Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (54 – …
  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Uniewinniono polskiego księdza niesłusznie skazanego za molestowanie

Posted by Marucha w dniu 2019-02-20 (Środa)

Sąd rejonowy w Jesioniku na czeskim Śląsku uniewinnił z zarzutów polskiego księdza Adama Kuszaja, który był oskarżony o seksualne wykorzystanie ministranta. Osiem lat wcześniej ksiądz został skazany na pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata.

Jeden z ministrantów (mający wówczas 16 lat) oskarżył go o to, że w 2009 roku wykorzystał go seksualnie. W 2011 roku sąd uznał winę polskiego kapłana i skazał go na pół roku więzienia, w zawieszeniu na 2 lata. Zakazał mu także pracy z osobami do 18 lat.

Ksiądz Adam został suspendowany, odsunięty od pracy w parafii i pracował jako robotnik.

W 2016 roku pojawili się nowi świadkowie w tej sprawie. Trzy osoby – znajomi poszkodowanego byłego ministranta, zeznały że już po wyroku skazującym księdza, słyszały od młodego człowieka w prywatnych rozmowach, iż całe oskarżenie jest nieprawdziwe i zostało przez niego wymyślone z zemsty na księdzu, który przestał dawać jego rodzinie pieniądze.

Wówczas sprawa sądowa została wznowiona. Sąd zlecił ponowne badania psychiatryczne głównego świadka oskarżenia czyli byłego ministranta. Biegli po badaniach ustalili, że jego zeznania są niewiarygodne. Na niejawnej rozprawie sąd przesłuchał też nowych świadków. Według obrońcy księdza Kuszaja, dowodów na jego niewinność było więcej. Wyrok uniewinniający ogłoszono 13 lutego.

Przełożony Salwatorianów w Republice Czeskiej, ks. Leszek Rackowiak zapowiedział, że z chwilą uprawomocnienia się wyroku zgromadzenie zwróci się do Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego o zdjęcie z duchownego kary suspensy.

– Chcę służyć ludziom i Bogu, a powrót do kapłaństwa jest dla mnie najważniejszy – powiedział agencji ČTK ks. Adam Stanisław Kuszaj

/gosc.pl/

https://www.magnapolonia.org/

Komentarzy 5 do “Uniewinniono polskiego księdza niesłusznie skazanego za molestowanie”

 1. jamek said

 2. AlexSailor said

  Na jakiej zasadzie został skazany i wcześniej oskarżony?
  Na podstawie zeznań jednego świadka, jednocześnie poszkodowanego i durnowatych, nie mających żadnej wartości dowodowej rojeniach
  szamanów zwanych psychologami?

  Jeśli tak, to sąd powinien siedzieć w pierdlu po krótkim procesie z powodu naruszenia elementarnych zasad prawa i procesu cywilizacji łacińskiej.
  Jeden świadek – to żaden świadek.

  Podobnie oskarżający prokurator powinien być zdegradowany, ale jego odpowiedzialność jest bez porównania mniejsza
  niż sądu.

  Czy gówniarz będzie płacił do końca życia księdzu odszkodowanie?
  Czy prokurator już nakazał go aresztować i szykuje akt oskarżenia?

 3. lopek said

  Takich oskarżeń o molestowanie jest mnóstwo. nawet w ramach zemsty żony na mężu – gdy uda się jej zmanipulować dziecko. Psychopaci wśród dzieci czy młodzieży – zdarzają się. Wystarczy wywołać tylko taką modę na te oskarżenia – a przecież chodzi o to aby ludzi maltretować na wszelkie sposoby – bo przecież nie o prawdę. Czasami chodzi także o kasę.

  ————
  W Szwecji facet odsiedział 4 lata, bo nie chciał 14-letniej gnojówie (pasierbicy) kupić mopedu.
  Potem stwierdził, że nie ma do niej żalu. Pizda wykastrowana.
  Admin

 4. Dictum said

  Wsadzają niewinnego księdza, a tymczasem panoszy się usankcjonowane zwyrodnienie

  FUNDACJA PRO-PRAWO DO ŻYCIA

  Szanowni Państwo –

  nasza antypedofilska akcja rozwija się w Gdańsku.
  Dzięki naszym Darczyńcom, na ulice Gdańska wyjechały auta, które z okazji zbliżających się wyborów pokazują prawdę o aborcji i pedofilii. Szczególne zainteresowanie budzi samochód informujący o powiązaniach homoseksualizmu z molestowaniem dzieci. Akcja wywołuje wielkie poruszenie w mieście.

  Każdego dnia prawda o pedofilii dociera do dziesiątków tysięcy mieszkańców Gdańska. Sprawę opisują tamtejsze media a odzew mieszkańców jest ogromny. Tylko na jednym z trójmiejskich portali internetowych ponad 700 osób zaangażowało się w dyskusję na temat akcji a wypowiedzi popierające nasze działania mają tysiące „polubień”.
  – „Wreszcie głos rozsądku ze strony społeczeństwa! Popieram!”
  – „Brawo, świetna akcja. Tak trzymać.”
  – „Popieram akcję w 100%!!!!! Oby więcej takich odważnych inicjatyw w tym zakłamanym, opętanym »poprawnością« świecie.”
  – „Powinien jeździć codziennie!”
  to tylko niektóre z komentarzy mieszkańców Gdańska. Już niedługo, w ramach akcji „Stop Pedofilii”, rozpoczniemy w tym mieście również dystrybucję naszego poradnika dla rodziców i nauczycieli, który zawiera konkretne rady pozwalające obronić dzieci przed pedofilami i deprawatorami seksualnymi.
  Wie Pani dlaczego musimy działać tak intensywnie?
  Kilka miesięcy temu zastępca prezydenta miasta Gdańsk Piotr Kowalczuk wysłał oficjalny list do wszystkich dyrektorów szkół w tym mieście, w których poinformował, że zajęcia oswajające dzieci z homoseksualizmem i innymi patologiami seksualnymi mają być obowiązkowe!
  Co więcej, Kowalczuk jednoznacznie wmawiał dyrektorom i nauczycielom, że „nauka” o homoseksualizmie należy do… podstawy programowej, w związku z czym koniecznie należy zapoznać z nim wszystkie dzieci bez wyjątku.
  Jego list był także próbą szantażu i zastraszenia tych wszystkich nauczycieli, którzy nie wyrażają zgody na deprawację powierzonych im dzieci. Dyrektorzy powoływani są przez władze miasta, więc każdy, kto opowie się przeciwko deprawacji forsowanej przez gdański ratusz i lobby pedofilskie, może czuć się zagrożony wizją utraty pracy lub odwołania ze stanowiska.
  To wszystko dzieje się nie tylko w Gdańsku. Za przykładem tego miasta idą już kolejne. Tydzień temu do szokujących wydarzeń doszło w Warszawie.
  W jednym ze stołecznych liceów uczniowie zatańczyli na studniówce poloneza… w parach jednopłciowych. Wszystko w geście „solidarności” z homoseksualistami.
  „Tańczymy poloneza równości, bo kochamy i wspieramy naszych homoseksualnych przyjaciół”
  mówią uczniowie w specjalnym spocie reklamowym, przygotowanym do promocji tego propagandowego wydarzenia. W ostatniej scenie tego nagrania widzimy dwie całujące się licealistki i słyszymy słowa: „każdy ma prawo kochać kogo chce.”
  Tę akcję wymyśliło stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, będące częścią międzynarodowego lobby deprawacyjnego. To jego aktywiści namówili dyrekcję i uczniów szkoły do zatańczenia „poloneza równości”. Do organizacji studniówek w ten sam sposób namawiają również inne szkoły. Wszystko po to aby oswoić jak największą liczbę uczniów z homoseksualizmem. Ale to nie jedyne ich działania.
  W poniedziałek 18 lutego prezydent stolicy Rafał Trzaskowski uroczyście podpisał tzw. Warszawską Deklarację LGBT, przygotowaną i podsuniętą mu właśnie przez stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. Jej zapisy są wstrząsające.
  Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, Deklaracja ma charakter uroczystego, politycznego zobowiązania prezydenta wobec warszawskich homoseksualistów. Co obiecuje w niej Trzaskowski?
  Wprowadzenie we wszystkich stołecznych szkołach „edukacji” seksualnej i zajęć oswajających dzieci z homoseksualizmem. Co więcej, w każdej warszawskiej szkole ma być zatrudniona osoba, której celem będzie pilnowanie „praw homoseksualistów” na terenie placówki!
  W tym samym dokumencie, Trzaskowski zadeklarował objęcie patronatem tzw. „parady równości”, która w czerwcu przejdzie ulicami Warszawy. W jej trakcie ma zostać utworzona specjalna strefa dla dzieci, w której najmłodsi będą oswajać się z homoseksualizmem.
  Na zachodzie Europy dzieci biorą czynny udział w „paradach równości”. Deprawatorzy chcą aby tak samo było w Polsce.

  To wszystko obiecał Trzaskowski lobby homoseksualnemu i uroczyście zadeklarował realizację tych postulatów. Niech Pani zwróci uwagę, że głównymi żądaniami deprawatorów są kwestie związane z dziećmi. Oswajanie młodego pokolenia Polaków z homoseksualizmem i innymi patologiami seksualnymi to dla nich najwyższy priorytet. Dlaczego?
  Bo równolegle stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, wraz z dziesiątkami innych tego typu organizacji, prowadzi intensywną kampanię polityczną na rzecz legalizacji w Polsce „małżeństw” homoseksualnych z możliwością adopcji dzieci. Wszystko dzięki gigantycznym dotacjom finansowym, które płyną od zagranicznych fundacji i korporacji.
  Kilka miesięcy temu jeden ze szczecińskich radnych sporządził listę działających w Polsce organizacji lobby pedofilskiego, deprawacyjnego i aborcyjnego, które finansowane są z zagranicy. Miłość Nie Wyklucza tylko z jednego źródła otrzymało ponad 100 000 złotych. Dziesiątki innych, podobnych organizacji otrzymało dotacje na łączną kwotę wielu milionów złotych.
  Wszystko po to aby:
  – oswoić polskie dzieci z homoseksualizmem za pomocą „edukacji” seksualnej
  oraz
  – zalegalizować „małżeństwa” homoseksualne z możliwością adopcji poprzez oswojenie całego społeczeństwa z patologiami seksualnymi
  W ten sposób rozbudzone seksualnie dzieci staną się łatwym łupem dla pedofilów, którzy nie tylko będą obecni we wszystkich szkołach i przedszkolach, ale również będą mogli adoptować dzieci na własność. To nie jest żadna odległa przyszłość. Sytuacja już teraz jest dramatyczna.
  Według opublikowanych kilka dni temu oficjalnych statystyk polskiej policji, o ponad jedną trzecią wzrosła w ubiegłym roku liczba nadużyć seksualnych wobec dzieci. Największy wzrost dotyczy utrwalania, posiadania i rozpowszechniania dziecięcej pornografii. Jeśli nic nie zrobimy, te statystyki będą się zwiększały z dnia na dzień, gdyż deprawatorzy seksualni wydają kolejne miliony złotych na propagandę zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
  Dzięki naszym Darczyńcom tylko w ostatnim czasie stworzyliśmy poradnik dla rodziców i nauczycieli „Jak powstrzymać pedofila” oraz rozpoczęliśmy kampanię antypedofilską w Gdańsku. Teraz musimy podjąć kolejne kroki.
  Pani Agnieszko, w związku z sytuacją w Warszawie, zamierzamy wysłać na ulice stolicy kolejny antypedofilski samochód, którego celem będzie dotarcie z prawdą o pedofilii i deprawacji do mieszkańców tego miasta. Odbiór akcji w Gdańsku jest żywiołowy i pozytywny. Dostajemy liczne sygnały o potrzebie jej kontynuowania. Na podobny efekt liczę w Warszawie.

  Deprawatorzy i sprzyjający im politycy z innych miast patrzą na Gdańsk i Warszawę licząc na to, że przemoc seksualna wobec dzieci nie spotka się z oporem społecznym, dzięki czemu dostaną zielone światło na wprowadzenie „edukacji” seksualnej i organizację „parad równości” w swoim mieście. Nie pozwólmy im na to.
  Obudźmy świadomość Polaków aby zmobilizować rodziców do walki o dzieci oraz o szkoły i przedszkola wolne od deprawacji. Na organizację akcji w Warszawie, w ramach której antypedofilskie auto będzie jeździło po stołecznych ulicach, potrzebujemy 12 000 zł.
  Dlatego zwracam się do Pani z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby dotrzeć z prawdą o pedofilii do rodziców z Warszawy i ostrzec ich przed planami deprawatorów seksualnych wobec ich dzieci.

  Mariusz Dzierżawski

 5. peacelover said

  ……trzeba wskazac publicznie to deprawacyjne bydlo i obic mordy tak, zeby im sie odechcialo raz na zawsze ,
  a nie bawic sie w CIU-CIU-BABKE !!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.