Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  żyd z długim nosem o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  walerianda o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  walerianda o FDA – agencja firm farmaceutyc…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Jarosław Kaczyński przywróci Polakom Pekaesy…

Posted by Marucha w dniu 2019-02-26 (Wtorek)

Żoliborski „zbawca narodu” pan naczelnik Jarosław Kaczyński na konwencji PiS zapowiedział, że wszędzie zostaną przywrócone połączenie autobusowe…

Żoliborski „zbawca narodu” pan naczelnik Jarosław Kaczyński na konwencji PiS zapowiedział, że wszędzie zostaną przywrócone połączenie autobusowe…we wsiach, małych miastach, dużych miastach, powiatach, gminach i gdzie ino się komu zamarzy…a które w ostatnich latach były mocno zredukowane.

Ponoć zredukowane z miliarda do pół miliarda nawiniętych na koła kilometrów przez potocznie zwane ongiś Pekaesy…

Nikt z hurrapisowców oczywiście nie będzie drążył dlaczego zredukowane, a raczej będzie podskakiwał z radości klaszcząc energicznie w łapki jak to świetnie nasz „Jarosław Polskę zbaw” zaorał „totalną opozycję”, a która znów będzie biadolić, że mu jajka z koszyka przebrzydłe Pisiory wybierają…

Dobra, do rzeczy, otóż sam Jarosław Żoliborski nie wie jak się to stanie i kiedy się to stanie, ale na pewno się to stanie…

Wybory za pasem, więc festiwal obietnic rozpoczęty, a PiS z grubej rury zacząwszy obiecując pajęczą, gęstą sieć połączeń pekaesowych ani myśli zaprzepaścić łączenia przyjemnego z pożytecznym.

Przyjemne i pożyteczne oczywiście nie dla Polaków, ale dla naszych „starszych braci”, o których wiadomo, że od geszeftów wszelakich ekspertami są i swoimi haczykowatymi noskami z bardzo daleka je wyczuwają…

Do czego zmierzam? Ano Szanowni Państwo do tego, że jakby tak sparafrazować słynne powiedzenie „wszystkie drogi prowadza do Rzymu”, to w naszym wypadku, te wszystkie drogi prowadzą do Izraela, zwłaszcza te polskie drogi, na które niedługo będą nawijać miliardy kilometrów sławetne przywrócone przez żoliborskiego naczelnika Pekaesy.

Nie będę się rozpisywał, przytoczę tylko fragmencik odnoszący sie do tego, kto posiadł te nasze Pekaesy, które niedługo będą nas znowu ochoczo wozić…

„Izraelski kapitał posiada u nas również silnego przedstawiciela branży transportowej – to firma Mobilis Spółka z o.o., należąca do największego przewoźnika autobusowego w Izraelu, firmy Egged Mobilis. Co ten przewoźnik kontroluje w Polsce?  Przede wszystkim firma ta obsługuje linie komunikacji miejskiej w Warszawie, Krakowie oraz Bartoszycach. Ponadto, do firmy należy 10 spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur – są to: PKS Ostrołęka, PKS Mrągowo, PKS Bartoszyce, PKS Ostróda, PKS Przasnysz, PKS Mława, PKS Ciechanów, PKS Mińsk Mazowiecki, PKS Płock i PKS Piotrków Trybunalski. Firma Mobilis wykonuje też przewozy okazjonalne i turystyczne.”

>https://wspieramrozwoj.pl/artykul/118/firmy-izraelskie-w-Polsce

No i na tą okoliczność przypomina się mi film Kilerów dwóch, a zwłaszcza fragment, gdzie Rysia „Gabrysia” Siarzewska zwraca się do Kilera słowami jakie on, czyli Kiler rzecz jasna ma…  „zajebiste pekaesy”…

My też po wyborach będziemy mieć, ale jeszcze więcej „zajebistych pekaesów”…pewnie dostaną one szczególne preferencje, zwolnienia z podatków, oraz pomoc od „polskiego rządu”…i to do tego stopnia, że aż polskim przewoźnikom kopary do samej ziemi opadną…nooo…

http://trybeus.neon24.pl

Komentarzy 57 do “Jarosław Kaczyński przywróci Polakom Pekaesy…”

 1. Kwal said

  Do tej fotografii pasuje napisz ” Czołowi Szabesgoje”…trzeba by jeszcze umieścić Dudę jako pierwszego…Szabesgoja.

 2. Piotr Podgórni said

  Fotografia przednia – prawdziwa planeta małp.

 3. galaszek said

  Hoooooooojjjjj!!!….tyko sze czeszyc ,,jak szybko postepowacz ten normalniszc…. na ten pszyklad PO I PSL polinezyjczykom ..zn sze rozklady jazdow obrzezalo…a tera PiS dodaji…zn sze przywraca wszystkim polinezyjczykom Pe Ka Ejsy…. Aaaajjjj!!!!!! wwaaaaaaajjjjj !!!!…zaczyna sze jazda …..

 4. Dictum said

  ad. 1.
  To nie są szabesgoje, to są rasowe nadludzie.

 5. galaszek said

  Hoooooooojjjjj!!!….tyko sze czeszyc ,,jak szybko postepowacz ten normalniszc…. na ten pszyklad PO I PSL polinezyjczykom ..zn sze rozklady jazdow obrzezalo…a tera PiS dodaji…zn sze przywraca wszystkim polinezyjczykom Pe Ka Ejsy…. Aaaajjjj!!!!!! wwaaaaaaajjjjj !!!!…zaczyna sze jazda …..

 6. Dictum said

  prof. Anna Raźny – Po co Polsce Izrael?

  http://www.bibula.com/?p=106813

 7. Easy Rider said

  Zgadzam się, że w tym propagandowym przedsięwzięciu PiS-u niefortunnie użyto określenia „PKS”, sugerującego jakby powrót do przedsiębiorstwa państwowego z okresu PRL-u. Tego przedsiębiorstwa jako państwowego już nie ma i raczej nie będzie na tę skalę, powinno być użyte sformułowanie „komunikacja autobusowa”. Istniejące firmy przewozowe, mające w nazwie skrót „PKS” – to spółki z o.o., używające tego skrótu ze względu na tradycję firmy, z której powstały. To nie oznacza, że między nimi istnieją jakieś związki kapitałowe. Tak się złożyło, że akurat spółki pochodzące z dawnego PKS-u, z terenu Mazowsza i Mazur wykupili Izraelczycy, ale przecież to tylko niewielka część Polski, w pozostałej części kraju istnieje cała masa spółek z „PKS” w nazwie, których właścicielami są inne podmioty. Oczywiście, nie byłoby dobrze, gdyby tego rodzaju sferę usług w całym kraju zdominowali Izraelczycy, ale na razie nic na to nie wskazuje, zresztą, przy obecnych relacjach polsko-izraelskich, jest to mało prawdopodobne.

  Natomiast nie rozumiem, skąd ta ironia autora z samej idei pomysłu – czy tylko na zasadzie anty-PiS-u? Nie jestem fanem ani wyborcą PiS-u, ale uważam, że nie można naigrywać się z rzeczywistych problemów społecznych, jakie występują w tzw. Polsce powiatowej, a których z poziomu „warszawki” nie widać. Przypuszczam, że przyczyną naigrywania się przez autora z pomysłu PiS-u jest też jego totalna negacja PRL-u, charakterystyczna dla ludzi, którzy ten okres znają tylko z opowiadań w stylu, że „w sklepach był tylko ocet”.

  ——
  Chodzi o to, że te obietnice nie mają pokrycia i są obliczone na zdobywanie głosów lemingoelektoratu.
  Admin

 8. lopek said

  Każda paczka owinięta w piękne złotko i kolorowe kokardki czy to w – postaci coś tam + czy innej – a podana tubylcom przez okupanta – ma drugie dno. Drugie dno, które tubylcom bardzo szybko bokiem wyjdzie.Dla przykładu – nie pomaga się rodzinom poprzez odpowiednią politykę podatkową – tylko przez 500+. Dlaczego? Bo tak naprawdę te 500+ jest przeznaczone dla obcych, których już teraz ściąga się tutaj do woli.

 9. osoba prywatna said

 10. Easy Rider said

  Ad 8 – Lopek.

  To jaka jest alternatywa – namawiać biednych ludzi, żeby jeździli na rowerach, w trosce o budżet? Mogli też zaproponować ludziom na prowincji zakup samochodów elektrycznych – z dużą ulgą. Byłoby ekologicznie i po „jewropejsku”.

 11. ojojoj said

  Najpierw niech odchwaszcza przystanki, wyklepia pogiete slupy z rozkladem jazdy no i odmaluja budynki dworcowe. Czekam tez jak Jaro obieca odbudowac kolej PKP. Szyny pewnie tez sprowadzi z izraela.

 12. lopek said

  Re 10:
  „To jaka jest alternatywa”
  ==============
  Polityka podatkowa włącznie z emerytami. Teraz dadzą tzw. 13-stą emeryturę a te 12-naście pozostałych emerytur zmniejszą poprzez podwyżki leków i sze kreci. Ponadto – ileż to ludzi trzeba zatrudniać aby emerytom zabrać z emerytury podatek, który i tak kiedyś już zapłacili.

 13. Moher49 said

  W tych PKS-ach będą też specjalne przedziały nur fur jude.

 14. Easy Rider said

  @Uwaga Admina do 7.

  Chodziło mi o to, że jest czymś haniebnym naśmiewanie się przez kogoś z realnego problemu społecznego dlatego tylko, że próba jego rozwiązania została ogłoszona przez ugrupowanie, które się temu komuś nie podoba. To jest właśnie postawa reprezentowana przez totalniactwo opozycyjne, sprzeczne z łacińską kulturą polityczną.

  Nie sądzę, żeby rzucali hasłami bez pokrycia, gdyż muszą zdawać sobie sprawę z rangi nadziei, jakie rozbudzili w swoim elektoracie, a jednocześnie ryzyka porażki wyborczej w razie niespełnienia tych oczekiwań. Inaczej mówiąc – zbyt dużo czasu pozostało do wyborów parlamentarnych, aby tego rodzaju obietnice można było traktować wyłącznie w kategorii „kiełbasy wyborczej”. Stąd też, w najbliższych miesiącach należy się spodziewać jakichś konkretnych działań w omawianej sprawie.

 15. NICK said

  Pan ER znowuż o jakichś wyborach?
  A elektorat… .
  Wszystko kupi.
  Wszystko.

 16. Rokitnik said

  To se ne vrati jak mawiaja Czesi !
  Dojazdy do PRACY///pozwolcie ze zapytam JAKIEJ? W powiatach i gminach juz wszystko jest obsadzone…brakuje tylko rzeczywistych fachowcow ( ale tych jacy zostali zagospodarowali dewelopmerzy w DUZYCH osrodkach miejskich). Naprade znajacy FACH wyjechali na Saksy, a reszta poprzez bledna polityke woli p o l e z e c jak zabrac sie np. za murarke, hydraulike czy kafelki ? Pamietam jak w okresie STRUKTORALNEGO bezrobocia, nie mozna bylo najac ” fachowcow ” do najprostrzych prac budowlanych? Dawalem 150 % przebicie stawki lokalnej…woleli pifko i tak zwany sw.spokoj, jak zarobek z platnoscia do reki!!?
  Podsumowujac gadanie Naczelnika…to tylko G A D A N I E, bez znajomosci potrzeb i rozeznania lokalnego.
  Gdyby rzeczywiscie istniala taka potrzeba ( transport lokalny ). to wierzcie mi…ludziska wciaz kreca glowa, jakby tu ruszyc z miejsca w oparciu o swoj rozum, fundusze RODZINNE ( czesto w kooperacji z tymi co juz sa za granica ) i…. pracowitosc?

  To jest wyraznie gadanie pod publiczke !! W celach przedluzenia przyspawania do STOLKOW w Kraju i w UNII !!

  Nieszczescie nasze jest w tym, ze nie widac w Kraju ugrupowania ktore m e r y t o r y c z n i e PRZEBILOBY te bezsensowne plany PiS-dzielcow? Przyklad p.Piskorskiego jest za nadto znany w kuluarach polityki….Wiec wystepuje wyrazna BOJAZN ruszenia politycznego „quna ” ktore nas oblepia i topi jak w szambie?
  A bez JASNEJ diagnozy….marazm spoleczny trwac bedzie dalej / a niska frekwencja tym bardziej pozwoli / by partia lobuziakow z Po-PiS , nadal urzedolila na nasza zgube?

 17. Mobilis Spółka z o.o.w Polsce, największego przewoźnika autobusowego w Izraelu, firmy Egged Mobilis ma znakomite powiązania biznesowe z innymi firmami transportiowymi w Polsce.Miliony Euro,z kasy podatnika,popłyną dła tego koncernu,w Polsce, plus ulgi podatkowe czyli zyski w centrali firmy Egged Mobilis.

  Czy poprawią stan komunikacji w Polsce? Nie.Oni chcą tylko opanować publiczną komunikację w Polsce.Potem jeszcze kredyty z banków a potem dolce vita czyli sprzedaż?

  Kominikacja w Polsce,pod maksymalną kontrolą ,obcego państwa? Niestety.
  Boją się Polaków i Sobieskiego jak i autobusów jako makabrycztnej bronii.

 18. gondar said

  Kiedy ostatnio ktoś z Państwa był na prowincji poza dużym ośrodkiem miejskim?
  Polecam być po 18 w sobotę. ..ech

 19. NICK said

  Jestem co tydzień.
  Gondar.

  CO chce P. przekazać?

 20. NICK said

  Tytuł.
  Może tak być.

  Sprowadzona tu wkrótce swołocz będzie, na początek, potrzebować tańszej mobilności.

 21. Parapsychopatolog said

  Re 18
  Byłem na prowincji (woj. świętokrzyskie) 2 tygodnie temu. Nawet w środku dnia w niektórych miejscowościach nie było widać ludzi, zwierząt a nawet jednej wrony.
  Szaro i biednie – prowincja wyssana praktycznie ze wszystkiego. Przygnębiające.

 22. Zerohero said

  Chodzi o to, że te obietnice nie mają pokrycia i są obliczone na zdobywanie głosów lemingoelektoratu.
  Admin

  W tekście jest info o izraelskiej firmie autobusowej. Ja tu widzę wyraźną sugestię, że pejsy z PIS chcą zrobić dobrze tej firmie.

 23. Betii said

  Polacy, obudźcie się wreszcie. Narodowy Bank Polski zgodnie z prerogatywą zagwarantowana mu art. 227 Konstytucji RP, ma suwerenne prawo emisji pieniądza. Roczne potrzeby emisyjne, przy średnich parametrach gospodarczych (inflacji i wzrostu PKB) wynoszą około 40 mld zł.To taka kwota na którą Kaczyński (bo Morawiecki nic tu nie miał do powiedzenia) nakręcił kiełbasek wyborczych. Rząd zatem sięgnął do tego co od kilkunastu lat Rada Polityki Pieniężnej podsuwa mu w cytowanym dokumencie. Aby było jasne:
  – „nastąpiła taka konieczność” – bo wybory trzeba wygrać, co w warunkach postępującej pisraelizacji Polski nie jest takie pewne
  – operacje strukturalne: emisję obligacji, zakup oraz sprzedaż papierów wartościowych na rynku wtórnym… -taki manewr od strony prawnej zabezpieczają.

  Kim zatem jest Kaczyński – cudotwórcą? Nie! – oszustem, który za brak korzystania z tej możliwości w poprzednich latach powinien być złapany, oskarżony, osadzony i zapieszczony przez swoje oddane pensjonarki od propagandy.
  https://www.salon24.pl/u/nikander/937841,cudowne-odnalezienie-40-mld-czy-sprawa-prokuratorska#logged

 24. Plausi said

  Grozi, że zrobi nam Pekaesa,

  inni byli szybsi

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Jedyną odpowiedzią na takich bohaterów narodowych

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  może być tylko ANTYŻYDOWSKOŚĆ

  https://marucha.wordpress.com/2019/02/26/po-co-polsce-izrael/#comment-814865

 25. Ad. 23

  Narodowy Bank Polski zgodnie z prerogatywą zagwarantowana mu art. 227 Konstytucji RP, ma suwerenne prawo emisji pieniądza.

  Konstytucja, Rozdział 10, art. 220 ustęp 2 mówi:

  „Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”.

  „Obecnie mamy otwartą linię kredytową na kwotę 33,8 miliardów dolarów w MFW. Koszt obsługi linii wynosi 114 mln dolarów rocznie. ” (2014)

  Dlaczego polski rząd, nie może pożyczyć pieniędzy na pokrycie dziury budżetowej od banku polskiego, jakim jest Narodowy Bank Polski ?

  Jest to kompletnie niezrozumiałe.

  W zdrowym i uczciwym systemie powinny być opracowane mechanizmy, które pozwalają pokryć deficyt budżetowy z NBP.

  Czym różni się MFW od NBP?

 26. ŻYDO-amerykanski pies łańcuchowy J. Brudziński PRZEŚLADUJE etnicznych Polaków !!! said

  UWAGA !

  Polscy obywatele, a zwłaszcza wy naiwny MOTŁOCHU emeryci i renciści zamieszkali w wykołowanej Polsce w której centralna władzę PRZEWCHWYCILI tacy zawodowi hochsztaplerzy neo-banderowcy jak ten KŁAMCA Kaczynski – pies łańcuchowy żydowskiej medzynarodowej mafii, który jako żydoski „solidaruch” brał pieniądze od CIA i Mosadu od wielu lat PODPUSZCZA oraz OSZUKUJE etnicznych Polaków działajac w interesie żydo-chciwców z USA i rasistowskiego Izraela.

  W ostanich latach ten żydo-banderowski ZAWODOWY hochsztapler i KŁAMCA Kaczynski razem z jego anty-polską żydowską bandą mafiozów złodzieji gangu PiS, którzy absolutnie NICZYM nie różnią od bezkarnego złodziejo-mordercy d.tuska z jego ludobujczym żydo-niemieckim gangiem PO, zamówili IWIGILOWANIE oraz CENZUROWANIE łącznie z osobistym PRZEŚLADOWANIEM etnicznych Polaków, którzy tworzą ośrodki informacyjne jak np. witryny internetowe jak:

  Media Narodowe https://www.youtube.com/channel/UCljSxZfGqR9GWJAMqIqZ0-g/featured

  CEPowisle https://www.youtube.com/user/CEPowisle/featured

  eMisjaTv https://www.youtube.com/user/eMisjaTv

  WRealu24 https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ/featured

  . . . . . i innych niezależnych od ŻYDOSKIEJ mafii witryn interenetowych w języku polskim.

  Na przykład zobaczcie informacje na ten temat tutaj:

  „Policja w siedzibie MN! Robert Bąkiewicz o petycji do Donalda Trumpa w sprawie roszczeń i akt. 447”

  Jestem autentycznie ZANIEPOKOJONA, że złodziejsko-bandycka mafia neo-banderowca sprzedajnego łachudry Kaczynskiego/Brudzyńskiego płatnych agentów żydo-amerykańskiego CIA też zaczną INWIGILOWAĆ i cenzurować tą INFORMACYJNA witrynę Gajowego Maruchy !?

  Przecież to wiadomo, że wszyscy „aktywiści solidaruchy” i KOR-cy to ŻYDY kameleony z polskim obywatelstwem z pozmienianymi nazwiskami jak te anty-polskie PRZEKUPNE ścierwa Kaczynski, Tusk, Macierewicz, J.Brudzynski . . . + setki lub nawet tysiące OPRAWCÓW z obecnej ŻYDO-bezpieki anty-polskich przestępczych gangów PO-PiS-PSL, którzy brali milionowe łapówki od CIA za przewrócenie Polski do góry nogami i jej RABOWANIE przez żydów, niemców, a nawet ukrów pogrobowców ludobujczego UPA.

 27. Ad. 24

  Cytowałem stąd: https://geopolityka.robertbrzoza.pl/finansjera/jak-aleksander-kwasniewski-zrujnowal-polske/

 28. Easy Rider said

  Ad 22 – Zerohero.

  Taka obawa oczywiście istnieje, że zostanie utworzone przedsiębiorstwo państwowe z frazą „PKS” w nazwie, w której – może nie od razu, ale po czasie, większość udziałów przejmą Izraelici. Jednak w tym wszystkim chodzi o odpowiedź na podstawowe pytanie:

  Czy zapewnienie komunikacji publicznej jest obowiązkiem państwa?

  Chyba tak, gdyż istnienie komunikacji publicznej jest jednym z wyznaczników cywilizacji, podobnie jak istnienie publicznych wodociągów, kanalizacji, ogrzewania, oświetlenia itp. Brak komunikacji publicznej – to zapaść cywilizacyjna i z takim procesem mieliśmy do czynienia przez minione 30 lat, gdy całe regiony były pozbawiane zarówno komunikacji autobusowej, jak i kolejowej.

  Z tym trzeba skończyć i mimo wszelkich zastrzeżeń do PiS-u uważam, że dobrze się stało, że ten problem w ogóle został postawiony na porządku dziennym, jako jeden z priorytetów działalności Państwa. Natomiast jaki ma być status prawny przedsiębiorstwa czy przedsiębiorstw obsługujących tę komunikację – to kwestia drugorzędna, która powinna być rozstrzygnięta w wyniku dyskusji publicznej. Być może, PiS ma już jakieś gotowe rozwiązanie.

  Ad 16 – Rokitnik.

  Komunikacja lokalna czy regionalna służy nie tylko na dojazdy do pracy. Ludzie jeżdżą komunikacją publiczną ze wsi do miast na zakupy, do szkół, ośrodków zdrowia czy w celu załatwienia różnych spraw urzędowych. Nawet posiadaczom samochodów nie zawsze opłaci się uruchamiać pojazd w sytuacji, gdy są problemy z zaparkowaniem w mieście, albo w warunkach zimowych, gdy jest niebezpiecznie na drogach.

 29. trybeus said

  @Zerohero ad.22 Dokładnie tak chciałem to przedstawić…pozdr

 30. trybeus said

  Panie Easy Rider…ad.7 14…Z czego ta ironia? Ano z tego, że żaden politruk pisowski z kaczelnikiem na czele nie zająknął się, aby wspomóc polskich, małych przewoźników, którzy jeszcze te połączenia pomiędzy powiatami spinają , nierzadko na granicy opłacalności…natomiast jestem przekonany, że izraelskim „przewoźnikom” te szabesgoje na pewno zrobią dobrze…według mnie szykuje się następny drenaż naszych kieszeni…ale wszystko oczywiście dla „naszego dobra” :))

 31. xxxxx said

  ,https://www.youtube.com/watch?v=K4ccN__EwAM

 32. MG-42 said

  No co tu pisac czy mowic
  Jazda z nimi.Oni az sie prosza by im cos na ”leb z padlo”’.Ale Narod spi I czeka az une to zrobia .
  I zrobia juz robia.

 33. Trak said

  Trochę za szybko, bo po wojnie zazwyczaj się odbudowuje i PKS galanty będzie.
  Wojna się dopiero szykuje i jest opóźniona a dlatego się opóźnia, gdyż nie wszyscy są do niej gotowi. Do bani wojna z zaskoczenia – zginąć mogą ci co nie powinni.
  Gospodarka planowa dotyczy także wojny i spece kombinują, aby się piękne udała, nie tak jak ostatnie – ciągle poprawki i poprawki a czas nagli.

 34. Olo said

  żyd, żeby dostać pierwsze miejsce przy korycie, obieca każdemu po sztabie złota.

  Im więcej tego typu obietnic, tym wiecej uryny na te bydlęta.

 35. rewers said

  Naczelnik ma swoje tasmy, fundusz na srebnej i skytower, z ktorych bedzie sie musial tlumaczyc po zeznaniach austiackiego biznesmena w ambasadzie.

  http://wyborcza.pl/7,75398,24493050,tasmy-kaczynskiego-austriacki-biznesmen-chce-przesluchan-z.html

 36. Plausi said

  Kanalie z żądu w Warszawce

  zabrały się do likwidacji wszelkiego antyżydowskiego oporu w Polsce, jak „26, ŻYDO-amerykanski pies łańcuchowy J. Brudziński” przytacza. Ci siepacze żydowscy dokonali napadu na Centrum Edukacyjne Powiśle

  https://www.youtube.com/watch?v=4aLJD0bVB50&t=4m15s

  Także hitlerowcy prześladowali polskie instytucje edukacyjne, z tego względu musieli Polacy kształcić się w tzw. „Uniwersytetach latających”. Od min. 8 mowa o tym, że żydzi przystąpili do rabunku Polski, celu tej okupacji żydowskiej Polski.

  Przemawia ofiara żydowskich siepaczy w Polsce, skazany przez żydowski sąd (dintojrę) we Wrocławiu:

  https://www.youtube.com/user/eMisjaTv&t=7m0s

  Zarówno w przypadku siepaczy stalinowskich, hitlerowskich jak obecnie zainstalowanych przez żydowski zarząd USA w Polsce, chodzi o tę sam talmudyzm, nie żaden komunizm, nie żaden nazizm, nie żadna demokracja, zawsze chodziło i chodzi o żydowski talmudyzm, który postanowił ograbić Polaków na razie na 300 miliardów dolarów:

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Czy jeszcze ma ktoś wątpliwości, że Polska znajduje się pod żydowską okupacją ? Wspierana jest nie tylko przez żąd w Warszawce ale także przez część hierarchii kościoła, wielu klelchów i biskupów pełni funkcję żydowskich kolaborantów, jak choćby ten dobrze znany

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Nie czas na kombinowanie, trzeba organizować zakonspirowany ruch oporu, jak w 1939 roku, czas najwyższy !.

 37. RomanK said

  NO a co stanie sie z tymi licznymi p[olskimi frmami rodzinnymi przewozowymi, bussikami etc -jakie zastapily PKS????
  Czy beda ich likwidowac po zmianie wlasciciela PKS i kreowaniu go na monopoliste???
  Podobnie zlikwidowano polacznia kolejowe…. czysty idiotyzm….
  I jeszcze jedno pytanie….. PiS a PO z cala jego koalicja to zadna opozycja..ale poprostu reverys tej samej falszywej szekli…..Gdzie jakakolwiek alternatywa???????….sila w pyskach??????
  jakos bedzie????

 38. NICK said

  RomanK.
  „Gdzie jakakolwiek alternatywa???????”

  W dole z wapnem.

  Dobrze, że w Texasie nie ma PKS-ów.
  Może dotrą?

  P.S.
  Świątkowski, zwany kalksteinem.
  Wyzwalaj.
  Wolny.
  Usra-hell.
  Taki zdolny… .

 39. Olo said

  Re. 35

  Kaczelnik wpadł jak klopsik w żydowską zupę. Raczej trudno będzie nasłać na Austriaka seryjnego samobójcę, przy okazji nie wywołując potężnego skandalu dyplomatycznego. Austriak czuje czosnek nosem, dlatego chce asysty własnej ambasady.

 40. Ad. 36

  trzeba organizować zakonspirowany ruch oporu

  Postulowałem takie rzeczy w latach 90-tych. 🙂

 41. revers said

  Wystarczy ze naczelnik i koszerna swita przywrocila naukowo i grantami danzygowymi, bialymi orlami najnowsza historie polski i prawde o holocauscie, teraz to juz Niemcy legalnie autobusowych MAN-ach, Solarisach moga obronic gudlajow, wprowadzajac przedzialy tylko dla wybranych, jak w Plaestynie.

  PKS-y to byly w poczciwych Jelczach z kasa lub panienak na silniku na przednim moscie, czy Sanach z Sanoka.

  „Wypowiedź Jana T. Grossa na konferencji paryskiej oznacza, że Polacy zostali przerobieni nie tylko z ofiar II wojny światowej na współsprawców Holokaustu, ale że są już GŁÓWNYMI SPRAWCAMI Shoah. Skoro bowiem Polacy zabili więcej Żydów niż Niemcy w obozach zagłady, to znaczy, że tak naprawdę zagłada Żydów nie odbywała się w niemieckich obozach, tylko na polskich wsiach. A stąd już tylko mały krok do tezy, że Niemcy ratowali Żydów w obozach przed Polakami mordującymi ich poza obozami.”

  https://wprawo.pl/2019/02/22/katarzyna-ts-oskarzam-pis-o-kolaboracje-z-polakozerca-grossem/?fbclid=IwAR1lT2sOIuKv3sSt9b8hV4F8OD8hkSqXsJJbAskBnJ3KmkdgEYqRg-0kFRk

 42. JO said

  ad. 40. Ruch Oporu juz powstal i jest dobrze zorganizowany:

  https://fsspxr.wordpress.com/

  https://ministrantweb.wordpress.com/

  https://zascianekporusza.wordpress.com/

  … oraz powstal dzieki Gajowemu, Gajowce – Gajowiczom…m.in. powstal dzieki Panu , Panie Krzysztofie M.

  JO

  Przeczytajcie I Posluchajcie Pnstwo Biskup W. :

  https://zascianekporusza.wordpress.com/2019/02/19/zakladamy-kaplice-i-kapliczki-%e2%80%b258/

 43. Jurek said

  ad 34 Olo

  Zyd niczego nie obiecuje na pożytek. Dostał nakaz organizacji transportu zbiorowego>

  Szelma udaje, że to organizuje dla dobra , a tak naprawdę coraz ciaśniej zaciska chomonto na garbie goja.

  Z Bangladeszu przyjedzie do jewropy 180 ml niewolników, do polin pewnie z 1/8 puli wg zapotrzebowania miejscowych oligarchów. Bez kibitek to se ne da.

  Przypomnę przy okazji, że do roku 50-go mają znikną samochody z miast. Autobus podwiezie pod rogatki, potem piechota.

 44. Birton said

  podsumowując: szkoda, że bracia nie lecieli razem pro publico bono

 45. Do 36 i innych,.którzy chcą Polski neutralnej i niezależnej.(Ruch Oporu).

  Kochani,Polacy są lepsi od IS czy też terrorystów pseudo islamskich.
  Oni w EU tworzą,tak jak IS „grupy” 2-3 osobowe.To jest skuteczna metoda a władcy Europy,w tym Polsce są bezradni.

  Reklama ateistów czy też wiernych(Ruch Oporu).,którzy chcą wolnej Polski?W internecie? Dlaczego nie.Jednakże, przy tak gigantycznej wiedzy o broni biologicznej,prezentowanej na uczelniach w Polsce,w EU możemy walczyć o wolność dla Polski.
  mikrobiologia;
  histologia;
  genetyka;
  immunologia;
  zoologia;
  anatomia człowieka;
  ekologia;
  biologia molekularna?Znacznie więcej….Pomijam drogerie i apteki.Mogą zamykać…..

 46. NICK said

  Pan żeś, zda się Wiliamsona OPANOWAŁ, niestety.
  Albo odwrotnie; nieważne; „Ryży”
  Samozwany JO.

 47. NICK said

  Jestem u siebie.
  Głupcze.
  Zabiję jak trzeba będzie.
  Lecz i konsultuj zwierzątka.

 48. Olo said

  @44 Briton

  Właśnie dlatego nie lecieli razem, bo na trumnie jednego ten drugi miał dostać się do koryta i przeflancować Polskę na Polin. Międzynarodowy żyd wszystko dokładnie zaplanował.

 49. revers said

  Juz jeden popisowy pks nie przezyla grupa najemnych pracownikow sezonowych jadac do pracy przeladowanym busikiem zarejestrowanym na 9 osob, chyba ok 20 osob zginelo za jednym razem, odbyl sie pogrzeb zbiorowy.

  No ale to malo, lepiej obiecac nowe, nic nie kosztuje a skytowery blizniacze czekaja na realizacje.

 50. Easy Rider said

  Ad 30 – Trybeus.

  Oczywiście, obawa o to, że rząd PiS-owski będzie chciał zrobić dobrze Izraelitom istnieje zawsze, ale w tym przypadku wniosek taki jest cokolwiek przedwczesny, dopóki nie przedstawią konkretnych rozwiązań, co ma nastąpić w najbliższych dniach. Tym samym, przedwczesna jest obawa o zniszczenie małych polskich przewoźników.

  Jednak nawet uzasadniona krytyka PiS-owskich poczynań nie może być powodem do bagatelizowania (a takie odniosłem wrażenie z artykułu) zapaści cywilizacyjnej, jaka dokonała się w Polsce w ciągu minionych 30 lat, z powodu ograniczeń komunikacji publicznej i to jest realny problem, który trzeba jakoś rozwiązać, bez względu na to, jak opcja polityczna sprawuje czy będzie sprawować władzę.

 51. Re: 50 Easy Rider…
  Powiem cos w sekrecie…
  Im wiecej przewoznikow, tym lepsza cyrkulacja (organizm zostaje lepiej „dotleniony”).
  Podobnie ma sie z cyrkulacja srodkow platniczych (gotowki): Im szybciej cyrkuluje tym producenci i uslugodawcy sie bogaca…I po tym rozpoznaje sie bogaty Narod: po ilosci gotowki w kieszeni u kazdego obywatela…

  (przepraszam ze sie wtracilem)…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 52. trybeus said

  @Jasiek…zdrowa konkurencja owszem, ale nie w sposób, że tubylec musi radzić sobie sam i płacić haracze w postaci podatków, a obcy dostanie „pomoc od rządu” i zwolnienie z podatku…to jest chore

 53. trybeus said

  Ad 50. Easy Rider…Niestety do 30 lat trwającej zapaści finansowej przyczyniły się także solidaruchy, które obecnie są także w PiS…obecny rząd tego nie rozwiązuje, tylko kontynuuje tzw „transformację ustrojową” i rozdaje nasze, ciężko zarobione pieniądze…z PKS em też tak będzie…
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/cwierc-miliarda-od-rzadu-dla-zagranicznych,98,0,2403170.html

 54. Boydar said

  „… do 30 lat trwającej zapaści finansowej przyczyniły się także solidaruchy …”

  Panie Trybeus, po co się Pan tak banalnie dekamufluje

 55. Re: 54 Boydar
  Panie Boydar, czy pan jest owczarkiem w Gajowce czy „ratlerkiem”..???…
  To przeciez k…rwa zyd pisze i wylewa talmudyczna zolc, ze az w „oczy gryzie…”…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Widze, ze dawno pana nikt nie opier…olil..

 56. trybeus said

  Panie Boydar…a pan też z tej drużyny „transformersów ustrojowych”? :-))

 57. Boydar said

  Moja drużyna jest jednoosobowa i jeśli przyjmuje Pan to wiadomości, to tak, jestem z niej. A tak w ogóle to mam alergię. I to jest niezależne ode mnie.

Sorry, the comment form is closed at this time.