Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Waszyngton wzywa Polskę i Izrael do podjęcia dialogu

Posted by Marucha w dniu 2019-02-20 (Środa)

„Zarówno Izrael, jak i Polska są naszymi ważnymi sojusznikami i przyjaciółmi. Wzywamy naszych sojuszników i przyjaciół do znalezienia drogi do usłyszenia się nawzajem, pójścia naprzód oraz kontynuowania bliskiej współpracy i dbania o wspólne interesy” – oświadczył Departament Stanu.

[Bezczelność i arogancja tych usraelskich kurwów przekracza ludzkie pojęcie. Polska jako „ważny sojusznik” i „przyjaciel”… Niech już wreszcie ten Yellowstone ruszy dupą, bo nie idzie wytrzymać. – admin]

W stanowisku Departamentu Stanu przekazanym Polskiemu Radiu zaznaczono, że USA bardzo doceniają współpracę z Polską przy organizacji spotkania ministerialnego na temat Bliskiego Wschodu, które odbyło się w ubiegłym tygodniu. „Doceniamy również zdecydowany udział Izraela w warszawskiej konferencji” — podały służby dyplomatyczne USA. Departament Stanu wyraził również nadzieję, że to wydarzenie przyczyni się do poszukiwania nowych sposobów na zaprowadzenie pokoju i stabilności na Bliskim Wschodzie.

W niedzielę nowo mianowany szef izraelskiego MSZ Israel Katz w wywiadzie dla stacji Channel 13 TV stwierdził, że „Polacy kolaborowali z nazistami”, a także „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matek”.

W odpowiedzi na te słowa polska delegacja wycofała się z udziału w szczycie Grupy Wyszehradzkiej, który miał odbyć się w Jerozolimie. Następnie na prośbę Polski odwołano szczyt. Wypowiedź Israela Katza skrytykowała też ambasador USA w Polsce Georgette  [„Bajzelmama”] Mosbacher.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 14 do “Waszyngton wzywa Polskę i Izrael do podjęcia dialogu”

 1. Piotr Podgórni said

  Ziewmie zamieszkałe przez Palestyńczyków nazywamy Palestyną. W pewnym momencie do tej Palestyny zjechali się żydzi aby utworzyć swoje państwo. Takie państwo powinno nazywać się żydolandią lub rep. żydowską. W świecie judaizmu wszystko musi być kłamstwem więc izrael też nim jest. Jak zatem można rozmawiać z izraelem, rozmawiać z kłamstwem?

 2. VAV said

 3. revers said

  Nie ma co wyzawac, po wybory w kwietniu sie pozycjonuja

  https://www.welt.de/politik/ausland/article189006249/Geplatzter-Gipfel-Warum-sich-Israel-und-Polen-brauchen-und-doch-bekaempfen.html?wtrid=onsite.onsitesearch&fbclid=IwAR3o4YKv1F2-uJIJ5OjmzunB8hiEUodukBeWpsmTpFro1bHgKomvxtAsn6o

  cyzli przekomarzaja sie koszernie.

 4. Voodoosch said

  Gdyby nie wybory to bylbym sklonny powiedziec, ze to proby wywolania konfliktu zbrojnego miedzy Polinem, a Izraelem (czyli wojna domowa).
  USA troche jak Jerry Springer, ktory niby chce zrozumiec problem i bardzo pogodzic dwie, zwasnione strony, a slow do tego uzywa takich: „Suzanne, dlaczego nazwalas Catherine glupia, niedouczona k***a?”

  No, ale wybory!

 5. RomanK said

  Panei Gajowy:-))))) mam dla pana lepszy pomysl….bo czy Yelowstone ruszy dupa czy nie …to na to wplywu nei mam..ale zawsze pan moze ruszyc dupa przyjechac do Yellowstone I robic z nia co sie panu zywnie podoba ..byle nie przy dzieciach:-))))

 6. RomanK said

  https://www.tysol.pl/a29472-Waldemar-Biniecki-Warto-pracowac-z-polska-dyplomacja

 7. jamek said

  Tytuł ma taki sens:

  Synagoga szatana wzywa wyznawców Boga i wyznawców diabła do podjęcia dialogu.

  Pod to była im potrzebna herezja „Lutra”. Lutra piszę w cudzysłowiu bo to najpewniej wrobiony katolik, jak i Hitler w II WŚ i protestantyzm. Znajdźcie sobie co i kiedy Luter pisał o żydach. Cała prawda leży jak na talerzu. Nie trzeba otwierać archiwów, wystarczy logika i to co już wiemy.

 8. lopek said

  „Waszyngton wzywa Polskę i Izrael do podjęcia dialogu”
  ==========
  Już od dawna tutejszego, głupiego tubylca ogłupia się zespołowo. Być może – to jak w cytacie – wymyślono w GazWyb i przesłano w odpowiednie miejsce do Usrahella – aby stamtąd to ogłoszono.

 9. hulajdusznik said

  Dwa psy udają, że się żrą, a trzeci (też udając) wkracza do akcji w roli rozjemcy. Żeby było ciekawiej to oba cwaj, jakoż ten trzeci som z jednygo mniota. Całe to widowisko nie byłoby warte nawet funta psich kłaków, gdyby nie widownia, składająca się ze skundlonej psiej publiki, która „myśli”, iż jest na tyle ważna, że któryś z tych trzech rasowych będzie brał pod uwagę poszczekiwania, obszczekiwania, wycia, skowyty, warczenia, ujadania, skomlenia, hałhały ynne obsobaczenia. Hycli nam potrzeba i to na potęgę, żeby tę psią potęgę zagnać do budy, gdzie jej miejsce!

 10. Easy Rider said

  Roma locuta … – we współczesnej wersji. Ale czy causa finita?

 11. NICK said

  Gospodarzu.
  Patrzy Pan i patrzy.
  Choćby na wpis „tego tam”; we (6) i NIC?

 12. Bogusz said

  ad.6 Pan również drży na wypadek gdyby Yellowstone ” ruszyło dupą „, za blisko ???, bo wtedy USA praktycznie przestanie istnieć. Złośliwi mówią , że Prezydentowi Putinowi potrzebne są 3 bomby atomowe, które uderzą w Nowy Jork, w siedlisko zła Waszyngton i najważniejsza w Yellowstone, wtedy może w dłuższym czasie wyginie część ludzkiej populacji ale na pewno zdecydowana większość Rockefellerów i innych finansowych łupieżców, resztę dobijemy własnoręcznie

 13. walerianda said

  Za późno na jakikolwiek dialog.

  śr., 20 lut 2019 o 05:07 Dziennik gajowego Maruchy napisał(a):

  > Marucha posted: „„Zarówno Izrael, jak i Polska są naszymi ważnymi > sojusznikami i przyjaciółmi. Wzywamy naszych sojuszników i przyjaciół do > znalezienia drogi do usłyszenia się nawzajem, pójścia naprzód oraz > kontynuowania bliskiej współpracy i dbania o wspólne interesy” – o” >

Sorry, the comment form is closed at this time.