Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o Wolne tematy (68 – …
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Miro o Wolne tematy (68 – …
  JanuszT o Fikcja z reparacjami
  JanuszT o Fikcja z reparacjami
  JanuszT o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Anucha o Co powiedział Prezydent Federa…
  UZA o W kierunku głębi
  JanuszT o W obronie Sikorskiego
  semperparatus o Dugin: nowa epoka
  Carlos o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o Wolne tematy (68 – …
  bryś o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Wlodek o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  prostopopolsku o Dugin: nowa epoka
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Oto jak żydowski portal kłamie i wciąga Polaków w hitlerowskie mordy. Oni robią to całkiem świadomie.

Posted by Marucha w dniu 2019-03-06 (Środa)

Akcja dyfamacji narodu polskiego trwa w najlepsze. Tym razem żydowskie media wykorzystały do tego obraz, któremu nadały fałszywy opis, aby wywołać jednoznacznie negatywne emocje.

Oto zdjęcie z momentu palenia przez Brytyjczyków ostatniego baraku obozu Bergen-Belsen, w którym przed wyzwoleniem przebywali więźniowie chorzy na tyfus. Portal „The Jewish Voice” opisał je następująco: „Polacy przypatrują się płonącej stodole w Jedwabnem, 10 lipca 1941 roku, do której zagnali setki swoich żydowskich sąsiadów. Fotografia od Żydowskiego Kongresu Europejskiego”.

„The Jewish Voice” to wydawany od 2003 roku w Nowym Jorku tygodnik. Jego redakcja w ten oto sposób określiła swoją misję: „Dostarczamy naszym czytelnikom aktualnych i prowokujących do myślenia wiadomości i opinii, z proamerykańskiej i pro-syjonistycznej perspektywy”.

Kilka dni temu wspomniany tygodnik opublikował artykuł pt. „Examining Polish Culpability in the Holocaust” (co można przetłumaczyć jako: „Badanie polskiej odpowiedzialności za Holocaust”). Artykuł jest oczywiście niezwykle stronniczy, pisany pod tezę, iż Polacy (polscy katolicy) są współodpowiedzialni organizacji Holocaustu na swoich żydowskich sąsiadach. Koronnym argumentem jest oczywiście odrażająca zbrodnia w Jedwabnym z 1941 roku.

Z demonami przeszłości trzeba się mierzyć. Przeprowadzone w latach 2000 – 2004 śledztwa wykazały, że w mordowaniu ludności żydowskiej brała udział część polskich mieszkańców Jedwabnego (zabito wówczas ok. 300 – 400 Żydów). Według ustaleń Instytutu Pamięci Narodowej (IPN) rola Polaków była „decydująca o zrealizowaniu zbrodniczego planu”, i byli oni wykonawcami zbrodni, ale można przyjąć, że została dokonana z niemieckiej inspiracji. Wszystko byłoby OK, gdyby artykuł w „The Jewish Voice” skupił się na tych bezsprzecznych faktach. Niestety, na historii o pogromie w Jedwabnym oparto tezę, iż Polacy (jako naród) są współodpowiedzialni za Holocaust.

[Co to za antypolskie pierdoły!!! Rola Polaków „decydująca”… z niemieckiej „inspiracji”… może „na prośbę”? – admin]

Podkręcając narrację autorzy „The Jewish Voice” dopuścili się jednak karygodnych kłamstw i manipulacji. Nie dość, że skłamali pisząc o liczbie ofiar pogromu w Jedwabnem (wskazując nie wiadomo skąd, że Polacy zamordowali wówczas 1 600 Żydów), to jeszcze zdjęcie z momentu palenia przez Brytyjczyków ostatniego baraku obozu Bergen-Belsen, w którym przed wyzwoleniem przebywali więźniowie chorzy na tyfus, opisali jako zdjęcie Polaków „przypatrujących się płonącej stodole w Jedwabnem, do której zagnali setki swoich żydowskich sąsiadów”.

Co ciekawe – wspomniany artykuł w „The Jewish Voice” okraszony jest również drugim zdjęciem, na którym widać stos ok. 1 tys. ciał więźniów pomordowanych przez Niemców w obozie Bergen-Belsen. Tymczasem pierwotny opis zdjęcia wskazywał, że chodziło o ofiary pogromu w Jedwabnem zorganizowanego przez „polskich katolików”.

Opis zdjęcia uległ zmianie po osobistej interwencji Marka Magierowskiego, ambasadora Polski w Izraelu, który wytknął „The Jewish Voice” manipulację i próby pisania historii na nowo.

[Coś niesamowitego! Uny robią to celowo??? Przecież od zawsze wiadomo, że chodzi o niewinne pomyłki – admin]

Źródło:
Examining Polish Culpability in the Holocaust (TheJewishVoice.com)
Pogrom w Jedwabnem (Wikipedia)
Marek Magierowski (Twitter.com)
Oto jak manipulują media polskie i media żydowskie (Salon24.pl)

http://niewygodne.info.pl

Komentarzy 35 do “Oto jak żydowski portal kłamie i wciąga Polaków w hitlerowskie mordy. Oni robią to całkiem świadomie.”

 1. Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.

 2. Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‚współ-‚, dominium = ‚panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!

 3. Precz z cenzurą!

 4. Podobne wpisy przekazywać do internetu.TheJewishVoice.com chce ukryć tragedię i dramat biedy w Izraelu,pogorszenie się sytuacji w Izraelu,depopulację Izraela,choroby zakażne w Izraelu i paniczny strach,fizyczny dodam,przed bronią biologiczną w Izraelu dawkowaną na raty przez nieznanych terrorystów.Statystyki wzrosu chorób w Izraelu,przerażają tak jak stan jakości wody pitnej w Izraelu.
  Prymitywny atak medialny w TheJewishVoice.com na Polskę i Polaków w stylu złodziej krzyczy łap złodzieja,trzeba w wonych mediach potępiać.
  Bez strachu, przed więzieniami podawać: żydzi mordowali żydów
  Hebrajczycy żyjący w Polsce,przed 39 byli obywatelami Polski a teraz dla zysków pieprzą Polskę i uciekają z Izraela.Jak szczury z tonącego statku.
  Sukcey Izraela,które reklamuje TheJewishVoice.com,są medialną bańką mydlaną.Kraj z sukcesami zapomina białych, swoich mieszkańców,chyba że chce wymieszać się z kolorowymi pseudo żydami sorry hebrajczykami.
  Panie i Panowie,bronić Polski.Nie administracji w Polsce.Atakować medialnie fanatyków żydowskich ukrywających likwidację Izreaela….
  Ogłaszać(zaskakuję?) apele w internecie które pomogą białym mieszkańcom,białym żydom w przeżyciu dramatycznej sytuacji dla nich….w Izraelu.
  Dowody dostarczają nawet media w Izraelu.Media arabskie,które tak jak w przeszłości znany polityk w USA,twierdzą,że biali żydzi w Izraelu są już mniejszością…

 5. No co mozna z tymi obelgami zrobic ? Chyba tylko machnac reka i dokonac zakupu niezwykle „inspirujacej gry” na PC wymyslonej, a jakze na Ukrainie w mysl zasady „chazarzy ..zydom” lub vice versa… ….
  .https://www.thesun.co.uk/tech/7667465/cost-of-freedom-game-ss-guards-auschwitz-scrapped/

  https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2018/11/nazi3.png?strip=all&w=960

  A oto plansza podobnej gry ..rownie popularnej ale na wydanej kilka lat wczesniej.
  https://sl.sbs.com.au/public/image/file/18f815f1-d3b9-451f-8ce7-dae552c83874/crop/16×9
  Dla rodziny jest dostepna gra planszowa „Hollocaust” ….Cymes.
  Sam oczekuje z niecierpliwoscia na gre planszowa o nazwie „447” typu „monopol” , to sobie pogram z wnukami…:-)))

 6. RomanK said

  W zydowskiej kulturze obowiazuje, funkcjonuje cos co nazywamy ” Dichtung und Wahrheit”…to funkcjonuje tez w polskiej kulturze szczegolnie PRLowskiej.i post prlowskiej,,,,:-))))… To cos takie . Troche prawdy treche fikcji, pokolorowane, polepszona statystyka…. Takie efekciartstwo…da wygadu….. Nagminne na Gajowce:-))))) w ykonaiu pewnych HeHrabim:-)))))
  To funkcjonuje w pewnych srodowiskach tzw polskich, co natychmiast wskazuje na to- co to za srodowiska i skad ten Gen podkolorowane….
  Zydzi nie uznaja tego za jakies celowe klamstwo:-)))) ot Dichtung…… stad w PRL chlopu w zimie pod pierzyna roslo …a wszystkim zylo sie na kartki….

 7. Plausi said

  Prawdę i tylko prawdę

  należy popularyzować:

  https://bmiroslawska.pl/gdy-chodzi-o-honor-nie-mozna-milczec/#comment-117

  patrz też cakl tekstów u Maruchy:

  https://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  To należy popularyzować, także za granicą, być może, że media Rosji przejmą ten temat.

 8. peacelover said

  ….trzeba to bydlo demaskowac i pokazywac swiatu naczym polega perfidia tego scierwa !!!!
  To sa ludzie CHORZY, wymagajacy natychmiastowego leczenia . ONI dopuszczali sie…i beda dopuszczac sie zbrodni !!!!
  Przypomnijmy 66 mln ofiar w Rosji !!!!!!!!!!!!!!!! (ku przestrodze !!)

 9. NC said

  Admin: „Co to za antypolskie pierdoły!!! Rola Polaków „decydująca”… z niemieckiej „inspiracji”… może „na prośbę”? – admin”

  Kim są ci ludzie z http://niewygodne.info.pl ?

  Hermann Schaper

  During the German occupation of Poland Schaper served as commander of Kommando SS Zichenau-Schröttersburg – a Nazi Einsatzgruppe, one of five such formations created in eastern Poland and composed of 500–1000 functionaries of the SS and Gestapo.

  Schaper’s death squad was deployed in the newly formed Bezirk Bialystok district soon after the German invasion of the Soviet Union.

  The entire Einsatzgruppe employed the same, systematic method of mass killing across many Polish villages and towns in the vicinity of Białystok. Schaper’s murderous rampage south-east of East Prussia is fairly well documented, and included Wizna (end of June), Wąsosz (5 July), Radziłów (7 July), Jedwabne (10 July), Łomża (early August), Tykocin (22–25 August), Rutki (4 September), Piątnica, Zambrów as well as other locations.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Hermann_Schaper

 10. Re: 8 Peacelover…
  Przypomniec nalezaloby, ze lichwiarski zydowski system finansowy jest odpowiedzialny za conajmniej 500 milionow istnien ludzkich…Jesli juz…
  I w dalszym ciagu rosnie ilosc ofiar tego bandyckiego systemu lichwiarskiego…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Owszem, Rosjanie zaplacili najwyzsza cene w tym zydowskim „majestacie” talmudycznego „prawa”…I doskonale o tym wiedza, czym ten zydowski bestializm pachnie…

 11. Słowiańska Siła said

  Czy to znaczy, że Niemców (Aryjczyków-Słowian) już nie ma?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_pan%C3%B3w

  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/05/29/slowianska-sila-najwiekszy-skarb-rasy-aryjskiej/

 12. Kapsel said

  „Zamknij mordę, Polko”. Wstrząsająca relacja z antypolskiej konferencji w Paryżu

  https://wprawo.pl/2019/03/06/zamknij-morde-polko-wstrzasajaca-relacja-z-antypolskiej-konferencji-w-paryzu/

  Debata w Muzeum POLIN: obozy dawały Żydom największą szansę na przeżycie

  Postanowiłam posłuchać, co mają do powiedzenia osoby, których książkę „Newsweek” reklamuje artykułem pt. „Jak Polacy dobijali Żydów”. To był dwugodzinny horror. Sala nabita po brzegi. Większość osób z książkami zakupionymi przed debatą. Gromkie brawa dla autorów. Wicedyrektor muzeum radośnie dziękuje za liczne przybycie. A ze sceny płyną takie oto rewelacje.

  Prof. Grabowski oświadcza, że liczbę Żydów zamordowanych w tzw. trzeciej fazie Holokaustu szacuje na 200 tysięcy. Jako sprawców wskazuje przede wszystkim Polaków. Twierdzi, że w małych miejscowościach udział Niemców w mordowaniu Żydów był niewielki.

  https://wprawo.pl/2018/04/23/debata-w-muzeum-polin-obozy-dawaly-zydom-najwieksza-szanse-na-przezycie/

 13. Kapsel said

  Poseł Święcicki ogłasza, że Polacy mordowali Żydów. Takie są skutki przerwania ekshumacji w Jedwabnem! [WIDEO]

  – Mordowaliśmy, tylko nie zakładaliśmy obozów śmierci – oświadczył poseł Marcin Święcicki (PO) podczas wczorajszej rozmowy w Polsat News na temat nowelizacji ustawy o IPN. – Weźmy na przykład Jedwabne, takich miejscowości było kilkadziesiąt, w których Polacy w taki bardziej zbiorowy sposób mordowali.

  https://wprawo.pl/2018/02/03/posel-swiecicki-oglasza-ze-polacy-mordowali-zydow-sa-skutki-przerwania-ekshumacji-jedwabnem-wideo/

  Obłęd! Wg. Waszczykowskiego ekshumacja w Jedwabnem tylko za zgodą USA i Izraela

  Były minister spraw zagranicznych, poseł PiS Witold Waszczykowski odniósł się do deklaracji prezesa Instytutu Pamięci Narodowej Jarosława Szarka, który pod koniec lutego poinformował w mediach, że Instytut jest gotowy przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem. To, co mówi Waszczykowski, po prostu nie mieści się w głowie. Jego zdaniem Polska powinna prosić USA i Izrael o zgodę na wznowienie ekshumacji!

  To rzeczywiście powinno być wyjaśnione w tym trójkącie Polska-Izrael-Stany Zjednoczone i powinna zostać podjęta decyzja, czy wracamy do tej sprawy – mówi Waszczykowski w rozmowie z portalem wPolityce.pl. – Polska miałaby kłopot, gdyby podjęła samodzielną decyzję. W kwestii Jedwabnego prawa roszczą sobie Izrael oraz diaspora żydowska. Warto by było więc to delikatnie rozstrzygnąć. Ale tym środowiskom również powinno na tym zależeć- oświadczył były szef MSZ.

  Jak zdaniem Waszczykowskiego miałyby wyglądać rozmowy Polski z USA i Izraelem w sprawie wznowienia ekshumacji? – Takie rozmowy powinny się toczyć nie przy odsłoniętej kurtynie, na otwartej scenie, ale w sposób poufny. To powinny być delikatne rozmowy zarówno w Izraelu, jak i w Stanach Zjednoczonych, na przykład z American Jewish Committee. Od takich działań jest właśnie dyplomacja. Mogłyby się w to zaangażować także pośrednie siły, jak Żydowski Instytut Historyczny. W końcu to jest historia Żydów i powinna być wyjaśniona do końca – mówi Waszczykowski.

  Mój komentarz: Od 18 lat masakra w Jedwabnem jest z premedytacją wykorzystywana przez Żydów do bicia Polaków pałką antysemityzmu i rujnowania wizerunku Polski na arenie międzynarodowej. Na litość! Jedwabne to nie jest „historia Żydów”, którą mają wyjaśniać Żydzi! Oni już „wyjaśnili” sprawę blokując ekshumację w momencie, gdy pojawiły się dowody wskazujące, że paszkwil Jana T. Grossa to kłamstwo. Czy Witold Waszczykowski o tym nie wie? Dlaczego Prawo i Sprawiedliwość stawia Polskę w roli petenta proszącego USA i Izrael o zgodę na wznowienie ekshumacji w Jedwabnem? Czy Polska ma w ogóle własny rząd, czy wyłącznie wykonawców poleceń amerykańsko-żydowskich. Ratunku!

  https://wprawo.pl/2019/03/05/obled-wg-waszczykowskiego-ekshumacja-w-jedwabnem-tylko-za-zgoda-usa-i-izraela/

 14. Kapsel said

  Szaleńczy pomysł prof. Żaryna: Polska ma prosić Żydów o zgodę na ekshumację w Jedwabnem!

  – W agendzie polsko-amerykańsko-izraelskiej powinna się znaleźć kwestia wyrażenia zgody przez miarodajne środowiska żydowskie na kontynuowanie ekshumacji w Jedwabnem – powiedział prof. Jan Żaryn (historyk, senator z ramienia PiS) w wywiadzie udzielonym dziś (14.02.2019) portalowi wpolityce.pl. Przeczytałam to zdanie raz, potem drugi raz i trzeci raz. I nadal nie mogę uwierzyć, że prof. Żaryn to powiedział. A jednak! Mamy prosić Żydów o zgodę na wznowienie ekshumacji w Jedwabnem. Ratunku!

  https://wprawo.pl/2019/02/14/szalenczy-pomysl-prof-zaryna-polska-ma-prosic-zydow-o-zgode-na-ekshumacje-w-jedwabnem/

 15. Moher49 said

  @3,
  Precz z cenzurą i żydowskim rządem w Polsce.

  ———-
  Precz.
  Admin

 16. peacelover said

  ….perfidia tego scierwa nie zna granic, o czym my POLACY wiemy !!!!!!
  ….ale to niestety nie dociera do wielu na tym swiecie !!!!!!

 17. Kapsel said

  Jan Grabowski

  współzałożyciel i członek Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

  Nowe badania – w tym moje – pokazują znaczący bezpośredni udział Polaków w mordowaniu Żydów nie tylko w 1941 r., ale także w 1942, 1943 i 1944 r. Przez całą okupację. Stopień zaangażowania, motywacje i skuteczność trzeba dopiero określić, ale nie ulega kwestii, że skala tego współsprawstwa nie była zjawiskiem odizolowanym ani mało istotnym. Ciekaw jestem, jak władze będą podchodzić do kolejnych publikacji o tej tematyce.
  Źródło: rozmowa Adama Leszczyńskiego, „Na likwidację Żydów pojechałem. Kowalski Jan”, wyborcza.pl, 30 lipca 2016.

  Problem polega na tym, że jedwabińską zbrodnię łatwo potraktować jako aberrację, fakt odizolowany, niepowtarzalny. To się zdarzyło gdzieś tam daleko, u nas byłoby to niemożliwe. A to, o czym teraz piszemy i o czym pisze Gross, pokazuje, że Jedwabne to nie był incydent. Mordowanie Żydów miało miejsce wszędzie, jak Polska długa i szeroka.
  Źródło: wyborcza.pl, 9 stycznia 2011

  https://pl.wikiquote.org/wiki/Jan_Grabowski

 18. peacelover said

  ….Na szczescie w Polsce istnieja i dokumenty, dowody rzeczowe i jeszcze swiadkowie , ktorzy twierdza wyraznie,
  ze niechec do czarciego plemienia podczas IIwojny swiatowej rzeczywiscie istniala i byla uzasadniona wrogoscia tego plemienia do Polski i Polakow. Ilez to niewinnych Polakow zginelo na syberii, albo ilu polskich zolnierzy zostalo zabitych przez Niemcow czy Sowietow w wyniku zydowskich donosow , albo zabitych przez samych zydow !!!!!!??? Trzeba policzyc panie Kapsel !!!!
  Trzeba tez pokazac autentyczne dowody tego : co takiego Polacy dokonali zlego przeciwko zydom !!! A TEGO BRAK panie Kapsel !

  To tylko zalezy czy pan panie niejaki Kapsel wierzy autentycznym dowodom i swiadkom , czy tez takim gnojom , intrygantom ,
  czy pseudo-naukowcom jak gross czy ten groboski !!!!! To sie jeszcze okaze panie Kapsel !!!!

 19. Rząd USA to skorumpowany ZAKŁADNIK żydio-mafii i Izraela !! said

  Skorumpowana zgraja gangsterów, oszustów, złodzieji i bandytów WASZYNGTONSKICH tzw. „polityków” w USA czyli cały „deep state” jest zdecydowanie ZAKŁADNIKIEM żydo-mafijnej rasistowskiej „polityki” TYLKO w interesie CHCIWYCH zakłamanych żydów !!!

  USA tzn. Ameryka to zwykły PIES łańcuchowy na żydowskiej i izraelskiej smyczy.

  To faktycznie żydowski mafijny AIPAC (American Israel Public Affairs Committee załozony w 1963r.) zorganizował taki żydowski AGRESYWNY LOBBING w w USA i faktycznie przejął CAŁKOWITĄ centralna władze w Waszyngtonie oraz całym USA.

  Każdy w „polityce amerykanskiej” kto dba o interesy USA, a nie o ŻYDOWSKIE interesy to jest WYELIMNOWANY, wyrzucony na bruk z polityki amerykanskiej przez grasującą anty-amerykańską żydowską mafię AIPAC(American Israel Public Affairs Committee) w USA !!!!

  Loże masonskie i tzw. „ewangielicy” w USA po zabiciu przez nich prezydenta katolika Johna Kennedyego zorganizowali taki KRYMINALNY system żydowskiej kontroli, że NIKT nie bez zatwierdzenia mafii AIPAC nie zostanie gubernatorem Stanu ani prezydentem USA, jesli nie jest zatwierdzony przez MAFIE żydowską AIPAC !!!!!!!

  To AIPAC wspólnie z zalegalizowanymi mafiami tzw. „National Jewish Democratic Council” – NJDC (w wnętrzu „partii demokratycznej, założony w 1990r.) i żydowska mafia tzw. „Republican Jewish Coalition – RJC (we wnętrzu „partii republikańskiej” założona w 1985r.) trzymają w ŻELAZNYM uścisku zmasowanego brutalnego LOBBINGU żydowskiego całą Amerykę z Kanadą włącznie.

  To ta żydowska mafią NJDC + RJC + AIPAC usmażyli skrajnie ANTY-polską NIE legalną z amerykanskim prawem ten gniot-ustawę 447 z 2018r, którą podpisał ten PAJAC żydowski D. Trump !!!

  Polacy i Polonio Amerykańska zamieszkali w USA, absolutnie NIE pomagajcie w kampanii wyborczej D.Trumpa i NIE głosujcie w wyborach prezydenckich 2020r. na tego OSZUSTA PAJACA żydowskiego D.Trumpa, który z uśmiechem na ustach OSZUKIWAŁ wielokrotnie Polonie Amerykańską i WSZYSTKICH Polaków w Polsce !

  USA zarządzane przez mafie żydowską od 1963r to otwarty WRÓG Państwa Polskiego i Polaków !

  „US Government Hostage to Israel” :

 20. Kapsel said

  Szkoda że przez internet nie można przypie*dolić w niejeden głupi ryj !

 21. Isreal said

  ad 3, 15
  precz …

  no i jeszcze kilka razy kreda na jakimś placu precz, precz …
  jak nic zawstydzimy ich, zwiną się i sobie pójdą … precz

 22. Olo said

  Takie zdjęcia należy podpisywać w podobnym sposób, mianowicie – „Żydowscy bandyci i kanibale palą szczątki polskich dzieci, na których wcześniej dokonali mordów rytualnych i aktów kanibalizmu”, i niech przekaz idzie w świat.

 23. Isreal said

  ad 19
  ale realnie, fizycznie można … trochę fatygi ale ulżyło by pewnikiem ……

  no bo tak przez internet …

 24. Ale dlaczego? said

  Kaczyński z Kwachem nam te Jedwabne załatwili. Tzn. Żydom by nas opluwali.

  Ale tak swoją drogą, to jakby policzyć ofiary polskie żydowskich zbrodniarzy komunistycznych, to wynik byłby zdecydowanie na niekorzyść Żydów.
  Nie słyszałem o takim zestawieniu. Warto by ktoś to choćby orientacyjnie policzyć polskie ofiary zbrodniarzy żydowskich.

 25. Kapsel said

  Re 23

  ….Kaczyński z Kwachem nam te Jedwabne załatwili. Tzn. Żydom by nas opluwali….

  I opluwają co podałem w swoich komentarzach powyżej i dlatego wyboldowałem jeden z wikicytaów. Otóż ten kanadyjski profesorek powiedział to w roku 2016 że …nowe badania … i …ciekaw jestem jak władze….. Ci dwaj panowie na K (prawidłowo to na Q ) to był taki balonik do sprawdzenia prognozy pogody a własciwa nagonka jest teraz i zbiega się z postawą usraela w tych kwestiach, To dowodzi że wszystko było zaplanowane i jest realizowane.

 26. z prowincji said

  Peacelover ad.18
  Nie jest t takie pewne ;bo jak jeszcze kilka lat nad tymi dokumentami ,zeznaniam świadków popracują „nasi” patrioci i PISowscy specjaliści od historii najnowszej ,podobnie jak to robią z wyklętymi ,PRLem ,okupacją ,AK ;to okaże się niedługo że rzeczywistość którą zna nasze pokolenie nagle znikła .Bo jak widać produkcja filmów zmieniających historię trwa w najlepsze,z bohaterów robi się zdrajców a ze zwykłych watażków robi się bohaterów .
  Zaczynam wątpić w niezależność historii i jej zapisów .

 27. Lily said

  Maja gdzie sie zbierac,Lech”wielki” stal za
  budowa muzeum zydowskiego,jak i za
  ekshumacja.Nie bylo by ksiazki Grossa,bez
  decyzji Lecha”wielkiego” sluzyl swoim,ze wszystkich sil,a teraz brat przejal role.
  „Kontynuuje testament brata,jak deklarowal
  w kampanii przedwyborczej w 2015 r.

 28. bfkt said

  Sporo znanych i nowych faktow. Polecam : https://forumemjot.wordpress.com/2019/03/07/ukryta-historia-niesamowitego-zla-chazarskiej-mafii/#more-65575

 29. RomanK said

  W slynnej ksiazce Rabin Weismandel…. Ofiry Holocaustu oskarzaja…..
  http://www.fantompowa.net/Flame/weissmandel_lublin.htm
  oskarza swiatowe przywodztwo syjonistyczne zydowskie….i ani jednym slowem nie wspomina Polakow.
  Dzis Swiatowe Przywodztw Zydow Syjonistow ..oskarza …Polakow!!!!!!!

  Fakty i zrodla na temat skrupulatnie i zduzym trudem. zebralem ponad 25 lat temu w broszurce…jaka bali sie wydac praktycznie wszyscy do kogo sie zracalismy….szczegolnie odpowiedzialne instytucje tzw polskie. Wiele z tych dokumentow zrodlowych udalo mi sie dostac tylko dzieki pomocy zydowskich kregow ortodoxyjnych i wlasnie te zrodla przytaczam dla Polakow- jako dowody..
  Ksiazeczka ta funkcjonowala w Internecie od 20 lat . dzis ukazala sie drukiem w Polsce dzieki wydawnictwu Wektory….

 30. Miet said

  Dzięki Panie Romanie za trud i mozolną dobrą robotę.

  Gdy będzie to tylko możliwe, kupię tę książeczkę.
  W Polsce mam jeszcze parę bliskich mi osób, które mi pomogą.
  Ale czy mógłby Pan podać jakieś namiary gdzie to kupić?

 31. […] https://marucha.wordpress.com/2019/03/06/oto-jak-zydowski-portal-klamie-i-wciaga-polakow-w-hitlerows… […]

 32. peacelover said

  ….ludzie wychowani w latach 50tych znaja fakty bez propagandy, lecz z rak pierwszych !!!
  W tych latach tez tlumiono wszelkie anty-zydowskie odruchy i mimo to Prawda trafiala na „stol” (w PRL) !!!!
  To wlasnie w zydowskim kor*widolku (israhellu) ustawiono te najliczniejsze drzewka ku czci Polakow – bohaterow !!!!!
  Teraz te ZYDOWSKIE ZBOCZONE KREATURY chca POLAKOM pisac historie od nowa !!!
  I tutaj tkwi problem !!! O ile przedtem zydostwo nie bylo tak agresywne i beszczelne, to teraz ich zwyrodnienie
  jasno sie objawia dzieki wsparciu calej armi zaprzedanych idiotow, ktorzy nie zdaja sobie sprawy , ze

  PRAWDA WYJDZIE NA JAW – WCZESNIEJ CZY POZNIEJ !!!!

  NIEZALEZNIE OD TEGO, CZY ZYDOWSCY DEGENERACI BEDA TEGO CHCIELI , CZY TEZ NIE !!!!!!!

  ————
  Prawda już dawno jest znana, tylko nikt nie chce o niej wiedzieć.
  Admin

 33. karlik said

  „Dwa dni później, 18 marca (1933 – dopisek karlik), polskie MSZ rozesłało do około trzydziestu placówek dyplomatycznych i konsularnych – od Paryża i Londynu po Jerozolimę – obszerną dokumentację masowych prześladowań Żydów w Rzeszy po 30 stycznia. Miała ona być szeroko rozpowszechniona, aby poruszyć opinię publiczną i pobudzić reakcję międzynarodowych środowisk oraz organizacji żydowskich. Było to pierwsze oficjalne wystąpienie, podjęte przez inne państwo w obronie dręczonego, skazanego już na Holocaust narodu. Tak jak ujawniona słabość Niemiec, niezdolnych do stanowczego oporu, nie spowodowało to reakcji mocarstw zachodnich.”

  za „Wojna prewencyjna czy Piłsudski planował najazd na Niemcy?” – Leszek Moczulski str. 51 wyd.Bellona 2017 r.

  do ewentualnego przemyślenia i wykorzystania
  z pozdrowieniem…

 34. Lily said

  Re 11;Slowianska Sila
  Niejaki Kurzatkowski,chwali sie,ze „ma 35
  zawodow”,kim On to nie byl,i co nie robil.
  Ostatecznie jak widac,znalazl sobie sposob
  na zycie na Dworcu Centralnym w W-wie,
  zaczepiajac pania Magde.
  Jedno co trzeba przyznac,to to,ze ma
  gadane,a to typowe dla nich. :> ))

 35. RomanK said

  Dzieki pane Mieciu..bedzie na wydawnictwie- Wektory..oni maja swoj Portal..ale to jest tak nowe ,ze nie mam nawet egzemplarza :-))))
  Podam zrodlo:
  https://www.poczytaj.pl/w/wektory

  Dal ludzi naszego pokolenia to juz praktycznie nie ma zadnego znaczenia…ale dla mlodych tak…
  To daje im literature i zrodla jakich nikt ngdzie nigdy nie naglasnia…nie poda a sa tez przpadku usuwania fizycznie z polek bibliotek uniwersyteckich..
  To dzialo sie juz wtedy 20 lat temu… co potwierdzil sw pamieci pan prof R. Gerlach bibliotekarz Berkeley…ze w katalogach , spisach istniala ksiazka =-dokument ,a kiedy sprawdzili ..juz jej nie bylo …..
  To samo mowili mi archwisci z archiwow organizacji zydowskich..w tym JDL…
  Niszczenie dokumentow…niewygodnych dokumentow….z czym to sie panu kojarzy….Kiedy likwidowano dowody swietnosci PRL…tez rozpoczto od palenia i niszczenia dokumentow:-)))))
  Ma to szczegolne znaczenie dla nas ..Polakow….gdyz tak samo- jak Zydzi…staramy sie wierzyc i ufac …”naszym elitom””… Bron Boze…bo skutki takiej naiwnej ufnosci odczuli na wlasnej skorze Zydzi…. ich tez ich wlasne eity nazywaly ciemniakami, wszarzami, parchami, haredim….nie przypomina to panu tych pogardliwych okreslen: polactfo, durnie…ciemniactwo….wiocha…w stosunku do Polakow…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: