Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Martusia o Kościół w rękach predatora. Dr…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Wiosna, czy jesień średniowiecza?

Posted by Marucha w dniu 2019-02-07 (Czwartek)

Tego sam Vivaldi nie wie.

Dopiero luty, a wiosnę czuć już mocno i im bliżej wyborów, tym bardziej polityczna rzyć naczelnika będzie narażona na jesień średniowiecza, mówiąc klasykiem. Przyglądając się wiosennym chuciom wszelkiej maści zboczeńcow, zastanawiam się mocno, czy aby tylko naczelnik jest zagrożony jesienną rozpierduchą.

Słupsk przejdzie do historii po tym, jak niepozorny sodomita piastujący urząd prezydenta miasta, został nagle natchniony i poczuł powołanie, aby zbawić Polskę, wprowadzając w kraju homo terror, który nie tylko ociera się o faszyzm, ale faszyzmem jest w istocie.

Nie będę tu przytaczać wiosennych propozycji dla Polski, zakładając że średnio zorientowany obserwator wydarzeń bieżących, zdążył poznać wyborcze postulaty pary narzeczonych, ale przypomnę fragment wypowiedzi jednego z zakochanych:

,,Marzę o państwie, gdzie prawa mniejszości będą szanowane. Jestem przerażony, gdy widzę jaki jest teraz stosunek do Żydów. Chciałbym, aby oni mogli cieszyć się takimi prawami jak wszyscy. Są przecież znaczącą mniejszością, a przed wojną było ich w Polsce jeszcze więcej. Może różnimy się w niektórych kwestiach, takich jak ubój rytualny. Ja jestem zagorzałym obrońcą zwierząt, a ortodoksyjni Żydzi popierają ten proces.”

Niebawem dodaje, że jest filosemitą, a paraduje w jarmułce podczs palenia chanukowych świec dlatego, bo lubi gadżety.

Przytaczam ten belkot, aby skonfrontować go z jedną z wiosennych obietnic dotyczącej rozdziału państwa od kościoła, zapytując jednocześnie – od jakiego kościoła?

Łatwo jest zauważyć, że kampania wyborcza Wiosny, która trwa już w najlepsze, jest przeprowadzana w sposób bardzo profesjonalny i z wielkim rozmachem i czy środki wyasygnowane na promocję tego monstrum przez Palikota są wystarczające, aby pokryć koszty tęczowych iwentów tego szemranego towarzystwa?

Oczywiście, że nie, zatem kto jest sponsorem tego balu?

Pan Macrone łaskaw był stwierdzić, że unijna armia, o utworzenie której zabiega francuski prezydent, ma bronić Europę także przed USA, czym na tyle rozsierdził Trumpa, że ten wyeksportował do Francji znaczną ilość żółtych kamizelek, na niedobór ktorych cierpiał Macrone, jak się okazało.

Właśnie dzisiaj lider Wiosny wykrzyczał, że ,,koniec poddaństwa wobec USA”.

Choć mnie osobiście ten postulat bardzo się podoba, to już mniej podoba mi się substytut jakim zastąpione byłyby USA.

Ten komik nie odważyłby się odgrażać Amerykanom, chyba, że ktoś go poklepuje po plecach, szepcząc, iż takimi hasełkami może pozyskać jakiś procent elektoratu prawicowego, komu wiosenny chłystek zdaje się wierzyć bezgranicznie.

Tak, czy owak, to mamy wyraźnie do czynienia z wojną pomiędzy UE, a USA gdzie junckerowe gremium postanowiło powalczyć trochę na terenie Polski, wykorzystując do tego Wiosnę i chyba ją tworząc, co jest trzeba przyznać planem zupełnie niezlym.

Pozostaje pytanie – lewactwo chce li tylko pozbawienia władzy pisowskiego rządu w Polsce w wyborach, czy może czegoś bardziej spektakularnego, bo Majdan trzeba przyznać, był spektakularny.

Jeżeli Polska w jakimś stopniu jest jednak dla Stanów Zjednoczonych partnerem strategicznym, to swoimi zapowiedziami nasz tęczowy kawaler, może sobie nabić potężnego guza, czego mu serdecznie życzę z nadzieją, że chłopcy z Langley postarają się o coś, przy czym Stefan po bretońsku okaże się swiętym.

Należy sobie uświadomić w kontekście rosnącego poparcia dla biedroniowej hucpy, że stanowi ona dla Polski zagrożenie nie mniejsze niż PiS i chciałoby się rzec, że niech się pozagryzją nawzajem, ale z racji tego, że graczami w tym kasynie są tylko VIPy, przy których geje i naczelnicy to jedynie żetony na ruletkowym stole, mamy czego się obawiać, gdyż globalna rozgrywka może dla nas skończyć się tragicznie.

Jan Twardowski
http://jantwardowski.neon24.pl/

Komentarze 3 do “Wiosna, czy jesień średniowiecza?”

 1. ech said

  „Dobry” żyd może porównywać faszyzm do sodomii – Twardowski = utwardzający w wymyślonych pokrętnie kłamstwach. Polin.

 2. lopek said

  Zboczeniec czy to seksualny czy intelektualny (przeważnie idzie to w parze) – to od zawsze uniwersalna broń na ludzi stworzonych przez boga – w kosmatych łapkach.

 3. Przemko said

  cyt: ‚takimi hasełkami może pozyskać jakiś procent elektoratu prawicowego’ – o czym pan bełkoczesz, panie twardowski? NIKT, (nigdzie i nigdy) kto utożsamia się z PRAWICĄ nie poprze tego gównojada! to jest dokładne zaprzeczenie ‚prawicowości’!

Sorry, the comment form is closed at this time.