Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Obywatele w obronie radcy praw…
  stupaszczy o Obywatele w obronie radcy praw…
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  MatkaPolka o Traditionis Custodes
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Mądrości San Escobara Waszczykowskiego.

Posted by Marucha w dniu 2019-02-09 (Sobota)

„Nie szukajmy jakichś dealów w Drugim czy Trzecim Świecie”

Nie wiem, jak to jest w innych krajach, ale u nas Panie im kto zajmuje wyższe stanowisko, tym może pleść większe bzdury i jedyne represje na jakie jest ewentualnie narażony to internetowe memy.

Weźmy takiego TW Bolka, pieszczotliwie zwanego przez red. Michalkiewicza „kukuńkiem” – pomijając jego załganie, jest to kompletny idiota bredzący coś o plusach dodatnich i plusach ujemnych. I co ? I nic, nawet był mędrcem Europy, co musiało być chyba współczesnym odpowiednikiem zakorzenionej w angielskiej kulturze ludowej instytucji wiejskiego głupka (village idiot).

Przykład kolejny: „nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy”. Zawsze myślałem, ze autorem tej bredni był s.p. Jerzy Giedroyć herbu Hippocentaurus, wraz z Juliuszem Mieroszewskim twórca anachronicznej i śmiertelnie wręcz dla Polski niebezpiecznej doktryny zwanej jego nazwiskiem, a uznawanej za punkt wyjscia przez naszych masońskich prometeistów z PiS-u.

Tymczasem jak wyjasnia dr Leszek Sykulski, nawet teoria Giedroycia zawierała zastrzeżenie, że jeśliby do głosu na Ukrainie doszły środowiska nacjonalistyczne (o zbrodniczym banderyzmie nie mówiąc), to Polska powinna wówczas szukać zbliżenia z Rosją. [Dla mnie zastrzeżenie Giedroycia nie ma znaczenia, bo uważam całą jego teorię za głupszą od starych butów, ale dobrze byłoby, gdyby ten zapomniany filar jego teorii dotarł do klinicznych rusofobów eskcytowanych regularnie przez media Tomasza Banderowicza czy wWazelinie braci Karnowskich (ci ostatni mają powazniejsze problemy, bo ta klerofaszystowska Schwein/szwajn czyli Grzegorz Braun nie uszanował gdańskiej tragedii i zamiast głosować na wspólnego kandydata PO-PiSu czyli panią Dulkiewicz, sam się nastręczył z własną kandydaturą, w dodatku z zamiarem rozbicia układu gdańskiego, a nie po to przecież nasi ludzie z takim trudem budowali sobie tam żerowisko, żeby teraz jakas klerofaszystowska szwajn itd)].

Tymczasem autorem hasła „nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy” był prezydent Aleksander Kwaśniewski, dorabiający sobie wówczas na boku u Witora Pinczuka, zięcia Leonida Kuczmy.

Kolejnym przykładem karygodnego kretyństwa jest profesor Przemysław Żurawski vel Grajewski, który podarowanie ukraińskim oligarchom (ładna,z greki pochodzaca nazwa grandziarzy przewaznie eskimoskiego pochodzenia) miliarda euro skomentował słowami „Powstrzymywanie Rosji musi kosztować. [Ukraina] odda, nie odda, warto zainwestować”. Miast wylecieć z urzędu na zbity pysk, jest dziś doradcą prezydenta ds. międzynarodowych.

Kłamczucha Kopacz gotowa byłaby rzucać kamieniami w dinozaury, byle tylko wrócić do władzy i jej konfitur.

Pytany o konferencję antyirańską w Warszawie, czyli o wykorzystanie polskiej trybuny dla izraelskich celów, szczególny popis dał były szef MSZ, Witold Waszczykowski (polecam tylko dla ludzi o mocnych nerwach):

Waszczykowski dla E24: nie importujemy ropy ani gazu z Iranu. „Bogaćmy się na handlu z USA”.

Zacytuję jeno końcowy akapit:

„A jakie korzyści na płaszczyźnie współpracy z USA możemy uzyskać dzięki organizacji tej konferencji?

Jedna konferencja oczywiście niczego istotnego nie zmienia. Ona może otworzyć pewien proces pokojowy na Bliskim Wschodzie, albo proces rozmowy o Iranie. Natomiast my już odnosimy ogromne korzyści ze współpracy ze Stanami Zjednoczonymi, mianowicie przestaliśmy być państwem komunistycznym. Po drugie, dzięki USA weszliśmy do NATO. Dzięki amerykańskiej obecności mamy zwiększony poziom bezpieczeństwa, również energetycznego.

Mam nadzieję, że flaga amerykańska będzie powiewała nie tylko nad ambasadą, konsulatami i bazą USA, ale także nad biznesami. Na przykład Chińczycy nie wzbogacili się na handlu z Afryką. Ich bogactwo wynika z handlu z Ameryką. Idźmy tą drogą, bogaćmy się na handlu z największą gospodarką globu, a nie szukajmy jakichś dealów w Drugim czy Trzecim Świecie”.

Nie wiem,co powiedzieć …

Po co nam jakies „deale” z Iranem z Trzeciego Świata, skoro mamy USA. Myslę, że bez zmrużenia oka w każdej chwili zastąpiłbym wybitnego dyplomatę Pierwszego Świata, pana ministra Waszczykowskiego kandydaturą choćby Pablo Escobara z Kolumbii, gdyby tylko żył …

https://macgregor.neon24.pl/

Komentarzy 12 do “Mądrości San Escobara Waszczykowskiego.”

 1. vv vv said

  ..to nie tylko bolek jest idiotą ale my jesteśmy idiotami , jeżeli powalamy żeby taki idiota, taki buc, mówił nam jak ma być , jak mamy się zachowywać gorzej, że pozwalamy czy tylko pozwalaliśmy żeby taki idiota, taki buc, taki zaprzedany i wyzbyty z wszelkich ludzkich wartości buc, decydował za nas o nas,. ozdrowieńczym dla nas samych byłoby nie wieszać kołków na bolku, … nie wieszać wałka bolka totolotkarza na haku za jego za przedumnie wyniesione podgardle .. bo to nie tylko nic nie da, …ale również nie nauczy nas niczego wartościowego o nas samych,. co miałoby moc nas uzdrowienia,….i może warto byłoby zmienić nasze modlitwy do boga…. z tych „chroń nas przed idiotami i ich idiotyzmami .. w tę chroń nas boże przed naszym wewnętrznym idiotą i jego idiotyzmami.. daj nam moc nie ulegania naszym idiotyzmom ,.. uzdrów nas od zakusów złego..

 2. Niepokorny said

  To nie sa tylko po prostu idioci. To lobbysci, ew. agenci wplywu. Czy jakikolwiek polityk po przejsciu na „emeryture” stal sie klientem MOPSu?
  Niektorzy tylko uprawiaja lobbying siermieznie i staja sie posmiewiskiem.

 3. lopek said

  „„nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy”.”
  =============
  To hasło świadczy o tym, że czarci pomiot nie tylko uważa tubylców za skończonych idiotów ale tym hasłem jednocześnie upokarza tychże tubylców.
  Zawsze była taka oto alternatywa:
  albo Polska albo Ukraina – i nieważne czy ona będzie banderowska czy inna.
  Wniosek?
  Wskrzeszenie banderlandu świadczy o tym, że likwidacja atrapy Polski została ostatecznie podjęta – tak samo jak podjęto decyzje powrotu Niemiec – na razie – w granice z 1937 roku.

 4. Boydar said

  „… bez wolnej Ukrainy …”

  Oleś nie wyartykułował, od czego wolnej 🙂

 5. Piotr Podgórni said

  Ad.4. Wolnej od Prawdy czyli banderowskiej.

 6. Boydar said

  Sądzi Pan, że Kwachu był aż tak durny 🙂

 7. Birton said

  wszyscy polskojęzyczni rządzący Polska po 1989 roku powinni stanąć przed zwykłym sądem karnym i po 1 godzinnym procesie , bo ich winna jest bezsporna – zdrada stanu -powinni dostać czapę, która to kara po następnej godzinie powinna być wykonana ;
  to parę tysięcy ludzi summa summarum

 8. Kojak said

  Ten zydowski debil wygaduje takie idiotyzmy jakby mial uszkodzny mozg ! Nawet srednio przytomny na umysle wie, ze absolunie nie odnieslismy jakichkolwiek korzysci za spolgliwosc dla amerykanskich bandziorow ! Juz z samej defincji to wynika jakle moga byc korzysci ze wspolpracy ze zwyrodnialym banydta ? Tak bedzie zawsze bo te bandziory z Usraela takim sa i zawsze takimi beda !

 9. Isreal said

  ad6 słusznie, walą nam prawdę o swoich (nie naszych) priorytetach prosto w oczy …..

  „a lud roboczy wytrzeszcza oczy….”)

 10. Ale dlaczego? said

  Wygląda na to, że pisiory to nie tylko płatne kundle mosady, ale i skończeni debile.
  Ale to jest „Dobra zmiana” katolicko-patriotyczna, zakrzykną wyznawcy kaczora 😀
  Jeśli Polska jakoś cudem się uchowa, to przyszłe pokolenia będą jeszcze się wstydzić przez setki lat…

 11. ech said

  Tasiemce i szajbesgoie rządzą, więc czego się spodziewać, jeśli nie nędzy wojennej i tragedii oraz codziennej grabieży.

  https://mega.nz/#!erYhACCR!qeI3PEDHyHIb0wM8gemZgvSUGYbLtlOeWnt-Rtw3J-M

 12. VAV said

Sorry, the comment form is closed at this time.