Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

To nie żart! Polska ma przyjąć ponad 10 milionów imigrantów.

Posted by Marucha w dniu 2019-02-11 (Poniedziałek)

– Eksperckie zaplecze panów Roberta Gwiazdowskiego i Cezarego Kaźmierczaka, czyli Fundacja WEI, opublikowała raport o tym by Polska w 2050 roku miała 50 mln mieszkańców. Z dokumentu wynika, że autorzy postulują sprowadzenie ponad 10 milionów imigrantów w 30 lat – alarmuje na Twitterze wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.

– Autorzy unikali napisania tego wprost – ogromna większość treści raportu dot. demografii, rynku pracy i polityki prorodzinnej. Ale to jasno wynika z tekstu: postulują 50 mln ludzi w Polsce nie zakładając odwrócenia trendów demograficznych i zakładając większe otwieranie granic. Dla wątpiących czy rzeczywiście oni postulują masową imigrację: wymiana opinii na temat raportu między byłym ekonomicznym doradcą premiera Tuska i prezesem powiązanego z Fundacją WEI Związku Przedsiębiorców i Pracodawców – informuje Bosak i załącza screen wpisów.

[Tu w oryginale m.in. tweety – admin]

Mój komentarz:

Szykuje nam się niezły pasztet w postaci postulowanego w raporcie „przeprowadzania mądrej absorpcji imigrantów, przede wszystkim z krajów sąsiadujących z Polską”. W przełożeniu na język polski oznacza to wyhodowanie w Polsce potężnej mniejszości ukraińskiej. Oznacza to też ściąganie do Polski imigrantów z krajów muzułmańskich, co rząd premiera Morawieckiego już robi mydląc Polakom oczy zapewnieniami, że nie sprowadza „uchodźców”.

Skutki takiej polityki możecie zobaczyć na Zachodzie: strefy no-go, gigantyczny wzrost liczby gwałtów, zamachy terrorystyczne, gigantyczne wydatki na socjal dla „taniej siły roboczej” oraz konflikty między odmiennymi cywilizacyjnie grupami ludności. Czy takiej Polski chcemy?;

https://wprawo.pl/

Komentarzy 36 to “To nie żart! Polska ma przyjąć ponad 10 milionów imigrantów.”

 1. Zerohero said

  Gwiazdowski nigdy mnie jakoś nie zainteresował, zawsze miałem go za cieniasa ględzącego ogólniki o „wolnym rynku”.

 2. Isreal said

  ad1
  4mln już przylazło w ostatnich kilku latach

 3. NICK said

  Tytuł.
  Prawdopodobne. Widzę.

  Plus „żydów” 8 milijonów.
  Obecny. Rzekł Icek.

  Co dalej?

 4. Tadeusz Białek said

  Idąc do wyborów co innego nieśli na sztandarach. Jak ich teraz za to rozliczyć?

 5. Ad. 4

  Idąc do wyborów co innego nieśli na sztandarach. Jak ich teraz za to rozliczyć?

  Nie głosując na nich.

 6. lopek said

  Najpierw zabili Polskę – teraz przyszedł czas na likwidację sierot po niej – i tyle.

 7. Leopold said

  Najpierw zabili Polskę – teraz przyszedł czas na likwidację sierot po niej – i tyle.

 8. NICK said

  Krzysztof.M.
  Na nich.

  Wybierasz?
  Sądzisz?

  „głosowanie” to domena PRL-u.

  Głosuj Krzysztofiem.
  Podpowiedz MI.
  Na kogo.

  Z urodą?

  Zaczyna mnie pan de-nerwować.

 9. Ale dlaczego? said

  Gwiazdowski to agentura neoliberalna. Od chyba ze 20 lat jest promowany z tą „swoją” propagandą libertariańską w wszystkich telewizyjkach i wielu innych mendiach.
  To całe Centrum im. Adama Smitha to agenda bydlaków wprowadzających NWO, m.in. przy pomocy ideologii neoliberalnej.
  To dzięki tym szujom z Polski zrobiono kolonię.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Centrum_im._Adama_Smitha

  Budowanie NWO przebiega wg planu.
  Likwidacja gospodarek narodowych już odhaczona. Przynajmniej w Polsce.
  Teraz nadszedł czas na likwidację samego narodu.

 10. Joannus said

  Ad 7
  ”Najpierw zabili Polskę – teraz przyszedł czas na likwidację sierot po niej – i tyle.”

  Pomału, to dopiero ma nastąpić w pełnym wymiarze.

  Francja odrzuciła Orędzie Najświętszego Serca Jezusowego i co ją spotkało, i co nadal dzieje się do dziś. Polska odrzuciła orędzie Sługi Bożej Rozalii Celakówny.
  Nie chcieli Chrystusa Króla będą mieli innego króla i władcę Antychrysta,a ten poigra sobie z ostatnim państwem katolickim, być może wiele dotkliwiej jak w Wandei czy Rosji pod bolszewickim jarzmem, albo jak u Pol Pota

  Za zbiorowe nieposłuszeństwo i oddanie się na służbę za profity bezbożnym strukturom, kara musi być.

  Melania Calvat wizjonerka z La Salette powiedziała tak. Nie będą chcieć żyć Bożym życiem nadprzyrodzonym, będą żyć życiem nadprzyrodzonym ale sztańskim.

 11. brys said

  A gdzie pan Troll? Ktoś powinien uspokoić wasze obawy.

 12. Alex Byk said

  Nie dojdzie do tego. Ocalenie nadejdzie w porę. Zło popadnie w otchłań.

 13. Pier*oli jak zwykle said

  W Polsce jest obecnie około 15mln miejsc pracy. Rozumiem, że powstanie 10mln nowych dostępnych tylko dla nie-Polaków?

 14. lewarek.pl said

  13.
  Nie, to nie o nowe miejsca pracy chodzi. Chodzi o to, żeby za godzinę pracy płacono złotówkę, a pod bramą kłębił się tłum bezrobotnych gotowych wynająć się za 50 groszy.

 15. Pier*Oli Jak Zwykle said

  @14 Wg GUS minimum żeby w Polsce przeżyć to 600zł (06.2018). Nie wiem gdzie, nie wiem jak i jak to oni wyliczyli. Wiem natomiast, że NIKT nie będzie się pod żadną brama kłębił czekając na robotę za 1zł/h.

  Niedawno było słychać, ze polscy bezdomni będą wyrzucani z Reichu. No i gdzie oni są? Nie da się ściągnąć do Polski 10mln ludzi, żeby pracowali za 1zł skoro za miedzą mają 1.000 euro za niepracowanie. Za przysłowiowe 1zł będzie pracował Polak i Polak, która ma tu dzieci i rodziców, którymi musi się zajmować.

  Bosak i Winnicki to konfidenci.

 16. Lily said

  Likwidacja panstw narodowych,to jedno
  z glownych zadan, budowniczych NWO.
  Pis,ma w tym najlepsze osiagniecia.
  Moim marzeniem jest „warszawa wielokulturowa”,oswiadczyl niejaki Patryk J.

 17. Lily said

  Re 14;Lewarek.PI
  „Niech zapier…..ja,za miske ryzu”. M.M,
  pomazaniec Kaczynskiego,na premiera,
  po kolacji szabasowej u Jonny D,
  reprezentanta Knessetu w III.R.P,(po obradach Knessetu w Krakowie w 2014r)

 18. NICK said

  Lily.
  Patrz Pani.
  To.
  Za nami.
  Where’s the revolutin?

 19. hulajdusznik said

  „Gość w dom, Bóg w dom!”
  ______________________

  Podzielam niektóre opinie Henryka Pająka. Hekatomba polskości nie ma sobie równych w XX wieku. W 1946 roku zostało tylko 24,3 mln Polaków z 35,5 mln w 1939 roku. Niszczyli nas kolejno „Prusacy”, „Niemcy”, „Rosjanie”, „Austriacy”, „Ukraińcy”, „Litwini” i zawsze wśród, a szczególnie na czele tych nacji było take anielske plemniem, które niszczy nas też (i zwłaszcza) obecnie permanentnie. Naszym atutem jest nabyta w ostatnich trzystu latach odporność na narodowe opresje. Pod tym względem jesteśmy narodem twardzieli, ale paradoksalnie, także narodem męczenników w warunkach „cichej okupacji pod medialną propagandą „sukcesów”. Dawaliśmy i dajemy się oszukiwać przy urnach wyborczych przez okupantów w „III RP”, chadzając do urn wyborczych i ulegając złudzeniom, że oto wybieraliśmy kolejnych prezydentów, posłów etc., z których chyba każdy był i jest przebierańcem i marionetką zarazem, ychnią wydmuszką, grającą rolę „Polaka” i „męża stanu”.

  Setki tysięcy Garbulców z aparatu terroru zadbały przed swoją ewakuacją z ZSRR i PRL na zachód o to, aby przedtem pogrążyć Rosję i Polskę w chaosie i cywilizacyjnym upadku. Ich pomiot drugiego i trzeciego pokolenia już pakuje w Izraelu symboliczne walizki aby wracać.

  Nie wiem, o jakich „imigrantach” konkretnie napisano w powyższym artykule, bo tak… Garbulce uważają te ziemie za swoje, dane ym od ychniego boga, jako kraina miodem i mlekiem płynąca. [Nie ma innej takiej na żadnej mapie świata.] Do pracy to siem une też raczej nie nadają. Liczą już sobie, ile to każdy z nich będzie miał niewolników. Ale… jak z unymi bywa, każde ych słowo, a nawet znak interpunkcyjny może być szwyndlem.

  Ychnia „demonografia” to scenariusz najgorszy dla Polaków. Szczucie Słowian na siebie nawzajem to preludium do ostatecznego nas wymordowania i to naszymi własnymi rękami. Ten wariant już się realizuje. Cała władza w Polsce pojałtańskiej i Polsce ukraińskiej przeszła w parchate rence. To uny albo ich pieski, obecnie stali się prezydentami, premierami, ministrami, gubernatorami obwodów, prezydentami miast, dowódcami armii, sił specjalnych, władcami mediów; przejęli bogactwa naturalne, banki, budynki, całe połacie ziemi i wszystkie intratne dziedziny gospodarki. Spełnia się scenariusz budowy (odbudowy) Wielkiego Syjonu. W dalszej perspektywie rysuje się Polin, Chazaria, lub oba w jednym, „od Bałtyku po Morze Czarne”. Tubylcy, czyli zarówno Polacy, jaki „Ukraińcy” zostaną poddani nowej formie kolonializmu, morderczym podatkom od wszystkiego, na tle których średniowieczna pańszczyzna i dziesięcina będą się jawić obciążeniami symbolicznymi. Dojdzie do tego typowa pogarda i nienawiść do zniewolonych słowiańskich chrześcijan. Ostatni etap to wypranie mózgów i wysłanie polukrowskiego mięsa armatniego przeciw ruskiemu mięsu armatniemu w celu rozbicia Rosji na bezwolne „regiony” i zaczarapienie wszystkich jej bogactw.

 20. Fabik said

  ///Bosak i Winnicki to konfidenci.///

  Nie wiem jak Winnicki, ale sporo wiadomo o Bosaku. Poniżej głos ma brat Krzysztofa Bosaka – Marek, który jest lichwiarzem.

  Bo Pan, Bóg twój, pobłogosławił ci tak, jak ci to powiedział. Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują. (Pwt 15:6)

 21. Maverick said

  Niszczenie państw narodowych to robota żydowskich elit, które chcą całkowitej kontroli nad użależnionymi i rozbitymi etnicznie krajami. Zrobią to poprzez kontrolę mediów co już widzimy w większości krajów jak umiejętnie skłócają ludzi i puszczają w obieg fałszywe wiadomości. Poprzez system bankowy, nakładając restrykcje na nieposłuszne kraje oraz sprzedajne elity podporządkowanych krajów. Tych u nas nie barakuje, a niektórzy się nawet w wasalstwie prześcigują. Co ciekawe tych co by krytykowali taki stan rzeczy podciągną pod nowe prawo coraz to bardziej akceptowane w wielu krajach a przewszystkim w USA, ze krytykowanie i bojkowanie Izraela i żydów będzie karalne. To tylko prolog do przyszłościowego wykluczenia takich ludzi z systemu ekonomicznego, który oni budują aby zniewolić ludzkość planety.

 22. Troll polonii said

  Ciekawe dlaczego w Polsce nie ma pomyslu na przyjecie 14 milionow Polakow, ktorzy kiedys budowali Polske a teraz nie ma dla nich miejsca we wlasnym kraju.
  Ale jest miejsce dla banderowcow, innowiercow, obcej armii i tzw. obcych inwestorow.

  Czy to moze o to chodzi:

  Denouncing Socialism, Practicing Fascism ?-

  https://www.globalresearch.ca/denouncing-socialism-practicing-fascism/5668288

 23. ibrahim ibn jakub said

  islam to diabelska ideologia, trzeba będzie jednak wykopać tego kałacha z ogródka od cioci, trzeba być przygotowanym na odpowiednie „stosunki” z ciapatymi kozejebcami.

 24. Janusz said

  No przecież wystarczy przeczytać Statut WEI a dowiecie się, że ten pan chce dla Polski dobrze.
  Dobrze, NO.
  Tyle tylko, że ta dobroć może być różnie rozumiana.

 25. uczciwosc said

  Ironia losu : pro-narodowy patriotyczny, duch w Polsce powojennej, socjalistycznej był nieporównywalnie większy, niż w obecnych zdradzieckich, bolkowych czasach.

 26. Troll polonii said

  25
  Uczciwosc

  Pelna zgoda
  Nie mielismy zadnych klopotow identyfikacja narodowa.
  I nie meilismy tylu bezuzytecznych dyskusji na temat religii.
  Praktykowalismy religie a mniej dyskutowalismy, kto kim byl w hierarchii koscielnej.

 27. Fabik said

  Macie rację z jednością moralno-polityczną narodu w PRLu ale tylko częściowo. Jedność była, ale oparta na iluzji.

  Dlaczego polscy(?) biskupi w 1965 roku prosili biskupów niemieckich o przebaczenie i pisali tam o „poczdamskich ziemiach zachodnich”?

  Dlaczego kardynał Wyszyński publicznie modlił się o „dar wiary” dla biskupa Wojtyły?

  Teraz iluzje się rozwiały. Nastąpiło odsłonięcie, apokalipsa.

 28. Voodoosch said

  Polin bedzie krajem tranzytowym. Ukraincy przyjada, popracuja pare lat, dostana paszport polski/UE i wsio do Niemiec, czy tam dalej. Tylko polski rzad (nie wazne, ktory no bo i tak kazdy jest sterowany) ma za cel w tej imigranckiej rotacji, trzymanie w Polsce okolo 5 milionow Ukrow non stop. Czyli jak 500 tys. w danym roku dostanie paszporty to 500 tys nowych trzeba wpuscic. To samo z jakimis tam Filipincami czy Hindusami. Tylko jeden narod przyjedzie tu mieszkac na stale, ale oni nie beda musieli pracowac.

 29. Wieloimienny said

  Voodcośctam @

  „Polin bedzie krajem tranzytowym. Ukraincy przyjada, popracuja pare lat, dostana paszport polski/UE i wsio do Niemiec, czy tam dalej.”

  Gówno prawda! Proszę sobie pogadać z ukrami. Oni mówią, że w Polsce najlepiej i tutaj chcieliby się osiedlać. Do pracy w niemieckich warunkach te mendy się nie nadają. Proszę nie powtarzać medialnej papki!

 30. Ad. 8

  Zaczyna mnie pan de-nerwować.

  Oddawanie przeciwnikowi pola i w efekcie wzrost siły przeciwnika, to nie głupota? 🙂

 31. NICK said

  Źle Pana zrozumiałem, KrzysztofieM. (30).
  Przepraszam za (8).

 32. Ad. 31

  🙂

 33. Voodoosch said

  Wieloimienny.

  Jak dostaną za tą samą robotę 4 razy więcej to wyjadą. W Polsce najlepiej, bo nie mają alternatywy jeszcze. Ale spokojnie, przyjadą następni na ich miejsca i w ten sposób w Polsce będą miliony nowo-przybyłych, nieintegrujących się imigrantów.

 34. ech said

  https://mega.nz/#!Oj4BzIwT!CzzwH4j0y0UWpfu2OraRnoH6eKkkTLAq56dI5R8K6HU

  Anti white propaganda.

 35. Wieloimienny said

  Voodocośtam @

  I wrócą do Polski. Łajza w pracy w Holandii i Niemczech nie da rady.

  Zresztą Podkarpacie, Lubelszczyzna, Podlasie to dla nich ziemie ukraińskie i będą się tutaj osiedlać na stałe.

  Z czasem jak dostaną polskie obywatelstwo to założą jakaś partię, która z biegiem czasu wejdzie w koalicję i mamy scenariusz z Kosowa. A polactfo wierzy, że ukry wyjadą.

 36. wow said

  Trzeba uważać na tego pana. Już go pompują jako „prawicowca” i „konserwatywnego liberała” -plan minimum urwać trochę głosów Koalicji Propolskiej, szczególnie fanom Korwina. Plan maksimum to uzyskanie dobrego wyniku, wejście z kimś w koalicję i zrealizowanie tych bzdur. Wielki ekonomista, z wykształcenia historyk prawa. Łatwo ten naród duraczyć.

  Swoją drogą skoro reaktywowali z jednej strony reżimowego katolika, a z drugiej „wybitnego ekonomistę” to znaczy, że na serio się boją narodowców nawet takich w wersji lekkiej, bo to tej będącej w powijakach koalicji mają zabierać głosy.

Sorry, the comment form is closed at this time.