Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Przemilczana kolaboracja. Jak Żydzi witali agresorów z bronią w ręku.

Posted by Marucha w dniu 2019-02-18 (Poniedziałek)

Polacy boleśnie odgryzają się Izraelowi i środowiskom żydowskim! Właśnie ujawniono wstrząsające kulisy pierwszych dni II wojny światowej na terenie naszego kraju. Co robili wtedy „polscy” Żydzi?

[„Właśnie”? Te sprawy są znane od prawie 80 lat! – admin]

Trudno sobie wyobrazić, jak władze Izraela zniosą bolesne kontrataki Polaków. W Tel-Awiwie są przecież przyzwyczajeni, że każdy rozmawia z nimi stroniąc od niepoprawnych politycznie zachowań. Wolą nie ryzykować oskarżeń o antysemityzm, którymi dzisiejsi Żydzi rzucają z niebywałą łatwością.

[Kto niby tak „boleśnie atakuje” Izraelitów? Jacyś blogerzy? – admin]

Tymczasem niepozorna Polska już napsuła im tyle krwi. A wygląda na to, że to dopiero początek! Na przypominanie o takich rzeczach, o jakich w tej chwili mówią Polacy (zarówno politycy, jak i zwykli obywatele), nie odważył się w ostatnich latach nikt.

[Nic im nie napsuła. Skąd takie kretyńskie tromtadractwo? – admin]

Wpływowy Izrael nie pozwala bowiem na mówienie o grzechach żydowskich. Chętnie za to zarzuca udział w holokauście Polakom. Polakom, którzy po pierwsze uratowali najwięcej żydowskich istnień spośród wszystkich narodów, a po wtóre – ucierpieli na tej wojnie najbardziej.

Polska prawica się zjednoczyła [sic! – admin] i postanowiła: załatwimy ich ich własną bronią. Wielu wreszcie zebrało się na odwagę. Naszą sieć lotem błyskawicy obiegają kolejne informacje o tajemnicach skrywanych przez kilkadziesiąt lat, tylko dlatego, że Żydzi stosowali antysemicki terror. Szczegóły poniżej.

„Stosując tą samą broń, jaką obecnie stosują syjoniści przeciwko Polsce i Polakom, zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni Milicji Żydowskiej”. Tak zaczyna swoją zdumiewającą publikację patriotyczny serwis justice4Poland (sprawiedliwość dla Polski). Dalej dowiadujemy się naprawdę szokujących rzeczy.
[Szokujących chyba tylko dla ignorantów – admin]

Pierwsze dni września 1939

Milicja Żydowska we wrześniu 1939 r. w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD. Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: „Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami”.

Mało kto wie także, że Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939 r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku czy Krakowie. Ten fakt zapewne dzisiejsze, wrogie Polsce środowiska żydowskie, a także rząd Izraela, chcieliby na zawsze i na wieczność zamieść pod dywan.

– W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnym – mówi prof. Krzysztof Jasiewicz. Ponadto… całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem „Polska we Lwowie”.

Mówmy też o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939 r. – apeluje justice4Poland. Miały one miejsce w licznych miejscowościach na wschodzie. Mówmy też o masowej kolaboracji Żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze. Świadkowie tamtych dni – Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman, jak również tysiące polskich świadków.

https://www.salon24.pl/

 

Komentarze 32 to “Przemilczana kolaboracja. Jak Żydzi witali agresorów z bronią w ręku.”

 1. RomanK said

  NO …..jak to kto atakuje -panie Gajowy…… my…my..salon…wszystcy nas znajom……
  ze to my….. ja ,un I nasz ogun:-))))))))
  Marek, Kojak , Skurka, Ryzy i Dziorka:-)))))
  a w Israelu gryzom z wsciekosci rence I z palcamy…..
  Powie pan sam ..nie przewiezc takich na szpicu swinska poczta?????
  Co za wszarstwo…….

 2. jjj said

  Przypominajmy Brzostowicę Małą, gdzie według politycznie superpoprawnej wikipedii:

  ” Przyjmuje się, że zginęło wówczas ok. 50 osób, w tym właściciele ziemscy mieszkający w majątku Brzostowica Mała – hrabia Antoni Wołkowicki z żoną Ludwiką, miał ponieść śmierć także jego szwagier ppłk inż. Zygmunt Wojnicz-Sianożęcki[1], a także wójt, sekretarz i kasjer gminy oraz miejscowi listonosz i nauczyciel, dnia 22 września 1939 roku inż. Witold Boretti, właściciel majątku Parchimowce i inż. Joachim Leśniewicz, właściciel majątku Zajkowszczyzna (obaj są pochowani w jednym grobie na cmentarzu w Brzostowicy Wielkiej)[2][3]. Akcją kierował specjalny Komitet Rewolucyjny w Brzostowicy Wielkiej, którego przewodniczącym był Motyl Żak. Mordu dokonała banda składająca się z Żydów i Białorusinów, którą dowodził żydowski handlarz Zusko Ajzik. Zabójstwa odznaczały się szczególną brutalnością – Wołkowiccy mieli ręce skrępowane drutem, zmuszani byli do jedzenia wapna i zakopani żywcem[”

  Przypominajmy tekst żydowskiego filozofa marksistowskiego (a wię nie polskiego nacjonalisty 🙂 ) Adama Schaffa:

  „Do wszystkich spraw, związanych z historycznie ukształtowanymi stereotypami, dołącza się dzisiaj w Polsce konkretna i chyba niewybaczalna w pamięci danego pokolenia sprawa zachowania się ludności żydowskiej, ściślej: żydowskiej młodzieży, na Kresach Wschodnich, w stosunku do żołnierzy cofającej się Armii Polskiej, w okresie wkraczania tam Armii Czerwonej, po przegranej wojnie z Niemcami hitlerowskimi. Nie będę tutaj rozdrapywał ran, nie będę opowiadał szczegółów haniebnych wypadków, które znam z opowiadań naocznych i wiarygodnych świadków tych wydarzeń. Rozumiem również, skąd się brał wybuch nienawiści – to był wybuch nienawiści – oraz na czym polegały iluzje wyzwolenia aktorów tych wydarzeń. Ale to nie zmienia faktu, że to była hańba i zdrada Polski, względnie gorzej – świadectwo braku jakiegoś z nią związku.
  Tego się nie zapomina. Trudno tu nawet o wybaczenie. Osobiście odczuwam wielki wstyd, wywodzę się przecież z tej populacji. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Tylko powiedzieć, że mi wstyd i że przepraszam, bardzo przepraszam.”

 3. Young said

  A co robia nasi chierarchowie KK,w POLSCE nic milcza Czy cos mowia prawde o zydach.Nic glosza natomiast o milosci cierpliwosci modlitwie za tych co cie przesladuja I szukaniu wiecznych kompromisow dialogow Z plemieniem zmijowym Jak mozna wiecznie ulegac I pelzac caly czas na kolanach przed zlodziejami bandytami rewolucjonistami I podpalaczami Swiata tego.zydostwo nas wychowalo od wiekow duchowo mentalnie Ze rozdrapuja nasza Ojczyzne w nie milosierny sposob I to na oczach nas Polakow Jak calej Slowianiszczyzny A my spimy jestesmy pokojowo nastawieni do wszystkich .Ato niby z jakiej racji?A no z takiej
  ze poprostu ;;;;;;;;;;JESTESMY TA NAUKA UBEZWLASNOWOLNIENI;;;;;;;;;;zdemoralizowani usypiani.Wszyscy myslimy ze jak bedziemy rozbrojenii to znaczy nikogo niechcemy napadac .Ale za to innii nas napadna ;niemcy zydostwo anglicy=zlodziejaszki potrosze I Ruscy.Nie tedy droga .
  Jak jestes ;;;;;;SILNY;;;;;;;;;;POTROSZE AGRESYWNY ;;;;;I niedasz sobie w kasze dmuchac Wtedy nabiora do ciebie szacunku.A tak to musisz sluchac ;;;;;;wedrownych gawedziarzy (BRAUN=Michalkiewicz I innii)Jak to bylo jak to jest dzis.I jak to bedzie jutro.Oni wszyscy maja dobre pieniadze A my co ze posluchamy ich gawed NIC A zmienia sie Cos na lepsze ?Wcale a wcale Czyny sie licza NIC WIECEJ

 4. RomanK said

  Young…tys sie chlopie z glupim macal????? Na kogo czekasz, ze zachowa sie- jak chlop…na Katabasow co w spodnicach chodza?????
  Wezze idz se ulzyj..kopnij w dupe na poczatek malego zydka: -)))))))

 5. Jest też zapomniana książka-dokument Hanny [Hannah] Arendt „Eichmann w Jerozolimie” z 1963 roku (dostępna bezpłatnie po polsku w PDF tutaj: https://monoskop.org/images/b/be/Arendt_Hannah_Eichman_w_Jerozolimie_rzecz_o_banalnosci_zla.pdf) i skrupulatne rejestry Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, tak na marginesie, podliczające wszystkie żydowskie ofiary obozów koncentracyjnych na 270-280 tysięcy.

 6. Easy Rider said

  Może znajdzie się na tym blogu jakiś tłumacz z „romkowego” na nasze? Nie mam zamiaru nawet sugerować tego Gajowemu, bo to może być niezbyt bezpieczne dla zdrowia w tym wieku.

 7. lopek said

  To tak wygląda jakby nienawiść czarciego pomiotu do danego narodu była wprost proporcjonalna do krzywd jakie temu narodowi ów pomiot wyrządził. To tłumaczy tę piekielną nienawiść do Polaków – owego czarciego pomiotu.

 8. Archer said

  To było tak dlatego, że sanacyjny safandulski reżim bardzo się cackał z różnymi mniejszościami jak żydzi, ukraińcy i litwini. Gdyby przedwojenna polska administracja flekowała te mniejszości „narodowe” i karała za najmniejsze przewinienia. To nawet po przegranej kampanii wrześniowej tacy żydzi, czy ukraińcy nie odważyliby się podnieść ręki, bo by się bali Polaków i obawiali polskiego odwetu. A tak, dobrze wiedzieli że ze strony Polaków nic im nie grozi. Tacy żydzi i ukraińcy mieli w sanacyjnej Polsce swoje szkoły, gazety i wydawnictwa. Ale to Polacy są według żydów ze wszystkich narodów najbardziej „antysemiccy” na świecie.
  W przedwojennej Polsce żydzi nie dość że zachowywali się wrogo w stosunku do Polaków, to jeszcze najwięcej ze wszystkich „nacji” popełniali przestępstw i afer gospodarczych. W zamian za to głupi sanacyjny (nie)rząd wspierał żydów bronią i pomagał im jak mógł w Palestynie w walce z Palestyńczykami. Teraz też ze strony warszawskiego (nie)rządu też nie jest lepiej pod tym względem. Głupota polskojęzycznej menażerii u koryta jest taka sama.

  Stalin w latach 30-tych XX wieku zagłodził na śmierć miliony ukraińców, część kazał rozstrzelać, a setki tysięcy zesłał na Syberię. I nikt już na ukrainie nie śmiał podnieść ręki na władzę ludową.

 9. RomanK said

  QArcher…..
  ucz sie: https://freeukrainenow.org/2015/03/15/jewish-homeland-proposal-for-crimea-stalin-and-the-crimea-california-project/

 10. Marek said

  Romusiowe trudno przetłumaczyć na tak-tak, nie-nie. Sra na Polaków na forum, wyzywa od choojków, ubeków, ot taki z domu wyssany język najmojszego z najmojszych opozycjonistów i grabaży peerelu:)

 11. Marek said

  Niech sra, prawdopodobnie ze zgryzoty służenia amerykańskiemu żydostwu, co to Trumpa na kolejnego prezydenta wystrugało. Znaczy się z zamiarem obalenia globalizmu i uratowania naszych dzieci i wnuków, hehe.

 12. NICK said

  Roman, qrva.
  Grypsiorę ubecko-solidaruchową to se weź.
  Ach.
  Gdziekolwiek chcesz.

 13. Olo said

  Żydowscy bandyci dopuszczają sie najokrutniejszych zbrodni na narodzie palestyńskim. Prawie codziennie dokonują egzekucji na palestyńskich dzieciach, kobietach i starcach. Burza palestyńskie domostwa, tna piłami palestyńskie gaje oliwne, wycinają młodym Palestyńczykom organy. Należy o tym głośno mówić, należy o tym krzyczeć na głos, każdego uświadamiać – rodzinę, znajomych, sąsiadów – pokazywać zdjęcia i filmy dokumentujące potworny i nieludzki holokaust Palestyńczyków. Niech każdy wie, nawet małe dzieci! Niech prawda o żydowskich zbrodniach w Palestynie mocno w nich uderzy. To ich najbardziej zaboli. Niech wszyscy ludzie wiedza co to za nieludzkie potwory!

 14. MatkaPolka said

  Szokujący film z getta warszawskiego! Żydowscy policjanci brutalnie prowadzą swoich naśmierć.
  https://marucha.wordpress.com/2018/02/16/szokujacy-film-z-getta-warszawskiego-zydowscy-policjanci-brutalnie-prowadza-swoich-na-smierc/

  [Szokujący… chyba dla imbecylów, którzy nic nie wiedzą o niczym? – admin]

  Policja żydowska z getta warszawskiego to obok zezwierzęconych nazistów, jeden z najbrutalniejszych antysemickich organów jaki kiedykolwiek pojawił się na świecie. Zaświadczają o tym zwłaszcza żydowscy historycy, czego zdają się nie dostrzegać media głównego nurtu.

  Żydowska policja działała bez skrupułów, na co z obrzydzeniem patrzyli nawet niemieccy żołnierze. Końcem 1940 roku nadkomisarzem Żydowskiej Służby Porządkowej getta warszawskiego był Józef Andrzej Szeryński (wcześniej Szenkman lub Szeinkman). Należy go uważać za uosobienie skrajnego antysemityzmu, dlatego otrzymał przydomek Self-hating Jew (ang. „nienawidzącego siebie Żyda”).

  W ciągu zaledwie trzech lat, żydowscy funkcjonariusze, ponad 300 tysięcy żydów zagnali na Umschlagplatz, skąd ci zostali przetransportowani do obozów zagłady, a ostatecznie na śmierć.

  Policja żydowska była wyjątkowo okrutna w czasie łapanek. Kobiety po ziemi ciągnięto za włosy, a dzieci i starców kopano po całym ciele. Samuel Rothenberg wspomina nawet, że młodzi Żydzi prowadzili na śmierć własne matki. Zaświadczył o tym poeta Mark Edelmann: Nikt jeszcze nigdy tak nieustępliwie nie wypuszcza z rąk złapanego, jak jeden Żyd drugiego Żyda.

  Oryginalny film z Getta Warszawskiego 1942
  Jak Policja żydowska traktuje swoich współbraci

  ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS

 15. MatkaPolka said

  Żydzi. Kapo by Tor Ben Mayor, Dan Setton Lektor PL

  Film izraelskiej produkcji o żydowskich kapo w obozach koncentracyjnych.

  Były kapo w obozie, przyczyniając się do wcześniejszej śmierci zwykłych więźniarek, te wstrętne żydówy się żalą na filmie i mówią że się bały, że na ulicach w Israelu któraś z byłych więźniarek może je rozpoznać.
  Sobie nie mają za to nic do zarzucenia.

 16. MatkaPolka said

  ROSZCZENIA ŻYDOWSKIE ZASPOKOJONE w 1947 – odtajniony dokument CIA

  Syjonistyczny przekręt 1947 -2017

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/02/05/syjonistyczny-przekret-1947-2017

  DOKUMENT CIA z 1947 r ws. restytucji mienia żydowskiego [PL]
  czyli potajemnego zwrotu nieruchomości obywateli polskich [wtedy już rezydentów Palestyny], … w tym oddania nieruchomości obywateli polskich pochodzenia żydowskiego zmarłych bezpotomnie w Holokauście.

  W 1947 roku, tajną umową ekonomiczną z [PRZYSZŁYM] Izraelem, polscy „towarzysze żydowscy” zdenacjonalizowali [oddali izraelskim Żydom] mienie polskich obywateli żydowskich , oraz ich polskich zmarłych, … na na zakup ziemi w Palestynie.
  – wynika z odtajnionych informacji amerykańskiego CIA ! ! !

  Dla Polski ta informacja jest warta „zaoszczędzone” miliardy. Nie musimy nic izraelskim Żydom spłacać.

  Trzeba, aby odszukać w Polskich archiwach potwierdzające to dokumenty, … i rzucić im je w twarz!

  Wygląda na to, że Polska współbudowała Izrael, … latami!

  TAJNY DO DNIA 1999-09-08 Nr. CIA-RDP8200457R00140008-1

  Źródło: Odtajnione archiwa CIA

 17. MatkaPolka said

  TAJNY DO DNIA 1999/09/08 Nr. CIA-RDP8200457R00140008-1
  ŹRÓDŁO: Drobny urzędnik Agencji Żydowskiej

  1. zawarte zostało porozumienie gospodarcze w sprawie denacjonalizacji mienia żydowskiego w Polsce; porozumienie zostało zawarte między rządem polskim oraz Keren Keyemet (Jewish National Found).
  2. Uważa się, że beneficjentami porozumienia będą Keren Kayemet i Uniwersytet Hebrajski. Instytucje te rzekomo podjęły się zadania rejestracji nieruchomości zgodnie z dwiema kategoriami przewidzianymi w umowie; 1 >> posiadłości należące obecnie do Żydów w Palestynie 2 >> i posiadłości Żydów, którzy zginęli w Polsce.

  3. Lucsan Horowic z Ministerstwa Handlu i Przemysłu oraz Izaak Gruenbaum, szef Departamentu Pracy Agencji Żydowskiej, rzekomo prowadzili negocjacje, które zostały wyraźnie zainicjowane przez Greunbauma, gdy odwiedził Polskę w czerwcu i lipcu 1947 r. Wierzy się, że Gruenbaum miał wyjechać z Polski do Szwajcarii, aby kontynuować negocjacje i znaleźć dyskretną formę transferu środków na odszkodowaniaza przedmiotowe nieruchomości. 25X1X6 [stil poufny znak?]

  25X1A6a […] Gruenbaum ma […] trudności ze względu na swój upór w popieraniu terroryzmu. Mówi się, że doszło do poważnego rozłamu między nim a zarządem Agencji Żydowskiej, głównie z Benem Gurionem, przewodniczącym zarządu. Mimo, że Gruenbaum zrezygnował z pracy w Agencji, organizacja syjonistyczna przekazała informację prasową o tym, że Gruenbaum nie rezygnuję, i przygotowuje się do pracy w Europie w obozach dla osób wysiedlonych.25X1X6

  4. […] Konsulat Polski w Tel Aviw przeniósł się do Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Palestyńskiej, a sala wykładowa i cantieen przy ulicy 96 Hayakorn w Tel Awiwie, dawniej wykorzystywana przez sekcję propagandową. W związku z tym przeniesieniem własności, dwaj członkowie Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Palestyńskiej, Anzelm Reiss i dr Chaim Drea …, sekretarz Achud Avody, powinni udać się do Polski.

  Delegacja żydów w Warszawie 1947

  The Spielberg Jewish Film Archive – After 2000 Years

 18. MatkaPolka said

  HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA ? HANNECKE KARDEL

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/hitler-zalozycielem-izraela-wstep-2015-04

  obszerne fragmenty po polsku.

  Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól żydami

  • Eichman 100% żydem był – ten od ostatecznego rozwiązania .
  • Goebbels – syn rabina – ten od propagandy.
  • Hans Frank był Żydem – ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów

  Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 42r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG
  Reinhard Heydrich, -żyd -szef policji i służby bezpieczeństwa

  Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi nie mających żydowskiego pochodzenia żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…) Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje:
  żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef GoebbelsAlfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop, (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.

  Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.
  Generał policji i służby bezpieczeństwa Reinhard Heydrich zajmujący się zwalczaniem Żydów dokonał ciekawego odkrycia. Odkrył mianowicie pewnego człowieka. Człowiek ów był katolickim Żydem urodzonym w Hajfie, znał hebrajski i jiddisz, tak jak niemiecki. Jako dziecko przybył z ojcem do Solingen. Potem zaniosło go do Linzu, gdzie na długo przed anschlussem walczył dla Hitlera. Po ucieczce z Austrii wstąpił do SS. W gimnazjum w Linzu historii uczył go prof. Leopold Poetsch, który jak pamiętamy wpajał Adolfowi Hitlerowi antyżydowskie poglądy. Adolf Eichmann – bo o nim mowa – ambitny i rokujący wielkie nadzieje unterfuehrer SS, spotkał się z Adolfem Hitlerem, który podczas leśnego spaceru ujął za ramiona i długo patrzył w oczy człowiekowi, który chodził do tej samej szkoły co on. Resztę załatwił Heydrich dostarczając nowemu współpracownikowi odpowiednią metrykę z Solingen i wprowadzając go w obowiązki. W inne sprawy wtajemniczył go żydowski oficer SS Leopold von Mildenstein, przyjaciel syjonistów, który opracował plan mający na celu „wzbudzenie u możliwie największej liczby Żydów chęci wyjazdu do Palestyny„.

  Gdy koledzy z SS dziwili się, co szuka w ich organizacji Żyd Eichmann odznaczający się typowym semickim nosem („przecież on ma na gębie klucz do synagogi”), słyszeli w odpowiedzi:

  „Nie gadać tyle! Rozkaz fuehrera

 19. MatkaPolka said

  Holokaust był tzw specyficznym systemem zachęt do emigracji do Izraela – zaplanowanym i wykonanym przez samych Żydów.

  DO TEGO SAMEGO CELU SŁUŻYŁA PROWOKACJA KIELECKA .

  ŻYDZI PRZECIWKO SYJONIZMOWI
  http://www.truetorahjews.org/weizmann

  Dr. Chaim Weizmann
  In the Zionist Congress which took place in London in 1937, Dr. Weizmann established the line of policy with his words:

  „The hopes of Europe’s six million Jews are centered on emigration. I was asked, ‚Can you bring six million Jews to Palestine?’I replied, ‚No’…From the depths of the tragedy I want to save two million young people…The old ones will pass. They will bear their fate or they will not. They were dust, economic and moral dust in a cruel world…Only the branch of the young shall survive…They have to accept it.”

  Holocaust Victims Accuse, pp 25. – FREE BOOK – 18 MB
  Ofiary holokaustu oskarżają

  Chaim Weizmann reporting to the Zionist Congress in 1937 on his testimony before the Peel Commission in London, July 1937. Cited in Yahya, p. 55.

  Go to http://www.truetorahjews.org/images/holocaustvictims.pdf

  WYMOWA TEGO CYTATU JEST SZOKUJACA

  Tak naprawdę wywraca do góry nogami cała historie nowożytną

  OZNACZA TO NI MNIEJ NIWIECEJ ZE LIDERZY SYJONISTYCZNI WIEDZIELI WCZESNIEJ W 1937 ROKU – JESZCZE PRZED WYBUCHEM DRUGIEJ WOJNY SWIATOWEJ I O HOLOKAUSCIE !!!!!!!

  !!!!!!!! Skąd Weizman wiedział o holokauście i wojnie JUŻ w 1937 !!!!!!!!!!!!!!!
  Wniosek może być tylko jeden – Syjonizm -Żydzi – Holocaust planowali i sami go finansowali
  Nasuwa się jeszcze „DRUGORZEDNY” wniosek – Syjonizm zaplanował obok „6 milionów ofiar Holokaustu” również „60 milionowy GOJOKAUST” – wymordowanie prawowitych właścicieli i przejecie ich majątków.

  Przywódcami bolszewickimi byli tzw Żydzi. PRZYWODCAMI HITLEROWSKIMI BYLI ZYDZ i Hitler był finansowany przez międzynarodową finansjerę żydowską – amerykańską i niemiecką

 20. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Żydzi, oczywiście przy pomocy ambasady USA, chcą się dobrać do naszych drugowojennych archiwów:
  https://dorzeczy.pl/kraj/92714/Zakulisowy-boj-o-zydowskie-archiwa-Amerykanie-sparalizuja-IPN.html

  Polecam komentarze pod artykułem, m. in.

  „w żadnym wypadku nie można wypuścić z rąk oryginałów, już raz tak było, że przekazaliśmy do ludwigsburga w dobrej wierze oryginały bez pokwitowania i ślad po nich zaginął.
  szczególnie wrażliwe są papiery dokumentujące zaangażowanie żydów w eksterminację swoich braci, jeśli ktoś nie wierzy, niech zapozna się z twórczością icchaka kacenelsona, np. pieśń o zamordowanym narodzie żydowskim.
  wydarzenia mniej odległe, to próby odgrzania flirtu Polańskiego z nieletnią przez środowiska, za pokazanie w pianiście policji żydowskiej.”

  „w latach 61-99 polska wysłała do niemiec ok 60 tys. dokumentów, m. in. 41,5 tys. protokołów przesłuchań świadków, 11,9 tys. aktów zgonu, 2,3 tys. fotokopii, 871 fotografii, a także 759 protokołów z ekshumacji. są dane tych którzy się na ten proceder zgodzili. nikt nie został pociągnięty, ponieważ nazwiska zamieszanych były bardzo zacne.”

 21. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Przypominam, że niedawno wdowa po Kiszczaku oddała lub sprzedała USA archiwa swego męża, które zapewne pokazują prawdę o całej tzw. transformacji ustrojowej, czyli de facto o zniszczeniu Polski.
  Teraz „wielkie” śledztwo się w tej sprawie toczy, ale jakoś, gdy był czas, zdrajcy z ABW jak zwykle zawiedli.

 22. MatkaPolka said

  HOLOKAUST SŁOWIAN!.

  A więc liczby zamordowanych:

  – Polacy – Słowianie – 12 milionów 759 tysięcy ofiary II wojny światowej

  – Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę

  – Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie, w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego – 5,145 mln

  – Rosjanie 25,5 miliona, niemal 100% Słowianie

  – Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie – 3,666 mln

  – Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie – 3,44 mln

  – Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie – 0.6084 mln

  – Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie – 0,45 mln

  – 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego 0,3752 mln

  – Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie 0,552

  RAZEM 52,496 MLN

  Oprawcy:

  – Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele

  – Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy

  – Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy

  – SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy

  – Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk rosyjskich 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele

  – Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy

 23. MatkaPolka said

  ŻYDZI PŁACIĆ
  Za co żydzi powinni zapłacić Polsce i Polakom

  Za II wojnę światową

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html

  wiecej poniżej

  HOLOKAUST SŁOWIAN

  Kogo muszą przeprosić Żydzi?
  Jerzy Robert Nowak, Maron, Warszawa 2001

  http://nanophysics.pl/3books

  I. Powinni przeprosić Polaków:

  Za zdradzanie nas na rzecz zaborców
  Za jakże licznych Żydów, szpicli i donosicieli w służbie carów
  Za koncepcje Judeo-Polonii
  Za rozliczne kampanie antypolonizmu
  Za rolę w partii zdrady narodowej – KPP
  Za zdradę Polski na Kresach wiatach 1939-1941
  Za zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach
  Za rolę Żydów w stalinizacji Polski
  Za gospodarcze niszczenie Polski w dobie stalinowskiej
  Za zaprzepaszczenie tak wielu polskich szans po 1989 roku

  Za zbrodnie MBP i UB

  Za rabowanie Polski i Polaków – od początku pobytu na ziemi Polskiej, w okresie rozbiorów, w powstaniach i zrywach narodowych, w okresie II Rzeczpopolitej -ogałacanie Polski z kapitału – wysyłka do Palestyny na budowe przyszłego Izraela, rabowanie PRL-u – wysyłka pieniedzy do Izraela, przekręty w handlu zagranicznym,

  Za afery – afery PO, afery FOZZ, Art-B, za kryminalną „prywatyzację”- rozprzedanie i Kolonizacje Polski

  Za żydowski, lichwiarski System Bankowy – Za finansowanie dwóch wojen.za zadłużanie Polski, zniewalanie, wywożenie miliardów – po pierwszej i II wojnie światowej

  Za Talmud – kodeks przestępczy. Za bezkarność opanowanego przez żydów Systemu Sądowniczego

 24. MatkaPolka said

  Za demoralizację Polski i polskich dzieci
  NAJMOCNIEJSZE KAZANIE KS.P.NATANKA:” Polsko błądzisz!

  _ https://www.youtube.com/watch?v=kntUlTM2TEs

 25. Re: 21 MatkaPolka…
  A ja jeszce doloze:
  Lichwiarski system okradania narodow nie-zydowskich jest odpowiedzialny (jest autorem) za zamordowanie conajmniej 500 milionow ludzi…i pozbawienia majatkow conajmniej 2 miliardow rodzin…na przestrzeni 100 lat…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 26. Carlos said

  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/167011/przemilczane-zbrodnie

 27. Carlos said

  profesor nam sie troche postarzal pogladowo, ale ta ksiazka jest wartosciowa, wiec mozna mu wybaczyc naiwnosc w stosunku do Szydlo i PIS-u….

 28. marek:) said

  https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2018/11/04/miejsce-niska-w-projekcie-lublinland-panstwa-zydowskiego-pod-protektoratem-niemieckim/

 29. Marek said

  ad28) Zmień pan podpis.

 30. Bogdan Leks said

  Historia naszej Ojczyzny pokazuje jedna prawde – nasi wrogowie, nawet ci najwieksi i najsilniejsi, mogli nam Polakom zaszkodzic tylko i wylacznie w przypadku osrodka zdrady i zaprzanstwa wewnatrz naszego narodu. Bez tego ogniska zdrady Polska potrafila sie obronic i zadac straty naszym wrogom.
  Niestety, obecnie historia sie powtarza. Nasze osrodki wladzy opanowala gangrena. Prezydent, premier, naczelnik z Zoliborza wszyscy sa aktywnymi szabesgojami. Nie pisze tego, aby ich sponiewierac, lecz taka jest prawda. My, Polacy nie znamy prawdziwych zyciorysow tych osob, niemniej to co o nich, wiemy pozwala nam twierdzic, ze oni sa z obozy zdrady Polakow. Nie tylko oni.
  Zlo antypolskie zasiadlo w judeo-rzadzie,knesejmie, judeosenacie, sadach RP, mediach, bankach i najgorsze w judeo-kosciele.
  To co jest wazne – to EDUKACJA HISTORYCZNA Polakow, ktorzy czuja w sercu Polske. Trzeba jakos otworzyc oczy i w sposob racjonalny odbudowac Wielka i Silna Polske, jak za czasow Jagiellonow. To wtedy nasz wrog wewnetrzy byl slaby i moglismy spokojnie tworzyc nasze silne panstwo (w zgodzie, do spolki z naszym dobrym wowczas sasiadem ze wschodu)

 31. marek:) said

  ad29 Mój podpis ma drobny znaczek przy nazwie 🙂

 32. NICK said

  Stare drzewo trudno wyrwać z korzeniami.

  Są rozległe i głęboko zakotwiczone.

  Są różne drzewa.
  Są sosny. [Lao Che]

  A jest też krzew; rokitnik.
  Zetniesz i wykopiesz.
  A, za rok odbije.
  Nie, że Tobie, czkawką, choć czkawka też zabić może.
  Udusi.
  Zabierze źródla, wszelakie; życia.

  Gorzej niż ‚hydra’; ‚ośmiornica’ (…)
  Rokitnik daje, średnio, 20 rozłogów.

  Zwłaszcza po wycięciu.
  Do tępych nawet i jałowych ziem.
  Polskich… .
  Dawnych… .

  Ja, to tak, we nawiązaniu do Matki Polki i P. VAV.

  Do ich stosunku do Polski.
  Do nawiązań do X. Natanka i Jego kazań.
  Piszę.

  ON, X. Natanek ma setki?
  Więcej.
  Wspaniałych kazań.
  Zaiste Prawdziwych.

Sorry, the comment form is closed at this time.