Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Voodoosch o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  I*** o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Olo o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  I*** o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Cyngiel o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  flathead o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Olo o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Zenon_K o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Lekarz czy zbrodniarz?
  Prowokator o Sztuczna inteligencja ma rządz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Krok ku legalizacji pedofilii

Posted by Marucha w dniu 2019-03-05 (Wtorek)

Mina kota srającego na puszczy

Posłanka o trudnym do wymówienia nazwisku (Scheuring-Wielgus) wraz z trzema innymi osobami postanowiła rozprawić się z największym zagrożeniem, jakie można sobie wyobrazić – pedofilią powszechną rzekomo pośród polskich księży.

Słynny raport – list do papieża Franciszka, jaki został wręczony przez autorów w Watykanie, przypomina konkretne żądania:

14 kwietnia 2018 roku przedstawiciele Fundacji „Nie Lękajcie Się” wręczyli prymasowi abp. Wojciechowi Polakowi list z postulatami ofiar księży-pedofilów. Fundacja “Nie Lękajcie Się” domaga się od Episkopatu:

– stworzenia niezależnej od Kościoła Katolickiego komisji, która zajmie się przeanalizowaniem skali kościelnej pedofilii w Polsce i wypracuje rozwiązania chroniące dzieci w przyszłości;

– zniesienia przedawnień przestępstw seksualnych;

– pociągnięcia do odpowiedzialności sprawców i przełożonych, kryjących ich działania oraz Kościoła katolickiego jako instytucji;

– wykluczenia ze stanu kapłańskiego sprawców przestępstw seksualnych wobec dzieci oraz kryjących ich zwierzchników;

– zapewnienia ofiarom pełnego wglądu w akta dotyczących ich procesów kanonicznych.

Proszę Państwa, posłanka polskiego Sejmu żąda od Kościoła, by zmienił świeckie prawo! Konkretnie zaś – Kodeks karny!

Zatem nie dziwi już postulat m.in. Scheuring itd. oddzielenia Państwa od Kościoła. Skoro bowiem Kościół nadaje Państwu m.in. Kodeks karny, to faktycznie biskupi rządzą, a nie Sejm.

W takim razie pseudoposłanka Scheuring-Wielgus udaje jedynie, że do niej należy inicjatywa ustawodawcza i jako poseł może zgłaszać projekty ustaw. Tak naprawdę może jedynie istnieć medialnie.

Wszystko zależy przecież od Kościoła.

A już w kategoriach całkowitego odlotu rozumu należy rozpatrywać postulat, aby Kościół utworzył Komisję… niezależną od Kościoła.

Tzn. w jaki sposób? Ma dać salkę, zapewnić apanaże w wysokości co najmniej takiej, jak wiceprezes Trybunału Konstytucyjnego, a następnie wyznaczyć członków? Spośród kogo? Ma może zaprosić posłankę Wielgus, by dobrała sobie członków (pardon za mimowolne skojarzenie) wg uznania? A jeśli i ona jest zależna?

Jest rzeczą oczywistą, że w przypadku stwierdzenia potrzeby powołania takiej Komisji rolę inicjatywną może pełnić jedynie Państwo. W grę bowiem wchodzą naruszone być może interesy jego obywateli.

Co do reszty – wywalenie sprawców przestępstw seksualnych ze stanu kapłańskiego jest rzeczą potrzebną, by nie powiedzieć – oczywistą.

Tu jednak dochodzimy do uznawanego przez wszystkie cywilizowane Narody domniemania niewinności.

Ja wiem, że to trudne do pojęcia dla przedstawicieli tzw. lewicy. Wszak w swojej tradycji głęboko zakorzenioną mają pamięć procesów, w których skazanie, i to na karę główną (śmierć) następowało po wyzwaniu „oskarżonego” od… psa łańcuchowego. W zależności od kraju i lat był to pies łańcuchowy wywiadu japońskiego, polskiego, brytyjskiego, amerykańskiego, watykańskiego. A nawet pies łańcuchowy reakcji.

Niemniej ludzie, pomni tych lewicowych zasad, zmówili się, że wina nie wynika jedynie z faktu oskarżenia, ale trzeba ją jeszcze udowodnić. Nawet takiemu „potworowi ideologicznemu”, jak ksiądz.

Tymczasem „raport” przechodzi obok tej naczelnej zasady. Każdy, kto zgłosi się do fundacji „Nie lękajcie się” i powie, że 20-30 lat temu był molestowany przez księdza może liczyć na uwzględnienie na interaktywnej mapce. Każdy może pomówić księdza, najlepiej już nieżyjącego.

Co więcej, brak reakcji Kościoła na takie doniesienie nie poparte żadnym innym dowodem będzie poczytywane jako… chronienie pedofila!

Proponowałbym zapoznać się z orzecznictwem polskich sądów karnych i ich reakcjami, gdy ktoś „pomawia” funkcjonariusza publicznego – prokurator bądź sędziego np. o żądanie łapówki.

Testis unus, testis nullus.
Jeden świadek, żaden świadek.
Tak mawiano w sądach Republiki Rzymskiej jeszcze przed Chrystusem.

Ale co do pedofilii zaszła zmiana. I nie całej, ale tylko tej związanej z Kościołem katolickim.

Każdy zdaje sobie sprawę, że gdyby oskarżył publicznie Adama Michnika, że 40 lat temu wkładał mu do spodni rękę i próbował dokonać innej czynności płciowej, a poszkodowany miał wtedy 11 lat, cała POstępowa prasa potępiłaby taki czyn jako bezpodstawne oszczerstwo.

A gdyby tak ktoś chciał powiedzieć o Geremku? Wtedy byłby nie dość, że oszczercą, to jeszcze antysemitą, na dodatek bezczeszczącym pamięć o zmarłym

Można natomiast bezkarnie poniżać dowolnych księży.

Proszę zwrócić uwagę na zawartość „interaktywnej mapki”. Okazuje się, że ofiary przypominają sobie o doznanych krzywdach po wielu latach. Często po śmierci ich domniemanych krzywdzicieli. Taka postawa wyklucza możliwość rozstrzygnięcia sprawy w drodze procesu karnego.

Tymczasem prawo do uznawania za niewinnego jest fundamentalnym prawem każdego człowieka. Również katolickiego księdza.

Art. 11 ust. 1 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka stanowi, że: Każdy człowiek oskarżony o popełnienie przestępstwa ma prawo, aby uznawano go za niewinnego dopóty, dopóki jego wina nie zostanie mu udowodniona zgodnie z prawem podczas publicznego procesu, w którym miał wszystkie gwarancje konieczne dla swojej obrony;

art. 14 ust. 2 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych przewiduje, że: Każda osoba oskarżona o popełnienie przestępstwa ma prawo być uważana za niewinną aż do udowodnienia jej winy zgodnie z ustawą;

art. 6 ust. 2 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka potwierdza, że: Każdego oskarżonego o popełnienie czynu zagrożonego karą uważa się za niewinnego do czasu udowodnienia mu winy zgodnie z ustawą.

Domniemania niewinności broni także polska Konstytucja. Ta sama, której to tak broni posłanka Scheuring-Wielgus oraz wódz OTUA.

Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP: każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu.

No to jak?

Każdego uważa się za niewinnego, ale nie księdza, o którym ktoś po latach przypomni sobie, że go molestował ?

Przykładem, jak wygląda modelowa akcja „powrotu pamięci” jest reżyser Kleru, Andrzej Saramonowicz. 6 lat po śmierci swojego rzekomego dręczyciela przypomniał sobie, że był molestowany 26 lat wcześniej.

Oczywiście zdaniem autorów „raportu” było to „ujawnienie prawdy”. Niestety, to ujawnienie niekoniecznie z prawdą musi mieć coś wspólnego.

Irlandia. Tam, wg naszych liberałów ofiar księży miały być dziesiątki tysięcy. Jednak wymiar sprawiedliwości potrafi wyłuskać prawdę.

W 2003 r. Paul Anderson nagle przypomniał sobie, że w 1981 r. był molestowany przez księdza. Między lutym a majem. Pamięć wróciła mu po 22 latach (i tak o 4 lata szybciej, niż Saramonowiczowi).

Ksiądz został natychmiast odsunięty od posługi w swojej parafii i postawiony przed sądem. Śledztwo wykazało, że oskarżenia wobec niego to stek bzdur, i że Anderson świadomie kłamał żeby zaszkodzić księdzu i Kościołowi. Anderson został skazany na 4 lata więzienia. W drugiej instancji karę zmniejszono mu o rok.

Po odczytaniu wyroku, ksiądz stwierdził:

,,Wolałbym zostać zastrzelony, prosto w głowę, niż przechodzić przez to, przez co musiałem przejść od momentu postawienia mnie w stan oskarżenia. Ale ta sytuacja dała mi lepszy wgląd w to, co musiał przeżywać Jezus Chrystus, który przecież również został fałszywie oskarżony. A skoro jego radą było, żeby wybaczać choćby i 77 razy, więc i ja muszę w sobie odnaleźć to wybaczenie dla Paula Andersona. I wybaczam mu. Wybaczam mu z całego serca. Szczerze proszę, żeby wysoki sąd wziął to pod uwagę przy wydawaniu wyroku na niego.”

To nie jedyna ofiara lewackiej nagonki na księży w Irlandii.

Ks. Tim Hazelwood , proboszcz parafii Killeagh w hrabstwie Cork został oskarżony w 2010 roku. Dopiero w 2016 uniewinniono go od wszelkich zarzutów, a rzekomy poszkodowany przyznał się, że skłamał.
https://www.irishtimes.com/news/social-affairs/religion-and-beliefs/falsely-accused-of-child-sex-abuse-ordeal-of-innocent-priests-1.2972906

Czy u nas zaczyna się ten sam atak?

Społeczeństwo zszokowane treścią zarzutów nawet na chwilę nie jest pozostawione, by móc przemyśleć podawane rzekome fakty.

Tymczasem gros uwidocznionych „ofiar pedofilii” to ludzie, którzy przypominają sobie o przeszłości. Na tyle odległej, że nie ma prawnej możliwości rzetelnego osądzenia przypadku i rozstrzygnięcia, jak było w istocie.

Zatem wyroki wydaja media.

Nie wszystkie.

Wspomniany list do papieża Franciszka zawiera informacje publikowane w rzetelnych mediach. Te „rzetelne media” to…. Gazeta Wyborcza, Newsweek, OKOpress i nielicznie wymienione lokalne, najczęściej polskojęzyczne.

Najwyraźniej nasze rozumienia rzetelności dziennikarskiej rozmijają się, i to znacznie.

GazWyb atakuje praktycznie od początku swojego niezależnego istnienia (po odebraniu symbolu Solidarności) Polskę. Naród, tradycję, historię. Newsweek pod Lisem robi dokładnie to samo. OKOpress to tylko odrośl manipulatorów z Czerskiej.

I tak oto dochodzimy do największego zła, jakie fundacja ‘Nie Lękajcie Się’ wyrządziła.

Ludzie, skupieni w niej, są uosobieniem nienawiści i głupoty. (P)osłanka Scheuring-Wielgus jest bohaterką wielu memów, wyszydzających jej kolejne wtopy.

Z kolei Agata Diduszko-Zyglewska to żona sejmowego zmartwychwstańca z grudnia 2016 roku.

Doprawdy, trudno uwierzyć, że zaangażowanie osób, dla których jedynym celem od 2015 roku jest obalenie rządu PiS, wynika z chęci pomocy pokrzywdzonym.

Zwłaszcza dlatego, że lewica uważa pedofilię za… pożądaną w rozwoju człowieka!

Urodzony w 1954 r. Andrzej Dominiczak współpracuje z ruchem feministycznym, w szczególności z Centrum Praw Kobiet. Jest autorem lub współautorem licznych raportów, publikacji i tłumaczeń dotyczących dyskryminacji kobiet oraz przemocy w rodzinie. Studiował psychologię (Uniwersytet Warszawski) i filozofię (m.in. roczne prywatne seminarium filozoficzne w Sydney oraz cykl seminariów z etyki w ramach „Summer studies” w Center for Inquiry w Buffalo). Prowadził psychoterapię dla narkomanów, szkołę rodzenia i poradnictwo dla ofiar przemocy w rodzinie. Opracował i stosował także nowe na gruncie polskim podejście, zwane „psychoterapią filozoficzną”, łączące niektóre elementy terapii humanistycznej z refleksją typu filozoficznego.
(Za:wikipedia)

Tenże Dominiczak w 2004 roku pisał dla lewicowego tygodnika NIE:

Pedofilia nie od dzisiaj jest przedmiotem uwagi zagranicznych psychologów, seksuologów i kryminologów. Zgromadzili oni bogatą, choć wciąż niejednoznaczną wiedzę na temat współżycia dzieci z dorosłymi, zasięgu tego zjawiska, jego skutków. Jest ona zasadniczo sprzeczna z tym, co na co dzień słyszymy i czytamy.

Niemała jest liczba badań wykazujących, że doświadczenia seksualne z dzieciństwa nie są w większości przypadków źródłem cierpień i nie powodują trwałych szkód w życiu emocjonalnym i społecznym. Wiele osób, które w dzieciństwie miały kontakty seksualne z dorosłymi, twierdzi nawet, że doświadczenia te były przyjemne i przyniosły im wiele korzyści.

(Histeria, Andrzej Dominiczak , NIE, nr 29/2004, 2004-07-14, str. 1)

Co więcej, znany na lewicy autor uważa, że zupełnie niepotrzebnie demonizujemy problem.

To panika rodziców, ich gniew i oburzenie, jakimi reagują na wiadomość o uwiedzeniu ich pociechy, powodują, że w dziecku rodzi się poczucie winy. To atmosfera, w jakiej prowadzone są przesłuchania, klimat sali sądowej i histeryczny język mediów rodzą w dziecku poczucie, że stało się coś okropnego. Źródłem emocji jest zdemonizowany wizerunek pedofilów oraz tego, co robią z dziećmi. Na szczęście na ogół nie czynią im wielkiej krzywdy.

Ciekawe, że większość obrońców praw dziecka z oburzeniem odrzuca tę pocieszającą informację. Jak gdyby nie przynosiło im ulgi odkrycie, że wykorzystywane seksualnie dzieci nie doznają wielkich cierpień i nie stają się emocjonalnymi wrakami. Jak gdyby tak naprawdę troszczyli się i srożyli w obronie czegoś zupełnie innego. Czego?

(ibid.)

Lewica powinna w końcu podjąć decyzję.

Uznają Konstytucję, a więc domniemanie niewinności, przewidziane w art. 42, czy też nie?

Pedofilia jest mało szkodliwa, a nawet pożyteczna, jak chce ich ideolog, czy też szkodliwa i godna potępienia?

Niestety. Wygląda na to, że pedofilia jest zła tylko na etapie walki z Kościołem. Gdy lewica sięgnie po rząd dusz (choć w istnienie duszy oficjalnie nie wierzą) pedofilia będzie cool.

Kolejny etap rewolucji seksualnej. Autorzy najnowszej edycji wydawanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne (APA) podręcznika diagnostycznego chorób i odstępstw od zdrowotnej normy wykreślili właśnie pedofilię z listy zaburzeń!

Informacja jest dość skrzętnie zakamuflowana, ponieważ na oficjalnej stronie opisującej prace nad podręcznikiem znajduje się tylko wzmianka, że praktycznie nic się nie zmieniło, poza tym, iż pedofilię nazwano „zaburzeniem pedofilnym”. Jednak już lektura treści rozdziału „DSM5 Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4)” wskazuje, że jest inaczej.

O zaburzeniu pedofilnym mówimy odtąd – zdaniem APA – tylko wtedy, jeśli w ciągu ostatnich sześciu miesięcy dany człowiek odczuwał pożądanie lub/i współżył seksualnie z dzieckiem poniżej 13. roku życia i było to dla niego źródłem stresu lub trudności osobistych!

Jest to analogiczne do uznawania homoseksualizmu za problem wyłącznie pod warunkiem, że dana osoba cierpi z powodu swoich skłonności homoseksualnych (tzw. homoseksualizm egodystoniczny opisany w podręczniku diagnostycznym ICD-10, w punkcie F66.1) W każdym innym przypadku homoseksualizm jest uznawany za normę.

Autorzy DSM5 piszą wprost:

„Jeśli osoby takie donoszą o braku poczucia winy, wstydu lub niepokoju związanego z tymi impulsami (pociągu seksualnego wobec dzieci – przyp. tłum) … a historia życia wskazuje, że nigdy nie działali zgodnie z tymi impulsami (czyli nie współżyli seksualnie z dziećmi – przyp. tłum), osoby takie mają PEDOFILNĄ ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ, a nie zaburzenie pedofilne.”
(Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4))

Na pozór jest to tylko niewinne doprecyzowanie, mające na celu uniknięcie stygmatyzowania osób, które czując pociąg seksualny do dzieci, nigdy żadnego dziecka nie zgwałcili. Przypomnijmy, że ta sama argumentacja stała za wykreśleniem homoseksualizmu ze spisu chorób – by uniknąć stygmatyzacji.

Jakie będą konsekwencje wprowadzenia nowej definicji? Proszę popatrzeć na skutki wykreślenia homoseksualizmu z listy zaburzeń w roku 1973 i wyprowadzić oczywistą analogię. Twierdzenie, że cierpienie osoby odczuwającej pociąg seksualny wobec dzieci to „zinternalizowana pedofobia” i jedyne co dana osoba ma prawo zrobić to zaakceptować swą pedofilię? Zakaz podejmowania prób terapii pedofilii? Małżeństwa pedofilne? Uznawanie twierdzenia, że dla dzieci współżycie seksualne z dorosłymi jest szkodliwe za mowę nienawiści? Oczywiście! Czeka nas to wszystko, plus rzeczy, których nie potrafimy na razie sobie nawet wyobrazić.

http://www.bognabialecka.pl/index.php/artykuly/publicystyka/17-legalizacja-pedofilii

Tak więc szanowna lewica tylnymi drzwiami wprowadziła już legalną pedofilię, która jest orientacją seksualną tak samo jak homoseksualizm. Za chwilę karalność pedofilii zostanie wycofana z kodeksów karnych POstępowych krajów świata.

A wtedy będzie nam się wyrzucać, że jesteśmy anachroniczni, zaściankowi i w ogóle obrzydliwie katoliccy, bo chcemy w pedofilii widzieć przestępstwo.

A mówienie, że dla dzieci współżycie seksualne z dorosłymi jest szkodliwe będzie uznane za mowę nienawiści. I surowo karane.

Na razie jednak trwa przygotowanie artyleryjskie przed kolejną ofensywą lewicowców.

Oskarżanie księży o pedofilię ma na celu wykluczyć wpływ jedynej instytucji zdolnej przeciwstawić się lewicowym mrzonkom. Po likwidacji wpływów Kościoła pedofilia będzie uznaną orientacją seksualną. I biada tym, którzy będą próbowali ją potępiać.

Nie dajmy się zwieść!

http://pressmania.pl

Komentarzy 36 do “Krok ku legalizacji pedofilii”

 1. Kojak said

  Uniwersytet Warszawski to siedlisko zydowskich agresywnych wariatow ! Jeden z tych wariatow obalil pomnik ksiedza Jankowskiego . Zydowskie smieci nie widza w tym nic zdroznego co ich doktor bandzior wyrabia ! Ta Scheuring – Wielgus to nakrecona idiotka z ktora nie warto nawet dyskutowac !

 2. Marucha said

  Problemem III RP nie jest fakt istnienia różnej maści wariatów, bezmózgowców, psychopatów i agentów – bo tacy są w każdym społeczeństwie.
  Problemem II RP jest to, że ci ludzie niezwykle łatwo przedostają się do kręgów władzy. Przy aprobacie społeczeństwa.

 3. Roman B said

  Problemem ks. jankowskiego było to że był biznesmenem w sutannie, który wszystko organizował i miał wizje o niebo bardziej nowatorskie od ks T Rydzyka-produkcja wina nie szla tylko na zbytki ale tez i na pomoc trójmiejskim szpitalom. Jak był czas gdy ks.Jankowski u siebie na plebanii miał stałych korespondentów zagranicznych (za komuny oczywiście) to do niego lgneli i Michnik i narodowcy a i nawet trójmiejskim anarchistom z WiPu udzielał schronienia. Dzis po uniewinniających procesach o pedofilię śp ks Jankowski dostaje baty za pedofilię, którą niby wszyscy widzieli (Borusewicz, Wałęsa),ale nie widzieli-masło maslane… Cenckiewicz walnął jeszcze w księdza SBekiem i mamy komplet!

 4. Joannus said

  ”Nie dajmy się zwieść!”

  Wiadomo o co im chodzi, opętanym duchowo i pieniądzem przez tzw. sponsorów – dążyć na wszelkie sposoby aby lud coraz bardziej nienawidził Kościół święty.

  Niestety, barany chętnie to kupią, podobnie jak obrzydliwego gniota kiniarza Smarzowskiego.

  Uderzę w pasterza, a rozproszą się owce.

 5. Boydar said

  Kto jak kto, ale Pan Kolega Kafel wie to lepiej ode mnie – w PRL tylko jedna kastonacja miała prawo być biznesmenami, tertium non datur, Mecenasie …

 6. Kojak said

  OD 3! Cenckiewicz to dyzurny gnoj z rodziny komunistycznych bandziorow z UB ! Ten bydlak jest znany z opluskwiania niewgodnych zydowstwu ludzi ! Kto temu gnojowi dal habiltacje _ Gnoj powinien rozrzuc obornik na polu a nie posiadac tytul naukowy ! Te scierwo jakos nie chce sie zaintersowac szpiclem Kwasniewskim ,szpiclem Komorowskim, szpiclem Borusewiczem i innymi !

 7. Re: 5 Boydar…
  Jaki polski ksiadz o zdrowych zmyslach zadawalby sie ze „zmijowymi plemnikami???”…
  Wariat, czy szabesgoj…
  No to „odebral” i odbiera „nagrode…”…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jest bardzo ciekawa „maszynka” (tester) od DNA, ktora wykrywa „zmijowe plemniki” w ciagu kilku minut… (owszem, jest dosc kosztowna)…

 8. karlik said

  Ad.5 „Kto jak kto, ale Pan Kolega Kafel „-
  Pana Kolega Kafel się nie wypowiadał – patrząc na wypowiedzi w podpisie, taka osoba nie wstępuje, czyli można podejrzewać, że Pan wie, że Pan Kafel podpisał się inaczej, ale naruszając prawo do ochrony danych osobowych, ujawnia Pan to świadomie …Oczywiście, wiemy że Pan Roman nie ukrywa swoich danych dla zainteresowanych, ale to jest wtedy wybór Pana Romana..
  Mnie to zaczyna się nie podobać, bo nawet jak wiemy, jak się nazywa Gajowy to nie piszemy o nim Marucha z uwagi na ochronę danych osobowych…W zamian Gajowy nie udostępni naszych danych innym….by nie ułatwić im pracy..

  z pozdrowieniem

 9. Marucha said

  Re 8:
  Jedyna możliwość uzyskania danych osobowych gajówkowiczów, to chyba tylko włamanie się na serwery WordPressa, co łatwe się nie wydaje.

 10. lopek said

  „Oskarżanie księży o pedofilię ma na celu wykluczyć wpływ jedynej instytucji zdolnej przeciwstawić się lewicowym mrzonkom.”
  =========
  Nie! To oskarżenie ma pomóc zalegalizować pedofilię i ją wszędzie upowszechnić. Kościół już dawno jest opanowany przez czarci pomiot dlatego jest on niezdolny oczyścić się ze zboczeńców czy to seksualnych czy to intelektualnych, chociaż jedno i drugie lubi chadzać w parze.
  Wniosek?
  Kościół to także my – a przecież Trzaskowskiego ktoś w Warszawie wybrał – a ponadto wojujący zboczeńcy maja się tu dobrze – więc wojują. Prawda jest taka, że czarci pomiot równolegle z opanowaniem Kościoła – opanował w dużym procencie – także i nas. Konfrontacja ze złem jest nieunikniona – chyba, że ludzie wcześniej przestaną być ludźmi – i staną się bydłem i tak będą traktowani.

 11. Marucha said

  Re 10:
  „Oskarżanie księży o pedofilię ma na celu wykluczyć wpływ jedynej instytucji zdolnej przeciwstawić się lewicowym mrzonkom.”
  =========
  Nie! To oskarżenie ma pomóc zalegalizować pedofilię i ją wszędzie upowszechnić.

  ————
  Przecież to jest dokładnie to samo. A w Kościele nie jest więcej, a dużo mniej zboczeńców, niż w pozostałych grupach społecznych. Słynny „raport” nie zawiera NIC, prócz pomówień i donosów, ZERO wyroków sądowych.

 12. Kapsel said

  ks. prof. Czesław S. Bartnik „Wojna z Kościołem”

  Nikt myślący nie może zaprzeczyć, że obecnie przechodzi przez świat lewicowa fala antychrześcijańskiej, neomarksistowskiej rewolucji. Inspirowana i kontrolowana przez masonerię, prowadzi regularną „Wojnę z Kościołem”. Taki właśnie tytuł dał swojej książce ks. prof. Czesław Bartnik, jeden z najwybitniejszych żyjących teologów w naszym kraju. Jego diagnoza jest porażająca: są środowiska zarówno w Polsce, jak i na świecie, które walczą z Kościołem po to, żeby Kościół zniszczyć ostatecznie. Zniszczyć jego misję, jego przesłanie, jego dziedzictwo, jego instytucje, jego organizacje, a także jego ludzi, czyli wspólnotę osób wierzących. Zniszczyć duchowo, moralnie, medialnie, intelektualnie, a także fizycznie; w ramach prawa lub poza prawem, jawnie lub skrycie. Jak pisze ks. prof. Czesław Bartnik, liberałowie systemowi, sekularyści i ateiści atakują papiestwo, biskupów, księży, zakonników, prawo kościelne, etykę katolicką, tradycję i kulturę, a także pedagogię kościelną, działalność charytatywną i społeczną, słowem – wszelkie formy obecności Kościoła w świecie i historii. Posługują się fałszowaniem historii Kościoła, inspirowaniem i przesycaniem swoimi ideami konstytucji oraz kodeksów cywilnych oraz karnych. Deprawują dzieci i młodzież przez propagowanie pornografii, seksualizmu, hedonizmu, relatywizmu, narkotyków, alkoholizmu, przez zniesienie samowychowania i samodyscypliny. Pomocą służą im odpowiednio ustawione, uzależnione od nich (także finansowo) media.

  W „Wojnie z Kościołem” ks. prof. Czesław Bartnik ukazuje ponadto perwersyjną strategię tzw. lewicowo-liberalnych katolików, którzy afiszują się swoim katolicyzmem, a jednocześnie uderzają w podstawy tożsamości i nauczania Kościoła, promując in vitro czy aborcję, atakując patriotycznych biskupów, pisząc na nich donosy do Watykanu. Ksiądz profesor nie waha się stwierdzić, że …ludzie przyjmujący pełny liberalizm nie są integralnymi katolikami. Często ich postawa kompromisu wobec błędu i zła jest zdradą.

  Walka z Kościołem katolickim, czy szerzej z chrześcijaństwem, toczy się w sposób szczególny w Unii Europejskiej. Bruksela narzuca agresywną politykę dechrystianizacji i demoralizacji każdemu z krajów członkowskich. Na pytanie, dlaczego tak się dzieje, odpowiedzi jest kilka. Jak zauważa ks. prof. Czesław Bartnik, część inteligencji, najogólniej mówiąc, patrzy na Kościół socjologicznie. Traktuje go jak jakieś stowarzyszenie, związek, ugrupowanie, nieomal partię. Może nie o wyraźnym profilu politycznym, a o programie bardziej społecznym. Tymczasem ta sfera czysto empiryczna i doczesna to tylko jakby zewnętrzna szata Kościoła, a wewnątrz jest rzeczywistość mistyczna, nadprzyrodzona. Kto tego nie uwzględnia, popełnia błąd myślowy.

  Inni traktują Kościół jako element folkloru, zbiór swoistych obyczajów i zwyczajów świątecznych. Nawet chrzty czy śluby są przez niektórych rozumiane w ten sposób, a nie jako zjawiska sakramentalne, kościelne. Dla nich Kościół to twór ludzki, do którego człowiek może należeć bądź nie. Ponadto pod wpływem liberalizmu szerzy się mniemanie, że Kościół to sfera indywidualna, prywatna poszczególnych ludzi, coś jakby osobiste hobby. Stąd przekonanie, że i do jego doktryny można podejść indywidualnie. Taki ktoś uznający się za katolika, potrafi powiedzieć z rozbrajającą ignorancją: a mnie się wydaje, że czyśćca to nie ma. Często też przynależność do Kościoła traktowana bywa jako swoista ubezpieczalnia duchowa, na zasadzie: a co mi szkodzi, a nuż coś w tym jest.

  Są jednak środowiska, dla których Kościół katolicki jest śmiertelnym wrogiem. To światowa masoneria. Aby osiągnąć swój ostateczny cel, masoni dążą do zmarginalizowania społeczności chrześcijańskiej przez intelektualne i moralne psucie młodzieży, poczynając od najmłodszych dzieci. Z jednej strony wpaja się im gnostycko-kabalistyczne przekonania (tajną wiedzę) zawarte w bajkach, grach, powieściach, filmach i w całej „owsiakowej” pop-kulturze, z drugiej strony – poprzez systematyczne psucie obyczajów i uczenie niemoralności, chce się ich spętać i zniewolonych przyprowadzić do tronu Szatana.

  Ks. prof. Czesław S. Bartnik: Wzmożenie ateizacji Polski

  Audyt rządowy pokazał, co uczynili Polsce i nam ludzie do niedawna kierujący państwem i Narodem. Odkryła się jawnie i dowodnie „ohyda spustoszenia” (Dn 12,11). Przeprowadzający ten audyt ograniczyli się, zgodnie z regułami prawa, do dziedzin świeckich. Nie należy jednak zapominać i o dziedzinie duchowej, moralnej, religijnej. Warto więc przedstawić kilka uwag także z tej dziedziny.

  http://www.polishclub.org/2016/05/31/ks-prof-czeslaw-s-bartnik-wzmozenie-ateizacji-polski/

 13. A Ka said

  Tylko powrót do tradycji (Kościół Katolicki,-kapłani sprawujący Mszę w rycie Trydenckim)jest w stanie odeprzeć wszelką zarazę, która nas pożera.Tylko ślepi pozwolą na prowadzenie siebie przez heretyków podległych antypapieżowi,Franciszkowi.Polacy zacznijcie używać rozumu.

 14. Re: 11 Marucha.
  Od samego poczatku, zmijowe plemie rozsadza Kosciol Jezusa Chrystusa od srodka od samego poczatku, a reszta to przy okazji…
  To widac jak na dloni…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. NIGDY nie Wolno ukladac sie ze „zmijowymi plemnikami”…nawet kiedy oferuja „zlote zycie”…

 15. Kapsel said

  Swego czasy trzy małpy z Pussy Riot odtańczyły i coś zaspiewały w Soborze Chrystusa Zbawiciela w Moskwie , za co dostaly dwa lata łagru.I to wcale długo się nie zabawiły bo chwila moment i zostały zatrzymane.Suma sumarum coś im tam w końcu odpuszczono ale rzecz w natychmiasowej reakcji czynników państwowych. W takim razie osoby opisane z imienia i nazwiska w tym artykule i za dorobek ich tfu, tfu, rczości już dawno wpie*dalali by szyszki razem z wiewiórkami przy minus czterdzieści.
  Przynajmniej jakiś czas. w polin zakończą kariere wesołym oberkiem a z czasem z białym orłem na dumnej piersi.

  Co za parchate czasy.

 16. Roman B said

  Kościół katolicki to ludzie, ale też i instytucja, która od wieków miała swoje interesy i ciemne karty. Co ciekawe gdy dziś uderzamy tematem pedofilii w duchownych katolickich i słusznie (na szali zboczeń to wyjatkowa zbrodnia przeciwko niewinności dziecka) świat zapomina że są inne religie.Buddyści wybierają wobec nieletnich „drogę środka”gdy zbyt żywiołowo usiłujemy popęd stłumić, ponieważ takie postępowanie uderza w naszą wewnętrzną wolność i chęć korzystania ze świata, w którym się urodziliśmy. Islam-W tym świecie mężczyźni mają ciche przyzwolenie na gwałt nawet w rodzinie, ponieważ i tak kobieta jest postrzegana jako prowodyr.W wielu muzułmańskich małżeństwach panna młoda jest dzieckiem… Żydzi w Hollywood byli imigrantami lub ich dziećmi, głównie z ortodoksyjnych wspólnot żydowskich w Europie Wschodniej. To oni zapoczatkowali siłę lobby pedofilów, (seks z młodymi chłopcami i dziewczętami oraz pornografia dziecięca) jest jest najnowszą podziemną obsesją przechodzącą przez Amerykę filmową i świat mediów. Czy My mamy klęczeć przed ofiarami jako jedyni na świecie?

 17. Roman B said

  (seks z młodymi chłopcami i dziewczętami oraz pornografia dziecięca) jest jest najnowszą podziemną obsesją przechodzącą przez Amerykę i świat.

 18. Roman B said

  …Kościół katolicki to ludzie, ale też i instytucja, która od wieków miała swoje interesy i ciemne karty. Co ciekawe gdy dziś uderzamy tematem pedofilii w duchownych katolickich i słusznie (na szali zboczeń to wyjatkowa zbrodnia przeciwko niewinności dziecka) świat zapomina że są inne religie.Buddyści wybierają wobec nieletnich „drogę środka”gdy zbyt żywiołowo usiłujemy popęd stłumić, ponieważ takie postępowanie uderza w naszą wewnętrzną wolność i chęć korzystania ze świata, w którym się urodziliśmy. Islam-W tym świecie mężczyźni mają ciche przyzwolenie na gwałt nawet w rodzinie, ponieważ i tak kobieta jest postrzegana jako prowodyr.W wielu muzułmańskich małżeństwach panna młoda jest dzieckiem… Żydzi w Hollywood byli imigrantami lub ich dziećmi, głównie z ortodoksyjnych wspólnot żydowskich w Europie Wschodniej. To oni zapoczatkowali siłę lobby pedofilów, (seks z młodymi chłopcami i dziewczętami oraz pornografia dziecięca) jest jest najnowszą podziemną obsesją przechodzącą przez Amerykę filmową i świat mediów. Czy My mamy klęczeć przed ofiarami jako jedyni na świecie?

 19. Easy Rider said

  Tylko perfidią żydochazarską można wytłumaczyć sprzeczności , jakie prezentują liberalno-lewackie ruchy i takież władze w krajach żydo-Zachodu:

  – potępianie rzeczywistych czy mniemanych faktów pedofilii w Kościele, z jednoczesnym promowaniem pedofilii w placówkach oświatowych;

  – zwalczanie „przemocy domowej” wobec kobiet (w rodzinach białych Europejczyków), z jednoczesnym popieraniem sprowadzania hord kolorowych gwałcicieli;

  – walka z religią chrześcijańską, a jednocześnie tolerancja wobec islamizacji Europy;

  – odbieranie przez różne „jugendamty” rodzicom dzieci białych pod bzdurnymi pretekstami, a jednocześnie przymykanie oczu na barbarzyński, judaistyczny proceder obrzezywania niemowląt; pomimo oficjalnych zakazów tego rodzaju praktyk, chyba nie było przypadku odebrania z tego powodu praw rodzicielskich rodzinie żydowskiej; podobnie jest z brakiem ingerencji w rodziny środowisk nachodźców – (niechby tylko spróbowali!);

  – troska o humanitarne traktowanie zwierząt (przez Europejczyków), nawet w zakresie uboju, a jednocześnie przyzwalanie na ubój rytualny, stosowany przez wyznawców judaizmu i islamu.

  Chciałoby się przywołać stare, ironiczne powiedzenie Gajowego, że „u nas do tego nigdy nie dojdzie” – ale za późno, bo to już doszło.

 20. Troll polonii said

  Countries where child sex is legal

 21. Re: 20 troll polonii..
  I czy mamy nasladowac idiotow czy niedorozwojow intelektualnych???…
  A h..j mnie obochdza jakies „bananowe prawa” i „kokosowe przekonania….” jak rowniez jakies „reinkarnacje” w telAviwu wziete…
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. Troll polonii said

  Pedofilia juz jest od dawana zalegalizowana w Europie.
  Mozemy chowac glowe w piasek i udawac strusie.
  W krajach, gdzie oficjalnie pedofilia nie jest zalegalizowana -to z cala pewnoscia nie jest zakazana. Najlepszym, przykladem sa dwa wielkie raje pedofilskie: USA i UK.

  Nicole Kidman nie ukrywa, ze wie od Stanleya Kubricka, ze pedofilia rzadzi swiatem:

  “Stanley told me the world is run by pedophiles,” Nicole Kidman said while promoting HBO’s Big Little Lies, in Los Angeles. “He studied secret societies his whole life, he was fascinated by them, and he said the elite, the top secret societies, they are full of men with a certain predilection. They are tied together, sort of bonded, by pedophilia.
  Stanley Kubrick Said Pedophiles Run The World’

  http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=153785

  Zyjemy w wieku kanibali i bezkarnego znecania sie nad dziecmi.
  W XXI wieku dzieci nie maja zadnych praw i zadnej ochrony prawnej. W Polsce ginie rocznie ponad 6 tysiecy dzieci rocznie. Sa sprzedawane do burdeli w Europie i wywozone za ocean.
  A jakos rzad nie bardzo sie spieszy ratowac polskie dzieci:

  Polskie dzieci sprzedawane są na organy i do pedofilów, rząd nic nie robi – YouTube

  Amerykańscy żołnierze gwałcili małe dzieci i nagrywali to – wynika z kolumbijskiego raportu – Kresy – Portal Społeczności Kresowej
  http://kresy.pl/wydarzenia/amerykanscy-zolnierze-gwalcili-male-dzieci-i-nagrywali-to-wynika-z-kolumbijskiego-raportu/

  W Szwecji zalegalizowano pedofilię | Nasze Blogi

  http://naszeblogi.pl/59989-w-szwecji-zalegalizowano-pedofilie

  New York Times oficjalnie zapodal, ze pedofilia nie jest przestepstwem

  NEW YORK TIMES SAYS PEDOPHILIA IS NOT A CRIME – GOVERNMENT SLAVES
  http://www.govtslaves.com/new-york-times-says-pedophilia-is-not-a-crime/

  Documentary -‚An Open Secret:’ Hollywood Pedophiles – YouTube

  FBI nie ukrywa prawdy o Clintonach:
  FBI: Rumors About Clinton Pedophile Ring Are True – Your News Wire
  http://yournewswire.com/fbi-clinton-pedophile-ring-true/

  Szef kampanii wyborczej Trumpa oficjalnie oskarzony o pedofilie

  Trump Campaign Chair Charged with Pedophilia & Sex Trafficking | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2017/04/23/trump-campaign-chair-charged-with-pedophilia-sex-trafficking/

  Szef FBI stwierdzil wprost: Stany Zjednoczone cierpia na nieprawdopodobna epidemie pedofilii:
  FBI Boss: America Suffering ‘Unprecedented’ Pedophile Epidemic – InvestmentWatch

  http://investmentwatchblog.com/fbi-boss-america-suffering-unprecedented-pedophile-epidemic/

  Najgorsze jest to, ze zarowno w USA jak i UK pedofilia jest przywilejem elit i administracji panstwowej.

  Reagan nie jest jedynym prezydentem USA znanym z pedofilii

  Ronald Reagan’s 100th Birthday And His Homosexual-Pedophilia Prostitution Involvement | Operation-Nation

  http://operation-nation.com/?p=80

  Najwiekszy gang pedofilski w historii: 70 tysiecy czlonkow.. w tym szefow panstw,
  VT Exclusive: Largest Pedophile Ring in History, 70,000 Members, Heads of State, the Rats Scramble | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2016/08/24/vt-exclusive-largest-pedophile-ring-in-history-70000-members-heads-of-state-the-rats-scramble/

  Wladza, pedofilia i rzad USA:
  Power, Pedophilia and the US Government | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2015/02/07/power-pedophilia-and-the-us-government/

  Elity amerykanskiej administracji maja nawet specjalna wyspe orgii pedofilskiej
  The elite one-percent’s ‚Orgy Island’ exposed… you won’t believe this! » Intellihub
  https://www.intellihub.com/elites-orgy-island-exposed/

  he Clinton Crime Family – On Pedophile Island (#LolitaExpress) – YouTube

  The elite one-percent’s ‚Orgy Island’ exposed… you won’t believe this! » Intellihub
  swinstwa
  https://www.intellihub.com/elites-orgy-island-exposed/

  Szokujace nagrania z willi Clintonow na Florydzie:
  Shocking VIDEO from inside Florida mansion of Bill Clinton’s friend Jeffrey Epstein | Daily Mail Online
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3688656/A-fully-equipped-dentist-s-chair-close-photos-young-girls-backsides-eerie-images-videotaped-walk-billionaire-pedophile-Jeffrey-Epstein-s-Florida-mansion.html

  Rodzina Krolewska Wlk. Brytanii:
  Prince Philip Queen Elizabeth are paedophiles. Prince Philip drugs children before raping them – YouTube

  Raport: Oklo 40 politykow w Anglii nalezy do gangu pedofilow
  Report: about 40 politicians in UK pedophile ring – YouTube

  W USA sto tysiecy dzieci rocznie pada ofiara pedofilii
  100,000 children sexually exploited each year in the US. – YouTube

  I pytanie: Czy nie ma rady na przestepczy establishment ?

  Child abuse inquiry: Why can’t we find somebody fit to investigate the Establishment?
  http://rinf.com/alt-news/uk-news/child-abuse-inquiry-cant-find-somebody-fit-investigate-establishment-belfasttelegraph-co-uk/

  Ciekawe, ze dwa panstwa muzulmanskie wprowdzily kare kastracji dla pedofilow: Indonezja i Kazachstan:

  Indonesia approves chemical castration, capital punishment for pedophiles — Society’s Child — Sott.net

  https://www.sott.net/article/330921-Indonesia-approves-chemical-castration-capital-punishment-for-pedophiles

  Kazachstan zaczyna kastrowac pedofilow
  Kazakhstan starts castrating pedophiles – PravdaReport

  http://www.pravdareport.com/news/society/stories/08-09-2016/135561-pedophiles_castration-0/

  I tak mozna jeszcze z pol kilometra linkow do informacji o pedofilach.
  I co na to wydzialy sprawiedliwosci?
  Bo wiadomo: w Polsce wyrzucili z sejmu delegacje Dobrego Pasterza…

 23. Sprawiedliwy said

  W/g talmudu pedofilia jest normą u „szytkóf”. Więc może by tak nakazać im zlikwidować talmud jako kodeks kryminalny/przestępczy (czym w zasadzie jest) a talmudystów karać publicznym obcięciem genitali. (kiedyś, zanim dzicz chazarska przeszła na jewreizm uprawiali kult fallusa.

 24. lopek said

  Re 11:
  „Przecież to jest dokładnie to samo.”
  ==========
  Niezupełnie – bo tutaj nie chodzi o wykluczenie wpływu Kościoła – Kościół docelowo – ma dawać śluby zboczeńcom – więc ma on pomagać czarciemu pomiotowi w przerabianiu ludzi na szatańskie odchody.

  ———–
  Nie rozumiemy się, a mnie się nie chce wyjaśniać.
  Admin

 25. Bogusz said

  Wydaje mi się, że dużo właściwiej byłoby usunąć przyczyny niż deliberować nad usuwaniem skutków. Kościół powinien znieść celibat, księża powinni mieć żony i rodziny i powinni mięć urzędowe pensje. Nikt mi nie powie, że ksiądz, mężczyzna przecież nie ma potrzeb seksualnych zatem będzie od czasu do czasu czynił zgorszenie zaspakajająć je. problem w tym, że wtedy kościół musiałby się dzielić swoim majątkiem ze spadkobiercami księdza i to jest własnie przyczyna całego zła.

  ——-
  Istnieje cała masa „kościołów zreformowanych”, gdzie ksiądz może się żenić i rozwodzić, gdzie kobieta może być biskupem, gdzie pojęcie grzechu zostało na dobrą sprawę zlikwidowane a piekła nie ma.
  Dlaczego ci „zatroskani” o stan Kościoła Katolickiego, nie pójdą do tamtych Kościołów, gdzie wszystkie ich postulaty są zrealizowane?
  Dlaczego te kurwy, którzy sami do KK nawet nie należą, z żydowską nachalnością chcą ten Kościół reformować dla nas? Kto ich, kurwa, o to prosił?

  PROSZĘ SIĘ ODPIERDOLIĆ OD NASZEGO KOŚCIOŁA.
  NIE PODOBA SIĘ?
  TO IDŹCIE DO INNEGO!
  Admin

 26. Troll polonii said

  No moze mi moderator popusci, zeby nie bylo tylko o kosciele

 27. Troll polonii said

  Pedofilia juz jest od dawana zalegalizowana w Europie.
  Mozemy chowac glowe w piasek i udawac strusie.
  W krajach, gdzie oficjalnie pedofilia nie jest zalegalizowana -to z cala pewnoscia nie jest zakazana. Najlepszym, przykladem sa dwa wielkie raje pedofilskie: USA i UK.

  Nicole Kidman nie ukrywa, ze wie od Stanleya Kubricka, ze pedofilia rzadzi swiatem:

  “Stanley told me the world is run by pedophiles,” Nicole Kidman said while promoting HBO’s Big Little Lies, in Los Angeles. “He studied secret societies his whole life, he was fascinated by them, and he said the elite, the top secret societies, they are full of men with a certain predilection. They are tied together, sort of bonded, by pedophilia.
  Stanley Kubrick Said Pedophiles Run The World’

  http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=153785

  Zyjemy w wieku kanibali i bezkarnego znecania sie nad dziecmi.
  W XXI wieku dzieci nie maja zadnych praw i zadnej ochrony prawnej. W Polsce ginie rocznie ponad 6 tysiecy dzieci rocznie. Sa sprzedawane do burdeli w Europie i wywozone za ocean.
  A jakos rzad nie bardzo sie spieszy ratowac polskie dzieci:

  Polskie dzieci sprzedawane są na organy i do pedofilów, rząd nic nie robi – YouTube

  Amerykańscy żołnierze gwałcili małe dzieci i nagrywali to – wynika z kolumbijskiego raportu – Kresy – Portal Społeczności Kresowej
  http://kresy.pl/wydarzenia/amerykanscy-zolnierze-gwalcili-male-dzieci-i-nagrywali-to-wynika-z-kolumbijskiego-raportu/

  W Szwecji zalegalizowano pedofilię | Nasze Blogi

  http://naszeblogi.pl/59989-w-szwecji-zalegalizowano-pedofilie

  New York Times oficjalnie zapodal, ze pedofilia nie jest przestepstwem

  NEW YORK TIMES SAYS PEDOPHILIA IS NOT A CRIME – GOVERNMENT SLAVES

  http://www.govtslaves.com/new-york-times-says-pedophilia-is-not-a-crime/

  Documentary -‚An Open Secret:’ Hollywood Pedophiles – YouTube

  FBI nie ukrywa prawdy o Clintonach:
  FBI: Rumors About Clinton Pedophile Ring Are True – Your News Wire
  http://yournewswire.com/fbi-clinton-pedophile-ring-true/

  Szef kampanii wyborczej Trumpa oficjalnie oskarzony o pedofilie

  Trump Campaign Chair Charged with Pedophilia & Sex Trafficking | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2017/04/23/trump-campaign-chair-charged-with-pedophilia-sex-trafficking/

  Szef FBI stwierdzil wprost: Stany Zjednoczone cierpia na nieprawdopodobna epidemie pedofilii:
  FBI Boss: America Suffering ‘Unprecedented’ Pedophile Epidemic – InvestmentWatch

  http://investmentwatchblog.com/fbi-boss-america-suffering-unprecedented-pedophile-epidemic/

  Najgorsze jest to, ze zarowno w USA jak i UK pedofilia jest przywilejem elit i administracji panstwowej.

  Reagan nie jest jedynym prezydentem USA znanym z pedofilii

  Ronald Reagan’s 100th Birthday And His Homosexual-Pedophilia Prostitution Involvement | Operation-Nation

  http://operation-nation.com/?p=80

  Najwiekszy gang pedofilski w historii: 70 tysiecy czlonkow.. w tym szefow panstw,
  VT Exclusive: Largest Pedophile Ring in History, 70,000 Members, Heads of State, the Rats Scramble | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2016/08/24/vt-exclusive-largest-pedophile-ring-in-history-70000-members-heads-of-state-the-rats-scramble/

  Wladza, pedofilia i rzad USA:
  Power, Pedophilia and the US Government | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2015/02/07/power-pedophilia-and-the-us-government/

  Elity amerykanskiej administracji maja nawet specjalna wyspe orgii pedofilskiej
  The elite one-percent’s ‚Orgy Island’ exposed… you won’t believe this! » Intellihub
  https://www.intellihub.com/elites-orgy-island-exposed/

  he Clinton Crime Family – On Pedophile Island (#LolitaExpress) – YouTube

  The elite one-percent’s ‚Orgy Island’ exposed… you won’t believe this! » Intellihub
  swinstwa
  https://www.intellihub.com/elites-orgy-island-exposed/

  Szokujace nagrania z willi Clintonow na Florydzie:
  Shocking VIDEO from inside Florida mansion of Bill Clinton’s friend Jeffrey Epstein | Daily Mail Online

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3688656/A-fully-equipped-dentist-s-chair-close-photos-young-girls-backsides-eerie-images-videotaped-walk-billionaire-pedophile-Jeffrey-Epstein-s-Florida-mansion.html

  Rodzina Krolewska Wlk. Brytanii:
  Prince Philip Queen Elizabeth are paedophiles. Prince Philip drugs children before raping them – YouTube

  Raport: Oklo 40 politykow w Anglii nalezy do gangu pedofilow
  Report: about 40 politicians in UK pedophile ring – YouTube

  W USA sto tysiecy dzieci rocznie pada ofiara pedofilii
  100,000 children sexually exploited each year in the US. – YouTube

  I pytanie: Czy nie ma rady na przestepczy establishment ?

  Child abuse inquiry: Why can’t we find somebody fit to investigate the Establishment?

  http://rinf.com/alt-news/uk-news/child-abuse-inquiry-cant-find-somebody-fit-investigate-establishment-belfasttelegraph-co-uk/

  Ciekawe, ze dwa panstwa muzulmanskie wprowdzily kare kastracji dla pedofilow: Indonezja i Kazachstan:

  Indonesia approves chemical castration, capital punishment for pedophiles — Society’s Child — Sott.net

  https://www.sott.net/article/330921-Indonesia-approves-chemical-castration-capital-punishment-for-pedophiles

  Kazachstan zaczyna kastrowac pedofilow
  Kazakhstan starts castrating pedophiles – PravdaReport

  http://www.pravdareport.com/news/society/stories/08-09-2016/135561-pedophiles_castration-0/

  I tak mozna jeszcze z pol kilometra linkow do informacji o pedofilach.
  I co na to wydzialy sprawiedliwosci?
  Bo wiadomo: w Polsce wyrzucili z sejmu delegacje Dobrego Pasterza.

 28. Troll polonii said

  Marucha
  re: Pedofilia w USA, UK , Polska
  Mam klopoty z linkami. Wiem, ze chyba narobilem klopotu.
  Podaje teraz te linki, ktore dzialaja

  Skandal! Polskie dzieci SPRZEDAWANE! Państwo polskie nic nie robi a media milczą – YouTube

  Kto zarabia na sprzedaży polskich dzieci na ofiary rytuałów satanistycznych – Paweł Bednarz
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zarabia-sprzedazy-polskich-dzieci-ofiary-rytualow-satanistycznych-pawel-bednarz-2017-05

  Dzieci z domów dziecka sprzedawane i mordowane – YouTube

  Amerykańscy żołnierze gwałcili małe dzieci i nagrywali to – wynika z kolumbijskiego raportu » Kresy

  https://kresy.pl/wydarzenia/amerykanscy-zolnierze-gwalcili-male-dzieci-i-nagrywali-to-wynika-z-kolumbijskiego-raportu/

  FBI: Rumors About Clinton Pedophile Ring Are True – Nwo Report

  https://nworeport.me/2016/11/18/fbi-rumors-about-clinton-pedophile-ring-are-true/

  Pedogate: Trump Campaign Chair Charged with Pedophilia & Sex Trafficking | Totalrehash.com

  http://totalrehash.com/pedogate-trump-campaign-chair-charged-with-pedophilia-sex-trafficking/

  Nicole Kidman: ‚Stanley Kubrick Said Pedophiles Run The World’

  https://newspunch.com/nicole-kidman-kubrick-pedophiles/

  Hollywood’s Pedophilia Epidemic Exposed in ‘An Open Secret’

  https://www.thedailybeast.com/hollywoods-pedophilia-epidemic-exposed-in-an-open-secret

  Ronald Reagan’s 100th Birthday And His Homosexual-Pedophilia Prostitution Involvement | Operation-Nation
  https://operation-nation.com/?p=80

  VT Exclusive: Largest Pedophile Ring in History, 70,000 Members, Heads of state

  https://www.veteranstoday.com/2016/08/24/vt-exclusive-largest-pedophile-ring-in-history-70000-members-heads-of-state-the-rats-scramble/

  Prince Philip & Queen Elizabeth are paedophiles/Prince philip… – YouTube

  ‚Paedophilia is natural and normal for males’ – Telegraph

  https://www.telegraph.co.uk/comment/10948796/Paedophilia-is-natural-and-normal-for-males.html

  At least 40 UK politicians complicit in alleged Westminster ‚pedophile ring’ – report — RT UK News

  https://www.rt.com/uk/170672-uk-politicians-pedophile-ring/

  Legalized Pedophilia in the UK | Alan Mesher

  https://alanmesher.com/blog/legalized-pedophilia-in-the-uk/

  Number of paedophiles in Britain will shock public, warns Deputy Children’s Commissioner for England – Telegraph

  https://www.telegraph.co.uk/culture/hay-festival/11641096/Number-of-paedophiles-in-Britain-will-shock-public-warns-Deputy-Childrens-Commissioner-for-England.html

  US Laws Have Legalized Pedophilia With Children As Young as 10 Yrs Old And No One is Stopping It
  https://thefreethoughtproject.com/us-laws-legalized-pedophilia-children/

  POLITICS & PEDOPHILES (USA EDITION) – YouTube

  The fishy claim that ‘100,000 children’ in the United States are in the sex trade – The Washington Post

  https://www.washingtonpost.com/news/fact-checker/wp/2015/09/02/the-fishy-claim-that-100000-children-in-the-united-states-are-in-the-sex-trade/?noredirect=on&utm_term=.1cf5f0a6c26a

  Video: Bill Clinton On Paedophile Island – News Punch
  https://newspunch.com/video-bill-clinton-on-paedophile-island/

  Both Trump And Clinton Went To Jeffrey Epstein’s Sex Slave Island. | Daily Wire

  https://www.dailywire.com/news/5749/both-trump-and-clinton-went-jeffrey-epsteins-sex-amanda-prestigiacomo

 29. NICK said

  Zawsze polecam X. Prof. Bartnika. [Kapsel; 12].

  Lubię czytać Troll’a… .
  Tak.

 30. To nie Kościół ma problem z pedofilią, a ŻYDZI!

  Pedofilia jest nakazem w Talmudzie (księdze prawa żydowskiego) jest dozwolona, a czasem wręcz rekomendowana.

  http://prawy.pl/4329-to-nie-kosciol-ma-problem-z-pedofilia-a-zydzi/

  Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów „Survivors for Justice” wierzy, że ta liczba jest większa – pisze Barbara Rode.

  Syjonistyczne media blokują informacje na temat pedofilii wśród ortodoksyjnych Żydów. Działanie mediów w tym zakresie mocno kontrastuje ze wzmożoną aktywnością środków przekazu w sprawie przypadków molestowania seksualnego w kościołach chrześcijańskich.

  Jeżeli chodzi o nieustannie opisywane sprawy molestowania w Kościele katolickim, syjonistyczne media dopilnowały, aby cały świat wiedział o tym skandalu, pomimo, iż Kościół zapewniał, iż zaledwie 1,5% kleryków dopuściło się tego przestępstwa.

  Choć syjonistyczne media okazjonalnie wspominały o seksualnym znęcaniu się nad dziećmi w społeczności żydowskiej, nigdy sprawa ta nie otrzymała takiej ilości uwagi i nie uzyskała takiego rozgłosu, co sprawa Kościoła katolickiego, pomimo, iż ostatnie badania wykazały, że skala tego zjawiska w środowisku ortodoksyjnie żydowskim może sięgać nawet 50%.

  Zgodnie z najnowszym filmem dokumentalnym produkcji niezależnej firmy „Vice” pt. “The Child – Rape Assembly Line” (“Linia produkcyjna gwałtów na dzieciach”, tł: BR“) dzieci są systematycznie molestowane w rytualnych saunach/ pokojach kąpielowych, a jeden rabin, który odważył się sprzeciwić tym praktykom był prześladowany, a nawet grożono mu śmiercią.

  Rabin Nuchem Resenberg, tłumaczył w filmie zjawisko, które określił, jako ““linia produkcji gwałtów na dzieciach”“ wśród sekt fundamentalistów żydowskich.

  Członek odłamu brooklińskiego „Brooklyn”s Satmar Hasidim” ortodoksyjnych Żydów, Nuchem projektuje i naprawia tzw. „mikvahs” czyli pokoje kąpielowe służące do obmywania się np. kobiety po miesiączce, a mężczyźni przed celebracją ważnych żydowskich świąt takich jak Rosh Hashanah czy Yom Kippur, a także przed i po akcie seksualnym czy przed Szabasem, zgodnie z nakazem Tory.

  Podczas wizyty do Jeruzalem, w 2005 roku, rabin Rosenberg poszedł do „mikvah” w jednej z najświętszych dzielnic miasta, Mea Shearim.

  “Otworzyłem drzwi”, mówił rabin “opary wszędzie, ledwo mogę coś zobaczyć. Kiedy moje oczy już się przystosowały, widzę, starszego mężczyznę, w moim wieku, z długą białą brodą, wyglądającego na świątobliwego, siedzącego w tych oparach. Na jego kolanach, siedząc w przeciwnym do niego kierunku jest chłopiec, może siedmiolatek, a ten starszy mężczyzna uprawia stosunek analny z tym chłopcem.”

  Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów „Survivors for Justice” wierzy, że ta liczba jest większa.
  “Z nieoficjalnych danych wiemy, że jest to ponad połowa. To stało się prawie rytuałem.

  Kilka tygodni po tym wyznaniu, rabin Rosenberg został zaatakowany kiedy spacerował w dzielnicy Brooklynu Wiliamsburg. Nieznany mężczyzna podbiegł do niego od tyłu, położył mu rękę na ramieniu, a kiedy ten się odwrócił, wylał mu na twarz żrący wybielacz. Rabin trafił do szpitala z poparzeniami twarzy oraz tymczasową ślepotą.
  Później, pewnego dnia został okrążony przez młodych chłopców, którzy ubliżali i grozili mu, śmiali się z niego i pluli na niego, a on zastanawiał się wówczas ilu z nich będzie jeszcze molestowana.
  Takie konsekwencje poniósł kiedyś szanowany rabin, obecnie nie tylko z poparzoną twarzą na ulicach „świętej dzielnicy” miasta, ale też wykluczony ze własnej społeczności.

  W rzeczywistości, pedofilia w Talmudzie (księdze prawa żydowskiego) jest dozwolona, a czasem wręcz rekomendowana.

  W drugim wieku, rabin Simeon ben Yohai, jeden z popularniejszych, zasłużonych rabinów w historii judaizmu, kreator Kabbalah, zezwolił na molestowanie małych dziewczynek, jeszcze przed ich ukończeniem trzeciego roku życia. Twierdził
  ““Nawrócona, która ma poniżej 3 lat ma prawo poślubić księdza” “ (Yebomoth 60b, str. 402)

  Kolejni rabini, uważali, że prawo to jest wiążącym prawem żydowskim. Faryzeusze usprawiedliwiali gwałt na dzieciach tłumacząc, iż dziewięcioletni chłopiec nie jest jeszcze mężczyzną, a więc nie może podejmować decyzji, winić swojego oprawcy, a stosunek z takim chłopcem nie jest aktem seksualnym. W Talmudzie znajdziemy również stwierdzenie, iż dziewięcioletni chłopiec lub starszy, musi poślubić żonę swojego zmarłego brata, jeżeli miał z nią stosunki płciowe.

  W przeciwieństwie do prawa rabina Simeona ben Yohai, Talmud stanowi, iż rabin musi poczekać, aż dziewczynka ukończy trzeci rok życia, aby móc ją zgwałcić, a następnie poślubić.

  R. Joseph powiedział:
  “Dziewczynka w wieku 3 lata i jeden dzień może być poślubiona poprzez stosunek płciowy, a jeżeli jej zmarłego męża brat współżyje z nią, ona staje się jego”.“ (czyt. żoną). (Sanh. 55b; 69a, 69b, Yeb 57b, 60b)

  Przy tak ustanowionym i niepodlegającym zmianom czy korektom prawie religijnym można spodziewać się, iż pedofilia przestanie być praktykowana w środowiskach żydowskich?

  Dlaczego problem o tak wielkich rozmiarach nie jest nagłośniony, a 1,5% przypadków molestowania wśród kleryków Kościoła katolickiego to od lat niekończąca się, dobrze zabarwiona i wciąż odgrzewana historia?

  Dlaczego Kościół katolicki musi nieustannie publicznie przepraszać za chore jednostki w swojej wspólnocie, a inne środowiska, które mają o wiele większy problem nie tylko nie przepraszają, ale w ogóle się o nich nie mówi, a proceder jest kontynuowany?

  Kto rządzi nie tylko amerykańskimi, ale również europejskimi i polskimi mediami?

  Barbara Rode

  Źródło: http://davidduke.com/zio-media-suppress-news-rampant-pedophilia-orthodox-jewish-community-contrasted-treatment-catholic-church/

 31. MatkaPolka said

  Lista żydowskich homoseksualnych pedofili !

  Lista żydowskich rabinów molestujących dzieci, o czym nie donoszą żadne media, a żydowscy homoseksualni pedofile żyją sobie dalej przez nikogo nie niepokojeni.

  http://yelita.pl/artykuly/art/lista-zydowskich-homoseksualnych

  Yehuda Nussbaum– kontroler tkanin rytualnych i rabin molestujący dzieci, wciąż ma dostęp do chłopców w jesziwie Brooklyn’skiej.
  Rabin Elior Chen i jego zwolennicy są podejrzani o czyny drastycznego maltretowania dzieci w wieku 3 i 4 lat, które były wściekle i systematycznie bite młotkiem, kaleczone nożem i innymi narzędziami, przy czym czyny te miały charakter przestępstwa ciągłego, bowiem trwały miesiącami, dopóki młodsze z dzieci nie straciło przytomności.
  Rabin Jerry Braune r (znany także jako: Yechiel Brauner)-uznany winnym oskarżeń o przestępstwa wykorzystania seksualnego 1-ego stopnia oraz 3-ego stopnia: przedmiot sprawy – poddanie innej osoby czynności seksualnej bez jej zgody. Skazany na 11 lat okresu próby z warunkowym zawieszeniem wykonania wyroku więzienia, poddany przymusowemu uczestnictwu w programie terapeutycznym dla osób dokonujących napaści z pobudek seksualnych. Brauner pozostaje na warunkach próby od 2002 roku za wykorzystanie seksualne 15-letniego chłopca.
  Rabin Ephraima F. Shapiro – stanął pod zarzutem molestowania seksualnego wielu chłopców w okresie ponad 50-ciu lat.
  Rabin Lewis Brenner – uznany za winnego molestowania dzieci. Akt oskarżenia wniesiony do sądu obejmował 14 zarzutów o czyny sodomii, wykorzystania seksualnego oraz narażenia życia i dóbr osobistych dziecka. Zawarł ugodę z oskarżycielem uznając się winnym jednego przypadku sodomii 3-ego stopnia, zbrodni Klasy E, i w zamian za odstąpienie od innych oskarżeń zaakceptował wyrok 5-ciu lat okresu próby.
  Rabin Ephraim Bryks – postawiono go w stan oskarżenia za nieodpowiednie zachowania seksualne wobec dzieci, które zaczęły się ujawniać już w latach 80-tych. Rabin Bryks jest teraz członkiem Vaad Harabonim w Queens. Vaad jest komitetem rabinicznym, który podejmuje istotne decyzje dotyczące społeczności ortodoksów.
  Rabin Shlomo Carlebach – oskarżono go o wiele przypadków molestowania dzieci oraz agresję seksualną wobec modych kobiet.
  Rabin/kantor Sidney Woldenberg – oskarżony został o znęcanie się nad 12-letnią dziewczynką. Później nie zgłosił sprzeciwu przed przyznaniem się do jednego czynu. Skazany za molestowanie dzieci. Pierwsze zawiadomienia o przestępstwie pochodzą z 1971 r. Ostatecznie skazany w roku 1997.
  Rabin Bernard Freilich – został uniewinniony tylko z zarzutu gróźb pozbawienia życia.
  Kantor Joel Gordon – został uznany winnym i skazany za prowadzenie domu publicznego i udział w sutenerstwie.
  Rabin Israel Grunwald – oskarżono go o molestowanie 15-latka na pokładzie samolotu lecącego z Australii do Los Angeles. Oskarżenie wycofano po tym, gdy zgodził się na wykonanie 500 godzin pracy przymusowej na rzecz społeczeństwa i zobowiązaniu do znalezienia pomocy psychologicznej. Grunwald był głównym rabinem kongregacji Węgierskich Chasydów w Brooklyn’ie, znanej jako Pupas.
  Yehudah Friedlandera – asystent rabina Grunwalda – oskarżenie dotyczyło molestowania 15-latka na pokładzie samolotu lecącego z Australii do Los Angeles. Friedlander był asystentem głównego rabina kongregacji Węgierskich Chasydów w Brooklyn’ie, znanej jako Pupas
  Rabin Solomon Hafnem – oskarżenie obejmowało wykorzystanie seksualne chłopca z zaburzeniami rozwoju umysłowego.
  Rabin Alan J. Shneur Horowitz -uznany winnym i skazany na karę od 10 do 20 lat więzienia za czyny sodomii względem 9-cio letniego pacjenta szpitala psychiatrycznego. Przypuszczalnie napastował wiele dzieci w Kalifornii, Izraelu i Nowym Jorku w ciągu ostatnich 20 lat. Alan J. Horowitz jest rabinem ortodoksów, nagrodzonym dyplomem magna cum laude, doktorem medycyny, doktorem filozofii, absolwentem Duke University oraz pisarzem organizacji NAMBLA, North American Man/Boy Love Association.
  Rabin Steven Jacobs – oskarżany o pedofilie.
  Jacob Frank – i jego ruch frankistów – oskarżony o praktyki okultystyczne i czyny nierządne.
  Rabin Israel Kestenbaum – oskarżenie dotyczyło rozpowszechniania dziecięcej pornografii w internecie.
  Rabin Steven Kaplan – miał romans z zamężną kobietą, którą zamordował.
  Rabin Yehuda Kolko -…ten wciąż jest stręczycielem dzieci.
  Rabin Robert Kirschner – oskarżony został o wykorzystanie seksualne lub szantaż seksualny wobec trojga wyznawców oraz wobec pracownika synagogi.
  Rabin Ze’ev Kopolevitch – uznany winnym molestowania uczniów w jesziwie Rosh i jesziwie Netiv Meir.
  Rabin Baruch Lanner – uznany winnym zarzutu molestowania dziecka.
  Rabin Jerrold Martin Levy – uznany winnym dwóch przypadków nakłaniania do seksu przez internet i dwóch przypadków udziału w dziecięcej pornografii. Skazano go na sześć lat więzienia i terapię w zakładzie. Wpadł podczas prowadzonej od lat operacji rządu USA „Candyman” mającej na celu wyłapywanie pedofilów z sieci.\
  Rabin Pinchas Lew – oskarżonego o obnażanie się przed kobietą.
  Rabin Richard Marcovitz– uznany winnym nieobyczajności lub czynów lubieżnych z udziałem dzieci, a także napaść seksualną.
  Rabin Juda Mintz – winny stworzenia siatki obracającej pornografią dziecięcą w internecie.
  Rabin, psycholog Avroh Mondrowitz – oskarżenie dotyczyło dwóch przypadków wykorzystania seksualnego chłopców w szkole specjalnej w Nowym Jorku.
  Kantor Howard Nevison – oskarżony w sprawie molestowania swego bratanka.
  Rabin Michael Ozair – oskarżono go o molestowanie seksualne niespełna 14-letniej dziewczynki
  Rabin Charles Salman – oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne względem wyznawczyń.
  Kantor Robert Shapiro – oskarżenie dotyczy 3 przypadków gwałtu i 4 przypadków nieobyczajności zarówno w formie usiłowania, jak też sprawstwa, wobec kobiety z upośledzeniem umysłowym.
  Rabin, nauczyciel jesziwy Ze’ev Sultanovitch – oskarżonego o molestowanie seksualne wielu dorosłych uczniów jesziwy Merkaz Harav.
  Rabin Matis Weinberg – oskarżonego o okultystyczne praktyki i przestępstwa na tle seksualnym.
  Rabin Yaakov Weiner – oskarżenie dotyczy molestowania chłopca na obozie młodzieży Mogen Avraham w Nowym Jorku.
  Kantor Phillip Wittlin – winny molestowania dwóch dziewcząt.
  Rabin Mordechai Yomtov – winny wykorzystania seksualnego i usiłowania popełnienia czynów lubieżnych przeciwko 3 chłopcom.
  Rabin Sheldon Zimmerman – skazany za udzielanie wskazówek użycia przemocy w sprawach “etyki seksualnej i w sferze seksu”.
  Rabin Max Zucker – oskarżenie, które go dotyczyło pochodzi od trzech kobiet i sprowadza się do zarzutów o niezgodne z prawem kontakty cielesne.
  Rabin Fred Neulander – sprawa zakończona uznaniem winy zamordowania żony.
  Rabin Mordechai Gafni – UWAGA: Marc Gafni powinien być powszechnie uważany za zagrożenie dla kobiet i dzieci. Obecnym miejscem pobytu Gafni’ego jest Salt Lake City, Utah.
  Rabin Perry Ian Cohen – Oskarżyciele z Montrealu i Toronto wytoczyli mu zarzuty wykorzystania seksualnego siedemnastolatki. Zwolniony z pełnienia funkcji rabina przez współwyznawców za nieodpowiednie zachowania seksualne.
  Rabin Yitzchak Cohen – oskarżenie o napastowanie seksualne studentów Uniwersytetu Bar-Ilan.
  Rabin, psycholog Mordecai Magencey – stracił prawo wykonywania zawodu w stanie Missouri wskutek niedopowiednich zachowań seksualnych względem swych pacjentów.
  Rabin Yona Metzger – główny rabin aszkenazyjczyków w Izraelu. Oskarżony o niewłaściwe zachowania seksualne wobec 4 mężczyzn.
  Kantor Stanley Rosenfeld – uznany winnym molestowania 12-letniego chłopca, którego był wychowawcą.
  Rabin Isador Trachtman – oskarżenie dotyczy praktyk okultystycznych i przestępstw seksualnych.
  Rabin Hirsch Travis – rabin w Monsey, oskarżony o podszywanie się pod lekarza specjalistę w rozwiązywaniu problemów niepłodności, stanął pod zarzutem wykorzystania seksualnego i użycia przemocy wobec pacjentki. Oskarżenie o napastowanie wniosła niezidentyfikowana 27-letnia pacjentka. Wytoczono mu również zarzut podawania się za lekarza od problemów bezpłodności i dokonywania niedozwolonych operacji w Fertility Foundation w Borough Park, Brooklyn.
  Rabin Ephraim Goldberg – Boca Raton, Floryda – uznany winnym jednego czynu obnażania miejsc intymnych w miejscu publicznym w Palm Beach Mall.
  Lewis K. Cohen – skazany został za używanie komputera do czynów kryminalnych w postaci pomocnictwa w popełnianiu przestępstw seksualnych na szkodę dzieci oraz nakłanianie do obnażania miejsc intymnych. Cohen używał komputerów w domu i w pracy do prowadzenia rozmów nacechowanych treścią seksualną z 14-letnim chłopcem w internetowym chat-roomie. Zarzuty dotyczą również wysyłania przez Cohena maili ze zdjęciami, na których jest nago albo zdjęcia innych nagich mężczyzn do chłopca.
  Kantor Michael Segelstein – oskarżenie dotyczyło próby gwałtu, Chabad – Las Vegas, Nevada.
  Simch Adler – opiekun Ohel – Nowy Jork- oskarżony został o popełnienie czynów sodomii, wykorzystania seksualnego i dwóch czynów narażających dobro dziecka wskutek usiłowania popełnienia gwałtu homoseksualnego.
  Arie Adler – Nowy Jork-Arie Adler został oskarżony o molestowanie swojej córki. Marisa Rimland popełniła samobójstwo.
  Eugene Loub Aronin – opiekun szkolny z Teksasu -skazano go w 1984 r. za napastowanie seksualne 10-latka.
  Lawrenc Cohen – nauczyciel szkolny w New Jersey-został uznany winnym i skazany na 10 lat więzienia federalnego za przesyłanie pornografii dziecięcej przy użyciu domowego komputera.
  Davida B. Harringtona – dyrektor szkoły, uczestnik Big Brothera, Rockville, Maryland-skazany za przestępstwa seksualne. Sprawy w latach 1960-80.
  Eric Hindin – żydowski ochotnik do programu Big Brother, Newton, Massachusetts-uznany winnym 35 czynów gwałtu na dzieciach. Skazany został na wyrok od 20 do 22 lat więzienia.
  Sędzia Ronald Kline z Kalifornii – oskarżono go o posiadanie dziecięcej pornografii oraz prawdopodobne molestowanie chłopca z sąsiedztwa 25 lat temu
  Rogers Park JCC – Chicago Illinois – był to pierwszy przypadek oskarżenia o masowe czyny molestowania odnotowany w stanie Illinois, obejmujący zarzuty wykorzystania seksualnego dzieci przez grupę dorosłych, na które składało się 246 osobnych punktów aktu oskarżenia opisujących jak członkowie instytucji wykorzystywali zapisane w tej placówce dzieci. Informacje w tej sprawie pochodzą z Departamentu dzieci i pomocy rodzinie Stanu Illinois..
  Adam Theodor Rubin – Maryland, nauczyciel, przewodnik wycieczek, instruktor skautingu dziewcząt -oskarżono go o używanie komputera do nakłaniania nieletnich do seksu, posiadanie substancji niebezpiecznych wpisanych na listę oraz akcesoria służące do używania narkotyków.
  Georges Schteinberg z Rio de Janeiro, Brazylia-oskarżenie w zakresie posiadania dziecięcej pornografii. Oskarżenia upadły, gdy Schteinberg uciekł z kraju do Izraela.
  Zastępca konsula izraelskiego – Aryeh Scher – Rio de Janeiro, Brazylia-oskarżenie w zakresie posiadania dziecięcej pornografii. Oskarżenia upadły, gdy Scher uciekł z kraju do Izraela.
  David Schwartz – opiekun w obozie młodzieży – Culver City, Kalifornia-został uznany winnym i skazany na rok przymusowego pobytu w warunkach terapeutycznych oraz na 5-letni okres próby za molestowanie 4-letniego chłopca na letnim obozie dla dzieci. Wykonanie wyroku sześciu lat więzienia zostało zawieszone.
  Jerrold Schwarz – instruktor skautingu – Nowy Jork-uznany został za winnego i skazany na 8 lat więzienia za wielokrotne popełnienie czynów homoseksualnych względem swego wychowanka.
  David Douglas Weber – kontroler koszerności – Kanada-uznano go winnym i skazano na 6 lat więzienia za posiadanie dziecięcej pornografii oraz molestowanie siedmiu chłopców przez okres ośmiu lat.
  Chaim Coment – oskarżony i skazany za przestępstwo wykorzystania seksualnego 1-ego stopnia, po tym jak wniesiono zawiadomienie o popełnieniu przez niego czynów lubieżnych wobec 17-letniej dziewczyny w windzie.
  Boca Raton – sprawa woźnego związku wyznaniowego B’Nai Torah oraz szkoły Hillel Community Day School – oskarżenia o molestowanie dzieci.
  James A. Cohen – przywódca żydowskiej grupy młodzieżowej- uznany został winnym molestowania dzieci i skazany na 9 lat więzienia za napaść na tle seksualnym wobec 4 chłopców.
  Stuart Cooperman – Maryland – pediatra z Merrick, Nowy Jork-oskarżenie dotyczyło molestowania 6 pacjentek.
  Mordechai Morton Herman – Grupa zajęć pozaszkolnych Simcha, Brooklyn, Nowy Jork-oskarżony o molestowanie wielu swoich uczniów.
  Brandon Lee Flagner -został uznany winnym uprowadzenia i zabicia z okrucieństwem 8-letniej dziewczynki, Tiffany Jennifer Papesh. Flagner przyznał się również do wielu czynów molestowania dziewczynek w poprzednich latach. Odsiadując wyrok, Flagner przeszedł na judaizm z pomocą chasydzkiego rabina.
  Ari Sorkin – Synagoga Youth Worker, Elkins Park, Pennsylvania – oskarżenie w zakresie molestowania 16-letniej dziewczyny.
  Paul Slifer – nauczyciel – przedstawiono mu formalny zarzut popełnienia 6 czynów napaści seksualnej z użyciem przemocy, 6 czynów fizycznego kontaktu o charakterze seksualnym z użyciem przemocy oraz 2 czynów narażenia zdrowia nieletnich.
  Ozzi Orbach – doktora oskarżony o molestowanie córki.
  Richarda “Steven” Goldberg – zarzuca mu się doprowadzenie do czynności seksualnych wielu dziewczynek poniżej 10-ego roku życia w Kalifornii. Jego nazwisko jest umieszczone na liście FBI 10-ciu najbardziej poszukiwanych uciekinierów.
  Ross Goldstein – sprawa zakończyła się uznaniem jego winy w zakresie 3 czynów homoseksualnych 1-ego stopnia oraz wykonania czynności seksualnej z użyciem dziecka. Otrzymał wyrok 4 niezależnych od siebie i kolejno wykonalnych kar pozbawienia wolności od 2 do 6 lat.
  Har Norf – sprawa wielokrotnego popełnienia przestępstw o podłożu seksualnym wobec dzieci w Har Nof, Jerozolima, Izrael-zawiera opis wielu czynów popełnionych z pobudek seksualnych wobec dzieci w miasteczku zamieszkałym przez ortodoksyjny odłam żydów, Har Nof.
  Lawrence Nevison – uznany winnym molestowania bratanka. Brat kantora Howarda Nevisona.
  Stuart Nevison – uznany winnym molestowania swego kuzyna. Brat kantora Howarda Nevisona.
  Larr Cohen – trenera soccera, Lake Oswego, Oregon-oskarżony został o molestowanie dwóch osób.
  Phillip “Eli” Cohen – Londyn, Anglia-oskarżony został o 13 czynów nieobyczajności seksualnej wobec chłopców oraz 4 czyny nieobyczajności seksualnej wobec dziewczynek.
  doktor Saul i Judith Wassermann – oskarżoni o molestowanie swojej córki.
  Irwin Silverman – główny doradca sekretarza ds zasobów naturalnych USA w latach 1933-53-oskarżony został o molestowanie córki Sue William Silverman..

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/o-zydach-molestujacych-dzieci/

 32. MatkaPolka said

  To nie Kościół ma problem z pedofilią, a ŻYDZI!

  Pedofilia jest nakazem w Talmudzie (księdze prawa żydowskiego) jest dozwolona, a czasem wręcz rekomendowana.

  http://prawy.pl/4329-to-nie-kosciol-ma-problem-z-pedofilia-a-zydzi/

  Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów „Survivors for Justice” wierzy, że ta liczba jest większa – pisze Barbara Rode.

 33. MatkaPolka said

  Lista żydowskich homoseksualnych pedofili !

  Lista żydowskich rabinów molestujących dzieci, o czym nie donoszą żadne media, a żydowscy homoseksualni pedofile żyją sobie dalej przez nikogo nie niepokojeni.

  http://yelita.pl/artykuly/art/lista-zydowskich-homoseksualnych

  Yehuda Nussbaum– kontroler tkanin rytualnych i rabin molestujący dzieci, wciąż ma dostęp do chłopców w jesziwie Brooklyn’skiej.
  Rabin Elior Chen i jego zwolennicy są podejrzani o czyny drastycznego maltretowania dzieci w wieku 3 i 4 lat, które były wściekle i systematycznie bite młotkiem, kaleczone nożem i innymi narzędziami, przy czym czyny te miały charakter przestępstwa ciągłego, bowiem trwały miesiącami, dopóki młodsze z dzieci nie straciło przytomności.
  Rabin Jerry Braune r (znany także jako: Yechiel Brauner)-uznany winnym oskarżeń o przestępstwa wykorzystania seksualnego 1-ego stopnia oraz 3-ego stopnia: przedmiot sprawy – poddanie innej osoby czynności seksualnej bez jej zgody. Skazany na 11 lat okresu próby z warunkowym zawieszeniem wykonania wyroku więzienia, poddany przymusowemu uczestnictwu w programie terapeutycznym dla osób dokonujących napaści z pobudek seksualnych. Brauner pozostaje na warunkach próby od 2002 roku za wykorzystanie seksualne 15-letniego chłopca.
  Rabin Ephraima F. Shapiro – stanął pod zarzutem molestowania seksualnego wielu chłopców w okresie ponad 50-ciu lat.
  (****)

 34. MatkaPolka said

  Syjonistyczne media tłumią informacje o SZERZĄCEJ SIĘ PEDOFILII wśród Ortodoksyjnych ŻYDÓW

  Choć syjonistyczne media okazjonalnie wspominały o seksualnym znęcaniu się nad dziećmi w społeczności żydowskiej, nigdy sprawa ta nie otrzymała takiej ilości uwagi i nie uzyskała takiego rozgłosu, co sprawa Kościoła katolickiego, pomimo, iż ostatnie badania wykazały, że skala tego zjawiska w środowisku ortodoksyjnie żydowskim może sięgać nawet 50%.

  Zgodnie z najnowszym filmem dokumentalnym produkcji niezależnej firmy „Vice” pt. “The Child – Rape Assembly Line” (“Linia produkcyjna gwałtów na dzieciach”, tł: BR“) dzieci są systematycznie molestowane w rytualnych saunach/ pokojach kąpielowych, a jeden rabin, który odważył się sprzeciwić tym praktykom był prześladowany, a nawet grożono mu śmiercią.

  Rabin Nuchem Resenberg, tłumaczył w filmie zjawisko, które określił, jako ““linia produkcji gwałtów na dzieciach”“ wśród sekt fundamentalistów żydowskich.

  Członek odłamu brooklińskiego „Brooklyn”s Satmar Hasidim” ortodoksyjnych Żydów, Nuchem projektuje i naprawia tzw. „mikvahs” czyli pokoje kąpielowe służące do obmywania się np. kobiety po miesiączce, a mężczyźni przed celebracją ważnych żydowskich świąt takich jak Rosh Hashanah czy Yom Kippur, a także przed i po akcie seksualnym czy przed Szabasem, zgodnie z nakazem Tory.

  Podczas wizyty do Jeruzalem, w 2005 roku, rabin Rosenberg poszedł do „mikvah” w jednej z najświętszych dzielnic miasta, Mea Shearim.

  “Otworzyłem drzwi”, mówił rabin “opary wszędzie, ledwo mogę coś zobaczyć. Kiedy moje oczy już się przystosowały, widzę, starszego mężczyznę, w moim wieku, z długą białą brodą, wyglądającego na świątobliwego, siedzącego w tych oparach. Na jego kolanach, siedząc w przeciwnym do niego kierunku jest chłopiec, może siedmiolatek, a ten starszy mężczyzna uprawia stosunek analny z tym chłopcem.”

  Zio -Media Suppress News of Rampant Pedophilia among Orthodox Jews

  https://WWW.VICE.COM/EN_US/ARTICLE/QBE8BP/THE-CHILD-RAPE-ASSEMBLY-LINE-0000141-V20N11

  The Zio-media, fully under the control of the Jewish Supremacist media oligarchs, have completely suppressed growing and incontrovertible evidence of massive pedophilia among the orthodox Jewish community—in complete contrast to the huge publicity they have given—and still continue to give—to far fewer incidents in the Christian churches.
  In the much reported child abuse cases in the Catholic Church for example, the Zio-media has ensured that the whole world knows about that scandal—even though, by the church’s own admission, around 1.5 percent of its clergy have been involved in such deviance.
  Although the Zio-media has occasionally reported child abuse in the orthodox Jewish community, it has not however received the same blanket coverage—even though the rates of abuse among that community are far higher—as much as 50 percent, according to a new independent study.

  According to a new documentary by the independent Vice film company, called “The Child-Rape Assembly Line” it is revealed that in “ritual bathhouses of the Jewish orthodoxy, children are systematically abused” and that one rabbi who has dared to speak out against the practice, has been abused and even threatened with death by his fellow Jews.
  According to the documentary, Rabbi Nuchem Rosenberg explained what he described as a “child-rape assembly line” among sects of fundamentalist Jews.

 35. Sebastian said

  Witam

  Od prawie 2 miesięcy mam problem z dostępem oraz możliwością przeglądania strony Pana Gajowego, stąd moja nieobecność w komentarzach, mam nadzieję, że to tymczasowe. Nie widzę wolnych tematów więc wrzucam tu, chociaż nie wiem czy było bo nie mam nawet czasu sprawdzić, pozdrawiam wszystkich Sebastian

  https://mocnefakty.com/informacje/p,zolnierze-odyna-scigani-za-nagranie-w-ktorym-ostrzegaja-gwalcicieli-i-pedofilow-przed-sprawiedliwoscia.html?fbclid=IwAR3Vimc7PqMIH8IqNn5U9qoLo2ZeZSeDa0Bmp_Te-Mqc7H5L8rmINVQJl34

 36. revers said

  Wlasnie prezydent Brazyli ujawnlnil wielgusiowy material o lbtq z slawnych karnawalowych popisow towarzystwa inaczej kochajacego, gdzie jeden bywalec orgii festiwalowych olewal moczem drugiego partnera, I kto kogo chce olac? Moze wielgusiowa jest juz po koprofili z jej podobnej elita, nie wylaczajac Biedronia, Grodzka i wielu innych?

Sorry, the comment form is closed at this time.