Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Siekiera_Motyka o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Maciejasz o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Co wpływowi Żydzi sądzą o nie-Żydach?

Posted by Marucha w dniu 2019-02-18 (Poniedziałek)

George Orwell sugerował, że ten, kto rządzi przeszłością ma w swoich rękach przyszłość; zaś ten, kto kieruje teraźniejszością, ma władzę nad przeszłością. Naszymi dyskusjami nie jesteśmy w stanie zmienić przeszłości, ale mamy możliwość zmieniania jej percepcji.

Zniekształcając przeszłość, pomijając pewne jej elementy lub świadomie wyostrzając inne, aby uczynić z nich narzędzie manipulacji i propagandy, tworzymy obecny dyskurs, który wyznaczy tor przyszłych wydarzeń i życia następnych pokoleń.

Pomijając wszelkie zarzuty o antysemityzm, wypominanie wykorzystywania „Holokaustu” do budowania mitu i wielkiego biznesu, trzeba się zastanowić nad kilkoma wypowiedziami bardzo wpływowych przedstawicieli społeczności żydowskiej, z których bynajmniej nie wynika, by „Naród Wybrany” chciał twórczego dialogu z resztą cywilizacji. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego w te narracje wplecione są myśli tak godzące w godność ludzką?

Nieżyjący już lider Chabad Lubawicz – Menachem Mendel Schneerson – ten sam, przy którego grobie Ivanka Trump wraz z mężem Jaredem Kushnerem modliła się o zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA, miał powiedzieć:

Zepsuj młodych i zrób z nich zboczeńców – a zdobędziesz naród! Takie jest nasze motto. Pozbawimy wasze społeczeństwo młodych ludzi, degradując ich seksem, muzyką rockową, przemocą, alkoholem, paleniem papierosów, narkotykami, czyli wasze społeczeństwo pozbawimy przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy wskaźnik urodzeń. […]

Najważniejszy jest pieniądz. Pieniądz robi wszystko. Pieniądz to władza. Pieniądz to siła. Człowiek posiadający pieniądze ma broń, najbardziej zaawansowana broń, i armię najemników. Pieniądz posiada media, które ogłupiają miliardy ludzkiego bydła. Pieniądz przekupuje ludzi, których potrzebujemy. Pieniądz eliminuje tych, którzy nie chcą nam ulec. Pieniądz wysadza w powietrze tych, którzy się nam sprzeciwiają. O wszystkim decyduje kapitał i przejmowanie władzy.

Ćwiczymy nasze umiejętności w gromadzeniu kapitału i przejmowaniu władzy od ponad 3.000 lat, i nikt nas w tym nie pokona. Wy (bydło) nie macie pieniędzy. Wy (bydło) nie macie władzy. I wy (bydło) nigdy nie będziecie mieć pieniędzy i władzy. Nie damy wam żadnych pieniędzy, ani żadnej władzy!

Biorąc pod uwagę fakt, jak wpływowy jest ruch Chabad Lubawicz i jak jego doktryna wspiera logikę działania państwa Izrael, należy zastanowić się w jaki sposób prowadzić rozmowy o naprawie świata z ludźmi, którzy myślą tak samo jak Schneerson?

Menachem Begin, premier Izraela w latach 1977-1983 oraz laureat Pokojowej Nagrody Nobla, był jeszcze bardziej dosadny:

Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. […] Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.

Czy takie słowa powinna wypowiadać osoba nagrodzona pokojowym Noblem?

Najdalej jednak poszedł w swych sądach na temat człowieka inny członek Chabadu, rabin Yitzhak Ginsburg, który stwierdził:

Dusze nie-Żydów są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. […] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA (z komórki ciała Żyda) jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego. […] Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła (bowiem) życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda.

Nie wiadomo czy to USA roztacza parasol ochronny nad Izraelem czy może mamy do czynienia z sytuacją odwrotną. Faktem bezspornym jest to, że jeżeli najważniejszymi sektorami gospodarek i rządów kierują osoby o poglądach podobnych bądź identycznych do powyższych, to jakiekolwiek próby zaprowadzenia porządku na świecie, są uzależnione od tego jak mocno zbliżone są w swym wydźwięku do postulatów radykalnych talmudystów.

Ważniejszym pytaniem jest to, dlaczego polscy politycy tak bardzo boją się w polemice z Izraelem przywoływać podane tu wypowiedzi, skoro one ewidentnie pokazują, kto jest stroną prowokującą?
[Bo sami są Żydami, mamzerami albo szabesgojami – admin]

Marcin Kozera
https://zmianynaziemi.pl/

Komentarzy 15 to “Co wpływowi Żydzi sądzą o nie-Żydach?”

 1. Voodoosch said

  Zyjemy w okresie „po”. To wszystko juz sie wydarzylo tylko nigdzie nie mozna znalezc wypowiedzi rzymian co teraz? I to jest dosc przerazajace.

 2. Piotr Podgórni said

  Panie Gajowy. Kiedy ostatnio zajrzałem do Pisma Św. to zauważyłem, że żyd jest pisany z małej litery.

  Różnica między religią a narodowością.
  Admin

 3. Niepokorny said

  Dlaczego „boja sie”? Prosze nie sugerowac, ze chcieliby polemizowac, ale sie czegos obawiaja.
  Im jakikolwiek polemika nawet nie w glowie.
  Czy pies polemizuje z przewodnikiem?

 4. Isreal said

  jak z tym do większego stada dotrzeć z tą wiedzą ………………..

 5. Isreal said

  ?

 6. Adrem said

  Trochę światła na relacje polsko-żydowskie.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/zydzi-zadaja-od-polski-zwrotu-zamku-krolewskiego-na-wawelu/

  http://www.linux.net.pl/~wkotwica/slomka/slomka.html

 7. Zdziwiony said

  (4) Do „większego stada” dociera ta wiedza o współuczestniczeniu z Niemcami.

  To, że niektórzy Polacy uczestniczyli (pośrednio lub bezpośrednio) podczas II WŚ w niemieckim mordowaniu Żydów, jest historycznym faktem.
  Dokument podpisali: Monika Krawczyk, przewodnicząca Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich i Michael Schudrich, Naczelny Rabin Polski.
  https://wiadomosci.wp.pl/polscy-zydzi-stawianie-zarzutu-antysemityzmu-wszystkim-polakom-zniewaza-tez-nas-6350841347893377a

 8. Alina said

  Pisałam już tutaj że opinia rabina Yitzhaka Ginsburga, choć szokująca dla chrześcijan, wynika wprost z treści Pisma świętego. Jest ona interpretacją, i to wcale nie rozszerzającą, zdania z Księgi Ezechiela 34:31:

  A wy, trzody moje, trzody pastwiska mego, ludzie jesteście, a ja PAN Bóg wasz, mówi PAN Bóg.

  http://biblia-online.pl/Biblia/JakubaWujka/Ksiega-Ezechiela/34/1

  Trzeba to czytać w Biblii Jakuba Wujka ponieważ zdanie to ma błędne tłumaczenie w Biblii Tysiąclecia.

  Mogą tego nie rozumieć chrześcijanie, którzy w życiu nie przeczytali Pisma świętego. To jednak ich wina.

 9. Piotr Podgórni said

  Żyd jest wytworem judauzmu. Z małej litery napiszemy chrześcijanin czy muzułmanin, ale pisząc Żyd z dużej litery wywyższamy judaizm (satanizm) ponad wszystko. Une są bardza szczwane. Nie istnieje naród żydowski. Ustawy Norymberskie przypisały żydom cechy inne niż judaizm dając początek „narodu żydowskiego”. Pózniej dzięki całopaleniu (holokaustowi) oczyszczono kłamstwo żyd z ofiar (biedaków). Tak więc ojcem „narodu żydowskiego” był sam Adolf Hitler ale żyd przed wojną i teraz to nie to samo. Ci, którzy w powyższym artykule uważają się za rasę panów to właśnie oprawcy, ludzie, którzy to organizowali.

 10. lopek said

  Czarci pomiot nie wie lub nie umie się zgodzić z tym, że wyniszczając ludzi stworzonych przez Boga za pomocą zła wszelakiego – tak naprawdę wyniszcza siebie. Bóg toleruje czarci pomiot do pewnej granicy. Granicą jest tutaj zanikanie dobra na skutek zła szerzonego przez czarci pomiot. Bogu niepotrzebny jest na Ziemi ani człowiek ani czarci pomiot – w sytuacji kiedy – dobro zostanie kompletnie wyparte. Zło ma wzmacniać dobro – inaczej pobyt czarciego pomiotu na Ziemi traci sens w oczach Boga.
  Wniosek?
  Należy zauważyć, że pomiot wykończył już niejedną cywilizację – jednak nigdy nie stanął on wobec ludzi zaczynających niemal od jaskini – jako ten spadkobierca wykończonych przez siebie cywilizacji – więc przez to stojący cywilizacyjnie i technologicznie niewyobrażalnie wyżej.

 11. peacelover said

  …..zydowskosc… a coz to takiego ??!

  religia…………………………………….NIE !!!!!!!

  narodowosc …………………………..NIE !!!!!!!!!!!!!

  choroba…………………………………TAK !!!!!!!!!!!!!!! UMYSLOWA , BO TO JEST ZBIOROWISKO POL-GLOWKOW !!!!!!!!!!!!!!

  Przeczytajcie jeszcze raz tego opetanca Ginsburga i…..chyba to jasne !!!!!!!

  ———–
  Nie takich znowu półgłówków… robią nas w konia, jak chcą.
  Admin

 12. peacelover said

  ….uczciwy nie oszukuje !!!!
  oszukuje nieuczciwy !!!! a ta NIEUCZCIWOSC wynika z talmudu, ktorego ucza sie od dziecinstwa !!!!!!
  Zwykla degeneracja umyslowa zeby isc przez zycie oszustwem !!!! To sa chorzy ludzie i nalezy ich leczyc albo likwidowac
  dla dobra ludzkosci !!!

 13. AlexM said

 14. peacelover said

  ….to znaczy, ze wszyscy ludzie na swiecie sa antysemitami oprocz ok 18 mln zydow, ktorzy sa SEMITAMI !!!!!

  Na swiecie istnieje bardzo skuteczny argument by przekonac ta garstke degeneratow (idiotow) do zdania wiekszosci !!!!!

  Zobaczymy ! Poczekamy ! Czas pokaze !!!!!

 15. Luis said

  ad.8
  dlatego należy czytać Pismo Święte z komentarzami; wg komentarza księdza Wujka jest tam przestawiony szyk wyrazów i zdanie to należy rozumieć: „wy ludzie jesteście trzodą moją…”

Sorry, the comment form is closed at this time.