Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (54 – …
  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Sztab ludzi czuwa w internecie! Wyłapują… krytyków Wałęsy. Jakich słów unikać?

Posted by Marucha w dniu 2019-02-22 (Piątek)

Były prezydent Lech Wałęsa wytacza walkę osobom, które mają go rzekomo obrażać w internecie. Jego najbliższy współpracownik Mirosław Szczerba dysponuje podobno nawet sztabem internautów, którzy „wychwytują” internetowych „śmieszków”.

Sam Szczerba na początku roku informował, jakie słowa są zabronione. Przypominamy ku przestrodze!

Współpracownik Lecha Wałęsy Mirosław Szczerba z początkiem 2019 roku zapowiadał nowe porządki w internecie. Krótko mówiąc, zero tolerancji dla osób nabijających się z Lecha Wałęsy. Kto napisze w sieci „Bolek” albo „OTUA”, może spodziewać się bardzo przykrych konsekwencji…

Koszulki damskie i męskie do nabycia na sieci: https://otuashop.cupsell.pl/

Okazuje się, że Wałęsa do wychwytywania osób, które tak drastycznie łamią prawo i mają czelność pisać obraźliwy – jego zdaniem – ciąg znaków „OTUA”, ma cały sztab ludzi. Dowodzi nim niestrudzony Mirosław Szczerba.

Nawet jeżeli ktoś zdecyduje się na uderzenie „z tajniaka” i napisze „Bolek”, a później wyciszy Szczerbę czy schowa się za prywatnym profilem – nic to nie pomoże. I tak zostanie złapany!

Tak przynajmniej mówi dowódca akcji przeciwko OTUA-śmieszkom. Dziś poinformował na Twitterze, że pracuje nad tym cały sztab ludzi, ale ze zrozumiałych względów, nie może powiedzieć, kto dokładnie.

Mirosław Szczerba
@mirek_szczerba
Informuje rowniez Panstwa ze wyciszanie,zbanowanie mnie czy chowanie sie za tzw „kłódkę” nic nie da.
Wielu internautów pomaga mi w wychwytywaniu hejtu na p. Prezydenta @PresidentWalesa za co im jestem bardzo wdzieczny❤️#FF
Ze zrozumiałych względów nie bede ujawniał kto mi pomaga.

Tak więc, internauci – miejcie się na baczności. Słów „OTUA” i „Bolek” nadal używacie na własną odpowiedzialność!

https://niezalezna.pl/

Komentarzy 27 do “Sztab ludzi czuwa w internecie! Wyłapują… krytyków Wałęsy. Jakich słów unikać?”

 1. Piotr Podgórni said

  Cały ten sztab to Szczerba i jego pies. Nie zdziwił bym się, gdyby się okazało, że Wałęsa ma procent od tych koszulek.

 2. Gość said

  Może niech Kobylańskiego pozwie i Wyszczerbi go Szczerbą ? 🙂

  Szalom „Lejbusie Kohnany”

  • Lech „Bolek” Wałęsa – Lejba Kohne – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, agent SB – od lat 70tych, Tajny Współpracownik SB pseudonim „Bolek”, hucpiarz, świnia Orwell’owska, zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – tajne rozmowy w Magdalence i „okrągły stół”; Odegrał ogromną rolę w zablokowaniu autentycznego rozliczenia z komunizmem i utrzymaniu polityki “grubej kreski”, przywrócił świadczenia zbrodniarzom z UB i SB; przyczynił się do zniszczenia autentycznej „Solidarności” i antykomunistycznej i niepodległościowej prawicy w Polsce; kawaler Orderu Orła Białego – był prezydentem żydokomuny i wszystkich UBeków.
  Oto słowa pułkownika Wojska Polskiego: „Widziałem akta Wałęsy, zebrane przez nasz wywiad wojskowy. Ojcem Wałęsy był niemiecki Żyd Kochne, służący w wojsku niemieckim. Bronił w 1945 roku Gdyni przed nacierającą armią sowiecką. Wraz ze swym oddziałem zdążył się wycofać drogą morską na zachód Niemiec i tam poddał się Amerykanom. Udowodnił swoje ukrywane przed Niemcami żydostwo i został zabrany do USA. Tam umarł w dostatku. Wałęsę wychowywał brat ojca, który pozostał w Polsce”; więcej o „Bolku” Wałęsie tu — http://www.polonica.net/Lech_…czy_Bolek.htm

  Za: Polski Związek Patriotyczny Polonica.net
  Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji
  O.R.K.A.N.

  ______________________

  Oliwa jak i prawda Lejbusie, zawsze na wierzch wypływa. Wcześniej czy późnij.

 3. Wieloimienny said

  To już jest jakaś paranoja. OTUA to również skrót ośrodka terapii uzależnień alkoholowych i w takim sensie może być używany czy się to mądralom podoba czy też nie.

  ——
  Jest jeszcze cała masa innych znaczeń OTUA, wystarczy wyguglować.
  Admin

 4. karlik said

  To jest właśnie ta mowa nienawiści…
  Złodziej musi ukrywać się za inicjałami do czasu wyroku sądowego, a i wtedy potrzebna jest zgoda sądu na podanie personaliów, by nazwać złodzieja po wyroku złodziejem….
  A w sieci, aż się gotuje, a ten to pederasta, ten pedofil, a ten żyd…I nieważne kto jakie ma dowody na poparcie swojej wiedzy…
  Dlatego zostawmy sądom, by oceniali czyny…

  „Mt.7
  Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały .”

  A ci co się oburzają, że będą podawani pod ocenę sądu mogę jedynie radzić, by zbierali kwity na udowodnienie „swojej” prawdy…

 5. Piotr B said

  Gosc 2…Dokladnie to samo mi POwiedzial jego kolega szkolny z Popowa…i jeszcze duzo innych keskow na temat tego,jak go ubowcy zalozyli na haczyk i za co? To sa fakty wydrapane z dokumentow ale nie z pamieci Ludzi ktorzy przy tym byli.

 6. AlexSailor said

  ad 4 @White …

  Ja p***ę.
  Takie działania władz doprowadzą do strasznych rzeczy na zasadzie akcji i reakcji.
  Decydenci powinni odpowiedzieć przed sądem za te zatrzymywania i prześladowania.
  I miejmy nadzieję, że odpowiedzą.

  Jak się zbiornik zamknie a ciśnienie będzie wzrastać, to w końcu wybuchnie.

 7. W związku z tym, że powinien się nim zainteresować prokurator, może „Lechu Wu”? 🙂

 8. lopek said

  „Jakich słów unikać?”
  ===========
  Każde pojawienie się publicznie – tego indywiduum – każde otwarcie przez niego gęby – poszerza zasób słów – jakich należałoby unikać.
  Wniosek?
  Za jakiś czas pozostaną tylko słowa niecenzuralne – i dobrze bo tylko one oddają wiernie – kto zacz.

 9. a propos kwalifikacji said

  A ja byłem swego czasu (za średniego Gierka) wychowawcą i nauczycielem w (tak było napisane na ‚angażu’) „ośrodku szkolno-wychowawczym dla dzieci z lekkim niedorozwojem umysłowym”. Prawie każdy z tych „niedorozwiniętych” wychowanków był w stanie sprzedać szkołę, internat, grono pedagogiczne i dyrekcję zanim te dwa gremia by się połapała w sytuacji.

 10. AlexSailor said

  Ad 10

  Bo ludzie upośledzeni często wyrobili w sobie niesamowity spryt, bezczelność,
  a poza tym nie mają takich barier psychologicznych.
  Pana obserwacje są jak najbardziej trafne.

 11. Kojak said

  Ten gnoj , esbecki szpicel i zwyczajny smiec zachorowal na glowe ! Ten glupek zawsze byl idiota i zydowstwo go tylko wzielo na sztandary bo byl pysakacz i sprawdzony szpicel wiele lat prowdzony na sznurku ! Ten zdemoralizowany idiota uwierzyl ze jest madry !

 12. hulajdusznik said

  OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA, OTUA, OTUA,OTUA, OTUA. Aaaaaaaaa…

 13. Telimena50 said

  Czytajac od czasu do czasu komentarze w Gajowce czesto zastanawiam sie dlaczego te rewelacje o czolowym kierownictwie, wielkich oratorach Solidarnosci, nie byly ujawniane wczesniej, w czasie formowania sie ruchu. Bylismy zasypywani “bibula” z Zachodu, przez moje rece przechodzily prawie wszystkie materialy informacyjne dostarczane przez “emisariuszy” do Regionu Wielkopolska. Nigdy nie natknelam sie na dokumenty biograficzne glownych postaci owej “ rewolucji”. Byc Moze reke na tym trzymal przewodniczacy Regionu J.P. – dzis wiem, ze zydek. Wiele osob z Gajowki nasmiewa sie z Polakow z tego okresu, z ich ignorancji, wrecz glupoty. Czy wy, ktorzy dzis jestescie tacy madrzy mieliscie wowczas te sama wiedze? Jesli tak to jestescie odpowiedzialni za Polakow wybory, za zatajanie najistotniejszych faktow I oglupienie narodu. Jestescie klamcami, manipulatorami, talmudycznymi agentami.

 14. hulajdusznik said

  Burak pastewny, pietrucha jego nać! Nadenta dynia nadziewana kartoflamy i bylycom! Obwiesiołek szatkowany! Nolina wygenta! Przestęp dwupienny! Padalec obślizgły! Ropuch wonsaty! Dynozałr magdaleński! Golec włochaty! Rohatyniec przesadzisty. Wałensa… nie kwicz, to nie było na ciebie.

 15. Marucha said

  Re 14:
  Mogę mówić za siebie,,,
  Otóż nie wyszydzam ludzi, którzy w jakimś momencie nie mieli wiedzy i dali się oszukać.
  Natomiast nie tylko wyszydzam, ale żywię najgłębszą pogardę i obrzydzenie do tych, którzy mimo dostępnych informacji, dają się po raz kolejny oszukać na ten sam prymitywny numer.

 16. Marucha said

 17. revers said

  re14

  o przepraszam pania niektorzy wierzyyli bardziej w inz.Gwiazde i astrologie, a nawet w prozachodniego Gobaczowa, mnostwo Gorbaczowow na zachodzie przeleli, czy nawet new order zespoly pop rockowe „Gorbathov” odsluchali niz w Walese grube pioro, a lokalnie w PL poznali szereg ciekawych ludzi adwokatow, studentow historii na biblotece londynskiej. Tylko Gwiazde i otoczenie odseparowano, takze w Jastrzebiu Slaskim znalazl by sie jaki niezalezny. Tych agentow CIA-ej na PL wiecej bylo niz „We people”, JP2 i czesc WSI, UB z korzenaimi jak by sie odkopalo.

  Teraz to tylko zawody kto czesciej sluchal wolnej europy w kiblu lub wczesniej oddal legitymacje partyjna, mlodziezowki zamienil na nowa legitymacje.

  Plany syjonistow dla europy wschodniej rowniez nie publikowano, a juz po ustaleniach Klubu Rzymskiego, dawniej Europy Wegla i Stali, oraz komisji trojstronej moglo byc powaznym ostrzezzniem.

  Faktem jest ze po powojennym wyzu demograficznym i postawieniu Polski na gospodarcze Nogi przez odbudowe zrojnowanego wojna dobytku, pozostaly tyko wysoko rentowne firmy pogrzebowe „heven” , Eden, Hera i podobne porobowe cuda 3 RP.

  Czekamy jak ex prezydent zacznie mowic po niemiecku, bo chcial nie tylko Polske do uni wcielic, ale do Germanii, moze jaki penner za miedza zrozumie go i zacznie sprowadzac „uchodzcow” do krainy miodem i mlekiem plynaca.

 18. NICK said

  To Pani świadectwo. Telimena50.

  Tylko o sobie.

 19. Joannus said

  Ad 14
  Pani Telimeno zgoda, jednakże ważniejszym niż życiorysy było włączenie się do chóru wujów nastawiających lud wrogo do własnego państwa.
  Wracając do życiorysów, oni mieli je wypisane na facjatach.
  20.VIII.RP 1984 uczestniczyłem w zorganizowanej przez x,Jerzego Popiełuszko dziękczynnej Mszy za powrót wypuszczonych działaczy z internowań. Kiedy zobaczyłem ich z bliska, postanowiłem, że więcej nie ma sensu tam przybywać.
  Robota ich nie poszła na marne, bo jakakolwiek krytyczna uwaga o idolach męczennikach, wywoływała atak furii i wyzwisk i to po 1990 r.

 20. veri said

  Ad.14

  Żydzi zarzucili misterny haczyk na, nie mających dostępu do rzetelnych informacji Polaków … wolność, demokracja, wolne wybory, wolny rynek, dobrobyt, paszporty, ” co nie zabronione to dozwolone”, … itd. w tę melodię zawładnęły świadomością Polaków. Żydki mają gadane … żal tylko, że Polacy tak łatwo lecą na ten ich, ładnie opakowany i podany lep.

 21. veri said

  ps. ad.21
  inaczej patrzy się na sprawy ex post, z perspektywy czasu, mając dostęp do informacji, widząc owoce a inaczej na samym początku … kto nie złapał wtedy tego „Solidarność”- haczyka ?

 22. Marucha said

  Re 22:
  Niestety, większość ludzi, nawet z perspektywy czasu, nawet mając dostęp do nieznanych wcześniej informacji, nadal trzyma się kurczowo i bezmyślnie tego, w co uprzednio wierzyli.
  Polacy to tchórze. Zero odwagi osobistej. Nie przyznają się do błędów.

 23. veri said

  jeszcze raz … kto nie poleciał na „Matkę Boską”, której znaczek wpięli Wałęsie w klapę ku uwiarygodnieniu go w oczach polskich gojów ?

  ad.23
  Polaków, jako łatwowierne i spolegliwe dusze ( 1000 lat religijnej tresury zrobiło swoje ? ) bez problemu można okręcić propagandowym słowem ( w czyich łapach są tu media, edukacja ? ) … Bismarck powiedział, że, o takiej charakterystyce Polacy nie mają żadnych szans w konfrontacji z materialistycznymi Żydami. Nie miał racji ?

 24. Carlos said

  re 24 Dlatego najwieksze pretensje mam do „polskiego episkopatu”. tak wam bylo zle za Gierka, tlusciochy j….e?

 25. lewarek.pl said

  14. Telimena50
  To może ja wyjaśnię jaki mechanizm tu działał. Byłem jednym z tych, którzy wiedzieli o agenturalności Wałęsy, od marca 1981 od Anny Walentynowicz. Gdybym to ogłosił publicznie, zostałbym rozniesiony na strzępy przez członków Solidarności. A Wałęsie i tak by to nie zaszkodziło, bo przy nim byłem krasnoludkiem. Tyle mojego, że zwracałem innym uwagę na jego patologiczne zachowania, ale bez przywoływania agenturalności. A potem, w stanie wojennym i później, Wałęsa był „sztandarem” Solidarności, noblistą i ujawnienie prawdy o nim byłoby odebrane jako zdrada i… współpraca z SB. Nie było szans, żeby to się przebiło do ludzi i żeby uwierzyli. I tak sobie żyłem z tą wiedzą, dzieląc się z nią od czasu do czasu z niektórymi znajomymi, którzy nieodmiennie pukali się w czoło i podejrzliwie na mnie patrzyli. Wałęsa był nietykalny, był bohaterem narodowym. Dopiero na początku lat 90-tych można było zacząć mówić o agenturalności Wałęsy, a lista Macierewicza była na to dowodem.
  Proszę zwrócić uwagę, że nawet ludzie mający o tej sprawie najlepszą wiedzę, czyli Walentynowicz, Gwiazdowie, Borusewicz, Wyszkowski ani w okresie tworzenia Solidarności, ani w latach 90-tych nie mówili o jego agenturalności. Z tych samych powodów co ja – nikt by im nie dał wiary, zostaliby uznani za dywersantów, agentów SB (albo Moskwy) i wywaleni z Solidarności w niesławie. Nic by nie wygrali, wygrałby TW Bolek.

 26. Jacek said

  a może wystarczy pisać AUTO ,chyba się nie połapie

Sorry, the comment form is closed at this time.