Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  brys o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Lvz o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  wewewe o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Hańba na Narodowym. Izrael i USA poniżają Polskę

Posted by Marucha w dniu 2019-02-14 (Czwartek)

Jeszcze przed najważniejszą częścią konferencyjnych rozmów amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo wezwał Polaków, by rozstrzygnęli kwestie związane ze zwrotem mienia ofiar Holokaustu.

Rok po nieudanej próbie zawalczenia przez Polskę o swoją godność przy okazji nowelizacji ustawy o IPN, Żydzi z wykorzystaniem amerykańskiego zaplecza, ostatecznie sprowadzają Polskę do parteru.

[A Polacy na to: „A co ci to przeszkadza?” – admin]

Polskie władze mogły się spodziewać takiego obrotu sprawy i dlatego tym bardziej pewny były zrobić wszystko, żeby do konferencji w Warszawie nie doszło Były ambasador Izraela w Polsce Szewach Wiess mówi, że konferencja w Polsce to prestiż dla Polski, a prestiż daje siłę.

Szkoda, że Izrael nie zorganizował tej konferencji u siebie, czyżby nie chciał tego prestiżu dla siebie? Netanjahu w kuluarowych rozmowach z zaprzyjaźnionymi państwami arabskimi mówi o wojnie z Iranem. Kiedy Iran reaguje na te skandaliczne słowa?

MSZ Izraela prostuje wypowiedź swojego premiera twierdząc, że mówił on o: „otwartych spotkaniach z najważniejszymi krajami arabskimi, które razem z Izraelem otwarcie rozmawiają o wspólnych interesach w zwalczaniu Iranu”. Jednocześnie MSZ Izraela stwierdził, że reakcja Iranu na słowa premiera Izraela to kolejny dowód na to, w jakiej psychozie żyją Irańczycy.

Tymczasem żydowski korespondent agencji Associated Press Aron Heller napisał na Twitterze, że Netanjahu wyraźnie powiedział „milchama”, co oznacza po hebrajsku „wojnę”. Jeśli założyć nawet, że to przejęzyczenie i przyjąć za oficjalne stanowisko Izraela wersję po poprawkach, to również ona jest szokująca, bo jest w niej mowa o robieniu interesów na konfrontacji z Iranem. A przecież konferencja w Warszawie miała być formą troski o pokój i demokrację na Bliskim Wschodzie (sic!).

Tymczasem drugi dzień obrad pokazuje nam obraz dwóch kolonizatorów, którzy zjechali do swojej kolonii podyskutować o tym, jak podporządkować sobie inną zbuntowaną kolonię.

Nie ma to, jak zorganizować sobie zjazd, na którym omawia się własne interesy na koszt polskiej kolonii. Niech polski podatnik płaci, przecież Polska to bogaty kraj, stać nas.

Wiceprezydent USA Mike Pence w agresywnym tonie wskazuje na Iran jako główne zło na Bliskim Wschodzie, zapewnia Izrael o amerykańskiej przyjaźni i wygraża paluchem krajom Europy Zachodniej, za to że te bez zgody USA, próbują prowadzić własną niezależną politykę względem Persów. Mówi o tym, że USA zbiorą grupę państw które poprowadzą do krucjaty przeciwko Iranowi.

Żeby jeszcze bardziej obrzydzić światu Iran mówi, że Iran prze do kolejnego holokaustu. Jak widać władze USA i Izraela posuwają się bez mrugnięcia okiem się do wykorzystania tragedii holokaustu w rozgrywkach politycznych.

Rolą Polski jest siedzieć i słuchać tego co mają jej do przekazania „mądrzejsi”.

Sytuacja wydaje się być bardzo poważna, bo podobne wypowiedzi poprzedziły kiedyś ataki USA na takie kraje jak Irak, Libia czy Syria.

Zresztą czego się można spodziewać skoro w najbliższym otoczeniu Trumpa jedną z bardziej wpływowych postaci jest jego zięć Jared Kushner, który jest z pochodzenia Żydem a jego ojcem jest bliski przyjaciel premiera Binjamina Netanjahu.

Polski MSZ i kolejne nasze rzekomo polskie rządy kompromitowały się na przestrzeni ostatnich 30 lat wielokrotnie, ale to wydarzenie przejdzie do historii, jako jedna z największych kompromitacji w historii naszej dyplomacji. Izrael i USA nas poniżają, a do tego pogarszają się nasze relacje z Iranem, Libanem, Chinami, Turcją czy Rosją.

Krzywo na organizację tej całej hucpy patrzą też Francja Niemcy i Wielka Brytania. A tyle było zapewnień ze strony naszego MSZ, że konferencja nie ma antyirańskiego ostrza. Polsce przybywa problemów na jej własne życzenie i za jej własne pieniądze. Polska nie potrafi się odnaleźć kompletnie w realiach współczesnej geopolityki, dryfując na mieliznę emocjonalnej i nieracjonalnej polityki.

[Po co udawać, że „Polska nie potrafi się odnaleźć”? Przeciwnie, polskojęzyczne kundle USA i Izraela świetnie odnajdują się w swojej roli. A Polakom nic to nie przeszkadza. – admin]

W tle do tej monty phytonowskiej konferencji, mamy jeszcze dziennikarkę amerykańskiej stacji, która stwierdziła, że Żydzi z getta walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi.

Czy te słowa wypowiedziane mniej więcej w tym samym czasie kiedy przedstawiciel administracji rządowej USA oczekuje od Polski zapłaty Żydom, to przypadek?

Mam co do tego poważne wątpliwości. Polska już raz poparła bezwarunkowo USA w jego awanturze z Irakiem nic na tym nie zyskując poza stratą kilkunastu żołnierzy i milionów złotych.

Jak widać, nie potrafimy wyciągać wniosków.

Arkadiusz Miksa
https://prawy.pl/

Komentarzy 38 do “Hańba na Narodowym. Izrael i USA poniżają Polskę”

 1. revers said

  Jak by bylo malo w Monachium na spotakaniu NATO …

  „Szef NATO Jens Stoltenberg deklaruje, że „Sojusz nie ma zamiaru” rozmieszczać nowej broni atomowej w Europie. Ale Polska jest wśród krajów, które dystansują się od wykluczania z góry takiej odpowiedzi na działania Rosji.”

  https://www.dw.com/pl/czy-rosja-podzieli-nato-za-pomoc%C4%85-inf/a-47521460

  jeszcze zatomizuja polacken, ktorzy nie chcieli miec za Gierka elektrowni atomowej w Zarnowcow, protestow bylo bez liku ale na gwalt glowice atomowe w kazdej wsi i zagrodzie, szcegolnie na Mazurach przy obwodzi Kaliningardzkim i przy Bialorusi.

  Rosja ma sie czynnie wlaczyc w normalizacje w Afganistanie ale o tym ze Poroszenko i Timosiewicz chca NATO wpisac do ukrainskiej konstytucji , cisza po co draznic Moskwe przed kolejnymi atakami NATO.

 2. Birton said

  Polska Żydowska Republika Bananowa pod amerykańskim powiernictwem.
  To już końcówka, czy jak?

 3. Wieloimienny said

  Co się żydom dziwić? Jak im się kretyni trafiają do oskubania i jeszcze nawet do tego zachęcają to ich oskubią. Kto by nie skorzystał na takiej okazji? Większych frajerów od Polaków żydzi na tej planecie chyba nie znajdą.
  Cały ten żydowski paskudny styl bycia i życia bierze się z tego, że im ludzie na świecie pobłażali i dawali się dymać. A z bandytami trzeba ich metodami i finisz, a nie się ciaćkać i litować.

  Nie mogę tylko zrozumieć Polaków. Czy to jakiś syndrom sztokholmski, czy efekt potężnej inżynierii kontroli umysłu, wtłaczanej do głów już w dzieciństwie przez reżym za pomocą faszystów w szkole? Ze szkoły pamiętam tylko kilka rzeczy:
  1) nieustanne pierdolenie o cierpieniach narodu, o powstaniach które trzeba było zrobić, choć nie mieliśmy szans, wieczne wielogodzinne kolorowanki z mapą rozbiorów.
  2) mickiewiczowskie wiersze, Polska musi cierpieć za inne narody i temu podobne brednie
  3) piosenki i propaganda o unii
  4) jeszcze coś tam było na innych przedmiotach, ale nic nie pamiętam poza tym, jak dokuczano nauczycielom i jak nauczyciele często niesprawiedliwie oceniali niektórych z nas uczniów.

  Jaki naród taka szkoła wytworzy?

  Do tego rodziny, które są urobione przez tę szkołę i dzieciom nie przekażą dobrych wzorców.

  Na Kościół nie ma co liczyć. Tam tylko kasa, święta Kremówka od ucałowania koranu i kazania o PiS.

  Dodajmy do tego, że taki Polak wstaje o 4:30, żeby na 6:00 być w pracy. Potem pracuje do 14:00 (czasem dłużej). Następnie, zanim się przebierze i wróci do domu to jest 15:00. Zje obiad, musi często coś jeszcze kupić, wysłuchać żony, syna, córki, coś załatwić. I potem zostaje mu godzina, dwie, to usiądzie przed telewizorem, z którego wieje gównem. I to ta telewizja zniszczyła nasz naród do cna.
  Czy taki człowiek ma czas zająć się sprawami otaczającego go świata, pomyśleć o kraju?

  W warunkach obecnej cywilizacji i postępu technologicznego pokonanie całego tego łajdactwa jest trudniejsze niż by to było np. w Średniowieczu. Nawet internetem, tym niekontrolowanym jeszcze do końca źródłem wymiany informacji nie jesteśmy w stanie nic zmienić.

  Po dłuższej przerwie włączyłem tv. a tam Błaszczak mówi, że zjazd tych palantów w Warszawie to sukces geopolityczny Polski.
  Z jednej strony można się trochę pośmiać.

 4. Birton said

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/benjamin-netanjahu-polacy-pomagali-niemcom-zabijac-zydow/tfjkz2s?utm_source=onetpush&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_push
  Netanyahu, ty izraelski psie, do budy!

 5. Sapere audi ! said

  Wybieramy parlamentarzystów anty-polaków. Naród jest ogłupiony. Winne są antypolskie media dla Polaków. Nie rozumiem jak można być zainteresowanym antypolskimi „wiadomościami” ? – Jesteś Polakiem, a interesuje Cię ściek płynący z Gazety Wybiórczej, tefauenu ( TVN)? Państwo nie broni dobrego imienia Polaka ! Po co tracimy czas i chodzimy na wybory ? Przez naszą frekwencję antypolskie ścierwa zasiadać będą w polskich ławach poselskich do końca istnienia Polski. Anty-Polacy szydzą z naszej naiwności, łatwowierności i bezwzględnie to wykorzystują. Zgromadźmy się w każdym mieście i wsi ! Pokażmy ilu nas jest ! Okaże się komu Ojczyzna miła, a kto ma Ją gdzieś. Dla nienawidzących Polski obecnie jesteśmy stadem baranów, wyjątkowo spolegliwym, uległym na kontrolowany wypas.

 6. Birton said

  Ja, w pracy, do niektórych kolegów oddanych sprawie, zwracam się głośno, podając rękę, z następującym powitaniem:
  „Sława Wielkiej Polsce, po trzykroć”
  odpowiedzi:
  „Sława Wielkiej Polsce, po trzykroć”
  albo ”
  „Po trzykroć sława!”
  Ci, którzy słyszą, nie wiedzą co wybąkać.

 7. Ale dlaczego? said

  Z tego kundlowania pisiorów kaczora wnoszę, że cała hucpa z ustawą IPN była zrobiona po to, by Rzydzi mogli nas poniżyć i oskarżyć o antysemityzm.
  Bez znaczenia, że to się kupy nie trzyma.
  Większość ogłupionego świata Zachodu i tak to kupi.
  Tak jak gazowanie Syryjczyków przez Asada, czy sprawę Skripalów.
  Już to kupiła. Odpowiednio mendy w mendiach już to przedstawiają od roku.

  Kaczor dostał taki rozkaz.
  To syjonistyczna kukiełka, tak jak jego zimny brat.
  Jak i reszta głupich lub agenturalnych pisiorów.
  Od dawna samoloty z szachownicą stacjonowały w Kuwejcie, brały udział w ćwiczeniach z Rzydami. Przeciwko komu? Iranowi.

  Pamiętajcie i linkujcie znajomym:

  J. Kaczyński: „Izrael to cud naszych czasów”:

  L. Kaczyński: „Choć rządy w Polsce się zmieniają, polityka wobec Izraela się nie zmieni”:

 8. hhh said

 9. revers said

  Gowin wniebowziety, uwaza ze POlska weszla do wyzszej ligi dyplomatow
  http://polityczek.pl/uncategorised/10085-gowin-o-konferencji-bliskowschodniej-przenosi-polske-do-wyzszej-ligi-dyplomatycznej?fbclid=IwAR0IVU0LuXQfodaXOC9pRfa3F_GF3NylP0TkEElri6Rd4JN3-vkQCosrRWw

 10. sanning said

  To nie pomyłka tylko celowe działanie.
  To było zaplanowane przez departament stanu .
  W połączeniu z zadaniem wypłaty odszkodowań wszystko się składa w jedną całość.
  To też było zaplanowane w celu pokazania miejsca Polski w szeregu.

 11. Lily said

  Re 4;Briton
  Xdisciple,pulling away the veil of deception.
  https://xdisciple.blogspot.com/2012/05/michael-
  and leo-greenberg-talented-and.html

 12. hulajdusznik said

  Wyrzućcie wreszcie te cholerne telewizory! Nie szkoda wam czasu, nerwów i pieniędzy? Ujadaniem nic nie zrobicie. Jeszcze to do was nie dotarło? Polska jest pod okupacją! Ileż to razy trzeba wam powtarzać? Szykujcie się na najgorsze. Przygotowujcie się na przetrwanie. Pomyślcie o konspiracji. Uświadamiajcie najbliższych i takie osoby, które rokują jakąkolwiek nadzieję na wyzdrowienie. Na zakute łby szkoda waszego zachodu. Chłop, który ma jaja, wie, co dalej robić.

 13. Lily said

  Re12;Lily
  Strona istnieje, jest BLOKOWANA w
  wieku krajach.
  Wpiszcie w wyszukiwarke.
  https://xdisciple.blogspot.com

 14. Lily said

  Re 11;Lily
  Strona istnieje.

 15. ech said

  https://mega.nz/#!arhkDQKA!AWhg_JneLSo_E0DsgHhkgYuum9wj1_jU1nHiy8P20Fg

  „Gods Chosen” – sam zdecyduj.

 16. ech said

  https://mega.nz/#!frh2wQKI!8aSlyAYkRadzGfU6l4EV8v-pL8IEu-dunvxVzBovkzQ

  Jak chrześcijanie zwalczali lichwe

 17. ech said

  https://mega.nz/#!yigEBYgQ!FLbdltDDo1ZVGfqlWqgInIXCT7pi9MCm7i_w9C1gpL8

  Liberal -bolszewik, tluk narcystyczny daje popis Niemcom.

 18. Sołtys said

  Panie Gajowy.Z moich własnych obserwacji wynika że coraz bardziej Polakom to jednak przeszkadza i coraz więcej moich znajomych zaczyna rozumieć co jest grane.Wynika to w głównej mierze z edukacji w internecie takiej jak np.w Gajówce.Wczoraj pozytywnie mnie zaskoczył mój kolega który jest radnym powiatowym ,mianowicie na początku naszego spotkania ,komentując ten cyrk z Warszawy rzucił do mnie tekst.” I co wynika z tego że Izrael rządzi Polską?Dodam że jest on osobą którą bym nigdy nie posądzał o „antysemityzm”, a jechał po Ickach jak po łysej kobyle i wychwalał Iran.Tak że jakieś tam zmiany są, a ten przypadek nie jest odosobniony.

 19. lopek said

  „Hańba na Narodowym. Izrael i USA poniżają Polskę”
  =========
  Nie! Oni poniżają Polaków – bo Polskę to czarci pomiot ostatecznie zamordował w ubiegłym wieku.
  Wniosek?
  Łatwo jest poniżać sieroty – po obojętnie jakim państwie – to i poniżają.

 20. Dictum said

 21. Parapsychopatolog said

  Truizmy, ale trzeba powtarzać cały czas:
  – Wszelką odpowiedzialność – w tym materialną za skutki II WŚ ponoszą Niemcy.
  – Niemcy wypłaciły już odszkodowania żydom.
  – żydzi za „holo coś tam” DOSTALI ZIEMIE PALESTYŃSKIE NA SWOJE PAŃSTWO.
  – Majątek bezspadkowy przechodzi na własność gminy/państwa.

 22. Marucha said

  Re 18:
  Chciałbym w to wierzyc.
  Ale jest już za późno.
  Odtworzenie populacji utraconych na zawsze milionów Polaków jest już niemożliwe. Polki nie zaczną nagle rodzić po dwanaścioro dzieci.

 23. Marucha said

  Re 10:
  Oczywiście wszystkie „pomyłki”, przypisujące Polakom (współ)sprawstwo rzekomego Cholo-kał-stu, zakladanie obozów itp. są CELOWE i ZAPLANOWANE.
  Głosić klamstwo przez megafony przed calym światem – a sprostowania umieszczać drobnym drukiem na ostatniej stronie jakiegoś lokalnego pisemka – to przecież stała taktyka tych obrzezańców.
  W efekcie liczba fałszywych informacji rośnie o wiele szybciej, niż prawdziwych.

  Jaki to ma wplyw na wyszukiwanie informacji? Chyba nie muszę wykladać kawy na ławę.

 24. Troll polonii said

  Wywalczylismy sobie solidarnie wielkiego sprzymierzenca za oceanem.Marzyla nam sie Ameryka tak bardzo, ze sprowadzilismy ja sobie do kraju.
  I dopiero teraz wiemy, ze wreszcie znajdujemy sie w tak doborowym towarzystwie na jakie sobie zasluzylismy:
  Polscy ambitni dzialacze zydowsko-ubeckiej rewolucji od lat probuja nam- czesto skutecznie- zabic pamiec okrucienstw II wojny. swiatowej ..
  Nas juz nie interesuje ile wycierpial polski narod w czasie niemieckiej okupacji, i z jakim trudem odbudowalismy kraj.
  Po 75 latach okrutnej, wyniszczajacej wojny, rzad w Polsce – tej wyzwolonej i demokratycznej- urzadza skandaliczna konferencje nawolujaca do wojny miedzy narodami!!!

  I jeszcze do tego upatrzylismy sobie jedna idiotke, ktora pyskuje na zachowanie Polakow w czasie II wojny swiatowej!!.

  Toz przeciez cala ta konferencja to jest antypolska, wojenna propaganda!!!
  Juz Trump , w czasie wizyty w Polsce, opowiadal pierdoly o powstaniu warszawskim a jego sziksowata coreczka poszla zwiedzac muzeum zydowskie.
  Mamy to, o co walczylismy z ‚rezimem’ PRLu!
  Marzyla nam sie Ameryka. I sprowadzilismy ja wreszcie z wielkim trudem i jeszcze wiekszym kosztem do siebie.
  Nakarmimy, wspomozemy finansowo i razem ruszymy w boj! My w pierwszym szeregu… a inni potem
  I zmienimy obraz historii Polski i swiatu oglosimy prawdziwe dzieje naszego sezonowego panstwa

  Bo teraz sie okazuje, ze nie tylko same zydy zginely w Oswiecimiu.
  W czasie II-ej wojny swiatowej , w calej Polsce mordowano wylacznie zydow!

  A te obecne milioniery co nam te wolnosc i demokracje wywalczyly, a sami sie na niej dorobily – to nam teraz serwuja swiatowe widowisko …zgrozy i kolejnego ludobojstwa..na Polakach.

  Nam juz nie wystarcza zniszczenie demokratycznej, suwerenneij i niezrzeszonej Jugoslawii…
  Cala Europa ma stanac w ogniu, zeby Nerony swiata mialy ucieche..

  Poczytajcie co o nas pisza niezalezne media swiatowe:

  „War Summit” or „Peace Conference” in Warsaw: Netanyahu Demands Mass Murder of Iranians –

  https://www.globalresearch.ca/war-summit-or-peace-conference-in-warsaw-netanyahu-demands-mass-murder-of-iranians/5668678

 25. Troll polonii said

  Poles collaborated with the Nazis’: Netanyahu reignites Holocaust spat with Poland in Warsaw — RT World News

  https://www.rt.com/news/451512-netanyahu-poland-collaboration-nazis/

 26. Marucha said

  Re 24:
  Tak jest.
  Ogromna większość Polaków ma dokladnie to, na co zasługuje i o czym marzyła: rolę kopanego w dupę parszywego kundla, który choćby nie wiem jak się starał, choćby lizał swemu panu podeszwy od butów – i tak dostanie kolejnego kopa i wiadro gówna wylane na leb.

  Więcej szacunku dla Polaków i Polski mieli sowieci.

 27. Wieloimienny said

  Gajowy Marucha @

  Niestety tak jest. Maja to czego chcą.

  Czasami zastanawiam się czy Pan Bóg ocali ten naród czy też nie zrobi tego i pozwoli, żeby go żydzi zlikwidowali. Tak na logikę, to Polacy służą złemu i kary opisane w Apokalipsie św. Jana się temu narodowi należą. A to, że Czestochowa, że Maryja Królową Polski. Czy to coś zmieni? Najwidoczniej mamy zniknąć ze świata jak Sumerowie, Etruskowie, Inkowie itd.

  Mimo wszystko jest jakiś promil ludzi, którzy nie chcą, aby do tego doszło. Mają chęci, ale z kim działać i jak? I czy aby napewno warto?

 28. Marucha said

  Re 27:
  Polacy z narodu, który był ongiś przykładem dla innych, który był kwintesencją cywilizacji łacińskiej – stali się najpierw narodem głupim, a w ostatnich latach także podłym i służącym złemu.
  Mierząc ludzką miarą – nie ma dla nich ratunku.
  Czy Bóg ich ocali?

 29. Olo said

  Zamiast jazgotać, jak słusznie zauważa Pan Hulajdusznik, należy przgotowywać się do obrony przed żydowskim terroryzmem i bandytyzmem. Wykopać przysłowiowy karabin dziadka. Innej drogi dla nas nie ma. Możemy się szykować na najgorsze. Znowu walka o przetrwanie.

 30. NICK said

  Gospodarz. (28). „Czy Bóg ich ocali?”

  Nie ma takiej możliwości.
  Bóg jest Sędzią Sprawiedliwym a zatem… .

  Są i inne na ‚nie’.
  Każdy sobie dośpiewa.

 31. salamati said

  Administrator USraela zada zaplaty zydom a za co ?!!!!!!!!! Nie ma zadnej podstawy prawnej doroszczen zydowskich -mienie bezdziedziczne ,ktore od czasow starozytnego prawa rzymskiego przypada panstwu ktorego ten zmarly spadkodawca byl obywatelem i taka zasada zrodzona jeszcze w starozytnym prawie rzymskim zostala recypowana przez wszystkie kraje cywilizowane.(moze do tej pory nie wszystkie sa cywilizowane) W usa jest taka sama zasada jak i w POLSCE. MIENIE BEZDZIEDZICZNE PRZYPADA PANSTWU KTOREGO zmarly byl obywatelem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.To co sie teraz dziej to hanba dla POLSKI i POLAKOW: Zobaczcie na Prawda.xlx.pl prawdziwe nazwiska w rzadzie i nie tylko w wojsku kultorze itd.Pozdawiam prawdziwych POLAKOW..

 32. salamati said

  Przeczytaj na Prawda.xlx.pl prawdziwe nazwiska „elity polskiej”

 33. ttt said

  Najwyższy czas powołać po cichutku Polską Armię Podziemną

 34. Troll polonii said

  28
  Marucha
  Polacy nigdy nie byli kwintesencja cywilizacji lacinskiej, ale byli wiernymi slugami Pana Boga i ojczyzny.
  Teraz uroczyste msze zalobne odprawiamy…przechrztom i zdrajcom.
  Ogladam ten spektakl w Kosciele sw. Aleksandra w Warszawie w intencji pana Olszewskiego i wierzyc mi sie nie chce!

  Pomordowane katolickie polskie generaly nie zasluzyly sobie na ZADEN pochowek.

 35. revers said

  kolejna petycja o odrzydzenie Polski?

  https://medianarodowe.com/nie-dla-zydowskich-roszczen-petycja-do-polskiego-rzadu/

 36. Marucha said

  Re 35:
  Petycja do bandyty żeby się poprawił….

 37. Marucha said

  Re 34:
  Nieprawda.
  Polska Złotego Wieku była najbardziej zbliżoną do ideału cywilizacji łacińskiej. Polegam tu m.in. na opinii prof. Konecznego.
  Nie było drugiego takiego kraju. Bo niby który?

 38. NICK said

  Trollu.
  Nie męcz Gospodarza, poproszę.

  ON ma jeszcze parę spraw do załatwienia.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: