Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kar o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  revers o Czy tzw. „paszport szcze…
  NICK o Czy warto poddawać się masowo…
  NICK o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  Krzysztof M o Czy warto poddawać się masowo…
  JerzyS o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  NICK o Szokująca analiza krwi na żywo…
  NICK o Szokująca wypowiedź ministra A…
  NICK o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  bryś o 3:0 dla Łukaszenki
  jaroslawraczynski o Koniec świata
  zen o Wolne tematy (40 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (40 – …
  Us o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Czy tzw. „paszport szcze…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Dzień Kobiet – 8 marca 2019

Posted by Marucha w dniu 2019-03-08 (Piątek)

Marzec wyjął grosik srebrny,
Teraz będzie mu potrzebny.
Do kwiaciarni marzec pobiegł,
Kupić bukiet na Dzień Kobiet.

Naszym Paniom składamy w tym dniu serdeczne życzenia.

Gajowy Marucha

Komentarzy 41 do “Dzień Kobiet – 8 marca 2019”

 1. Sołtys said

  Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań składa najniższa instancja władzy.

 2. PaniWoźna said

  Dziękujemy za pamięć 🙂

 3. Joannus said

  Z najlepszymi życzeniami w Dniu Kobiet kieruje się do wszystkich Pań, piszących w Gajówce, jak i ją czytających.

 4. Tekla said

  To dla mnie piekne swieto..dziekuje Gospodarzowi za pamiec..

  Dzis w radiu V.Orban powiedzial ,,Niech Bog zachowa wegierskie kobiety,dziekujemy bardzo za wszystko co zrobilyscie dla nas….

 5. Dziadzius said

  Niewystarczylo swiatu DZIEN MATKI, obchodzony od wiekow jako Dzien Kobiety—ale dla feminazi to było koscia w ich iwrejskim gardle bo MATKA to rodzina a im potrzeba Rodzine zniszczyc— i sklecono nowy obrzedek ‘dnia kobiety’ – Oczywiscie pominieto „Dzien Mezczyzny” bo niechcemy pamietac mezczyzny jako czesci Rodziny jako obroncy Domu i Kraju ale jako pijaka , gwalciciela kobiet. Kiedy ten ochydny obrzedek ‚dnia kobiet ‚powstal w 1910 to jedna z pan [mojrzeszowego rodzaju] powiedziala [ niestety nie mam odpisu] – **To jest dzien niepodleglosci Kobiet i wyzwolenia ich od brudnych pieluszek i domowego balaganu i niewolniczej sluzby mezom ** i od tego czasu pomalu ale bezustannie ginie Rodzina- ginie Matka- ginie Ojciec .
  Powstaly kindergarden i kobiety spawacze i aborcja na zwolanie.
  Vivat DZIEN nieszczescia swiata!.-
  Dzien Smierci Rodziny!

  ——————
  To, że żydolewactwo podpięło się pod Dzień Kobiet i go przywłaszczyło. nie powinno nam przysłaniać faktu, iż nie od żydolewactwa pochodzi.
  Admin

 6. Przemko said

  gajowy – gamoniu – znów promujesz to bolszewickie, feministyczne, „gówno-święto”??? ja bym takiej zetkin albo kołłontaj dupę obił aż do kości, a nie propagował narzucone przez te piekłoszczki „święta”…

  ———–
  Nie denerwuj się, antykomunisto, bo ci żyłka pęknie.
  Admin

 7. Przemko said

  coś à propos wpisu Dziadziusia
  wyjaśniam obrazek: chazarka z czerwonym sztandarem „”wyzwala”” kobietę z kuchennej niewoli

 8. Rokitnik said

  Babki mialy SWIETO…. bo musialy obsluzyc w tym dniu Kolegow i Kierownictwo, a wiec tych co wyczuwali blusa i pospieszyli z bombonierkami i gozdzikiem? Jednym slowem cwane SAMCE….
  A czym to sie konczylo to pamietaja wszyscy celebranci, albowiem byl to zazwyczaj najseksowniejszy w roku DZIEN w PRACY !!!?

 9. Kar said

  ..mocarne dziewuchy sla buziaki wszystkim milusinskim w dniu Swieta Kobiet..https://musie.files.wordpress.com/2010/02/p-fw-w49-35_9199.jpg

 10. Danuta Lempicka said

  Dziękuję,Panu Gajowemu,za pamięć! Za życzenia i piękne,wiosenne tulipany! I za Gajówkę dziękuję,pozdrawiam bardzo serdecznie!

 11. Gość said

  To święto Purim podczas którego żydzi wymordowali ok 75 tysięcy Persów, kobiet i dzieci a nie święto kobiet. To niemiecka żydówa Klara Zetkin zmieniła w święto kobiet, żeby chyba zatrzeć ślady zbrodni. To święto trzeba uczcić minutą ciszy historyczne nieuki.

 12. czytelnik said

  DZIEŃ 8 MARCA.
  Dzień Kobiet jest obecnie oficjalnym świętem w Albanii, Algierii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Brazylii, Bułgarii, Burkina Faso, Kamerunie, Chinach, Kubie, Laosie, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii, Mołdawii, Mongolii, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Tadżykistanie, Ukrainie, Uzbekistanie, Wietnamie, Włoszech i Zambii. Z czego prosty wniosek, że w państwach lewicujących ma się bardzo dobrze.
  Z czasów PRL-u te „święto” w większości kojarzy mi się z pijanymi biurwami wychodzącymi z pracy oraz pijackich orgiach w tajnych kancelariach i pijackim wrzaskami w innych miejscach pracy. Na dzisiaj najszlachetniej ten problem typowo komuszego „święta” rozwiązały takie kraje jak:
  W Armenii po upadku Związku Radzieckiego zaniechano świętowania MDK, zamiast tego 7 kwietnia wprowadzono ŚWIĘTO PIĘKNA I MACIEZRYŃSTWA.
  Nowe święto, zamiast MDK stało się popularne pośród Ormian i jest obchodzone jako upamiętnienie jednego z głównych świąt kościoła ormiańskiego, ZWIASTOWANIA.
  A jak było w PRL-u oprócz lejących się hektolitrów wódy? – Z okazji tego dnia publikowano portrety kobiet różnych sektorów życia gospodarczego zgodnie z opinią Władysława Gomułki. a także wczesnego Gierka. W zakładach pracy czy szkołach ten dzień był obchodzony obowiązkowo. Była to także okazja do uzupełniania braków w zaopatrzeniu, dlatego wręczano paniom takie dobra materialne jak rajstopy, ręcznik, ścierka, mydło, kawa (prawdziwi antykomuniści i działacze „S” w stanie wojennym dla hecy i ośmieszenia komuny we Wrocławiu w tym dniu rozdawali podpaski). Dzień ten, podobnie jak inne uroczystości: Dzień Czynu Partyjnego, Dzień Hutnika, Dzień Drukarza, Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego – według niektórych istniał po to, aby obywatele nie zapomnieli o „przywiązaniu do Państwa Ludowego, miłości do wielkich idei pokoju i socjalizmu”. Świadczą o tym chociażby tytuły ówczesnych artykułów: „Kobiety w szeregach ORMO podejmują zobowiązania dla uczczenia swego święta”, „Tysiące kobiet stają w szeregach przodowników pracy”, „Kobiety uczczą swoje święto wzmożonym współzawodnictwem pracy”.
  Obecnie corocznie odbywają się organizowane przez feministki manify, czyli demonstracje połączone z happeningiem na rzecz równego traktowania kobiet i mężczyzn. Światowa Organizacja Zdrowia, jako wyspecjalizowana organizacja ONZ, w 2006 roku proklamowała 6 lutego Międzynarodowym Dniem Zerowej Tolerancji dla Okaleczania Żeńskich Narządów Płciowych.

 13. zyzio said

  Zagadka: Co to jest: feministka wychodząca z wanny? — Czysta głupota!!!

 14. Dziadzius said

  @5. Szanowny Panie Gajowy,
  Szydowstwo sie podszywalo i sie do dzis podszywa pod KAZDA goim organizacje ktorej celem jest zaburzenie spoleczne.
  I to juz jest chyba najwidoczniejsze od lat 1908??? kiedy Rockefeller w obronie swoich rafinerji Standard Oli przed dwu palnikowymi [benzyna i alkochol] samochodami Forda dal okolo ???$8 miljonow dolarow dla „Temperance League” — ktora to bardzo stara organizacja „trzezwosci” bardzo szybko jak kameleon zminila swoja skore na organizacje „Wolnosci Kobiet”.
  On tez popieral wszystkie organizacje [specjalnie kobiece] komunistyczno socialne by w tym balamucie spolecznej zwieruchy spokojnie prowadzic ‚gieszewft’.
  Co do ‚dnia kobiet’ to widac ze cala organizacja zeby taki dzien powolac do nowego zycia byla w rekach komunistyczno- socialnych organizacji kobiet takich jak –#1Theresa Serber-Malkiel , szydowka z Rosji? urodzona w Barze {konfedercja Barska}- wielu jej przypisuje macierzynstwo ‚dnia kobiet’ bo ona pracowal jako szwaczka w tej szwalni w ktorej potem zginelo 129 kobiet i 17 mezczyzn w porzaze– #2 Luise Catharina Amale Ziets-szwabka –#3 Marie Juchacz, szydowka z Gorzow Wielkopolski ( co prawda pisza o niej ze jest z ‚Landsberg an der Warthe’)–#4 Clara Josephine Eissner -szawbka- zmienila nazwisko na Luise Zetkin wedlug swego kochanka Ossipa Zetkin rosyjskiego szyda–#5 Paula Kathinka Doll poslubne nazwisko na Dunckner-szwabka –#6 Rozalja Luksenburg szydowka z Zamoscia.– i teraz ciezko powiedziec czy takie urodziny „dnia kobiet” mogly by byc bez szydowskich matek??

 15. Troll polonii said

  11
  Gosc
  Widac Klara Zetkin ma wiekszy historyczny wplyw na Goscia niz kobieta – symbol macierzynstwa, zony, partnerki zycia i matki-karmicielki; a takze jedzy, kochanki, lozkozwierza, pielegniarki, kucharki, anielicy i house gestapo..

  Gdy chodzi o kobiety – to kazdy pan ma takie skojarzenia na jakie sobie zasluzyl.

  ———–
  Celnie, Trollu. Celnie.
  Admin

 16. Troll polonii said

  Wszystkim paniom skladam serdeczne zyczenia z Okazji Dnia Kobiet

  Kobieto,kobieto – YouTube

 17. zapiniotodement said

  Dziwi mnie brak podziękowań kobietom za ich obecną przemianę z „matek” w „czyścicielki członków”.

  Przecież współczesna młodzież męska dzięki temu przestała cierpieć na podrażnienie spowodowane odkładaniem się wydzielin hormonalnych w postaci najpierw białego nalotu, w miarę przymusowej abstynencji płciowej zwiększającego się w grudki białego serka – za cholerę nie do zmycia/usunięcia czymś innym niż „picznymi sokami”.

  ————-
  Mógł Pan sobie ten wpis darować.
  Admin

 18. Rokitnik said

  A wiecie chociaz dlaczego wybrano wlasnie dzien 8 Marca?
  A….bo Kobieta, to osmy cud swiata jest !!

 19. Enya said

  Ja też dziękuję Gajowemu za życzenia. Tulipany są cudne.

  A panowie malkontenci chyba nie powinni się tutaj wpisywać. Zapewne o to chodzi, by nie wydać grosza na bukiecik dla swojej damy. 😉
  Święto jest miłe po prostu. Zawsze to okazja, by uścisnąć dobrych kolegów w pracy, którzy o tym święcie nie zapomnieli.

  ————–
  Stare, rzymskie świeto niewiast, chcą za wszelką cenę opluc.
  Admin

 20. Ola said

  W Berlinie to nawet dzien wolny od pracy , wolne maja .Pewno stara gwardia z Berlina Wschodniego tak przeglosowala w Bundestagu , bo gdzie jak gdzie , ale w bloku wschodnim ten dzien sie niegdaj swietowalo. Reszta narodu troche wkurzona z tego powodu, bo dlaczego tylko w Berlinie , ktory przeciez jest plajte i zyje na kroplowce . Ale co tam, niech sie swieci 8 marca.

 21. Gość said

  Do 15 – Trolla Polonii
  a raczej żydolewactwa ukrywanego. Święto kobiet wprowadziła żydówka Klara Zetkin, które przypada na dzień obchodzenia przez żydów święta zbrodni Purim, Z faktami dyskutują tylko matoły albo oszuści. A ty Trollu możesz sobie obchodzić święta swoich Salć nawet 40 lutego.

  Odpowiem wierszykiem:

  Święto kobiet jest codziennie !!!
  od prawieków trwa niezmiennie
  one z łon nas uwalniają
  i do pracy wciąż ganiają
  maja nas od Boga w lennie

  A poza tym:

  Mężczyzna poluje i walczy
  Kobieta intryguje i marzy
  Posiada podwójny wzrok i skrzydła
  Które pozwalają jej wzlatywać
  W nieskończoność pragnień i wyobraźni

  Bogowie są jak ludzie –
  rodzą się i umierają na piersiach kobiety

  ————–
  Stul japę, durniu.
  Admin

 22. Tekla said

  -Dajecie sobie radę ze wszystkim, w domu i pracy, a jednocześnie jesteście piękne, promienne i czarujące. Trudno sobie wyobrazić historię i rozwój naszego kraju bez wkładu wspaniałych rosyjskich kobiet – powiedział Władimir Putin. Podarował też policji nowego konia.

  .https://kresy24.pl/wzruszajaca-chwila-putin-z-okazji-dnia-kobiet-jezdzil-na-koniu-w-towarzystwie-mlodych-policjantek-przy-akompaniamencie-podmoskiewskich-wieczorow-wideo/

 23. Tekla said

  https://kresy24.pl/wzruszajaca-chwila-putin-z-okazji-dnia-kobiet-jezdzil-na-koniu-w-towarzystwie-mlodych-policjantek-przy-akompaniamencie-podmoskiewskich-wieczorow-wideo/

  -Dajecie sobie radę ze wszystkim, w domu i pracy, a jednocześnie jesteście piękne, promienne i czarujące. Trudno sobie wyobrazić historię i rozwój naszego kraju bez wkładu wspaniałych rosyjskich kobiet – powiedział Władimir Putin. Podarował też policji nowego konia.

 24. Marucha said

  Wszystkie Panie serdecznie przepraszam za kilku szmaciarzy, którzy próbowali zepsuć im święto. Niestety, przez Internet nie mogę im skuć mordy, a szkoda.

  Święto mające swe korzenie w starożytnym Rzymie – w Matronaliach. Przypadało na pierwszy tydzień marca i związane było z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia.

  To, że pod to święto podpięła się żydokomuna i pokrewni – nie powinno nas do niego zniechęcać.
  Pederaści zawłaszczyli tęż tęczę. Dla nas jednak była ona i będzie symbolem pojednania z Bogiem i nikt nam go nie odbierze.

  Ciekawe, co będzie, gdy w przyszłości uny przemianują Boże Narodzenie na przykład na Dni Zoofilii… bo coś takiego się stanie, nie miejcie złudzeń. Czy taki „Gość” zacznie pluć jadem na obchodzenie narodzenia naszego Pana?

  Jak łatwo w prymitywny sposób manipulować ludźmi…

 25. @ 17. zapiniotodement
  „Dziwi mnie brak podziękowań kobietom za ich obecną przemianę z „matek” w „czyścicielki członków”. [ … ]

  ————-
  Mógł Pan sobie ten wpis darować.
  Admin

  Tak! Dziękuję za łagodne potraktowanie…

  Wyjaśniam, że wqrwiło mnie skostnienie umysłowe dyskutantów – pozostających wciąż w dawno minionej epoce Matronalii, macierzyństwa i płodności, gdy obecnie najczęstsza jest taka reakcja: „Jak się tego pozbyć?”

  ———–
  Powszechność jakiegoś zjawiska nie świadczy, że mamy uznać je automatycznie za pożądane i godne pochwały.
  Admin

 26. Carlos said

  Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Pan. Jedno z najsympatyczniejszych Swiat, obojetnie czy w czasach komuny , czy teraz. Malkontenci niech sie bawia w walentynki, lub na paradach gejowskich.

 27. NICK said

  Nie czytałem komentarzy. Mam swoje zdanie.

  Dzień Kobiety jest.
  Codziennie.
  Zawsze zauważony, czasem nieodpowiednio doceniony.
  Ale jest.
  Dla Tych Niewiast, które są.
  NIE. Ewami przecież… .

  Próbkami Maryi?

 28. Wieloimienny said

  Zapiniotodement (7)@

  A wie pan, że tam na dole trzeba codziennie bez wyjątku to zmywać i to porządnie przy użyciu rąk, w przeciwnym razie można narobić sobie kłopotów zdrowotnych, a nawet swojej kobiecie. Samo lanie wody, płukanie też nic nie da (mastka ciężko schodzi). Porządne mycie tak.
  Nie robię sobie żartów. Wbrew pozorom higiena tego miejsca wymaga bardzo dużej uwagi. Ponoć wielu mężczyzn nie zdaje sobie z tego sprawy.

 29. Dziadzius said

  @24,
  Panie Gajowy, z szacunkiem ale Pan sie troche myli co do poczatku ‚dnia kobiet’ i jego starozytnych korzeni.
  Tak. Prawda jest ze w Starozytnym Rzymie bylo swieto czczace kobiety ale Kobiety jako cnote Macierzynstwa i plodnosci!
  Ale nie Prawda jest ze obecny ‚dzien matki’ sklecony circa 1910 ma lub mial jakas idee jakiejs kontynuacji tego Rzymskiego czczenia MACIERZYNSTWA kobiety–To jest pieknie podjete w DNIU MATKI.
  Te panie, tak jak Theresa Serber i Rozalja Luksenburg na czele z innymi socio-komunistami nie Popieraly zadnej „cnoty Macierzynstwa” wraz na odwrot one tworzyly i popieraly niezaleznosc kobiet i ich WYCOFANIE sie z roli rodziny i z roli opiekunki dzieci i z Roli macierzynstwa i przyjecia— nowej plci *HEC MULLIERA* — i powstala Kasia spawacz . Kasia morderca [abortion] dzieci – czy to jest cnota Macierzynstwa?-Czy to jest ta sama „kobieta” co ja czczono w starozytnym Rzymie???

 30. Marucha said

  Re 29:
  Ze względu na czas obchodzenia Dnia Kobiet można uznać, iż jest swego rodzaju kontynuacją rzymskich Matronalii. Ale nie to jest istotą sprawy – lecz typowa dla żydokomuny i podobnych jej karaluchów KRADZIEŻ symboliki. Przejmowanie dawniejszych idei i przerabianie ich w piekielnej maszynerii żydowskiej propagandy.

  Dlatego nic mnie nie obchodzi, czy Dzień Kobiet został zaproponowany przez Klarę Zetkin, czy przez Srula Chujmanna.

 31. lewarek.pl said

  To, że żydolewactwo podpięło się pod Dzień Kobiet i go przywłaszczyło. nie powinno nam przysłaniać faktu, iż nie od żydolewactwa pochodzi.
  Admin

  Nie, Panie Gajowy, to nie żydolewactwo się podpięło i przywłaszczyło Dzień Kobiet, tylko żydolewactwo go wymyśliło! A konkretnie przywódcy Międzynarodówki Socjalistycznej na początku XX wieku wprowadzili go do kalendarza.
  Rację ma Gość (11): „To święto Purim podczas którego żydzi wymordowali ok 75 tysięcy Persów, kobiet i dzieci a nie święto kobiet. To niemiecka żydówa Klara Zetkin zmieniła w święto kobiet, żeby chyba zatrzeć ślady zbrodni.”
  Zbrodnia żydowska popełniona została dzięki Esterze, żydowskiej nałożnicy króla Persji Achaszwerosza, który za jej namową na ten mord pozwolił. Żydzi obchodzą uroczyście pamiątkę zbrodni jako Święto Purim i czczą Esterę jako bohaterkę narodową. Ustanawiając „Dzień Kobiet” wprowadzili tylnymi drzwiami to święto i tę postać do kalendarza gojskiego.
  Esej odkrywający tę prawdę opublikował jakieś 20 lat temu prawosławny teolog Andriej Kurajew.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/korzenie-miedzynarodowego-dnia-kobiet-2018-03

  Gdyby katolicy wpadli kiedykolwiek na to, żeby obchodzić Dzień Kobiet, byłoby nim zapewne któreś ze świąt Maryjnych, na przykład Zwiastowanie (też w marcu).

 32. lewarek.pl said

  Tu jest tekst Andrieja Kurajewa, niestety długi, ale dobrze się czyta:

  http://www.bibula.com/?p=1774

 33. Wystraszony gość said

  No właśnie adminie, żeby nie te baby to by nie było gdzie palca wsadzić.

 34. Marucha said

  Re 31:
  Gówno.
  Impuls do ustalenia święta dały pierwsze obchody Narodowego Dnia Kobiet 28 lutego 1909 r. w Stanach Zjednoczonych. Zapoczątkowane zostały one przez Socjalistyczną Partię Ameryki.

 35. zapiniotodement said

  @ 28. Wieloimienny
  „…Samo lanie wody, płukanie też nic nie da (mastka ciężko schodzi). Porządne mycie tak…..”

  Czy może zaleca Pan terpentynę?
  Ja uważam, że obecna łatwość dostępu do „picznych soków” (określenie Aleksandra hrabiego Fredry) wyzwolonych kobiet wspaniale zastępuje młodzieńcom jakiekolwiek mycie.

  Starszakom zaś całkiem serio zalecam sposób wzorowany na spostrzeżeniu farmerów amerykańskich, że umycie rąk własnym moczem po długotrwałym obieraniu kolb kukurydzy „wygładza” skórę…
  Ta znikoma ilość mocznika zdejmuje ten drażniący biały nalot wraz z jego podłożem –
  wypróbowałem, zalecam!

  Ostrzegam: NIE zastępujcie moczu kremem do pielęgnacji pięt!
  Zawiera za dużo mocznika…Kumacie, chłopy?

  —————-
  Niemytym i nieoczyszczonym z mastki członkiem można zarazić kobietę prątkiem mastki.
  Admin

 36. AnKa said

  Troszkę spóźnione podziękowania, ale dziękuję Panie Gajowy 🙂

  🙂
  Admin

 37. lewarek.pl said

  Ale zajebisty temat na Dzień Kobiet – o brudnym wacku.

  ———-
  No tak… 😦
  Admin

 38. Wieloimienny said

  Ktoś poruszył taki temat. To napisałem, co wiem. Dodam, że ludzie to coraz częściej o higienę nie dbają. Już ponoć Roman Dmowski zarzucał Polakom brak higieny. Wchodzę do autobusu, a tu od niektórych zapachy jakby ktoś zmieszał pot z pleśnią. Do tego coraz więcej młodych facetów zapuszcza paskudne brody. Jak z tym jeść? Sam nie wiem, kiedy mnie to rośnie. Ogolę się wieczorem, a już rano twarz szorstka. Co będzie za 20 lat? Ludzie oszczędzają wodę, bo droga i ścieki też. Coraz rzadziej piorą. Coraz więcej ludzi pali pety. W domu palacza śmierdzi wszystko, ubrania, meble, nawet książki na półce. Masakra.

 39. Boydar said

  To Pan Wieloimienny jest antysemitnik, nie ja

 40. Easy Rider said

  Ad 39 – Boydar.

  Ci dżentelmeni na zdjęciu nie stanowią zagrożenia dla świata, to nie są syjoniści czy „holokausty”, to tylko czysty folklor. To tacy właśnie palą flagi Izraela – może powinniśmy ich za to polubić?

 41. Boydar said

  Nie ma sprawy, pod warunkiem że daleko ode mnie. Im dalej tym bardziej polubię. Taki Mars np. jak jest blisko to około 55×10^6 km. I to jest sensowne.

Sorry, the comment form is closed at this time.