Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Finlandia: Brutalny gwałt gangu imigrantów na grupie małych dziewczynek

Posted by Marucha w dniu 2019-01-21 (Poniedziałek)

Osoby ubiegające się o azyl w Finlandii popełniają szereg przestępstw seksualnych. Opinię publiczną i mieszkańców miasta Oulu w północnej Finlandii zszokowała wieść o gangu imigrantów, który napadł i brutalnie zgwałcił grupę nieletnich, bezbronnych dziewczynek.

Policja podejrzewa 16 migrantów o gwałcenie lub wykorzystywanie seksualne 10-15-letnich dziewcząt w Oulu w północnej Finlandii. Są oni powiązani z gangiem gwałcicieli atakujących dzieci w tym północnym mieście.

Podejrzani to osoby z Bliskiego Wschodu i Afryki, które ubiegają się o azyl.


Na chwilę obecną policja sądzi, że może być co najmniej kilkanaście ofiar przemocy seksualnej, jednak według nich jest to tylko wierzchołek góry lodowej.

Policja w Oulu w Finlandii zgłosiła w tym tygodniu liczne przypadki przestępstw seksualnych wobec nieletnich. Aresztowano wielu podejrzanych, nie dziwi już fakt, że wszystkie przestępstwa dotyczą osób ubiegających się o azyl. Mieszkańcy Finlandii są zbulwersowani zbrodniami.

Fiński prezydent Sauli Niinistö skomentował brutalne zbrodnie:

„To niedopuszczalne, że niektóre osoby ubiegających się o azyl, a nawet te, którym już udzielono azylu, ​​przynieśli do nas zło i stwarzają poczucie zagrożenia” – powiedział fiński prezydent Sauli Niinistö.

W oświadczeniu wydanym w poniedziałek, prezydent Sauli Niinistö powiedział, że zbrodnie w Oulu “zszokowały swoją nieludzkością”. Dodał również, że niedopuszczalne jest, aby osoby ubiegające się o azyl lub te, którym udzielono azylu przynosili szkodę społeczeństwu i narażali je na brak bezpieczeństwa.

Policja w Oulu po raz pierwszy poinformowała opinię publiczną o zbrodniach na początku grudnia 2018 r. Dziesięciu podejrzanych zostało w międzyczasie aresztowanych. Są wśród nich tacy, którzy przez wiele lat mieszkali w Finlandii i już uzyskali fińskie obywatelstwo.

Fiński premier Juha Sipilä skomentował, iż napaść seksualna na dzieci budzi głębokie zmartwienie.

“W pełni rozumiem strach i szok obywateli” – powiedział Sipilä.

Szef rządu wskazał, że celem systemu azylowego jest pomoc ludziom w niebezpieczeństwie, a nie ochrona przestępców. Przypomniał również poprawkę rządu, która ułatwia deportację cudzoziemców popełniających poważne przestępstwa.

Fiński minister spraw wewnętrznych Kai Mykkänen również zaapelował o wycofanie obywatelstwa Finlandii przestępców, którzy dopuścili się przestępstw seksualnych. W tej sprawie podjęto już środki legislacyjne.

https://medianarodowe.com

Czytaj też:
Bronisz się przed gwałcicielem? Uważaj! W Wiedniu zapłacisz grzywnę

 

Komentarzy 29 to “Finlandia: Brutalny gwałt gangu imigrantów na grupie małych dziewczynek”

 1. piwowar said

  Interesujący będzie dalszy ciąg sprawy. Finowie sa twardzi i sie nie szczypią a każdy nosi co najmniej pukko a co poniektóry leuku z długim ostrzem. Gdy imigranci zaczną nagle jeden po drugim mówić sopranem, to będzie dla nich ostrzeżenie.

 2. AlexSailor said

  @Piwowar

  Nic nie będzie.
  Są tak samo wykastrowani jak my.

  Wydaje się, że ostatni bastion białego człowieka, to Rosja.
  Chociaż wcale nie jest biała.
  A może dlatego.

 3. lopek said

  Popatrzcie Państwo – oni są zbulwersowani gwałtami na dzieciach przez kolorowych – to tak samo – jakby się bulwersować z tego powodu, że hieny na sawannie rozrywają np. małego cielaka gnu.
  Wniosek?
  W Finlandii pupil Złego też już pozamiatał.

  Tam, mam nadzieję, jeszcze nie.
  Admin

 4. peacelover said

  …dopiero jak sie pupilka Zlego porzadnie obedrze ze skory… i nie tylko jego, ale i tych co ich popieraja,
  to dopiero bedzie mozna mowic o zaprowadzeniu spokoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Zerohero said

  To zdanie wypowiedziane przez prezydenta nie brzmi naturalnie.

  „To niedopuszczalne, że niektóre osoby ubiegających się o azyl”

  Te słowa są miarą terroru żydowskiego w Europie. Zamiast powiedzieć jak normalny człowiek w takiej sytuacji, tzn. że żaden afrykański śmieć nie tknie więcej fińskiej kobiety, to facet używa języka dyplomacji i podkreśla, że „NIEKTÓRE osoby”. To naprawdę w tym momencie takie ważne?

 6. Zbyszko said

  Kara Boska za bezBożność i satanizm. Nie ma innej rady, jak tylko pełne nawrócenie i pokuta.
  Te biedne dzieci będą oskarżać te całe ćwierćgłupawe pokolenia Flower of Power. I to w całej Europie i Ameryce

 7. AlexSailor said

  @Zbyszko

  Nawrócenie i pokuta jak najbardziej.
  Jednak to chyba za mało, bo skoro to były zorganizowane i powtarzające się gwałty, to bez publicznej egzekucji się nie obejdzie.
  Nie czytamy Starego Testamentu słusznie uważając, że był on przede wszystkim zapowiedzią i przygotowaniem do przyjścia Zbawiciela.
  Ale nie tylko.
  Przy okazji jest tam tyle wiedzy i rozsądku, tyle wskazówek i reguł odwiecznych wyłuszczonych, że nie da się bez tego normalnie funkcjonować.
  Chyba, że na podstawie tradycji i mądrości przodków w tym zakorzenionej.

  I tak, jeśli zostanie zamordowany człowiek na polu, a nikt nie widział i nie da się określić sprawcy, to symbolicznie
  trzeba pokazać gotowość do ukarania sprawcy przez zarżnięcie krowy, bo inaczej wina i jej skutki dotkną tych,
  którzy sprawcy nie znaleźli.
  Oczywiście jest w Biblii nakaz ukarania śmiercią mordercy z premedytacją.
  Z tego wniosek, że ludzie muszą dążyć do sprawiedliwości, to jest karać sprawców ciężkich przestępstw (mniejszych też).
  A nie za niepłacenie podatków.

  Dlatego nie pomszczenie przez władzę do tego zobowiązaną, nie ukaranie sprawców, będzie niestety odbijać się
  bardzo negatywnie.

  Proszę spojrzeć na Polskę.
  Nie ukaranie ewidentnych przestępców i zbrodniarzy PRLu, którzy łamali prawo (komunistyczne nawet prawo) PRLu,
  jest jednym z głównych powodów unicestwiania naszej ojczyzny.
  Np. skazania młodego człowieka za modlitwę za „wiarołomnych żydów” czy dziewczyny za polskość i patriotyzm pod
  pretekstem podrapania policjanta.

  Dlatego konieczne jest karanie sprawców, a dobrze byłoby ukarać ich wzorem rzymskiej praktyki prawnej, według ich własnego
  islamskiego prawa szariatu.
  Które przewiduje za gwałt śmierć.
  Proszę pomyśleć, bo nie wszystko mogę wprost napisać.

 8. ech said

  Upadek moralny i krawat finansowy zapewnia żydom i negrom wolność złego na jednego. Monarchia nie pozwalała na taką Ohydę. Kary były dotkliwe i natychmiastowe. Teraz gwałcą dzieci na oczach za żydziałego świata. Widocznie ktoś – Lopek wie Kto, sprawdza jak nisko może upaść człowiek zanim zareaguje, ze mu łeb odcinają. Pamiętajcie, iż za tymi negrami stoi ŻYD Z SAKIEWKĄ..

 9. re/2. Polacy (nie wykastrowani) politycznie, powinni być też Rosjanami. https://www.o2.pl/artykul/imigranci-napastowali-kobiete-w-rosyjskiej-dyskotece-pobito-ich-5958771036148353a

 10. lopek said

  Re 3:
  „W Finlandii pupil Złego też już pozamiatał
  ————–
  Tam, mam nadzieję, jeszcze nie.
  Admin”
  =========
  Abstrahując od prawdziwych sprawców nieszczęść ludzkości – to ci kolorowi w Finlandii i nie tylko w Finlandii są tam zwycięzcami. Gwałcą Finom nawet ich dzieci a ponadto Finowie muszą ich utrzymywać. Tak postępuje barbarzyński zwycięzca na podbitym terenie. Co z tego, że mamy taką świadomość, iż Finowie dysponują jeszcze – podkreślam jeszcze – taką mocą, że mogą w każdej chwili położyć kres tej sytuacji – ale tego nie robią. Nie robią – i to właśnie świadczy o tym, że są przez tych kolorowych troglodytów pokonani.
  Wniosek?
  Upokarzanie białej rasy przez pupili Złego – nie zna granic.

 11. Kar said

  Sauli Niinistö,…to jest jeden z tych idiotow ktorzy robia za idiotow..masz cialo cos chcialo..

 12. Moher49 said

  Na wschodzie Ukrainy, Rosjanie zatrudniali weterynarza, który higienicznie obcinał gwałcicielom jaja. Ale w Finlandii, Polsce, Niemczech, Francji … byłby to czyn nienawistny, weterynarza posadzono by do kicia.

 13. Semusz said

  Ponieważ niektórzy mieli fińskie obywatelstwo, a więc z cała odpowiedzialnością można stwierdzić;
  Finowie osiągnęli moralne dno – gwałcą własne dzieci!
  Oto niegdyś naród który obronił się przed bolszewią, dziś zszedł na samo dno.

 14. Kar said

  ..jest zenujacym, ze nie potrafia sobie dac rady z paru nygrami..a zapomnieli na smierc i zycie, ze jako garstka dawali odpor czerwonej holocie (30 November 1939 – 13 March 1940)

 15. revers said

  Z tymi gwaltami w Finlandii to bym uwzal bo juz swego czasu ktorys z pilkarzy polskich i to pierszoligowych, narodowych zostal oskarzony o gwalt przez finke ktora podlozyla sie, a potem larum podniosla, choc zbiorowo to trudno nazwac lub inne znane juz w polsce licealistom zabawy typu sloneczko, pociag, czy tam na pagonach.

 16. brys said

  Panie Revers – te zabawy to są raczej promowane i wciskane, jak na moje oko. Jak swojego czasu wolny seks, mtv, czy bikini.

 17. revers said

  ta na dzisiaj kto jak kto ale w Finlandii kazde dziecko ma przy sobie finlandzka NOKIE smartfona gdzie caly czas jest sie w kontakcie z rodzicami, czy znajomymi z poza gwlaconej grupy chocby na what up lub kamerce.

  sam widzialem w polsce polnagie samotne pannienki opalajce sie na polance w lesie ale trzymajace na pulsie smartfona dla bezpieczenstwa, blodniejsze niz finki i ladniejsze, ze nie jeden szmatlogowy by sie rzucil, no ale czasami smatfon pomaga lub gaz pieprzowy.

 18. Birton said

  kto nie z Mordechajem
  tego nahajem

 19. brys said

  Panie Revers to był gang, czyli zorganizowana grupa przestępcza, która !!napadała!!, czyli mieli wprawę jak odciąć ofiarę. A potem pewnie szantaż, przemoc, jakieś prochy i licho wie co jeszcze. A jak działa mózg nastolatki, to niech mnie licho, jak wiem. Wstyd na pewno ma wiele do rzeczy w takich przypadkach. Co nie zmienia faktu, że ciekawe, gdzie byli rodzice. Bo jak by dziewczynki były na wakacjach, to wiadomo że rodzice są w domu.

 20. harcerz said

  A to tam, w tej Finlandii, finek nie mają?

 21. Rokitnik said

  Ja tam nie wiem…ale patrzac na nasza ” owsikowa mlodziez”, pewnie sie same podlozly, bo Finowie sa jak wiekszosc meska na zachodzie, bez jajeczna?

 22. revers said

  panie Brys nie przecze dziewczny tez mogly sie zorganizowac, sa nawet app dla jogginek, biegaczek w Niemczech zeby polaczyc sie w lokalna grupe biegaczy.

  A tak poza tym temat zejdzie z tapet i sieci, linki zostana usuniete, tak jak w przypadku dwoch turystek z Norwegi, i Danii w Marokku ktore chcialy udowodnic ze islam i uchodzcy z polnocnej afryki sa pokojowi i kochanii, do tego stopnia ze obcieto im na zywo glowy a film umieszczono w internecie. Juz sladu nie ma po incydencie.

  Co moze byc jeszcze bardziej brutalniejsze?

  A finowie obok norwegow sa znani rowniez z skandali pedofilskich i urzedowym odbieraniem dzieci.

  Co moze jeszcze byc brutalniejszym niz moze juz dorosla wczesniej zgwlacona finka odda 1-3 letnie dziecko przewaznie rosyjskie na pastwe gejow, czy korporacji sedziowskiej, psychopatow z morderczymi psychoseksulanymi zabawami na dzieciach?.

  oczywiscie linki do tych ekscecow rowniez juz sa wyczyszczone w imie poprawnosci politycznej, spolecznej i kulturalnej, choc czesc znich byla zamieszczana dawno temu w gajowce..

 23. brys said

  Panie Revers pełna zgoda, jednakowoż do zapewniania bezpieczeństwa powinny być nie apki, srajfony i urzędy tylko my. Nawet przez uświadamianie zagrożeń. Tylko jak to zrobić jak trzeba wszystkich mniłować.

 24. Siekiera_Motyka said

  Dania ma sposób na wpuszczony przez Merkel powodzi transmutacyjnej Południa. Obozy.

  „Duńska minister ds. Imigracji Inger Støjberg powiedziała, że zamierza stworzyć warunki dla osób które są w systemie azylowym nie do zniesienia. I jeśli moja ostatnia wizyta w Areszcie Śledczym Sjælsmark, poza Kopenhagą, jest czymkolwiek, co można by osądzić, to JEJ SIĘ TO UDAJE.”

  https://www.zerohedge.com/news/2019-01-23/social-death-denmark

  Czemu nie słychać,
  „Ajjjj Wajjjjj, Prawa Człowieka są gwałcone potencjalnym gwałcicielom !!!!!”
  z Brukseli lub Amnesty International ????

 25. Tekla said

  A w Szwecji minister kultury wielbicielka marihuany Amanda Lind

  https://kobieta.wp.pl/amanda-lind-nowa-minister-kultury-w-szwecji-ma-dredy-i-popalala-trawke-6341320257119873a

 26. revers said

  re.23

  do kompletu, p. Brys ja nie wierze ze finska policja uzbrojona w zachodnie monitoringi, przeglad rozmow, sms na komorki gangsterow, jak w uk nie wiedziala nic o gangach, narkotykach, prostytucji czy gwaltach.

  W zadrzeniu w Finlandii brakuje wielu szczegowlow, godziny zajsc , stosunek zgwlaconych nastolatek do narkotykow, etc.

  Podobne zjawiska mialo miejsce w angolskim Rotenheimie w Brytanii gdzie dokladnie znane byly arabskie gangi i ich wyczyny, ba nawet profesorowie nauk spolecznych pisali prace naukowe na ten temat, to nic jednak nie zmienialo bo akurat lokalna polityczna sitwa byla lewa, proarabska, prouchodzcza.

 27. Inkwizytor said

  Jeśli podobna rzecz spotkałaby moją córkę to wiecie co by sie z nim stało. To nie żadne bohaterstwo ale normalna reakcja ojca

  ——
  Kiedyś to Finowie porżnęliby nożami bandziora…
  Admin

 28. revers said

  W Rotenheimie to przez 4 lata gang arabusow gwalcil od 9 do 13 lat wiekiem dziewczynke i nikt nie regowal, zawsze mozna napisac prace naukowa o tych czynnosciach , czy w Finnladi, lub powroty pedofilow do bezpiecznych portow w Izraelu

  https://rightoftheright.com/israel-becoming-a-safe-haven-for-jewish-pedophiles-escaping-prosecution-worldwide/?fbclid=IwAR0_RsGDarv07o2eDPAR6fLB7ihZuQ969hvfNjE-rkvDkDeRWbB0tpGB-nk

 29. Kar said

  re:1/Piwowar

  ..sie chyba rozmazyl rozkleil (przy piwie) i ma maslane oczy, nie ma takiej opcji, zeby ktorys dzisiaj nosil kozik za pazucha..starsza generacja rocznik 39 juz odeszla-kipla. Nie maja motywacji do walki dzisiaj o swoj kraj..kiedy ostatnio byl Pan w Finlandii..i czy w ogole pan tam byl..patrza dzisiaj tez, zeby dobrze popic, poru.. i trawy popalic..wot bladz..

Sorry, the comment form is closed at this time.