Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kwal o Wolne tematy (46 – …
  Olo o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  Krzysztof M o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  Krzysztof M o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  UZA o Przestańcie kłamać!
  Boydar o Wolne tematy (46 – …
  Krzysztof M o Towarzysze i towarzyszki! Oraz…
  Boydar o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  Olo o Bill Gates twierdzi, że „przek…
  Olo o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  Kar o Bill Gates twierdzi, że „przek…
  Boydar o Bill Gates twierdzi, że „przek…
  Boydar o Przestańcie kłamać!
  Boydar o Towarzysze i towarzyszki! Oraz…
  Boydar o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Skandal, panie Gutman! Straszliwy skandal!

Posted by Marucha w dniu 2019-02-18 (Poniedziałek)

– A mów Pan zaraz, panie Rosenbaum, co jest skandal?
– Polacy nie chcą płacić za drugie wojne!
– Ale przeciez to nie oni zgotowali nam to piekło, panie Rosenbaum.
– A czy ja mówię, że to oni? Ja tylko mówię, że nie chcą płacić!

No właśnie. A co zrobić, żeby zapłacili? Trzeba przekonać cały świat, że to jednak Polacy zgotowali to piekło.

I z tego też powodu, bynajmniej nie przez pomyłkę, ale celowo i z rozmysłem, idzie w świat przekaz, że „powstańcy w getcie warszawskim walczyli z polskim ( i ) nazistowskim rezimem”. Eskimoska kurew niby zaraz przeprasza, w stylu niewiernej żony przyłapanej przez męża w łóżku z kochankiem „Zaraz, zaraz, jeśli ty dopiero wróciłeś z delegacji, to z kim ja tu w łóżku leżę?” tudzież „Przepraszam pana premiera Tomaszewskiego za nazwanie go bandytą z Łodzi, albowiem pochodzi z Pabianic”.

Tym razem jednak chyba Eskimosi przelicytowali, bo nasz Morawer odwołał szczyt V4 w Jeruzalem, przy poparciu pozostałych uczestników (pomijam, że wszystko u nas stoi do góry nogami – cyrk antyirański powinien odbyć się w państwie położonym w Palestynie, zaś szczyt V4 w Warszawie).

Trudno mieć pewność, czy premier Morawiecki otarłszy kał z twarzy spróbował i doszło do niego, że Eskimosi obrzucają nas jednak kałem, a nie wedlowską czekoladą, czy to tylko taka gra między nim a mentalnym eskimosem czyli Kaczyńskim.

Z miejsca odezwał się „uśpiony brat” loży Kopernik, pan Wildstein senior czyli Bronisław:

Wildstein: Mamy w Polsce ośrodki, które służą deformacji historii naszego narodu. To, że znajdują rezonans w Izraelu to jest oczywiste.

Nawet lubię tego Bronka i za profesorem Jerzym R. Nowakiem uważam, że przejsciowo nadałby sie na ambasadora Polski w Tel Awiwie, ale tu albo jest naiwniakiem, albo takiego udaje.

Owszem, skandalem jest, że polski podatnik sfinansował i utrzymuje Świątynię Holokaustu w Warszawiwie (alias MHŻP Polin, skądinąd opus magnum i dziedzictwo ś.p. Lecha Kaczyńskiego), skandalem jest, że haggadysta JT Gross wciąż cieszy się orderem Orła Białego, że brat Gowin dał milionowy grant rasistce Barbarze Engelking-Boni itd itd, ale czym innym jest wrodzona postawa służebna tego czy innego szabesgoja tudzież bycie paszkwilantem za pieniądze, a czym innym jest rozplanowana na kilkadziesiąt lat gruba akcja wyszlamowania Polski i innych krajów regionu do gołej skóry.

Całkiem trzeźwo wypowiedział się w temacie kol. Rała Ziemkiewicz (za Nczas.com).

– Wystarczy zobaczyć np w filmie Joaua Szamira „Zniesławienie” jak wygląda od strony ucznia „marsz żywych”, obowiązkowy element izr. edukacji. Kilka pokoleń Żydów wychowano w usprawiedliwiającym każdą nienawiść poczuciu osaczenia i to jest problem przede wszystkim dla nich samych – napisał Rafał Ziemkiewicz.

Zaznaczył również, że „wszystko to już historia przerabiała”, zaś „stałe zagrożenie wytresowało ten naród w wierze Starego Fryca, że Żydzi nie mają innego przyjaciela, niż swoja armia”.

– Izrael stał się Prusami swojego regionu, a Żydzi – tropikalnymi Prusakami. Niestety, z grubsza wiadomo, do czego to prowadzi – dodał Ziemkiewicz.

– Żydzi nie wysysają nienawiści do nas (i nie tylko nas) z mlekiem matki – są nią nasycani przez swe szkoły, media i liderów. Nieliczni tylko pamiętają, że, jak to ujął rabin Moskwy, „za winy Trockich cierpią Bronsteinowie” i widzą, że to droga do kolejnej katastrofy – ocenił publicysta.

Stwierdził również potem, że „kolejni politycy opozycji coraz większym półgębkiem czują się zmuszeni potępić Izrael”. – Niewykluczone, że „Bibi”, Lapid i dwóch Katzów załatwią nam upragnione pojednanie narodowe – pod hasłem „bij Żyda” – podsumował Rafał Ziemkiewicz.

Odwołanie szczytu V4 w Jeruzalem to też, jak słusznie zauważa prasa izraelska, cios w kampanię wyborczą premiera Netanjahu, ale pozostawiam specjalistom dzielenie włosa na czworo i wybadanie, czy rasistowskie słowa min. Katza to był świadomy akt sabotażu wobec Netanjahu czy tylko szczerość serca.

Najwyższy czas wydorośleć, wezwać naszego ambasadora w Izraelu do Warszawy na pilne konsultacje, wydalić w trybie natychmiastowym litwaczkę Azari [i Mossbacher! – admin] oraz zerwać umowy o współpracy w zakresie bezpieczeństwa, bo przecież nie sposób powierzać swoje bezpieczeństwo komuś, kto chce nas ograbić i zrujnować.

PS
Głos zabrał też Rabin Schudrich, który publicznie ubolewa, że nazwano wszystkich Polaków antysemitami. Ja też ubolewam, ilekroć wszystkich Eskimosów wrzuca się do jednego worka z żydowskimi zdrajcami, mordercami i katami narodu polskiego – wszak i wśród nich byli ludzie uczciwi. [„Ilu Was? – Raz”  – admin]

http://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 15 to “Skandal, panie Gutman! Straszliwy skandal!”

 1. Adrem said

 2. Nina said

  „Plucie w twarz nie jest ciepłym deszczem” – korespondencja Polaka z USA

 3. Marek said

  Zaczyna się kolejna ustawka żydowska. Jak z ustawą ipeenu. Efekt z zapisem znamy i podziwiamy pisowców.
  Teraz będzie podobnie, pisiaki prężą muskuły przed wyborami przed elektoratem tubylczym. Robią za patriotów, co nawet guzika…
  A za chwilę okaże się, że nastąpiło pojednanie obu stron konfliktu*. Już jest dobrze, a będzie jeszcze dobrzej… dla żydów. A ile świat usłuszy przy okazji o antysemitach w Polin, nic tylko śpiewać hawa nagila…

 4. Marek said

  Jeżeli ktoś łudzi się, że Morawiecki postawił się żydom, bo nie pojechał do Izraela na spotkanie V4, to jest zwyczajnym romusiem, który uwierzy w antyglobalistę Trumpa, że neokonserwatystom żydowskim trockistom zrobi kuku.

 5. NICK said

  Tak.
  Adrem.
  Ciągle przypominaj. (1).

  Częściej wracajmy do Wolniewicza.

  Jemu już nic nie zrobią….

 6. Birton said

  bardzo zręcznie przemycono tutaj myśl:
  „cyrk antyirański powinien odbyć się w państwie położonym w Palestynie, zaś szczyt V4 w Warszawie”
  co to ma znaczyć pytam, co robi Izrael w Eurowizji albo w europejskim czworokącie wyszehradzkim ( koło Budapesztu), skoro Izrael to współczesne państewko azjatyckie dawnych pastuchów kóz i owiec, obecnie z ludobójcą Netanyahu, Ojcem Założycielem ISIS, na czele

 7. Kura domowa said

  Ten kabaret mówi wszystko.. https://youtu.be/lKLiIocg-C0

 8. Kura domowa said

 9. lopek said

  To co powiedzieli ci notable z USrahella ostatnio w Warszawie – to tak naprawdę powiedzieli -polskojęzyczni wywijający atrapa Polski – ustami wspomnianych notabli.
  Wniosek?
  Bez cichego przyzwolenia polskojęzycznych nie byłoby tej jazdy po bandzie tych usrahellskich notabli.

 10. GZN said

  A ja przeczytałem sobie oto taki fragment:

  https://język-polski.pl/lektury-opracowania/348-lalka-prus/1886-smierc-rzecki

  A tak mi się kojarzy …. Niestety bez happy end’u.
  Czy i po naszym zejściu zapukają do drzwi za którymi będzie ……… Szlangbaum?

 11. ali said

  //Wildstein: Mamy w Polsce ośrodki….///
  //Całkiem trzeźwo wypowiedział się w temacie kol. Rafał Ziemkiewicz….)

  Widzę macdonald-gregor zawsze lubuje się w żydkach antypolakach nic dziwnego to norma zawsze cytuje pana np. mich…

  ————
  O co Panu chodzi?
  Admin

 12. Dziadzius said

  @#7,@#8, Kura Domowa…
  Niestety cenzura zyje!!! Oba wideo sa zablokowane w Zachodniej Kanadzie na podstawie „praw autorskich”

 13. Dziadzius said

  PROSBA..
  Pod @#1, Adrem ……….podane wideo s.p. prof. Wolniewicza o syjonistycznym mechanizmie tzw. „podstawianie Polski”.
  Daltego ze w obecnyn stanie groznej cenzury widea znikaja z eteru ja stram sie te ktore moge przepisac na druk ale w tym wypadku prof. Wolniewicz on ma taka osobista dykcje ze nie moge z niej wyciagnac osobnych zdan i dlatego prosze o pomoc.
  Czy ktos z abonewntow Gajowki moglby sprostowac ukad gramatyczny przemowy profesora i poprawic moj przepis jego mowy??
  Przepis mowy…
  **Podstawianie Polski polega na dazeniu by wine za zaglade Zydow Europeijskich przesuwac w swiadomosci spolecznej stopniowo z Niemcow na Polakow jako rzekomych tej zaglady wspolsprawcow i wspolwinowajcow. Na pytanie ..Kto winien?.. Odpowiedz historycznie prawdziwa brzmi ..oczywiscie Niemcy. Odpowiedz politycznie poprawna, brzmi inaczej…Nazisci i Polacy. Podstawianie Polski nie idzie oczywiscie droga racjonalnej argumentacji, bo to nie mozliwe. Idzie droga spolecznej tressury. Odruchowo zaglada Zydow ma przestac kojarzyc sie ludziom z Niemcami a zaczac kojarzyc sie z Polakami. Dlatego dba sie by gdziekolwiek mowa o zagladzie Zydow, dodac tez wzmianke o Polsce. Stad uporczywie powtarzana formula ” Polskie obozy smierci’ . Tlumaczona potem klamliwie jako „skrot myslowy”. Odwrotnie dba sie takze ze gdziekolwiek mowa o Polsce, napomniec tez jakos o zagladzie Zydow.Stod uporczywe gadanie o ‚Polskim anty-semitizmie’, nigdy o Niemeickim czy Francuzkim. A takze powtarzanie ze Polska to wielki cmentarz zydowstwa z cicha sugestia ze grabarzami bylismy my . Proste to a skuteczne.**
  Dzieki

 14. NICK said

  „ale w tym wypadku prof. Wolniewicz on ma taka osobista dykcje ze nie moge z niej wyciagnac osobnych zdan i dlatego prosze o pomoc.”

  A z czym Dziadziuś ma kłopotek?
  Konkretnie.
  Tekstem całym czy jakimś ułamkiem?

 15. Dziadzius said

  @14, Nick—- Dzieki– Mam z tym klopot chyba z calym tekstem bo nie moge podzielic jego mowy na osobne zdania. Jakos nie podlapuje dykcji kiedy koniec zdania a kiedy tylko „przecinek” — a temat jest troche stakato — Chcialbym to tlumaczyc na angielskie ale struktura Polskich zdan jest za dluga dla przecietnego anglika i on sie gubi w zrozumieniu dlugich zdan.

Sorry, the comment form is closed at this time.