśmy, że Roman nie zrobił tego i nie zaprzeczył faktom ustalonym w wyroku Trybunału Norymberskiego. W rezultacie przysięgli go uniewinnili.”

Prokuratura regionu Perm nie zgodziła się z tą decyzją i odwołała się od wyroku do Sądu Najwyższego Federacji Rosyjskiej …

W Sądzie Najwyższym Federacji Rosyjskiej prokuratura stwierdziła, że podczas poprzedniej rozprawy pan Juszkow wielokrotnie „naruszył przepisy Kodeksu Postępowania Karnego, powołując się na informacje, których nie można zbadać w sądzie”, w tym treść wyroku norymberskiego. „W szczególności, zakwestionował on ważność wyroku Trybunału Norymberskiego” – powiedział w apelacji prokurator. Wskazuje się, że w Permskim sądzie oskarżany wpływał na opinię przysięgłych, w swoim wystąpieniu: sędzia musiał mu przerywać, a w czasie dyskusji i w czasie ostatniego słowa oskarżanego wydalono z sali.

Pan Juszkow, przemawiając w Sądzie Najwyższym, również rutynowo cytował wyrok Trybunału w Norymberdze. „Atakuje pan w ten sam sposób co w poprzednim procesie” – powiedział sędzia, przypominając, że omawianie wniosków trybunału wykracza poza zakres tego procesu. Powiedział on, że według niego liczba 6 milionów ofiar holocaustu, pojawiająca się w wyroku Trybunału Norymberskiego, została wyrażona tylko przez jednego świadka i wyjaśnił, że uważa takie źródło za niewiarygodne. Adwokat Iwan Chozjajkin po przemowie podopiecznego powiedział, że nie mogli usłyszeć niczego w sali Sądu Najwyższego permscy przysięgli, ponieważ sędzia w Permie zatrzymał pana Juszkowa na frazie: „Nie zaprzeczam wnioskom Trybunału Norymberskiego, ale chcę tylko, aby zostały one zbadane.”

Warto zaznaczyć, że w przemówieniu apelacyjnym prokuratury nie było konkretnej frazy, którą wypowiadał oskarżony, i która mogłyby wpłynąć na przysięgłych. W rezultacie komisja sądowa Sądu Najwyższego Federacji Rosyjskiej nie stwierdziła naruszeń proceduralnych i nie anulowała decyzji przysięgłych…

Źródło: https://www.kommersant.ru/doc/3814489

*                        *                         *

Żeby czytelnik zrozumiał całą ważność wydarzenia, opowiem jego prehistorię w innej skali.

„Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskim kłamstwom – nie!”

A co to jest za kłamstwo? – może ktoś mnie zapyta. Odpowiadam:

Żydzi są bardzo religijnymi narodem. Uważają się za lud wybrany przez Boga. Oni szczerze w to wierzą! To jest część ich wiary, którą nazywa się judaizmem! Judaizm jest narzucany Żydom przez rabinów – żydowskich duchownych. Świętą księgą judaizmu jest starożytna „Tora”, a rabini są jej interpretatorami. Chrystus kiedyś nazwał ich „uczonymi w Piśmie”. Każdy rabin ma swobodę interpretowania „Tory”, według tego co mu przyjdzie do głowy, a żydzi po prostu muszą mu wierzyć na słowo! Mają już taki los! Ten sam Chrystus powiedział żydom odnośnie tych „skrybów” w następujący sposób: „Zostawcie ich: oni są ślepymi przywódcami ślepych, a jeśli ślepiec prowadzi ślepego, obaj wpadną w otchłań” (Mt 15, 14). Niestety, przytłaczająca większość żydów nie posłuchała rady Zbawiciela …

Około 150-200 lat temu jeden z rabinów (żydów) zdecydował, że żydzi nie będą mieli własnego państwa (Izraela), dopóki naród żydowski nie złoży wielkiej ofiary – 6 000 000 dusz. I od tego czasu utarło się, że w każdym lokalnym konflikcie w jednej lub drugiej części świata specjalnie wyszkoleni religijni żydzi zaczęli pisać artykuły propagandowe popierające ideę Holocaustu 6 milionów Żydów, bez których nie będzie Izraela. Zwłaszcza wiele takich artykułów opublikowano w amerykańskiej gazecie The New York Times, która wychodzi od 18 września 1851 roku. Jest to druga co do wielkości gazeta w Stanach Zjednoczonych po „The Wall Street Journal” i 39 na świecie. Sloganem gazety jest fraza „Mamy wszystkie nowości, które można wydrukować”. I ktoś z żydów z tego sloganu gazety skorzystał w całej rozciągłości. Co więcej, publiczne okrzyki Holokaustu 6.000.000 żydów rozpoczęły się w Stanach Zjednoczonych, w New York Times, przynajmniej od 1869 roku !!!

Kolaż składający się z publikacji o Holokauście, powstałych w różnych latach w New York Times.

Kliknij aby powiększyć

Zauważę, że propaganda – to nie całkiem pijar, jak wielu sądzi. Propaganda jest sztuką oszustwa, gdy mówca lub pisarz dąży do tego, aby wprowadzić w błąd tak wielu, jak to tylko możliwe, chcąc udowodnić coś nieprawdziwego, niezależnie od prawdy!

Kiedy wybuchła II Wojna Światowa, odpowiedzialni za Adolfa Hitlera i nazistowską partię NSDAP, którzy mieli szczególną niechęć do wschodnich żydów, przywódcy narodu żydowskiego postanowili wykorzystać tę okazję.

Jak wyraziła się moja znajoma Asia Nikołajewa, „do miliona zabitych żydów dodali jeszcze pięć milionów nieistniejących”, aby w ten sposób zgadzała się ich księgowość. Liderzy światowego żydostwa bardzo chcieli aby wszyscy wierzyli, że naziści faktycznie zabili w latach II wojny światowej 1939-1945 dokładnie 6.000.000 żydów. Wszakże po wojnie powstało pytanie: być albo nie być dla żydowskiego państwa Izrael na terytorium Palestyny.

W czasie wojny 1939-1945 naziści rzeczywiście zabili wielu żydów, temu nikt nie przeczy. Ale wszystkie oświadczenia na temat 6 000 000 zamordowanych żydów są czystą propagandą! To kłamstwo, pod którym ugięto się, i które dziś wspiera ONZ. Wybaczcie, a przedwojenne artykuły w „New York Times” z tymi cyframi skąd się wzięły?! Przecież, to co napisano piórem, nie wytnie i siekierą!

To są fakty, które demaskują żydowskie kłamstwo.

Więc co mamy teraz?

Mamy fakt: Rosja w osobie Najwyższego Sądu Federacji Rosyjskiej wykorzystała unikalny przypadek w Permie (dziękuję za ten przypadek obywatelowi Izraela W. W. Kleinerowi, który napisał doniesienie do prokuratury na Romana Juszkowa!), aby powiedzieć żydowskiemu kłamstwu swoje nie!

Jest to przełomowe wydarzenie we współczesnej historii Rosji! I wydaje mi się, że obiecuje zmiany w wielkiej polityce!

2 grudnia 2018 r. Murmańsk. Anton Blagin

P.S.

W tym samym czasie, w rosyjskich szkołach od 2012 roku, nauczyciele nadal szpecą umysły rosyjskich dzieci kłamstwem o 6 milionach Żydów zabitych przez nazistów!

„Ministerstwo Edukacji i Nauki oficjalnie uwzględniło Holocaust w obowiązkowym programie nauczania szkół średnich, przygotowano już materiały szkoleniowe i przeznaczono niezbędny czas na naukę – 72 godziny! – do opanowania kursu, a 10 pytań dotyczących Holocaustu jest nawet włączonych do egzaminu państwowego.

Oczywiście, natychmiastowe działania zostały podjęte w celu wyszkolenia nauczycieli: Akademia Zaawansowanych Studiów i Przekwalifikowania Zawodowego Pracowników Edukacyjnych, we współpracy z Centrum Holokaustu w Moskwie, opracowała już program dla kierowników edukacji i nauczycieli nauk społecznych. Tak więc od 1 września 2012 r., równocześnie z tematem „Podstawy religii i etyki świeckiej”, wszystkie rosyjskie dzieci w wieku szkolnym są zobowiązane do zapoznania się z historią żydowskiego Holokaustu.

Nowe szkolenie ma wiele niezwykłych funkcji. Po pierwsze, sama nazwa – „Lekcje na temat Holocaustu. Droga do tolerancji”- wyraźnie pokazuje, że samo studiowanie historii nie będzie ograniczone: równolegle nasze dzieci będą uczone ”tolerancji”. Nie chodzi tu o rosyjską „tolerancję”, która przez stulecia łączyła wszystkie narody naszego kraju w jedno państwo rosyjskie, przy tym nie tolerowała ludzkiego zła, a „tolerancji” zapożyczonej z Zachodu. Otóż, jak wiecie, są oni bardzo „tolerancyjni”, włączając w to każdego rodzaju zboczeńców. Więc nasze dziecko jeśli chcemy, będzie tolerancyjne wobec ludzkich wad …”

Źródło: https://karlsonmarxx.blogspot.com/2012/08/blog-post_18.html?m=0

https://forumemjot.wordpress.com

Komentarzy 67 do “Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!”

 1. Marcin said

  I tyle zostało z przypisywania Putinowi i Rosji żydowskości i spisku na rzecz nwo.

  ————
  Te brednie znów wypłyną, jakby nigdy nic.
  Admin

 2. hulajdusznik said

  Panie Marcinie,
  Czyżby sugerował Pan, że Putin miał wpływ na wyrok sądu opisany w powyższym artykule? Takie myślenie jest absurdalne! Przynajmniej godziłoby to w niezawisłość owegoż sądu, a tym samym podważało jego wyrok. Czy doczytał Pan ten artykuł w całości? Chodzi mi szczególnie o P.S., w którym autor wspomina, że „W tym samym czasie, w rosyjskich szkołach od 2012 roku, nauczyciele nadal szpecą umysły rosyjskich dzieci kłamstwem o 6 milionach Żydów zabitych przez nazistów!” Kto wymyślił taki program nauczania i kto go zatwierdził? Warto byłoby się dowiedzieć, bo z pańskiej wypowiedzi można by wysnuć wniosek, że Rosja uwolniła się już od „żydowskości”.

 3. No to nic, tylko można podskakiwać z okrzykami: „Aj waj shalom! Aj waj shalom! Aj waj, aj waj, aj waj shalom!”

 4. Jakos tak sie zlozylo, ze ten oboz-muzeum w Oswiecimiu musialem zwiedzic iles tam razy.
  Najpierw jako uczen ; co roku urzadzano nam wycieczke „krajoznawczo-turystyczna” do Oswiecimia, bo z Krakowa to nawet nie tak daleko.
  Wiec mialem okazje ‚studiowac’ historie obozu doglebnie.
  Niestety, za kazdym razem opowiadano nam inne rzeczy. Ja nie zmyslam.
  Najpierw pisalismy szkolne wypracowania na temat obozu pt. „Martyrologia narodu polskiego w obozie oswiecimskim” i Opowiadania Nalkowskiej byly obowiazkowa lektura.
  Po wojnie jakos nie bylo podkreslane, ze tylko zydzi w tym obozie zgineli. Na lekcjach dowiadywalismy sie, ze oboz byl stworzony dla Polakow ze starych przedwojennych polskich koszar.
  Wiedzielismy, ze w czasie wojny zginelo 6 milionow Polakow.
  Wlasciwie do czasu matury nie slyszalem slowa ‚holokaust’. Nikt nas nie uczyl o holokauscie. Sam termin byl nieznany.
  W klasie maturalnej znow nas zabrali do Oswiecimia i przyznaje, ze nie poznalismy terenu obozowego.
  Dobudowali kominy (podobno odrestaurowali) i Brzezince pokazywali nam komore gazowe. Jedna. Bylo to malenkie pomieszczenie. Naturalnie sie wyglupialismy i probowalismy sie cala klasa wcisnac do tej ‚komory’ ktora wygladala jak kabina przysznica z dziura w suficie. Wlazlo na zaledwie 11-u. Na wcisk. Wiecej sie nie zmiescilo. Kolega sprzytny z matematyki szybko wyliczyl, ile trzebaby lat, zeby wytruc w tej komorze miliony ludzi.
  Z racji zawodu znow odwiedzilem kilka razy muzeum Auschwitz.
  W czasie ostaniej wizyty doznalem szoku. Moje zdumienie nie mialo granic!
  Brakowalo tam tylko McDonald’sa i schroniska turystycznego. Ale buty i wlosy w gablotach byly te same.
  Duzo wieksze wrazenie wywarl na mnie oboz w Treblince.
  I teraz juz sie nie mowi w ogole o Polakch, ktorzy zgineli w Oswiecimiu.
  Ilu Polakow przeszlo przez ten oboz? Ilu zginelo?
  Dlaczego papiez wygonil stamtad zakonnice, ktore sie opiekowaly muzeum?
  Teraz to jest wielki biznes.

  W obozach zginelo 75 tysiecy polskich ksiezy katolickich.
  Ks. Henryk Malak opisal w ksiazce pt. „Klechy” w obozach smierci – swoje wspomnienia jako wieznia obozow Stutthof- Sachsenhausen-Dachau.
  Ksiazka wydana staraniem ks. Ignacego Rabsztyna w 1948 roku – za zezwoleniem wladzy duchownej – Schwabisch Gmund

  Ksiazka jest o tyle cenna, ze zawiera nazwiska umeczonych ksiezy, i nazwy diecezji, z ktorych pochodzili.
  Jest to wstrzasajacy dokument. Zastanawiam sie, czy kiedykolwiek byl wydany w Polsce.

  Czy kto kiedys napisze ilu Polakow zginelo w Dora – Nordhausen w czasie nalotow dywanowych? Wiadomo, ze uratowalo sie zaledwie kilku .
  Zgineli wszyscy Rosjanie i Zydzi.
  Czy beda uczyc o tym dzieci w szkole?
  Byl to jeden z najgorszych obozow; produkowano tam jakas nowoczesna bron i rakiety.

  W pierwszej minucie (1.07) mozna zobaczyc tablice pamiatkowa napisana po polsku.

  KZ MITTELBAU DORA Konzentrationslager Arbeitslager Nazideutschland Bilder aus der Hölle – YouTube

 5. Plausi said

  „Martwe dusze”

  Pomysł przemysłu hlokaustu nie jest nowy, tę ideę opublikował przed przeszło wiekiem (1842) rosyiski pisarz Gogol. Ale to, co u Gogola było ironią a nawet satyrą na system stało się w naszych tak oświetlonych czasach systemem przemysłu holokaustu. Judejczycy rozwinęli jednak koncepcję Gogla, o ile u Gogola bohater skupuje świadectwa zgonu realnych ludzi, w systemie przemysłu holokaustu wystawia sią rachunek na podstawie sfałszowanych zgonów.

  Publicysta żydowskiego pochodzenia R.Garaudy zakwestionował już w roku 1996 (Les Mythes fondateurs de la politique israélienne) sfałszowane liczby zgonów prezmysłu holokaustu, za co francuski sąd skazał go na grzywnę na karę grzywny 160.000 Franc, t.j. 27.000 Euro (1998), ten Urteil został potwierdzony przez Eurpejski Trybunał Praw Człowieka (2003), tak gęsta jest sieć represji systemu przemysłu holokaustu.

  Na ten temat pisaliśmy na łamach tego blogu:

  https://marucha.wordpress.com/2018/11/12/holender-chce-zmienic-wiek-w-dokumentach-powoluje-sie-na-przepisy-dotyczace-zmiany-plci/#comment-792346

  pojęcie historii użyte w tekście wstępnym

  https://marucha.wordpress.com/2018/11/06/prawdziwy-winston-churchill/#comment-791060

 6. revers said

  Jak dla dobrych Polakow to dobra wiadomosc, bo mozna uchylic sie od ustawy 447 od zaprzyjaznionego kraju w placeniu haraczu 330 mld usd, ale znajac mentalnosc polin „na zlosc” gotowi sa zapacic z nikad te nie swoje 330 mld. zeby zrobic Rosji „na zlosc” lub umocnic rusofobie, zydoamerykofile.

  Rosja tez ma swoj holocaust 60 mln rosjan w zydowskiej rewolucji, plus zamordowanie carskiej rodziny oraz 20 mln w drugiej zydowskiej wojnie swiatowej, teraz idzie o parawo „holokaustu” i globalny terroryzm.

  ——
  Polskojęzyczne chuje ogłoszą, że zapłacenie rzydom 350 miliardów to wielkie zwycięstwo nad Putinem, który chciał poróżnić bratnie kraje Posrael i Izrael.
  Admin

 7. Plausi said

  Pytanie i odpowiedź

  @4, Troll Polonii

  Pytanie: „Dlaczego papiez wygonil stamtad zakonnice, ktore sie opiekowaly muzeum?”

  Odpowiedź: „Teraz to jest wielki biznes.”

  Ale szczegółową odpowiedź niesie odpowiedź na postawione w linku pytanie:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Obóz w Oówięcimiu, obecnie w rąkach żydowskich, został założony zaraz po zajęciu Polski, na długo przed tzw. „Endlösung” Żydów, które zostało zapoczątkowane na tzw. Konferencji Wannsee (styczeń 1942). Obóz główny w Oświęcimiu/Auschwitz był obozem wyłącznie dla Polaków, należy stwierdzić, że żydzi, zresztą przy wsparciu naszego kochanego i świętego w międzyczasie papieża, obrabowali Polaków nie tylko z mienia ale nawet z ich miejsca katorgi i grobów. Cóż to jest za swołoczeństwo, które dopuszcza sią rabunku cudzych zwłok ?!

  Wielu przypomina, także Garaudy powołuje się na to, że w obozie w Oświęcimiu, jeszcze zanim przyjął nazwę Auschwitz, tablica pamiątkowa opiewała, że w obozie zginęły 4 miliony ludzi, które jak wiemy spotęgowały liczbę ofiar żydowskich do 6 milionów, obecnie, także na stronie reklamowej muzeum Auschwitz, jest mowa jedynie o 1,1-1,5 milionów, tzn, z ewidencji, która posłużyła do naliczenia 6 milionów żydowskich ofiar zniknęło 2,5-3 milionów, a więc prawie połowa, pomimo tego kanoniczne 6 milionów jest nadal powtarzane.

  Jeszcze o „kłamstwie oświęcimskim”

  https://marucha.wordpress.com/2017/12/06/jak-dzielnie-zydowscy-zolnierze-hitlera-walczyli-ze-slowianami-w-tym-polakami-i-swoimi-wspolbracmi-w-interesie-niemiec/#comment-719321

  Być może kiedyś nasze wnuki dowiedzą się nawet z mediów gównego nurtu:

  „Holokaust był najbezczelniejszą chucpą żydowską w historii tego swołoczeństwa i był możliwy jedynie dzięki niezwykłemu oddaniu i wsparciu Gojów szabasowych.”

  Krzyż w Oświęcimiu kazał papież JP II usunąć, aby nie drażnił żydowskich geszefciarzy już w roku 1995.

 8. Moher49 said

  A nasze dupki zamerdały ogonkami i ustawę zmieniły. Może świat się w końcu dowie, kto wymordował 60 mln Rosjan, kto finansował rewolucję październikową i wojny światowe. Jakub Berman powiedział – kiedy przeminą dwa pokolenia Polska będzie nasza. Niewiele już do tego brakuje, naród polski jest totalnie ogłupiony. Może w końcu naszych modlitw Bóg wysłuchał. Od Rosji rozpoczęła się światowa pierestrojka, będzie kolejna.

 9. Lipski said

  Brawo Rosjanie.Teraz ten wyrok jest znany w EU.

 10. lewarek.pl said

  6.
  Polskojęzyczne chuje ogłoszą, że zapłacenie rzydom 350 miliardów to wielkie zwycięstwo nad Putinem, który chciał poróżnić bratnie kraje Posrael i Izrael.
  Admin

  To już jest 350 miliardów, a nie 300? Kiedy to tak urosło?
  Domyślam się, że nie ma żadnej górnej granicy, bo Żydzi są bezcenni, ale to tempo wzrostu jest przerażające. Niedługo w całym Wszechświecie zabraknie pieniędzy na haracz.

  ———–
  Nie powiem gdzie znalazłem tę liczbę. Nie pamiętam. Wątpię, czy się na niej zatrzyma…
  Admin

 11. Siekiera_Motyka said

  Przypomnę jeszcze raz. W Teksasie nauczycielka nie chciała podpisać „lojalkę Israelska” i zgubiła prace. Okazuje się ze w kowbojskim stanie Texas nie ma wolności słowa ale jest iluzja wolności słowa.

  Sprawdziłem,

  Czy tak jest ? : TAK

  „Prawo przyjęte w 2017 r. w Teksasie wymaga od potencjalnych wykonawców rządowych podpisania przysięgi obiecującej, że nie będą bojkotować Izraela.”

  https://www.snopes.com/fact-check/texas-israel-oath-boycott/

  ———-
  W Polsce nigdy do tego nie dojdzie. Nie potrzeba żadnej przysięgi.
  Admin

 12. AlexSailor said

  „Jak się okazało, całkowita liczba więźniów, którzy zginęli w niemieckich obozach w całym systemie od jego powstania w 1935 roku, aż do jego katastrofy pod koniec 1944 i początku 1945 roku wyniosła 403.713 osób.”

  Taaa.
  To gdzie się podziało 12 milionów obywateli polskich z 1939r. w 1945r.????

  OTO JEST PYTANIE.

  Tylko pobocznie można spytać co się stało z polskimi żydami oraz Polakami z jakimś tam pochodzeniem żydowskim.

  ” Znana jest dokładna liczba Żydów zmarłych i zabitych w największym nazistowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz (Oświęcim) – 38.031 osób!”

  Po prostu wyparowali, pewnie z tymi 12 milionami obywateli polskich.

  Wiemy oficjalnie o poległych i zamordowanych:

  – 60 tys. żołnierzy we wrześniu,
  – 100 tys. zamordowanych przez bandziorów bandersynów (co rozsądniejsi mówią o 500 tys.),
  – 150 tys. zamordowanych w Powstaniu Warszawskim (co rozsądniejsi mówią o 300, a nawet 500 tys.),
  – 20 tys. poległych powstańcach,
  – 30 tys. zamordowanych w Katyniu, Miednoje, Starobielsku, itp.,
  – 350 tys. zamordowanych wywózką na Sybir (no ostatecznie polskie źródła mówią o 450 tys).

  Jakby nie liczyć, mamy oficjalnie 710 tys.
  Poległych partyzantów, żołnierzy II i I Armii WP, PSZ na zachodzie, itp. też nie starczy nawet do miliona.

  Zatem gdzie się podziało 11 milionów obywateli polskich??????????????

 13. NC said

  Występował tu przed laty komentator p. G.R.,który zawsze twierdził, że Rosjanie kontroluja rzymian trzymając u siebie całą niemiecką dokumentacje, i że jak Rosjanie się zdenerwuja, to jednym ruchem zlikwidują przemysł holokaustu otwierając swoje archiwa.

 14. Siekiera_Motyka said

  Ad. 13 – Dla mnie jest trudno uwierzyć że tej informacji Rosjanie nie mają. Dokumenty to wartościowy towar.
  http://www.bibula.com/?p=41045

  Jeżeli dobrze pamiętam to ktoś kiedyś komentował że z Oświęcimia Żydy „pożyczyli” jakieś dokumenty i zabrali do Izrahela. Ciekawe co ich tak bardzo zaciekawiło.

 15. nikita said

  Musisz to wiedzieć, legenda 6 milionów żydów

 16. To było w sierpniu, teraz pewnie kwota rośnie.Gadzie plemię przeliczyło sobie od nowa!Wiadomo, ze wszystko będzie ukrywane skrzętnie, żeby dziennikarze nie wygrzebali ILE już poszło!!
  https://nczas.com/2018/08/12/zydowskie-organizacje-chca-ograbic-polske-juz-na-330-mld-zlotych-rzad-otrzymal-oficjalne-pismo-ale-to-skrzetnie-to-ukrywa/

 17. wincenty said

  dlaczego podajecie https://forumemjot.wordpress.com/2018/12/19/sad-najwyzszy-rosji-powiedzial-zydowskiemu-klamstwu-nie-pomimo-rezolucji-onz-w-sprawie-holocaustu/

  kiedy to zostało skopiowane stąd i było to podawane w wolnych tematach? https://treborok.wordpress.com/sad-najwyzszy-rosji-powiedzial-zydowskiemu-klamstwu-nie-pomimo-rezolucji-onz-w-sprawie-holocaustu/?preview=true

  Podejrzane to bardzo?

 18. Marucha said

  Re 16:
  Tak, to jest bardzo podejrzane. Widać wrażą robotę NKWD. A może i CIA.
  Każdy psychiatra to potwierdzi.

 19. Czy teraz już wiemy, ile osób zmieniło nazwiska po wojnie? 🙂 Wystarczy od 6.000.000 odjąć te, które zginęły w obozach…

 20. Plausi said

  Projet II Wojny i „holocaustu” 6 miionów, próba ustalenia źródła

  patrz @15, Nikita

  jak widać projekt był dość starej daty, także projekt przemysłu holokaustu powstał dużo wcześniej, niż miała miejsce konferencja w Wannsee, najwidoczniej wezwano nazistów, aby wreszcie przystąpili do realizacji projektu.

  https://marucha.wordpress.com/2018/11/26/zydzi-chcieli-postawic-muzeum-mieszkancy-sie-zbuntowali-juz-placimy-za-renowacje-ich-cmentarzy-moze-wystarczy/#comment-795020

  Są jak widać znaki, że tzw. naziści byli zaledwie podwykonawcami projetu, niczym więcej, także ich rola jako głównych winowajców, żeby zamknęć moredę tym żydom, którzy mają niece więcej oleju, została zaprojektowana z góry. Szczególnie widowiskowy był proces Eichmanna w Jerozolimie.

  O spojrzeniu na „wiedzę” historyczną Voltaira pisaliśmy niedawno, dobrze się nad tym zastanowić, jak też nad naszą dzisiejszą „wiedzą” historyczną, ustalaną sądownie.

 21. „Franciszku, wyjeżdżam, bo tu przyjdzie pan Hitler zrobić porządek z parchami” – powiedział stary, bogaty żyd do swojego przyjaciela w biznesie, Polaka. Gdańsk, rok 1938. 🙂 (cyt. już nieczynne forum) 🙂

 22. abcdef said

  „Tak jest! Holocaust 6 000 000 Żydów to polityczne oszustwo!”

  A także mit założycielski. Niesłychane, jak wielu żydów (wszyscy?) dało sobie wyprać mózgi — wierzą w ten mit. Szepnij słówko o Sołżenicynie, 200 Lat, lub o Juri Slezkine… Natychmiast zwierają szyki. Wiem, bo przyjaźniłem się [proszę zauważyć czas przeszły] z wieloma.

  Klasyczny obrazek:

 23. sarkazm said

  Za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
  To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu. Zastanów się nad tym: Zagadka Mamutów. KontrEwolucja#3

 24. lopek said

  Na mój nos w tym nieciekawym towarzystwie wzięto się za łby.

 25. W artykule jak i w komentarzach podawana jest nieprawda…otóż żydzi byli w Birkenau (Brzezince) a nie w Auschwitz (Oświęcimiu)… Auschwitz był obozem koncentracyjnym dla Polaków, Rusów i innych nacji…natomiast Birkenau był obozem pracy dla żydów…gdzie ci żydzi pracowali w IG Farben (żydowski kapitał) na rzecz III Rzeszy…Szkopy nigdy Polskich żydów nie mordowali, a tylko ich zatrudniali…najpierw w gettach, a później w Brzezince…bo żydzi byli najlepszymi pracownikami dla Rzeszy…pracowali solidnie i nigdy nie buntowali się…

 26. Ile tak naprawdę mogło zginąć tzw. Polskich żydów…”Drugi Powszechny Spis Ludności – przeprowadzony przez państwo Polskie 9 grudnia 1931 roku. Według spisu, populacja Polski wynosiła 32 108 000, z czego 21 835 000 to osoby polskojęzyczne, a reszta – użytkownicy języków mniejszości narodowych (spis nie uwzględniał pytania o narodowość)”.

  Język żydowski zadeklarowało 2.489.034 (7,80%), język hebrajski 243.539 (0.76%). Można zatem przyjąć, że w roku 1931 zamieszkiwało Polskę ok. 3 100 000 żydów.
  Masowa emigracja żydów z Polski między 1931 – 1939 (głównie do USA, jedynie młodzi do Palestyny) spowodowała spadek ich liczebności co najmniej o 20% i musiała mieć decydujący wpływ na liczbę urodzeń, ponieważ to młody i płodny segment społeczeństwa zawsze pierwszy decyduje się na emigrację.
  W Polsce przed 1 września 1939 mogło mieszkać ok 2 600 000 żydów…
  z tego 1,8 mln na Kresach (sowiecka strefa okupacyjna) i 900.000 w tzw. Generalnej Guberni (GG). Z tych 0.9 mln w GG do 1941 roku do sowietów czmychnęło ok. 300.000 żydów z rodzinami (głównie komuniści). Kolejne 200.000 żydów zostało po aryjskiej (po Polskiej) stronie… więc we wszystkich gettach na terenie GG zgromadzono około 400.000 żydów (do których żydzi wchodzili dobrowolnie, a nawet zachęcani byli przez swoich rabinów). W gettach do 1942 roku zginęła połowa żydów (przeważnie dzieci i starsi) z powodu głodu, chorób i zimna…więc do wszystkich obozów KL w Polsce mogło trafić jedynie 200.000 żydów…jeżeli 50-100.000 żydów przeżyło obozy, to z „prostej matematyki” wychodzi, że we wszystkich Niemieckich obozach w Polsce zginęło niewiele ponad 100.000 żydów…a na Kresach w latach 1941-1942 niemczochy zamordowali z 1 mln żydów (a może i mniej), bo przynajmniej połowa czmychnęła na wschód przed frontem…więc z „prostej matematyki” wychodzi, że w tzw. holokauście „zginęło” ok. 1,2 mln Polskich żydów, czyli najwyżej 40 % przedwojennej populacji…”graficznie”: ok. 0,9 mln żydów (na Kresach ) niemczochy z u-kraińcami, Białorusinami i Litwinami po prostu zastrzelili ich i do dołów…następne 200.000 zmarło zwyczajnie w gettach (przy kompletnej obojętności tych żydów, którzy żyli)…no i we wszystkich obozach (KL) mogło ich zginąć jedynie ok. 100.000…bo więcej ich w Generalnej Guberni (Polsce) nie było…i raczej z wycieńczenia przy pracy (którą musieli wykonywać)…niż w jakiś okrutny sposób jak, to rozgłaszają…

 27. Ale dlaczego? said

  AD. 24.
  Dobrze wyliczone.
  Należy pamiętać też o tym, że do obozów byli pociągami dowożeni Żydzi (zresztą nie tylko) z innych krajów podbitych przez Niemców. Pytanie, jaka to była liczba.

 28. Siekiera_Motyka said

  Ad. 22 – https://giphy.com/gifs/Vg0JstydL8HCg

 29. Plausi said

  Ostrożnie ?

  @25, Ale Dlaczego?

  „byli pociągami dowożeni Żydzi (zresztą nie tylko) z innych krajów podbitych przez Niemców”

  Przypominamy sobie reportoaż o obozie przejściowym w Drancy koło Paryza, została wyświetlona lista tam więzionych, w kolumnie miejsce urodzenia można było odczytać liczne miejscowości o polsko brzmiących nazwach. Można było odnieść wrażenie, że głównie Aszkenazyjczycy byli tam przygotowywani do transportu do obozu, ale o tym więcej w drugim linku patrz @7, Plausi. Właściwie @21, Krzysztof M znakomicie oddaje, o co chodziło projektantiom II Wojny.

  Aby zmaknąć mordy motłochowi zorganizowali projektanci II Wojny sąd w Norymberdze, ale jedynym celem tej inscenizacji było odwrócenie uwagi od reżyserów spektaklu, jakim II Wojna była.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  We wspomnianym już wideo @15, Nikita główną rolę przypisuje się „The NYT”, o którym miał się tak wyrazić jego redaktor naczelny Swinton, patrz nagłówek:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/tajem/

  Jeśli chodzi o fałszowanie dokumentów wzgl. ułatwianie fałszowania przez funkcjonariusza publicznego to tego rodzaju przestępstwa są kwalifikowane art. 270-272 KK. Jednocześnie czyn przemysłu holokaustu jest przestępstwem z art. 286 KK i tak należy traktować żądania przemysłu holokaustu wraz z ustawą kongresu USA C 477.

 30. tomasz said

  Niektórzy przypuszczają, że w Polsce żyje ok. 5 mln kryptożydów – to by wyjaśniało wiele spraw

 31. Ech i jak tu "huzia na Józia" się nie wpisać. said

  Bardzo mądre posunięcie, bo Sowieci zainscenizowali ten cały żydowski cyrk, żeby Niemcom dopalić i pozwolić żydom się obłowić. Nie można zapomnieć, że wtedy żyd to była świętość, za sponiewieranie której szło się na zsyłkę, bo był na to specjalny paragraf. Widocznie Rosjanie postanowili odrestaurować się z OHYDY jaką im narzucono, brawo. Pytanie kiedy USmania to zrobi i reszta
  za ślinionych syjamców szajbesgoim.

  ——-
  Nie, panie Ech. Żyd stał się świętością dopiero w naszych czasach, kiedy wprowadzono ustawy specjalnie skrojone pod jego kątem.
  Admin

 32. 25
  Rastenburger

  Oboz w Oswiecimiu mial 91 podobozow rozsianych po calym Slasku w niemal wszystkich zakladach przemyslowych , ktore potrzebowaly niewolniczych rak do pracy.

 33. 29
  Plausi
  To moze byc niewiarygodne, ale Trybunal w Norymberdze zostal utworzony z inicjatywy Stalina. Nie chcial popuscic Niemcom. Alianci sie poczatkowo nie chcieli zgodzic a w koncu i tak prowadzili to sledztwo norymberskie ‚po swojemu’. Dlatego do tego Trybunalu mozna miec duze pretensje.

 34. Roman K said

  ad 26..Pan Rastenburger…. niech pan zapozna sie z tym I najlepiej ze sama ksiazka…

  http://www.ihr.org/jhr/v05/v05p367_Rubenstein.html

 35. Rafal Cz. said

  Tak dla przypomnienia:

 36. Anucha said

  To jest bardzo pozytywny sygnał dla nas ,
  a przecież my zwolennicy teorii spiskowych wiemy-
  jesteśmy pewni ,że Rosjanie nie takie tuzy mają jeszcze w karmanie.
  I nie będzie jak w piosence
  -A umienia w karmanie wsza .

 37. Plausi said

  Atrapy władzy: Stalin, Hitler, Lenin, Trump

  „Trybunal w Norymberdze zostal utworzony z inicjatywy Stalina. ”

  O tym, że Uljanow (Lenin) został wyposażony w Reichsmark przez Niemców i wysłany do Rosji, podobnie jak Bronstein (Trocki) przez USA i w dolary, to niektórzy dobrze o tym wiedzą. Z chwilą, jak Uljanow stał się niewygodny, został zlikwidowany i zastąpiony prze Dżugaszwili (Stalina),który był zbrodniarzem z natury. Jak już wielokrotnie zwracaliśmy uwagę, przestępcy są tą skałą, na której budowana jest świątynia demokracji, w Polsce jest, jak żeśmy doświadczyli, nie inaczej.

  Nie wiem czy zwraca się na to uwagą; ale Hitler, Stalin i.t.p. są stylizowani na modłę Jezusa, mają wziąć na siebie CAŁĄ WINĘ aby nie trzeba było szukać, na czyje zlecenie dopuścili się zbrodni ?

  Pewien autor przywołuje przykład kata, aby zwrócić uwagę na pewne aspekty wydarzeń:

  http://wrzodakz.neon24.pl/post/131652,polityczni-zbrodniarze#comment_1305977

  naszym zdaniem, godne zastanowienia.

  Mamy niejakie trudności z wypowiedziami,
  „dokonano na polecenie …” i zamiast „…” wstawić można Stalina, Lenina, Sadama, Hitlera i.t.d., i rzecz jest załatwiona, to jest bardzo, bardzo uproszczone spojrzenie na sprawę, bowiem ci operują w określonym środowisku, które przygotowuje „polecenia” i ustala linię, a środowisko po rewolucji zostało wielokroć opisane, dlatego niektórzy mówią o żydowskiej rewolucji w Rosji 1917. roku.

  Naszym zdaniem Norymberga była potrzebna tym, którzy zaprojektowali II Wojnę, aby zamknąć dyskusję o odpowiedzialności za tę wojnę. Przypomnimy tu jeszcze raz pewien niebywale ważny faktor polityki globalnej:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  który został przywołany jedynie raz przy okazji operacji „kryzys finansowy 2008”. dła wyjaśnienia mechanizmu globalnego imperium.

 38. Siekiera_Motyka said

  Ad. 33 – „i tak prowadzili to sledztwo norymberskie ‚po swojemu’. ”

  To jest dobre określenie, bo „swoi” tam byli najliczniejsi.

  „Za dużo Żydów w Norymberdze – Autor: Ami Eden, 9 października 2007
  ….. zrozumiesz kiedy ci powiem, że ten personel tutaj (Trybunał Norymberski) składa się z około siedemdziesiąt pięć procent żydów.”

  https://www.jta.org/2007/10/09/culture/too-many-jews-at-nuremberg

  Stalin nie miał kontroli nad tym co tam robili lub co wychodziło do opinii publicznej na Zachodzie.

 39. Bogusz said

  Ad.10 Panie Lewarek to zapewne są odsetki od głównej sumy, które będą rosły nieustannie dopóki nie zlikwidują tej parszywej nacji na zawsze

 40. 37
  Plausi
  Pan sobie zapomnial, ze Rosjanie stracili miliony, miliony ludzi w czasie wojny.
  Stalin nigdy nie zapomnial ani Kurska ani Stalingradu, obrony Sewastopola ani nawet 1941-go roku kiedy to Niemcy napadli na Zwiazek Radziecki mimo, ze mieli traktat pokojowy z Sowiecka Rosja.
  Nie wiem ile pan ma lat ale ja pamietam jak Stalin kazal rozstrzelac 10 tysiecy Ukraincow nie tylko za Sewastopol.
  Kiedy Polacy wracali z Niemiec do Polski, alianci na rozkaz Stalina ladowali Ukraincow na sile z powrotem do Rosji.
  Wielu Ukraincow popelnilo samobojstwo ze strachu przed Stalinem. Woleli smierc niz wracac do Rosji.

  To juz moje podejrzenie, wiec podaje swoja opinie, ze to pewnie wlasnie przez Stalina, Ukraincy masowo emigrowali gdzie sie dalo.
  Wszyscy, ktorzy emigrowali na Zachod podawali sie za Polakow.

  Jako Ukraincy nigdzie by sie i tak nie dostali, bo przede wszystkim nalezeli do SS, byli wartownikami w obozach i Polakom tez sie dali dobrze we znaki. Ale zaden kraj na Zachodzie o Ukrach slyszec nie chcial.

  II wojna swiatowa to nie bylo stalinowskie widzi -mi sie.
  Prosze przegladnac stenogram z Konferencji Jaltanskiej.

  Pan, i wlasciwie kazdy, moze sobie porownywac Stalina z kim chce.
  Ja tez.
  I widze subtelna roznice:
  Trudno porownywac Stalina do Hitlera ale Stalin bo Stalin nie potrzebowal lebensraum i napadal na inne panstwa. I nie wojowal z calym swiatem na czterech kontynentach.

  Stalin w w czasie wojny byl przeciez sprzymierzencem aliantow. Dostawal faktycznie pomoc od USA w broni i sprzecie ale do Zachodu nie mial zaufania. Amerykanie spoznili sie o dwa lata z desantem. Mieli nadzieje, ze Rosja sie sama wykrwawi. Churchill tego nie ukrywal w pamietnikach.
  A Stalin wiedzial troszke wiecej niz ja, czy pan.

  Walczyl bardzo bezwzglednie z zachodnia dywersja i faktycznie byl bardzo uczulony na wszelkie przejawy tej dywersji.
  Nie nalezy zapominac ze wojska brytyjskie staly ( i nie tylko staly) na Syberii.

  Tak sie jakos dziwnie sklada, ze rola Anglii w II wojnie swiatowej jest pomijana wstydliwym milczeniem. Szkoda. Jak zwykle odium pada na Rosje.

  Wychowalem sie w czasach stalinowskich.
  Bylo bardzo ciezko i w Polsce i w Rosji. Dywersja szalala i w Polsce i w Rosji.
  Dzisiejsze Aleppo przypomina mi Wroclaw mojego dziecinstwa.

  A jednak, nie chcialbym byc dzieckiem z biednej rodziny w dzisiejszej, wolnej, odbudowanej Polsce.

  Niech pan popatrzy na Aleppo. Tak wygladaly polskie miasta po wojnie. Amerykanie nie pomogli odbudowac Warszawy, ani Gdanska czy Wroclawia.
  Przemyslu nam tez nie pomogli zbudowac.
  Stalin zbudowal potege Rosji.
  Ale i w czasach stalinowskich odbudowalismy zburzone miasta i budowalismy polski przemysl, ktory teraz wszarze rozkradli ….choc nie bylo wojny.

  I nie ma to nic wspolnego z Jezusem.
  Przestanmy szastac ta religia na wszystkie strony. To nie po chrzescijansku.

  My budujemy pomnik Churchillowi, najwiekszemu zbrodniarzowi wszechczasow i na skale miedzynarodowa. Popieramy banderowcow i zbrodnie NATO.

  Gdzies nam sie szalki na wadze pomieszaly?.

 41. Ale dlaczego? said

  AD. 27.
  Miało być do 26…

 42. Plausi said

  Szczegóły utrudniają analizę

  @40, Troll Polonii

  „Rosjanie stracili miliony, miliony ludzi w czasie wojny.”

  Czy jest Pan przekonany, że to mogło robić wrażenie na Stalinie ? Jedynie w rejonie Kołymy szacuje się liczbę wykończonych w tamtejszych lagrach na 2 (słownie dwa) miliony, a nie był to jedyny rejon lagrów.

  No dobrze, wyjaśnijmy wszystkie te zbrodnie, Stalin jest za WSZYSTKO odpowiedzialny, tzn. wszyscy inni, zarówno ci nad nim jak i pod nim, ci może mniej, są oczyszczeni z wszelkiej winy. To jest właśnie konstrukcja odkupiciela wszystkich win, my dostrzegamy tu plagiat z Nowego Testamentu, wręcz bluźnierstwo, a Pan ?

  Pan przytacza taką masę szczegółów, że przeprowadzenie ogólniejszej analizy byłoby czynem giganta, dlatego nie dziwią nas Pana konkluzje. Jeszcze przed dobrych paru laty myśleliśmy tak jak Pan.

  Jak Pan myśli, dlaczego w mediach gównego nurtu otrzymuje Pan tyle różnych szczegółów na ten temat i stale komponente żydowską w wersji ofiary lub pozytywnej ? Poza tym proszę nie zapominać, że posługuje się Pan językiem i semantyką okupanta a nie polską, na ten problem zwraca uwagę link:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#skip

  Pan może utrzymywać, że nie ulega Pan tym wpływom, my jesteśmy zdania, że nie jest możliwe. My nie tylko używamy języka obcega dla NASZEJ sprawy, ale także przejęliśmy wiele elementów obcej semantzyki a nawet argumentacji. Na takiej bazie pojęciowo-emocjonalnej możemy jedynie w ograniczonym stopniu samodzielnie rozumować. Mamy nadzieję, że nie jest to zbyt zagmatwane, co piszemy.

  Niech Pan spróbuje przeczytć nasz tekst z nieco innym, bezemocjonalnym, nastawieniem, może dotrze Pan do jądra sprawy, ale nie musi się to udać, bowiem jak powiedziano jesteśmy WSZYSCY, zarówno my jak Pan, skażeni propagandą okupanta i wyzwolić się spod niej nie jest łatwo.

  Damy panu przykład, czy używa Pan terminu „Państwo Islamskie” na określenie band, naszym zdaniem talmudycznych band podszywających się pod islam ? To pojęcie jest semnantycznie podwójnie błędne, nie chodzi ani o „państwo” a cóż dopiero „islamskie”. To jest określenie propagandy sił, kótre podbiły liczne kraje na BW, aby podnieść rangę band, nadano im rangę „państwa” i dla odwrócenia uwagi od źródła zbrodni przymiotnik „islamskiego”. Daesh to bandy uzbrojone w broń z USA, powiązane finansowo z Zachodem, donoszono, że Daesh miał, być może ma nadal, cały czas dostęp do międzynarodowego systemu finansowego, nigdy nie próbowano go odciąć od niego, czy od internetu, co zastosowano n.p. wobec Iranu, autentycznego państwa isalmskiego.

 43. Roman K said

  tROLL..lzesz- jak zwykle…. Alianci ladowali i odsylali Rosjan….ROSJAN -tych ktorzy walczyli ze Stalinem o wolna Rosje….Rosyjska Armia Wyzwolencza ( Rosji wtedy nie bylo byl ZSRR parchaty , smierdzacy,, bezbozny, krwawy. oszukanczy I zlodziejski) …nie Ukraincow….Tych wczesniej 7 mln zamorzyli Hlodomorem , wywiezli na Sybir i trzymali w lodowkach Zapolaria…..
  Tych, ktorzy wspolpracowali z Hitlerem Alianci transportowali do Canady I USA..im wiekszy bandzior tym mial lepiej….

 44. Roman K said

  Czym byla i co stalo sie z tzw ROA Russkaja Oswoboditelnaja Armia…:

  https://www.warhistoryonline.com/featured/russian-liberation-army.html/2

 45. 4
  RomanK
  Kto tu jest trollem i kogo??
  Czytal o Stalinie???
  Nie czytal

  Bo czytac nie umie!!!!!!!!!!

  Ja to bardzo lubie takie wyswiechtane pierdoly o .. golodomorze. i tych co walczyli ze Stalinem
  o wolna Rosje!!!
  Moze cos opowiemy o USA i amerykanskich fake news

 46. русские идут – YouTube

 47. Plausi said

  Amb. Potocki dostarcza argumentów

  https://marucha.wordpress.com/2018/12/22/tajne-dokumenty-ambasady-rp-w-waszyngtonie-z-1939-roku-propaganda-urabiana-jest-przez-czynniki-zydowskie-ktore-maja-w-swoich-rekach-niemal-100-procent-mediow-2/

 48. Kazek said

  Te 6 milionow ofiar zydow to taka sama prawda jak 60 milionow ofiar Rosjan za komuny

  ———
  Zdaje się, że podobnie było z ukrainskim Hołodomorem. Głód panował wtedy w wielu republikach…
  Admin

 49. Yah said

  …. pisałem …Ziemie Odzyskane … W.K. pisał …przedszkola …. piękne Polki …. gdzie one …

 50. ech said

  @31 „W komunistycznym Związku Sowieckim antysemityzm na podstawie Kodeksu Karnego karany jest śmiercią”. – twierdzi pan, ze to nieprawda.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zsrr-zydowskim-jarzmem-2018-03

 51. ech said

  „W komunistycznym Związku Sowieckim antysemityzm na podstawie Kodeksu Karnego karany jest śmiercią. Komunizm – to jest żydowska strategia polityczna, specjalnie opracowana do systematycznej likwidacji nie – Żydów, ponieważ zgodnie z religią żydowską, Żydzi są wybraną rasą, przeznaczoną do panowania nad światem. Wszyscy pozostali ludzie – to są zwierzęta w ludzkiej postaci. Żydowscy przywódcy nazywają komunizm „demokracją ludową”, ale tylko Żydzi kontrolują rząd i tylko Żydzi cieszą się prawami człowieka. Żydzi nazywają wszystkich nie-Żydów Gojami. Goj w tłumaczeniu z języka hebrajskiego – znaczy bydło.”

  https://www.salon24.pl/u/a-dress/749035,odkrywcze-szokujace-czyli-lektura-dla-m-innymi-piotra-pietaka

  Salon 24

 52. Plausi said

  Goj, określenie pogardliwe

  @51, Ech

  „Goj w tłumaczeniu z języka hebrajskiego – znaczy bydło”

  Nie spotkaliśmy się z tą interpretacją terminu Goj, wszakże nie możemy wykluczyć, bowiem typowa częsta interpretacja znaczenia słowa podaje: „lud”, „nie żyd”, wszakże z reguły jesst podkreślane, że Goj jest określeniem pogardliwym w hebreajskim i jidysz.

  Na bliskość mozaizmu i nazizmu wskazywaliśmy już, nazim był jednie plagiatem

  https://marucha.wordpress.com/2018/08/03/izrael-zlamal-wszystkie-zasady-to-jest-przerazajace/#comment-772912

  ma bowiem źródło biblijne.

 53. 42
  Plausi
  Czy moze pan wskazac przyklady mojej nie-polskiej semantyki i jezyka okupanta ?

  To zdaje sie, pan sie wyglupia swoim wywodem na temat Panstwa Islamskiego.
  Moze pan sobie wyszukac inna nazwe na PI i wszyscy beda wiedziec o co chodzi..

  Al Kaida na ten przyklad znaczy „baza” ale w zargonie arabskim znaczy tez ‚kibel’.
  Mysle, ze panski wywod i przyklad tez sie nadaje do Al Kaidy.

  I dziekuje za wyklad, pan nawet nie wie skad sie wziela nazwa ISIS.
  Kazda banda przeciez jakos sie nazywa. Na przyklad PiS.

 54. NICK said

  Troll się jawi.

  I dobrze, Trollu.

  Plausi ma przewagę.
  W przedbiegach.

  A teraz „róbta co chceta”.
  Lubię Was.
  Jesteście podobni.
  Do spodni.

  A.
  To.
  Jest.
  Dobry Przy-miot-NICK.

 55. 42
  Plausi

  43
  RomanK

  Zdaje sie, ze obu panom brakuje wiedzy, wiec nadrabiaja braki wyrazajac wlasna opinie.
  Ja nie mam zwyczaju zmyslac i zawsze powoluje sie na tych, ktorzy wiedza lepiej ode mnie. Albo na to, co sam osobiscie doswiadczylem. Ja nie musze klamac bo mi za to nie placa, wiec nie mam zadneo interesu.

  Natomiast pan Plausi i pan RomanK udaja madrzejszych od wszystkich udokumentowanych zrodel i sa madrzejsi od badaczy, historykow, publicystow.

  Panie RomanieK
  Akurat na temat emigracji Ukraincow do Kanady i Australii wiem troszke wiecej niz pan.
  A dowiedziec sie mozna nie tylko z polskich archiwow w Londynie, urzedu emigracyjnego Australii i samych Ukraincow z ukrainskich organizacji.

  Osobiscie bralem udzial w konferencji polsko-ukrainskiej jeszcze zanim powstalo panstwo Ukraina.
  Zjechaly sie polskie i ukrainskie organizacje bo wtedy mielismy sie przyjaznic z Ukrami ale zupelnie nie rozumialem dlaczego.
  Na tej to konferencji wyszla sprawa organizacji ukrainskich w Kanadzie. Byla to juz wtedy potezna i bardzo majetna grupa.
  RomanK moze miec racje, ze do Kanady zjechali sami zboje ale oni wszyscy podawali sie za Polakow.
  Do Australii przybylo ich ponad 20 tysiecy i wszyscy zostali przyjeci jako Polacy.
  Ja juz podawalem na gajowce, ze szef lokalnej organizacji mial pretensje, ze on nie zostal przyjety jako Polak. Wiec sie zapytalem co takiego opowiadal na interview wladzom australijskim.
  Pan Hryhorczuk (kiedys Gregorczuk) wytlumaczyl mi , ze nie podawal sie za Polaka, ale tylko powiedzial, ze urodzil sie na polskiej ziemi.
  – No dobrze, powiedzialem, a przeciez musial pan podac narodowosc i jezyk narodowy.
  ” Ja powiedzialem, ze sie urodzilem na polskiej ziemi a oni dopisali reszte od siebie”
  – Na polskiej ziemi, zapytalem. To kiedy pan klamal: wtedy czy teraz?

  Kazdy stary Ukrainiec potwierdzi, ze przyjezdzali jako Polacy..
  Oni wszyscy powinni byc deportowani za oklamanie wladz kanadyjskich, australijskich itp.
  O USA to nie wiem ale wierze, ze skoro mogli przyjmowac zbrodniarzy niemieckich jako „doradcow’ to mogli i Ukraincow. W Kanadzie praktycznie rzadza Ukry.
  Ukraina jako panstwo nie istniala do 1991 roku wiec spokojnie wszystkie lotry z zachodniej Ukrainy mogli podawac sie za Polakow. Mieli polskie obywatelstwo.

  Plausi
  Chetnie przedstawie zrodlo swoich informacji bo nie widze powodu robienia tajemnicy.

  Obu panom polecam lekture:

  Ja sie nie bede spierac z oficerem wywiadu, ktory wie lepiej ode mnie:

  O Norymberdze i Stalinie:
  Israeli Intel Officer: Great Insight Into Goering’s Admirable Nuremberg Testimony (Russian Talk Show)

  https://russia-insider.com/en/history/israeli-intel-officer-great-insight-goerings-admirable-nuremberg-testimony-russian-talk-show

  Dobrze jest sie wreszcie czegos dowiedziec z historii Rosji w czasie rewolucji.
  Rosja zmuszona byla sie bronic z cala potega Zachodu. Zachod jak zwykle zmysla, bo nie chce sie przyznac co sam wyprawia po swiecie.
  Przypomne tez, niesmialo, ze i Polacy popisali sie tym, ze pomagali bolszewikom wygrac rewolucje. My tam walczylismy po stronie rewolucji i to wszyscy chyba juz wiedza, ze pomagalismy budowac sowiecka Rosje. Bilismy bialogwardzistow.

  History: Foreign Interventions in Revolutionary Russia – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globali

  https://www.globalresearch.ca/foreign-interventions-in-revolutionary-russia/5662620

 56. Boydar said

  „W obie strony jednakowe spodnie, pitagorasowe” 🙂 (Ożogowska, Hanna)

 57. NICK said

  No trudno.
  Ożogowska.
  To > wska.
  Niech se leci.
  W ‚pito-lecik’.

  Nawiązuję ściśle do ‚nazwisk’.
  Kończących się?
  Ska.

  PIT.
  O!
  Leci.

  ooooooo

  Od stuleci.

  OOO to.
  Unym szło.

  [wróć do werset czwarty; alem żesz u-party]

 58. Boydar said

  No dobra, a taki Kochanowski ? Ale nie upieram się, za dużo się już stało, o czym wiem. Dopiero teraz.

 59. Plausi said

  W roli eksperta

  @53, 55, Troll Polonii
  „Czy moze pan wskazac przyklady mojej nie-polskiej semantyki i jezyka okupanta ? ”

  Musiałbym przeanalizować Pana tekst, a na to nie mam czasu. Ja łapię się sam, choć bardzo uważam, że używam semantyki propagandy gównego nurtu, czasami ironicznie n.p. Wolna Polska, Dlatego ostrzegam też innych. Pan u siebie nie dostrzega, jest Pan ekspertem, ja nie.

  „Zdaje sie, ze obu panom brakuje wiedzy, wiec nadrabiaja braki wyrazajac wlasna opinie. “
  Panu nie brakuje, Pan jest ekspertem. Mnie zawsze brakuje wiedzy, przyznaję. Istonie wyrażam także własną opinię, jako efekt rozważań czy analizy, nie zawsze powtarzam za innymi, bo byłoby to paplanie, zresztą dyskusja na tym włażnie polega, że wymienia się własne spojrzenie na zajwiska, cytuje obce jedynie dla ilustracji.

  „Natomiast pan Plausi i pan RomanK udaja madrzejszych od wszystkich udokumentowanych zrodel i sa madrzejsi od badaczy, historykow, publicystow.“ Tylko w moim imieniu, nie uważam, że jestem mądrzejszy, ale mam zwyczaj weryfikacji „źródeł, badaczy i histroyków“, ale Pan jest ekspertem, to pewnie nie musi, wystarczy wziąć gotowe jak jest. Można powiedzieć nieco przesadzając, jest Pan tubą innych.

  „Ja sie nie bede spierac z oficerem wywiadu, ktory wie lepiej ode mnie:”
  Generalnie jest dla mnie „oficer wywiadu“ bardzo niepewnym źródłem, najważniejszym zadaniem służb jest bowiem wojna propagandowa, szczególnie z Izraela. Pan jest ekspertem, to wie co robi.

  Różnica między ekspertem i naukowcem ? Naukowiec, badacz nigdy nie jest pewien swej teori, ekpspert jest zawsze pewien tego co mówi. Już tyle teorii zostało obalonych, jeszcze więcej ekspertyz, ale tak to już jest.

  ISIS = ISIL („Daesh“ ze skrótu arabskiego, który dla nas nie ma znaczenia jak IS a posiada jednak negatywny wydźwięk, także w świecie islamskim), ja używam Daesh, z objaśnieniem: nazywany też „państwem” islamskim przez propagandę gównego nurtu.

 60. Grześ said

  Troll Polonii

  Zapomniał Pan dodać, że nie tylko nie zjawił się żaden kapitalista amerykański po wojnie, ale zjawili się Rosjanie nie tylko budując nasze zakłady przemysłowe ale poduczając nas do samodzielnych prac. To jest istotne o tyle, że nie wiąże się z jakimś wyzyskiem. Jednym słowem wręczyli nam wędki, potem rzecz jasna domagali się ryb, ale przecież i wędka była nasza i taborecik, i staw i prawo. Dziś mamy sytuację podobną lecz stawy są zadłużone, nie my decydujemy o połowie ryb, wędki są kiepskiej jakości, staw zniszczony chemicznie, za to ryb mamy od cholery. Polak zadowolony, bo ma żarcie.

 61. lewarek.pl said

  60.
  No, troszkę z umiarem o tych Rosjanach… Z Ziem Zachodnich i Północnych wywozili poniemieckie zakłady przemysłowe, a nie budowali. Wywieźli też ładne parę tysięcy kilometrów szyn z rozmontowanych linii kolejowych. Nasypy i wiadukty stoją do dziś. Żadnych wędek nie wręczali, o te pionierzy musieli postarać się sami.

 62. 59
  Plausi

  Po czym poznac zydowska propagande?
  Proste:
  Jako wielkich mordercow podaje sie Hitlera, Stalina, ktorzy jak pan pisze dopuscili sie zbrodni.
  Teraz zydowska tuba glosi, ze Asad i Putin do spolki uzywali broni chemicznej przeciwko mieszkancom Syrii.
  Rosjanie otruli Skripali a Skrypale dalej zyja. Na Rosje nalozono sankcje.
  Khashoggi zostal bestialsko zamordowany ale nijakich sankcji nie ma i nie bedzie.
  Rosjanie ze zlosci wybrali jankesom drania Trumpa zamiast anielice Clinton.
  Ciekawe, kto nie pozwolil wybrac Sandersa?
  Francja wszczela dochodzenie w sprawie rosyjskiej rewolucji w Paryzu. Podobno te zolte kamizelki to pomysl Putina.

  Po czym poznac zydowska dmuchawe??

  Ze Stalina wymienia sie jednym tchem razem z Hitlerem ale jakos NIGDY zydowskie dupowlazy nie wymieniaja Trumana!!!!!!!!
  Ani Tony Blaira.
  Napoleon zniszczyl pol Europy- do Francuzow nikt nie ma pretensji.
  Bo szedl na Moskwe.

  Jakos nie mamy pretensji do calego gangu Bushow, do Obamy, do pani Clinton, ktora dumna byla z ludobojstwa w Libii.
  Zajezdzamy tego Stalina, ktory tak naprawde uratowal Rosje przed wymazaniem z mapy!

  Ponad 20 panstw europejskich wymazalo Jugoslawie z map swiata!
  Cala Polska pomagala w walce oligarchow na majdanie.
  Wspopracowalismy z wszystkimi zachodnimi wywiadami, ktore grasowaly na Ukrainie od poczatku jej istnienia jako panstwo.

  Polskie wojska lataja teraz po calym swiecie pomagac w niszczeniu narodow. 17 lat pomagaja okupowac Afganistan i pomagaja mordercom w Kosowie -tez 17 lat!
  Kto i na jakiej podstawie wyslal polskie wojska do Iraku??????
  Czy wypowiedzielismy wojne Irakowi? A moze rada bezpieczenstwa nam pozwolila??

  Dlaczego specjalisci od polityki tak bardzo nie chca dyskutowac uzycia broni nuklearnej w Jugoslawii??. Czemu tyle ludzi w Serbii umiera na chorobe popromienna?
  Bedziemy zawsze robic to, co zabronione innym.

  Ale zydowska propaganda jeszcze przez najblizsze sto lat kaze nam spiewac kantate o Stalinie, tylko dlatego, ze Zachod jest wsciekly ze nie dal Rosji zydom na pozarcie (Ani Krymu).

  I zwalac bedziemy przyczyny II wojny swiatowej na Hitlera.
  Przeciez Hitler nie chcial tej wojny!!
  Ale za to jak sie wku…il…
  Nic nie usprawiedliwia ataku na Polske … ale nie robmy kultu jednostki bojowej.
  Za rozpoczecie II-ej wojny swiatowej odpowiada caly Zachod

  Dlaczego wraz z nazwiskiem Hitlera nie wymienia sie morderce wszechczasow: Churchilla??
  Bo tak nam zydowska propaganda zezarla szare komorki.
  Bo nasi mordercy – to dobrzy mordercy.

  Pomagalismy Napoleonowi, bolszewikom w Rosji, Niemcom w Czechoslowacji, Clintonowi, Obamie w podbijaniu swiata, w zniszczeniu Jugoslawii, w Kijowie na majdanie, w bombardowaniu Syrii, Faludzi, na Haiti (po raz wtory), wyprawialismy sie na Moskwe i dalej mamy ambitne plany.
  I teraz przerabiamy historie Rosji na zydowskie zamowienie.

  Najciekawsze jest to, ze zaden zamroczony spec nie jest w stanie przyjac zadnej innej opinii i chocby sprobowac przeanalizowac, sprawdzic i porownac .
  Ludzie, ktorzy spedzaja cale lata nad badaniem dokumentow i porownuja dokumenty archiwalne z archiwami innych panstw – nie stanowia dla zydowskich propagandzistow zadnego autorytetu! Dlaczego?.
  Juz sama wypowiedz pana Plausi, ze nie wierzy co mowi Kedym – swiadczy o totalnym zamroczeniu umyslowym.
  Czy pan Plausi wie kto to jest Kedym, co robi i dlaczego ??

  Nie! W ciemno odrzuca wszeklie wzmianki

  Bo ma zakodowana kantate o Stalinie.

  I to jest ta zasciankowosc polskiego umyslu. Nie potrafi samodzielnie analizowac zrodel informacji.
  Nawet, zeby Polske mial szlag trafic.
  Hajda na Moskali!

 63. 61
  Lewarek
  Moze ja tez cos przypomne:
  Polscy zolnierze w Falludzi byli oskarzeni przez miejscowa ludnosc o zrabowanie muzeum. Byla afera, mialo byc wielkie dochodzenie ale jakos sie rozmylo.
  Falludzie udalo sie tak zniszczyc, zeby juz nie bylo szans na zadne pretensje.

  Tymczasem akurat w Jalcie, Stalin wycyganil (przepraszam: wynegocjowal) od Zachodu Ziemie Odzyskane i Pomorze dla Polski.
  Mozna sprawdzic w stenogramach jaltanskich – bo RomanK zaraz napisze – bez sprawdzenia- ze lgam.

  Jak juz kiedys pisalem, Stalin zabral Niemcom Ziemie Zachodnie nie z milosci do Polski i Polakow.
  Rosji zawsze bedzie potrzebna silna Polska jako bufor przed Zachodem.

  Polskim polglowkom i zdrajcom nigdy nie przyszlo do glowy, zeby ten fakt wykorzystac dla Polski.

  Polske, to te wszystkie polglowki maja w dupie.
  Wazna jest slawa molojecka i zeby zydom i koniokradom sie podlizac, jakie to jestesmy wierne slugusy globalistow.

  Jedyny przemysl jaki w Polsce kwitnie i rozkwita – to produkcja wazeliny.

 64. Yah said

  Ad 61

  Panie Lewarek, to wywozili gdy się wycofywali po 1989 roku ?

  Tak ?

  .http://bi.gazeta.pl/im/de/4c/cb/z13323486V,Mapy-pokazujace-roznice-w-liczbie-linii-kolejowych.jpg

 65. Yah said

  Ad 62

  Święta racja Panie Troll miejscowi czołowi komentatorzy maja dziwną słabość do pewnych kłamstw.

  Żeby tych kłamstw nie widzieć i nie chcieć widzieć, pomimo komentarzy wyjaśniających trzeba być albo tępy jak kołek, albo w propagowaniu tych kłamstw po cichu uczestniczyć.

  Nie ma innej opcji.

  Nie mówię broń Boże o Panu Gajowym, ale o całym tabunie następców Azraela.

 66. Plausi said

  Kiedy Kedym nas dzieli

  @62, Troll Polonii
  To co Troll Polonii pisze do miejsca «Juz sama wypowiedz pana Plausi, ze nie wierzy co mowi Kedym – swiadczy o totalnym zamroczeniu umyslowym.
  Czy pan Plausi wie kto to jest Kedym, co robi i dlaczego ?? »
  odpowiada w dużej mierze naszym wypowiedziom, ba, niektóre mogą być nawet radykalniejsze. Łatwo to zresztą sprawdzić w archiwum Plausi..

  https://plausi.wordpress.com/do-bozego-narodzenia-2018/

  Jak wpadł on na swą konkluzję, to nie wiemy, co prawda nie bardzo pojmujemy jej znaczenie, bo Kedymu nie znamy, ale jak napisano, bez Kedymu też można dojść do podobnych wniosków.

  Byłoby lepiej, gdyby Troll zredukował nieco emocje, to może się okazać, że jego i nasze spojrzenia na wydarzenia wcale tak bardzo się nie różnią, aby był sens się spierać, przy tym najwyraźniej dochodzimy do podobnych wniosków i to różnymi drogami z Kedymem i bez, a to coś znaczy. Należy zachować energię dla prawdziwych przeciwników.

  My staramy sią o jedno, aby nasze wypowiedzi były w jakiś sposób sprawdzalne i logiczne, a to wymaga niejakiej dyscypliny i wysiłku aby zachować obiektywność, co zresztą nigdy się nie uda, bowiem każda nasza wypowiedź jest subiektywna, mniej lub więcej, a więc nikt z nas nie jest w stanie posiąść prawdę, co najwyżej zbliżyć się do niej.

  Sformułowanie w rodzaju «Juz sama wypowiedz pana Plausi … swiadczy » jest subiektywną wypowiedzią wymierzoną przeciwko osobom, należy unikać ataków osobistych, jeśli chce się ubiegać o jakiś obiektywizm, taki osobisty atak może negatywnie wpłynąć na ogólną ocenę tekstu. Naturalnie u internetowych chuliganów gwarantuje to poklask.

  Dlaczego oczywista głupota dyskutanta internetowego nie musi być głupotą ? My pobieramy naszą wiedzę z mediów, w większości z mediów gównego, czy może raczej gównianego, nurtu, rozumowanie na takiej bazie może być zupełnie logiczne i poprawne, i takie jest zazwyczaj, choć w efekcie całkowicie błędne. Nie można nikogo obwiniać głupotą, skoro nie miał dostępu, do źródeł, które prowadzą do innych wyników rozumowania. Większość nie ma albo czasu albo nawet sposobu, aby skonfrontować swoją wiedzę ze źródłami alternatywnymi.

  Poświęcamy tyle uwagi temu tematowi, gdyż częstokroć ludzie nie uświadamiają sobie tych istotnych zależności.

  Życzymy wszystkim uczestnikom tego forum, także tym, którzy nie podzielają naszych uwag, WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

  65, Yeah
  «czołowi komentatorzy maja dziwną słabość do pewnych kłamstw »
  Ich zadanie jest stworzyć pospólstwu pewną iluzję rzeczywistości, dlatego przedstawiają jedynie fikcję opracowaną w specjalnych ośrodkach, często tzw. Think tanks. Wiara, żeby nie rzec, łatwowierność są ważnym atrybutem człowieczeństwa.

 67. 66
  Plausi
  A jednak!
  Klania sie Yakov Kedym i jego informacje o Norymberdze.

  Moje wiadomosci niekoniecznie pochodza wylacznie z glownego nurtu i pewnie dlatego sie moga roznym dyskutantom nie podobac.
  Czesto jednak powoluje sie na informacje medialne celem konfrontacji i porownania z innymi zrodlami.

Sorry, the comment form is closed at this time.