Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wałęsa atakuje jasnowidza Jackowskiego i broni Unii Europejskiej. „Ja nie nawiedzony. Nasi przodkowie po wynalezieniu roweru zorganizowali się w państwa”.

Posted by Marucha w dniu 2019-01-24 (Czwartek)

Lech Wałęsa znany jest z kontrowersyjnych, nieraz niezrozumiałych wypowiedzi na tematy, o których nie ma pojęcia. Jeśli zaś połączy się to z jasnowidzem z Człuchowa, Krzysztofem Jackowskim, co miało miejsce dzisiaj, daje to mieszankę iście wybuchową.

Wałęsa odniósł się do opinii o rychłym rozpadzie Unii Europejskiej. Takiego zdania jest m.in. jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. Mówił o tym podczas jednej ze swoich transmisji na YouTube.

Najwyraźniej opinia słynnego jasnowidza zabolała byłego prezydenta. W swoim wpisie na Facebooku postanowił odnieść się do opinii na temat rychłego rozpadu UE. Ujawnił przy okazji, że ludzie stworzyli państwa… po wynalezieniu roweru.

– Nawet nawiedzeni jasnowidze ogłaszają ,że UNIA rozerwie się .. Ja nie nawiedzony ogłaszam, że ze względu na rozwój technologiczny który nastąpił od wynalezienia roweru , co zmusiło wtedy naszych dziadków z osad i osiedli zorganizować się się w kraje , Państwa . Ten model wytrzymał do końca 20 wieku – napisał na Facebooku Lech Wałęsa (pisownia oryginalna).

– W tym czasie ,zbudowaliśmy technologie nie mieszczącą się w tym zorganizowaniu i musimy powiększyć zorganizowanie . Konieczne powiększenie wymaga biur i organizacji by tego dokonać . Biura jak UNIA czy podobne . Jeśli ktoś rozbije ten pomysł ,nabijemy sobie niepotrzebnie guzów i tak do tego pomysłu musimy powrócić – dodał najsłynniejszy elektryk świata.

Źródło: facebook.com
https://nczas.com

Komentarzy 31 to “Wałęsa atakuje jasnowidza Jackowskiego i broni Unii Europejskiej. „Ja nie nawiedzony. Nasi przodkowie po wynalezieniu roweru zorganizowali się w państwa”.”

 1. Kar said

  … pozenic ich ( jasnowidza z Człuchowa + naszego gramotnego Nobliste) ..w duecie tworzyli by swietna pare na scenie

  ————
  Jackowski jednak jakieś sukcesy miał…
  Admin

 2. Wieloimienny said

  „Jackowski jednak jakieś sukcesy miał…
  Admin”

  Niby jakie? Te granty z Japonii? Wałęsa dostał nobla i to nie zmienia faktu jakim jest człowiekiem. Obaj siebie warci Panie Marucho, obaj!

  Wieloimienny co roku te jego przepowiednie z „pomorskiej” wycina i sprawdza. A guzik on tam przewidział. Mógł pizgawicę na Pomorzu przewidzieć to może te pięć osób w 2017 przeżyłoby, a ZULe z leśnikami lepiej przygotowaliby się na katastrofę.

  Jego „wizje” są naciągane jak kondom na pawiana. Podobnie rzecz ma się z tymi zwłokami, które niby odnalazł.
  My tu w jego stronach przez lata tego typa sprawdzaliśmy. Jedna wielka manipulacja to jest i nie mam zamiaru wszystkich danych wykładać na ławę, bo pewnie i tak nikogo nie przekonam!

  Jedno tylko warto wspomnieć: Jackowski jest negatywnie nastawiony do religii katolickiej i fakt faktem bawi się w okultyzm.

  To powinno każdemu dać do myślenia. Więcej naprawdę nie potrzeba!

 3. Joannus said

  Potrzebny biały płaszcz, co rękawy z tyłu ma.

 4. lopek said

  Bolek powiedział to, że jego zdaniem – nie ma odwrotu od uczynienia ludzi – bydłem – i umieszczenia go w jednej, globalnej zagrodzie.
  Wniosek?
  Bolkowi zrobił kiedyś szkolenie sam Belzebub – bo przecież sam tego nie wymyślił.

 5. NICK said

  Bolek z Jackowskim „dyskutuje”?
  Nie.
  Odwraca kota.

 6. Dziadzius said

  Ja sie ciagle ucze od Polakow [takich polakow jak bolek] coraz to nowej historji. Dzis doweidzialem sie ze do Polski doszedl wynalazek roweru tak w latach 900+ za Miseszka I bo to **”zmusiło wtedy naszych dziadków z osad i osiedli zorganizować się się w kraje , Państwa . „** I ze technologia i jej rozwoj to tak jak rozalac mleko na podloge **’ zbudowaliśmy technologie nie mieszczącą się w tym zorganizowaniu i musimy powiększyć zorganizowanie „** trzeba poszerzyc podloge.

 7. Rafał z said

  Jak to możliwe że on jest… Elektrykiem???

 8. NICK said

  Słowem.
  Temat ewidentnie zastępczy a Bolkowie dwaj sobie równi.

  Ten drugi Bolek to jasnowidz a Admin Was podpuszcza.
  Tłuszcza?

 9. Zerohero said

  Gdyby grali w szachy Petru i Wałęsa, to kto by wygrał?

 10. Maverick said

  Bolek to zwykły szpicel. Matkę Boską nosi w klapie dla zmyłki. Jaki z niego elektryk?

  On po prostu chce aby o nim ciągle gadano, jaki to on wielki mędrzec Europy, a to zwykły czubek z postępową paranoją i urojeniami. To że media go cytują, i napuszonego pokazują jak pawia, tylko świadczy że czymś trzeba ludzi zabawiać.

  Unia się rozleci jak tylko zacznie brakować jeleni aby do niej wstępować, aby dawać się zniewalać jakimś biurokratom i teokratom co nigdy nie dostali mandatu aby nas reprezentować.

 11. Maverick said

  Zarohero byłby pad. Wątpiem czy oni potrafia myśleć dwa ruchy w przód.

 12. NICK said

  Ostatecznie?
  Gdyby, gdyby… .

  No dobra, przyziemnie.
  Zapewne?

  Żaden!?!

  No, bo, im, się, wydaje, że… .

  Nikt nic nie wie.

  Oczywiście DODA-ć należy, iż.
  Wiemy.
  Zatem.
  No, cóż.
  GARDŁO?

  Pod nóż?

 13. Kojak said

  Walesa ? Nie wiadomo jak ten debil , gnida i esbecki szpicel sie nazywa ! Walesa to nazwisko ojczyma tego debila ! Prawdziwy jego ojciec zostaL okrutnie zamordowany zaraz po wojnie ! Ponoc byl kapo w obozie koncetracyjnym i zmasakrowali go byli wiezniowie.

 14. ech said

  @6 Bolek nie musiał kupować papierów na giełdzie, bo to dobrzy ludzie mu dali i dalej niedorozwojem pokierowali. Ci ludzie – żydzi lubią sobie pogrywać, dlatego wysunęli na przewodniczącego rady nadzorczej,,, kompletnego safandułę i gamonia z trudnością liczącego do trzech. Wiedzieli, że to chwyci, bo kto spodziewałby się, że taki prosty dureń ich oszuka. On zdaje się nie ukończył podstawówki, stąd jego niezrozumiałe gaworzenie, trudności komunikacyjne oraz jak na żyda przystało, brak jakiegokolwiek wstydu czy bodajże zastanowienia nad własną upad-liną.

 15. Marucha said

  Re 2:
  Panie Wieloimienny,
  Jackowski pokazywał m.in. podziękowania od policji na oficjalnym papierze. Nie wiem, może sfałszowane.
  Sprawą inną jest jego powiązanie z okuttyzmem.
  I na koniec – nie jestem jego zwolennikiem.

 16. morgan said

  A jednak… P.Jackowskiemu przyniesiono kamien, nie möwiac, skad pochodzi. Jego zadaniem bylo opisac miejsce, z ktörego kamien pobrano.
  Opisal DOKLADNIE starozytny kopiec /sam stwierdzil, ze „to cos dziwnego”/, jego tröjkatna forme, wielkosc podal jako „cos duzego”.
  Kamien pochodzil z megalitu kujawskiego. To bylo niesamowite.

 17. hulajdusznik said

  To było nie tak zupełnie dawno. I wszyscy już wiedzą, co ten OTUA siem mu wszendzie w paradem włazi na klaptopie; ale ja nie o tym chciałbym. Otóż nie liczonc honorusów całsusów to ma un 7 klas szkoły powszechnej (to jest pewne) i albo 1 rok przysposobienia zawodowego wieczorowo (były takie, żeby dojść do poziomu 8-miu klas) lub 3 lata Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Lipnie. Tego ponadpodstawowego wykształcenia pewien nie jestem. Nie jestem też pewien czy w kolebce „Solidarności” był elektrykiem okrętowym, czy ładował tylko akumulatory do wózków. W każdym razie nie lubił chyba tej roboty, bo popierdolyły mu siem plusy dodatnie z ujemnymi. Nie będę też mu wyliczał, ile gorzały wychlał w ośrodku cienszkiego odosobnienia w Arłamowie, ani ile szampanów chciał przemycić do Zjednoczonego Kurestwa. Nurtuje mnie jedynie to, ile prawdy jest w tym, że uważał siem za pszyjaciela ychniego Krzaka. Na pogrzeb jego poleciaaaał… i doleciał. Był tu kiedyś nawet filmik w Gajówce, jak się tam były prezydęt wałęsał pośród gości, jakby szukał drogi do sracza. I czy prawdą może być to, że ten ychni Krzak chciał się onegdaj poradzić wąsiastego noblysty, jak najlepiej byłoby walczyć z Talybabami.

 18. NICK said

  Morgan.
  Weź się za Naukę.
  Normalną.

  Masz Problem z opisaniem?

  Kreciego kopczyka?

 19. Marek said

  Wyobrażają sobie Państwo odpowiedź Bolka na pytanie: czym jest cosinus fi w elektryce?

 20. Wieloimienny said

  Gdy zamordowano księdza w Żalnie pod Tucholą Jackowski coś powąchał i powiedział, że księdza zabił drwal. Strzelał, bo Żalno leży (to znaczy wtedy leżało) w pobliżu lasu. Myślał, że trafi. I pudło, bo proboszcz zginął z winy gówniarzy w tym jednego ministranta.

  Taki przykład.

  Przez całe lata dziewięćdziesiąte siedział na komendzie i gadał głupoty, lał wodę. Policjanci jeździli z nim to tu, to tam, aż w końcu (głównie za sprawą śledczych) udawało się trupy odszukać. I wszystkie granty dla Jackowskiego.
  Policjanci go bronią. Zresztą oni już tacy są, skurwiele.
  Telewizja zrobiła swoje i dziś ony cwaniak jest nieomylny i niepodważalny.

  ——
  Nonsens. Nie jest ani nieomylny ani niepodważalny. Nie wiem, skąd Pan to wziął.
  Admin

 21. Easy Rider said

  Ad 7.

  Wałek nie jest żadnym elektrykiem. Elektryk, to ktoś przynajmniej po zawodówce elektrycznej, posiadający uprawnienia SEP-owskie. Wałek posiada tylko kurs przysposobienia rolniczego, gdzie nauczyli go, jak łączyć akumulatory do ładowania – plus z plusem, minus z minusem, stąd „plusy dodatnie” i „plusy ujemne”. A ilu ludzi w 1990 r.- wydawałoby się inteligentnych, wykształconych – uważało wówczas, że tylko on nadaje się na „prezydęta” (tak o sobie mówił)? Ponadto, wiele eksponowanych dzisiaj osób zapewne wolałby zapomnieć o tym, że w wyborach parlamentarnych w 1989 r. byli autoryzowani na zdjęciach z W., który podaje im „łapę”.

 22. Wieloimienny said

  Gajowy Marucha @

  Pan nie rozumie moich ironii, tak jak ja nie wiem kiedy pan żartuje, a kiedy napisze coś serio.

 23. Vis61 said

  Z przepowiedniami to Jackowskiemu może i nie wychodzi zresztą nie lubi tego robić,natomiast sam byłem świadkiem jak znalazł człowieka który utonął w czasie słynnego białego szkwału na mazurach gdzieś w lipcu parę lat do tyłu.Zginęło wtedy coś około 14 osób wszystkich wyciągnięto z wyjątkiem tego gościa.W końcu na prośbę rodziny przyjechał Jackowski coś tam poniuchał i znalał faceta.Był to październik

 24. AlexSailor said

  @Wieloimienny

  Jego zadanie, to sterowanie społeczeństwem przez te przepowiednie.
  Wpuszcza w przestrzeń świadomości społecznej, to co innym kanałem by nie weszło.

 25. Darios said

  Tak , chlopina ma niestety racje…poza rowerem wynaleziono tez saperke i skarpety o smaku zielonego groszku, siekiere z przerzutkami oraz tylna szybe do junaka.

  😀 😀 😀
  Admin

 26. Marucha said

  Re 22:
  Zrozumiałem ironię, ale uważam, że była chybiona.

 27. re1truth2 said

  No, masz „błyskotliwy kolega” Lolka zabłysnął „inteligentnym” wpisem…
  fragmencik końcowy „Jeszcze raz oświadczam nie miałem nic ze współpracy z aparatem komunistycznym” .

  Jasne „pracodawcą” był Totolotek.
  https://wiadomosci.wp.pl/lech-walesa-do-doradcy-prezydenta-dlaczego-mnie-pomawiasz-6342272748288129a

 28. Voodoosch said

  „,zbudowaliśmy technologie nie mieszczącą się w tym zorganizowaniu i musimy powiększyć zorganizowanie . Konieczne powiększenie wymaga biur i organizacji by tego dokonać . Biura jak UNIA czy podobne . Jeśli ktoś rozbije ten pomysł ,nabijemy sobie niepotrzebnie guzów i tak do tego pomysłu musimy powrócić”

  Matko Boska…

 29. VAV said

  Juz przed II wojna swiatowa krążyła przepowiednia, ze kiedy powstanie PANSTWO EUROPA, kiedy ostatnie podpisy zostana złozone pod dokumentami powołujacymi do zycia ten twor, to nagle i niespodziewanie sie to panstwo rozleci, a rozwala ten twor zwykli ludzie.
  Nie wiem czy jasnowidz Jackowski zetknał sie z ta przepowiednia, czy tez miał własne wizje, ale faktem jest ze rozleci sie nie Unia Europejska, a Panstwo Europa, a tego tworu narazie jeszcze nie ma. Jak narazie powstanie jednej wojskowej armii w Europie, niezaleznej od NATO, udaremnili amerykanscy Zydzi powołujac do zycia ruch Zołtych Kamizelek.
  Wałese nalezy zamilczec na smierc. Po co zajmowac sie tym klaunem? Jest tyle innych ciekawych tematow.
  .https://www.youtube.com/watch?v=hxpbWr45o4Y&index=2&list=PLr3SVJhoemBqPKdXl-unQvFfjL9JKiI6f

 30. NICK said

  VAV.
  To klan wałęsów nie pozwala milczeć.
  Ciągle ‚na topie’.

  https://wpolityce.pl/kryminal/431150-wnuk-lecha-walesy-oskarzony-o-rozboj

  Takie mają geny. Geny kryminalistów.
  Admin

 31. Ale dlaczego? said

  Panowie.
  Pan Jackowski potrafi znaleźć np. nieboszczyka. I jest sporo dowodów, że to mu się udaje. Opowiada, że czuje niejednokrotnie obecność ducha, duszy. Że widzi obrazy jego oczami. Itp.
  Ale to coś innego od jasnowidztwa.
  Jasnowidzenie to przepowiadanie PRZYSZŁOŚCI.
  Jest niegłupim człowiekiem, choć kontrowersyjnym.
  Nikt nie musi go wielbić.
  Ale czasami opowiada ciekawe rzeczy. Pomijam przepowiadanie 😉

Sorry, the comment form is closed at this time.