Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Abp Viganò prosi katolików o w…
  I*** o Abp Viganò prosi katolików o w…
  revers o FDA – agencja firm farmaceutyc…
  revers o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Czy to nie jest pedofilia? – pyta kurator oświaty, cytując dokument, którym mają się kierować warszawscy nauczyciele

Posted by Marucha w dniu 2019-02-23 (Sobota)

– Czy to nie jest pedofilia? Czy to nie jest namawianie do innych czynności seksualnych? – stwierdziła małopolska kurator oświaty,odnosząc się do tego, co ma się dziać w warszawskich szkołach.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał w miniony poniedziałek deklarację LGBT+, w której zobowiązał się m.in. do wspierania działań na rzecz bezpieczeństwa osób LGBT, edukacji antydyskryminacyjnej i antyprzemocowej w szkole, działania na rzecz wolności artystycznej, utworzenia hostelu interwencyjnego dla osób będących w sytuacji kryzysowej.

Tak oto w każdej szkole ma się znaleźć osoba, która będzie wspierać osoby LGBT. W każdej szkole też ma zostać wprowadzona „edukacja antydyskryminacyjna i seksualna, uwzględniająca kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej, zgodnej ze standardami i wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)”.

– „Naucz dziecko skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych. Naucz dziecko podejmowania świadomych decyzji zyskiwania bądź nie doświadczeń seksualnych. Naucz dziecko brania odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne. Naucz dziecko coming outu, czyli ujawnienia wobec innych uczuć homoseksualnych lub biseksualnych” – cytuje Barbara Nowak fragment dokumentu, w którym mowa, czego mają uczyć się w szkołach 9-letnie dzieci.

– Czy to nie jest pedofilia? Czy to nie jest namawianie do innych czynności seksualnych? Jak mają się czuć rodzice, którzy wiedzą, że ich dzieci nabywają takiej wiedzy. Jak mają się czuć nauczyciele, którym nakazuje się uczenie dzieci treści pedofilskich. Stawia się ich właściwie w takiej sytuacji, jakby oni mieli te dzieci sprowadzać do czynności, które w świetle prawa polskiego są zagrożone karą więzienia – dodaje małopolska kurator.

Barbara Nowak podkreśla, że „należy się z tego szybko wycofać”.

– Nie ma na to zgody. Nie ma na to zgody w polskim prawie. Nie ma na to zgody ani rodziców, ani nauczycieli. Jestem przekonana, że ktoś prezydenta Trzaskowskiego wprowadził w błąd. Jestem przekonana, że nieświadomie połączył środowisko LGBT z działaniem przeciwko dziecku – zaznacza kurator.

http://magnapolonia.org/

Komentarzy 28 do “Czy to nie jest pedofilia? – pyta kurator oświaty, cytując dokument, którym mają się kierować warszawscy nauczyciele”

 1. JanusZ said

  Być może wśród nauczycielskich k**rew, które będą realizować takie zalecenia, zachowali się jacyś chrześcijanie? Jeśli tak, to ktoś życzliwy powinien ich poinformować tych gnojków, co powinni zrobić przed rozpoczęciem takiej edukacji. Uczył o tym Jezus:

  6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.
  7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie.
  8 Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny.
  9 I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego.
  10 Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych; albowiem powiadam wam: Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie.
  11 Albowiem Syn Człowieczy przyszedł ocalić to, co zginęło.

  Do nauczycieli: KAMIEŃ DO SZYI I W WODĘ!

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=261

 2. Zbyszko said

  A to tylko kurator oświaty w Warszawie to zauważył, że te całe programy równościowe to jest jedna wielka pedofilia!?
  W necie krążą zdjęcia na których widać np dorodnego zadowolonego ze swojej roli „wychowawcy” na zajęciach w klasie, homoseksualistę przebranego za kobietę w peruce i wyuzdanym makijażu , pokazującego dzieciom rysowaną pornografię, gdzie dwie z oglądających te rysunki dziewczynek z przerażeniem zakrywały oczy.
  Podobno niektóre dzieci płaczą z przerażenia, odwracają się, itd…
  CZY NIE JEST TO PEDOFILIA W OBLICZU PRAWA!!!?

 3. lopek said

  „Czy to nie jest pedofilia?”
  =========
  Oczywiście – kurator pyta retorycznie.
  Wniosek?
  Kto myślał, że budowa tu i teraz – Piekła na Ziemi przez czarci pomiot – to jakiś żart – ten jest jak dziecko we mgle.
  Kto myślał, że Sodoma i Gomora – jego oraz jego dzieci – nie będzie dotyczyć – ten jest jak dziecko we mgle.
  Na koniec – gdzie jest ten PiS – czy oni udają, że ich to nie dotyczy – jako oficjalnie rządzących atrapą Polski?

 4. ttt said

  Pora „zaprosić pana Trzaskowskiego do prokuratury, ale nikt tego nie zrobi nawet Ziobro

 5. kaa555 said

  Zboczeniec cholerny! swoje dzieci niech wydaje na żer pedofilskiej propagandzie! a potem niech swoimi kaprawymi, załganymi ślepiami zobaczy co z tego wyniknie!!!

 6. Gość said

  A za wszystkim stoi żydowska kurwa jak zwykle. Tak jak to stare powiedzenie mów, że „Wszelka ohyda bierze się od żyda”. To jest święta prawda, ci genetyczni schizofrenicy rozpierdolą nam świat cały jak się za niech nie weźmiemy.

 7. Santa Claus said

  Pana Trzaskowskiego nie trzeba nigdzie zapraszać, tylko złożyć ofertę nie do odrzucenia tzn. położyć mu na biurku genitalia jego zastępcy i dać 24 godz na zniknięcie.

 8. RomanK said

  Santa Claus…pan nie mozesz byc……. Polakiem:-)))))….

 9. peacelover said

  ….ze tez sie nie znajdzie grupka kilku mlodych krzepkich, ktorzy by wywlekli tego gnoja z za biurka i taki lomot spuscili,
  by prawdziwy ruski rok popamietal !!!!!! ….i dotyczy to kazdego z tej grupy socjalnej deprawacji czy sabotazu moralnego !!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Olo said

  To jest wojna żydowskich bandytów przeciw Polsce i Polakom, wojna z użyciem chwytów poniżej pasa. Żydowscy bandyci moszczą sobie w ten sposób nowe gniazdko w Polsce. A w końcu powszechnie wiadomo, że wśród żydowskich bandytów najwiecej jest wszelkiej maści zboczeńców, dewiantów i psychopatów. Chcą sie czuć bezpiecznie w nowym państwie, więc deprawują nam dzieci i młodzież, przerabiają je na żydowski kał.

  ——-
  Katolicznicki narut Polski jest wyjątkowo podatny na deprawację i tumanienie. Wystarczą najprymitywniejsze, oklepane chwyty.
  Admin

 11. Okadwa said

  Oficer polityczny od LGBT… ma być.
  Ha!… jak one we w tej Warszawie głosowali na oficerów to niech teraz uczą „skutecznego stosowania prezerwatyw” albo ” odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne”… prezydent Ichniego Miasta podpisał trzask-prask… i w planie ustawianie a karcenie nauczycieli wedle wytycznych od mości Belzebuba… zaś rodzice dzieci co erotycznie niekumate szyderstw na zebraniach doświadczać będą a też i samokrytykę publiczną składać im we łzach przyjdzie… Ha!… żeż jakżeż potem wziąć i na Facebooka wejść a na zacofańca nie wyjść?
  Oj, ty Polsko… hultajstwem wszelkim podzielona.
  … wolisz że prezerwatywę czy 500+?

 12. Bogusz said

  wydaje mi się, ze czas najwyższy aby zrobić zrzutkę na „death commando” i zacząć wskazywać cele

 13. Bogusz said

  wysłałem komentarz o „death commando” wyrzucono go natychmiast, zaczyna się szerzyć strach

 14. Birton said

  ciekawe czy młodym żydkom lat 10 w kibucach też pokazują, jak przymierzać koszerne kondomy ?

 15. […] Marucha o pedofilii https://marucha.wordpress.com/2019/02/23/czy-to-nie-jest-pedofilia-pyta-kurator-oswiaty-cytujac-doku… […]

 16. Boydar said

  Bardzo trafna uwaga, Panie Birton, bardzo.

  W sumie, to kwalifikuje się na pal. Ale w tym szaleństwie „mimo wszystko” dostrzegam metodę. Bądźmy cierpliwi, i pragmatyczni. Wydajmy sprawiedliwy wyrok, niech leży w aktach. I jego i naszych.

 17. RomanK said

  Uwaga!!! Uwaga !!!! Uwaga!!!!!
  Kazdy powinien to przeczystac…..komentarz z Norwegii…..

  https://itvp.tv/2019/02/24/wojna-o-konsula-czyli-skuteczna-prowokacja-v-kolumny-judeochrzescijan-wobec-polonii-norweskiej/

 18. Re: 17 RomanK
  Panie Romku, nie od wczoraj nasi rodacy od zawsze znajduja sobie za przewodnikow skurwionych zydow (osobiscie nie znam nie-skurwionych) i ida jak muchy na lep do zydowskiego „swiatla” ambicjonalnych obietnic…
  Krotko: Oglupione „polactwo” na „sile” chce sie „dowartosciowac”, a rezultat jest taki, ze zawsze konczy sie na „lapach w nocniku”… Tak juz k…rwa jest… I nie ma sily na to, aby Polak z krwi i kosci zarzadzal Polakami…To jest dla Polakow nie do pomyslenia…w wersji: „dlaczego on, a nie ja…”…
  I jesli w dosc krotkim czasie sie nie „roz-kurwimy”, to w dosc szybkim czasie zostaniemy totalnie przez zydowski talmud tak skur…wieni, ze nawet nie zbierzemy sie na mala szufelke…
  I to bedzie nasz koniec… (na wlasne zyczenie i przez wlasna glupote…)…
  No tak, ale jaki prorok byl szanowany (wysluchany) we wlasnym domu???…
  Zaden…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 19. Carlos said

  moj komentarz w tej sprawie nr 119 w tematach ogolnych

 20. rad said

  „gotowanie żaby ” :
  1.1972 wykreślenie z listy chorób ONZ homoseksualizmu
  2.2013 wykreślenie z tej samej miedzynarodowej listy chorob pedofilii….
  3.USA : stan prawny umożliwia już zmniejszenie kary więzienia o 50 % jeżeli osoba z zarzutami pedofilii jest homoseksualna.

  resztę konsekwencji widzimy co dnia.zgnilizna postępuje.

 21. NICK said

  No tak. Rad.
  [z listy WHO]

  To SĄ choroby tylko tzw. prawo stanowi inaczej.
  Czyli kto prawo stanowi?
  Raczej nie Pan Bóg.

  Kardynał Wyszyński nie oprotestował wykreślenia Homoseksualizmu jako choroby.

  A JP II mało mówił o pedofilii… .
  Choć do dzieci nic nie miau.
  Tabu.
  Cisza.

 22. Obelik said

  A w jakim wieku dzieci powinny umieć nakładać prezerwatywę ustami? Mi się zdaje że z tego powinien być egzamin najdalej w piątej klasie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=g-FPy0K4sv0

 23. piwowar said

  Nie, to nie jest pedofilia. To jest pedofobia.

 24. NICK said

  I tak nazwać można.
  Określa to punkt przyłożenia.

 25. Jacek said

  Pani Barbara Nowak bardzo sprytnie nagrała „wywiad” własną kamerą który zamieściła na YT. Nie przypominam sobie przypadku kiedy „wywiadowców” było więcej niż „wywiadowanych”. Tym parchatym wiedźmom z TVN pani Nowak wykładała swoje racje w sposób zrozumiały dla osób upośledzonych umysłowo.

 26. Jacek said

  Izabela Brodacka:
  „Pewien uczeń, który zwykł przychodzić do szkoły w marynarce w róże poinformował mnie, przy okazji poprzednich wyborów parlamentarnych, że głosował na osobnika z gumowym penisem ( nazwiska nie podam gdyż je dla mnie stracił za komentarze na temat wydarzeń smoleńskich ) . Powiedziałam: „ nic mnie to nie obchodzi, to jest lekcja matematyki a nie wychowanie obywatelskie”. Uczeń uparcie ciągnął, że zrobił tak gdyż jest gejem. Wyraźnie chciał mnie sprowokować. Odpowiedziałam: „ to lekcja matematyki, a nie wychowanie seksualne”. Uparł się jednak, że chce wiedzieć co ja myślę na temat jego orientacji. Oświadczyłam, że wypowiem się tylko w cztery oczy i nie będzie to dla niego miłe. „ Czy chcesz w wieku 25 lat nosić pampersy?” zapytałam i z całą brutalnością przyrodnika objaśniłam mu nienaturalność takiego aktu płciowego. Chyba zaniemówił z wrażenia gdyż wyszedł w milczeniu.

  Najpierw zaczął przychodzić na lekcje normalnie ubrany. Potem poinformował mnie, choć naprawdę nie chciałam tego słuchać , że wycofał się z pewnego „układu”, który miał zgodnie z jego planami dać mu wstęp do szkoły teatralnej. Powiedział, że otrzeźwił go nie tyle mój opis czynności, które znał przecież z autopsji lecz fakt, że można na to patrzeć w tak prawdziwy i jednocześnie niepoprawny sposób. Uczeń był ewidentnie ofiarą jakiegoś podstarzałego geja „polującego” w zespołach teatralnych dla młodzieży. Choć znam jego nazwisko nie ujawniam go gdyż uczeń prosił mnie w tej sprawie o dyskrecję. Sam powiedział, że nie ma żadnych szans w konfrontacji z chronioną przez prawo orientacją, czyli mówiąc wprost- staruch i tak zostanie bezkarny, a on będzie (jak się wyraził) skończony.”

 27. Dictum said

  Rodzicu, zgłoś do prokuratury dewiantów LGTB i propagujących pedofilię!
  Naczelnymi cechami terroru są zakazy, nakazy i relatywizm. Terror zabrania o jednych rzeczach mówić, inne nakazuje chwalić, a do wszystkiego przykłada różne miary wartości, czyli relatywizuje. W wyniku terroru już dziś wielu ludzi boi się nazwać dewiację dewiacją i pedofila i pedofilem, o ile jedno i drugie nie jest firmowane przez księży, ale przez postępowe siły europejskie. Zacznijmy zatem od faktów, w dodatku faktów naukowych, zanim zrobiono z nich ideologiczny bełkot. Homoseksualizm, biseksualizm, transseksualizm, itp., były, są i zawsze będą dewiacjami seksualnymi, wynika to wprost z biologii, natury człowieka i tak kochanej przez postępowców teorii ewolucji, której motorem napędowym jest prokreacja.
  Na wypadek pozwów i aktów oskarżenia ze strony dewiantów, oświadczam, że tego nauczono mnie w szkole, którą, jak wszystkim wówczas, zarządzali tacy towarzysze jak: Aleksander Kwaśniewski, Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Miller, Marcin Święcicki i wielu innych obecnych członków Koalicji Europejskiej. Homoseksualizm przez bardzo długi czas był też uznawany za chorobę i takie stanowisko zajmowała sławetna WHO. W wyniku ideologicznej wojny, bo przecież nie ewolucji i zmian w ludzkim organizmie, dewiacja seksualna zwana homoseksualizmem stała się najpierw tematem tabu, potem wręcz sacrum lewackich doktrynerów. Za homoseksualizmem do „świętości” dołączyły inne dewiacje, choćby wspomniany biseksualizm, czy przepoczwarzenia pod „medycznym” szyldem i tak narodziło się cudactwo „Drag Queen”.
  Wszystkie powyższe gwałty na ludzkiej inteligencji, wrażliwości i estetyce, nie pozostały sprawą dewiantów, co miało miejsce przez tysiąclecia, ale stały się gwałtem zbiorowym na całej i normalnie funkcjonującej populacji. Dziś nie wystarczy powiedzieć, że dewianci mogą sobie żyć, jak chcą, byle pozwolili żyć innym, dziś dewiantom trzeba bić pokłony, uznawać ich za prześladowaną elitę społeczeństwa i na końcu oddać pod ich „opiekę” dzieci. We mnie już pierwszy etap „tolerancji” uruchamia gwałtowny sprzeciw i nakazuje
  nazywać rzeczy po imieniu. Stefan z Zygmuntem mogą sobie w kiblu do woli masować pisiorki, ale jak wychodzą z tą dewiacją na ulicę i usiłują swoje dewiacje wynieść na ołtarze, to mówię wprost – wypad zboczeńcy. Jednak najgorszy jest ten ostatni etap, w którym dewianci próbują wejść do szkół i „edukować seksualnie” dzieci, temu żaden rodzic nie może się biernie przyglądać.
  Nie ma cienia przesady w stwierdzaniu, że agresywni demiurgowie LGBT usiłują do szkół wprowadzić modę na dewiację, nie wyłączając pedofilii. Propagowanie treści pedofilskich, nie tylko przez dewiantów Dark Queen, ale przez WHO jest faktem, nie żadną „interpretacją oszołomów”. Komu się nie chce czytać całości, niech się zapozna z poniższym fragmentem:
  Naucz dziecko skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych. Naucz dziecko podejmowania świadomych decyzji zyskiwania bądź nie doświadczeń seksualnych. Naucz dziecko brania odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne. Naucz dziecko coming outu, czyli ujawnienia wobec innych uczuć homoseksualnych lub biseksualnych.
  Tak wyglądają wytyczne WHO dla „seksualnych edukatorów” i tutaj nie znajdziemy subtelności, aluzji, czy podtekstów, za to znajdziemy jasno wyłożoną ideologię traktującą dzieci, jako obiekty seksualne. Powyższa „deklaracja” w całości wypełnia definicję pedofilii, dokładnie tym jest to zboczenie seksualne, polegające na traktowaniu dzieci w taki sposób, jak traktuje się dojrzałych seksualnie ludzi. Każdy rodzic musi się teraz poważnie zastanowić, czy coś podobnego może zlekceważyć, czy powinien przejść się do szkoły i zapytać w pokoju nauczycielskim, który nauczyciel popiera i zamierza wprowadzać ten rodzaj „edukacji”. Zdaję sobie sprawę, że to nie jest łatwe, ale na szczęście jest bardzo prosta metoda, aby zrobić w szkole propagującej pedofilię idealny porządek. Ktokolwiek będzie w polskiej szkole mówił do kilkoletniego dziecka o podejmowaniu świadomych decyzji zyskiwania bądź nie doświadczeń seksualnych podlega kodeksowi karnemu:
  Art. 200b. Publiczne propagowanie treści o charakterze pedofilskim
  Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  Jednym zdaniem – gonić dewiantów ze szkół, a dewiantów propagujących pedofilię zgłaszać do prokuratury!
  [Autor artykułu: Matka Kurka]

 28. NICK said

  Co do Wyszyńskiego.
  Ma świetnych przodków.
  Zacznijcie od dziadka, ojca i liczne rozłogi…
  Pisałem nie raz.
  To była (….) wychowująca JPII.

  Kto z was zgłębiał Przodków JPII. Do pokolenia siedem lat wstecz.

  Tu nie ma nic na tacy.
  Tylko są jeszcze tacy co na tacę dają.
  DURNIE, zresztą.
  I, resztą.

Sorry, the comment form is closed at this time.