Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami.

Posted by Marucha w dniu 2018-12-29 (Sobota)

Tak jak się spodziewaliśmy, syjoniści w Polsce, w okresie rządów PiS, poczuli się na tyle pewni i bezkarni, że przechodzą do otwartej wojny z Polakami. Na początek za cel antypolskich działań szowinistyczne, syjonistyczne środowiska żydowskie, wybrały sobie stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej i partię Polska Patriotyczna.

Po niemal pół roku trwającym, tzw. ” karnym postępowaniu przygotowawczym” syjonistyczne, szowinistyczne środowiska żydowskie w Polsce postanowiły iść na pełną konfrontację z polskimi środowiskami narodowymi. Na pierwszy cel terroru politycznego i medialnego wytypowano stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej i partię Polska Patriotyczna.

Postawiono na otwartą wojnę, ale prowadzoną tzw. „demokratycznymi metodami” (podobnie jak – w innej oczywiście skali – ludobójczy imperializm anglosasko-syjonistyczny wprowadza ”demokrację” za pomocą agresji zbrojnej lub wojny hybrydowej w wybranych regionach świata, odpowiednio do własnym interesów i zysków).

Jakich narzędzi na tym etapie użyli syjoniści ? Rolę donosiciela i denuncjatora ( oficjalnie oczywiście uchodzącego za obrońcę standardów demokracji i praw człowieka) spełniła tzw. „Otwarta Rzeczpospolita” – na czele z jej liderem dr Markiem Gumkowskim, czyli jak eufemistycznie o sobie piszą – stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii. Natomiast rolę narzędzia wykonawczego na tym etapie wojny syjonistów przeciwko Polakom pełni Prokuratura Warszawa Praga-Północ, w osobie Prokuratora Macieja Młynarczyka.

Teraz możemy napisać już o tym wprost, gdyż posiadamy obecnie status „oskarżonego” (czyli kaganiec milczenia został nam ” formalnie”zdjęty).

Dariusz Kosiur, wiceprzewodniczący stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej oraz wiceprzewodniczący partii Polska Patriotyczna oskarżony jest o czyny z art.257 kk, z art. 256 § 1 kk i z art. 241 § 1 kk w zw. z art.12 kk.

Paweł Ziemiński, przewodniczący stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej i przewodniczący partii Polska Patriotyczna oskarżony jest o czyn z art. 241 § 1 kk w zw. z art.12 kk.

Dariusz Kosiur został wprost zadenuncjowany i pomówiony przez syjonistów z tzw. ” Otwartej Rzeczpospolitej” o „propagowanie faszyzmu” oraz „zniesławianie narodu żydowskiego”, natomiast ja, Paweł Ziemiński „zasłużyłem sobie” na status oskarżonego korzystając z konstytucyjnej wolności słowa oraz pełniąc służbę niezależnego, narodowego dziennikarza informującego w sposób niezakłamany o przebiegu wydarzeń z dnia 8.06.2018 r., jakie miały miejsce w domu prywatnym Dariusza Kosiura i mieszkaniu mojej córki, w którym przebywałem.

Oznacza to, że funkcjonariusze PiS zgodnie z poleceniami syjonistów mają działać przeciwko Polakom w atmosferze publicznego milczenia, wywołanego terrorem polityczno-prawnym i informacyjno-medialnym.

Jeśli wojna, to wojna. Sprawy zaszły za daleko, aby Polacy mieli się cofać przed jawnymi okupantami i uzurpatorami. Nie będziemy naświetlać w chwili obecnej wszystkich aspektów reakcji i odpowiedzi naszym wrogom.

Informujemy jednak, że zapadła decyzja o powołaniu przy partii Polska Patriotyczna:

1.Komitetu Przeciwko Zniesławianiu Polaków i Obrony Praw Suwerena
2.Funduszu Wsparcia i Obrony Pokrzywdzonych Przez System Prawa III RP
3.Ośrodka Dokumentacji Przestępstw Wobec Konstytucyjnych Praw Polaków i Praw Polaków Wynikających z Konwencji Międzynarodowych

Wkrótce więcej informacji, ale już od dzisiaj – wszystkie organizacje polskie oraz wszystkich Polaków gotowych bronić swojej godności i niezbywalnych praw Suwerena – zapraszamy do współpracy i wspólnej walki o przyszłość.

Paweł Ziemiński
Łódź, dnia 28.12.2018 r.
https://wiernipolsce1.wordpress.com

Komentarzy 59 to “Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami.”

 1. brys said

  Bojówki twórzcie, bo bez realnej siły to się nic nie robi.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Skąd rekrutować do bojówek, skoro Polakom nie zależy na własnym państwie?

 3. Roman K said

  Jak to skad panie Gajowy ..a Brysie to co???? Niech mu pan da miejsce na Dzialanie- Gajowka I pokaze nam jak sie dziala..co najmniej- jak pan JO.
  A swoja droga to namalowali te ikony Kozakom???

 4. Marucha said

  Re 3:
  Myślę, że Pan JO miał dobre chęci…

 5. Roman K said

  Ja mysle ze decyzja zapadla , zeby was wsadzic…..wybrali juz kto to zrobi….najwazniejsze ,zeby nie dac sie wsadzic do aresztu….

  Najbardziej skuteczna obrona..byloby pisanie listow otwartych i zazalen otwartch do takich politykow, jak Jaroslaw Kaczynski I jego minister Ziobro…z podaniem do wiadomosci publicznej.
  POwiadamiajcych i donoszcych …..o bezprawnych antydemokratycznych, nieeuropejskich dzialaniach ugrupowan faszystowskich , ktorym nieznane sa pryncypia i wartosci europejskie w postaci doniesien na korzystajacych z tych ..niezbywalnych praw obywatelskich. wolnosci slowa , mysli i dzialania…
  Klin wybija sie klinem… a doniesienie doniesieniem, oskarzenie oskarzeniem..
  …az sie podle zadziwi i zleknie…

 6. Nina said

  Cytat: „Na świecie nikomu nie zależy na Polsce. Jeśli Polakom nie będzie zależało na państwie polskim – Polski nie będzie” – te słowa są wypowiedziane przez sędziego Roberta Majkę (i od miesiąca posłana) na końcu rozmowy, do której wysłuchania wszystkich zachęcam.

  Tytuł : Kto sprzedał Polskę

  Bardzo ciekawe sprawy porusza pan sędzie w tej rozmowie, sędzia i poseł, nota bene wygwizdywany i wyśmiewany przez swołocz w sejmie III RP

 7. brys said

  Panie Romanie K – ja to mogę co najwyżej po kawę pójść i to powoli.
  Może nie tyle bojówki co jakąś formę ochrony fizycznej. Nie musi być nielegalna. Jest np. wielu myślących Policjantów którzy widzą co się dzieje. Jest wiele firm ochroniarskich – a wiadomo kto jest ich właścicielem? Co do rekrutacji – pod okupacją niemiecką byli ludzie zajmujący się wyrokami w imieniu państwa podziemnego, więc mieli jasność co do celu i słuszności. Dopóki nie będzie jasno sprecyzowanego Państwa Polskiego i jego interesu, nie ma mowy o zdradzie i konsekwencjach. Panie RomanieK – pan się wyśmiewa, a giną ludzie – ma Pan nawet listę na Gajówce.

 8. sarkazm said

  Potwierdzam.
  Od dłuższego czasu nie mogę otwierać wielu stron patriotycznych, bo żydowska przeglądarka „Google Chrome” zgłasza brak jakiegoś protokołu lub uznaje za stronę „niebezpieczną”.

 9. SroGość said

  Może schowajcie sie do ambasady radzieckiej ?

 10. Roman K said

  Panie Brys..ja pana rozumiem- bom czlek rozumny. Byl czas, ze jak trzeba bylo to robilem to, czy tamto- co uwazalem, ze nalezy zrobic. Jak ktos chcial pomoc bylem wdzieczny…ale najczesciej moglem tylko liczyc na siebie i panow Smitha@Wessona…ale nigdy nie namawialem NIKOGO, zeby zrobil cos- czego ja sam nie moglem, nie chcialem, czy balem sie zrobic sam.

  Widzi pan panie Brys… jesli istnieja jakies formy zorganizowane zdolne do celowej dzialalnosci, natychmiast pojawia sie wokol nich inne formy organizacyjne, pomocnicze, dzialalnosc ta umozliwiajace. Pojawiaja sie ludzie , ktorzy wypelniaja te formy w miare swoich zdolnosci I umiejetnsci…
  Jesli natomiast jedyna forma jest „Pieprzeniewkolko” to jedynym co je otoczy jest coraz bardziej nieznosny smrod!
  Niezadowoleni z wszelakich powodow, organizujcie sie!

 11. Czy moze mi ktos wytlumaczyc czym sie rozni antysemityzm od ksenofobii?
  Bo ksenofobie – to jeszcze moge probowac rozumiec.

 12. Roman K said

  ad 4..Ooo panie Gajowy zapewniam pana ,ze pan JO mial tylko i wylacznie dobre chceci….nie mam zadnej watpliwosci! Szkoda tylko, ze sie na tym wszystko zaczynalo , trwalo i …..konczylo:-)))))

  Czy Troll dokladnei wysluchal co gada pan sedzia Majka?????
  dzieki pani Nno…ten chlop gada Prawde, Cala Prawde I TYlko Prawde!

 13. peacelover said

  …kilku mlodych, tajnych , wysportowanych i wiedzacych co i.. jak to sie robi,,,,

  dadza sobie rade !!! (nawet z golowasem czy brodatym parchem….. !!!!! )

  A to przyniesie ….najpierw pisk ….a… potem relax i spokoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ODWAGI !!!! MOSCI PANOWIE !!!! ODWAGI !!! BIJ WROGA BIJ !!! A W RYJ !!!!

 14. ibrahim ibn jakub said

  „zniesławienie narodu żydowskiego”.
  Ten bandycki naród sam siebie zniesławił na przestrzeni dziejów tak bardzo, e żaden inny naród mu nie dorówna.

 15. Boydar said

  to nie naród … to choroba … nie tylko że zaraźliwa ale dodatkowo wymagająca zgody pacjenta; fenomenalne …

 16. Lipski said

  Organizacja ,”Otwarta”nigdy nie protestowała przeciw selekcji polskich dzieci w Polsce od roku 89 do dzisiaj czyli organizacja jest przeciw polskim dzieciom w Polsce.To są gangsterzy.

  Dzieci w Polsce ,do dzisiaj mają zabronione leki bez opłat ,w ramach ubezpieczenia rodzinnego.
  Pseudo obrońcy syjonistów,semitów ,którzy nie znają hebrajskiego czyli kompletni analfabeci,którzy żyją z forsy(zasiłków)
  z Izraela ,z USA.
  .
  Informacje o powiązaniach firm w Polsce, ze stowarzyszeniem Otwarta Rzeczpospolita są w internecie.To jest Biznes pod patronatem stowarzyszenia za forsę z EU i od podatników w Polsce.Nie dla tej organizacji!Wy dranie macie w 4 literach swoje dzieci i polskie dzieci w Polsce.

 17. Ad. 8

  Zmienić przeglądarkę.

 18. Roman K said

  Panie Peacelover..widze, ze pan z glowy..bo napewno nie z autopsji:-))))
  ..kilku mlodych, wysportowanych..wiedzacych :-))))))
  Oczytalo sie oczytao ..dupereli:-))))
  Wiec jesli juz …to przewaznie okolo 40tki…nie wysprtowanych ale wytrenowanych rutyniarzy…w jednym sporcie:-))) nie kilku ,ale najwyzej dwoch..z ktorych jeden uwaza na okolice..a drugi zamieni pana w maz.. szybko, cicho, bez rzucania sie w oczy nawet w tlumie:-)))))a pan nawet nie wyda okrzyku….
  Jedna cecha wyrozniajaca..musza byc zaplaceni….w tej dziedzinie sportu nie ma amatorow..to czyste zawodostwo. Niech pan popyta starszych co pamietaja zolnierzy podziemia z tzw grup dzialania bezposredniego…. zawsze mieli ladne ubranka , bryczesy oficerki, papierosy i na prezenty dla ladnych dziewczyn..zresza- jak wpadali to przez nie,.,…a to kosztuje. aby pokryc koszty musi byc organizacja…

 19. Roman K said

  Panie Lipski..wlasnei , ale czy panowie z WPS zechca isc dobrym sladem????

 20. Lipski said

  Do 19.Nie wiem czy WPS wykorzysta koligacje z firmami związanymi z organizacją propagującą syjonizm w Polsce czyli neo nazizm żydowski w Polsce.
  Plus ostre porno żydowskich kobiet.

  Dowody posiada….google, yandex, bing..Czy adwokat WPS lub z polisą ubezpieczeniową,wykorzysta internet?Nie wiem.
  Nie żyję w Polsce.

  Ja już otrzymywałem listy z policji,z prokuratury,od adwokatów z Polski,z Niemiec,z Izraela gdyż autorzy,którzy piszą na moich projektach są kontrowersyjni.

  Na krytykę żydów, odsyłałem na strony pornograficzne, przedstawiające „jewish women porn”.Oficjalnie żydzi w Polsce,syjoniści są konserwatywni ale w realnym,życiu lubią seks i porno…żydowskie.Ostre porno.

 21. Moher49 said

  Kombinował Brunon Kwiecień, dostał 13 lat.

 22. brys said

  Roman K – „ale nigdy nie namawialem NIKOGO, zeby zrobil cos- czego ja sam nie moglem, nie chcialem, czy balem sie zrobic sam.” – auto Pan szanowny sam naprawia i jak go w kolanie strzyka sam się bierze? Od wszystkiego mamy specjalistów Panie szanowny – i namawiać matematyka aby naprawiał tapczan to pi….. Nikogo do niczego NIE NAMAWIAM. Wszystko tylko sam, sam, sam, nikt nie będzie lepszy ode mnie. I jesteśmy gdzie jesteśmy, wogóle nie potrafimy współpracować.

 23. Marek said

  Z wywiadu ad6)
  Pan Robert Majka o konstytucji z 1997 – jest legalna, ale nie reprezentatywna – co za bełkot.
  I tym podobne, PRL nielegalny, bo wybory sfałszowane po wojnie. Ale konstytucja z 1935 legalna, bo to 2RP przenajświętsza. Szkoda że Pan Robert zapomniał wyjaśnić, ze sanację zrodził nierząd przewrotu majowego 1926 z pewnoscią legalny:)
  No i na koniec, pytanie, czy Pan Robert jest legalnym członkiem Trybunału Stanu od 2015 roku?

 24. Marucha said

  Re 23:
  Pan Robert Majka o konstytucji z 1997 – jest legalna, ale nie reprezentatywna – co za bełkot

  Dlaczego bełkot?

 25. Marek said

  A dlaczego nie jest legalna wg Pana Majki?
  Miech udowodni jej nielegalność.
  Ułatwiam odpowiedź, kto ją przegłosował?
  Sowieci, Niemcy, czy tzw sejm RP, choćby polskojezyczny?

 26. revers said

  To tez bezpieczniejsza Polska wg. Blaszyczyka i syjinistow, banderowcoe , „Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak powiedział, że w rozmowach o bazie wojsk USA w Polsce nie ma już pytania „czy”, tylko „jak”. Szef MON zaznaczył, że nowy sekretarz obrony USA Patryk Shanahan jest włączony w prace związane z jej utworzeniem.”

  https://nczas.com/2018/12/27/polska-w-2019-roku-bedzie-bardziej-bezpieczna-amerykanskie-bazy-wojskowe-to-juz-tylko-kwestia-czasu/?fbclid=IwAR17fbaQ17iR1TZFWkaYlbuGDwyx-c3P-X0kKtr-AolChdRVt8DunV0AH4A

  Bedzie wpadal prezio ameryka inc. jak chce i kiedy chce jak w okresie swiat i dzien po odwiedzal baze w Iraku us army i w Ramstein.

 27. Teresa said

  ,Dziekuje panu Macenasowi R.Majka za oficjalne rozpoznanie 14 miln Polakow wyjechalo z kraju i to jest prawdziwa cyfra.Nawet w kosciele nikt o ich powrot sie nie modli.

 28. Roman K said

  Panie Marek..pan Majka mowi- ze jest legalna ,ale niereprezentatywna…I tak jest!
  Pan Majka wie co mowi .I mowi jak jest ……belkocze pan…

 29. Lipski said

  Dzisiaj Oni(Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami)?
  Jutro Ty?Nie.Grypa nie zna granic ani murów.

 30. Wieloimienny said

  brys napisał tak:

  „jest wielu myślących policjantów, którzy widzą co się dzieje”

  Hahahaha!!!!!!

 31. Rafal Cz. said

  Bojowki? To metoda prowadzaca do porazki. Znajomosc prawa I tegoz wykorzstanie oto szansa. Zydzi od lat to wykorzystuja I to z
  powodzeniem. Pobic przeciwnika jego wlasna bronia. Do tego potrzeba najwyzszej proby prawnikow. A jesli w kraju ich nie stanie to
  za ciezkie miliony wynajac slawne kancelarie (USA) znane ze skutecznosci (znam takie). Taki wydatek to nic w porownaniu z wydatkami na obronnosc. Ci ludzie dysponuja wiedza prawnicza skuteczniejsza niz atak atomowy.
  I taka powinna byc odpowiedz na zydowskie roszczenia.

  ———–
  Chce Pan prawem wojować? Prawem, które zostało ustanowione przez Pana wrogów i które w razie potrzeby może być w jednej chwili zmienione?
  Admin

 32. peacelover said

  …Panie Romanie !
  Zapraszam Pana do komitetu organizacyjnego….!!!

 33. VAV said

 34. Roman K said

  Panei Pacelover..serdecznie dziekuje ale to musi pan na Dzialanie- Gajowka…zrobic tajna liste zaprosznych , z uroczystem przyjeciem pseudonimow ,odznakami do noszenai pod klapa..i koniecznie musim przemalowac ikone…. Niech bedzie Matka Boska z Pala z Gwiazdami….

 35. lopek said

  „Tak jak się spodziewaliśmy, syjoniści w Polsce, w okresie rządów PiS, poczuli się na tyle pewni i bezkarni, że przechodzą do otwartej wojny z Polakami.”
  =========
  Ci osobnicy wymienieni w cytacie – ostatecznie Polskę zamordowali w ubiegłym wieku – a zrobili to Niemcami pod Hitlerem, Rosjanami pod Stalinem i Ukraińcami – powiedzmy – pod Banderą. Chociaż Hitlera, Stalina i Bandery już nie ma – to i tak nie ma to znaczenia – bo są nadal ich mocodawcy – wymienieni w cytacie. Wobec powyższego – pisanie, że syjoniści poczuli się w Polsce pewnie – to jakaś aberracja.
  Wniosek?
  Można pisać, że syjoniści tańczą na grobie Polski z coraz większym przytupem – ale nie to, że oni za rządów PiS – poczuli się pewniej.Na koniec – w okupowanym kraju nic poważniejszego nie dzieje się bez wiedzy okupanta. Jeżeli w dzisiejszym, szatańskim świecie – syjonista skanalizował nawet sodomitów – to patriotów nie skanalizuje?

 36. Anucha said

  Co się dziwić , wykształceni, bezwzględni mają poparcie ziomali którzy trzymają kasę świata.
  I wychodzą z założenia „Masz frajera to go duś jak się zesra to go puść”

 37. brys said

  Rafał Cz. – a kto tworzy prawo? Jak zacznie Pan szanowny wygrywać w sądach, to je zmienią w jedną noc.

 38. brys said

  To że Polacy jeszcze jakoś funkcjonują we własnym kraju nie zawdzięczamy ICH dobrej woli, a temu że wciąż się jeszcze trochę krępują. Prawdopodobnie mają za mało kadr na obsadzenie wszystkich stanowisk, tak od wójta w górę, bo do roboty to sobie sprowadzą kogo tam będą chcieli. Prawo do wywłaszczenia Polaków i ich dalszej eksterminacji to sobie mogą napisać i wprowadzić od ręki, jak będzie potrzeba. A i jeszcze powiedzą że to dla naszego dobra. I się Pan możesz z nimi sądzić do woli. To jeszcze powiedzą że jesteś Pan oszołom (przecież tak ładnie dookoła i tyle Pan ma telewizorów i ubrań i telefonów) i antyszczepionkowiec.

 39. brys said

  Przecież to w majestacie prawa zabierają Polskie dzieci, poddają przymusowym zabiegom medycznym, niszczą Polskich przedsiębiorców, zabierają 70 procent Pana dochodów, a na starość rzucają ochłap żebyśmy nie zdechli z głodu (no można z odwróconej hipoteki korzystać), ustalają podatki, stawki za prąd, ścieki, a nawet nie pozwalają na sprzedaż rolnikom własnych produktów, a przepraszam, już pozwalają, ale bez zadaszenia.

 40. O rany Julek
  Ale belkot!

  Polacy jak zwykle do szabli, rokoszu i pustoslowia.
  Bedziem bigosowac!
  Nie wiadomo kogo i za co.

  A jak zaczna nas bigosowac?!!

  Te wszystkie organizatory, ktore tak ladnie zmontowaly spontaniczna rewolucje w Polsce, powinny jednak przysiasc na dupie i zgodzic sie na dyskusje pt.

  Po co Polakowi wlasny kraj?

  Sto lat temu przywrocono nam prawo do posiadania ojczyzny.
  I co zrobilismy?? Poszlismy na Moskwe!

  Wybralismy prezydenta.
  I co zrobilismy?
  W 5 dni po wyborach – zamordowalismy profesora inzyniera, budowniczego portu w Gdyni. Na wyrazne zyczenie obcych doradcow.
  Bo sie okazalo, ze to nie ten mason co potrzeba.

  Z radoscia wybralismy grajka.

  A potem z radoscia przyjelismy zamach stanu i ukochany mason Ziuk na bulance otworzyl przyszlosc Polski w … Berezie Kartuskiej.

  A potem zamienili nas w Generalna Gubernie.

  I kiedy znow przywrocono nam prawo do posiadania ojczyzny – po cichu i potajemnie popieralismy obcych doradcow, ktorzy nie pozwolili nam zakonczyc wojny i namawiali do kolejnej wyprawy na Moskwe!

  Zmeczony, zmordowany narod rozpoczal dluga i mozolna droge do odbudowy kraju.
  Najwiekszym grzechem powojennych rzadow PRL bylo zwalczanie dywersji i podzegaczy wojennych!! A to przeciez obecnie .. sami bohaterowie, meczennicy!!!
  Nie podobala nam sie odbudowana, i wyedukowana Polska.
  Podobala nam sie Hameryka, Holywood i handel z Zachodem.

  Za radoscia przyjelismy kolejna inwazje pomyslow:
  Rozebrac kraj, bo po co nam taka Polska bez Ameryki?
  Rozwalic w drebiezgi caly ten ancient regime, i ten caly przemysl, bo w drodze juz jechal do nas na saniach Sw. Mikolaj z prezentami – a wszystkie prezenty za darmo i ..dobre zachowanie.

  Dostalismy paciorki za nasz majatek narodowy. Kunta Kinte.

  Panstwo nie bylo nam potrzebne, bo za duzo bylo roboty. I trzeba bylo sie uczyc.
  Paciorki nam sie przestaly podobac jak sie okazalo, ze sa utoczone ze szkla butelkowego.
  Ale z radoscia wyjechalismy za chlebem budowac nowy , komputerowy Zachod.
  Po co nam Polska skoro na Zachodzie lepiej?
  Lepiej?. Do czasu.

  A teraz? Ani zostac ani wrocic.
  Trzeba zaczac zwalac wine na …lusterko. Wyrzucilismy lusterko.

  A my bedziemy sie zbierac, organizowac, tworzyc podziemie, dyskutowac kolejna konstytucje, ktorej i tak nikt nie bedzie uznawac, opowiadac duperele z morelami i budzic ducha walki w narodzie: bedziemy bigosowac!.
  A najpierw stworzymy komitet organizacyjny i bedziemy dyskutowac czyja to wina, ze nie ma juz PRL-u, sanacji, wolnej Polski i…Hameryki.
  Wazne, zeby byl duch w narodzie.

  Tylko po co nam Polska?
  Zeby sie klocic, co bylo gorsze: PRL czy sanacja?

 41. Boydar said

  „… wyrzuciliśmy lusterko …”

  Lustereczko prawdę mówi, nach.uj komu prawda. Mamy za to żyda; patrząc w żyda wydajemy się święci. Żyd jest niezbędny dla spokoju ducha.

 42. Cos nam jednak zostalo z tej polityki sanacyjnej:

  Kiła trzeciorzędowa – bezpośrednia przyczyna śmierci Józefa Piłsudskiego – ZakazanaPrawda.pl

  http://zakazanaprawda.pl/kila-trzeciorzedowa-bezposrednia-przyczyna-smierci-jozefa-pilsudskiego/

 43. Lipski said

  Do 40.Tak.Niestety.Pełna goryczy..prawda z faktami.Dodam od siebie.

  Polonia ,oczywiście kocha Polskę ale ich dzieci są związane,pomimo wychowania,z krajem pobytu.

  Po powrocie do Polski z forsą,nawet bez dokumentacji o pochodzeniu forsy,tracą majątek i przyszłość w okupowanej Polsce.

  Administracja nie chce konkurencji czyli wykształconych lub bogatych Polaków.Na to nie pozwolą hebrajczycy w Polsce,gotowi sprzedać Polskę.Dla nich nie ma miłości do kraju pobytu.
  Ich dyktatura w Polsce, co raz bardziej jest w Polsce,bolesna.Podwyżki energii w Polsce,sprowokują rewolucję na ulicach lub exodus.W pierwszym przypadku krew,czołgi i ofiary.
  Exodus oznacza….już tylko 15 milionów Polaków w Polsce i państwo żydowskie w Polsce w unii z Izraelem.Gaz,ropa z Izraela czyli energia potrzebna do produkcji.Cel???Rosja i jej złoża.Maksymalna depopulacja Rosji.

 44. brys said

  Panie Troll – tak z grubsza to administracja służy do zarządzania wspólnym dobrem i pilnowania praw. W koncepcji Chrześcijańskiej powinna też wspomagać nasze trwanie i wzrastanie w wierze. Są też jakieś koncepcje, polityki i zagranica. Jak się mylę, proszę sprostować.

  „A my bedziemy sie zbierac, organizowac, tworzyc podziemie, dyskutowac kolejna konstytucje” – no tak. A można inaczej?

 45. Ja tak sobie mysle, ze dobrze jest najpierw wiedziec co sie naprawde w Polsce stalo.

  Inz. Edward Barszcz byl budowlancem. Dyrektorem Budostalu, ktory to polski zaklad budowal rafinerie po calym swiecie.
  Budostal tez odnowil Palac pod Baranami i pomagal w roznych remontach na terenie miasta Krakowa. Budowal tez akademiki dla studentow.
  Barszcz zostal prezydentem miasta Krakowa a potem ministrem w ministerstwie Budownictwa. Urodzil sie w Malomierzycach jako syn bardzo malorolnych chlopow.
  Cale swoje zycie poswiecil odbudowie Polski.
  Polecam kazdemu nie tylko ten artykul ale tez i ostatni paragraf poswiecony wypowiedzi kardynala Wyszynskiego.
  Niestety, w obecnej Polsce nie interesuja nas w ogole bohaterowie , ktorzy Polske budowali. Naszymi bohaterami sa ci, ktorzy Polske zniszczyli. Takich nosilismy na rekach.
  Szkoda.

  E. Barszcz

  Click to access Kamena_1984_21.pdf

 46. revers said

  Panie Troll ale to juz dawno bylo, teraz potrzebuja w Polsce inzynierow marketingu, byle co sprzedac kazdy bubel z zachodu.

  Panie wspolczuje panu ale jak widze zadowolonych rodzicow co dostaly 1000 euro socjalu na dziecko i utrzymanie sie w Berlinie, to nic panu ani podobnym rodzicom nie pomorze, gdy w szkolej klasie zostanie jedno, dwoje bialych dzieci a reszta kolorowa, i jeszcze bardziej rezolutna, zywa z poludnia ktora sprzeda nie jedno „biale” szybciej jak pan mysli i panu podobni.

 47. revers said

  re43, ad46

  do p.Lipskigo rewelacje odniesienia, i nie mow nic p. o mistrzach improwizacji , gdy Niemcy sami dawno zapomnieli co to solidna praca, lub projekt, przy najmiej u moich profesorow z kidersztuba to pflichthefty „mercedesa”, vagow, bmw fruwaly w powietrzu za pisanie na kolanie i brak odpowiednich narekawkow, a nawet fryzury przedstwiajacych projekt lub odbiorcy, zlecenodawcy.

 48. 46
  Revers
  Mnie to nie dotyczy. Zadne z naszych dzieci ani my nie korzystalismy z socjalu i nie bylismy w Niemczech.
  Mnie zreszta nie interesuja inne kraje i co oferuja polskim sierotom spolecznym.
  Mnie bardziej interesuje dlaczego polskie dzieci nie dostaja w Polsce po 1000 euro na osobe. Przeciez mielismy miec Zachod w Polsce!!!
  No to gdzie te pieniadze??
  I gdzie ten Zachod?
  W supermarketach?
  Teraz mamy Pewexy tylko wieksze i ladniejsze.

 49. Marek said

  Tak Panie Kafel ma Pan rację. Mój bełkot. Konstytucja 1997 jest legalna. Kto mecenasa wsadził do Trybunału Stanu w 2015?

 50. revers said

  p. Troll Mnie bardziej interesuje dlaczego polskie dzieci nie dostaja w Polsce po 1000 euro na osobe. Przeciez mielismy miec Zachod w Polsce!!!

  jak pan sprzedal swoj majqtek za 1200 euro, a nie za 120000, to nie moze pan wymagac od drugiego gospodarza 1000 euro renty, czy zwrotow przynajmiej przez 1 rok na kolejny cykl ekonomiczny.

 51. revers said

  ad50 na zachodzie banki do niczego nie doplacaja, czy tam rzady na drugie rzady mniej ciezkie kapitalowo.

 52. Ola said

  ad revers

  po wypisuje Pan takie bzdury ?!
  wszystkie dzieci w Niemczech dostaja tej samej wysokosci kindergeld a ich rodzice , jesli wystupje taka potrzeba – tej samej wysokosci socjal , pomniejszony procentualnie od lacznej kwoty kindergeldu zaleznie od liczby dzieci . I nie jest to 1000 euro, lecz +- 200 euro i nie ma zadnego znaczenia , czy dzieci i ich rodzice maja status uchodzcow.

 53. VAV said

 54. Roman K said

  ad 49 Panie Marek..jedno moge pana zapewnic : To nie ja wsadzilem mecenasa do trybunalu!

  Te Trollu…dlaczego piszesz w liczbie mnogiej…my..mysmy…ty nadal roprezentujesz Partie wiecznie zywa???? Jesli tak to OK….nie mam wiecej pytan..piszesz …..jak jest.:-))))
  Macie i tak o wiele za dobrze…powinniscie wszyscy wisiec powieszeni za leb…na wszystkich latarniach w Polsce….

 55. 54

  RomanK
  Nie tylko przebieraniec.
  Idiota!

  Zaloz se pampersy i sznurek i sam sie powies.

 56. revers said

  re52 zajmij sie olcia swoimi bzdurami, bo juz widzialem jedno z rodzicow z polski jak druga polow rodzicow zmienila w miedzy czasie plec i plaka matka za dzieckiem, kindergeldem na forum polonia-berlin z bezradnosci.

  o roznicach nie mowie, a juz napewno doliczsz sie kidegeldy jak wiekszosc migrantow pracuje dodatkowo na czarno, lub pol czarno.

  O dochodach i rynku pracy to moge porozmawiac z moimi znajomymi po wirtschaftinformtik fachu.

 57. Roman K said

  ad55….OO Trollu…a jednak srasz w pory ze strachu:-)))) I szyja cie swedzi bez powodow:-))))))
  Kto wie moze ci sie zisci…\
  ze zawisniesz zamiast lisci:-))))))
  Ostatni raz widzialem posla Majke 37 lat temu…..byl wtedy bardzo mlodym chlopcem….ale pamiec ma dobra:-)))))

  Tacy jak on doprowadza cie trollu…a ja cie ukronuje pampersem….zuzytym…przed wlozniem petli:-)))))
  MY to zachowaj na zebrania towarzyszy….przeznaczonych:-)))))

 58. VAV said

 59. Ziemiński? To ten, co Kosiura zbałamucił bzdurami, że Kościół Katolicki to twór żydowski i okupant Polski.

Sorry, the comment form is closed at this time.