Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  zen o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  ? o Wolne tematy (41 – …
  Voodoosch o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  I*** o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Olo o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  I*** o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Cyngiel o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  flathead o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Olo o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Zenon_K o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Za kulisami brawury

Posted by Marucha w dniu 2019-03-05 (Wtorek)

Rząd „dobrej zmiany” aż się zachłysnął własną odwagą, wzywając do MSZ panią ambasadoressę bezcennego Izraela w Warszawie i odmawiając udziały w rendez-vous, jakie akurat w Izraelu wyznaczyli sobie członkowie Grupy Wyszehradzkiej. T

o oczywiście bardzo ładnie, że rząd „dobrej zmiany” jest zdolny do takiej brawury, o którą nigdy bym nie posądzał pana premiera Mateusza Morawieckiego. Ale – powiadają – jak Pan Bóg dopuści, to i z kija wypuści – więc dlaczego pan premier Mateusz Morawiecki nie miałby być mężny? Nu, dlaczego on nie miałby być mężny?

Inna rzecz, że zanim premier Beniamin Netanjahu i izraelski minister spraw zagranicznych Izrael Kac, nie zaczęli nam wymyślać i szkalować Polski, to pan premier nie miał nic przeciwko temu, by – po pierwsze – spotkanie Grupy Wyszehradzkiej odbyło się akurat w Izraelu, a po drugie – by tam skwapliwie pogalopować. Co mu się zatem stało, że teraz odegrał przez nami takie przedstawienie?

Myślę, że główną przyczyną było to, co zarówno rząd „dobrej zmiany”, jak i sam Naczelnik Państwa, a także pan prezydent Andrzej Duda, od co najmniej dwóch lat starannie ukrywają przed polską opinią publiczną – że potajemnie zgodzili się na realizację żydowskich roszczeń majątkowych, szacowanych – jak wiadomo – na ponad 300 miliardów dolarów.

Powiem więcej; obawiam się, że obietnica takiej zgody była główną przyczyną podmianki, jaką na polskiej scenie politycznej przeprowadzili pierwszorzędni fachowcy przy niejakiej pomocy trzech kelnerów. Poszlaką uprawdopodabniającą te podejrzenia jest apel, a właściwie żądanie, z jakim podczas warszawskiej konferencji 14 lutego br. poświęconej stworzeniu pozorów moralnego uzasadnienia dla wojny z Iranem, wystąpił amerykański sekretarz stanu Michał Pompeo. Jak wiadomo, wezwał on naszych Umiłowanych Przywódców do niezwłocznego przeforsowania „kompleksowego ustawodawstwa” które bezpodstawnym i hucpiarskim roszczeniom żydowskiego przemysłu holokaustu nadałoby pozory legalności.

Najwyraźniej pan Pompeo wie już coś, czego opinia publiczna w Polsce jeszcze nie wie – mianowicie to, że tubylczy rząd „dobrej zmiany” w podskokach podpisał stosowne cyrografy, no a skoro słowo się rzekło, to kobyłka u płotu – jak powiada popularne przysłowie. Ale jakże tu całować kobyłkę w podogonie na oczach całej Polski, w której przecież jest tylu wyznawców Jarosława Kaczyńskiego i jego trzódki? Zbytnia ostentacja mogłaby zrobić złe wrażenie i nawet zachwiać wiarą w patriotyzm Naczelnika Państwa, na którym jedzie on nieprzerwanie bodajże od roku 1990, kiedy to wylansował na prezydenta naszego i tak już przecież wystarczająco nieszczęśliwego kraju naszego Drogiego Bolesława, co tak się złości, kiedy nazywają go „Bolkiem”.

Co prawda, nieprzejednana opozycja, co to miesiącami nie zdejmuje z siebie przepoconych i zarobaczonych koszulek z napisem „Konstytucja”, nie jest bynajmniej lepsza. Uważam, że to są też sprzedawczykowie, tylko, zdaje się, głupsi od Jarosława Kaczyńskiego, bo wiadomo nie od dzisiaj, że charakterystyczną właściwością idiotów jest szczerość. Najwyraźniej nie pamiętają oni o przestrodze, jakie jeszcze za głęboki komuny udzielał Janusz Wilhelmi, by wystrzegać się pierwszych odruchów, „bo mogą być uczciwe”, to znaczy w tym przypadku nie tyle „uczciwe”, bo skąd u nich uczciwość, tylko po prostu prawdziwe i szczere.

Ale mniejsza z tymi dygresjami. Wróćmy a nos moutons, czyli do sposobów uniknięcia zbytniej, a nawet wszelkiej ostentacji w przygotowaniu „kompleksowego ustawodawstwa” otwierającego drogę do rabunku Polski pod pretekstem realizowania hucpiarskich „roszczeń”.

Najprostszym sposobem jest odwrócenie uwagi opinii publicznej, nie tylko poprzez skierowanie jej uwagi na zupełnie inna sprawę, a w dodatku takie, które rządowi „dobrej zmiany” i samemu Naczelnikowi Państwa będzie mogło przysporzyć paru listków do wieńca sławy.

Przypuszczam tedy, że Nasz Najważniejszy Sojusznik, być może nawet na prośbę naszych Umiłowanych Przywódców zwrócił się do izraelskiego premiera i jego ministra spraw zagranicznych, żeby Polsce splunęli w twarz. A kiedy oni to – jak przypuszczam – nie bez satysfakcji uczynili, zarówno rząd „dobrej zmiany”, jak i nieprzejednana opozycja stanęły na nieubłaganym gruncie godności narodowej, której będą bronić własną piersią aż do ostatniej kropli krwi.

Taka postawa zawsze wywołuje życzliwość sporej części opinii publicznej – jak to jeszcze w XVIII wieku zauważył rosyjski ambasador w Warszawie Otto Magnus von Stackelberg w liście do Katarzyny, o przyzwyczajeniu Polaków do kultu działań pozornych.

Toteż kiedy nawet poniewczasie wszyscy się dowiedzą, że rząd „dobrej zmiany” przekazał Żydom Polskę w arendę, to wielu ludzi z przekonaniem będzie dowodziło, że to nie jego wina, że po prostu „tak musiał” – podobnie jak to było z panem prezydentem Lechem Kaczyńskim, który „musiał” ratyfikować traktat lizboński, bo inaczej ktoś starszy i mądrzejszy przełożyłby go sobie przez kolano i wsypał mu na sempiternę porcję solidnych klapsów.

Więc kiedy ta ustawka z izraelskimi obelgami w tle spełniła swoje zadanie i rząd „dobrej zmiany” złożył dowody brawury w obronie Polski, nasz Najważniejszy Sojusznik wezwał bezcenny Izrael oraz władze naszego bantustanu, by już się nie przezywały, tylko się pogodziły, jak przystało na sojuszników Naszego Najważniejszego Sojusznika. I na pewno tak będzie i jeszcze zobaczymy pana premiera Morawieckiego, jak galopuje na spotkanie Grupy Wyszehradzkiej do Jerozolimy, a może tylko do Tel Aviwu – ale dopiero wtedy, gdy „kompleksowe ustawodawstwo” będzie już uchwalone przez Sejm i Senat oraz podpisane przez pana prezydenta Andrzeja Dudę, który po to właśnie został postawiony tak wysoko, by każdy mógł zobaczyć jego małość.

Bo oto kiedy tutaj rząd „dobrej zmiany” staje na zadnich nogach, boksując się z bezcenny Izraelem, właśnie w Paryżu odbywa się konferencja o nowej szkole holokaustu, z udziałem utytułowanych propagandystów w służbie przemysłu holokaustu: „światowej sławy historyka” Jana Tomasza Grossa, Jana Grabowskiego, Barbary Engelking-Boni, Jacka Leociaka, Joanny Tokarskiej-Bakir, Agnieszki Haskiej i Anny Bikont.

To może nie zasługiwałoby na uwagę, bo nikt nie może zabronić urządzania konferencji nawet w Paryżu i nawet łajdakom – ale na mieście uporczywie krąża fałszywe pogłoski, jakoby ta konferencja odbywała się również za pieniądze Polskiej Akademii Nauk! Być może pogłoski te są fałszywe, ale niby dlaczego miałyby takie być, skoro rząd „dobrej zmiany” frymarczy pieniędzmi polski podatników na rozmaite żydowskie cmentarze, czy centrum antypolskiej propagandy, dla zmylenia przeciwnika nazwane „Muzeumem Historii Żydów Polskich”?

Akompaniują tej konferencji tacy osobnikowie, jak zasuspendowany w swoim czasie przewielebny ksiądz Lemański, który dla przypodobania się Sanhedrynowi, do spółki z Judaszem sprzedałby nawet Pana Jezusa, czy doradca pana Roberta Biedronia. Wprawdzie jeden osobnik nie czyni jeszcze „Wiosny”, ale myślę, ze takich osobników jest tam więcej, a być może stare kiejkuty delegowały tam wszystkich swoich konfidentów – oczywiście z wyjątkiem tych, którym wyznaczyły inne zadania – na przykład w Polskiej Akademii Nauk, albo rządzie „dobrej zmiany”.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarze 24 do “Za kulisami brawury”

 1. Marek said

  ” ale dopiero wtedy, gdy „kompleksowe ustawodawstwo” będzie już uchwalone przez Sejm i Senat oraz podpisane przez pana prezydenta Andrzeja Dudę, który po to właśnie został postawiony tak wysoko, by każdy mógł zobaczyć jego małość.”
  ===
  hehe, Michalkiewicz na szczytach walki piórem z padalcami.

 2. Peryskop said

  Czy to przypadek przy pracy, że red aktor Stanisław M. sam oszacował legendarną kwotę uroszczen na poziomie 300 mld $, a potem namolnie ją lansuje przy każdej okazji , ażeby wbiła się ona czytelnikom głęboko w świadomość podświadomą ?

  Sprytne programowanie perswazyjne naiwnych otumanianych erudycją prelegenta „patrioty”.

 3. Rokitnik said

  Za kulisami brawury ( jak w tytule ) jest USTAWKA !

 4. zapiniotodement said

  @ 2. Peryskop
  Poziom i forma pańskiej wypowiedzi wskazują na to, że jest Pan bliźniakiem jednojajowym moderatora zapinio…

 5. Miet said

  Ojjjj… Panie Peryskop – no to pokaż pan, że pańskie oszacowanie jest bardziej właściwie i wynosi:????

 6. Waldemar Bartosik said

  NIEPRZYPADKOWA NIEFRASOBLIWOŚĆ NAMIESTNIKÓW I KOMPRADORÓW.

  Wśród ekonomistów świata narasta przekonanie, ze zbliżamy się do kolejnego kryzysu, związanego z niepohamowaną spiralą zadłużenia, nieustannym dodrukiem (poluzowywaniem !) dolara, przy coraz częstszym kwestionowaniu jego wartości tezauryzacyjnej i wymiennej (ostatnio Iran, i stąd krucjata „wolnego świata” z Polską w awangardzie), a w Polsce dobiega końca kadencja „dobrej zmiany”, bez jakichkolwiek reform ustrojowych, które by pozwoliły zdynamizować wzrost i zamortyzować tąpnięcia, co w swym „programie slajdów” zapowiedział kolejny „wybitny ekonomista” pozostający u steru nawy państwowej.

  Mało tego : w maju przypada termin zrelacjonowania kongresowi przez departament stanu USA stopnia zaawansowania spłaty przez Polskę roszczeń, które Żydzi zdefiniowali na ca 1,3 biliona złotych.

  A w PiS-ie beztroska, niefrasobliwość, optymizm.
  A Morawiecki wygłasza dla żydowskiego haaretz tromtadrackie banały (http://telewizjarepublika.pl/morawiecki-polska-juz-sie-nie-…)

  Więc stawiam roboczą hipotezę dla głupich poczynań i deklaracji :

  By dopaść koryta, „głupiemu ludowi” rząd „daje” w prezencie miliardy pod postacią programów wyborczych, które wyciska z obywateli w formie podatków.
  Bo rząd nie ma ŻADNYCH SWOICH PIENIĘDZY !!!
  I wtedy odurzony „szlachetnością i hojnością” rządu „głupi lud” – idzie do urn, i głosuje na „swoich dobroczyńców”.
  Po czym wybrany w par exellence demokratycznej procedurze rząd, przystępuje do drugiego etapu „swojej misji” i domyślnie akceptuje (przez TAJNĄ kolaborację i zaniechanie) bezprawne i rozbójnicze roszczenia na kwotę 1,3 BILIONA ZŁOTYCH, przy okazji wpisując się w hitlerowsko-żydowską narrację o polskiej winie w zagładzie żydostwa.

  Czy można, będąc przy zdrowych zmysłach tak odlecieć od rzeczywistości ?

  Można !

  Jeśli dostało się polecenie trwania przy władzy za wszelką cenę, byle zrealizować roszczenia „starszych i mądrzejszych”, co niedwuznacznie pisiorom przypomniał wielki przyjaciel Żydów, ich orędownik i protagonista miki pomponik.

  Więc w PiS-ie jak w transie, jak w amoku trwa kontredans :

  Hulaj dusza, piekła nie ma
  Nie ma, nie ma, tylko ziemia
  Tylko ziemia, tu i teraz
  Nie ma zlituj nie ma przebacz
  Nie ma Boga, nie ma diabła,
  Nie ma wiary, nie ma, stary…..

  Żadna formacja, która wypączkowała z Magdalenki, nie jest zainteresowana ani suwerennością Polaków w kraju, ani aktywnością, dynamicznością i zwartością Polonusów w diasporze.
  Różnią nas priorytety, różnią „bogowie”, na służbie których jesteśmy.
  My deklarujemy podległość Bogu, Ojczyźnie, Honorowi.
  Oni – mamonie, władzy, berlinkowi i jerozolimce.

  Dixi, et salvavi animam meam.

 7. lopek said

  Co tutaj dodać – no co?
  Chyba tylko to, że te szlamowanie tubylców na tzw. mienie bezspadkowe – to pomysł polskojęzycznych – co to na co dzień zażerają się tutaj polskim chlebem. Wnioskuje to stąd, że na taki pomysł mógł wpaść tylko ten – który pała największą, piekielną nienawiścią do tubylców a taką właśnie pałają polskojęzyczni – na stałe rezydujący w atrapie polski.

 8. Witek said

  Polacy ze zdumieniem odkryli, że są potomkami szabrowników i ta definicja nie przypadła im do gustu.

  I co robią nasi patryjoci?
  Uruchamiają ” jedyne katolickie radio” wraz z panem Danielsem
  Od kilku dni zamiast zdrowasiek, w radiu tym na okrągło ” się jednają”
  rebe dyrektor jest wniebowzięty….

  ———–
  Co Pan ma na myśli?
  Admin

 9. Peryskop said

  Re 5
  Nic z tej jednojajowości, bo mam klasycznie oba 😊😆

  Re 6
  Patrz wyżej.
  I chlaj profesorku kielich za kielichem, do końca czyli do DNA, za swojego Trumpka.
  Licząc na rozwiązanie.

 10. Marek said

  Ad 2) Panie Peryskop, kwotę 300 miliardów dolarów oszacowali żydzi, a nie Michalkiewicz. Michalkiewiczowi można postawić parę znaków zapytania, ale ON, jak mało kto od dawna, staje w obronie Polski ws bezzasadnych roszczeń żydowskich.

  cytat, jeden z wielu:

  – Na razie Polskę sprzedali, więc nie wiem czym jeszcze zamierzają handlować ze Stanami Zjednoczonymi. Bo jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona to Polska zostanie wyszlamowana na ponad 300 miliardów dolarów. Bo ta suma pojawiła się w liście Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Jorku do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie. To jest dla Polski katastrofa, to jest po prostu okupacja – powiedział w Radiu Wnet Stanisław Michalkiewicz. Jak zauważył, mówimy o kwocie zbliżonej do równowartości trzech rocznych budżetów Rzeczypospolitej.

  Read more: http://www.pch24.pl/czeka-nas-okupacja–stanislaw-michalkiewicz-o-glosowaniu-w-usa-w-sprawie-zydowskich-roszczen,59795,i.html#ixzz5hOM2MHMP

 11. zapiniotodement said

  @ 9. Peryskop
  „Nic z tej jednojajowości, bo mam klasycznie oba ”
  To wręcz wspaniale! – bo stać Pana na wymianę połowy jaj na chociaż jedną półkulę mózgową, żeby zacząć kumać…

 12. Antymon said

  „Przypuszczam tedy, że Nasz Najważniejszy Sojusznik, być może nawet na prośbę naszych Umiłowanych Przywódców zwrócił się do izraelskiego premiera i jego ministra spraw zagranicznych, żeby Polsce splunęli w twarz”.

  Od początku tak uważałem. Takie „talmudyczne” gierki, w których trudno jest się połapać prostolinijnym gojom, to u nich klasyka. Goje zaczynają coś z tego rozumieć, gdy zostali już wyrolowani.

  W książce Henry’ego Forda „Żyd międzynarodowy” można przeczytać o Żydzie, który kupił drogą kamienicę w eleganckiej dzielnicy miasta, po czym wypowiedział umowy wszystkim lokatorom i wynajął mieszkania za grosze menelom z murzyńskiego getta. Wszyscy myśleli, że to jakiś wariat – nie dość, że menele mu nie płacą, to demolują nieruchomość. Może komunista-idealista, który chce w ten sposób wspierać klasy uciskane?

  Tymczasem po kilku latach wszystkie stojące obok eleganckie kamienice opustoszały, bo nikt nie chciał mieszkać w takim sąsiedztwie, w związku z czym ich ceny drastycznie spadły, i… co wtedy zrobił Żyd? Ano wykupił je za sumę kilkakrotnie mniejszą od tej, którą musiałby zapłacić na początku. Wyrzucił meneli, mieszkania wyremontował i znów wynajął bogatym ludziom za duże pieniądze.

  Obserwując jakiekolwiek zdarzenia dotyczące braci starszych, należy zawsze mieć na uwadze, że mogą one stanowić część wielopiętrowej intrygi zakrojonej na osiągnięcie konkretnego celu w dłuższym terminie.

  Na przykład pół roku temu Morawiecki odmówił pomocy niepełnosprawnym, choć potrzebowali zaledwie 1,5 mld PLN, i oświadczył, że chcąc zdobyć tę kwotę w następnych latach, musi nałożyć na zamożniejszych Polaków nowy podatek. Trzy miesiące temu PiS zatwierdzał budżet i nie znalazł w nim pieniędzy ani na podwyżki dla nauczycieli, ani na rozszerzenie 500+, choć wiedział, że jest to rok wyborczy. Aż tu nagle, zaraz po wyżej opisanej „bohaterskiej szarży Morawieckiego przeciwko żydowskim oszczercom”, w cudowny sposób pojawiło się 40 miliardów na zakup głosów.

  W sumie na miejscu braci starszych każdy zainwestowałby 40 mld PLN, żeby odzyskać 300 mld USD.

 13. Maverick said

  Polska to coraz większy burdel gdzie kabała się dalej panoszy.

  Gadowski u Roli:

 14. Maverick said

  Polskie lucyferiańskie lewactwo sprowadza do Polski Marię Abramović aby zrobiła lucyferiańskie czyszczenie.

  UWAGA
  Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek o 18.00 (8 marca 2019).
  „Pt 8.03.2019 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu godz. 18 00
  odbędzie
  się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny
  Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana. PROŚBA:
  spontanicznie zbieramy się w tym czasie wokół budynku CSW, by w ciszy modlić
  się różańcem. Kto nie może – niech łączy się na Mszy Św. lub w domu. Panie,
  przebacz Polakom … /…/
  Proszę roześlijcie dalej wiadomość.”

  Prosimy o podawanie tej informacji dalej.
  Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

  Szczęść Boże! I do boju!

  Wzywamy wszystkich do zaprotestowania i stawienia się w Toruniu w dniu 8
  marca by modlitwa różańcową powstrzymać haniebny akt satanizacji Polski,
  który za pieniądze publiczne i w miejscu publicznym będą chcieli dokonać
  „artyści” z piekła rodem.

  NIC nie wiadomo o jakiejkolwiek kontrakcji, czy protestach ze strony
  „czynników” oficjalnych z jakiejkolwiek strony. Czy, jako Dzieci Boże
  jesteśmy osamotnieniu w batalii o Polskę???

  W najbliższy piątek 8 marca w Centrum Sztuki Współczesnej Toruń odbędzie się
  wernisaż wystawy Mariny Abramovic: https://marina.csw.torun.pl/
  Zarówno to „centrum” jak i sama wystawa jest współfinansowana
  przez ministra
  Glińskiego o czym świadczą oficjalne informacje o wystawie umieszczone
  publicznie.

  W internecie można znaleźć takie informacje o tej artystce:


  https://art-for-a-change.com/blog/2017/05/spirit-cooking-with-marina-
  abramovic-the-first-cut-is-the-deepest.html

  The Occult World of Marina Abramović
  http://aristocratsofthesoul.com/occult-world-of-marina-abramovic/

  Marina Abramovic na tle zdjęcia młodego Aleistera Crowleya
  https://mindcontrolblackassassins.files.wordpress.com/2017/01/aaaabramoviccr
  owley_thumb.gif?w=373&h=473
  Aleister Crowley: https://en.wikipedia.org/wiki/Aleister_Crowley

  Od poniedziałku 4 marca wielu z nas otrzymało sms z apelem o modlitwę w
  związku z tym wernisażem Mariny Abramovic
  Oto fragment tego smsa:
  ———————————–

 15. Olo said

  Wspomniane pieniądze (300 miliardów $) najwidoczniej są bardzo potrzebne na wojnę z Iranem, tylko ciekawe skąd reżim dobrej zmiany je wyciśnie, jak już prawie wszystko rozkradzione po parę razy z rzędu.

 16. NICK said

  Wyciska ciągle i wciąż.
  Nie widać?
  Olo.

 17. Carlos said

  Gadowski to dezinformator, rusofob.

 18. Peryskop said

  Re 10
  A czymze są radio Wnet, PCh24 albo Gadowski, jak nie youtubami do sterowania rozmyslaniami goim ?

  Pan red aktor SM jest wszechstronny i pedantyczny w formowaniu treści, aby cytując list z ŚORMŻ z NY użył frazy „ponad 300 miliardów dolarów” jako „tej sumy”.

  Albo TA SUMA albo PONAD.

  ————
  Zaczyna mnie Pan znów denerwować.
  Co się Pan przypierdala do słowa „ponad”?
  Pierwszy raz Pan je widzi użyte w ten, znany od stuleci, sposób???
  Admin

  ————

  Asortyment blefów też się kiedyś kończy i maski opadają.

  Jeśli p. Marek nie potrafi jescze czytać pomiędzy wierszami, to niech raczej siedzi w prozie, i cicho, zamiast propagować ich legendy uroszczeniowe.

  Re 15
  Jak widać i żadnej półkuli mi nie brakuje.

 19. Witek said

  „Polacy ze zdumieniem odkryli, że są potomkami szabrowników i ta definicja nie przypadła im do gustu.

  I co robią nasi patryjoci?
  Uruchamiają ” jedyne katolickie radio” wraz z panem Danielsem
  Od kilku dni zamiast zdrowasiek, w radiu tym na okrągło ” się jednają”
  rebe dyrektor jest wniebowzięty….

  ———–
  Co Pan ma na myśli?
  Admin”

  Mam na mysli to, że nie podoba mi się aktualna sytuacja.
  Skundlenie polityków, skurwienie tzw ocalałych, kłamstwa na temat naszych przodków.
  Jak wielu Polakom, zresztą.
  I nie podoba mi się odkręcanie paszkwili na nasz temat i kolejne podlizywanie się kłamcom!
  W wykonaniu tym razem jedynego i światowego radyja.

  Nie mam zamiaru udowadniać paszkwilantom, że nie jestem wielbłądem.
  Pozwalam im mówić
  I im więcej i głupiej o nas mówią, tym lepiej
  Polacy zaczynają się budzić, co daj Boże!

  Niech się katoliccy ojcowie wypchają z takimi przyjaciółmi.
  Zresztą o ich katolickości zaświadcza tzw Kaplica Pamięci.
  Bez widocznych chrześcijańskich znaków, ale z menorami
  ( czyjej pamięci jest poświęcona, chrześcijanom czy micie holo)?

 20. Marucha said

  Re 14:
  Nie przeceniajmy tej wariatki. Ona g… może. Tyle, co „Nergal” albo Pieczyński.

 21. NICK said

  Jak się mówi do suki w obejściu?
  Na, na… .
  Nano.

  Zrozumiom tylko twardziele.

 22. Witek said

  Może i g…no może

  Ale w moim mniemaniu jest to prowokacja, swoisty test dla o Rydzyka
  Na ileś jesteś już ” nasz” fartuszkowy?
  Bo dlaczego akurat w Toruniu, a nie np we Wrocławiu ” mieście europejskich spotkań”
  Dlaczego prezydent miasta, oklaskiwany przez rodzinę RM podczas dorocznych spotkań, dołączył do donatorów tej wystawy?
  Obok ” katolika” Glińskiego
  Nadejszła chwila prawdy 🙂
  Za te dotacje, za opiekę pana Danielsa, prezesa i innych….
  Aż mi bidulka żal

 23. Peryskop said

  Re 18
  Przecież to Diabeł tkwi w szczegółach, np typu „ponad”, albo „lub czasopisma”. I bardzo się stara aby nikt się do takich szczegółów nie przypierdalał.

  Czy wzięty red aktor może sobie ot tak z ulicy pójść do MŚ w Warszawie i poprosić o poufną korespondencję ?

  A głupi lud to kupi. Bo głupi.

  ————
  Nie ten diabeł i nie w takich szczegółach.
  Admin

 24. zapiniotodement said

  @ 12. Antymon
  „Obserwując jakiekolwiek zdarzenia dotyczące braci starszych, należy zawsze mieć na uwadze, że mogą one stanowić część wielopiętrowej intrygi zakrojonej na osiągnięcie konkretnego celu w dłuższym terminie.”

  Porusza Pan bardzo ważną sprawę, wartą osobnego wątku: czas „żydowski” płynie dużo, dużo wolniej, niż czas „gojski”.
  Uzyskują dzięki temu przewagę nad tymi, którzy nie są zdolni do ogarnięcia całości…

Sorry, the comment form is closed at this time.