Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Austria: Muzułmanin na oczach dzieci zaszlachtował żonę, bo nie nosiła burki

Posted by Marucha w dniu 2019-01-10 (Czwartek)

– Zawsze mówiłem, że ten człowiek to tykająca bomba zegarowa. Był całkowicie obłąkany, ciągle mówił o islamie, chciał nawrócić wszystkich “niewierzących” – powiedział dziennikarzowi “Kronen Zeitung” zszokowany sąsiad po zbrodni, która została popełniona wczoraj w leżącym na przedgórzu Alp miasteczku Amstetten w Dolnej Austrii.

Amstetten niechlubnie zasłynęło w związku ze sprawą Josefa Fritzla. W kwietniu 2008 r, okazało się, że mieszkaniec tego miasta, 73-letni Josef Fritzl, przez 24 lata gwałcił swoją córkę Elisabeth, więził ją w piwnicy wraz z trojgiem dzieci, które z nią spłodził.

[Przypominamy, że Josef Fritzl, jak chyba większość odrażających zbrodniarzy, był Żydem – admin]

Tym razem miejscowość “wsławił” mieszkający w nim muzułmanin – 37-letni Turek Senol D. na oczach swoich dzieci (w wieku jednego, trzech, dziewięciu i dziewiętnastu lat) pociął ze skutkiem śmiertelnym swoją żonę, nawróconą na islam Aurelię S.

[To też na pewno był Żyd, tylko przebrany za Turka – admin]

Próba ucieczki nieszczęsnej kobiety skończyła się przy drzwiach wejściowych. Tam padła i wykrwawiała się. Przybyłe na miejsce pogotowie zabrało ją do szpitala, gdzie zmarła.

Funkcjonariusze specjalnej jednostki policji Cobra oblężyli mieszkanie, w którym sprawca zabarykadował się. Po dwóch godzinach wdarli się do środka i aresztowali Turka. Ustalono już, że Senolow D. nie spodobał się fakt, że jego żona nagle opuściła dom bez burki.

Sąsiadom znany był jako nachalny kaznodzieja, który dryfował wokół placów zabaw, jarmarków świątecznych i domów, rozmawiając o islamie, niewiernych i “źle” . W niektórych przypadkach dzwonił codziennie do drzwi i szukał rozmowy. Skargi lub raporty – na przykład na policję – było odrzucane, ponieważ muzułmanin w swoich próbach nawracania nigdy nie okazał się agresywny.

Za: krone.at
https://dzienniknarodowy.pl

Komentarzy 16 to “Austria: Muzułmanin na oczach dzieci zaszlachtował żonę, bo nie nosiła burki”

 1. lopek said

  „Austria: Muzułmanin na oczach dzieci zaszlachtował żonę, bo nie nosiła burki”
  ========
  Skoro przeszła wcześniej na islam – to dlaczego nie nosiła burki? Czyżby przejście na islam – ta niezrównoważona kobieta traktowała – jak przejście na drugą stronę ulicy?

 2. Zerohero said

  @1,

  Ma Pan zupełną rację. Choć trzeba zauważyć, że nieumiejętne przechodzenie ulicą również bywa karane śmiercią, np. gdy pieszy nie raczy ani razu rzucić okiem czy nie jedzie samochód. Jest w tej karze pewna forma sprawiedliwości. Z drugiej strony nieostrożny pieszy mógł popełnić ten błąd przypadkowo, np. raz w życiu się zagapił na kilka sekund i ten jeden raz okazał się tragiczny. Tutaj do namysłu było dużo więcej niż kilka sekund. Nie żal mi jej.

 3. ech said

  Gdybyśmy podchodzili do naszej wiary jak onegdaj lub jak muzułmanie, nie byłoby wśród nas problemu żydowskiego. Siedziałby On na przypiecku w sztetlach rozdrobniony jak gwno po polu i zajmował się lichwą na mała skalę – wychodkowi.

 4. Joannus said

  Ad 3
  Gdyby babka miała wąsy, mogłaby zostać dziadkiem.
  Podejście do wiary na wzór muzułmanów, to akurat nie trafiony wzorzec.

 5. peacelover said

  …goscie zobowiazani sa do przestrzegania praw gospodarzy,…i NIE moga wprowadzac swoich praw na NIE SWOIM terenie !!!

 6. Maverick said

  Miałem okazję mieszkać niedaleko od tego miasteczka w miejscowości Pabneukirchen. Tam do Amstetten lub Linz-u wpadaliśmy na weekendy, ten artykuł przypomniał mnie trochę tam spędzonego czasu prawie jeden rok. Niestety w obrodziło tam tam dewiantami. Miejscowi znajomi zawsze wiedzieli który pośród nich był żydem. Mieszkało też tam trochę ludzi z czeskimi nazwiskami. Byli katolikami.

  Na skrzyżowaniu po prawej stronie jest Gasthoff Fishelmaier

  Widzę że mały wtedy Seppy jest teraz właścicielem.

  http://www.fischelmaier.at/pages/kontakt.php

 7. RomanK said

  BIedna Zydowka z trojka dzieci byla przez 20 lat trzymana w piwnicyi gwalcona przez . zwyrodnialca w Austrii…
  TO tytul do Gazety:-))))

 8. Stanley said

  ciekawe, jak skomentują to mendia i jak zostanie ukarany.

 9. Antares said

  Nie udało się Turkom w 1683r. ale za to teraz powoli realizują swój plan. A swoją drogą, nie jest mi żal Austriaków.

 10. NyndrO said

  Ciekawe, czy ukrywał wcześniej, że zarżnie takie czarownice. Ma ktoś numer do merkel?

 11. revers said

  To samo w niemczech jeszcze przy 4 dzieci …

  https://de.news-front.info/2019/01/11/der-morder-islam-oder-tod/?utm_source=SendPulse&utm_medium=push&utm_campaign=8119065

  zaszlachtowal zone jeszcze sasiadow obiecal nawrocic nozzem na wlasciwa wiare …

 12. RomanK said

  To swiadectwo -jak prymitywni i glupi sa Muzulmanie..
  Prawdziwy Chrzescijanin – Katolik Serumata……wzorem Jeszcze Sprytniejszych Starszych Braci w Wierze I Arendzie, jak zarzyna babe….. to w miejscu ustronnym z dala od oczu ,nie tylko dzieci , rodziny, ale I nieznajomych. Chowa cialo tam, gdzi\e nawet hienie, szkalowi, lisowi ani wilkowi, ani nawet policjantowi z algorytmem komputerowym do lba nie wpadnie zeby szukac…I pisze anonim na policje sugerujac, ze to wynik trojkata sasiedzkiego – ze wskazaniem na najlepszego przyjaciela…wdowca…. z reszta:-)))
  Dlaczego????? BO…POTRAFI!!!!!!!!! hihihihihihihihihihihi….

 13. Sebastian said

  To kolejny dowód na to, że wieki temu żyli w Europie o wiele mądrzejsi ludzie, a obecnie fałszywy ekumenizm, polityczna poprawność oraz bezgraniczna tolerancja. Ponadto w żadnym wypadku nie możemy tego łączyć z aktualnym kryzysem migracyjnym, co to to nie.

 14. Zbych said

  z sieci .. W Irlandii w miasteczku Ardee w północnej części kraju znaleziono ciało kobiety z odciętą głową. Okazało się, że jest to Polka, którą brutalnie zabił jej syn.

  Ofiara to 52-letnia Polka Elżbieta Piotrowska, która została znaleziona martwa we własnym domu. O incydencie poinformowała służby sąsiadka kobiety – Garda Síochána. Kobieta usłyszała niepokojące krzyki i postanowiła wezwać pomoc.

  Na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy znaleźli martwą kobietę z odciętą głową, a także narzędzie zbrodni, jakim była siekiera. Podejrzany w sprawie to 32-letni syn Piotrowskiej, który w ciągu dwóch godzin został zatrzymany pod zarzutem brutalnego zabójstwa.

  Policja ustaliła, że w Irlandii kobieta mieszkała z mężem i synem Tomaszem od dobrych kilku lat. W momencie zabójstwa, partnera Piotrowskiej nie było w domu, prawdopodobnie przebywał w pracy. Irlandzkie media mówią też, że 32-latek ma problemy z narkotykami. hehehe ten tzw. partner to ciapak na stówe….jaki tatus taki synalek ale w świat poszło że to polacy… żenujące głupie rzymianki z polski…

 15. NICK said

  Te. Roman Pan.
  To jeden z najlepszych wpisów/ ocen.
  (12)

 16. NICK said

  Wpis uprzedni. (15)
  Był Żartem, niestety.

Sorry, the comment form is closed at this time.