Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Finlandia: Żołnierze Odyna polują na pedofilów. Według policji to “mowa nienawiści”.

Posted by Marucha w dniu 2019-02-13 (Środa)

Odinin soturit, S.O.O., czyli po polsku Żołnierze Odyna, to zarejestrowane oficjalnie antyimigranckie stowarzyszenie założone w Kemi w Finlandii w październiku 2015 roku.

Grupa powstała w odpowiedzi na coraz liczniejsze przestępstwa migrantów przybywających do Finlandii w związku z kryzysem migracyjnym.

Stowarzyszenie zaprzeczyło twierdzeniom mediów, że jest rasistowską lub neonazistowską grupą. Oprócz Finlandii podmioty powiązane z Żołnierzami Odyna powstały w Australii, Szwecji, Estonii, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, Belgii, Kanadzie, Niemczech.

Odinin soturit rozpoczęli obywatelskie patrole również w Szwecji – w marcu 2016 roku, maszerując w kilku miastach i miasteczkach, jednak spotkali się z opozycją ze strony Antify i innych lewackich grup. W Göteborgu sami musieli prosić policję o ochronę swoich patroli.

W ostatnich dniach o organizacji znów jest głośno. W połowie stycznia pisaliśmy iż policja z Oulu poinformowała, że doszło do licznych przypadków przestępstw seksualnych popełnionych na nieletnich dziewczętach.

Podejrzanymi również są imigranci pochodzący z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy ubiegali się o azyl. Policja poinformowała o śledztwie wobec czterech z nich, których podejrzewa się o gwałt i wykorzystywanie seksualne dzieci.

Również Żołnierze Odyna zareagowali na te zbrodnie. Opublikowali przed paroma dniami nagranie, w którym zamaskowani członkowie ruchu ogłaszają, że Finlandia jest opanowana przez seks-turystów” z Bliskiego Wschodu, którymi są imigranci z tego regionu.

W filmie, do którego można włączyć napisy w języku angielskim i arabskim, działacze ujawniają, że grupa tworzyła fałszywe profile w mediach społecznościowych, pozując jako młode dziewczyny. Dzięki temu można nawiązać kontakt z pedofilami szukającymi kontaktu seksualnego z młodymi dziewczynami w Internecie.

Jak twierdzą Żołnierze Odyna, władze niewiele robią w tej sprawie i sami obywatele muszą chronić swoje dzieci.

Jednak grupa podkreśliła, że ​​polowanie dotyczy zarówno “krajowych pedofilów, jak i gwałcicieli wszystkich kolorów”.

„Gwarantujemy, że randka z nami będzie niezapomniana. Nie martw się, nie zadzwonimy na policję” – stwierdził zamaskowany mężczyzna na nagraniu.

Fińska policja i Biuro Prokuratora Generalnego badają, czy wideo Żołnierzy, w którym deklarują oni polowanie na gwałcicieli i pedofilów, stanowi mowę nienawiści i podżeganie do przemocy.

DziennikNarodowy
https://medianarodowe.com

Komentarzy 9 do “Finlandia: Żołnierze Odyna polują na pedofilów. Według policji to “mowa nienawiści”.”

 1. Zerohero said

  W przyszłości powinni zapolować również na tych „policjantów”. Finlandia jest pod okupacją, a „policjant” pilnujący aby Finki mogły być bez przeszkód gwałcone przez czarnych, zasługuje na potraktowanie przez miejscowych ruch oporu.

 2. by said

  To , że polują to nieważne. Najważniejsze, czy coś upolowali.

 3. Zerohero said

  Zwracam uwagę na odlot żydowksich okupantów podszywających się pod fińską policję. Oni nie przestrzegają przed samosądem, ale przed uczuciem nienawiści. Goj nie ma prawa do uczuć.

 4. bryś said

  Co oni mają z tą k…wa miłością. Zrzygać się idzie.

 5. lopek said

  „Fińska policja i Biuro Prokuratora Generalnego badają, czy wideo Żołnierzy, w którym deklarują oni polowanie na gwałcicieli i pedofilów, stanowi mowę nienawiści i podżeganie do przemocy.”
  ========
  Jeżeli już przed wejściem kolorowych na pontony – czarci pomiot nakazuje w kraju docelowym – gwałcić im białe dzieci – to staje się oczywistym, że każdy sprzeciw przeciwko tym gwałtom – z automatu staje się mową nienawiści. Zresztą po to ukuto ten orwellowski termin – aby na gorąco czynić bezbronnym – próbującego się bronić – białego człowieka.

 6. Voodoosch said

  Zle podchodza do tematu.
  Po pierwsze: Jestesmy grupa obywatelska sledzaca i wylapujaca pedofilow, gwalcicieli itp. (nie zaznaczamy, ze imigrantow, tylko, ze wszystkich, a pozniej i tak wylapujemy imigrantow).
  Po drugie: Zbieramy dowody na pedofila (rozmowy w internecie, zdjecia, swiadkow itp) Nagrywamy cale akcje „przejecia” delikwenta, wzywamy policje i sprawa jest kierowana do sadu.

  Tak robi grupa w UK i ma duzo sukcesow.

  Naucz sie zasad gry jesli chcesz grac. Nawet jesli sa one popie****one.

  Zaraz powsadzaja Zolnierzy do wiezien i tyle bedzie z „czyszczenia” kraju z pedofilow.

  Jest tez druga mozliwosc. Robisz wszystko pokryjomu, incognito (wbrew glupiemu prawu).

 7. revers said

  Arabusy tez sie nie pieprza jezdza po polin jak po starej kobyle w gangach na komore na polskich rejestracjach i dymaja polskie kurwiszonki albo zalatwiaja pracki w arabskich burdelach w Berlinie i na zachodzie. Ostatnio widzialem wypasionego suva z rejestracja na zamowienie Z3MERBH i rabskie ustawki w polin.

  reszta niech abw lub policja sie zajmie chyba ze sa to ich wtyki na polin lub wtyki mossadu i moga wiecej jak obywatel obey.

 8. revers said

  Zniknal moj wpis o arabskich gangstach wypasionych suvach na polinskich znaczonych rejejestracjach zaczynajacych sie na Z3…. , no ale to nie moja sprawa, jesli mozna juz w polin legalnie palic arabska sisze i dymac na miejscu lub wywozic do zachodnich burdeli polinki, a ogladaja sie za finlandia jak pod nosem tego pelno.

 9. ech said

  https://mega.nz/#!v65wGYrI!kYGon7d0eSae8dLZaSKUNoW2T1aaRzMtDSYr4qLBJRo

  Pochodzenie Jechudim

Sorry, the comment form is closed at this time.