Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marteczka o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Europa utopiona w kłamstwach

Posted by Marucha w dniu 2019-01-02 (Środa)

Nieuczciwa walka elektroniczna interpretowana jako propaganda, czy merytoryczne przedstawianie faktów? Kto stoi po stronie dobra, a kto reprezentuje, tak zwane, ukryte zło? Banalnie proste pytania, jednak w toku zagłębiania się i rozwijania myśli przewodniej, sprawa komplikuje się niemalże w każdym obranym kierunku…

Sytuacja staje się coraz bardziej napięta, powstaje niewidoczny gołym okiem przysłowiowy mur ideologiczny, ocierają się o niego skrajnie odmienne charaktery ludzkie. Strona zachodnia przybiera postać agresywną znakomicie kamuflowaną, stosując wysterylizowane techniki, wciąga do swojej brudnej gry nic nie świadome mniejsze państwa i państewka.

Jedną z głównych ofiar stało się państwo polskie, w którym poprzez wieloetapowe manipulacje oraz prowokacje stosowane na wielu płaszczyznach w społeczeństwie wytworzył się stereotyp złej Rosji. Rząd Polski bardzo dokładnie manipuluje i sterylizuje informacje, aby ciemna zasłona okrywająca Wschód nie przepuściła światła prawdy.

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak bardzo zaawansowane są działania w Polsce służb obcych, traktujących nas jako „Zderzak Europy”. Odpowiedni przekaz informacji (wieloletni) wytwarza w społeczeństwie „zły nawyk myślowy” nie dający się racjonalnie wytłumaczyć. Odpowiednio ukształtowana nienawiść w narodzie do innego narodu, stanowi podstawy do budowania sztucznej koalicji międzynarodowej ściśle wymierzonej w Federację Rosyjską. Chytra ale zarazem łatwa do przewidzenia strategia Stanów Zjednoczonych, wchłania takie państwa jak Polska pod pretekstem niesienia pomocy, obrony i utrzymania sojuszu, realizując swój egoistyczny plan precyzyjnie w każdym detalu.

Gra toczy się o bardzo wysoką stawkę. Patrząc przez pryzmat Ukrainy, na przykładzie której analizując wydarzenia z ostatnich kilku lat, jasno wynika: Cele oraz zaściankowe działania Zachodu skierowane wrogo w kierunku wschodniego mocarstwa, ukierunkowane są na maksymalne rozszerzenie strefy wpływów, która szczelnie zaciśnie klin wokół Federacji Rosyjskiej.

Myśl przewodnia USA jako agresora działającego w białych rękawiczkach nie jest skomplikowana. Uważają się za panów świata i w tym kierunku bez skrupułów, prowadzą zmasowane działania na wielu płaszczyznach. Nie liczą się z życiem ludzkim, cena nie gra roli, po trupach do celu. Liczy się tylko ich interes narodowy a inne kraje stanowią jedynie narzędzie do wdrażania w życie absolutnej dominacji.

Reakcja Kremla z Prezydentem Putinem na czele jest adekwatna do irracjonalnego zachowania przeciwnika. Każdy fałszywy ruch ze strony Zachodu zderza się z natychmiastową skuteczną reakcją Moskwy.

Zmanipulowana zachodnia opinia publiczna będąca pod wpływem propagandy sterowanej, każdą reakcję ze strony Wschodu odbiera jako wysoce agresywną. Oczywiście, jest to dokładnie wyreżyserowana sceneria, aby odbiorca zionął nienawiścią do sztucznie spreparowanego wroga, nie zdając sobie sprawy, gdzie leży źródło zakamuflowanej agresji.

Opinia międzynarodowa powoli przestaje być jednokierunkowym konsumentem kłamstw, szkalujących oraz oczerniających Federację Rosyjską. Powoli karty się odsłaniają. Przysłowiowy „ślepy róg” zatopiony w fałszu, staje się Piętą Achillesową Stanów Zjednoczonych. „Kto mieczem wojuje, od miecza ginie”, a kto dobywa tego miecza w sposób niehonorowy hańbi cały swój naród.

Braterstwo Polsko Rosyjskie

Piotr Radtke
Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.

https://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 16 to “Europa utopiona w kłamstwach”

 1. Trak said

  Jest jednak mały problem? Czy zasłona się nie rozerwie a jeśli się rozerwie – będzie źle a jeśli się nie rozerwie też będzie źle.
  Czyli, będzie źle.

 2. Boydar said

  „… działającego w białych rękawiczkach …” ???????????

 3. Re: 2 Boydar.
  Oczekiwalem lepszej (druzgocacej) reprymendy od p. Boydara…
  Jestem rozczarowany….
  ===================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. Boydar said

  Niech Pana Jaśka głowa nie boli, zalecam sok z ogórków.

 5. revers said

  Jak by co to w 2017 roku amigos niemcom zmienili prawa podstawowe i kodeks karny StGB ze moga wziasc udzial w wojnie agresywnej ale z paragrafu 13, nie pragrafu 80 StGB, bez konsekwencji kary od 10 lat do dozywocia w stosuku do innych nie NATO-skich panstw, chodzlo o Syrie gdzie w Turcji stajonowly juz jednostki rakietowe Bundeswehry, a z bas NATO w Turcji nie poderwaly sie samoloty sturmowe niemieckiej Lufftwafe z powodu niby awarii. Rosja, sprawa otwarta na Litwie stacjonuje Bundeswehra lub ominac rzymskie prawa przez legie cudoziemska

  https://www.heise.de/tp/features/80-StGB-Vorbereitung-eines-Angriffskriegs-ist-seit-1-Januar-2017-gestrichen-3590763.html

 6. lopek said

  Owszem – mamy podjudzanie na Rosję ale czy ono ma na celu rzeczywisty atak na tę Rosję – czy tylko mamy atmosferę zimnej wojny bis – a ponadto grillowanie Polaków i atrapy Polski? Sługusy Złego są niesamowicie przewrotni – więc tak naprawdę to nie Rosja zagraża światowemu pupilowi złego a Chiny. Dla jasności – to nie USA są światowym pupilem Złego – bo te USA mogą być w jakichś wyjątkowych okolicznościach groźniejsze dla pupili niż Rosja.
  Wniosek?
  Światowy pupil Złego jest silny siłą swoich V kolumn rezydujących w poszczególnych krajach, zwłaszcza tych wielkich. Prawdopodobnie światowy pupil Złego nie ma w Chinach – swojej tak silnej V kolumny aby ona zdolna była wywijać Chinami podobnie jak wywija się USA.

 7. Re: 4 Boydar…
  No coz, sok z ogorkow jest dobry na „wodczanego kaca”, ale w zadnym stopniu nie pomaga na „innego” kaca…
  Oczekiwalem zupelnie innego argumentu…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. Boydar said

  „… Owszem – mamy podjudzanie na Rosję ale czy ono ma na celu rzeczywisty atak na tę Rosję – czy tylko mamy atmosferę zimnej wojny bis – a ponadto grillowanie Polaków i atrapy Polski? …”

  Bardzo ciekawe spostrzeżenie. Bo czy Rosji to bardzo przeszkadza ? A idąc dalej, może właśnie pomaga, zostawmy w czym.
  A co do grillowania Polaków; ja tam się grillowany zupełnie nie czuję. Śmiać misię chce tylko jak pomyślę, że te wszystkie anse są protokołowane i dokumentowane. Prowokatorzy mogą być dumni z wykonanej pracy, natomiast podpuszczeni … 🙂

 9. VAV said

 10. Maverick said

  Profesor Barry Trachtenberg będąc sam żydem porównuje Syjonizm do faszyzmu, a wasalskie rządy w tym w USA i Europie zakłamują prawdę o tym bandyckim kraju.

 11. Voodoosch said

  Ad 9
  „Polacy się budzą…”
  Panie drogi ONI nam dopiero dobranockę śpiewają.

 12. Wieloimienny said

  Jeżeli Ty również boisz się „rusków”, uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:

  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?

  Wpis pod artykułem WP pod pseudonimem -kojko

  Za: http://www.nasznowyjork.org/5/post/2014/10/pytania-dla-rusofoba.html

 13. Marucha said

  Re 12:
  Ta lista krąży po sieci od dobrych kliku lat.
  Myśli Pan, że dała cokolwiek do myślenia tym bezmózgim ch*jom, z jakich składa się nasz Dumny Naród? Myśli Pan, że kogokolwiek przekonała?

 14. revers said

  ad12

  dochodza jeszcze zabite tektura posagi na cmentarzu lwowskim i masochizm polotyczny polakow.

  „Zabite dyktą posągi lwów na Cmentarzu Obrońców Lwowa, niepogrzebane kości żołnierzy Wojska Polskiego poległych za wolność ojczyzny i chłopów, bestialsko pomordowanych przez ludobójczą UPA i SS Galizien, oraz strumienie pieniędzy płynące z kieszeni polskich podatników do kieszeni ukraińskich oligarchów – to smutne ilustracje polsko-ukraińskich relacji, opartych na mitach i zakłamaniu. To taki polityczny masochizm, czyli pewne zaburzenie, które opisał Leopold Ritter von Sacher-Masoch, Austriak urodzony we Lwowie”…

  Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-masochistyczne-relacje-z-ukraina-wciaz-bez-zmian-niestety,nId,2758954?fbclid=IwAR1knTqIQ-s99qMyTW18JSv-XZ1ZEoNTyWWwYMHeMepsMLH-7kX6XQiQUvA#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 15. revers said

  plus Magdalenka i nie wemitowane programy

 16. Wieloimienny said

  Gajowy Marucha @

  Dziś w nocy na you tube nie dawał mi spokoju jakiś przygłup bredzący, że Rosjanie wymordowali polską elitę z prezydentem na czele. Tłumaczyłem chujowi, a on dalej swoje i na końcu napisał mi, że jest z ONR.
  Odpisałem mu, że żaden ONRowiec nie pierdoliłby o zamachu smoleńskim i nie podpierał się pisowską telewizją republika.

  Panie Gajowy to jest katastrofa. Twierdzi pan tak jak Stonoga, że szkoda czasu na takich debili? Trzeba głosić prawdę mimo wszystko.

Sorry, the comment form is closed at this time.