Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Której medycyny potrzebujemy?
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Lekarz czy zbrodniarz?
  UZA o Lekarz czy zbrodniarz?
  UZA o Której medycyny potrzebujemy?
  Maverick o Lekarz czy zbrodniarz?
  Maverick o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Czy poza volkslistą jest życie?

Posted by Marucha w dniu 2019-03-09 (Sobota)

„Czytajmy i uczmy się; chciejmy tylko, a będziemy wolnymi; bo naród szesnastomilionowy [w roku 1800] nie jest i nie może być do niewoli zrodzony”.

Ponieważ nie przepracowaliśmy własnej historii, to jesteśmy skazani na jej powtarzanie.

Józef Pawlikowski, będący w Paryżu osobistym i zaufanym sekretarzem Tadeusza Kościuszki, zawarł poglądy Naczelnika w wydanej tam w 1800 roku broszurze „Czy Polacy mogą wybić się na niepodległość”, w której nakazywał liczyć wyłącznie na własne siły.

Czytamy we wstępie:

NARÓD żądający niepodległości, potrzeba koniecznie, aby ufał w swoje siły. Jeżeli nie ma tego czucia, jeżeli do utrzymania bytu twego nie idzie przez własne usiłowanie, ale przez obce wsparcie lub łaskę, można śmiało przepowiedzieć, iż nie dojdzie ani szczęścia, ani cnoty, oni sławy.

Możemy widzieć w historii, czy kraj którykolwiek, co poważamy jego pamięć, doszedł stopnia wysokiego chwały z cudza opieką? I owszem, smutnych z tego można napatrzeć się skutków. Pomijam inne przykłady, przypomnijmy sobie tylko, jak Rzymianie szanowali Greków, od których uczyli się praw mądrych, jednakże gdy tamci zaczęli się rnięszać do ostatnich rządu, skończyli na wtłoczeniu na karki ich swego jarzma. Kiedy Polacy własnej ufali mocy, rozpostarli zwycięzki oręż od Wiednia aż do Moskwy. Z małym ważeniem siebie i z ustawicznym wzywaniem cudzoziemskiej pomocy, wpadli w nikczemność i jarzmo obce.

(Całość: https://literat.ug.edu.pl/polacy/index.htm).

Gdyby Jarosław Kaczyński to czytał, to zapewne nie klęczałby dziś na chorym kolanku przed byle amerykańskim urzędnikiem, zaś jego mierni-wierni nie błagaliby o ciężką brygadę rotacyjną obcych wojsk w Polsce.

[Ja wiem, że Kościuszko był masonem i że zapewne Insurekcja 1794 była francuską dywersją w rosyjskiej strefie wpływów, ale nie wykluczam, że po upadku tejże Naczelnikowi spadły poniewczasie łuski z oczu i zrozumiał, ze był jeno pionkiem w obcej grze, grze, w której zbito nie tylko pionka, ale i całe Królestwo Polskie. Tymczasem podzielam przerażającą intuicję red. Michalkiewicza, że nasz dzisiejszy Naczelnik Państwa też nie ma łusek na oczach … i rozgrywa resztki naszej suwerenności zupełnie świadomie].

I fragment cytowany na wstępie:

Czytajmy i uczmy się; chciejmy tylko, a będziemy wolnymi; bo naród szesnastomilionowy [w roku 1800, dziś 40, a licząc na świecie ponad 60-milionowy] nie jest i nie może być do niewoli zrodzony”.

[Z tych 60 milionów – zaryzykujmy – 40 milionów ma Polskę w dupie, 15 milionów traktuje ją jako żerowisko, reszta to skończeni durnie – admin]

Nie słuchajmy dr Targalskiego by walczyć o wielki żydowski burdel banderland w Donbasie, ale CZYTAJMY I UCZMY SIĘ. A uczmy się też władać bronią! Ale nie po to, by złożyć kolejną, zbrodniczą w swej bezsensowności daninę krwi w interesie obcych lichwiarzy, ale żebyśmy byli przygotowani wtedy, kiedy na małą chwilę otworzy się przed nami geopolityczne okienko możliwości. Musimy na tę chwilę być przygotowani moralnie, intelektualnie, militarnie i finansowo, skąd m.in. program Pobudki (od budzenia śpiących rycerzy) Grzegorza Brauna: Kościół, szkoła, strzelnica, mennica.

[Podobnie mówi zresztą Tomasz Gryguć: czytajmy książki z antykwariatów za złotówkę, spotykajmy się w bibliotekach. Taki Marsz Niepodległości 11.11 to wspaniałe święto radości ze wspólnego bycia Polakami, konieczne do naładowania akumulatorów emocjonalnych, ale akumulatory intelektualne musimy ładować w sposób mniej może efektowny, ale częściej].

Straszy się nas, że sami nie damy, rady, por.:
Amerykańska ambasadorka: albo Uber, albo zamrożenie amerykańskich inwestycji.

(Uber … über alles? A swoją drogą bardzo kapitałochłonna to inwestycja, skoro kapitał zakładowy Ubera w Polsce to … 5 tys. PLN; aż strach pomyśleć, co by było, gdyby Amerykanie zamrozili ten kapitał).

Amerykańscy inwestorzy w Polsce to głównie amerykańscy Żydzi inwestujący w nieruchomości, no, jest jeszcze właściciel TVN-u, pan David Zaslav z bardzo porządnymi korzeniami (jak na kupca korzennego przystało); w ramach polonizacji mediów „Radio Żyd” zakupił znany i lubiany grandziarz Soros, wypędzony z Węgier (Patrzajcie pani Goździkowa, jak ta historia się powtarza! Król Andrzej II Wegierski ściągnął krzyżaków do Siedmiogrodu w 1211 roku, by w 1225 ich wypędzić i zaraz przyjął ich Konrad Mazowiecki. Wypędził Sorosa Orban z Węgier, więc tym mocniej osadzi się w Polin, „dobra zmiana” taka ich w te i nazad). A, jest jeszcze bank JP Morgana (pewnie do obsługi uroszczeń przemysłu holokaustycznego), w który premier Morawiecki zainwestował o ile dobrze pamiętam 20 mln PLN.

Militarnie zagrozić nam może co najwyżej stacjonujące u nas wojsko amerykańskie – do odparcia „ruskiej agresji” niezdatne, ale do zdyscyplinowania tubylców i owszem. Docelowo do dyscyplinowania buntujących się prowincji europejskich służyć ma armia europejska (naczelnik Kaczyński jest za jej powołaniem, a nawet chciałby, by była równie silna jak rosyjska), ale póki co jeszcze jej nie ma, za to wciąż są resztki wojska polskiego, więc od tej strony też jeszcze jesteśmy bezpieczni.

I jest tylko jedno, ale realne zagrożenie, wiszące nad nami jak miecz Damoklesa: zadłużenie czy jak to się bardzo trafnie określa „(zaciskająca się na szyi) pętla zadłużenia”.

Jeśli zaczniemy się gwałtownie wypisywać z volkslisty, to banki niemieckie i amerykańscy eskimosi dadzą nam do powąchania nasze weksle i nagle zabraknie w budżecie nie tylko na 500+, ale i na wypłaty dla nauczycieli.

[Pier*olić zydowskie weksle! – admin]

Jak przygotowuje się na taką okoliczność Orban (choćby i przyjaciel Wielkiego „Syjamu”)? Spłacił i pogonił MFW, spłaca zadłużenie, a rodakom obiecuje w zamian Koronę Świętego Stefana („nudge, nudge, wink, wink”. Państwo wiecie, a ja rozumiem o co chodzi). A co robi w tym czasie rząd dobrej zmiany? Powiększa zadłużenie „z siłą wodospadu”, ogłasza Eskimosów współgospodarzami i obiecuje przywrócić … Krym Ukrainie. Pętla na szyi coraz ciaśniejsza.

Odpowiadając na pytanie tytułowe, to poza volkslistą dopiero ZACZYNA się prawdziwe życie, w sensie życie wolnego Polaka, ale nie zdobędziemy go metodą na Soplicę:

„Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i? – jakoś to będzie…” – jakoś nie będzie. Okienko geopolityczne kiedyś się otworzy, ale wówczas musimy być naprawdę „zwarci i gotowi”: z własnym przemysłem, z własnym wojskiem, z silną i zabezpieczoną materialnie rodziną, z wykształconym i świadomym narodem.

[Niestety, w miarę upływu czasu stajemy się coraz mniej zwarci i gotowi, coraz słabsi militarnie i gospodarczo, coraz gorzej wykształceni… – admin]

https://macgregor.neon24.pl/

Komentarze 24 do “Czy poza volkslistą jest życie?”

 1. Wieloimienny said

  „z własnym przemysłem, z własnym wojskiem, z silną i zabezpieczoną materialnie rodziną”

  Wieloimienny ostatnio się wnerwił jak na fejszbuku znalazł konta prawicowców i katolików dla których (cytuję) „500+ biorą tylko dziwki na siłę produkujące bachory, alkoholiczki, grażynki i janusze, czyli patologia.”

  Na promowaniu dzikiego kapitalizmu i zabieraniu wszystkiego prawica nigdy w Polsce władzy nie zdobędzie.

 2. 1.Reset polityczny bez ofiar plus Polska dla Polaków ta jak …Izrael (oficjalnie)dla żydów.2.Matematyka, algebra nie tylko w szkołach ale w domu.3.Nauczanie programowania dla dzieci.4.Programy informacyjne o spekulacjach na aukcjach nieruchomościami.5.Armia powyżej 1 miliona.Z bronią w domu.6.Karate od przedszkola(vide Chiny)do matury plus szermierka.7.Polska ogłasza się w referendum jako państwo neutralne.Nawet gdy USA zamknie mastercard,visa,zablokuje konta w bankach.Polskie rolnictwo jest w stanie wyżywić wraz z Polonią i to bez problemów Polaków w Polsce.Nawet przy makabrycznych embargach…zachodu.

  Jakie są państwa propozycje?
  Przepraszam ,że nie wspominam kościoła w Polsce tak jak Pan Braun.Na zmianach skorzysta kościół tak jak inne wiary ale sorry najpierw i tylko Polska.
  Polska neutralna, ojczyzna dla Polaków bez dyktatury i egzaminów polskiej administracji przez Mosad i Izrael.
  Boso ale w ostrogach?

 3. Rokitnik said

  Byc moze autor felietonu ma racje co do ” okienka wolnosci w niespodziewanym czasie „? Wszystko inne to mrzonki albowiem NIE posiadamy juz wlasnego Panstwa.
  Reformy? Panie Kolego Lipski zna Pan powiedzenie o armatach Napoleona ?
  Ano wlasnie…jakkolwiek bedzie, przynajmniej ta niewielka czesc spoleczenstwa musi byc SWIADOMA wagi zmian…a ZMIANA nastapi w wyniku zdechniecia syjo-amerykanizmu.
  Obecnie w wyniku SZWINDLI przy urnach wyborczych, NIE mozliwym jest wygrac Wlasnej Reprezentacji. Nie jestesmy rowniez w stanie, gdyby ow CUD sie stal, oglosic NEUTRALNOSC w sytucji braku zmian wokol nas? Mozemy sie wypiac na papierkowe obciazenia zydowskie / weksle /, tylko wowczas gdy NAROD zjednoczy sie przeciwko grandziarzom !!!?
  Po pierwsze musi rozleciec sie JewrUnia / juz trzeszczy /!? Po wtore NATO sie takze posypie, a juz zwlaszcza przy probie ataku na Rosje? Chiny, Indie, Rosja, Korea ( zjednoczona) Pakistan i inni zmusza wreszcie USA do zajecia sie soba? Obecny kurs na zamordyzm swiatowy, – sila argumentow rzeczywiscie zdechnie… Jesli nie nastapia naturalne kataklizmy ( albo wywolane celowo) Ameryka zmieni sie, poniewaz takze n i e ma innej opcji !!!?
  Mamy zasoby ludzkie wladne to uczynic ( pomimo paskudnego krakania p.Maruchy !!).
  Mamy tez cala tablice Mendelejewa pod soba ! Mamy pomyslowosc, pracowitosc, WIARE by te przedsiewziecia wprowadzic w zycie. Dlatego nawoluje by nie grzeznac w rozpaczy i toczyc sline nienawisci, – tylko myslec perspektywiczne – rozgladajac sie za LUDZMI i ideami, ktore wprowadzimy wkrotce?!

  Odzydzeni, powinnismy nie dalej jak za dwa lata, stac sie wiodoacym Krajem / tak nam dopomoz BOG / !!!

 4. Do 13.Dziękuję serdecznie za informacje.Dodam.

  Przestańmy się bać białej mafii. w tym hebrajskiej, która sama ma problemy z własną, zaplanowamną , samobójczą, depopulacją.

  Oni się boją Polaków,Rosjan.Czeczenów,Arabów i ta na serio:
  wychowują swoje dzieci ,w strachu.Cukier i pejcz
  Bunkry-schrony muszą być znane, od przedszkola.
  W Polsce ale i w Niemczech,nawet w AfD, mają „swoich” zaufanych.Mają w 4 literach nasze poglądy.
  Nasze grzeczne życzenia są dla nich życzeniami ofiar.
  Zakończyć w Polsce,syndrom sztoholmski.
  „Syndrom sztokholmski – stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów lub w ucieczce przed policją.

 5. lopek said

  „[Niestety, w miarę upływu czasu stajemy się coraz mniej zwarci i gotowi, coraz słabsi militarnie i gospodarczo, coraz gorzej wykształceni… – admin]”
  Otóż to – a tak naprawdę to już nas nie ma – chociaż jeszcze w przestrzeni istniejemy.
  Problem jest w tym, że obecni, młodzi rodzice już nie ustawią do pionu własnych dzieci – bo sami są mocno od tego pionu odchyleni.

 6. stan2019 said

  [Z tych 60 milionów – zaryzykujmy – 40 milionów ma Polskę w dupie, 15 milionów traktuje ją jako żerowisko, reszta to skończeni durnie – admin].

  A gdzie w tej statystyce ja i pan, panie Gajowy?

  ————
  W marginesie błędu statystycznego.
  Admin

 7. Olo said

  Dzisiaj w jednym z dużych polskich miast widziałem grupę młodzieży stojącą na chodniku. Około dwunastu osób. Umówili się, żeby gdzieś pójść razem i najwidoczniej czekaja na pozostałych. Obserwuję ich z zaparkowanego w pobliżu samochodu. Stoją i w ogóle nie rozmawiają ze sobą jak to kiedyś bywało. Każdy trzyma w dłoni swojego smartfona. Każdy wlepiony gałami w wyświetlacz, co chwila przewija paluchami obraz. Dołączają kolejne osoby. Po ogólnym powiedzeniu sobie cześć, wyjmują swoje telefony i robią to samo co pozostali. Po pięciu minutach pojawia się kolejna i chyba ostatnia osoba. W końcu ruszają z miejsca i gdzieś idą. Telefony cały czas w dłoniach. Niektórzy nawet nie oderwali od nich wzroku. Idą jakby po omacku. Wszyscy w wieku 16-18 lat. Wyglądali jak żywe trupy. Zombiaki. Tak umiera Polska.

 8. Marek said

  Przestańmy się bać białej mafii. w tym hebrajskiej, która sama ma problemy z własną, zaplanowamną , samobójczą, depopulacją.
  ===
  Lipski!
  Pomału już mnie zaczyna wkurzać pańskie mantrowanie o depopulacji białych żydów, czy jak ich tam pan określa.
  Odbiło panu, czy jaki ch?
  Ile razy jeszcze przeczytam o biednych żydach depopulowanych?

 9. NICK said

  Dobrze, że Pan jest, Marku.

 10. Rokitnik said

  Cala mlodosc spedzilem w tzw PRL u. Od zawsze slyszalem gadania, ze ten system sie nie utrzyma bo trwa wbrew logice ( durnie przy wladzy), prawom ekonomii ( jak nie przymierzajac dzisiejsza hu*nia) i Bogu??
  A pomimo owych czarno sekciarskich utyskiwan, – Polska Rzeczypospolita Ludowa – rozpadla sie z powodu czynnikow zewnetrznych /a wcale nie wewnetrznych? Czyli z tego taki wniosek, ze to co sie z nami obecnie dzieje moze sie zmienic, jak powieja i n n e wiatry Historii. Powtorze tez moja obserwacje, ze ludzie ( w Polsce ) wcale nie sa glupi….ale sa LENIWI ?!

  Nauczeni wielo wiekowa danina krwi, stalismy sie zachowawczy,,,a wybicie ELIT Narodowych, spowodowalo rodzaj LETARGU ?
  Czy sie bedziemy ” wychylac ” czy NIE – stanie sie to, co sie MA STAC !
  Ale…. swiadoma czesc spoleczenstwa ( Gajowka i POLACY ) powinna byc na to przygotowana…

 11. RomanK said

  ad 8 ..bez nerw….co sie rzuca..Pan Lipski nie o tobie pisze ..pisze o bialych zydach- nie o ciemnych////

 12. RomanK said

  Panei Rokitnik…ten systembyl bardzo lgiczny….To ludziom wydawalo sie ze nei jest …bo zakladali falszywie , ze ten system ma dazyc do poprawy bytu mieszkancopm PRL w dfomysle Polkom:-)))))
  Jesli pan usunal to falszywe haslo….wzystko stawalo sie przerazliwie logiczne…..co zostalo udowodnione….
  Powiem cos panu…ale i tak nikt nei zapamieta…czy zrozumie…..
  Widzi pan liczenie na wybory, :-)))) w sytuacji kiedy liczce sie partie polityczne utrzymuja sie z panswowych grantow…ludzenie mozliwoscia wyboru…. swiadczy o stopniu skretynienia w stadium absolutnym:-))))))

 13. ŻYDOSKI gniot nr. 447 z 2018r poparł perfidny OSZUST D.Trump, aby RABOWAĆ Polaków ! said

  Polonio Ameryka i Polacy zamieszkali w USA, absolutnie NIE pomagajcie w kampanii wyborczej ŻYDOSKIEGO popychadło-pajaca D.Trumpa, gdyż to on jego ŻYDO-masońska skorumpowana ekipa SKRZYKNELI się aby bezkarnie RABOWAĆ Polaków pod pretekstem żydoskiego gniota nr 447 z 2018r.

  Polonio Amerykańska NIE dajcie się podpuścić tym złodziejskim chciwcom żydowskim Trumpa, NIE głosujcie w wyborach prezydenckich 2020r. na tego OSZUSTA popychadła ŻYDO-MAFII D.Trumpa, który z uśmiechem na ustach OSZUKIWAŁ wielokrotnie Polonie Amerykańską i WSZYSTKICH Polaków w Polsce, a teraz RAZEM żydami chciwcami organizuje RABUNEK finasowy Polaków, podpuszcza Polaków aby się „bili” NIE wiadomo o co Rosją !

  To żydowska mafia ośmiornica grasująca w USA pod nazwami NJDC(National Jewish Democratic Council) + RJC(Republican Jewish Coalition) + AJC(American Jewish Committee) + AIPAC( American Israel Public Affairs Committee) usmażyli skrajnie ANTY-polską NIE legalną z amerykanskim prawem ten NIE zgodny z prawem amerykanskim gniot-ustawę:

  gniot nr. 447 z 2018r,

  którą podpisał ten pod-ŻYDOWSKI klaun D. Trump w funkcji prezydenta, kręcący się TYLKO wokół interesu złodzieji ŻYDÓW na całym Świecie, który dołuje Polonie Amerykańską !!!

  Skorumpowana zgraja gangsterów, oszustów, złodzieji i bandytów WASZYNGTONSKICH tzw. „polityków” w USA czyli cały „deep state” jest zdecydowanie ZAKŁADNIKIEM żydo-mafijnej rasistowskiej „polityki” TYLKO w interesie CHCIWYCH zakłamanych żydów !!!

  USA tzn. Ameryka to zwykły PIES łańcuchowy na żydowskiej i izraelskiej smyczy.

  To faktycznie żydowski mafijny AIPAC (American Israel Public Affairs Committee założony w 1963r.) zorganizował taki żydowski AGRESYWNY LOBBING w USA i faktycznie przejął CAŁKOWITĄ centralna władze w Waszyngtonie oraz całym USA, bezkarnie zbankrutował finansowo i moralnie USA.

  Każdy w „polityce amerykańskiej” kto dba o interesy USA, a nie o ŻYDOWSKIE interesy to jest WYELIMNOWANY, wyrzucony na bruk z polityki amerykańskiej przez grasującą anty-amerykańską żydowską mafię AIPAC(American Israel Public Affairs Committee) w USA !!!!

  Loże żydo-masońskie i tzw. „ewangelicy” w USA po zabiciu przez nich prezydenta katolika Johna Kennedygo zorganizowali taki KRYMINALNY system żydowskiej kontroli, że NIKT bez zatwierdzenia przez żydowską złodziejską mafie AIPAC nie zostanie gubernatorem Stanu, ani prezydentem USA, jeśli nie jest zatwierdzony przez MAFIE żydowską AIPAC i nie jest volksdojczem żydowskiej międzynarodowej mafii.

  To przestępczy gang AIPAC wspólnie z zalegalizowanymi mafiami tzw. „National Jewish Democratic Council” – NJDC (w wnętrzu „partii demokratycznej, założony w 1990r.) i żydowska mafia tzw. „Republican Jewish Coalition – RJC (we wnętrzu „partii republikańskiej” założony w 1985r.) trzymają w ŻELAZNYM uścisku zmasowanego bezkarnego brutalnego LOBBINGU żydowskiego całą Amerykę z Kanadą włącznie, tak aby cała Ameryka, a nawet Świat płacił HARACZE gangom żydowskiej międzynarodowej mafii.

  USA zarządzane przez mafie żydowską od 1963r to otwarty WRÓG Państwa Polskiego i Polaków !

  „US Government Hostage to Israel” :

 14. Moher49 said

  Na maj min Błaszczak zapowiedział defiladę wojskową z okazji 20 – lecia wstąpienia do NATO.

  Wstyd i hańba. Polska – kraj o 2000-letniej historii powinien mieć swoją milionową armię, broń jądrową i rakiety zdolne dosięgnąć każdego wroga. Nie skomleć o pomoc, której i tak nigdy nie dostaniemy.

 15. Wieloimienny said

  Moher 49 @

  Słyszałem ostatnio opinie jednego faceta, który powiedział, że gdyby nie NATO i obecność wojsk USA w Polsce to już dawno byłby tu Rusek albo Niemiec.

  Żeby się ludzie nie zdziwili, że Niemiec i tak przyjdzie, pomimo obecności jankesów, bo np. dopatrzy się niepraworządności w Polsce i zaprowadzi swój porządek przy użyciu obecnie planowanej europejskiej armii. Rusek z kolei ma Polskę głęboko w dupie, ale jak z jej terytorium nastąpi jankeski atak, to będzie się bronił.

  Tylko wytłumaczyć to Polakom…

 16. https://www.cda.pl/video/31629471b?wersja=1080p

 17. Isreal said

  cóś po makijażu wygląda jak wyżej, to bez dopiero katastrofa …

 18. lewarek.pl said

  Jakie okienko geopolityczne ma się znów otworzyć? Otworzyło się, gdy Polacy modlili się o „wojnę powszechną ludów”. Dostaliśmy tę wolność i nie potrafiliśmy jej obronić. Potem Polacy modlili się o upadek systemu sowieckiego. I znów okienko się otworzyło. Dostaliśmy tę wolność i… oddaliśmy ją komunistom z Unii, Żydom i Amerykanom. O co się Polacy modlą teraz? O nic, w ogóle się nie modlą, bo dobrze jest jak jest. Przecież mamy wolność, możemy jeździć bez paszportów po całej Europie. I internet też mamy. I dużo amerykańskich filmów w kinach.
  Polska zmierza ku likwidacji. Podzielą się nią Niemcy i Ukraińcy, może też jakąś działkę weźmie Rosja, może urwą coś Litwini i Czesi. Zostawią nam kawałek w środku, żebyśmy mieli gdzie snuć wspominki historyczne, wywieszać flagi, śpiewać Mazurka („jeszcze nie zginęła”) i urządzać sobie wzajemne piekiełko. Może nawet defilady wolno będzie organizować, bo wojsko, owszem, będzie – w sile jednego pułku, z czego jeden batalion reprezentacyjny.
  Jakie okienko geopolityczne się wtedy otworzy dla takiego impotentnego tworu? I co się stanie, gdy się nawet otworzy? Miałem kiedyś w domu papugi. Latały swobodnie po pokoju. Razu pewnego zostawiliśmy uchylone okno i jedna z nich wydostała się na balkon. Jak ona biedna się miotała i z jaką ulgą wróciła do pokoju. Tak będzie i z Polakami, to już są oswojone ptaki, oswojone do niewoli. Nikt już nie wychowuje młodych pokoleń dla wolnej Polski.
  Mieć niepodległe państwo – marzenie pokoleń – i bez jednego wystrzału, bez oporu, przy urnie wyborczej oddać je obcym?! I tak trwać już dwa dziesięciolecia, rezygnując rok po roku z kolejnego kawałka suwerenności?
  Jakie okienko geopolityczne może być szansą dla narodu, który nie chce mieć własnego państwa?
  Zawracanie dupy.

 19. renam said

  #13: ŻYDOSKI gniot nr. 447 z 2018r…….Prez. Trump ma na głowie: Make America Great Again czy America First i to mu się udaje dość dobrze i raczej to na głowie a nie sprawy z escaperoom.pl (tj. obszar między Bugiem a Odrą).
  Poza tym ma tu swoich ludzi>>czy to ‚dobrą zmianę” czy ‚totalną opozycję’ – czyli „stronnictwo amerykańsko-żydowskie” wg nomenklatury Michalkiewicza to po kiego se będzie zawracał głowę tym bardziej, że ma u siebie wystarczającą wpływową nację, tzw. Firsters, która mu robi koło pióra ile wlezie. Jego ani Amerykanów to nie kosztuje a że płatnikiem będzie Polska i Polacy go najmniej obchodzi. Sugeruję, przyzwyczajenie się do tego stanu rzeczy do czego nawołuje Michalkiewicz.

 20. Rokitnik said

  Panie Lewarek. Kazdy ma swoje przemyslenia, co oczywiste. Ja wole myslec pozytywnie – a pan wstecznie.

  Jak nie ma ELIT to w s z y s c y nas rozgrywaja jak male dzieci !? Moim skromnym zdaniem ZLO panujace na Swiecie tez sie nagle skonczy…..chociaz nie bezbolesnie? Byc moze jeszcze inaczej potocza sie LOSY wszystkich…kto to poza Bogiem wie?
  Obecnie Rodacy w swojej masie przypominaja chlopow panszczyznanych?. Mentalnie sa NIMI, zamiast byc ZASOBNYMI WLOSCIANAMI na swoim?!! To takze Stan UMYSLOWY maluczkich tchorzy, wolejacych ochlapy z zydowskiego stolu ( Mickiewicz sie klania, z bajka o Brysiu

  at.19 Gdybym na swojej drodze nie spotkal Gajowki….to byc moze przyjolbym panski poglad, ze nalezy sie do obecnego stanu przyzwyczaic? Ale poniewaz jest inaczej – w tym miejscu mowimy – NIE DOCZEKANIE WASZE !!! Obserwujac wydarzenia Globalne, widzimy pewne symptomy ZMIAN…I TO wrecz narzuca myslenie perspektywiczne..
  W przeciwienstwie do naszych poprzednikow wolimy nasze bolesne stany OPISAC, a nieoczekiwana WOLNOSC przemyslec ?

  Panowie macie wolny wybor. Albo dzialamy dla NAS – albo wtapiamy sie w czelusci dekadentyzmu Swiatowego????

 21. Marucha said

  Re 19:
  No własnie, niech Trump się ODPIERDOLI KURWA JEGO MAĆ od Polski, od tego „escape room”.

  Niech się skurwysyn zajmie swoją Ameryką, a nie grabieniem Polski na rzecz żydostwa czy walką z polskim antysemityzmem. Niech nas nie uszczęśliwia swymi bandami degeneratów w mundurach US Army ani swoim uzbrojeniem z demobilu.

 22. Marek said

  ad 8 ..bez nerw….co sie rzuca..Pan Lipski nie o tobie pisze ..pisze o bialych zydach- nie o ciemnych////
  ===
  Awansowałem z ubeka na czarnego żyda.
  RomanK, w twoich ustach, wyborcy żydowskiej szmaty, to istny komplement. Dzięki.

 23. lewarek.pl said

  20.
  byc moze przyjolbym panski poglad, ze nalezy sie do obecnego stanu przyzwyczaic?

  Panie Rokitnik, to nie jest mój pogląd!!!

 24. renam said

  ad 21: Sz.Panie Marucha, chciałbym przypomnieć, że to wszystkie ‚elity’ post1989 przebierały nogami – a ‚dobra zmiana’ na czele z Prezesem JarKaczem, Dudą (sam dzisiaj słyszalem jak to docenia obecność Muricans/Gringos/Jankesów/Morons (niepotrzebne skreślić) w Polsce.
  Sam pan Michalkiewicz dawniej proponował – teraz już tak nie mówi bo rozjazdach od Kanady poprzez Nową Zelandię do Australii (ciekaw w jakim biurze turystycznym taką świetną ofertę „last minut”+”all inclusive” załapał) – że „Polska jako wysunięta flanka bronimy wolny świat przed Putlerem ale roczna kroplówka 2 mld USD.

  —————–
  1. Red. Michalkiewicz jest zapraszany przez Polonię i nie musi wyszukiwać ofert „last minute” w biurach podróży. Pisałem o tym wielokrotnie.
  2. Jest on do Rosji nastawiony zupełnie normalnie i nigdy nie zniżył się do nazywania prezydenta Putina „Putlerem”.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.