Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Magdalena Ogórek: Jakim cudem ciężarna locha nosi małego dzika a kobieta w ciąży „zlepek komórek”?

Posted by Marucha w dniu 2019-01-10 (Czwartek)

Kolejną histerią jaką postanowiła wywołać opozycja totalna jest histeria na punkcie dzików, które trzeba wybić w związku z epidemią Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). Jedną z twarzy histerii postanowiła zostać znana z aktywności w promocji aborcji Maja Ostaszewska załamująca ręce m.in. nad „ciężarnymi lochami”.

Sprawę skomentowała Magdalena Ogórek.

– Nie oceniam sprawy zabijania dzików (nie znam się na ASF), ale wytłumaczcie mi proszę, jakim cudem locha nosi w sobie małego dzika, o którego życie należy walczyć, a kobieta w ciąży nosi „zlepek komórek”? Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik – napisała Magdalena Ogórek na Twitterze

[Czy którakolwiek z tych plugawych kurew-aborcjonistek udzieli odpowiedzi? – admin]

Magda Ogórek
@ogorekmagda
Nie oceniam sprawy zabijania dzików (nie znam się na ASF), ale wytłumaczcie mi proszę, jakim cudem locha nosi w sobie małego dzika, o którego życie należy walczyć, a kobieta w ciąży nosi „zlepek komórek”?
Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik🤔

[Dla plugawych kurew-aborcjonistek płód to rodzaj jakiegoś wrzodu, narośla czy guza, który można usunąć jak obce ciało – a nie nowe życie, z własnymi genami, różnymi od genów matki – admin]

https://tysol.pl

Komentarzy 69 to “Magdalena Ogórek: Jakim cudem ciężarna locha nosi małego dzika a kobieta w ciąży „zlepek komórek”?”

 1. Moher49 said

  Ogórkową wylansował Leszek Miller. Jest wspaniała.

 2. RomanK said

  Bo Miller to najmadrzejszy chlop z tej calej Czerwonej Zgraji SSynow zlodzieji ,kurwiarzy I zdrajcow.
  Ogorek powiedziala poprostu prawde….i prosze:-))) Jak sie podoba…..to odwazna dziewczyna…nie takie dupki- jak trole i nne psie hoooye…..poszostnie ksywkowane:-))))

 3. Zerohero said

  Kadziła Milerowi, kadziła aparatczykom UE, była związana z Węglarczykiem, a teraz wylądowała na odcinku prawicowym. Ch wie co ona naprawdę myśli.

 4. ech said

  Inteligentna dziewczyna, która wie jak się ustawić i przede wszystkim kiedy i z kim. Choćby jednak najmądrzejsze to było, jeśli ma korzeń, to cuchnie padliną.

  Polska padlina, to zdrajca.

  ——————–
  Nie ma najprawdopodobniej żadnych „korzeni”. Ma troje dzieci i męźa.
  Admin

 5. Joannus said

  Godny szacunku wpis Pani Magdaleny.

 6. Ostaszewska to Chazarka.

 7. Kwal said

  ad.2. Ale żydom też w dupę wchodzi bez mydła…

  ——
  Na przykład?
  Admin

 8. Antymon said

  A ja się zastanawiam, jak to się stało, że pani Ogórek, która tak niedawno kandydowała na prezydenta z partii walczącej o aborcję na życzenie, dziś z takim zapałem walczy o nienarodzonych? Czyżby w ciągu tych trzech lat doznała mistycznego nawrócenia, czy raczej chodzi o inne „czynniki motywujące”? Podejrzewam, że to drugie, tym bardziej, że niedawno natknąłem się na ciekawy tekst o tym, jak pani Ogórek odzyskiwała dla Polski zrabowane przez hitlerowców dzieła sztuki, co opisała w nachalnie lansowanej przez PiSowskie media książce „Lista Wachtera”: http://www.fronda.pl/forum/jak-doktor-ogorek-zrabowane-dziela-odzyskiwala-i-wachtera-tropila-bardzo-dlugie,83012.html?page=5&

 9. Zerohero said

  @7, Admin

  Magdalena Ogórek przed prawicową metamorfozą napisała:

  „Nie potrzebowaliśmy Niemca, by zabić Żyda”

  Ogórek kiedyś pobiegła przepraszać Żyda który spanikował i wyszedł ze studia gdy ktoś z publiczności powiedział kilka niewygodnych dla żydostwa słów. Ja widziałem kilka razy ludzi wychodzących ze studia żydowskiej TV Republika, np. prof. Wolniewicza albo A.Szczęśniaka i nikt nie leciał ich przepraszać i błagać by wrócili. Pseudo dziennikarka przy której Targalski wyzywał Andrzeja Szcześniaka od agentów Putina nawet się głupkowato uśmiechała.
  A Ogórek spanikowała gdy Żyd któremu zabrakło argumentów opuszczał studio. 🙂
  No to tyle są warte te ogórkowe twitty o Bermanach itp. Gdy robi się spontanicznie to „antysemitka” wpada w panikę. Tego przecież nie ustalała z oficerem prowadzącym!

  A wnuczka Józefa Światły (za Michalkiewiczem) to gdzie poznała?

  Ja mam powyżej uszu takich Ogórków, Gadowskich, Ziemkiewiczów, Pawłowicz, Andruszkiewiczów, Macierewiczów. Każdy z nich ma na koncie jakąś niby antysemicką wypowiedź albo oficjalne pomruki organizacji żydowskich, ale w praktyce okazują się niezatapialni i albo przemycą swoje 3 grosze albo będą milczeć w kluczowym momencie.
  Wystarczy tylko, że od czasu do czasu powiedzą coś co ich „target” chciałby usłyszeć i już jest OK.

 10. Antymon said

  ad9. Sorry, nie ten obrazek mi się wkleił z czyjegoś Twittera. Oto właściwy link:

  https://pbs.twimg.com/media/DwQhWEiXgAEAIW_.jpg:large

 11. Boydar said

  „Sprawa” prosta nie jest, i bez „ognia z nieba” się jej nie rozwiąże. Rozumiał to Stalin, wie Putin, kumają plecy Ogórkowej. W nawale medykamentów są ważne, najważniejsze i … osłonowe. Jeżeli przez takie sitko obserwować i oceniać Jej wypowiedzi, to bajki o żydach nie wnoszą niczego i nigdzie, rabinów nie przelicytuje. Natomiast nie bajka o dzikach wnosi, jak najbardziej i kreatywnie.

 12. Moher49 said

  Wszyscy huzia na Madzię, Wszyscy huzia na Andruszkiewicza. Wiem dlaczego GW zrobiła rejwach n/t NBP. Bank zatrudnił Piotra Głowackiego, zdolnego, wykształconego, byłego członka Młodzieży Wszechpolskiej. To jest powód afery, nie jakieś tam blondynki i płace. Madzia nie zasługuje na potępienie, ja też w życiu robiłem rzeczy, których się wstydzę, ale dojrzewam. Paweł też był Szawłem. Łatwo dojrzeć źdźbło w oku bliźniego.

 13. lopek said

  „Magdalena Ogórek: Jakim cudem ciężarna locha nosi małego dzika a kobieta w ciąży „zlepek komórek”?”
  ==========
  To akurat p. Magdalenie się udało – jednak z pupilami nie dyskutuje się bo:
  tak – tak, nie – nie – a reszta od Złego pochodzi.
  Chodzi o to że pupil – a to powie, że do kobiet w ciąży nikt nie strzela – a to powie, że aborcji można dokonać tylko do określonego czasu trwania ciąży – a tymczasem taka locha – już jest na ostatnich nogach, etc. Oczywiście takie argumenty trafią do części tubylców jak w przysłowiowe masło.
  Wniosek?
  Cała magdalenkowa sitwa (rodem wiadomo skąd) gra do jednej bramki – więc ta zadyma z dzikami – do których strzelano od zawsze – ma odwrócić uwagę tubylców od ich kieszeni oraz wypełnić tzw. demokrature – treścią.

  ———–
  Niech Pan da szansę Pani Ogórek. Od kiedy ją obserwuję to – oprócz rutynowej niechęci do Rosji, zapewne narzuconej przez TVP – jej poglądy są bardzo poprawne.
  Admin

 14. veri said

  W kontekście tego przeobrażenia tej dziennikarki ( czy „dziennikarki ? ) :

  https://www.salon24.pl/u/emerytka/924492,europejscy-zydzi-zaczynaja-popierac-prawice

  ————
  Uny mogą poprzeć wszystko, jak sobie wykombinują, że im się opłaci.
  Admin

 15. Joannus said

  Ad 12
  Tutaj faktycznie widać znane z nauki ewangelicznej widzenie źdźbła w oku brata swego.
  Sobie wszystko wybaczać, drugiemu nic, a dodatkowo jeszcze szukać i eksponować grzeszki przeszłości i dowalać jeden przez drugiego.

  Czyż niema miejsca coś takiego.
  Byłem solidarnościowcem, głosowałem na ich wodzów w kolejnych ekipach rządowych, wsparłem w referendum wejście do UE, namiętnie czytałem gazetkę solidarnościową czyli GW, głosowałem na Dudę, czy plułem na wschodniego sąsiada – to nic, bo teraz jestem innego zdania krytykując, a więc jestem w porządku.

 16. Piskorz said

  re 8 ” z partii walczącej o aborcję na życzenie, ” PARTIA TO PARTIA, Ameryki nie odkrywam, ale Ona może miała/ma całkiem inne zdanie na ten temat, wolno Jej, nie..Tak trudno wysnuć taki wniosek..?!

 17. VAV said

 18. Poziomka said

  …„ludzie wchodzą i wychodzą, a mnie w oczy szczypie dym…”

 19. Carlos said

  nie wierze suce, tak jak nie wierze lesiowi przebierancowi

  ————-
  Słusznie. Twardo. Bezkompromisowo.
  Ja bym jeszcze dodał „kurwie”.
  Admin

 20. Miet said

  Pani Ogórek wypowiedziała się bardzo mądrze – ale przez to niektórym mundroskom zadała dużo do „myślenia” – mundroski teraz będą się zastanawiać, czy ona am w poprzek, czy w pionie.
  No to jest najważniejsze, żeby to wyjaśnić gotowi są szaty drzeć na sobie. I nie ważne co ona powiedziała – najważniejsze teraz jest jak ona to… no wicie, rozumicie, ma… w poprzek, czy wzdłuż.

 21. RomanK said

  hehehehe panie Mieczyslawie….siem obsmiaem:-)))))
  Wystarczy ze ktos powie prawde…nawet banalna….I wybucha afera…I ustawia siem scena..jedni za I najprzenaj…a inni przeciw I tez najprzenaj:-_))))
  sazty drzec ….tak, ale na bliznim:-)))) zeby go najprzenajswientsza polska ziemia pochlonela:-))))…. boc to w polskiej ziemi:-))))
  I napewno Zydowa, bo madrze powiedziala…napewno….Polka by sie napewno nei odwazyla tak bez ksywki ….ot z miejsca prawde:-)))

 22. lopek said

  Re 13:
  „———–
  Niech Pan da szansę Pani Ogórek. Od kiedy ją obserwuję to – oprócz rutynowej niechęci do Rosji, zapewne narzuconej przez TVP – jej poglądy są bardzo poprawne.
  Admin”
  ==========
  Też jej kibicuje i to z sympatią. Myślę, że swoich poglądów nie zmieni – bo jeżeli tak – to na jakie i jakie byłyby tego – konsekwencje – dla niej?

 23. Stanley said

  każda z aborcjonistek była na początku „zlepkiem komórek”, szkoda, że szybko o tym zapomniały.

 24. Voodoosch said

  To ja o dzikach.
  W ostatnich, bodajze trzech latach, zabito tyle samo dzikow ile planuje sie zabic w tym roku czyli okolo 200 tysiecy. Lewe pieja (ale dopiero w tym roku), ze CALA populacje chca wybic. Czyli co k***a, co roku wszystkie dziki wybijaja? One jakos sie odradzaja … z popiolow?
  A ponizej jeszcze link do artykulu ile to dzikow sie wybilo w Niemczech w zeszlym roku. Nie slyszalem, zeby polskie celebrytki darly mordy o zabijaniu dzikow w Niemczech. PRZECIEZ TO HOLOCAUST DZIKICH SWIN!

  https://www.o2.pl/artykul/niemcy-rekordowy-odstrzal-dzikow-w-sezonie–to-zabezpieczenie-przed-asf-6336672558811265a

 25. Marucha said

  Re 20:
  Dokladnie.
  Swoją drogą dziwni mnie, jak p. Ogórek (będąc oczywiście żydówką) potrafi przez cały czas dawac konsekwentne świadectwo chrześcijańskiej moralności – i ani razu się nie sypnąć. Ani razu się nie zdradzić…

 26. Sebastian said

  Naczelna Rada Łowiecka oraz Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego wyrażają zdecydowaną dezaprobatę redukcji dzika poprzez strzelanie do ciężarnych i prowadzących potomstwo loch – poinformował w czwartek PZŁ.

  http://wgospodarce.pl/informacje/58744-mysliwi-nie-beda-strzelac-do-ciezarnych-loch

 27. Isreal said

  ad 7
  „Studio Polska” – wychodzi solidarnie, wielce oburzona, za sandałerem kiedy ten wścieka się, miota i pieprzy rzydoskie farmazony a następnie w wychodzi (oczyświście nie odnosząc sie merytorycznie do dyskusji)

  ot, jeden z przykładów ….

  a bryluje bo ma nosa …..

 28. Isreal said

  ad 1
  z tym lansowaniem …..

  (jedna z początkujących celebrytek do koleżanki po „kastingu”: – gadał ze mną pięć minut , a później lansował mnie przez pół godziny)

 29. Voodoosch said

  Gdzie sie konczy mysl weganska?
  Roztocza, przeciez taki s****el na nie siada na kanapie. Przy kazdym siadzie kilka tysiecy istot zywych, BACH , nie zyje. Bakterie zwalczane przez antybiotyki??? Co z nimi? Cale cywilizacje wybijane do nogi.
  Hipokryci pie*****ni.

 30. Anucha said

  Panie miet
  Tę poprzeczność łatwo sprawdzić. Przypilnować kobitkę jak będzie schodziła po schodach
  Jak będzie słychać charakterystyczne klaskanie z mlaskaniem to będzie to. 😀

 31. Joannus said

  Ad 19
  Wobec sensownego wpisu jak prztyczka w nos dla rozhukanych aborcjonistek, ruszył Carlos znieważając wulgaryzmem Panią Magdę.
  On musiał pokazać swoją niewiarę, bo jego wiara pewnie wymagam aby ktokolwiek popełnił coś niegodziwego albo napisał – nie śmiał więcej coś dobrze powiedzieć, napisać. Może nawet i dobrze coś czynić.
  Honor podpowiadałby zreflektowanie i przeprosiny, problem w tym, skąd go wziąć.

 32. RomanK said

  Panie Zerohere….
  Kolesie sie chwala….
  – Dala ci???
  -Nie!
  – A tonie ??
  – Nie!
  – A tobie ??
  _ Nie , mnie tez nie dala!

  Hurrrrrrrr:

  — AAAAA TO Q…RWWWWA!!!!!!!!!
  Sa sytuacje ze to co Pawel mowi o Gawle – swiadczy tylko i wylacznie nie o Gawle ….ale o ,.,,Pawle:-)))

 33. Sebastian said

  Nikt nikogo nie zmusza do tego by ufać komukolwiek, mamy wolną wolę i rozum każdy na swoim poziomie.

  Bezsprzecznym faktem jest natomiast wydźwięk samej wypowiedzi Pani Magdaleny Ogórek w przestrzeni publicznej, mianowicie powiedziała coś podobnego co nam Katolikom ciśnie się na usta w każdym momencie, gdy dogłosu dojdzie jakaś lewacka qrva np. litująca się nad pożeranym przez lwa płodem bawolim w środowisku naturalnym, momencie przypadkowo nagranym przez safari turystów udostępnionym w sieci.

  W obecnych czasach takie wypowiedzi są aktem rewolucyjnym, cieszmy się zatem, że są osoby mające odwagę przeciwstawiać się publicznie lewackiej ideologii w naszym imieniu, i przestańmy się dopatrywać w tym działaniu jakiegoś ukrytego interesu.

 34. Zerohero said

  @Marucha

  „Niech Pan [to nie do mnie, ZH] da szansę Pani Ogórek. Od kiedy ją obserwuję to – oprócz rutynowej niechęci do Rosji, zapewne narzuconej przez TVP – jej poglądy są bardzo poprawne.
  Admin”

  A skąd Pan wie, że ta poprawna część poglądów też nie jest narzucona? W tym sensie, że jeśli Ogórek wiedziona koniunkturalizmem jest antyrosyjska, to taki sam koniunkturalizm może robi z niej wielką katoliczkę. W Polsce nawet jawna żydówa klęczy rozmodlona.

  Swoją drogą dziwni mnie, jak p. Ogórek (będąc oczywiście żydówką) potrafi przez cały czas dawac konsekwentne świadectwo chrześcijańskiej moralności – i ani razu się nie sypnąć. Ani razu się nie zdradzić…

  Nie wiem czego Pan oczekuje. Że wymsknie się jej przypadkiem „chwała szatanowi”? Ogórek miała kochanka (wg. źródeł Michalkiewicza wnuczka żydowskiego zbrodniarza stalinowskiego), wróciła do męża (z SLD, Kalisz był świadkiem na je ślubie). Gdy kręciła z Millerem, dość mocno wychwalała struktury i urzędników Unii Europejskiej. Trochę dziwny start.

  Co to za sztuka błysnąć twittem krytykującym aborcję? Aborcję krytykował i Cejrowski i Ziemkiewicz, a swe „świadectwo” wypełniali jeszcze gorliwiej. Ich to nic nie kosztuje, a swoją publicystyką i tak umacniają dominację ośrodków politycznych które promują aborcję. A przecież o to chodzi.

 35. Zerohero said

  Pani Kornhauser klęczy rozmodlona, bo żydostwo z PiS celuje w tzw. ciemnogród, a żydostwo z PO w postępowców. Tow. Ogórek w Goebels TV pracuje na wizerunek „katolickiego PiS”. Dzięki takim jak ona nadal krąży po Polsce mit

  „ach ten PiS. Polski nacjonalizm i fanatyzm katolicki!”

  i żeby nie wiem ile jarmułek założyli, ile świec Chanukowych zapalili, to dzięki takim jak Ogórek są legalizowani w oczach łatwowiernego elektoratu. No przecież ona taka konserwatystka.

 36. JADAM said

  Ta Pani , Żona (?) , Matka (!!!) jest zagryzana przez … , … ……
  , bo powiedziała PRAWDĘ .
  Co z tego , że jest taka , jaka jest .
  ….. INWEKTYWY ……………………………
  ale co dalej ?
  _-był Lechu – został jakiś bolek od cysorzy walens’ów
  – był zacny bronisław ( o którym się chce zapomnieć)
  – był Lechu Smolenśko / Wawelski – repetytor pewnego króla

  _ – JEST TŁUM PRZY K O R Y C I E
  A W SZ Y S T C Y .SĄ . ZARAŻENI .A S F

  i co dalej
  🙂

  p.s.
  odbimbać się proszę od tej ” czerwonej ” damy
  – jest mądrzejsza , i ODWAŻNIEJSZA OD 1000 BUCÓW z
  tytułami nawet tych proffessorre ( tak i ja pozdrawiałem znajomych w Italii) – pisząc , i publikując książkę o rabunku
  polskich dzieł sztuki w czasie II w. światowej

 37. Re: Artykul…
  A tak konkretnie co p. Ogorek zamierza zrobic cos dobrego dla Polakow???. Zmienic system monetarny? Zmienic ordynacje wyborcza? Zmienic mentalnosc? Czy uprawiac podwojny standard etyczny???…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 38. Re: 34 Zerohero…
  Te zydowskie k…rwy wszystko zrobia (a nawet beda lezec krzyzem w kosciele vide michnik), by polska „gawiedz” uwierzyla w „ich” tzw., „prawosc” I „prawdomownosc”…”…
  Rzygac sie chce na widok tych k…wskich kreatur…(nie tylko politycznych, ale przede wszyskim moralnych)…
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 39. Carlos said

  Pana sarkazm Panie Gospodarzu, mnie nie dotyka. Znam zbyt dobrze droge pana leszka m. bym mogl ufac jego ulubienicy. Pokazala wczesniej jak wejsc na szczyt przy pomocy w/w , a przy jej inteligencji wie jak polechtac naiwnych. lesio tez czesto wypowiada sie trzezwo na temat Rosji, co nie przeszkadzalo mu wczesniej, ja zdradzic na rzecz usraela. Kupil okazyjnie efy bez ofsetu i w…w nagrode pozwolono mu zrobic wyklad na Uniwerku w USA. ( patrz bolek i jego wyklady) Chyba uroda p. Ogorek lekko odurzyla Gospodarza, a jestem ostanim, ktory chcialby szukac zwady z Panem. Pozdrawiam….

 40. Wieloimienny said

  Voodoosch @

  Szwaby wszystko mogą, nawet wycinać puszczę i żadna unia się nie czepia. Tylko nas Polaków gnębią na każdym kroku.

  ……….

  A tu dopiero przykład, już nie napiszę czego.

  Kukiz porównał odstrzał dzików do ludobójstwa na Wołyniu.

  https://nczas.com/2019/01/12/kukiz-zwariowal-ta-wypowiedz-polityka-oburzyla-wszystkich-katastrofalnie-glupie-sa-takie-wypowiedzi/

 41. Carlos said

 42. Carlos said

  tu kolega z tv p. Ogorek

 43. Marucha said

  Re 37, 38:
  Pani Magda Ogórek – podobnie jak Pan Jasiek z Toronto – nie ma wpływu ani na polski system monetarny, ani na ordynację wyborczą, ani na punktualność komunikacji miejskiej. Natomiast, moim zdaniem, ma pewien wpływ na mentalność Polaków. Co jeszcze może zrobić?

  Pani Magda Ogórek nie byla nigdy czlonkinią SLD ani PiS.

  Mozna zrozumieć nieufność do Pani Magdy Ogórek – ale żeby z taką pewnością siebie pluć na nią, że „uprawia podwójny standard etyczny”?
  Skąd Pan to wie? Siedzi Pan w jej duszy?
  I do tego jeszcze niczym nie umotywowane bluzgi o „żydowskich kurwach”….

  Brawo, Panie Jaśku… Brawo…jakie to katolickie…

 44. Boydar said

  Koncepcje prezentowane przez Pana Jaśka nie naruszają katolicyzmu, one są tylko scenografią do „przemądrej” i „uczonej” dyskusji. Nic do przodu nie wnoszą ale czas zabierają.

  A czasu na tym świecie mamy ile mamy, w dodatku nie wiemy ile.

  System ucisku mentalnego a dalej materialnego zawieszony jest na pewnej ilości krzywych gwoździ, jak kurtyna zasłaniająca prawdę. Gdyby je wyrwać, zasłona opadnie, takie jest prawo ciążenia. Trzeba tylko wiedzieć, które to są, te istotne. Jednym z nich jest na pewno brak czasu. Więc go nam skutecznie organizują.

 45. Marucha said

  Re 39:
  Istotnie, miło jest po tych wszystkich Dorotach Wellman, Annach Muchach i innych gudłach zobaczyć w TVP kogoś o slowiańskiej urodzie.

 46. NICK said

  Oj, oj.
  Uważni Czytacze.
  Słaba pamięć.
  Ogórek pod sznurek.

  Element teatru to jest.

  A uroda?
  Inna doda.

  Tak samo się pyerdoly.

 47. Re: 43 Marucha
  A ja ciekawy bylbym, gdyby nie miller „jaska z Toronto” wystrugal, a np. adas michnik na prezydenta RP…I co by o „jasku z Toronto” w Gajowce napisali mundrale???? Oj ciekawy jestem…

  Ponadto, gdy zapytano publicznie (podczas kampanii wyborczej w I turze) p. Ogorek co zrobi dla Polski? Odpowiedziala: „Jeszcze nie wiem… …(…)…

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  ———-
  Głupia… powiedziała „nie wiem”… A mogła tyle naobiecywać!
  Admin

 48. Boydar said

  Wszyscy (albo prawie) popełniamy tego samego wielbłąda – sądzimy po pozorach. A polityka, zwłaszcza poważna, a poważna jest wobec poważnego przeciwnika, to nie jest piaskownica. Albo wprowadzisz wroga w błąd, albo on cię zji. Chyba lepiej być oszukanym niż zjedzonym.

 49. Re: 48 Boydar
  Moze wpierw niech Pan ustali I zdefiniuje slowo „polityka”, a dopiero potem bedzie sie Pan laskaw odniesc do mojej powyzszej wypowiedzi. Nie wczesniej…

  Kiedys w Gajowce napisalem definicje czym jest polityka I jak ona ma sie do samej rzeczy… Warto poszukac…
  A jak nie, to pozniej przypomne…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 50. NICK said

  Cóżeście się?
  Jaśka czepili?

  „Ogórek pod sznurek”.
  Idzie.
  Gdzie? Wiecie?
  Ja.
  nie.

  Jest nie-MAL pewnym, że je owies.
  Z wielu żłobów.
  Przecież macie ‚net’.

 51. Czy pani Magda jest krewną pana Michała Ogórka, dziennikarzyny z Szechteriady?

 52. Poziomka said

  Brak nowych tematów Pana Gajowego, powoduje wyraźnie, że mamy do czynienia z sezonem ogórkowym.
  Jak Admin tak przytrzyma do wtorku to idę o zakład, że doczekamy się na tej szpalcie ponad 150 wpisów.

 53. Re: 47 Marucha – komentarz…
  A ja sie pytam: Jak by to wygladalo w Gajowce kiedy by szechter „jaska z Toronto” finansowal I promowal na prezydenta RP???…

  Powiem Panu: Ostatnie skory „psow” by Pan na mnie wieszal…I nie bylaby to kwestia „obietnic” czy „jakis obiecywanek”… (bez „czarowania” prosze…)

  I prosze nie zmieniac kierunku, bo komentarz „ni przypial ni wypial”…

  ===================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 54. Marucha said

  Re 53:
  Panie Jaśku drogi, ja naprawdę nie wiem, do czego Pan pije i co tu robi Szechter.

 55. Boydar said

  Szechter, jak sama nazwa wskazuje, łże. Gdziekolwiek by aktualnie nie przebywał.

 56. NICK said

  Jasiek działa dłuuugofalowo.
  Mam nadzieję.

  Roman K też pierdolyl; nie raz.

 57. RomanK said

  Cos ty powiedzial psihoooyu-pedale?????
  Udowodnij to…..
  Panu Jaskowi psihoooyu to ty nawet nie jestes wart , jego starego rybackiego cholewiaka nosic.. wiem co mowie /////w odroznieniu od ciebie szujo gnido… -bo wiem kim jest pan Janek I…. wiem kim ty jestes…a jak jeszcze raz zachaczysz to poznaja cie tez wszyscy..a niektorzy przyjda z pozdrowkami…..

 58. Boydar said

  !!! Hej, Górale … !!!

 59. Re: 54 Marucha.

  Jak by to wygladalo w sensie politycznym, kiedy m.in., komuch miller z SLD zaczal mnie „promowac” i finansowac na prezydenta RP i wiedzac o tym fakcie w dalszym ciagu bym kandydowal???…

  Ja bym sie ze wstydu spalil i w jednej chwili zrezygnowal z jakiegokolwiek kandydowania na jakikolwiek urzad… A p. Ogorek taki fakt wogole nie zaklucil dobrego samopoczucia…, mimo, ze „wytrzepana” byla jak „krolik” z SLD-owskiego cylindra…
  (i na dodatek „rznela glupa”…)

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Re: 57 RomanK

  Panie Romku, nie od dzisiaj, ani nie od wczoraj „na sile” chca mnie zdyskredytowac na publicznych forach (nie tylko w Gajowce). Nie wiem czy robia to za „kase” czy za „friko” z przekonania lub z zazdrosci.

  Najlepiej, gdyby „jakis” lub „jakas” wprost zapytal(a): „Panie Janku, prosze mi podac imie, nazwisko, nr PESEL’u, bo zamierzam Pana zlustrowac – od kolyski do chwili obecnej…”

  A zachowuja sie jak „starodawne weze”…(jak nie z tej, to z innej strony…)…

 60. Marucha said

  Re 59:
  Wolałbym, aby „promował” mnie Leszek Miller, niż Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki, czy Jarosław Kaczyński,

  Ja na razie cieszę się, że istnieje w medach ktoś znany, który staje po stronie dobra – i nie wypominam mu przeszłości, której zresztą nie znam. Podobnie jak nie zna jej Pan.

  Ale, oczywiście, wymagać od kogoś świętości jest łatwe. Wystarczy usiąść za klawiaturą…

 61. Boydar said

  Jeśli chodzi o Pana dyskredytowanie, Panie Jaśku, to nich Pan nie będzie już taki skromny. Sam czyni Pan to w sposób wręcz doskonały, nikt nie musi Panu pomagać w tym zbożnym dziele.

  Jestem gołosłowny ? A to to co to jest – „… masoneria nie jest aż tak wielkim problemem w RP …” ?

  Pan walczysz (podobnie jak socjalizm) z problemami „RP” już trzydzieści lat. I trzydzieści lat Pan z tego żyje, mam nadzieje że mentalnie, a nie jak ta rodzina narodowości prawniczej rodem z kawału. To zresztą wcale nie kawał.

 62. Re: 61 Boydar…
  Przynajmniej wiem „kto jest kto”… i w jaki sposob „ustawia wygodny” cytat…

  Powtorze jeszcze raz: „Masoneria nie jest az tak wielkim problemem w RP anizeli lichwiarski syndykat zydowski, ktory DE FACTO finansuje masonerie..(…)…(tak napisalem – od poczatku do konca)

  I co tu k…rwa nie jest zrozumiale???

  Czy od razu mam Boydarowi podac swe imie, nazwisko I PESEL??? Bedzie krocej…z raportem…

  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  —————–
  Jak Panu nie wstyd insynuować takie rzeczy?
  Admin

 63. Re: 62 Admin – Komentarz…

  Oto moja cala wypowiedz (na pismie) w Gajowce n/t wypowiedzi G.Brauna na konferencji prasowej:
  ===================================

  „2019-01-13 (Niedziela) @ 18:56:46
  Re: 22 Wieloimienny…
  Masoneria nie jest az tak wielkim problemem w RP (vide „Polin”) jak lichwiarski system finansowy I skorumpowany apparat konstytucyjno-ustawodawczo-wykonawczy, ktory calkowicie podlega lichwiarskiej miedzynarodowce.

  Wystarczy odciac czlonkow masonerii od „publicznego cycka” finansowego i wyeliminowac czlonkow masonerii z urzedow publicznych (podobnie jak zydow), a rola masonerii na terenie RP stanie sie niszowa otwierajac przy tym katolickie mass media (m.in., kazania ks. P.Natanka) na ogolnonarodowa ogladalnosc…Skutek bedzie taki, ze czlonkowie masonerii stana sie „widoczni” jak na „patelni…” w przestrzeni publicznej jako anty-katolicka sekta finansowana przez zydo-syjonizm…

  Sa rowniez i inne (bardziej radykalne) sposoby „zamrozenia” dzialalnosci nie tylko masonerii, obcych agentur, czy zwyklych sprzedajnych szubrawcow…..No, ale to nie jest miejsce na podawanie „lekarstwa”, zwlaszcza, ze dosc znaczna grupa anty-Polakow uwaznie czyta nie tylko moje publiczne wypowiedzi w Gajowce..
  =============================
  jasiek z toronto

  =======================================
  I teraz prosze sobie porownac slowa wyjete z mojej wypowiedzi napisane przez p. Boydara…

  Moje pytanie: No I gdzie I kiedy sam sie skompromitowalem??? (jak zapodaje p. Boydar w nr 61)

  I jeszcze jedno dot. ostatniego zdania w nr 61 –

  Ja panie Boydar NIGDY nie walczylem, ale od ponad 30 lat INFORMOWALEM o faktycznych problemach publicznie, bo gdybym zaczal walczyc, to bardzo wielu my musialo skonczyc w dole z wapnem

  Generalnie: p. Boydar sie super „wylozyl” jak na „patelnii”…

  ======================
  jasiek z toronto

 64. Boydar said

  Ja rozumiem, Panie Jaśku, że wyobrażenie sobie jednoosobowej służby specjalne może wielu przyprawić o bezsenność. W sumie to bardziej straszne niż trzyosobowy trybunał podziemny.

  Mleko polecam, przed snem.

 65. NICK said

  Jaśko jest lepszym polucjantem niż romanek.
  Oba siebie war-ci.
  I współpracują. Warcząc.

  Chyba, że to lepsza agentura.
  Z n-tym dnem.
  Dla Polski, oczywiście?
  Czy dla dna lub DNA n-tego. Tam.

  Nie popuszczaj roman.
  Ty już różne interesa preZENtowałeś.
  Nigdy polskie i katolickie i narodowe i maryjne i… .

 66. Re: 64 boydar…manipulator…
  Nie mam nic do dodania…
  Jest pan zwyklym manipulatorem I nic ponadto…

  Czekam z niecierpliwoscia, az znajdzie pan cos w sieci Internetu, co mogloby mnie skompromitowac od ponad 30 lat,…

  Odpowiem I na to…NIC pan nie znajdzie…z prostej przyczny: bo k…rwa jestem z krwi I kosci Polakiem bez k…rwa ZADNEJ „PRZESZLOSCI”, bez k…rwa zadnych „kwitow”…

  Dla mnie jest p. boydar skonczony…

  ===================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Re: 65 nick…

  A moze „nick” sprobuje cos znalezc na (jakis „kwit”) „jaska z Toronto???”… Prosze bardzo…
  W przeciwienstwie do „nick’a” ja mam dosc mocne referencje i w kazdej chwili moge wykazac sie swoja wykonana praca na rzecz interesu mojego Narodu Polskiego…, jak rowniez przedstawilem sie Gajowemu z imienia i nazwiska kim jestem i z kim wspolpracowalem…jeszcze za „czasow” Ciemnogrodu…

 67. NICK said

  Nudne. Niepolskie.
  Referencje.

  Refren wystarczy?
  Jaśku?

 68. Re: 67 nick…
  Mam propozycje… niech „nick” wypier…ala z Gajowki…I to w syjonistycznym tempie…poki jestem w miare dosc milosierny..…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  —————-
  Nie, Panie Jaśku.
  NICK zostanie. Pan też.
  Admin

 69. Boydar said

  Tu i gdzie indziej 🙂
  Duszy nie idzie wrzucić do niszczarki

Sorry, the comment form is closed at this time.