Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wladca o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  zen o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  ? o Wolne tematy (41 – …
  Voodoosch o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  I*** o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Olo o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  I*** o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Cyngiel o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  flathead o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Olo o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Zenon_K o Rosyjscy eksperci będą szukać…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Nie taki Prałat straszny, jak go malują

Posted by Marucha w dniu 2019-03-10 (Niedziela)

Lewica ma spory kłopot. Okazuje się, że jeden z głównych świadków rzekomej pedofilii księdza prałata Henryka Jankowskiego jest… mało wiarygodny.

Co prawda brak wiarygodności stwierdzony jest w dość pokrętny sposób.

Otóż Piotr J. zamiast konsekwentnie oskarżać o homogwałty mniej lub bardziej prominentnych przedstawicieli Kościoła katolickiego (a nawet kleryków czy kościelnego) w 2006 r. oskarżył jednego z byłych ministrów z RP. Na dodatek z SLD.

„Jak podaje czwartkowy Onet: „Rzeczpospolita” przypomniała, że w 2004 roku Piotr J. złożył zeznania w Prokuraturze Okręgowej w Elblągu, w których oskarżył ks. Henryka Jankowskiego o gwałt. Prokuratura wszczęła wtedy śledztwo, które skończyło się umorzeniem.

„Sprawa Piotra J. jest często przytaczana w kontekście posądzeń ks. Jankowskiego o wykorzystywanie nieletnich. Piotr J. dotąd jako jedyny oskarżył prałata o gwałt, a z informacji „Rzeczpospolitej” wynika, że jest osobą niewiarygodną. Świadczy o tym materiał z innego śledztwa z lat 2006–2007, do którego dotarliśmy jako pierwsi” – czytamy w dzisiejszym wydaniu gazety.

Jak wynika z materiału, na który powołuje się „Rzeczpospolita”, w 2006 roku Piotr J. znów oskarżył osobę publiczną o gwałt – miał się go dopuścić jeden z najbardziej znanych ministrów z SLD w 2004 r.

„Chłopak pracował jako męska prostytutka w centrum Warszawy, a z jego zeznań wynika, że do zdarzenia miało dojść w hotelu Sheraton” – podaje „Rzeczpospolita”.

Prokuratura prowadziła wtedy wielomiesięczne śledztwo, zakończone umorzeniem, bo żaden ze znajomych Piotra J., którym miał rzekomo mówić o gwałcie, tego nie potwierdził.

Niektórzy mówili za to o jego chęci bycia w centrum zainteresowania i skłonnościach do konfabulacji- informuje „Rzeczpospolita”.

W trakcie składania zawiadomienia Piotr J. przebywał w więzieniu.”

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rz-klopoty-z-wiarygodnoscia-jednego-z-oskarzycieli-pralata-jankowskiego/50c22vs

Na dodatek Piotr J. leczył się psychiatrycznie i co najmniej trzykrotnie był hospitalizowany.

[Czyli koronny świadek to psychicznie chora męska kurwa i klient więziennictwa – admin]

Oczywiście to żadna przeszkoda, aby i ta „ofiara” została zamieszczona na „interaktywnej liście kościelnej pedofili” posłanki Scheuring- Wielgus e tutti franti.

Wróćmy do postaci Prałata.

Bożena Aksamit z gazetki bez napletka

„Demaskatorski” tekst nieżyjącej już Bożeny Aksamit z grudnia 2018 roku (Sekret św. Brygidy. Dlaczego Kościół przez lata pozwalał księdzu Jankowskiemu wykorzystywać dzieci?) dość osobliwie traktuje materiał dziennikarski.

Otóż cytowane są fragmenty zeznań, złożonych w trakcie śledztwa w 2003 roku. Niestety, żurnalistka ani słowem nie wspomina, że śledztwo zostało umorzone.

Powodem była opinia biegłego seksuologa. Czyni to dopiero pod sam koniec tekstu, zestawiając je z obszernymi wypowiedziami wspomnianego na wstępie Piotra J., uznanego za konfabulanta. Taki zabieg ma na celu podkreślenie niezasadności umorzenia, a mniej wyrobionemu czytelnikowi da powód, by oburzyć się na…. Zbigniewa Ziobro!

Przypominam więc, że w 2004 r. ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym był niejaki Andrzej Kalwas, premierem zaś Marek Belka – SLD. Argument, że ówczesna prokuratura była ręcznie sterowana zatem odpada.

Czerska żurnalistka, przedstawiana w mediach jako wyjątkowa znawczyni tematu nie wiedziała o tym? I nie potrafiła właściwie ocenić konfabulacji Piotra J.?

Przecież fakt bezpodstawnego oskarżenia innej osoby (pornogrubasa?) był powszechnie znany. A już na pewno znany był żurnalistce wyspecjalizowanej rzekomo w temacie pedofilii. Oczywiście kościelnej, bowiem wobec innych przypadków (np. homoseksualnej) GazWyb udaje, że ich nie ma.

Aksamit była znana ze swego ateistycznego światopoglądu [podejrzewamy ją także o pochodzenie – admin]. Mogła więc kierować nią chęć „dokopania” największemu ideologicznemu wrogowi lewicy laickiej.

Ale czy tylko?

Zdaniem autora chęć odwetu jeśli już to była wybitnie drugoplanowa. Tak naprawdę Jankowski miał być ukarany pośmiertnie za najohydniejsze zdaniem lewicy czyny, jakie może popełnić człowiek.

Aksamit pisała:

„W 1997 roku Jankowski mówi podczas mszy: „Nie można tolerować mniejszości żydowskiej w polskim rządzie, bo naród tego się boi” (za tę wypowiedź biskup Gocłowski na rok zabrania mu głoszenia kazań), co Wielkanoc gdańszczanie biegną do św. Brygidy oglądać dekorację grobu.

W 1995 roku proboszcz umieścił obok siebie symbole Unii Wolności, PSL, SLD, SS, NKWD i KGB. „Gwiazdy Dawida nie włączyłem tylko dlatego, że jest ona wpisana w symbole swastyki oraz sierpa i młota” – zanotowali jego wypowiedź dziennikarze.

W 2001 roku Grób Pański przedstawiał nadpaloną stodołę, z której wystawał szkielet. Obok figura Chrystusa w otoczeniu czaszek i napis: „Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali”.

Trzy lata później ksiądz ozdabia grób kościotrupem trzymającym flagę Unii i odbiera od Leppera nagrodę Człowiek Roku 2004.”

>http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,24228640,sekret-swietej-brygidy-dlaczego-kosciol-pozwalal-ksiedzu-jankowskiemu.html

Atak na Unię Europejską był dla niej największym przestępstwem. Tak samo krytyka Żydów.

Za życia jednak nie udało się zniszczyć Jankowskiego. Trzeba więc przynajmniej zohydzić pamięć, kiedy już nie może się bronić. Tak, aby każdy potencjalny wróg Związku Socjalistycznych Republik Europejskich był tego świadom.

Historia wszak uczy, że wizja kary pośmiertnej bywa często skuteczna wobec żywych.

Tymczasem w krajach, które mają już za sobą lewacki szał oskarżania Kościoła przychodzi opamiętanie.

Irlandia. Tam, wg naszych liberałów ofiar księży miały być dziesiątki tysięcy. Jednak wymiar sprawiedliwości potrafi wyłuskać prawdę.

W 2003 r. Paul Anderson nagle przypomniał sobie, że w 1981 r. był molestowany przez księdza. Między lutym a majem. Pamięć wróciła mu po 22 latach.

„Ksiądz został natychmiast odsunięty od posługi w swojej parafii i postawiony przed sądem. Śledztwo wykazało, że oskarżenia wobec niego to stek bzdur, i że Anderson świadomie kłamał żeby zaszkodzić księdzu i Kościołowi.

Anderson został skazany na 4 lata więzienia. W drugiej instancji karę zmniejszono mu o rok.

Po odczytaniu wyroku, ksiądz stwierdził: ,,Wolałbym zostać zastrzelony, prosto w głowę, niż przechodzić przez to, przez co musiałem przejść od momentu postawienia mnie w stan oskarżenia. Ale ta sytuacja dała mi lepszy wgląd w to, co musiał przeżywać Jezus Chrystus, który przecież również został fałszywie oskarżony. A skoro jego radą było, żeby wybaczać choćby i 77 razy, więc i ja muszę w sobie odnaleźć to wybaczenie dla Paula Andersona. I wybaczam mu. Wybaczam mu z całego serca. Szczerze proszę, żeby wysoki sąd wziął to pod uwagę przy wydawaniu wyroku na niego.”

To nie jedyna ofiara lewackiej nagonki na księży w Irlandii.

Ks. Tim Hazelwood , proboszcz parafii Killeagh w hrabstwie Cork został oskarżony w 2010 roku. Dopiero w 2016 uniewinniono go od wszelkich zarzutów, a rzekomy poszkodowany przyznał się, że skłamał.

>http://www.irishtimes.com/news/social-affairs/religion-and-beliefs/falsely-accused-of-child-sex-abuse-ordeal-of-innocent-priests-1.2972906

Tymczasem w Polsce każdy, kto tylko wspomni, że w odległej przeszłości był molestowany itp. przez księdza zasługuje na lewicową wiarę.

Przykładem, jak wygląda modelowa akcja „powrotu pamięci” jest reżyser Kleru,

Andrzej Saramonowicz. 6 lat po śmierci swojego rzekomego dręczyciela przypomniał sobie, że był molestowany 26 lat wcześniej. Ponad ćwierć wieku wcześniej! Oczywiście zdaniem autorów słynnego „raportu” było to „ujawnienie prawdy”.

Bo przecież ujawniają „całą prawdę całą dobę” korzystając, jak sami piszą, jedynie z informacji publikowanych w rzetelnych mediach. Te „rzetelne media” to…. Gazeta Wyborcza, Newsweek, OKOpress i nielicznie wymienione lokalne, najczęściej polskojęzyczne.

Najwyraźniej nasze rozumienia rzetelności dziennikarskiej rozmijają się, i to znacznie.

Żeby było weselej, to uznanie pedofilii za orientację seksualną, taką samą jak homoseksualizm, jest jednym z realizowanych przez lewicę celów.

W Polsce oficjalnie już 15 lat temu na łamach ultralewackiego NIE pisał niejaki Andrzej Dominiczak, znany działacz… feministyczny!

„Pedofilia nie od dzisiaj jest przedmiotem uwagi zagranicznych psychologów, seksuologów i kryminologów. Zgromadzili oni bogatą, choć wciąż niejednoznaczną wiedzę na temat współżycia dzieci z dorosłymi, zasięgu tego zjawiska, jego skutków.

Jest ona zasadniczo sprzeczna z tym, co na co dzień słyszymy i czytamy.

Niemała jest liczba badań wykazujących, że doświadczenia seksualne z dzieciństwa nie są w większości przypadków źródłem cierpień i nie powodują trwałych szkód w życiu emocjonalnym i społecznym.

Wiele osób, które w dzieciństwie miały kontakty seksualne z dorosłymi, twierdzi nawet, że doświadczenia te były przyjemne i przyniosły im wiele korzyści.”

(Histeria, Andrzej Dominiczak , NIE, nr 29/2004, 2004-07-14, str. 1)

Co więcej, znany na lewicy autor uważa, że zupełnie niepotrzebnie demonizujemy problem.

„To panika rodziców, ich gniew i oburzenie, jakimi reagują na wiadomość o uwiedzeniu ich pociechy, powodują, że w dziecku rodzi się poczucie winy.

To atmosfera, w jakiej prowadzone są przesłuchania, klimat sali sądowej i histeryczny język mediów rodzą w dziecku poczucie, że stało się coś okropnego.

Źródłem emocji jest zdemonizowany wizerunek pedofilów oraz tego, co robią z dziećmi.

Na szczęście na ogół nie czynią im wielkiej krzywdy.

Ciekawe, że większość obrońców praw dziecka z oburzeniem odrzuca tę pocieszającą informację. Jak gdyby nie przynosiło im ulgi odkrycie, że wykorzystywane seksualnie dzieci nie doznają wielkich cierpień i nie stają się emocjonalnymi wrakami.

Jak gdyby tak naprawdę troszczyli się i srożyli w obronie czegoś zupełnie innego.

Czego?”

(ibid.)

Niestety, to nie koniec.

„Kolejny etap rewolucji seksualnej. Autorzy najnowszej edycji wydawanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne (APA) podręcznika diagnostycznego chorób i odstępstw od zdrowotnej normy wykreślili właśnie pedofilię z listy zaburzeń!

Informacja jest dość skrzętnie zakamuflowana, ponieważ na oficjalnej stronie opisującej prace nad podręcznikiem znajduje się tylko wzmianka, że praktycznie nic się nie zmieniło, poza tym, iż pedofilię nazwano „zaburzeniem pedofilnym”. Jednak już lektura treści rozdziału „DSM5 Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4)” wskazuje, że jest inaczej.

O zaburzeniu pedofilnym mówimy odtąd – zdaniem APA – tylko wtedy, jeśli w ciągu ostatnich sześciu miesięcy dany człowiek odczuwał pożądanie lub/i współżył seksualnie z dzieckiem poniżej 13. roku życia i było to dla niego źródłem stresu lub trudności osobistych!

Jest to analogiczne do uznawania homoseksualizmu za problem wyłącznie pod warunkiem, że dana osoba cierpi z powodu swoich skłonności homoseksualnych (tzw. homoseksualizm egodystoniczny opisany w podręczniku diagnostycznym ICD-10, w punkcie F66.1)

W każdym innym przypadku homoseksualizm jest uznawany za normę.

Autorzy DSM5 piszą wprost: „Jeśli osoby takie donoszą o braku poczucia winy, wstydu lub niepokoju związanego z tymi impulsami(pociągu seksualnego wobec dzieci – przyp. tłum) … a historia życia wskazuje, że nigdy nie działali zgodnie z tymi impulsami (czyli nie współżyli seksualnie z dziećmi – przyp. tłum), osoby takie mają PEDOFILNĄ ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ, a nie zaburzenie pedofilne.”

(Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4))

Na pozór jest to tylko niewinne doprecyzowanie, mające na celu uniknięcie stygmatyzowania osób, które czując pociąg seksualny do dzieci, nigdy żadnego dziecka nie zgwałcili.

Przypomnijmy, że ta sama argumentacja stała za wykreśleniem homoseksualizmu ze spisu chorób – by uniknąć stygmatyzacji.

Jakie będą konsekwencje wprowadzenia nowej definicji? Proszę popatrzeć na skutki wykreślenia homoseksualizmu z listy zaburzeń w roku 1973 i wyprowadzić oczywistą analogię.

Twierdzenie, że cierpienie osoby odczuwającej pociąg seksualny wobec dzieci to „zinternelizowana pedofobia” i jedyne co dana osoba ma prawo zrobić to zaakceptować swą pedofilię?

Zakaz podejmowania prób terapii pedofilii?
Małżeństwa pedofilne?
Uznawanie twierdzenia, że dla dzieci współżycie seksualne z dorosłymi jest szkodliwe za mowę nienawiści?

Oczywiście! Czeka nas to wszystko, plus rzeczy, których nie potrafimy na razie sobie nawet wyobrazić.”

>http://www.bognabialecka.pl/index.php/artykuly/publicystyka/17-legalizacja-pedofilii

Za chwilę karalność pedofilii zostanie wycofana z kodeksów karnych postępowych krajów świata. Zamiast niej wprowadzona zostanie karalność „mowy nienawiści”, czyli… wytykanie pedofilowi niestosowności jego zachowań.

Nawet mówienie, że dla dzieci współżycie seksualne z dorosłymi jest szkodliwe będzie uznane za mowę nienawiści. I surowo karane.

Bo przecież trzeba uniknąć… stygmatyzacji.

Tak oto na naszych oczach trwa kolejna ofensywa pomarcowej lewicy nie wiedzieć czemu nazywającej samą siebie demokracją liberalną.

Aż się prosi, by przerobić stary, socjalistyczny dowcip:

Czym różni się demokracja od demokracji liberalnej? Tym samym, czym krzesło od krzesła elektrycznego.

http://obserwatorium.neon24.pl

Komentarzy 28 do “Nie taki Prałat straszny, jak go malują”

 1. Dinozaur said

  We Francji i w Niemczech a potem w Brukseli szaleje od lat 60-tych Pan Daniel Cohn-Bendit
  ( bardzo też osobiście aktywny w Polsce przedakcesyjnej , teraz wielki Europejczyk , kolega pani Hübner , z domu Młynarskiej i Pani Hrabini Różyczki von T. Und H., który m. in. w swoim czasie słowem publicznem objechał Czechów , a najgorzej p. Klausa . )

  Jeden z ekipy sławetnego Joschki Fischera ( tzw. Fisherman s friends ) Daniel Cohn-Bendit zanim został słynnym europosłem Zielonych i wielkim Europejczykiem odstawiał razem np. z niejakim Panem Dr. Kouchnerem , założycielem Lekarzy Bez Granic w europejskim Jasnogrodzie Wielką Proletariacką Rewolucję Maoistyczną .

  Owego Dr. Kouchner a spotkał Dinozaur w czasach początkowego Sarkoidozego ( jako pacjenta i w ciężkim stanie marazmu
  głodowego ) w belgijskim psychiatryku , specjalizującym się w leczeniu panienek usiłujących upodobnić się do Claudii Schiffer . Udało się jednak go jakoś odratować i w kilka miesięcy później Pan Sarkoidozy po wygarnięciu rzeczonego Pana Kouchnera z owego psychiatryka zrobił go ministrem spraw zagranicznych Francji ( atomowego mocarstwa ). Największym ich osiągnięciem było bombardowanie Libii z celem zaprowadzenia
  w takowej demokracji.

  Cytowany niżej fragment pochodzi z wydanej już w 1975 r. autobiografii Daniela Cohn-Bendita pt. „Le grand basar”:
  „Od dawna miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym (państwowym) przedszkolu we Frankfurcie. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przybrał charakter erotyczny. Małe pięcioletnie
  dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z
  nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. (…) Wiele razy
  przydarzyło mi się, że niektóre dzieciaki rozpinały mi rozporek i
  zaczynały głaskać. Różnie reagowałem w zależności od okoliczności,
  ale ich pożądanie mnie zastanawiało. Pytałem, czemu mnie wybrały, a nie inne dzieci. Jeśli jednak upierały się, pieściłem je mimo
  wszystko. Potrzebowałem, by mnie bezwarunkowo akceptowały. Chciałem,
  by dzieci mnie pożądały i robiłem wszystko, by stały się ode mnie zależne.”.

  P.S-: W latach 80-90-tych w niemieckiej Partii Zielonych istniała oficjalna frakcja domagająca się legalizacji pedofilii ,

 2. osoba prywatna said

  Jeden był taki prałat
  https://kosciol.wiara.pl/doc/598820.Jeden-byl-taki-pralat?fbclid=IwAR0y4dA1X2HNYP6Muj5Id0hluhIlRjCH2JkrONVJmHdK-w2lBUninCcArow

 3. Kojak said

  Zydowscy kryminalisci ,bandyci oszusci i zlodzieje objeli rzady w Polsce w 89 roku Zwrocil uwage na to Ks Jankowski ! Za to te zydowskie kanalie podjeli przeciw niemu kryminalna i antyludzka nagonke ! Mieli ulatwione zadanie bo abp gdanskim byl; zydowski gnoj, bandyta, oszust i kryminalista Gotzlaw ! Ten bydlak poslugiwal sie falszywym nazwiskiem jak na kryminaliste zydiowskiego przystalo Goclowski ! Ten zdegenerowane bydle byl; glownym macherem przy okraglym stole ! I ta nagonka zydowskich hitlerowcow trwa do dzics ! Oni maja w tym wprawe ! Wymordowalłi przeciez 1oo mlionow ludzi w okresie komunizmu !

 4. Easy Rider said

  Zarzut pedofilii wobec ks. Jankowskiego jest pod względem prawnym bezprzedmiotowy z tego względu, że co prawda otaczał się młodymi chłopcami, ale powyżej 15. roku życia. O ile pamiętam, to pedofilii nie zarzucał Prałatowi nawet Urban. Natomiast domniemany homoseksualizm Prałata nie podlega penalizacji, lecz jedynie ocenie moralnej jego zwolenników. Lewactwo, które nachalnie propaguje LGBT w ogóle i de facto pedofilię w szkołach, powinno w tym przypadku zwyczajnie zamilczeć.

  Co do kwestii agenturalności Prałata – trudno o jednoznaczną ocenę, ale skoro potwierdzają to osobistości znane publicznie, to może być coś na rzeczy. Te jego antykomunistyczne happeningi z wykorzystaniem szopek bożenarodzeniowych (pomijam ocenę religijną) – czy aby nie były formą ekspiacji właśnie za tę działalność agenturalną? To podobny mechanizm psychologiczny, który kazał Leszkowi Moczulskiemu (TW „Lech”) publicznie „rozszyfrować” skrót PZPR jako „płatni zdrajcy pachołki Rosji”.

 5. Birton said

  zapewne i jacyś niszowi „dobrzy zoofile” pragnący poślubić swoje ukochane zwierzątko domowe w majestacie prawa kiedyś się znajdą;
  to będzie po wygranej przez żydostwo obecnej batalii antypedofilskiej, jako walki z Kościołem, a potem propedofilskiej jako walki z wszelką moralnością.

 6. Easy Rider said

  Ad 5 – Birton

  To jest podobnie, jak z niedawno obchodzonym (nie przeze mnie!) Dniem Kobiet. Jedne Żydówki – komunistki go wprowadziły, a inne Żydówki – feministki go obalają. W ten sposób, ONI zawsze są w „awangardzie” i mają co obalać, na tym właśnie polega ten żydowski duch wiecznego rewolucjonisty.

  Natomiast co do pedofilii mamy ciekawe zjawisko, gdy występują jednocześnie dwie przeciwstawne żydowskie „awangardy” – jedna zwalczająca pedofilię, ale tylko wśród kleru, a druga – promująca pedofilię w szkołach. Ale IM to jakoś nie przeszkadza.

  Czyżby – pozornie głupawe – powiedzenie pewnego Klasyka „Jestem za, a nawet przeciw” miało głębszy, talmudyczny sens?

 7. Birton said

  ad 6
  racja: „jak nie lewem, to prawem” atak jest online, dwustronny, amoralny i szatański czyli żydowski ;
  naród ogłupiony pięcioma cudami Jarosława Ciepłego Żoliborskiego, brata Lecha Zimnego Smoleńskiego słabo popiskuje na temat, zresztą na każdy poważny temat, wyłączajac skoki Żyły i tańce Żyłowej

 8. peacelover said

  …..tylko czekam, az ludzie wreszcie sie zdecyduja. i wypowiedza totalna wojne zydostwu !!!!
  ZBOCZENCOW i KRYMINALISTOW nalezy trzymac odzielnie od zdrowego spoleczenstwa !!!!!

  ….a wtedy psy ich beda zarly na ulicach !!!! …i taki bedzie koniec tego bydla !!!!

 9. RomanK said

  Osiagneli to- o co co im chodzilo…

  …..usuneli pomnik Ks, Pralata..symbol Polskiego Katolickiego Gdanska…symbol POlskiej Solidarnosci…..
  Przy tradycyjnym polskim, patriotyczno- dewoycjnym pieprzeniu w kolko. pomazanych pseudointektualiztuff upseudowionych ,,,,,,i zasranym milczeniu Episkapusia

 10. Marucha said

  Re 9:
  Pojedynczy ludzie bronili prałata Jankowskiego.
  Ale milczenie tych żydokurwów z Episkopatu jest porażające.

 11. Isreal said

  ten osobnik (co za lico) wpisywał(a) się znakomicie w antypolską i antychrzescijańską retorykę ….

  smaży się ….

 12. dejpanspokój said

  Ale bez względu na późniejsze wydarzenia co do samego pomnika to jednak został obalony nielegalnie. Sprawcy są znani. Czy ponieśli odpowiedzialność?

 13. lopek said

  Casus ks. prałata Jankowskiego mówi nam, że czarci pomiot jest i pamiętliwy i małostkowy – bo prawda dla tegoż pomiotu jest zabójcza – z kolei dla ludzi stworzonych przez Boga – ta sama prawda jest ożywcza. Dla pomiotu – śmierć kogoś kto uderzył w nich prawdą – nie kończy sprawy. Oni muszą sprofanować jeszcze pamięć po zmarłym i to nie jeden raz.

 14. Easy Rider said

  Ad 12.
  Racja – bez względu na stosunek do Prałata, nie można pozwalać na tego rodzaju samowolkę, bo to są kwestie uregulowane przez prawo budowlane. Jeżeli nie będzie reakcji w tym przypadku, to za chwilę lewactwo obali pomnik Dmowskiego. Przecież były już pod tym pomnikiem protesty zidiociałych lewaczątek pod hasłem „Faszyzm nie przejdzie”.

 15. Sarmata said

  Tak żyd walczy z Kościołem Katolickim. Wszyscy którzy zdewastowali pomnik ks. Jankowskiego są żydami z filmującym Sekielskim na czele. Z tego powodu nie będzie żadnego prawdziwego śledztwa i ukarania tych żydowskich wandali. Sekielskiego nawet nie zatrzymali a brał udział w przestępstwie. Żyd Tomasz Sekielski jest ponad prawem dla goim. Rozbrykały się żydki co-nieco.

  Pedał (pomówiony po śmierci, bo brak jakichkolwiek dowodów!) Jankowski zły – pedał Biedroń dobry.
  To jest filozofia wszelkiego śmiecia.
  PS. Budyń chciał demontować pomnik ks. Jankowskiego. A zdemontowali budynia. Taka ciekawostka.

  Przestańcie rozsiewać pomówienia i powtarzać głupoty za żydami i ich TVN-em. Gdyby coś takiego miało miejsce, to wiedzieliby natychmiast o tym ministranci – pytano wielu – a żaden nie słyszał. Żaden!
  Po prostu żyd zaatakował księdza Jankowskiego, bo ksiądz po śmierci jest dla nich już bezużyteczny. Już z niego nie pociągną kasy tak jak ciągnęli przez ponad 10 lat. Z parafii św. Brygidy żyły wszystkie Kuronie, Michniki, Mazowieckie, Geremki i setki innych. Typowa robota żydokomuny.

  Pomnik Jankowskiego został obalony! Informację o usunięcia gdańskiego pomnika podał na Twitterze dziennikarz Tomasz Sekielski. Wizerunek oskarżonego o pedofilię prałata na dobre zniknął z pomorskiego miasta. Pomnik Jankowskiego obalony Pomnik Jankowskiego budził olbrzymie kontrowersje. Kontrowersyjny prałat, wcześniej uznawany za legendę walki sił opozycyjnych z komunistycznym reżimem, został słusznie oskarżony o pedofilię. To wywołało falę oburzenia mieszkańców Gdańska, którzy nie życzyli sobie oglądania pomnika pedofila w swoim mieście. Jeszcze zanim został obalony, był oblewany farbą. Pomnik Jankowskiego znajdował się przy ulicy Stolarskiej w Gdańsku. Został usunięty pod odsłoną nocy, a fotografie z wydarzenia opublikował na Twitterze Tomasz Sekielski. Dookoła szyi uwiecznionego na pomniku prałata zawiązano białą komżę, zaś w jego dłoń wsunięto dziecięce majtki, które miały być symbolem pedofilskich zbrodni duchownego. Gdańszczanie zdecydowali się na usunięcie pomnika z ulicy Stolarskiej po tym jak w Dużym Formacie, czyli Gazecie Wyborczej, opublikowano artykuł opisujący pedofilskie upodobania Henryka Jankowskiego. „Legendarny” kapelan Solidarności i wieloletni proboszcz parafii św. Brygidy w Gdańsku miał seksualnie napastować nieletnich. Pomnik Jankowskiego przewrócony Na zdjęciach udostępnionych przez Tomasza Sekielskiego widzimy trzech mężczyzn, którzy skutecznie pozbywają się pomnika Henryka Jankowskiego. Mimo przewrócenia, rzeźba nie została zdewastowana, ponieważ ułożono ją na oponach. Los rzeźby był niemalże przesądzony. Oburzeni gdańszczanie oblali go już farbą oraz organizowali protesty domagając się usunięcia wizerunku pedofila z ulicy Stolarskiej. Świadkiem całego zdarzenia był Tomasz Sekielski, który stworzył film opowiadający o pedofilii w Kościele. Możemy więc śmiało założyć, że nie znalazł się tam przypadkowo. Poniżej publikujemy fotografie, które zamieścił na Twitterze dziennikarz Tomasz Sekielski. Informacja o obaleniu pomnika kapelana Solidarności została bardzo pozytywnie przyjęta przez internautów, którzy obserwują profil Sekielskiego.

 16. Roman K said

  Jakie sledztwo??????..po co?????? Przestepcy sie nie kryja ani nie zapieraja …..
  Pamietacie glupkow co ukradli Napis z Aushwitz?????? Jakie to srodki pochlonelo..jakie moce poruszylo….
  Kto ukarze tych parchatych SSynow???? Ja rozumiem ze Gdansk spayfikowala parchata bolszewicka Mafia…i ksiadz Pralat stal im koscia w gardle…
  Nie dali mu rady za zycia….odczekli….az odejdzie kilkudziesciu ludzi…Polakow z Gdanska…ktorzy nie pozwalali im na hulanie swobodne i luzne….
  I robia co chca, jak ccha , kiedy chca….odgrywaja szopki na oczach tysiecy ludzi…i wygrywja plebiscyty jakie smia nazywac wybormi…..
  A omagaja im tacy bochaterowie najrzebochaterniejsze i pszeczystopolskie jak ,…Braun….KJMac….

 17. Kapsel said

  ….. a tak to się zaczęło:

  za wiki …. 3 grudnia 2018 w „Dużym Formacie”, cotygodniowym dodatku do dziennika „Gazeta Wyborcza”, ukazał się reportaż Sekret Świętej Brygidy. Dlaczego Kościół przez lata pozwalał księdzu Jankowskiemu wykorzystywać dzieci? Bożeny Aksamit . Po publikacji reportażu posłanka Joanna Scheuring-Wielgus z partii Teraz! w liście skierowanym do prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zaapelowała o usunięcie pomnika[3]. O rozbiórkę pomnika zaapelowała także Barbara Nowacka[4].

  Bożena Aksamit-Jasińska (ur. 15 listopada 1966 w Bolesławcu[1], zm. 1 lutego 2019) – Zmarła 1 lutego 2019. Po świeckiej ceremonii pogrzebowej w….

  za gazwyb … Bożena Aksamit, reporterka „Dużego Formatu”, nie żyje
  Była autorką książek i wielokrotnie nagradzaną dziennikarką. Napisała m.in. wstrząsający reportaż o dziewczynie porwanej przez radzieckich żołnierzy, wielokrotnie gwałconej i wywiezionej do ZSRR. Jednym z jej ostatnich reportaży był „Sekrety Świętej Brygidy” o księdzu Henryku Jankowskim.

 18. Katarzyna T said

 19. Easy Rider said

  Ad 18.
  Nie wiem, w jakim celu jest przywołane to zdjęcie, bo nie ma na nim ks. Jankowskiego, tylko bp. Alojzy Orszulik – TW „Pireus” (pośrodku), stąd też obecność Kiszczaka zrozumiała. Tego z lewej nie rozpoznaję – może ktoś podpowie?

 20. Carlos said

  goclowski

 21. Easy Rider said

  Ad 20.
  Dzięki. Nie rozpoznałem z profilu, że to ten od „Stella Maris” i innych związków mafijnych układu gdańskiego. Doprawdy, doborowe towarzystwo.

 22. Dejpanspokój said

  Panie Romanie K, a jakim to konkretnie działaniem p. Braun pomaga żydom?

 23. Katarzyna T said

  Ad.21 Milewski, Jankowski, Kiszczak (bez tytułow) . W uzupełnieniu https://www.rodaknet.com/rp_art_4587_czytelnia_kiszczak.htm

 24. Boydar said

  Spodziewam się, że to pytanie nie przerośnie Kolegi Kafla.
  Ale odpowiedzi też się nie spodziewam.

 25. RomanK said

  Dajpanspokoj….Jakby pan Braun zamknal pysk..i robil swoja kampanie …a nie alarmowal o niedociagnieciach prawnych kampanii -pani Dulkiewicz…nie byloby ukladu.
  Pisalem o tm zdzierbeko wczesneij…misnal pan….

 26. Boydar said

  Panie Romanie, dobrze Pan wie, że une grają o najwyższą stawkę. Żadne sto dolarów ani drobne handełe sprawy nie opędzi.

  Nikt się do żydostwa nie przyzna. Nie po to tyle wieków się „asymilowali”, także mieszając genetycznie, żeby teraz się przyznawać. Proszę zauważyć, że wystawiają tylko tych na których (jak im się wydaje) Ruscy nie mają kwitów. Wszystkich umoczonych odpuścili, jeżeli mają pójść do dołu nikt płakać nie będzie. Ba, po tamtych historiach wespną się ci promowani obecnie, czyści jak łza krokodyla. Jakub eF zeznawał pod przysięgą że robią macę z chrześcijańskich dzieci, i miał ewidentną zgodę instancji wyższej, a więc operacyjnego znaczenia już to żadnego nie miało ale pijarowe jak najbardziej. Pojawiło się za to dwadzieścia tysięcy najnowszych chrześcijan.

  Dlatego u Brauna niczego nie znajdziemy. Musimy szukać w rozumie, u siebie albo u żaby.

 27. RomanK said

  Wytlumacz to pan paqnie Boydar panu Dejpanspokoj….:-_)_)_/…..ale czym?????

 28. Boydar said

  Siłom, i godnościom osobistom.

Sorry, the comment form is closed at this time.