Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (47 – …
  revers o Wolne tematy (47 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (47 – …
  revers o Wolne tematy (47 – …
  Adrem o Konfederacka praca u pods…
  Ola o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Irek o Wolne tematy (47 – …
  Jacek o Wolne tematy (47 – …
  Bezpartyjna o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Ella o Między politycznym eskapizmem…
  Adrem o Polacy są zadowoleni z rządu…
  UZA o Polacy są zadowoleni z rządu…
  Janek o Jak zabito mały ruchu graniczn…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Pierwszy krok i pierwszy skok

Posted by Marucha w dniu 2019-01-24 (Czwartek)

Już są pierwsze sukcesy w wojnie z nienawiścią, jaka została proklamowana podczas uroczystości pogrzebowych pana prezydenta Pawła Adamowicza w Gdańsku, na których zebrał się zarówno Salon, jak i zmobilizowane na tę okazję autorytety moralne.

Pan redaktor Krzysztof Ziemiec, dotychczas prezentujący w rządowej telewizji programy informacyjne odszedł na urlop. Jak mówią osoby wtajemniczone w okoliczności tego urlopu, pan red. Ziemiec był ostatnio bardzo intensywnie upominany przez nieubłaganych wrogów nienawiści, żeby się opamiętał, to znaczy – żeby w rządowej telewizji prezentował programy informacyjne w takim samym tonie i w sposób podobny, jak prezentowane są one w telewizjach nierządnych.

W ten sposób pan red. Ziemiec nie tylko włączyłby rządową telewizję w wojnę z nienawiścią, ale również przyczyniłby się do zaistnienia upragnionej jedności moralno-politycznej naszego mniej wartościowego narodu tubylczego, którą jeszcze przed 40-toma z górą laty proklamował Edward Gierek.

W tej sytuacji pan redaktor Ziemiec może, a nawet powinien znaleźć licznych naśladowców, co byłoby dowodem, że taktyka intensywnego upominania nienawistników przynosi owoce. Oczywiście nie zawsze, bo wielu nienawistników jest wyjątkowo zatwardziałych i wobec nich trzeba będzie użyć metod bardziej zdecydowanych, niż intensywna perswazja, więc tylko patrzeć, jak w wojnę z nienawiścią włączą się niezawisłe sądy i zaczną ferować piękne wyroki – a jeszcze nie słyszano, by nawet szczególnie zatwardziały nienawistnik nie wyrzekł się nienawiści pod batogami.

Sprawy, jak widzimy, idą ku lepszemu, to znaczy – ku zwycięstwu sił dobra i miłości. Przychodzi to w samą porę, bo Polska właśnie jednym susem wskakuje do pierwszego szeregu mocarstw światowych. Mocarstwowość, jak wiadomo, polega na tym, że mocarstwo nie tylko samodzielnie ustanawia prawa w swoich granicach, ale również – daleko poza nimi.

Oczywiście nie ma róży bez kolców, więc i Polska, chociaż oczywiście jednym susem wskakuje do pierwszego szeregu mocarstw światowych, swoje prawa musi uzgadniać a to z Izraelem, a to z Unią Europejską, a to z panią Żorżetą, która – jak mogliśmy się kilkakrotnie przekonać – interesuje się wszystkim, nawet drobiazgami. Nie ma tedy róży bez kolców, więc chociaż nasze prawa musimy uzgadniać ze wszystkimi dookoła, nawet z Ukrainą – to jednak jednym susem wskakujemy do pierwszego szeregu mocarstw światowych.

Mam oczywiście na myśli zapowiedzianą konferencje w sprawie złowrogiego Iranu. Ten cały Iran nie chce uzgadniać swego postępowania z władzami Izraela, jak to robią wszystkie porządne mocarstwa światowe, toteż powinien zostać skarcony przez narody miłujące pokój – i właśnie nad tym będą zastanawiali się uczestnicy wspomnianej konferencji, która odbędzie się 14 lutego w Warszawie.

Trudno o lepszy dowód uznania dla naszego nieszczęśliwego, a właściwie teraz już bardzo szczęśliwego kraju ze strony pozostałych mocarstw światowych, oczywiście nie tych, miłujących wojnę, tylko tych, które miłują pokój i w walce o pokój nie cofną się przed niczym. I słusznie, bo walka o pokój to nie przelewki. Starsi obywatele pamiętają to jeszcze z czasów Ojca Narodów, Chorążego Pokoju Józefa Stalina. On to przecież był gospodarzem konferencji w Jałcie w lutym 1945 roku, na której miłujące pokój mocarstwa zdecydowały o losach naszego, wtedy jeszcze nieszczęśliwego kraju, na długie lata. Polska, ma się rozumieć, w tej konferencji nie uczestniczyła, bo i po co, skoro stosowne decyzje podjęli starsi i mądrzejsi?

Podobnie i teraz. W warszawskiej konferencji Iran nie będzie uczestniczył, podobnie, jak w konferencji, jaka odbyła się w Monachium w roku 1938, nie uczestniczyła Czechosłowacja. Ale ani Polska w roku 1945, ani Czechosłowacja w roku 1938 nie były mocarstwami, więc wszystko było w jak najlepszym porządku.

Teraz jednak Polska nie tylko będzie uczestniczyła w konferencji w sprawie złowrogiego Iranu, ale nawet będzie jej gospodarzem. W tej sytuacji bardzo dobrze się składa, że jednocześnie z robieniem porządku na świecie, zaczynamy i u nas robić porządek z nienawistnikami. Dotychczas bowiem znienawidzona nienawiść panoszyła się u nas bezkarnie i na przykład pani hrabina Róża Thun, kiedy tylko znalazła się w towarzystwie ludzi przyzwoitych, co to rozpoznają się po zapachu, to już nie wiedziała, gdzie oczy podziać.

Wprawdzie mówi się, że jedna jaskółka nie czyni wiosny, ale przecież nawet na najdłuższej drodze trzeba zrobić pierwszy krok, a przypadek pana redaktora Ziemca pokazuje, że pierwszy krok został już zrobiony.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 14 to “Pierwszy krok i pierwszy skok”

 1. Siekiera_Motyka said

  A prokuratura działa tak by była tylko Miłość,

  „Jak ustaliła Wirtualna Polska, śledczy nie będą zajmować się dalej wyjaśnianiem ewentualnych nieprawidłowości w oświadczeniach majątkowych zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Prokuratorskie postępowanie zostanie umorzone. Podobnie sprawa przed gdańskim sądem.”

  https://wiadomosci.wp.pl/prokuratura-sprawa-oswiadczen-majatkowych-adamowicza-zostanie-umorzona-6341306000029313a?amp=1&__twitter_impression=true

 2. Zbyszko said

  Jakoś nikt nie wspomina o tym, że na taką bardzo spektakularnę śmierć było pewnie zapotrzebowanie polityczne. Tym razem padło na prezydenta Gdańska. Jak widać ze statystyki, ludzi u władzy nie imają się pospolite choroby jak rak, zawał, wylew itd (bardzo to ciekawe), oni (także statystycznie) raczej oddają swoje życie za jakąś ideę (zazwyczaj nie swoją)

 3. lopek said

  Myślę, że warto by się pokusić sporządzić listę najbardziej zasłużonych w walce z nienawistnikami – gdzie taki np. Pol Pot uplasowałby się wysoko na tej liście.
  Wniosek?
  Nieważne pod jakim pretekstem pupil Złego będzie poniewierać a potem mordować ludzi stworzonych przez Boga – ważne, że Piekło bez tego się nie obejdzie.

 4. Joung said

  No I co POLACY Cieszycie sie I plawicie sie w pseudobogactwie I wasz umysl pelen plesni nauk zydowskich.Przestal pracowac konsumujecie tylko pijecie I cieszycie sie Tylko nie wiadomo czym.
  CZYN SIE LICZY A NIE CZEKANIE NA CUD Z NIEBA.
  Zadnego cudu nie bedzie BOG DURNI I tchorzy nie znosi.

 5. Kwal said

  Do Juung ! Polacy nie są głupi, są tylko odwiecznie tłamszeni przez żydów i wszelkiej maści szabesgojów im się wysługujących. To trwa w Polsce od wieków…jest to skutek niszczenia kościoła katolickiego i wszelkich autorytetów z których Naród Polski mógłby brać przykład. Polakom podstawia się fałszywe autorytety takie jak zdrajca Piłsudski, zdrajca Wałęsa czy ostatnio szabesgoj Adamowicz…Ludzie są podzieleni bo to od dawna robota światowego żydostwa. To efekt niszczenia przez nich wszystkiego co Polskie. Dosłownie wszystkiego co Polskę przypomina. Nie mało winy mają w tym hierarchowie kościelni, którzy też dzielą Polaków zamiast łączyć…Po prostu na właściwych miejscach nie ma Elit….Polskich Elit. Czy taka kanalia jak Sławoj-Głódź po swoich ostatnich „występach” w na pogrzebie szabesgoja Adamowicza to może być nazwany Elitą ? Albo tak kanalia jak jezuita Wiśniewski ? POLIN rozkwita w pełni…
  I jak tu można mówić o czynie ?

 6. Dictum said

  ad. 3.
  Taki np. Pol Pol nie wiemy, które miejsce w tego typu rankingu by zajął, wiemy, że Pol Pot to również skrót od „Polak potrafi”.

 7. hulajdusznik said

  O, ta fotka pasuje

  O tej konferencji Pan Stanisław nie wspomniał… a toż chyba o niej wie… przeca to koledzy jakby jego… Trzeba było wspomieć… poprzeć… dać „mniej wartościowemu narodowi tubylczemu” jakąś iskierkę nadziei…

  A ja mam tylko takie malutkie, nieśmiałe, skromniutkie pytanie: Ilu Polaków widzicie na tym zdjęciu?

 8. karlik said

  „Ilu Polaków widzicie na tym zdjęciu?”” – Ja mam pytanie, bo na prawdę nie wiem kto to jest Polak..Konstytucja też tego nie podaje…Może zacznijmy więc od tego „kto to jest Polak?”…
  Bo tak naprawdę zaczynając od początku to Mieszko i owszem może Polak..ale już Chrobry to matka nie była Polką (chyba, że się mylę) ..Więc „pół-Polak” ma dziecko z „obcą” księżniczką i mamy Mieszka II który jest już ćwierć-Polak????
  Więc jestem gotowy odpowiedzieć na pytanie ilu widzę Polaków, gdy będę wiedział kogo szukam…”Polacy czyli cudowny naród safandulskich głupków.” może więc trzeba głupków szukać…
  Oczekuję, że otrzymam regułkę „kto to jest Polak” i wtedy może i ja się w tej regułce zmieszczę…

  z pozdrowieniem

 9. Dictum said

  ad. 8 – Do Pana Karlika

  — Kto ty jesteś?

  — Polak mały.

  — Jaki znak twój?

  — Orzeł biały.

  — Gdzie ty mieszkasz?

  — Między swemi.

  — W jakim kraju?

  — W polskiej ziemi.

  — Czym ta ziemia?

  — Mą Ojczyzną.

  — Czym zdobyta?

  — Krwią i blizną.

  — Czy ją kochasz?

  — Kocham szczerze.

  — A w co wierzysz?

  — W Polskę wierzę.

  — Coś ty dla niej?

  — Wdzięczne dziecię.

  — Coś jej winien?

  — Oddać życie.

  [Władysław Bełza]

 10. NICK said

  P. Dictum.
  Bełza.
  Bez łzy.

  Gospodarz niech mówi co chce, tu: szacunek ale Pan S.M … .
  Sam muszę jeszcze pomyśleć.

 11. ech said

  Polak jest Słowianinem – Adamita w/g Biblii, dziecko Boże należące do Białej Rodziny, której Bogiem jest Pan na Niebiesiech.

  =========

  Żyd podaję się za Semite ale nim nie jest. To mieszaniec złego – Kainita w/g Biblii. Zlepek zlepków, jako że Ojcem ich Szatan naczelny upadłych demonów, którzy to mają swe dziedzictwo na ziemi.

 12. Birton said

  myślę, że czasy Gierka to najlepszy okres od 1944 do 2019

 13. ech said

  @7 – „0”

  https://wolna-polska.pl – kolejny popularny portal anty żydowski zamknięty, oby tymczasowo. Znaczy się, prokuratorzy działają. Kneblują wolność wypowiedzi. To przestępcy konstytucyjni, kryminaliści, którzy tworzą prawo żydowskie. Świat ogarnął amok zła.

  @11 wystarczy ?

 14. hulajdusznik said

  Ech, ale powstają inne portale Panie Echu, mające jakiś związek z amokiem. Czy zła? Uny to rozumieją inaczej.

  https://illuminati.am

Sorry, the comment form is closed at this time.