Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Naszym Wzorem Janusz… o Wolne tematy (48 – …
  bardzo o Wielka rozgrywka
  Marucha o Tożsamość Ukrainy
  Boydar o Strzelanina w Uvalde a dostęp…
  NC o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Kojak o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Emilian58 o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Marcin o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  Kojak o Rosja nakazuje Agencji Żydowsk…
  Kojak o Meyssan: agonia Zachodu
  Boydar o Wydalenie 70 pracowników rosyj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Izrael i organizacje żydowskie już w 1952 r. otrzymały od RFN pieniądze za mienie bezspadkowe!

Posted by Marucha w dniu 2019-02-20 (Środa)

W dobie wezwań o uregulowanie sprawy mienia „pożydowskiego” należy wskazywać nie tylko umowę między Polską a USA z 1960 roku (na mocy której roszczenia obywateli USA przejął rząd w Waszyngtonie), ale przede wszystkim umowę zawartą między RFN i Izraelem z 1952 roku.

Zgodnie z jej treścią Niemcy zobowiązali się do wypłaty odszkodowań za mienie (również bezspadkowe) z terenów, które podczas II wojny znajdowały się „pod niemiecką władzą”. Tak się złożyło, że współczesna Polska zajmuje obszar, który albo do Niemców należał, albo był przez nich okupowany.

Światowy Kongres Żydów co jakiś czas wypomina Polsce, że do dziś nie zapłaciła za mienie bezspadkowe, które pozostało na terytorium Polski, po tym jak Niemcy przeprowadzili Holocaust. Wydaje się, że w ostatnich miesiącach temat ten przywoływany był znacznie częściej niż zwykle i zyskał poparcie sporej części amerykańskich elit politycznych (np. ustawa 447 – „Justice for Uncompensated Survivors Today”). Powyższe nie powinno nas dziwić. Wszak wycena wspomnianego mienia może być kosmiczna i liczona w miliardach dolarów.

Jakich argumentów prawnych strona polska powinna używać, aby rozbijać roszczenia żydowskich organizacji w pył?

Po pierwsze: należy każdorazowo wskazywać, iż kwestia odpowiedzialności za roszczenia ofiar Holocaustu (oraz ich spadkobierców), które po wojnie uzyskały obywatelstwo USA, została uregulowana umową międzynarodową między PRL a USA z 1960 r. Zgodnie z jej treścią USA otrzymały od PRL kwotę 40 milionów ówczesnych dolarów (dziś równowartość ok. 1 mld dolarów). W zamian władze USA przejęły na siebie wszelkie zobowiązania z roszczeń odszkodowawczych ofiar Holocaustu, które pozostawiły majątek w Polsce, a po wojnie otrzymały obywatelstwo USA i zobowiązały się, że nie będą wysuwały, ani popierały żadnych nowych roszczeń.

Po drugie: w zakresie pozostałych (nieamerykańskich) ofiar Holocaustu (i ich spadkobierców) należy wskazywać na możliwość wszczęcia postępowania reprywatyzacyjnego przed polskimi sądami. O ile mi wiadomo w ciągu ostatnich 30 lat polskie sądy zdecydowały o reprywatyzacji mienia o wartości wielu miliardów złotych. Czasem ten proces przebiegał patologicznie (vide: afera reprywatyzacyjna w Warszawie, gdzie na podstawie lewych dokumentów i oświadczeń odszkodowania za mienie przejęte przez Skarb Państwa były wyłudzane w przestępczym procederze), ale co do zasady, jeśli jakiś spadkobierca ofiar Holocaustu chciałby odzyskać majątek, który należał przed wojną do jego rodziny, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawnioskował o to przed polskim sądem.

Po trzecie: w zakresie pozostawionego w Polsce tzw. mienia bezspadkowego należy podkreślić, że zgodnie z prawem przeszło ono na własność Skarbu Państwa i ani Izraelowi, ani organizacjom żydowskim, ani nikomu innemu nie przysługuje w tym przypadku jakakolwiek rekompensata czy odszkodowanie. Istotny w tym przypadku jest również fakt, iż kwestia odszkodowań za mienie pozostawione przez Żydów (w tym także za mienie bezspadkowe) na terytoriach, które znajdowały się pod jurysdykcją III Rzeszy, została regulowana umową z 10 września 1952 roku podpisaną między państwem Izrael a Republiką Federalną Niemiec.

Zgodnie z treścią tej umowy Izrael (oraz szereg organizacji żydowskich) otrzymał od RFN kwotę o równowartości 822 mln dolarów (dziś to ok. 22 – 24 mld dolarów) w ramach rekompensat za mienie utracone przez Żydów w wyniku Holocaustu. Istotne w tym porozumieniu było to, że regulowało ono kwestie rekompensat za mienie pozostawione na obszarach, na których w czasie II wojny światowej rozciągała się jurysdykcja III Rzeszy. Nie trzeba być wyjątkowym bystrzakiem, aby stwierdzić, że terytorium dzisiejszej Polski stanowi obszar, który albo do Niemców należał (Dolny Śląsk, Pomorze Zachodnie, Prusy Wschodnie), albo był przez nich okupowany (Kraj Warty, Generalne Gubernatorstwo).

Nawet gdyby czysto hipotetycznie uznać, że żydowskie roszczenia o mienie bezspadkowe są legalne, to dlaczego Polska miałaby płacić za coś, co już raz zostało uregulowane przez głównego sprawcę Holocaustu, czyli Niemcy?

Źródło:
Bundesgesetzblatt Teil – 1953 – Nr. 5 vom 21.03.1953 (BGBL.de)
West Germany Signs 822 Million Dollar Reparations Pacts with Israel Govt. and Jewish Material Claims (JTA.org)

http://niewygodne.info.pl/

Gajowy nie może zrozumieć, jak to właściwie jest. Jedne źródła wskazują na ogromną dyskryminację i wielką biedę mniejszości żydowskiej przed wojną. A inne źródła twierdzą, iż ta żałosna chałaciarska biedota uskładała sobie jednakowoż majątek wartości ponad 300 miliardów dolarów… W prostocie swego umysłu gajowy nijak nie może pogodzić jednego z drugim.
Admin

 

Komentarzy 45 do “Izrael i organizacje żydowskie już w 1952 r. otrzymały od RFN pieniądze za mienie bezspadkowe!”

 1. Dobromir said

  >W prostocie swego umysłu gajowy nijak nie może pogodzić jednego z drugim

  Oszczędzali w SKO.

 2. Gość said

  Wszystko co robią jest bardzo obŻydliwe. „Wszelka ohyda bierze się od Żyda”. To mistrzowie kurestwa i podłości. Z nimi rozmawiać można tylko pif paf. Niczego więcej nie rozumieją.

 3. jamek said

  II WŚ została zaprojektowana, opłacona i wykonana przez iluminatów z USA i komuchy o tym wiedziały, a my już nie?

 4. jamek said

  Komuchy śpiewały nam do ucha takie piosenki, a potem na lekcjach odytywały co kto z tego zrozumiał. Kapitalisty z komuchami stanowią układ, sztuczny konflikt i trzymanie luda za mordę.

  http://www.mtv.pl/artysci/14532-t-raperzy-znad-wisly/teledyski/65817-mieszko-mieszko-moj-kolezk

 5. Adrem said

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze/

  „Okazuje się, że w kwietniu 1945 roku w obozie Oranienburg (niedaleko Berlina) Armia Czerwona zdobyła dokumenty całego systemu niemieckich obozów koncentracyjnych w czasie wojny! Do czasów „jawności” i „pieriestrojki” (do 1985 roku) dostęp do tych dokumentów mieli tylko żydowscy badacze, ale nie byli oni zainteresowani w ujawnieniu kłamstwa zachodnim mediom odnośnie Holocaustu.
  Jak się okazało, całkowita liczba więźniów, którzy zginęli w niemieckich obozach w całym systemie od jego powstania w 1935 roku, aż do jego katastrofy pod koniec 1944 i początku 1945 roku wyniosła 403.713 osób. Znana jest dokładna liczba Żydów zmarłych i zabitych w największym nazistowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz (Oświęcim) – 38.031 osób! A przecież syjonistyczna propaganda nazywała Auschwitz najstraszniejszym ze strasznych „obozów śmierci” i wskazywała na śmierć w obozie 4 milionów Żydów. ”

  Cały art jest super ciekawy.
  Rzuca wiele światła na związek syjonizmu z faszyzmem.

 6. Peryskop said

  Dzięki Panu Gojowemu za Bundesgesetzblatt.

  Re 4
  Rafał daje relację z rozpoczętego 8 dni temu w Oświęcimiu procesu rapera Stopy, podczas którego sąd ma szansę obadać istotę „mowy nienawiści”.
  https://rafzen.wordpress.com/

  Re 5
  Doskonały art.
  z przytomnym pytaniem Peryskopa na końcu – skąd nazwa AusSchwitz ?

 7. Kwal said

  Żydzi to genetycznie szubrawcy z złodzieje. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 8. Peryskop said

  Marucha, w tekście oryginalnym są jeszcze linki :

  https://www.bgbl.de/xaver/bgbl/start.xav?startbk=Bundesanzeiger_BGBl&jumpTo=bgbl253005.pdf#__bgbl__%2F%2F*%5B%40attr_id%3D%27bgbl253005.pdf%27%5D__155050423720

  https://www.jta.org/1952/09/11/archive/west-germany-signs-822-million-dollar-reparations-pacts-with-israel-govt-and-jewish-material-claims

 9. Peryskop said

  Idąc dalej tym śladem – z tymi państwami mamy podpisane umowy

  z wiki:

  Strony umów indemnizacyjnych

  Polska zawarła łącznie umowy indemnizacyjne z 12 państwami[5][6]:

  Francją – Układ z 19 marca 1948 r. dotyczący udzielenia przez Polskę odszkodowania dla interesów francuskich dotkniętych przez ustawę polską z 3 stycznia 1946 r. o nacjonalizacji
  Szwajcarią – Układ między Rzeczpospolitą Polską a Konfederacją Szwajcarską dotyczący odszkodowania dla interesów szwajcarskich w Polsce z dnia 25 czerwca 1949 r.
  Szwecją – Układ między rządem polskim a rządem szwedzkim w sprawie odszkodowania dla interesów szwedzkich w Polsce zawarty w Sztokholmie 16 listopada 1949 r.
  Danią – Protokół nr 1 w sprawie interesów i mienia duńskiego w Polsce z 12 maja 1949 r. i Protokół nr 2 w sprawie interesów i mienia duńskiego w Polsce 26 lutego 1953 r.
  Wielką Brytanią i Irlandią Północną – Układ z 11 listopada 1954 r. pomiędzy rządem PRL a rządem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej dotyczący załatwienia spraw finansowych
  Norwegią – Układ między Królewskim Rządem Norweskim a rządem PRL dotyczący likwidacji wzajemnych roszczeń finansowych z 29 grudnia 1955 r.
  Stanami Zjednoczonymi – Umowa między rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i rządem PRL dotycząca roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych z 16 lipca 1960 r.
  Belgią i Luksemburgiem – Układ z 14 listopada 1963 r. między rządem PRL z jednej strony a rządem Belgii i rządem Wielkiego Księstwa Luksemburga z drugiej strony dotyczący odszkodowania za niektóre interesy belgijskie i luksemburskie w Polsce
  Grecją – Układ z dnia 22 listopada 1963 r. między rządem PRL a królewskim rządem Grecji dotyczący odszkodowania za interesy greckie w Polsce
  Holandią – Układ między rządem PRL a rządem Królestwa Holandii dotyczący odszkodowania za niektóre interesy holenderskie w Polsce z 20 grudnia 1963 r.
  Austrią – Układ z dnia 6 października 1970 r. między PRL a Republiką Austrii o uregulowaniu określonych zagadnień finansowych
  Kanadą – Układ między rządem PRL a rządem Kanady dotyczący uregulowania spraw finansowych z 15 października 1971 r.

  Warto nadmienić, że umowy indemnizacyjne nie zostały zawarte z Niemcami ani państwami sojuszniczymi III Rzeszy. Wszelkie składniki mienia niemieckiego traktowano jako należne prawnie Polsce reparacje ze względu na ogromne straty poniesione w trakcie II wojny światowej[1].
  _____

  Niewątpliwie tych umów powinny być wyłączone zburzone nieruchomości.
  A czy były ? Ktoś coś wie ?

 10. lopek said

  „Izrael i organizacje żydowskie już w 1952 r. otrzymały od RFN pieniądze za mienie bezspadkowe!”
  =========
  Ważne jest strzyżenie i golenie goja a nie tłumaczenie się gojowi – dlaczego się go strzyże i goli – bez chwili wytchnienia.
  Wniosek?
  Czarci pomiot wykazuje i tak jakąś rezerwę dla gojów – bo przecież taki postrzygacz nie tłumaczy poszczególnej owcy – dlaczego ją co jakiś czas strzyże. Być może bierze się to stąd, że owca jest strzyżona co jakiś czas – natomiast goj strzyżony jest bez przerwy – na tysiąc sposobów – i to parę pokoleń do przodu.

 11. Artnemo said

  Tu nie chodzi o to czy mamy podstawy prawne czy nie. Sądzić się będziemy z Żydami? Przecież im chodzi o bicie tej piany. Poza tym to kosztowna zabawa, która tylko nabije kasę ich prawnikom. Z tymi handełesami nie należy rozmawiać tylko pokazać środkowy palec. A jeśli nasz i ich sujusznik odważy się wywierać na Polskę nacisk to należy pokazać i jednym i drugim drzwi. Wojska przeciw Polakom nie użyją – to byłoby dla nich polityczne samobójstwo. Najwyżej mogą doprowadzić do wymiany rządu w naszym kraju. Ale oprócz obecnego nie znajdą korzystnej dla siebie opcji. Najwyżej wepchną nas w otwarte ramiona Niemców. No, ale z tymi w historii już nieraz braliśmy się za łby. I istniejemy nadal. Najważniejsze, że bez Żydów.

  —————-
  I tak to się powinno odbyć.
  Zerwać stosunki dyplomatyczne z obydwoma Izraelami.
  Co nam zrobią?
  Admin

 12. Nina said

  Prawdziwa liczba Żydów w Europie przed wojną (z akt FBI)

 13. Peryskop said

  Co nam zrobią na wieść, że w szatni nie ma już ich obu pałt ?
  Poszczekają, pogrożą i pójdą pilnować w innych szatniach.

  Najweselsza będzie nagłe opadnięcie masek tu i ówdzie.
  Ciemny lud wreszcie ujrzy, że GazWyb i GazPol to jedność ideowa !

 14. hulajdusznik said

  „Gajowy nie może zrozumieć, jak to właściwie jest. Jedne źródła wskazują na ogromną dyskryminację i wielką biedę mniejszości żydowskiej przed wojną. A inne źródła twierdzą, iż ta żałosna chałaciarska biedota uskładała sobie jednakowoż majątek wartości ponad 300 miliardów dolarów… W prostocie swego umysłu gajowy nijak nie może pogodzić jednego z drugim.
  Admin”

  Tak sobie myślę, że szanowny Pan Gajowy tak naprawdę to nie miał jeszcze w swoim życiu bezpośrednio do czynienia z żadną kurewską kurwą, będącą jednocześnie wyzutą z jakichkolwiek ludzkich atrybutów złodziejską złodzieją, oszukańczą oszustką, kłamliwą kłamczycą i plugawą plugawą w jednym. 🙂

  ————–
  A ja sobie myślę, że p. Hulajdusznik nie bardzo chwyta – nieprzesadnie subtelną – ironię.
  Admin

 15. sanning said

  „Jakich argumentów prawnych strona polska powinna używać, aby rozbijać roszczenia żydowskich organizacji w pył?”
  A kto ma to zrobić? Wszyscy przy głównym korycie nie prowadzili jak dotychczas żadnych rozmów w tej sprawie.
  Nie byli nawet w stanie odpowiedzieć na proste pytania niektórych dziennikarzy. „Nie było w protokole spotkania.”

  Boja się narazić, bo to przecież nie będzie z ich kieszeni, a podatnicy wszystko
  i tak zapłacą, a naród podzielony wiedza, że na ulice nie wyjdzie.
  Najlepiej to zerwać wszystkie kontakty dyplomatyczne i nie wpuszczać do domu i nie organizować żadnych spotkań
  politycznych międzynarodowych, a skupić się wyłącznie na własnej gospodarce i handlu z wszystkimi sąsiadami.
  Ale kto ma to zrobić??? Jeszcze się taki pewnie nie urodził.

 16. hulajdusznik said

  Ależ chwyta, chwyta. Nawiązałem do ironii Gajowego, bo akurat wskoczył mi w myśli, a dopisać coś musiałem, bo się wturwiłem. I to chyba po raz kilokolejny. 2% popapracji a żydzi, pasożydzi i paskużydzi toto jak chce. Już niedługo z kibla i z lodówki mi zaczną wyłazić. 🙂

 17. Adrem said

  „I tak to się powinno odbyć.
  Zerwać stosunki dyplomatyczne z obydwoma Izraelami.
  Co nam zrobią?
  Admin”

  Jak to co ?
  To samo, co Wenezueli.

  Ale nasze pejsy nie dopuszcza…..

 18. sanning said

  ad.16
  Co nam zrobią? Jak to co ? To samo, co Wenezueli.
  W Wenezueli dużo ludzi jest leniwych i nie bardzo chce im się tez pracować.
  Mieli dotychczas benzynę za darmo, a ich ropa zmieniła im styl życia na negatywny.
  Maja mentalność taką, aby fiestowc, tańczyć, a nie dużo pracować.
  Polacy zaś mają inna mentalność, na swoim prywatnym potrafią pracować i żaden Polak nigdy nie głodował
  i nie szukał jedzenia na śmietnikach (przynajmniej w Polsce i nie w czasie wojen).

 19. Plausi said

  Nazywam się Schmidt

  Chcielibyśmy przypomnieć, może warto się zastanowić.

  https://marucha.wordpress.com/2017/12/06/jak-dzielnie-zydowscy-zolnierze-hitlera-walczyli-ze-slowianami-w-tym-polakami-i-swoimi-wspolbracmi-w-interesie-niemiec/

  „źródłem zapisów hitlerowskich ustaw Norymberskich w ustalaniu kto jest żydem, były zapisy i definicje zawarte w Talmudzie”, naziści sięgnęli po zadziwiająco wiele wzorców z tego źródła: wystarczy wymienić pojęcie „ludu wybranego” zmodyfikowane do formy „rasy panów”, ale nawet mord masowy:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Ktoś, kto uważa nazistów za wrogów Żydów, chyba niewiele z wydarzeń zrozumiał. Nie ukrywamy, że staramy się od lat to właśnie uświadomić.

  „Przeciwstawnie zachowywali się ich żydowscy ziomkowie, na terenach zamieszkałych przez ludność słowiańską.”, tak też to widzi żydowski poeta:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/#Heine

  „W okresie nawet II wojny światowej Żydom niemieckim pozwalano emigrować poza granice obszarów zajętych przez III Rzeszę ” Tę sprawę już omawialiśmy, naziści otrzymali zadanie likwidacji nadmiaru żydowskiego pospólstwa, tzn. tzw. Aszkenazyjczyków, którzy wg badaczy, także żydowskich, stanowili przeszło 90% ofiar.

  https://marucha.wordpress.com/2017/12/06/jak-dzielnie-zydowscy-zolnierze-hitlera-walczyli-ze-slowianami-w-tym-polakami-i-swoimi-wspolbracmi-w-interesie-niemiec/#comment-719321

  „przetwarzali te kartoteki przy pomocy sorterów dostarczanych nieprzerwanie do 1945 roku przez koncern IBM z USA”, zasługi IBM w organizacji likwidacji żydowskiego pospólstwa są bezsporne i potwierdzone.

  „90 tys. ćwierć-Żydów. … Wielu spośród tych żołnierzy walczyło ” do bardziej znanych należał były kanclerz RFN H. Schmidt, jego babka zaszła w ciążę z jej żydowskim pracodawcą, który jednak zadbał o nijakie wykształcenie i promocję syna, z kolei jego wnuk H. Schmidt korzystał z tego.

  „Skąd oni się wzięli w armii Hitlera? ”

  Dziecinne pytanie, czy naziści mogli sobie pozwolić zrezygnować z takich fachowców nazizmu ?

  https://marucha.wordpress.com/2019/02/08/trudna-sytuacja-zydow-w-szwecji/#comment-811658

  Także znany Desh nie potrafił się obejść bez inspiracji talmudu.

  https://marucha.wordpress.com/2018/03/03/wojna-w-syrii-nowa-odslona/#comment-739103

  Równie inteligentne pytanie, skąd wzięli się Żydzi wśród finansistów nazizmu i tzw. „holokaustu”? Czy kiedykolwiek Żyd zrezygnował, kiedy miał możliwość zrobić „taaki interesik !” ?

  Było wystarczająco wielu żydowskich katów żydowskiego pospólstwa, polskie podziemie usiłowało temperować ich sadyzm. Czy któryś z tych żydowskich zbrodniarzy został ukarana jak Eichmann ? NIE. Nawet jeśli został postawiony przed sąd, to utrzymywał, że ratował się sam przed śmiercią, a jego życie, życie Żyda, jest święte. Inaczej ocenia żydowska badaczka Engelking-Boni Polaków: „Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć… A dla Żydów to była tragedia”, ona sobie tego nie wymyśliła, to jest żydowskie rozumienie od wieków a nawet tysiącleci, patrz w prawej kolumnie na tej stronie.

  „Żydzi nienawidzą Polaków, a Niemcy są ich nieodwzajemnioną miłością …. itd.”

  Niestety jest to pogląd całkowicie błędny, Żydzi nienawidzą wszystkich Nieżydów, to wynika z ich rozumienia ideologi żydowskiej, którą my rozumiemy jako instrukcję przestępczości, doskonaloną od tysiącleci. Jeżeli komuś kadzą, to przecie tylko, kiedy im pomaga zrobić wspomniany wyżej „taaki interesik !”, jak choćby tzw. „holokaust”.

  Pewne nasze tezy mogą prowokować niechęć, linki może pomogą lepiej ogarnąć całą problematykę.

 20. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Podrzucam jako uzupełnienie do powyższego ważny (w obecnych okolicznościach lektura obowiązkowa, moim zdaniem) tekst Tomasza Gabisia
  „KONTEKST I KONSEKWENCJE POROZUMIENIA LUKSEMBURSKIEGO RFN-IZRAEL (1952)”
  http://www.tomaszgabis.pl/2018/08/30/kontekst-i-konsekwencje-porozumienia-luksemburskiego-rfn-izrael-1952/

 21. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  @3 Kto będzie chciał, ten się dowie.

 22. Re: 11 Admin – Komentarz…

  „I co nam zydzi zrobia???”…

  Ano powiem Panu: W ciagu 24 godzin zatrzymaja caly system kredytowy, zamroza wszystkie karty debetowe i kredytowe, jak rowniez wstrzymaja plynnosc finansowa na wszystkich szczeblach spolecznych… No i skutek bedzie tak, ze nic do sklepow nie dotrze, autobusy nie przyjada, tramwaje stana itd. itd. – wszystko stanie…

  Wygladac to bedzie jakby czlowiekowi nagle wyjac jego wlasne serce (glowna pompe krwi)…
  Umiera niezwlocznie…
  ==================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. A po co zydowska hambassadhoor” i zydowski „sierzanat” maja posluch u „kneSejmitow???”.. To zaden przypadek… Lichwiarze Panie Gajowy trzymaja nas wszystkich Polakow za „jaja”…

  P.S. 2 Niech mi Pan powie co w/g panskiego zdania mozna byloby zrobic (czyli wypier…olic zydow-lichwairzy), a ja powiem Panu jaki bedzie tego skutek…

  P.S. 3 Moze p. Romeczek cos „dorzuci” w tej sprawie: w jaki sposob wywalic to koszerne towarzystwo bez bolesnych konsekwencji… (nota bene – nigdy publicznie nie pisalem o swojej koncepcji pozybycia sie lichwiarskiego raka zydowskiego w sposob…no powiedzmy najbardziej chrzescijanski…)…

 23. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Mogą nam skonfiskować rezerwy złota z Banku Anglii (112 ton) i rezerwy walutowe zdeponowane w MFW (112 mld $).

  PS. I tu liczba 112 i tu – jakaś gematria, czy co?

 24. Easy Rider said

  Uwaga Gajowego pod artykułem bardzo logiczna, ale dla ONYCH nie liczą się żadne fakty, bo przecież przez całe lata podtrzymywali kwotę $65 mld, która nagle urosła do $300 mld, a ostatnio słychać już o $330 mld i tak będzie do końca świata („zanim Polska znowu nie pokryje się lodem”) .

  Dziwię się, że spośród wielu „antysemitników” dotychczas skazanych w świecie za kwestionowanie kabalistycznej liczby 6 mln, chyba żaden po prostu nie złożył do sądu wniosku o przedstawienie imiennej listy tych 6 mln?

  Kilka lat temu rząd żydoUPAdliński (pomajdanowy) wystąpił do Mongolii o odszkodowanie za krzywdy, wyrządzone ich obywatelom (sic!) przez niegdysiejsze najazdy Mongołów. Rząd Mongolii nie wdawał się w dyskusje, tylko zażądał od UPAdliny przedstawienia listy tych „ich obywateli”, którzy doznali krzywd od najazdów Mongołów i sprawa się zakończyła. Tak trzeba z ONYMI rozmawiać!

  Może więc podobnie należałoby postępować w przypadku roszczeń holokaustycznych – nie bawić się w nieskuteczną argumentację historyczną, tylko po prostu, zażądać imiennej listy osób, które pozostawiły mienie bezspadkowe i protokołów wyceny tego mienia? Spokojnie, bez zrywania stosunków dyplomatycznych czy innych drastycznych kroków.

 25. Radek Niesikorski said

  Moim zdaniem najważniejsze w całej tej awanturze nie jest to że łobuzy chcą Polskę okraść w sposób zuchwały, ale to jak się zachowuje rząd warszawski. ŚWO!

 26. Ad 22

  „Może więc podobnie należałoby postępować w przypadku roszczeń holokaustycznych – nie bawić się w nieskuteczną argumentację historyczną, tylko po prostu, zażądać imiennej listy osób, które pozostawiły mienie bezspadkowe i protokołów wyceny tego mienia? Spokojnie, bez zrywania stosunków dyplomatycznych czy innych drastycznych kroków.”

  Nie polecałbym takiego posunięcia wobec przebiegłych jahwistów. Nie będą mieli żadnego problemu ze sporządzeniem takich list osobowych, tak samo jak nie mają problemu z dowodami na 6 milionów ich współplemieńców, którzy wg nich przenieśli się na łono Abrahama podczas tzw. holokos(z)tu. A jak ktoś będzie powątpiewał w autentyczność takowych rejestrów, to na jego/jej osobie położy łapę pan/i (((prokurator))), tak żeby inni nie dostali niekoszernych myśli. Czy Polacy tego chcą, czy też nie, to i tak i tak przyjdzie do bulenia 350 (a może więcej) miliardów USD międzynarodówce żydowskiej i państwu położonemu w Palestynie. Nie tacy chojracy padli na kolana przed nieubłaganym szantażem goryla tej (((międzynarodówki))) i państwa położonego w Palestynie. Można było tego uniknąć, ale moim zdaniem jest już na to za późno.

 27. lopek said

  Na pociechę i sromotę zarazem – ludziom stworzonym przez Boga – powiem, że Bóg przewidział także zachowanie się czarciego pomiotu wobec ludzi – więc i oni maja policzone dni. Władza deprawuje – a życie w luksusie tak naprawdę deprawuje i osłabia każdego wobec natury. Skoro jednak człowiek nie ma szans z czarcim pomiotem – skoro człowiek nie jest partnerem dla Szatana – to sam ów pomiot – aby nie ulec kompletnej degeneracji – musi spowodować wybiórczą zagładę wśród swoich (nie omieszka przy tej okazji przetrzebić gojów) aby potem ponownie zniewalać i strzyc goja na nowy – tzw. holokit.
  Wniosek?
  Z powyższego wynika, że ludziom, którzy przeżyją – w pewnym momencie dana będzie pieriedyszka – którą należy wykorzystać – biorąc sobie do serca niegdysiejsze ostrzeżenie Jezusa Chrystusa – o żmijowym plemieniu.

 28. Marucha said

  Re 22:
  Korea Północna gorzej miała, a jakoś sobie daje radę.I nawet USA się z nią liczy.
  Żydzi mogą nam odłączyć banki – ale nie odbiorą możliwości pracy.
  Summa summarum się opłaci.

  Re 23:
  Nasze zapasy złota są i tak praktycznie skonfiskowane.

 29. Voodoosch said

  Mozna sobie wynajdywac dokumenty z przeszlosci, co ich to obchodzi. Beda pilowac temat tak dlugo, ze wkoncu wbrew prawu swiat przyzna im racje.

  Ad 28.
  Korea Polnocna to inni ludzie, inni liderzy i inne polozenie geopolityczne.
  Jak Polska bedzie za bardzo szczekac, a do tego gdyby sobie wyszla (co jest niemozliwe) z UE to by ja zniszczyli ekonomicznie tak, ze Polacy sami by sie zagryzli z glodu. Wojna domowa, a nastepnie zajecie przez obce wojska. Przyspieszony proces tego co sie dzieje teraz.
  Przykro mi ale jestesmy na pozycji przegranej. Jedyne co pozostaje to sprytna gra w UE. Nie wyjdziemy nigdy z tego grajdolu -kapitalistycznego piekla skapanego w klamstwach, wojnach i wyzysku zwyklych ludzi.

 30. wojtek said

  Żydzi na Świecie uczynili z holokaustu sposób na wygodne i bogate życie. A, że kosztem gojów, to ich {gojów} problem

 31. sanning said

  Wszystkie karety debilowe i inne mogą sobie banki wsadzić w du..pe.
  Za PRL – u nie było żadnych kart, ludzie tez nie mieli kont bankowych, kredytów i NIKT nie głodował,
  a dzieci i bezdomnych tez nie było na ulicy bez dachu nad głową.

  Wystarczy, że wszyscy Polacy wybiorą swoje oszczędności z banków w ciągu 2 – 3 dni i cały system bankowy leży i kwiczy.
  Ludzie będą trzymać swoje pieniądze w domu i obracać gotówką. Warto wiec przemyśleć co się lepiej opłaci?

  A w Polsce autobusy, tramwaje jeżdżą nie na karty kredytowe jak ktoś chce znowu ciemnote wcisnąć.
  Wszyscy będą dalej pracować, a obieg pieniądza byłby gotówką i to wszystko.

  ———-
  Dokładnie.
  Admin

 32. Voodoosch said

  Ad. 31

  „Wystarczy, że wszyscy Polacy wybiorą swoje oszczędności z banków w ciągu 2 – 3 dni i cały system bankowy leży i kwiczy.”

  Prosze mi powiedziec, jak pan chce przekonac 30 milionow ludzi (do tego Polakow), zeby wyciagneli swoje oszczednosci? Co, na fejsbuku pan posta wrzuci? Czy moze na ulice pan wyjdzie z szyldem? Czy jak, bo nie wiem.

  Nie ma problemu ze znalezieniem rozwiazania, pomyslu na uleczenie tego swiata (tu na gajowce jest ich od groma). Problemem jest niemoznosc wprowadzenia ich w zycie.

  PS
  Nawet gdyby sie to panu udalo (chyba z boska pomoca) to Polacy oszczednosci za wiele nie maja, raczej dlugi w kredytach.

 33. Adrem said

  Ad 31 Sanning.
  Też tak sądzę.

  Przeżyjemy bez zagranicy i jej dostaw.
  Wszystkie zagraniczne nasze aktywa natychmiast nam wtedy ukradną, to pewne.

  Szybko byśmy dźwignęli nasz kraj, ale trzeba by nasze pejsate i szabasgojowskie ” elity” z kraju wydalić, albo lepiej uwięzić, bo będą nam cały czas szkodzić na wiele sposobów.

  Czyli konieczny detox od pejsatej trucizny.

  Ale i tak lepiej tak zrobić, niż czekać na powolną śmierć narodu.

 34. Moher49 said

  @ 28,
  Też tak myślę. Jak długo jeszcze mamy się dawać kopać w d.. Brać przykład z Kim Dzong Una. Żydki mogą mu naskoczyć. Może doczekamy się polskiego rządu w Polsce. Kadry są, kadry były w 1989 roku zostały uziemione, zablokowane.

 35. sanning said

  Ad:32
  I kwartał 2017 roku.
  „Suma aktywów polskich gospodarstw domowych w pierwszych miesiącach 2017 roku wyniosła prawie
  2 bln zł (dokładnie 1 953,7 mld zł).

  Gdy odejmiemy od tego sumę zobowiązań Polaków, czyli 701,5 mld zł, wyjdzie nam, że przeciętny dorosły
  Kowalski ma prawie 40 tys. zł oszczędności.
  Choć aktywa Polaków z roku na rok stają się coraz większe, to równie szybko rośnie suma naszych
  zobowiązań wynikająca z zaciągniętych kredytów i pożyczek”.

  .https://www.najlepszekonto.pl/ile-pieniedzy-ma-przecietny-polak

  Czyli, jest sporo pieniędzy Polaków jest w bankach. Wystarczy, że w prasie podadzą informacje, ze wszystkie oszczędności
  Polaków będą rekwirowane i przeznaczone na zapłacenie mienia bezspadkowego Żydom i każdy uda się szybko do banku,
  aby pobrać swoje pieniądze.

  System bankowy leżałby całkowicie na łopatkach i wreszcie byłaby szansa być gospodarzem we własnym domu.
  Idee Pana Maruchy, wpis Nr 28 można by teoretycznie zacząć realizować.
  Wszystko byłoby też zgodne z prawem i oni tam mogliby nas pocałować …..!!!
  Początki byłyby trudne, ale za kilka lata można by widzieć olbrzymie sukcesy w dziedzinie gospodarczej,
  politycznej, kulturowej itd. Marzenia milionow ludzi można by w końcu zrealizować spokojnie krok po kroku.

 36. Plausi said

  Izrael made in Mankind

  @20, Polskie Obserwatorium Praw Goja

  Załączony link, acz nie znalazł zbytniego zainteresowania, zawiera interesujący tekst, który opisuje też technikę stosowaną przez żydowskie bandy, w celu szantażu płatności od krajów i narodów świata:

  Izrael made in RFN

  „„Statki załadowane niemieckimi środkami produkcji przybywały do Hajfy regularnie i bez opóźnień stając się ważnym – a ostatecznie decydującym – czynnikiem w rozwoju kraju. Dziś flota izraelska jest prawie w całości flotą «made in Germany» …”

  w ten sposób delegowały USA zadanie budowy Izreala na RFN, o której z kolei wiemy: „Germany made in USA”

  -https://www.youtube.com/watch?v=tfXLOtlYC7E

  Varoufakis wiedział, zresztą każdy, kto co nieco z tego rozumie, że należy wprowadzić własną walutę.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Yanis_Varoufakis

  @22, jasiek z toronto

  A skąd Pan wie, jakie będą dalsze reakcje na takie kroki, jak Pan z dużym prawdopodobieństwem przedstawił ? Ludzie nawet pod nazistowskim terrorem potrafili znaleźć jakieś wyjście z sytuacji.

  Pan powtarza scenariusze, które siły bankierskie od dawna publikują i usiłują wpoić ludności i ludzkości. Jak skutecznie, to pokazał rok 2008, kiedy to nie znalazł się ani jeden z tzw. „polityków”, wytresowanych jak mało kto, który by podał w wątpliwość konieczności „ratowania” banków, tzn. zapłacenia przez społeczeństwa trybutu banksterskiego 4-40 bilionów dolarów, tak jest szacowana sumaryczna wysokość tego trybutu, jakie społeczeństwa zapłaciły. Skoro bankructwo superbanku Lehman Brothers nie wywołało żadnych sensacji, czemuż dalsze bankructwa miałyby to uczynić ? Nie podniecajmy się zbytnio groźbami żydowskich band finansowych.

  Ciekawostka, tzw. banki szarijatu nie zostały dotknięte przez tzw. „kryzys finansowy”. Może by tak wrócić do bardziej chrześcijańskiej formy gospodarki. Życie na kredyt, jest zawsze życiem na koszt innych.

 37. Re: 31
  Nastepny „mundrala”…, ktory wogole nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze…
  Ilosc gotowki w systemie finansowym jest mniej anizeli 2% a reszta to pieniadze „elektroniczne”.
  Jesli zostanie zatrzymany system w jednej chwili, to na ile czasu wystarczy gotowki tym, ktorzy w danej chwili posiadaja???
  Zaraz poleca do sklepow spozywczych i beda zakupywac zywnosc, paliwo, lekarstwa i rzeczy pierwszej potrzeby i bynajmniej nie beda mysleli o tramwajach i zakupowaniu nan biletow na przejazd..

  Tak wiec skoro nie dotarlo, to moze podam inny przyklad:Miasto. Srodek zimy, mroz -15 stopni, ulice nieodsniezone, a wszyscy mieszkancy nie maja pradu i gazu w swoich mieszkaniach…

  Pytanie: Ilu bedzie palic ogniska w mieszkaniach i jak dlugo probowac jakos sie ratowac???…

  A tak wracajac do tego co bedzie napewno, to napewno bedzie dzien nastepny…, ale nie wiadomo czy wszyscy ten dzien nastepny zobacza…

  ==========================\
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 38. Marek said

  Ludzie, czy wyście powariowali?
  🙂
  Nic nie kombinujcie, wystarczy że pomodlicie się za Trumpa, on ci jest gwarantem zwycięstwa nad międzynarodowym globalizmem. On uratuje nas, nasze dzieci i wnuki. No i dobrzy żydzi, których romusie nam wskażą, byśmy za nimi poszli w ciemno. Tfu, jasno.

 39. Rokitnik said

  Ja juz npisalem CO nalezaloby zrobic zeby wrocic do normalnosci? Nie pisalem o FORSIE bo to nie moja domena tylko p.Jaska.

  Najwazniejszym jest w okresie PRZELOMU miec bliskich S O J U S Z N I K O W … Nie sadze, ze zablokowano by dostawy z Wegier? Rynek wenetrzny szybko odzyje po zdieciu kaganca ! Eksport – zwlaszcza zywnosci – ruszy z kopyta.. Ech…KTO TO ZACZNIE, bez ogladania sie na Israel i USA? Widomo, ze nas nie zbombarduja…a sprawa wojny wewnetrznej..to JASNY SYGNAL KARA SMIERCI za jakakolwiek probe !

 40. Moher49 said

  Mosbacher otwartym tekstem. Mamy płacić Żydom: “Restytucja mienia nie została finalnie rozwiązana”

 41. andzia said

  re Jasiek
  Polacy powinni wywalić agenturę żydowska w postaci PiS i przestać spłacać długi lichwiarzom jak Islandia. I co nam zrobią? Powywalać organizacje żydowskie, pozmieniać przeznaczenie muzeów żydoskich, powywalać żydów ze wszyskich eksponowanych staanowisk etc.

 42. andzia said

  Już w 18 wieku papież Benedykt XIV wydał bullę, w której pisał o szkodach wyrządzanych Polakom przez żydów. Teraz biskup na tronie papieskim kumpluje się z rabinem, który chleje wódkę za pieniądze katolików.

 43. Re: 41 Andzia….
  Czy to sa zyczenia Bozonarodzeniowe czy Wielkanocne??? A moze Noworoczne???…

  My Polacy zwiedzamy caly swiat. Przemierzamy morza i oceany, ale nie bardzo zdajemy sobie sprawe z tego, ze mamy k…rwy i to we wlasnym Domu…I wciaz nie mozemy sobie z tymi „kneSejmowymi” k…rwami poradzic… w sposob zorganizowany…

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 44. Rokitnik said

  A co by bylo gdyby opozycja puscila ” plotke prasowa „, ze z chwila obciazenia nas dlugiem / bez spadkowym /, zajete zostana indywidualne konta Bankowe na poczet owej splaty? I to trzeba zrobic T E R A Z, gdy grandziarze PUBLICZNIE wzywaja do splat nie zawinionych !!
  Niech sie qurwy TLUMACZA ???? Mysle ze w tej sytuacji kazdy (nie)rzad narobi w pory – bo zatrzesie sie caly system Bankowy a co niektorym, spadna luski z oczu?

 45. hulajdusznik said

  Bo my Polacy cierpieliśmy na nabytą chorobę „współczucia”. Współczuliśmy i wybaczaliśmy. A uny? Uny współdziałali i wypaczali. Wypaczyli nam nasze myślenie do tego stopnia, iż już tylko myślimy, że myślimy. Jeśli ktoś urodził się z judaizmem, to myśleliśmy, że to taka niepełnosprawność i tylko litość trzeba takiemu okazać. Teraz się to zmienia. Myślenie znaczy się. Ale proces to powolny i nie wiadomo czy odniesie, czy zdąży odnieść pożądany skutek. Parchata plaga opanowała centra sterowania i kontroli na całym świecie, może oprócz niedostępnych zakątków pustyń, puszcz i lodowców. Cały nasz problem tkwi w tym, że nikt nas do walki o życie, o przetrwanie z takim wrogiem nie przygotował, nie przeszkolił. Tu już nie ma zmiłuj się. W dawnych czasach spotkałeś człowiecze bestię na swej drodze i od razu instynktownie wiedziałeś, co masz zrobić, żeby przeżyć. Ale ta bestia, która cię osaczyła ze wszystkich stron, i której wielu wciąż nie widzi jest jak wirus, jak rak, jak pasożyt. Trzeba znaleźć źródło, drogi roznoszenia i ogniska skażenia. Potem po kolei… żywym ogniem… doszczętnie. Dosłownie. Bo cała reszta waszych ulepszeń, usprawnień, innowacji i wynalazków w tej materii bez radykalnych przedsięwzięć pozostanie, jak to ujął pan Jasiek z Toronto, jedynie w sferze życzeń.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: