Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Siekiera_Motyka o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bryś o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Witold o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Chyba jakieś inne Pi… o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Albright promuje swoją książkę w Warszawie. Według niej Polsce zagraża faszyzm. „Hitler też doszedł do władzy legalnie”.

Posted by Marucha w dniu 2019-03-10 (Niedziela)

Madeleine Albright gościła w Warszawie w związku z promocją swojej najnowszej książki pod tytułem „Faszyzm, ostrzeżenie”.

Czyż tą obrzydliwą wiedźmą nie można by dzieci straszyć? Cały charakter wylazł jej na pysk.

Spotkanie z byłą sekretarz stanu zorganizowano w Hotelu Bristol w Warszawie. Rozpoczęło się ono przemówieniem Lecha Wałęsy, które poświęcone było kwestii państwa prawa.

– Im bardziej państwo będzie się trzymało praw, zasad, tym mądrzej będzie się rozwijało. Dziś mamy sytuację podobną do tego, gdybyśmy znieśli znaki drogowe. To dotyczy trójpodziału władzy, sądownictwa. Tamta epoka trzymała nas strachem, Panem Bogiem, a my to odrzuciliśmy. Musimy znaleźć coś, co będzie nas trzymało. Prawdopodobnie będzie to prawo i zasady. Wtedy będziemy się dobrze rozwijać. Ale trzeba się przekonać. Te dziwne rzeczy, które dzisiaj się dzieją, przekonają nas, że tylko prawa utrzymają nas w ryzach i w rozwoju – powiedział. [wybełkotał – admin]

Następnie swoje wystąpienie rozpoczęła sama Albright, która mówiąc o państwach, które w przeszłości stopniowo kierowały się w stronę totalitaryzmu wspomniała, że ich przywódcy doszli do władzy w sposób legalny. Wśród państw, które budzą zaniepokojenie byłej sekretarz stanu wymieniono też Węgry, które są w ostatnim czasie celem ataków lewicy.

– Zdobywając informacje do mojej książki, znalazłam interesujący fakt. Zarówno Mussolini, jak i Hitler, doszli do władzy w sposób zgodny z prawem [patrzcie Państwo, jaka bystra i dociekliwa! – admin]. Król Emanuel umożliwił Mussoliniemu przejęcie władzy, a Hitlerowi umożliwił to van Hindenburg. Dziś w młodych, demokratycznych państwach, które powodują u mnie niepokój, władze były wybrane w wyborach. Jedynie komuniści, których uważam za faszystów, mieli rewolucje. Ale Turcja, Węgry, Filipiny i podobne kraje – tam władza została wybrana. Dlatego pomyślałam, że to ważne, byśmy zrozumieli, co oznacza słowo faszyzm. I mam nadzieję, że młode pokolenie przeczyta książkę, której najlepszym cytatem jest zdanie Mussoliniego, który powiedział: Jeśli skubiesz kurczaka piórko po piórku, to nikt tego nie zauważy – dodała.

Źródło: polskatimes.pl
https://nczas.com

Komentarzy 61 do “Albright promuje swoją książkę w Warszawie. Według niej Polsce zagraża faszyzm. „Hitler też doszedł do władzy legalnie”.”

 1. Zerohero said

  Dla tej żydówki zamordować 500 tys dzieci to jak splunąć.

  oczywiście ży****wo mając łapy ubabrane po łokcie we krwi, pierwsze jest do pouczania. Skąd u nich ta maniera? Co jeden to autorytet moralny.

 2. Zerohero said

  Widziałem kiedyś filmik na którym tej żydówie wymsknęło się „brudny Serb” a było to w czasach gdy miała za kochasia jakiegoś Albańczyka. Nie wiem jak on się zabierał do roboty, bo ta prukwa wyglądała na 100 lat już 30 lat temu.

 3. Czytelnik said

  Tak witano ją w Czechach:

  A tak żegnano w Serbii:

 4. piwowar said

  No dobrze, Piwowar proponuje teraz określić, co w związku z powyższym oznacza słowo faszyzm. Bo na dzień dzisiejszy to dość mocno zalata nowomową. Mozna pójść jeden krok dalej i spróbować zdefiniować nazizm. A następnie zrobić jeszcze jeden krok, tym razem w przyszłośc i wyjaśnićco t, o jest nacjonalizm.

  Czyja władza, tego religia, Piwowar chciał powiedzieć terminologia.

  A potem można sobie śmiać się gromko a szyderczo i polemizować z demagogami. Oczywiście, padnie natychmiast magiczne słowo antysemitys. Ale to już definiowano wielokrotnie, a najtrafniej i najlapidarniej skomentował to Łysiak.

  P.S. Proszę nie brać pierwszego akapitu zbyt dosłownie i nie łamać sobie głowy definicjami. Piwowar wysilił się na dość prymitywne szyderstwo.

 5. Przecinak said

  Miasta bez znaków dużo bezpieczniejsze: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-miasto-bez-swiatel-i-znakow,nId,1380675

 6. karlik said

  „(…)Hitler, doszli (doszedł dop.karlik) do władzy w sposób zgodny z prawem(…)” Jeżeli uznajemy, że zamknięcie opozycji w więzieniu na czas wyborów jest zgodne z prawem, to tylko czekać jak inni to wprowadzą..

  „Sposób wykorzystania incydentu pożaru budynku Reichstagu był decydującym krokiem na drodze do pełnego przejęcia władzy w Republice Weimarskiej przez NSDAP i przekształcenia republiki parlamentarnej w monopartyjne policyjne państwo totalitarne. Pod wpływem dramatyzmu wydarzeń Prezydent Rzeszy Paul von Hindenburg został nakłoniony przez Adolfa Hitlera i Franza von Papena do podpisania już 28 lutego w trybie art. 48[a] konstytucji Republiki Weimarskiej (regulującego tzw. stany nadzwyczajne), tzw. Reichstagsbrandverordnung – dekretu „O ochronie narodu i państwa” (niem. Verordnung zum Schutz von Volk und Staat)[3], który na tydzień przed przedterminowymi wyborami do Reichstagu zawieszał „czasowo” podstawowe prawa obywatelskie zawarte w konstytucji[b] Republiki Weimarskiej z 1919 (niem. Die Verfassung des Deutschen Reiches lub też Weimarer Reichsverfassung), sankcjonując prawnie prześladowanie opozycji politycznej NSDAP przez policję pruską (podporządkowaną Hermannowi Göringowi jako komisarycznemu ministrowi spraw wewnętrznych Prus) i SA, której oddziałom Göring nadał uprzednio jako tzw. policji pomocniczej (niem. Hilfspolizei) pełne uprawnienia policyjne co do stosowania środków przymusu[4]. Dekret zawieszał m.in. tajemnicę korespondencji, wolność zgromadzeń, nietykalność osobistą obywateli i ich mieszkań, dopuszczał tzw. „areszt prewencyjny”, czyli internowanie bez nakazu sądowego przez policję (i policję pomocniczą) i wolność publikacji. Co najważniejsze – zawieszał również możliwość sądowej kontroli decyzji administracyjnych podjętych w jego trybie (brak możliwości odwołania się do sądu).” za Wikipedią .https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCar_Reichstagu

  Zresztą historia zna wybory w Polsce gdzie postąpiono podobnie i wtedy nazywano to ” wyborami brzeskimi”..

  .”Na dwa miesiące przed wyborami rząd, pod zarzutem wywoływania zamieszek, aresztował 12 przywódców opozycyjnego Centrolewu (PPS, Stronnictwo Chłopskie, PSL „Piast”, PSL „Wyzwolenie”, Narodowa Partia Robotnicza), 3 posłów centroprawicy z Chrześcijańskiej Demokracji (Wojciech Korfanty) i Narodowej Demokracji (Aleksander Dębski, Jan Kwiatkowski) oraz 5 ukraińskich posłów UNDO i osadził ich w twierdzy w Brześciu. Aresztowań dokonano bez nakazu sądowego, a jedynie na polecenie ministra spraw wewnętrznych gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego. za Wikipedią .https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Polsce_w_1930_roku

 7. galaszek said

  ….una pszyjebala…..zn sze – pszyjachala do hotela Bristol???…..a jo bych dal se glowa na pieniek sze una pszyleciala na sabat na Lysa Gora na mietle

 8. Marucha said

  Re 6:
  Panie Galaszek… ją WYRZUCONO z sabatu na Łysej Górze, bo inne czarownice się nią brzydziły.

 9. Izaurus said

  Faszyzm = Obżydzenie (sic)

 10. lopek said

  Spokojnie – ta una – zjawiła się tutaj i po to aby uwiarygodnić w oczach tubylców – PiS.

 11. Easy Rider said

  Ad 4 – Piwowar.
  Przez analogię do pewnej definicji „antysemitów”, można by zdefiniować „faszystów” jako tych, których lewactwo nie lubi.

 12. Kapsel said

  Idealne zdjecie do cukierniczki !

 13. Marucha said

  Re 12:
  Chyba na deskę klozetową?

 14. galaszek said

  Oooooojjjj!!!!!!……..nie doj Bog -Panie Gajowy Szanowny- coby una trafilo na obrzydliwych czortow!?….. dzie uno wtedy sze podzieje ?….. musi zostanie nieszmiertelno jutrzenko szydowski urody – jako Lenin- dzies w Judenland

 15. PISKORZ said

  re 10 A czy napisała w tym swoim gównie jak opierdalała R. Cooka /byłego szefa bryt. MSZ/…Za co ? Za niewinność..Za to, że śmiał krytykować interw.NATO na Bałkanach..!! Robin Cook w roku 2005…pośliznął się ..na mydle w górach w Szkocji..

 16. Kapsel said

  Re 13

  Nówiłem o sobie,jestem cukrzykiem.

 17. irtur said

  Z twarzoczaszki w sam raz dla Sorosa, a i pasuje na okładkę zespołu Iron Maiden

 18. Maverick said

  Ta żydowska jędza której ojciec kooperał z hitlerowcami, a także sama wymordowała pół miliona dzieci irackich, śmie pouczać co to jest faszyzm, naród który najwięcej od faszystów ucierpiał.

  Fakt że promuje ją żydowska gazeta okupacyjna sam mówi za siebie. To ona jest faszystką…

 19. Enya said

  Wygląda strasznie.

  Na starość charakter wyłazi na gębę.
  Admin

 20. Maverick said

  Dla tych co znają angielski polecam ten filmik, aby uświadomić co szukują nam żydowskie elity czyli lucyferianie, któeym tak lubią nadskakiwać polskie kundle kabały.

 21. PISKORZ said

  re 10 To ta krowa krytykowała ostro R. Cooka /byłego szefa MSZ/, za to, że krytykował ingerencję NATO na Bałkanach..R. Cook parę lat później 2005..pośliznął się ..na mydle w górach Szkocji..

 22. Parapsychopatolog said

  Re 7 i 8 Galaszek, Admin
  Proszę nie obrażać naszych słowiańskich wiedźm 🙂 Wiedźma = „wiedze ma”

  ——
  Ja mówiłem o czarownicach. 🙂
  Admin

 23. Kapsel said

  Rodak 17 marca 2010, 15:02

  Żydostwo jest wszędzie, …są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, …jako \”euro-deputowani\”, są w organizacjach \’pozarządowych\’ i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach – po lewej i po prawej stronie, …
  anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, …specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, …politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i \”artyści\” …indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają, zażydzają, kreują \’polską kulturę\’, prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, …kreują \’polską\’ rzeczywistość, …kreują światopogląd …zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny… głupca XXI wieku

  W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując – poprzez ludobójstwo – intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju – własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań – poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako \”antysemityzm\”, \”faszyzm\”, \”nazizm\”, \”rasizm\” i \”fobie\”;sami, uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją \”polskością\” i \”szlachectwem\” – uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. \”judeochrześcijaństwa\”,\”, \”liberalizmu\” i \”tolerancji\”, …i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.

  \”Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!
  Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną.\” Franciszek Liszt, kompozytor

  https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/189466/posluszny-sprawca-zaglady.html

 24. Olo said

  Jak żydowscy bandyci mówią o faszyźmie, to oznacza że znów mają ochotę kogoś zabić, napaść lub okraść, więc potrzebują stosownego wytrychu słownego.

 25. Hitler doszedł do władzy legalnie”z pomocą USA,(banki,Ford, legalnych organizacji neo nazi w USA),Wielkiej Brytanii (ropa),Szwecji (stal) itd.Dla zysków.Bez ropy i narkotyków dla wojska Niemcy hiltlerowsie nie miały szans.To co opisuje Pani Madeleine Albright jest kłamstwem,oszustwem , próbą manipulacji medialnej i zatuszowaniuem inwestycji zachodu w Niemcy hitlerowskie.W roku 2019 mamy podobną sytuację.

 26. Longinus said

  POLACY musimy dzialac dzialac Ba nawet Radykalnie a CO?W drodze wyborow kolejnych ich USUNIEMY ?
  Smiechu warte Teatrzyk dla nich smiech I drwina.Oni wiedza ze w ten sposob ;;POLSKI MOTLOCH nas nie usunie.Ale sie przelicza I jestem pewny na 1.000 % ze sie te ;;;bydlo przeliczy.
  Dla czego chodzimy tysiacami na stadiony pilkarskie I ogladamy platwusow ktorzy nie potrafia strzelic bramki z 10-metrow.IDZIMY SETKAMI TYSIECY pod Knesejm I powiedzmy im wszystkim WYNOCHA I WYCHODZIC z budynku Natychmiast.Nie
  I wtedy bez pardonu imilosci w czereb.Ale to sie nigdy nie stanie Bo Narod woli niesc krzyz zrec chemiczna przetworzona zywnosc I zyc na kolanach Gdyz stalismy sie Niewolnikami ;szmat szubrawcow zdrajcow wazeliniarzy I bandytow.
  POLACY /POLKI DOSC DOSC DOSC tego dosc KONIEC TYCH KAJDANOW
  KONIEC

 27. Grace Kotowska said

  Nie wiem czyj to komentarz pod zdjeciem ale bardzo trafny. Co za straszydlo.

  ———-
  Gajowego.
  Admin

 28. Re: 3 Czytelnik…
  Mnie interesuje to, kiedy bedziemy tak „zegnac” zydowskich kurwisz..onow z „kneSejmu” i calej administracji okupujacej nasza Ojczyzne….???…
  Oto jest pytanie..zanim zamienia ja w calkowita zgnilizne i plesn…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 29. guła said

  Panie Kapsel przy jakim poziomie cukru zdiagnozowano u pana cukrzycę? Zwykła ciekawość.
  …………………………..
  Mało mówi się o finansowaniu III Rzeszy przez banksterów i w zamian za co.

 30. guła said

  Na deskę klozetową ?
  Daj se Pan na wstrzymanie.
  Na deskę klozetową – też mi coś.

  ————-
  A co uważa Pan, że deska klozetowa to za duży zaszczyt dla tej zbrodniarki?
  Admin

 31. Martusia said

  A ja jestem swiezo po lekturze ciekawych artykulow na UNZ-ecie. Naprawde ciekawych w tresci. Ano, Israel Shamir chwali IQ,ie bialych tchorzy, ale wrecz podziwia Ilhan Omar, za brawurowe glosne oswiadczenie na temat macenia Zydow w swiecie i Stanach. Trzy wazne rzeczy im wywalila w Kongresie, ano, ze hipnotyzuja swiat, przekupuja czlonkow Kongresu i zarzucila im , ze politycy zmuszani sa skladac przysiege na wiernosc obcemu kraju (czytaj Israel). Shamir nam dowalil, ano, jak wynika z tresci to tchorzostwo i glupote i podzwial odwage ludzi o czarnej skorze. Wspomnial jeszcze o czarnej poprzedniczce Omar Cynthii McKinney, ktora odmowila zlozenia takowej przysiegi. Na ynecie tez szok, ano, ze pierwszy raz ktos odwazyl sie glosno i wyraznie powiedziec prawde na temat tabusiow. Tymbardziej szok byl wiekszy, ze jak pisza sami Zydzi (milenijni), zamieszkali w Stanach nie mieli jej tego za zle, co zostalo uznane za solidarnosc z jej wypowiedziami i poparcie odnosnie znienawidzonego w Israelu – BDS. Zle im sie dzieje bo i Atzmon dowala, napisal dlugi artykul opublikowany na UNZ ( portal sie cieszy, jak pisza olbrzymim wzieciem), ano, ze Zydy nie wyciagli zadnej nauczki ze swojej przygnebiajacej przeszlosci i trzymaja sie jak pijany plotu tych samych bledow i prowokuja tym samym sobie podly los. Uznal, ostrzegl, ze zyja w roku 1938 a przed nimi rok 1939. Co mnie zaciekawilo, bo nigdy o tym fakcie nie slyszalam, ano, ze Brytania w roku 1930 nie pozwolila Zydom, znajdujacym sie w potrzebie na osiedlenie w Anglii. Wypomnial Anglikom imperialne rzezie i pytal dlaczego muzea holocaustu znajduja sie w kazdym wiekszym miescie w Stanach a nie ma upamietnienia ofiar innych ludobojstw. Tak w skrocie, moze jeszcze warto wspomniec, ze G.Atzmon zarzucil glupote rabinom, ktorzy jak pisze tworza ahistoryczne im wygodne brednie, i narzucaja taka narracje durniom do przyjecia. W kazdym badz razie nie oszczedzal rodakow i wytykal im popelnienie duzo bledow i glupote. Takie odnioslam wrazenie po przeczytaniu publikacji

 32. Kapsel said

  Panie Guła , do 51 roku życia lekarzy omijałem szerokim łukiem i praktycznie to ich nie widziałem na oczy a sama diagnoza w rzeczonej sprawie to przypadek. Wtedy czułem się ciągle bardzo zmęczony i ociężały , podwiozłem Żonę do pracy a ona zawlokła mnie do gabinetu zabiegowego no i wyszło 455 na czczo , tak to się zaczęło. Teraz jestem pod stałą kontrolą trzech lekarzy specjalistów , dwa razy w ciągu roku , ale nie narzekam tyle że muszę się cały czas dyscyplinować.

 33. Dictum said

  ad. „Jeśli skubiesz kurczaka piórko po piórku, to nikt tego nie zauważy – dodała.”

  Myślisz sobie, pokrako, że jeśli srasz na Dekalog, przykazanie po przykazaniu, to Bóg tego nie zauważy?

 34. Enigmatis said

  A to stara raszpla. Będąc już jedną nogą po ciemnej stronie mocy, jeszcze musi dorzucić na koniec swoje 5 groszy. Będzie nas pouczać o państwie prawa, gdzie USA już od wielu lat łamie własną konstytucję narzucając wszędobylska cenzurę. A jak by tego było mało, to kto rozjechał suwerenne państwa po 89? Włochy? Niemcy? Filipiny? A może Polska? Idź do diabła, tam gdzie po jego prawicy siedzą już Brzeziński i mqcain. A kysz czarownico.

 35. Kar said

  Czyż tą obrzydliwą wiedźmą nie można by dzieci straszyć? Cały charakter wylazł jej na pysk.
  ______________________________

  ..zycie w calej krasie, widac wyraznie w detalu, ze trzymaja sztame z samym diablem na 100%. Kiedy w miare jeszcze mlodzi to diabel zobowiazuje sie trzymac-chronic-maskowac ich prawdziwe gudla oblicze..Ale kiedy jest po umowie, to kurtyna idzie w gore, i widzimy w calej okazalosci co mamy na wystawie w sklepie..

 36. Okadwa said

  Mądrego to i przyjemnie posłuchać…
  A gdzie dwóch naucza tam przyjemności stukrotne daje.
  I tak pierwszy mędrzec wychwalał prawo i żeby wszystko w ryzach było.
  Bo prawo dobre jest… bez prawa przyszłość kaprawa dlatego droga oznakowana być musi.
  Drugi zaś mędrzec wtajemniczył słuchacza w zawiłości związku prawa z faszyzmem… zaowocowało to rozszyfrowaniem sekretu skubania kurczaka… niewidzialnego skubania piórko po piórku.
  I tym ponoć najlepszym cytatem ze swej książki zachęcił młode pokolenie do czytania.
  I słusznie… bo młodzież to nie wie nawet kiedy odbywa się na niej skubanie.
  A przecie z takiego skubania to jak nic powstaje rosół faszyzmu.
  Ino że w Polsce rosół to przeważnie danie odświętne.
  … i nikomu do łba nie przyjdzie by napluć weń.

 37. Piotr Podgórni said

  „Tamta epoka trzymała nas strachem, Panem Bogiem, a my to odrzuciliśmy”. Teraz już wiem skąd wziął stwierdzenie, że „pierwszy milion trzeba ukraść”. Kłamstwo zawsze wyjdzie na wierzch.

 38. Adrem said

  No cóż , stwór na starość przestaje już i z wyglądu przypominać człowieka.

 39. Zbyszko said

  Trochę o tym zdjęciu w artykule.
  Jak widać, nie pomaga przetaczanie dziecięcej krwi dzieci porywanych także w Polsce. Czas nieubłaganie zmierza do… SĄD-u na który idzie się samemu, bez ochraniaczy, za to z bagażem całego plugastwa które się tu na tej Ziemi zrobiło.
  Wiemy, wiemy jak tam jest (uprzedzam myśli niektórych optymistów, że piekła nie ma a diabły juz dawno się nawróciły). Wiemy chociażby z takich danych nam przekazów :
  .https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&t=1391s
  Ludobójstwo jak widać, jest w tamtych „kręgach” bardzo „wysoko” premiowane.

 40. andzia said

  Faktycznie baba powinna schować się do lisiej nory, ale jeszcze zamierza zarobić. Ciekawe kto będzie kupował jej książkę? Pewnie Gliński z naszych podatków wykupi cały nakład dla muzeum Polin.

 41. guła said

  Nie chudł Pan, panie Kapsel? – kompletny brak łaknienia. Za to niezaspokojone pragnienie – nawet do 10 l. dziennie. W ciągu roku można stracić na wadze nawet 20 kg.
  Przy wyniku prawie 600 mg/dl, z chwili na chwilę, znalazłem się w szpitalu, a wyszło to cóś, przy całkiem innych (przypadkowych) badaniach.
  …………………………..
  Panie Marucha, za przeproszeniem, jak tu własną gołą pupą siąść na takie lico. Nie przełamał bym się.

  ————
  Aaaaa…. to rozumiem, Panie Guła…
  Admin

 42. Voodoosch said

  Dusza na lico weszla.

 43. Lily said

  „Az,dopniemy swego”.jak mowi J.K.

 44. Kwal said

  Wygląda jak zszyta żona Frankensteina…

 45. Kapsel said

  Nic nie chudłem, moja waga od wielu lat praktycznie taka sama bo na 189 trzymam 95 do 98 , faktycznie dużo piłem i często szukałem czegoś słodkiego. Nie dalej jak miesiąc temu moja Żona zaczęła narzekać na duży ból serca , za namową zrobiła badania w kierunku tarczycy i okazało się że to choroba Hashimoto:. Zakres normy wynosi tutaj od 0,32 do 5,0 mU/l.w badaniach TSH , ona miała 44 , i też do tej pory nie chodziła po lekarzach a zwolnienie lekarskie brała trzy razy gdy szła rodzić trzech naszych synów.

 46. Kapsel said

  ad. 45

  Panie Guła , mój brat lekarz , też przypadkowo bo na weselu przy kieliszku , namówił mnie na lek nowej generacji przy cukrzycy , to jest Jardinance. Lek nie jest refundowany i tylko na receptę ale gdyby nie jego skutki uboczne to jest lek wprost idealny. Ja łykam Jardinance 10 jeden raz na dobę zawsze rano.Wyłapuje on nadmiar cukru i spędza go wprost do moczu gdzie jest wydalany z organizmu inaczej niż inne leki bo one blokują tylko i hamują wzrost glukozy. To ponad normę stężenie jako skutek uboczny może prowadzić i raz mnie doprowadziło, do zapalenia dróg moczowych i to jest ta wada. Należy pić dodatkowo minimum dwa litry wody ale jak się coś dzieje to można odstawić na jakiś czas.Mnie bardzo ten lek pomaga i jak najbardziej ten lek polecam.

 47. Kapsel said

  ad. 45

  I jeszcze jedno Panie Guła , ten lek Jardinance nie wyklucza przyjmowania leków podstawowych a służy jako dodatek do nich i dopiero wtedy dobrze działa , to ważne.

 48. Adrem said

  AD 46
  Kapsel, uważaj !
  Wykończysz nerki i będziesz na dializach.

 49. Plausi said

  To chodzące widmo żydowskiej zbrodni

  wobec Serbów i ludności Iraku, jest współodpowiedzialna za mordy dokonane przez USA i jej pachołków z NATO na ludności serbskiej w czasie napadu na Serbię/Jugosławię. Ta żydówka jest współodpowiedzialne za tysiące ofiar śmiertelnych w Iraku, które zmarły, w szczególności dzieci, także te skażone pociskami uranowymi USA, którym prze embargo odmówiono pomocy medycznej. Łatwo w tym rozpoznać zbrodniczy duch żydowski

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  będący zresztą podstawą tej ideologii „ludu wybranego”, wypranego z wszelkich zasad moralności.

  Nie wiemy jak czytelnik, ale dla nas załączone zdjęcie przedstawia żydowski upiór mordu.

  Proszę się zastanowić nad sytuacją:

  https://marucha.wordpress.com/2019/03/07/zdaniem-prof-zaryna-polska-powinna-poprosic-rzydow-o-zgode-na-ekshumacje-w-jedwabnem/#comment-816673

  Polacy zostali wydani na pastwę żydowskich upiorów zbrodni, czy to Was nie niepokoi ?

 50. Re: Artykul…
  No to niech sobie KAZDY wyobrazi dokad moze nas wszystkich prowadzic to „plemie zmijowe”…o takim wygladzie i o takich diabelskich duszach…
  Zawsze kazdy ma wybor: miedzy Jednym a drugim…Miedzy Dobrem a zlem, miedzy Swiatloscia a ciemnoscia, miedzy Prawda a falszem….
  Nigdy nikomu i niczego nie narzucalem i nie zamierzam…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 51. Re: 49 cd…
  Zapomnialem dopisac:
  Nie jest tak wazne jak zyles (w swym ograniczonym czasie), ale najwazniejsze, KTO po Ciebie przyjdzie i dokad zostaniesz skierowany (za to co uczyniles w swym ograniczonym czasie)…???…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 52. Birton said

  wyszedł z Albrightowej diabeł na stare lata, podobnie diabelsko wygląda Rothschild
  J 8, 44 : „Wy macie diabła za ojca”

 53. AHA said

  LUCYFER na nia czeka…..

 54. Kapsel said

  Re 48

  Trzymam się zaleceń i robię przerwy z tym lekiem oraz mam nadzieję że stałe i systematyczne kontrole o których mówiłem wyżej, skutecznie temu zapobiegną.
  Ale dziękuję za ostrzeżenie bo faktycznie najciemniej jest pod latarnią, żyję w środowisku medycznym , że tak powiem.

 55. Re: 54 Kapsel…
  Lekarskie srodowisko „systemowe”, to najkrotsza droga do „tamtego swiata”…
  Juz „oni” kazdego „tam” wysteruja…bez mozliwosci powrotu…
  Co stosowac? Cieple „kapciuszki” i gorace ziolka…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Aby cos zmienic, to wpierw trzeba samego siebie zmienic…

 56. revers said

  Plausi napisal: „Polacy zostali wydani na pastwę żydowskich upiorów zbrodni, czy to Was nie niepokoi ?”

  Albrightowa jak widac pracuje nad 330 mld baksow, najlepiej jak by jej cos tamjej grubego skaplo w liniach mobilnej telekomunikacji jak w Serbii gdzie zagarnela dochodowe spolki telekomunikacyjne a Serbowie maja do zaplaty za holocaustycznny szwindel tylko 20 mld usd, do tego jak sie zdechrystianizuje Polske jak widac kardynal wszechwczasow z okladki gownianej stoi oscia w gardle ryby chrzescianstwa, to napewno nastepne 1000 lat nie bedzie w Polsce koszernego Hitlera, a nawet Polski i sladu po Polakach..

 57. Tekla said

  Spotkanie ..
  .https://eimg.dorzeczy.pl/_thumb/e4/c5/780bf58a6861dfa1ace63da5fc8a.jpeg

 58. Kapsel said

  Re 55 Jasiek z Toronto

  …. Lekarskie srodowisko „systemowe”, to najkrotsza droga do „tamtego swiata”…

  Chwalić Pana Boga nie dotyczy to całości ale jest coś na rzeczy i doświadczyłem tego na własnej skórze. Na przykład pewien doktor z tytułami no i oczywiście za odpowiednią kasę zaaplikował mi coś super po czym nie mogłem chodzić bo w nogach czułem miliony igieł. Po kilku latach trafiłem na lekarza diabetologa , do którego mam zaufanie i jesienią ubiegłego roku, jak się okazało , miałem najlepsze wyniki od czasu jak się leczę.W pierwszej kolejności Pani Doktor wyrzuciła mi więcej niż 50 % leków które przepisali mi inni lekarze i dzisiaj to ona decyduje o wszystkim.

 59. Troll polonii said

  Ciekawe, ze to truchlo CZAROWNICY (nie wiedzmy!) na steroidach i serbskich nerkach, potrafi pisac?
  Kiedy i gdzie sie nauczyla?

  My tu opowiadamy o bojkotowaniu zydowskich produktow ….moze nalezaloby zaczac od Warszawy?
  Kto jej dal wize???

  ———–
  Swoi, panie Trollu. Swoi.
  Admin

 60. Isreal said

  AD3
  … gdzie my jesteśmy …

  uznanie, dla Serbów szczególnie

 61. ciul -ciul said

  Pani Madelaine skubie pioirka od dawna , ile nam piorek jeszcze zostalo? Ilu kapralom bedziemy musieli oddac wladze legalnie? Kiedy Pani M,A, pojdzie do piekla?

Sorry, the comment form is closed at this time.