Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Igor Niefiedow o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  Igor Niefiedow o Dziś Węgry, jutro Polska – czy…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  I*** o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Wolne tematy (52 – …
  Igor Niefiedow o Wolne tematy (52 – …
  Siekiera_Motyka o Śmierć lekarza rodzinnego
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  irtur o Skąd pochodzą Polacy? „Jesteśm…
  bryś o Ludzi wybitnie uzdolnionych łą…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  Tw wszystkie o Komuniści go NIENAWIDZILI! 70…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Przedwczesna radość z solidaryzmu wyszehradzkiego

Posted by Marucha w dniu 2019-02-20 (Środa)

Przyznam szczerze, że rzadko daje się nabrać na propagandę partii rządzącej, ale tym razem trochę dałem się wkręcić.

Uwierzyłem bowiem, że idea szczytu Grupy Wyszehradzkiej padła, ponieważ w ramach solidarności z Polską, reszta państw członkowskich odmówiła udziału w tym przedsięwzięciu. Rzeczywistość wygląda jednak zupełnie inaczej niż chciałaby poseł Pawłowicz.

Tym chętniej uwierzyłem w tę rządową narrację, że choć nie wierzę powodzenie idei międzymorza, to wierzę w możliwość zacieśniania relacji gospodarczych, wojskowych i kulturowych właśnie w ramach Grupy Wyszehradzkiej.

Dodajmy relacji, które byłby korzystne dla wszystkich państw grupy, bo tylko takie sojusze uważam za wartościowe i etyczne. Niestety na odcinku syjonistycznym na solidaryzm z naszymi południowymi sąsiadami nie mamy raczej co liczyć.

Zarówno premier Węgier, jak i premier Czech, toczą dwustronne rozmowy z Netanjahu. I jak się okazuje nie powinno nas to raczej dziwić, ponieważ zarówno Czechy, jak i Węgry swoją lojalność wobec Izraela potwierdziły w ubiegłym roku, kiedy skrajnie filosemicki prezydent USA Donald Trump uznał Jerozolimę za stolicę Izraela. W ramach Unii Europejskiej z negatywnej opinii w tej kwestii uznania Jerozolimy za stolicę Izraela wyłamały się między innymi właśnie Czechy i Węgry.

Oba kraje postanowiły ugrać coś dla siebie na poparciu tej inicjatywy, zarówno w relacjach z Izraelem, jak i USA. Orban utrzymuje dobre relacje osobiste z Netanjahu od dłuższego czasu.

[Tak, utrzymuje dobre relacje – ale nie zasadzie plugawego, parszywego kundla, którego każdy rzyd może kopnąć w dupę – admin]

Premier Izraela jako pierwszy zagraniczny przywódca gratulował Orbanowi po jego zwycięstwie w wyborach. Wiele osób dziwiło się jak to się stało, że kraje Grupy Wyszehradzkiej zgodziły się na obrady w Izraelu. Otóż w 2017 r. to Węgry zapoczątkowały współpracę Grupy Wyszehradzkiej z Izraelem w formule V4+.

To, co łączy też Orbana i Netanjahu, to wspólna niechęć do działalności Sorosa. Przypomnijmy, że w 2017 roku brakiem lojalności wobec grupy wykazały się Czesi i Słowaccy, spotykając się z Macronem, w ramach Trójkąta Sławkowskiego, który również pokazał brak trwałej jedności państw zgrupowanych w V4.

Jak więc widać na jednolity front i zgodną wspólną politykę zagraniczną w ramach tego układu, liczyć możemy tylko w wybranych kwestiach i nie będzie nią raczej obszar relacji z Izraelem i żydowską diasporą.

Arkadiusz Miksa
https://prawy.pl/

Na …uj nam ta cała „Grupa Wyszehtradzka”?
Admin

Komentarzy 14 do “Przedwczesna radość z solidaryzmu wyszehradzkiego”

 1. jamek said

  za.bójca adam.owicza był sterowany z nadajnika, a sygnał szedł z departamentu … czy mam bać się samego siebie? w departamencie wszyscy są tak sterowalni, ale na razie szkodzą nam. dlatego zabójca nieodpowiadał bo wg departamentu miał przez nich zmienioną świadomość. rządą nami ‚nien.ormalni’ zabójcy z międzynarodowej mafi. Rothszyld nadajnikiem steruje iluminatami z usraelskiego pantagromu, a ci nadajnikami nami. rotshild nie pójdzie do sklepu bo system który zrobił aresztował by go 10 razy i 5 razy powiózł karetką i 2razy zabił na miejscu. to są bochatery.

  w salach sądowych są zrobione ‚klatki Faradaya’ dlatego za antysemityzm zostałem skazany ręcznym miotaczem fal na ‚domowe więzienie’ pod nadzorem nadajników GSM i zamurowanych w ścianach. międzynarodowy mafiozo nadajnikiem strzelał również w sędziego bo przygotowane były dwa wyroki, ale mafiozo mnie skazał. kapujecie? w polin nadajnikami zrobiono kilkanaście tysięcy niedoszłych zabójców adamowicza głównie wśród narodowców i kibiców. teraz cierpimy ‚za swoje’ podgrzewani mikrofalami. trybem dla zabójców. Iluminaci ‚prowadzą’ naszą rodzinę już 4 pokolenie. technologia mind control jest z lat 70tych. Planują na dwa pokolenia naprzód bo wtedy pamięć po dziadkach się zaciera. wmanewrowali moją prababcię w alians z Piłsudskim i jako jego znienawidzonych potomków niszczą nas i chcą zniszczyć cały świat. Piłsudski z niczego odbudował Polskę i Polska była by najsilniejszym państwem . bardzo kochał swoją matkę. rozumiecie? jak żydzi podczas obchodów w gettcie zmieniali Dudzie kapelusz? Najpierw wyglądał jak by miał się za chwilę przewrócić, a jak mu dali drugi z cewką to pokazywali na nadajnik GSM 5G z którego szły żydowskie fale i wtedy Duda przemówienie mówił bez kartki !! każdy małżonek lub żona który wchodził do rodziny miał zawsze pokaźny majątek w nieruchomościach i to wszystko było rabowane przez „nasze rządy”. to są setki milionów, a krzywdy którą nam zrobili nawet nie da się wycenić. zabójstwa, tortury, badania pseudonaukowe jak w oświęcimiu. nie potrafią czytać myśli ! ale potrafią podstawiać swoje łajdactwa w różnych naszych kontekstach, sytuacjach by manipulować i próbować przewalać na nas swoje winy. budują piekło na ziemi, ale zapomnieli, że lucyfer to fikcja literacka. dlatego tak bardzo mącą ludziom w głowach. to jest naprawdę bardzo męczące bo podstawiają swoje winy wielokrotnie. te same dokonane i planowane przestępstwa w różnych naszych sytuacjach które nam komuchy zomowską pałą robiły i wcześniej w szkołach. porobili urazy i zczytali reakcję organizmu na komputer. teraz puszczają to razem nadajnikami. antidotum w pastylkach od chorego na mózg psychiatry? NIE!!! To wszystko zasilane jest prądem elektrycznym i po wyłączeniu z człowieka w 10 minut wszystko to schodzi. w 10 minut i znów żyjesz jak człowiek. to pomontowali na całym świecie i miliny ludzi nawet nie wie jak się żyje na wolności, że zewsząd dzieje się im krzywda w radiu, tv, necie. odebrali nam 90% szczęścia i ból w to miejsce podstawili.

  czy da się jeszcze wyjechać do lasu by znaleźć się poza ich oddziaływaniem. niektórym się udaje ale wtedy okazuje się, że nie ma gdzie wracać. że trzeba by był w lesie zostać na stałe. ale jak to wyłączyć? SBek co mieszka obok już 3 lata temu mówił, że wajcha od zasilania bloku tego nie wyłącza. teraz sobie przypominam jak podczas remontu wiercili w stropie i podłodze dziury na kable. to jest osobne zasilanie. w podłodze mikrofale a w ścianach mind control. a przed remontem robili to z pustego mieszkania na górze przenośnym sprzętem. nawet na balkonie tym walą wtedy „sąsiad z góry” to na swój wynosi. przekichane mamy? …jak prezes IPN tuż przed wylotem do (Smoleńska) Katynia powiedział, że: „Demontaż państwa już się skończył. Teraz będą znikać ludzie.” I znikają ci co trwają w prawdzie, a żydowskie siksy w dyskotekach na rury skaczą! mind control jest ściśle powiązane z mikrofalami. Podstawiane mind control cudze myśli, nienormalności, skojarzenia, sytuacje i konteksty bez mikrofal które zadają kontrolowany ból przelatują jak by obok. Zasada jest prosta: jak cię coś boli to się zastanawiasz dlaczego, a wtedy rzekome powody lecą od żydowskich przestępców. W kościele mówili spróbuj wglądnąć sobie w dusze, a ci mówią, żebyś sobie wglądnął w swoją chorobę umysłową. A mi potrzeba prawnika, bo wgląda się w akta sprawy których IPN nie chce mi udostępnić, ale wcześnie teczkę założoną mi przez SBecje pokazali na tajnym przesłuchaniu-strojeniu by jeszcze bardziej bolało?

 2. Troll polonii said

  Podobno, w psychologii, filozofii, logice i w praktyce stosunkow miedzyludzkich jest ogromna czesto roznica miedzy tym co wiem – a tym, w co wierze.
  Dlatego w czasie kampanii wyborczej a takze na codzien, wazne jest czy nasz rozmowca mowi prawde – czy wierzymy, ze mowi prawde.
  I czy przygodna dama w lokalu dla panow z zenska obsluga, ktora opowiada , ze nas kocha mowi prawde, czy wierzymy, ze mowi prawde?
  A przeciez dobrze WIEMY, ze nie ma wielkiej roznicy miedzy politykiem a dama z meskiego lokalu z zenska obsluga.

 3. VAV said

 4. Panie Miksa,lubię Pana,pomimo miłości do kobiet.Dlaczego Pan nie informuje,że gaz i ropa do Polski,będzie wysyłana z Izraela?

  „Grupa Wyszehtradzka” to alibi i korytarz pod patronatem Izraela.
  Dla rur,dla infrastruktury przemysłowej w całej „Grupie Wyszehtradzkej”
  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bliski-Wschod-bogaty-w-gaz-Cypr-Izrael-i-Syria-nowymi-potegami-2757339.html

  „Włochy, Grecja, Cypr i Izrael podpisały deklarację w sprawie wspólnych prac nad budową najdłuższego i najgłębiej położonego podmorskiego gazociągu na świecie. Zwiększyłby on bezpieczeństwo energetyczne Europy i stałby się alternatywą dla dominacji Gazpromu. „(EastMed. )Umowy są podpisane tak jak z Polską i Węgrami.

  Taki sam korytarz jak w przyszłości.Nawet do Gdańska.

  Dostawy gazu z Izraela do Turcji już w 2019 roku,
  Zapytajcie w Polsce….PGNiG,który już posiada umowy z Izraelem.

 5. revers said

  lub Die Welt pisze o pozycjonowaniu sie przed wyborami do parlamentu, do PE unijnego maja wejsc nawet jumak obuwia sportowego „Jojo” Blaszczyk i sierotka Beatka Szydlo, inne kretury z koszernych list.

  https://www.welt.de/politik/ausland/article189006249/Geplatzter-Gipfel-Warum-sich-Israel-und-Polen-brauchen-und-doch-bekaempfen.html?wtrid=onsite.onsitesearch&fbclid=IwAR3o4YKv1F2-uJIJ5OjmzunB8hiEUodukBeWpsmTpFro1bHgKomvxtAsn6o

  .

 6. Troll polonii said

  4
  Marek Lipski

  Niestety, to prawda. Dlatego Izrael nie chce popuscic Wzgorz Golan. Polska jak zwykle pomaga Izraelowi w podbiciu Bliskiego Wschodu.
  Po to przeciez powstalo panstwo Izrael, zeby kontrolowac zasoby energetyczne na swiecie..
  I ‚nieposlusznym’ zakrecac kurek.

  Izrael juz dawno sprzedal Rotszyldowi i Murdochowi zezwolenie na wydobywanie gazu w Syrii (Wzgorza Golan)
  Israel Grants Oil Rights in Syria to Murdoch and Rothschild – Craig Murray

  Subject: Israel Grants Oil Rights in Syria to Murdoch and Rothschild – Craig Murray
  https://www.craigmurray.org.uk/archives/2013/02/israel-grants-oil-rights-in-syria-to-murdoch-and-rothschild/

  Wojna w Syrii to wojna o kontrolę nad rurociągami – Wolna Polska – Wiadomości

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wojna-syrii-wojna-o-kontrole-nad-rurociagami-2017-03

  Rosja sie nie martwi o przyszlosc swojego gazu. Kazda ilosc kupia Chinczycy. Maja z Rosja umowe na 50 lat.

  Israel’s Gas Pipeline to Europe Too Punny and Too Expensive to Really Worry Gazprom

  https://russia-insider.com/en/israels-gas-pipeline-europe-too-punny-and-too-expensive-really-worry-gazprom/ri25548?ct=t(Russia_Insider_Daily_Headlines11_21_2014)&mc_cid=6977161664&mc_eid=3eab40c2c5

 7. Polska nie jest żydoGejem i brawo https://www.cda.pl/video/31406966e?wersja=1080p

 8. Marcin said

  Orban to jednak wie jak się chodzi po linie aby nie spaść.
  Żydzi mieli gdzieś, że Polska zbojkotowała to spotkanie a należało zrobić zupełnie odwrotnie- pojechać a w tym samym czasie zamknąć muzeum Polin za szerzenie nienawiści.

 9. Rokitnik said

  Bzdura p.Marcinie. NIE jechac i zamknac muzeum Polin ! Ulegloscia NIC i nigdy nie osiagnelismy a hardej postawy / zwlaszcza nie oczekiwanej / nawet zydowin sie boi !
  A tak na marginesie; POLSKA gdyby zaczela gazyfikacje zasobow wegla – to moglibysmy energie w l a s n a w takie ilosci, ze moglibysmy je sprzedawac bez ogladania sie na wielkosc RURY Isra-ela, czy Rosyjsko -Niemieckiej.

 10. lopek said

  „Otóż w 2017 r. to Węgry zapoczątkowały współpracę Grupy Wyszehradzkiej z Izraelem w formule V4+.”
  ===========
  Dobre sobie – Węgry zapoczątkowały. To Izrael zapoczątkował Węgrami współprace na zasadzie współpracy – pani dojarki i dojonej przez nią krówki.

 11. Isreal said

  grupa wyszechradzka tyle razy potrzebowała wsparcia Polski , a zobaczyła krościate zadki kolejnych przywódców , że dziwnym byłoby gdyby teraz na „nas” się oglądała …

 12. hulajdusznik said

  Tszy szczały padły, gacie łopadły i pokazała sie łosrana dupa.

 13. NICK said

  Najkrócej.
  Tzw. Grupa z Wyszechradu.
  Służy stworzeniu kolejnej enklawy tzw. Is-real’a na świecie.

 14. Dictum said

  Orban to kacerz – luteranin.
  Nie można mieć zaufania do wyznawcy Lutra.

Sorry, the comment form is closed at this time.