Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Anglia: Kobieta została aresztowana na oczach swoich dzieci za nazwanie transwestyty mężczyzną

Posted by Marucha w dniu 2019-02-10 (Niedziela)

Jak informuje portal nczas.com Kate Scottow została aresztowana na oczach swoich dzieci i zamknięta na siedem godzin w areszcie po tym, jak nazywała zmiennopłciowca [czyt. przebierańca – admin] mężczyzną w Internecie.

Trzech funkcjonariuszy policji [sic! – admin] pojawiło się w domu Kate w Hitchin (hrabstwo Hertfordshire, wschodnia Anglia). Następnie przewieziono ją na przesłuchanie na posterunku policji. Tam wypytywano ją o tak zwany „deadnaming”, którego miała się dopuścić.

‚Deadnaming’ to odnoszenie się do zmiennopłciowca po imieniu. Imieniu, które zostało nadane po narodzinach, nie zaś to, które sobie samo wybierało po formalnym uzyskaniu nowej tożsamości.

– Zostałam aresztowana przez trzech funkcjonariuszy w swoim domu z 10-letnią autystyczną córką, karmiąc 20-miesięcznego syna – mówi poszkodowana.

– Zatrzymano mnie na siedem godzin w celi bez produktów sanitarnych, których powiedziałam, że potrzebuje – dodaje.

Minęły ponad dwa miesiące od czasu aresztowania Kate. Mimo to wciąż nie otrzymała z powrotem swoich prywatnych rzeczy. W tym telefonu komórkowego i laptopa, co, jak twierdzi, utrudnia jej studiowanie psychologii sądowej.

Policja w Hertfordshire zapytana o incydent potwierdziła, że takie aresztowanie istotnie nastąpiło i podkreśliła, że wszelkie zgłoszenia dotyczące ‚mowy nienawiści’ w sieci traktuje poważnie.

To kolejna sprawa, w której policja zostaje oskarżona o brutalne obchodzenie się z ludźmi, którzy publicznie polemizują na temat kwestii płci. Jeden z twórców sitcomów, Graham Linehan otrzymał od policji werbalne ostrzeżenie po tym, jak zmiennopłciowe aktywistko Stephanie Hayden złożyło na niego zawiadomienie, ponieważ użył jej/jego poprzedniego imienia.

Z każdym dniem nieubłaganie zbliżamy się do wizji świata nakreślonej przez Georga Orwella…
[Pod wieloma względami poszliśmy już dalej – admin]

Źródło: nczas.com
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 17 to “Anglia: Kobieta została aresztowana na oczach swoich dzieci za nazwanie transwestyty mężczyzną”

 1. Znaczy, jak chcę, żeby sąsiada w domu nie było, to się przebieram za kobietę, on mnie nazywa po imieniu, ja to zgłaszam na policję, policja przyjeżdża, sąsiada zamyka i… na parę godzin żona sąsiadki jest samotna… 🙂

  To oczywiście żarty, ale żartem już niekoniecznie jest udupienie w ten sposób członka jakiegoś gremium gospodarczego, na godzinę przed ważnym głosowaniem… 🙂

 2. JerzyS said

  To dobra wiadomość!
  Normalni mogą liczyć na azyl w Polsce, a tam niech zostaną normalni inaczej.

 3. Zerohero said

  Interesująca rzecz mimo tak jawnych dowodów czym stał się tzw. zachód, mamy nadal całe zastępy „prawicowców” którzy co prawda od czasu do czasu się oburzają się i krytykują, ale nie wyciągają wniosków. W ogóle to jest w Polsce jakaś dziwna moda kwitowania podobnych zjawisk jako „lewactwo”. tzn. UE, NATO, USA – dobre, a tylko to lewactwo czasem się panoszy. Ale już za chwileczkę, za momencik go nie będzie, bo jest głupie i ma wszy. Korwin zmasakruje lewaka na jutubie, Trump wygrał wybory – jest dobrze.
  Tak jakby nie rozumieli, że to jest konsekwentna polityka państwa i KAPITALISTÓW, a trend jest rosnący od lat.

  Mam już dość nazywania Żydostwa i jego kapitału „lewakami”. To jest nagminna maniera na polskich forach.

 4. Zerohero said

  Tutaj agresywny zboczeniec robi awanturę za nazwanie go per „pan”.

  w pewnym momencie zaczął rozbijać półki i ryczeć niczym wściekły goryl. A z polskiego podwórka: agresywny zboczeniec atakuje dziewczynkę:

  żeby oni jeszcze mieli dropną budowę i dokonywali jakiś cudów w makijażu – tak że każdy dałby się oszukać, to pół biedy. Jednak przeważnie to są kolesie z szerokim barami, grubym głosem, kwadratową szczęką. Czego oni k..wa się spodziewają? Ja już pomijam aspekt „Trans”, ale to jest po prostu tak żenujące jak 70 letnia babcia ubierająca się jak nastolatka albo Rutkowski udający młodzieńca. Zero samokrytycyzmu. Czy ta swołocz nie ma w domu luster?

 5. Jowram said

  https://peertube.dans-ma-bulle.life/videos/watch/d82cb1dc-910b-44b9-aa5d-cb393df39b03

 6. Ad. 3

  Mam już dość nazywania Żydostwa i jego kapitału „lewakami”. To jest nagminna maniera na polskich forach.

  Chce pan zapoznać się z działaniem artykułem dot. „mowy nienawiści”? Bo ja nie mam ochoty… 🙂

 7. lopek said

  To zdarzenie świadczy o tym, że czarci pomiot nie żartuje w temacie przerabiania ludzi stworzonych przez Boga na szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Czarci pomiot do odwrócenia od siebie uwagi używa właśnie zboczeńców czy całej gamy wszelkiej maści świrów.

 8. ech said

  https://mega.nz/#!H6wwlIpZ!nrBdyb7w6SLgXwoBb4SHjbvjWLIgXulr7tVg1pPd2MQ

 9. Jack Ravenno said

  @7 LOPEK – nie tylko to zdarzenie świadczy o śmiertelnej powadze całego procederu przerabiania Dzieci Bożych na szatańskie odchody. Czarci pomiot niedługo przestanie sobie zawracać głowę udawaniem czegokolwiek i zacznie się wielki ucisk. Bo to co mamy obecnie to zaledwie preludium…

 10. Zerohero said

  @6,

  „Chce pan zapoznać się z działaniem artykułem dot. „mowy nienawiści”? Bo ja nie mam ochoty… ”

  Bez przesady. Można napisać elity żydowskie albo radykalni talmudyści. Ja mam kilkanaście cytatów żydowskich oficjeli w których wykładają swoje poglądy kawa na ławę, więc można skupić się na tych nazwiskach.

  Poza tym o „lewakach” piszą przeważnie trole żydowskie albo półgłówki powtarzające po tych trolach. Pan naprawdę wierzy, że to taka wyrafinowana forma unikania sankcji? Nie sądzę.
  A jeśli ktoś jest tchórzem i nie ma do powiedzenia nic innego niż „ach to lewactwo”, to może po prostu niech zamknie mordę, bo nic nie wnosi a tylko ściemnia.

 11. Fabik said

  Paradygmat LEWICA – PRAWICA to żydowska dialektyka. O „lewakach” mówią i piszą żydowskie kreacje medialne: Republika, Międlar i całe badziewiackie ch#jwieco. Koszerny folklor.

  To „oni” stworzyli lewicę, to oni stworzyli prawicę. To dzięki nim lewica hasło obrony pracowników zmieniła na obronę „gejów” a dla prawicy najcenniejszy stał się „Izrael” a priorytetem – walka z „antysemityzmem”.

  Cała współczesna globalna „scena polityczna” jest dzielona według paradygmatu:
  – lewica: komuniści, liberałowie, nihiliści, zboczeńcy, degeneraci,
  oraz
  – prawica: narodowcy, syjoniści.

  Klasyczna dialektyka, są też części wspólne typu poparcie dla upraw i żywności GMO oraz przymusowych szczepień. „Oni” zawsze wygrywają.

 12. Olo said

  Anglia to kolejne po Izraelu siedlisko żydowskiego terroryzmu i bandytyzmu, już czas żeby posmakowała chińskiego lub rosyjskiego atomu i zniknęła z powierzchni ziemi.

 13. ? said

  Re 10:
  Pan zapoda cytaty ze źródłami? Mogą pomóc.

 14. Voodoosch said

  Ad 12.
  Dzieki Olo.
  Rozumiem, ze rzuca pan (a moze jeszcze dzieciak?) sobie tak na wiatr po prostu.
  W Anglii KAZDY zly i kazdy zyd i kazdy zmanierowany. Dzieci tez.

 15. Olo said

  Re. Voodoosch

  Rozumiem, że jak angielska rasa panów zabija niewinnych i niezmanierowanych starców, kobiety i dzieci ze wszystkich kontynentów, tak już od setek lat, to jest klawo jak cholera, co?

 16. Voodoosch said

  ad 15.

  Mieszkam tu i zapewniam, ze jest tu duzo normalnych i dobrych ludzi. Ostatnie co lubie to wrzucanie wszystkich do jednego wora.
  To, ze garstka wykolejencow rzadzaca swiatem ma pochodzenie anglosaskie nie klasyfikuje sie, ze kazdy Brytol jest spier****ny.

  PS
  Nigdzie nie spuscil bym nuke’a, bo wsrod zlych zawsze zyja, jacys niewinni ludzie.

 17. by said

  W.B. to satanistyczny kraj. Zresztą polska też, lecz w mniejszym stopniu.

Sorry, the comment form is closed at this time.