Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  MatkaPolka o Traditionis Custodes
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Stefan – napraw to łóżko!

Posted by Marucha w dniu 2019-02-07 (Czwartek)

No i stało się to co stać się musiało! Stefan Niesiołowski został wyciągnięty przez służby na widok publiczny ku radości obywateli.

Radości – bo jakże tu się nie cieszyć, kiedy czołowy niegdyś założyciel Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, pogromca komuny, nagle zostaje przedstawiony w scenach erotycznych, jako nieposkromiony amator darmowych prostytutek, w zamian za załatwienie kontraktów wymuszający od biznesmenów usługi towarzyskie.

I w dodatku te pikantne szczegóły o zepsutym – przez nadmiernie figlującego Stefana – łóżku, te erotomańskie teksty, że „tylko sprawy się posuwają” itd. itp.

No radochę mają chyba wszyscy – nie tylko zwolennicy PiS, którzy „jurnego Stefana” od dawna uważają za okaz politycznego chamstwa, ale chyba i ci, którzy dotychczas zmuszeni byli go hołubić.

PSL, który po tym jak odeszło od nich dwóch posłów i groziła im utrata statusu klubu wynajął Stefana razem jeszcze z dwoma jego kolesiami z tzw. Koła Europejskich Demokratów, teraz z wyraźną ulgą widzi, że może się od Niesioła odczepić. Już wypowiedział się na ten temat jeden z czołowych posłów tego ugrupowania – bo czego jak czego, ale psucia łóżek zaradny klub PSL nie powinien tolerować! Stefan – zepsułeś łóżko – won z klubu rolników! (zapisz się do stolarzy!).

Ciekawe, że w obronie psuja Stefana nie stanął szef Platformy Grzegorz Schetyna, który wręcz pogrążył swojego byłego posła wyznając do kamery, że o wyczynach Niesiołowskiego „mówiło się na korytarzach”.

Ciekawe też w całej aferze „jurnego Stefka” jest to, że agenci CBA zbierali materiały w latach 2013-2015 i wszystko było „na talerzu”, kiedy następowała zmiana władzy. Nikt mi nie wmówi, że Dobra Zmiana nie zapoznała się z hakami na Stefka zaraz po przejęciu władzy. Wszak Niesiołowski to jeden z największych wrogów prezesa Kaczyńskiego i PiS. Od dawna nie przebierając w słowach atakuje Kaczyńskich, wręcz ziejąc nienawiścią. To on wymyślił określenie „pisowska szczujnia”, on z mównicy sejmowej wielokrotnie miotał nienawistne bon-moty albo wręcz obelgi pod adresem szefa PiS i całej „Dobrej Zmiany”. Właściwie niczym innym Stefan Niesiołowski się nie zajmował tylko waleniem w PiS skrajnie brutalnym, obelżywym hejtem.

[Niesioł jest doskonałym przykładem wroga naszych wrogów, który nie jest bynajmniej naszym sprzymierzeńcem – admin]

Dlaczego więc „Dobra Zmiana” dowiedziawszy się o seksaferze znienawidzonego polityka w 2015 (a wszystko wskazuje, że tak było) nie wyciągnęła kompromitujących faktów na początku kadencji, trzy lata temu?

Stało się tak z bardzo prostych dwóch powodów. Po pierwsze Niesiołowski ze swoim zacietrzewieniem, krańcowym brakiem kultury – i co tu mówić – zwykłym chamstwem atakując PiS nie działał na jego szkodę. Wręcz przeciwnie. Niesiołowski sprawiający na każdym wrażenie nienawistnego wariata cementował elektorat PiS. Poważnie mogli go traktować tylko nieliczni zwolennicy Platformy, a właściwie nie traktować, ale tolerować.

Hejt w wydaniu Stefana był niesmaczny, pozbawiony elementarnej kultury a więc wzbudzał w ludziach odruch sprzeciwu. A dla elektoratu PiS był powodem na przekonanie wyborców na zasadzie kontrastu: zobaczcie, jacy ludzie atakują „Dobrą Zmianę”! Czy takiego kogoś jak Niesiołowski można traktować poważnie?

Bo nie ma na tym świecie nic lepszego niż głupi i chamski wróg, który cię atakuje publicznie. Tak, że Stefan w istocie był dla PiS-u korzystny.

A drugi powód znają wszyscy grający w brydża gdzie obowiązuje zasada: „As bierze raz”. Kartę atutową może użyć tylko raz, a znajomość faktów dotyczących seksafery Stefana była atutowym asem. I właśnie teraz, kiedy wyszła sprawa spółki Srebrna, kiedy CBA aresztowało byłego asystenta Macierewicza przyszedł czas, żeby tę kartę rzucić na stół.

I tak oto publiczność dowiedziała się o jurności znanego posła. A swoją drogą, kiedy patrzy się na poziom tzw. „klasy politycznej” w naszym nieszczęśliwym kraju, to robi się „trochu straszno”. Ulubiona premier „Tuskolandii” bredzi o dinozaurach i naftalinie, asystenci smoleńskiego ministra biorą łapówy i na dodatek Stefan psuje łóżka. Boże miej w opiece Polskę!

Janusz Sanocki
Autor jest posłem na Sejm RP
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 15 do “Stefan – napraw to łóżko!”

 1. sarkazm said

  Typowa zasłona dymna (co tydzień nowa) przy wyprzedaży Polski żydom w ramach projektu Dudy zwanego „Polin – państwo dwóch narodów”.

  ——
  Nawet gdy dzieją się rzeczy bardzo ważne, pierwszoplanowe – życie na dalszych planach toczy się dalej. Zdarzają się wypadki, kradzieże, jakiś sportowiec zdobędzie medal, Wałęsa znów się wygłupi…
  No i co? Mamy o tym wszystkim milczeć?
  Admin

 2. witek said

  Janusz!
  Nie zazdrość Stefanowi szczawiu, który pożera tonami.
  Stąd ta jurność 🙂

 3. ech said

  Dostaniesz Chamie zloty róg. Raj szajbesgoim i zydom w Polin. Nie na darmo mordowali polskie elity po kostki brodząc w ich krwi, przejmując ich majątki i kobiety, by teraz nie mieli uprawiać polityki konara i dębu.

 4. sarkazm said

  Aby się oderwać od tego „politycznego” szamba to proponuję coś takiego:

 5. Piotr Podgórni said

  Niesiołowski zdobywał doktorat na Katedrze Zoologii Bezkręgowców i widocznie z wielkim zapałem kontynuował dociekania naukowe.

 6. Regina said

  Niestety,coś w tym szczawiu i mirabelkach musiało być.Powinni tym zająć się naukowcy,można by było aplikować te specyfiki młodym osobom,aby się więcej dzieci rodziło.

 7. lopek said

  Być może – to nie szczaw i mirabelki a zwyczajnie Viagra, która tych biznesmenów kosztował więcej niż te prostytutki – natomiast łóżko mógł ktoś podpiłować. W każdym razie – zapewne wszystko jest nagrane – jak należy – więc Stefek nadal do dyspozycji.

 8. AnKa said

  Dla mnie to żadna afer, że Stefan posuwał „dziewczynki”. Abo to on jeden. Ooooo gdyby tak nieletnich chłopców to ……!

 9. Wiki said

  Czy w tej sprawie nie powinno się powołać komisji sejmowej, bo Stefan był przecież szefem Komisji Obrony Narodowej (2018)???
  Jego panienki mogły być … agentkami!

 10. Boydar said

  „… sprawiający na każdym wrażenie nienawistnego wariata cementował elektorat PiS. Poważnie mogli go traktować tylko nieliczni zwolennicy Platformy, a właściwie nie traktować, ale tolerować.

  hejt w wydaniu /…/ był niesmaczny, pozbawiony elementarnej kultury a więc wzbudzał w ludziach odruch sprzeciwu. A dla /…/ był powodem na przekonanie wyborców na zasadzie kontrastu: zobaczcie, jacy ludzie atakują /…/! Czy takiego kogoś jak /…/ można traktować poważnie?

  Bo nie ma na tym świecie nic lepszego niż głupi i chamski wróg, który cię atakuje publicznie …”

  Kto w takim razie i po co hejtuje Rosję ???

  I jakim sposobem p. Sanocki zmuszony został do do tak klarownej artykulacji zagadnienia ?

 11. RomanK said

  Eeeetam….poprostu w narodach o starych cywiizacjach chrzescijanskich…zawsze moze pan liczyc na wywolanie nienawisci na tle seksulanym ..zwlaszcza do faceta z najwiekszym fiutem w sasiedztwie:-))))
  Wie pan o co bija sie najczesciej koguty????
  A Sanockiego nikt nie zmusza..,, nie musi , on to wie z niczego…to nie jest glupek wystrugany z medialnej piany:-))))

 12. RomanK said

  A popatrz jak niezdrowe emcje wywolalao na Gajowce…ilu poboZnych zboczencow komentuje ze slina na wargach….a co najswintuszniejsi to nawet nie pisza nic..nie maja czym:-))))

 13. Marucha said

  Fakt, ze ludzie bardziej emocjonują się seksualnościa Niesiołowskiego – niż tym, że był ordynarnym łapownikiem, czyli kryminalistą. Oczywiście siedział nie będzie.

 14. Marucha said

  Re 8:
  Nie o panienki chodzi, ale o łapownictwo.

 15. ech said

  https://mega.nz/#!vnQlkYba!f5hJ-abewIrnvbtT_PbBDIKfrrWRrPw75q6WyESvlsc

  Changelings

Sorry, the comment form is closed at this time.