Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
  revers o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  ojojoj o Co jest droższe: ładowanie poj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

„Holocaust bill” – czyli jak wrobiono Polskę w negowanie Holocaustu i kto na tym rzeczywiście zyskał?

Posted by Marucha w dniu 2019-02-02 (Sobota)

Kto zyskał? Na pewno Portugalczycy – admin

Zaczęło się od wypromowania fałszywej informacji, jakoby 11 listopada 2017 roku w Warszawie zorganizowano „marsz 60 tys. nazistów”. Potem były urodziny Hitlera w lesie, które miały być dowodem „odradzającego się w Polsce faszyzmu”. Kilka dni później przywalono międzynarodowym atakiem z powodu nowelizacji ustawy o IPN, którą w Izraelu i USA nazwano „Holocaust bill” (co miało spowodować wrażenie, jakoby Polska próbowała ustawą negować Holocaust).

W zaledwie kilka miesięcy wrobiono nas nie tylko w współudział w zbrodni, ale również w wypieranie pamięci o Shoah (!).

Zadajmy sobie trzy proste pytania: 1) Czy 11 listopada 2017 roku ulicami Warszawy przeszedł gigantyczny pochód neonazistów? 2) Czy występek kilku idiotów spod wodzisławskiego lasu [idiotów, czy pracowników TVN? – admin], którzy przebrali się w mundury SS-manów i „świętowali” urodziny Hitlera świadczy, że w naszym kraju „odrodził się faszyzm”? 3) Czy nowelizacją ustawy o IPN rządzący naszym krajem rzeczywiście chcieli zanegować istnienie Holocaustu?

Racjonalnie myślący człowiek, który orientuje się w wewnętrznej sytuacji naszego kraju, wie, że odpowiedź na każde z zadanych powyżej pytań jest jednoznacznie przecząca, a twierdzenie inaczej jest bzdurą wierutną.

Niestety są grupy ludzi, które wbrew faktom, logice i zdrowemu rozsądkowi z jakiegoś powodu forsują narracje wskazujące, że Polska to kraj nieomal nazistowski, Warszawa jest europejską stolicą faszyzmu, antysemityzm w Polsce wysysa się z mlekiem matki, Polacy są współodpowiedzialni za Holocaust, a ostatnio to nawet próbują zanegować jego istnienie.

Znaczące zwiększenie natężenia wspomnianych narracji dziwnym trafem zbiegło się z opublikowaniem przez Ministerstwo Sprawiedliwości projektu tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej. Przypomnijmy – w połowie października 2017 roku resort sprawiedliwości zaprezentował projekt, który przewidywał kompleksowe rozwiązanie kwestii restytucji mienia m.in. pożydowskiego, poprzez np. wyłączenie możliwości dokonywania zwrotów nieruchomości w naturze wraz z lokatorami oraz racjonalną wycenę wartości gruntów (uwzględniającą stan z dnia dokonania nacjonalizacji, a nie stan z dnia dokonania zwrotu).

Przede wszystkim jednak projekt ten przewidywał, że prawo do rekompensaty będzie przysługiwało tylko i wyłącznie byłym właścicielom znacjonalizowanych nieruchomości oraz ich bezpośrednim spadkobiercom (wyłączono by zatem udział kuratorów / organizacji powierniczych itp.). Ponadto wnioski z roszczeniami co do przedwojennego mienia byłoby można składać tylko przez rok, od momentu wejścia w życie ustawy. Miało to definitywnie zamknąć temat wszystkich reprywatyzacji w Polsce.

Co się stało w zaledwie kilka tygodni po opublikowaniu wspomnianego projektu ustawy?

Jesse Lehrich, były rzecznik Hillary Clinton ds. zagranicznych, wymyślił narrację jakoby ulicami Warszawy przeszedł „marsz 60 tys. nazistów”. Fałszywy przekaz trafił na podatny grunt. Tweet sugerujący to wydarzenie był 11.11.2017 r. najczęściej udostępnianym tweetem na świecie.

Niedługo później wykreowano narrację o odradzającym się w Polsce faszyzmie, czego dowodem miało być zorganizowanie przez kilku idiotów w lesie pod Wodzisławiem „urodzin Hitlera”, które były obszernie relacjonowane przez należącą do amerykańskiego kapitału stację telewizyjną TVN.

Zwieńczeniem kłamliwych narracji był „Holocaust bill”, czyli nowelizacja ustawy o IPN, która wg wielu opiniotwórczych środowisk z USA oraz Izraela miała „prawnie negować odpowiedzialność Polaków za organizację Shoah”.

Ten ostatni cytat składa się z samych kłamstw, które jednak zostały powielone miliony razy. Dodatkowo niezwykle ciężko obronić się przed oskarżeniami o antysemityzm, kiedy o tym, że jesteś antysemitą jednocześnie mówią politycy z Izraela, kongresmeni z USA oraz połowa mediów o zasięgu światowym używających sformułowania „Holocaust bill” wobec ustawy, która miała bronić dobrego imienia Polski…

Nie mamy pewności czy bezpośrednim powodem rozpętania przeciwko Polsce wizerunkowego piekła był projekt dużej ustawy reprywatyzacyjnej, który w swoich założeniach przekreślał szanse na uzyskanie pieniędzy za mienie pożydowskie przez wszelkiego rodzaju organizacje skupione wokół Światowego Kongresu Żydów.

Mamy za to pewność, że po „marszu 60 tys. nazistów”, po relacjonowanych kilka dni „urodzinach Hitlera”, po aferze z „Holocaust bill”, wspomniany projekt został wrzucony do sejmowej niszczarki.

http://niewygodne.info.pl

Komentarzy 17 do “„Holocaust bill” – czyli jak wrobiono Polskę w negowanie Holocaustu i kto na tym rzeczywiście zyskał?”

 1. Lamox said

  Czlowymi „wrabiaczami” sa polskojezyczny, antypolski uklad POPiS i jego agentury: muzea Polin i Oboz Aushwitz oraz „niezalezne” merdia gownego scieku.

 2. lopek said

  Une zdają sobie sprawę jakie skur**syństwo wyrządzili i wyrządzają nadal Polakom – więc to obsrywanie Polaków za granicą – te upokarzanie Polaków poprzez choćby odwołanie ustawy IPN ma ich – czyli unych – jakoś w oczach świata rozgrzeszać.

 3. Gość said

  Za dużo wiemy i znamy już, żeby uwierzyć w wykombinowany przez syjo-żydków holokit. Kto wywołał wojnę? (nie tylko tą zresztą a rewolucje?) Kto ją finansował? Kim byli jej/ich przywódcy? Oczywiście, że to syjo-żydki a więc niech się odpierdolą od Polski, którą zniszczyli i wymordowali miliony Polaków. To zwykły żydo-chazaro-syjonistyczny kurewski geszeft. Oni muszą odpowiedzieć w końcu przed światem za wszystkie wojny i rewolucje, które wywołali z setkami milionów ofiar, dla swoich geszeftów. Rabusie jebani. Nidy już litości dla niech nie będzie.

 4. peacelover said

  …i Slusznie !!!!! Trzeba sie wskali swiata domagac pelnej ekspozycji zbrodni zydowskich na narodzie rosyjskim !!!!!
  Trzeba pokazac swiatu w pelni, CO CI ZBRODNARZE DOKONALI W ROSJI !!!!!! DROBIAZG – 66 mln ofiar !!!!!!

 5. Olo said

  Re. 3

  żydki z jednej strony, z drugiej anglosaskie i teutońskie K U R W Y

 6. Dziadzius said

  Polska teraz jak biedny zebrak opetana jest iwrejskimi wszami z wylegarni w USA i NATO i EU i (straszych braci) i jak by miala wrzod na zadku ani samemu poskrabac ani komus pokazac i obie rece zwiazane pasmem pozytecznych idiotow w rzadzie

 7. ech said

  Zakładając, ze Hitler miał racje, a wyglada na to, ze miał, można wyobrazić sobie jak głęboko w duupie u żyda siedzimy i z głębi jego trzewi kwiczymy – chcemy wolności i mniej smrodu. Warto uzmysłowić sobie nasz głębokie położenie w polin – na wschód od centralnej góry goowna syjonu anusa żydowskiego.
  https://docplayer.pl/51418813-Charles-a-w-rosenthal.html

 8. RomanK said

  Nie ma zadnych przypadkow…sa tylko ZNAKI……a ostatnio te znaki wskazuja ze etap POPiSu dobiega konca. Formula sie wyczerpala…zgrala…I goraczkowo poszukuje sie srodkow katalitycznych do potrzymania procesow przepoczwarzania:-)))

  Stad afery , sensacje….dyskredytacje….ale ich jakosc wskazuje, ze tez Grajacy na dwoch fortepianach stracili sluch….I zdolnosc improwizacji:-)))
  W normalnych krajach- jak np Francja NAROD..sam w ruchu trawy wylania swoja reprezentacje I POLICY..jaka stypuluje w postaci kolejnych postulatow Zoltych Kamizelek…. W Polsce jest tragiczny brak elit…a te- jakie sie odrodzily posylane sa na emigracje….Nadzieja w tym ,ze ostatnio process- jakby ulegl spowolnieniu….
  Nastepuje tez inne zjawisko….zjawisko mieszania sie narodow …ogromna domieszka ludnosci z Ukrainy…polonizujaca sie i zduzym parciem na polinizaje -moze odegrac duza role…..zarowno pozytywna ..jak I w razie jej niewlasciwego potraktowania …..negatywna.
  Dlatego, jak najszybsze powstanie Polskiego Ruchu Narodowego jest koniecznoscia chwili.

 9. Birton said

  ad 8
  nie ma znaczenia, że żydowski POPIS upadnie – mają przygotowane kolejne ekipy do rządzenia Polakami: zielonych, antykościelnych, prokościelnych, JM Rokitę, Marcinkiewicza i inne kreatury, Zandberga i rożne resortowe dzieci, nawet Adamowiczową na premiera, jakby co; w ostateczności okaże się , że Jojne Daniels to czysty Polak jest i tylko udawał Żyda, więc prezydentem zostać może, a nawet powinien

 10. veri said

  Wystarczyłoby przekuć ich medialne ‚be’ antysemityzmu w pozytyw … ale nie mamy swoich mediów.

 11. piwowar said

  W Polsce jest tragiczny brak elit…a te- jakie sie odrodzily posylane sa na emigracje….Nadzieja w tym ,ze ostatnio process- jakby ulegl spowolnieniu….

  Bo komu było przeznaczone wyjechać najpilniej, ten już wyjechał. Reszta ma trochę więcej czasu.

 12. Miet said

  No tak Piwowarze, tych którym było przeznaczone wyjechać najpilniej, nazywa się teraz zdrajcami bo zamiast walczyć o Ojczyznę, to sobie wzięli doopska w troki i wyjechali.

 13. piwowar said

  Wszystko jest kwestią definicji…

 14. PolishPolackski said

  Czekam, kiedy Karma przyjdzie i kopnie to gówniane plemię w zadek. Mam na myśli jeden zasrany narodek uzurpujący sobie prawa do wszystkiego, oczywiście.

  Czekam, czekam, czekam i czekam…

 15. NICK said

  „Bo komu było przeznaczone wyjechać najpilniej, ten już wyjechał. Reszta ma trochę więcej czasu.”

  A dalej uważam, że dobrze Pan pisze.
  Może?

  Może i Pan pisze.

  NIE do mnie.
  POLAKA.

  Nie pożegnam Pana słowem trefnym.
  Póki co to romuś; tylko; na to zasługuje.

 16. piwowar said

  Pan Roman wyjechał bo zapewne musiał.
  Piwowar wyjechał, bo taki miał kaprys.
  Pan Roman był kimś, więc mu kazali wyjechać. Prawdopodobnie nie chciał i wielu innych którzy wyjechali nie chciało wyjeżdżać, ale nie wypowiadajmy się za nich.

  Piwowar był nikim i mu pozwolili wyjechać, przez pomyłkę zresztą.
  Piwowar wyjechał na złość wszystkim i wszystkiemu. On nie czytal jeszcze wtedy Orwella. Szukał guza.

  Piwowar teraz doniesie na swojego twórcę. Jak większość z nas może się domyślać, ten gościu, który utworzył Piwowara dwadzieścia lat temu na potrzeby wypowiadania się na Sieci oraz ten, który dziesięć lat później utworzył niejakiego Bardzo, to jedno i to samo indywiduum. O czym Piwowar informuje lojalnie i rzetelnie, a także perfidnie.

  Przy okazji i nie na temat – zaobserwujmy skutki złosliwie zademonstrowanej rzetelności i lojalności. Oraz jakie konsekwencje pociąga za sobą wychylanie się z prawdą…

 17. NICK said

  Konse-kwencje.
  Wychyl- Ania.

  Pan Roman zaś.
  Może był kimś.

  A, nie Daj Boże, sobą… .

  Pan, Piwowarze, którego szanuję.
  Mi.
  Nie!
  Wytłumaczy.

  Ponieważ Sprawy proste a i STAN, byłej Polski; rozumiem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: