Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Której medycyny potrzebujemy?
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Lekarz czy zbrodniarz?
  UZA o Lekarz czy zbrodniarz?
  UZA o Której medycyny potrzebujemy?
  Maverick o Lekarz czy zbrodniarz?
  Maverick o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  . o Wpieriod – do socjalizmu
  Boydar o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  ? o Czy tzw. „paszport szcze…
  NICK o Koniec świata
  NICK o Lekarz czy zbrodniarz?
  Maria o Lekarz czy zbrodniarz?
  Mietek o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Trzaskowski, masturbuj się sam!

Posted by Marucha w dniu 2019-03-11 (Poniedziałek)

(Uwaga! Poniższy artykuł jest wyłącznie dla dorosłych!)

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski ogłosił, że jacyś niegodziwcy rozpowszechniają nieprawdziwe informacje dotyczące Standardów Edukacji Seksualnej WHO:

Trzaskowski, ty śmieciu, masturbuj się razem z Rabiejem! 

Nie ma kraju na świecie, w którym na etapie żłobków i przedszkoli do zajęć byłaby wprowadzana edukacja seksualna w jakiejkolwiek formie. Standardy nie namawiają do 0-4-latków do seksu w młodym wieku – zapewnił warszawiaków Trzaskowski.

Rzeczywiście. Standardy nikomu nie każą się masturbować. Mamy tylko przekazać dziecku (od 1 do 12 lat) informacje na temat radości i przyjemności z dotykania własnego ciała (TUTAJ, str. 38) i być pewni, że dziecko nie spróbuje tego, o czym się dowie, że daje radość i przyjemność. Tak samo mamy być pewni, że nie zaszkodzi mu nabyta w wieku 6-lat wiedza co to jest akceptowalny seks, ani umiejętność negocjowania w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu uzyskana w wieku lat 12.

Do tego dochodzą wielokrotnie powtarzane dyrektywy by nie oceniać żadnych, choćby najbardziej wynaturzonych związków i stylów życia – w ramach polityki rzekomej równości i różnorodności. Rzekomej, bo jest związek i styl życia, który ta polityka ocenia jednoznacznie krytycznie, piętnuje jako „stereotypowy” i skazuje na wykorzenienie (dosłownie), a mianowicie zwyczajną rodzinę. O tym wprawdzie jest mowa w innym dokumencie (rzekomo anty-przemocowej konwencji stambulskiej), ale wdrażanie do codziennego mechanicznego seksu wspiera cel wykształcenia niezdolności do założenia prawdziwej, trwałej rodziny.

Trzeba postawić sprawę jasno i jednoznacznie: Standardy WHO nie są w żadnej mierze spisanymi, obowiązującymi standardami edukacyjnymi: są narzędziem tzw. polityki seksualnej (patrz TUTAJ), której celem jest zmiana istniejących wzorców zachowań seksualnych, w ramach neo-marksistowskiej inżynierii społecznej.

Trzaskowski przekonuje nas, że źle interpretujemy intencje twórców Standardów, bo oni tylko uczą stawiania granic. Skąd mamy wiedzieć gdzie stawiają granice i jakie mają intencje? Same Standardy żadnych granic nie sugerują. O tym najłatwiej przekonać się na podstawie dorobku rzeczywistych autorów, tj. nieco odsuniętej na bok, ale współ-firmującej Standardy WHO instytucji. Jest nią BZgA, czyli niemieckie Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej, które nie tylko widzimy na okładce standardów. BZgA udziela również gościny dla Centrum WHO ds polityki seksualnej (mówiąc w skrócie). Obie instytucje pracują więc w tym samym budynku. Ścisła współpraca jest więc naturalna. Dlatego w rzeczywistości powinniśmy mówić o Standardach WHO/BZgA, może nawet w odwrotnej kolejności.

Dostępny dorobek BZgA pokazuje nam intencje i granice kryjące się za niejednoznacznymi (zdaniem niektórych) sformułowaniami Standardów WHO/BZgA

Standardy BZgA – intencje i granice

W 2007 r. BZgA wydało dwie broszury pod wspólnym tytułem Ciało, miłość, zabawa w doktora. Poradnik dla rodziców [na temat] dziecięcego rozwoju seksualnego. Jedna przeznaczona była dla wieku od 1 do 3 lat, druga od 4 do 6 lat. Ich autorką była Ina-Maria Phillipps z Instytutu Pedagogiki Seksualnej (ISP), eksperckiego zaplecza BZgA w dziedzinie tejże pedagogiki, bo samo BZgA jest urzędem o znacznie szerszym zakresie działania.

Broszury były masowo rozpowszechniana przez ministerstwo ds rodziny i młodzieży. Pouczały, że pochwie, a przede wszystkim łechtaczce nie poświęca się w ogóle uwagi przez nazywanie ich i czułe dotykanie (ani ze strony ojca, ani matki), przez co utrudnia się dziewczynce rozwijanie dumy z własnej płciowości (s.27)… ojcowie nie poświęcają łechtaczce i waginie córki wystarczająco uwagi. Zbyt rzadko ich pieszczoty obejmują te rejony ciała. A tylko w ten sposób dziewczynki mogą rozwinąć poczucie dumy ze swej płci (s.27)

Żeby nadrobić te niedociągnięcia broszury zachęcały rodziców do wymiany erotycznych pieszczot ojców z córkami, takich jak łechtanie, głaskanie, pieszczoty i całowanie dziecka w przeróżne miejsca podczas czynności pielęgnacyjnych (s. 16). Równocześnie informowano, że poznawanie przez dzieci dotykiem genitaliów dorosłych może czasami wywoływać u dorosłych uczucie podniecenia (s. 27). Opisywano jak taka wymiana pieszczot powinna wyglądać: Dziecko dotyka wszystkich części ciała ojca czasami podniecając go. Ojciec powinien robić tak samo.

Masturbacja traktowano jako rzecz oczywistą. Zapewniano, że to znak zdrowego rozwoju twojego dziecka, jeśli intensywnie korzysta z możliwości dostarczenia sobie rozkoszy i zaspokojenia (s. 25), a jeżeli dziewczynki [1-3 lat] pomagają sobie przy tym przedmiotami, nie należy tego wykorzystywać jako pretekstu do uniemożliwiania masturbacji.

W broszurze dotyczącej wieku 4-6 lat przekonywano, że zabawy genitaliami są w tym wieku oznaką dobrze przebiegającego rozwoju psychoseksualnego. Doradzano wspieranie masturbacji (s.21) i wszelkich innych zabaw seksualnych, jak np. imitowanie stosunku płciowego. Było tylko jedno zastrzeżenie: Kiedy dziewczynka wkłada sobie przedmioty do waginy rodzic powinien interweniować tylko wtedy, kiedy istnieje ryzyko, że zrobi sobie krzywdę, np. kiedy jej wargi sromowe są już spuchnięte od ocierania się o fotel.

Poradniki uzupełniała książeczka z piosenkami. Jedna z nich dotyczyła masturbacji: mam waginę, bo jestem dziewczynką (…) kiedy ją dotykam czuję miłe dreszcze.

Rozsyłane masowo przez BZgA broszury należały do lektur obowiązkowych w dziewięciu z szesnastu niemieckich landów. Wykorzystywano je podczas szkoleń wychowawców w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach podstawowych – informowała w 2007 Rzeczpospolita.

Ten kraj, którego nie ma – jak twierdzi Trzaskowski – jest tuż za zachodnią granicą i nazywa się Niemcy. Zachęcanie małych dzieci przez państwowe instytucje edukacyjne do masturbacji oraz seksualnego zaspokajania się z innymi osobami (rodzicami) nie jest w tym kraju niczym nowym.

Skandal spowodowany nagłośnieniem sprawy przez Gabriele Kuby spowodował, że poradniki wycofano i zastąpiono złagodzonymi wersjami. Jednak autorka broszur Ina-Maria Phillipps, jej koledzy z Instytutu Pedagogiki Seksualnej oraz tygodnik Spiegel protestowali uważając, że publikacje nie powinny budzić zastrzeżeń. Dzieci są stworzeniami seksualnymi i szukają ciągle zaspokojenia swych potrzeb. Źli nie są ci rodzice, którzy na to pozwalają, lecz ci, którym się to źle kojarzy – przekonywał Urzędnik BZgA Eckardt Scheffer Aleksandrę Rybińską, która opisała tę sprawę w Rzeczpospolitej (9.07.2007). Mówiła o niej również Joanna Najfeld w progamie Warto Rozmawiać (fragment do obejrzenia TUTAJ). Pisała o niej również Gabriele Kuby w książce Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności.

Jeszcze raz Standardy BZgA

Broszury nie były dziełem przypadku. Pedagogika zaprezentowana w poradnikach Ciało, miłość, zabawa w doktora wydanych przez BZgA jest czymś całkowicie normalnym w tej instytucji oraz w Instytucie Pedagogiki Seksualnej.

Uwe Sielert, emerytowany profesor tego instytutu i współpracownik BZgA, napisał książkę Liza i Jan. Książka uświadamiająca dla dzieci i rodziców (Lisa und Jan. Ein Aufklärungsbuch fur Kinder und ihre Eltern). Jeszcze niedawno była dostępna na rynku. Sielert jako naukowy autorytet wychowawczy – profesor – pisze w niej, że dzieci od samego początku powinny być nastawione na „przyjaźnie do seksu”. Zdaniem Sielerta częste onanizowanie się należy wspierać, a dziecku powinno być wolno przyglądać się stosunkowi płciowemu rodziców. Muszą być instruowane przez dorosłych, jak sobie samemu lub z pomocą innych sprawiać rozkosz, a najlepiej jeśli ich się tego nauczy: Dzieci odkrywają tę rozkosz w sposób samooczywisty, same na sobie, jeśli wcześniej były z namiętnością głaskane również przez rodziców; jeżeli w ogóle nie wiedzą, co to rozkosz, brak będzie również igraszek seksualnych. Postępowa edukacja seksualna jest oczywiście równościowa. Sielert pouczał więc również że role płciowe chłopca i dziewczynki należy likwidować.

Warto zwrócić uwagę na ilustracje tej książki. Ich wybór ktoś udostępnił TUTAJ, ale uwaga! Nie są to obrazki dla dzieci!!! Z obowiązku zdania relacji przedstawiam treść niektórych z nich (Uprzedzam! jest pornograficzna.)

Na ilustracjach wielokrotnie pojawia się masturbacja dzieci wyglądających na wiek wczesno-szkolny lub przedszkolny. Na jednej z ilustracji chłopiec lub dziewczyna trzyma w ręku sterczącego penisa kolegi (10-latka?) leżącego na łóżku na plecach ze spuszczonymi spodniami. Na innej dziewczynka (tytułowa Lisa) i chłopiec (Jan) są sportretowani przy rozłożonej planszy do gry w chińczyka, jednak gra ich nie absorbuje. Oboje są nadzy od pasa w dół, Lisa oparta o ścianę w półleżącej pozycji frontem do obserwatora, z rozłożonymi nogami, rozchyla sobie waginę i zagląda do środka. Jan, tyłem do nas, z gołymi pośladkami, klęczy lekko pochylony patrząc na Lizę, układ rąk sugeruje że właśnie się masturbuje. Może wystarczy.

Czy musimy to potulnie znosić?

Wycofanie, czy też złagodzenie broszurek Iny-Marii Phillipps tylko pozornie i tylko na jakiś czas zamknęło sprawę. Zobaczyliśmy jednak do czego zdolne jest nowoczesne i postępowe „liberalne” państwo. Najwyższe urzędy odpowiedzialne za młodzież, rodzinę i edukację bez zmrużenia oka przystąpiły na masową skalę do promocji kazirodczej pedofilii w wydaniu homo- i hetero jako naturalnego i zalecanego wzorca wychowawczego w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Skandal i wycofanie broszurek z obiegu, pokazały że także w Niemczech nie były to powszechnie akceptowane standardy.

Jednak współczesne społeczeństwa są tak wytresowane w czołobitnym uwielbieniu dla wszelkich „naukowych” „autorytetów” i instytucji, że bezkrytycznie przyjmują każde g…no (to najwłaściwsze słowo), do którego przyklei się „naukową” etykietkę. Nikt więc nawet nie kwestionował kompetencji profesorów i specjalistów od seksualnej deprawacji, degradacji człowieczeństwa i niszczenia osobowości dzieci mechanicznym seksem aplikowanym już od najmłodszych lat. Seksualni rewolucjoniści, którzy marszem przez instytucje obsiedli kluczowe dla swoich celów urzędy, nie tylko w nich pozostali, ale jeszcze ex cathedra pouczali ciemny lud o tym, że nie dorasta do światłych standardów ich dewiacyjnych zaleceń.

Kilka lat później, w 2010 BZgA we współpracy z WHO wydało osławione Standardy Edukacji Seksualnej w Europie. Kiedy już znamy dorobek BZgA w jednoznacznym świetle widzimy ich intencje. W Standardach WHO/BZgA starannie dopracowano niejednoznaczne sformułowania. Dzięki temu obłąkani fanatycy postępu mogli piać z zachwytu, a równocześnie rżnąć głupa, że wcale nie chodzi o otwarcie szkół dla zinstytucjonalizowanej choć tylko minimalnie kamuflowanej pedofilii.

W 2013 rząd PO-PSL próbował wprowadzić Standardy WHO/BZgA w Polsce, ale wobec społecznego oporu szybko zaczął się zaklinać, że to wcale nie było jego zamiarem. Obecna presja na ich wprowadzenie pokazuje, że były to bajeczki dla naiwnych.

Teraz, w 2019 r. prezydent Trzaskowski wraz z radnymi PO-KO znowu chcą wprowadzić do szkół Standardy WHO/BZgA. Po tym jak ich elektorat przyklepał „reprywatyzacyjne” złodziejstwo i bandytyzm, są pewni poparcia.

Czy ten elektorat pod szyldem postępu łyknie absolutnie wszystko, łącznie z nauką masturbacji, kopulacji homo i hetero, a nawet łapą pedofila w majtkach swojego dziecka, byle tylko poczuć się „w postępowej Europie”? Czy szanowny elektorat Platformy się opamięta, a zwłaszcza jego konserwatywna część?

Zwracam się więc do tych, którzy się na to nie godzą: Trzeba twardo powiedzieć: NIE!!!

Zwracam się też do prezydenta Trzaskowskiego: Nie rżnij głupa! Wara ci od naszych dzieci!!!
Chcesz masturbacji? Masturbuj się sam!

[Bardziej przekonujący byłby kij do bejsbola… – admin]

Post Scriptum
Obecna ofensywa obejmuje również zastraszanie rodziców żeby nie próbowali protestować i organizować się przeciwko niebezpiecznym działaniom edukatorów. Za taką próbę, tj. za rozesłanie ostrzegawczego listu do 20 tys. szkół w Polsce (patrz TUTAJ i TUTAJ) – promotorzy równości (Małgorzata Fuszara i Jan Świerszcz) właśnie wytaczają proces Stowarzyszeniu Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza.

Grzegorz Strzemecki
http://www.fronda.pl

Marnie to widzę. Ta kupa żydowskiego gówna, jaką tworzą mieszkańcy Warszawy, potulnie (a może i chętnie) zgodzi się na wprowadzanie pedofilii i kazirodztwa do przedszkoli.
Admin

Komentarzy 61 do “Trzaskowski, masturbuj się sam!”

 1. Olo said

  Wystarczy jedno skrzywdzone dziecko, jeden zbyt gwałtowny i emocjonalny ojciec i marnie wiedzę los tego palanta i jego cioty.

  ——
  Optymista…
  Admin

 2. peacelover said

  .sprawa jest prosta !!!!!
  Nalezy zorganizowac grupy dwoch, trzech lub pieciu mlodych silnych mlodziencow !!!
  Nalezy ich nauczyc skutecznych , bokserskich udezen !!! i… zaopatrzyc w sprzet do skutecznego zadawania ciosow !!!

  i w razie pojawienia sie naszych „edukatorow” w szkole, przedszkolu … powiadomic najblizsza grupe !!!! …by sie zjawila …!

  i……

  …bez zadnego ostrzezenia tak sprac tych „edukatorow” , by nie mogli wyjsc ze szkoly, przedszkola o wlasnych silach !!!!!
  Nalezy zadbac o anonimowosc naszych grop interwencyjnych i nie dopuszczac do ujawnienia ich osobistych detali !!!!

 3. andzia said

  W warszaiwie też urzędasy to największe przedsiębiorstwo, Wybrali Trzaskowskiego i ciotę brylującą na telawizji, to niech mają. Zresztą ten pisowski Jaki też zapewniał o pozostawieniu tęczy. Narażanie własnych dzieci na demoralizację świadczy o prawdziwym upadku.

 4. NICK said

  On jest wykonawcą.
  Świadomym katem.

  Dzieci.

  Kim jeszcze?
  Jest?

 5. Piotr B said

  Warszawka..zydowskie miesteczko na niemieckim POgraniczu wybralo sobie diabola za wodza…A wiec ma to co ma.

 6. Voodoosch said

  Ja to widze jeszcze marniej. Za pare lat jak rodzic sie sprzeciwi to go postrasza, ze mu dziecko zabiora, bo jest… patologiczny. Za pare kolejnych lat juz straszyc nie beda tylko od razu do dzialania.

  Do prywatnych (sprawdzonych) szkol trzeba dzieci posylac, a jak ktos nie ma finansow to do katolickich. Niestety w Polsce jak ktos jest w takiej szkole to od razu obsmiany przez rowiesnikow, a i nie jeden dorosly bedzie patrzyl dziwnie na rodzicow. Taki mamy narod wspanialy. Powodzenia tam nad Wisla.

  Jest jeszcze jedno wyjscie. Zabezpieczyc finansowo rodzine i jak jakis pedofil-edukator bedzie sie dobieral do dzieci, no to wpie***ol i na wakacje do pudla na pare miesiecy.

 7. Easy Rider said

  Tak, tego nie da się załatwić na drodze pokojowej, „dupokratycznej”, bo to jest wojna, wytoczona ludzkości przez jej wrogów, a omawiana akcja jest rozłożonym w czasie czynnikiem sprzyjającym depopulacji.

  Na marginesie, pojawia się pytanie, jak to możliwe na gruncie prawno-konstytucyjnym, że samorządy w miastach mogą prowadzić politykę wbrew państwu, w sferach, które nie leżą w kompetencjach samorządów? Czyżby ta „dupokracja” zaszła za daleko? Bo jeśli tak, to może trzeba zmienić konstytucję, a przynajmniej ustawy dotyczące samorządów? Ale zaraz Ch.jnia i Wielki Brat podniosą rejwach, że to zamach na „dupokrację”, a obrońcy tejże już w Polsce stacjonują!

 8. lopek said

  Cóż – czarci pomiot fundamenty pod Sodomę i Gomorę – kładzie z pełnym, szatańskim profesjonalizmem. Sam fakt doprowadzenia ludzi do obecnego stanu – wydaje się niemożliwy – a jednak to się dzieje naprawdę – a ludzie nadal masowo nie organizują się – nawet w obronie swoich dzieci.
  Wniosek?
  Albo Bóg jednym tchnieniem wyprowadzi ludzi z piekielnego transu, nadając im bezgraniczna odwagę i siłę woli – albo czeka nas kompletna zagłada – gdzie garstka ludzi ponownie będzie kiedyś zaczynać swoją drogę do Boga i człowieczeństwa od jaskini. W pewny momencie znów pojawi się tam znikąd czarcie plemię i tak bez końca – dopóki ludzie nie nauczą się poprzez swoje postępowanie – uczynić czarci pomiot – bezsilnym. Wtedy ów pomiot sam – odejdzie do Piekła.

 9. Marucha said

  Ilu ojców jest teraz w stanie choćby pomyśleć o zabiciu bandyty, który skrzywdził jego dziecko?

  No właśnie,

 10. PolishPolackski said

  „mam waginę, bo jestem dziewczynką (…) kiedy ją dotykam czuję miłe dreszcze”

  Bezczelność.
  A gdzie gender?!?!

  Ani Grodzkiej jest przykro…

 11. Voodoosch said

  Pedofil niszczy dziecko fizycznie, niszczy psychicznie. Niszczy rodzine tego dziecka, bo albo ojciec sie zalamie swoja niemoca, albo pojdzie siedziec za zabojstwo, pobicie albo okaleczenie sprawcy. Niszczy przyszla rodzine dziecka, bo prawdopodobnie nie bedzie pragnac potomstwa. Jedna osoba, a ilez krzywdy. Warto sie nad tym zastanowic.

 12. Marucha said

  Tak na marginesie…

  Czy ktoś wie, jaki finał miała (o ile w ogóle miała) afera „Euroweek”, polegająca na pedofilskich zalotach ciapaków do polskich dzieci?

 13. NICK said

  Ja nie wiem.

  Mało wiem.

  Dlatego jestem.
  We Gajówce.

 14. Inkwizytor said

  Upierd…ć łeb kufie i po sprawie

 15. NICK said

  „Tak na marginesie…”

  To margines niesie.

  Zdjąłem okulary.
  Nieco zaróżowione.
  Więcej widzę?

  Nie wiem… .

  WIEM ZAŚ JEDNO!!!
  Stwórca!
  Testamentowo Stary.
  Odnowiony Swym Synem.

 16. andzia said

  re 12 Pan Marucha
  Prawdopodobnie ukręcono chydrze łeb, Bo demoralizacja i integracja są na czasie, Dziwię się tylko rodzicom tych nieletnich, Jak trzeba być głupim aby dzieciaka wysyłać na taki obóz, a potem milczeć,

 17. RomanK said

  Intelektualna Warszawa sama sobie wbrala prezydenta…to samo Gdansk….
  Zamiast na Majowki i Nieszpory…..alternatywa….

 18. Kapsel said

  Lucyferianie na swojej drodze do NWO , po rozbiciu suwerenności narodów , cały atak kierują nade wszystko na Rodzinę. Pan Bóg sam pokazał nam jak mamy żyć ze sobą a mamy żyć w Rodzinach i dlatego Syn Boży narodził się i dorastał w Rodzinie a przecież jako Bóg mógł po prostu się Objawić. Bez rozbicia Rodziny i bez zdemoralizowania jej członków zbudowanie NWO będzie niemożliwe , Szatan o tym dobrze i wie , wie też że może szaleć do czasu i dlatego tak bardzo się spieszy.

  Komu za czasów Gomułki czy Gierka przyszłoby w ogóle do głowy że dożyje tego co się teraz dzieje ?

 19. Boydar said

  „… bez żadnego ostrzeżenia tak sprać tych „edukatorów” , by …”

  Jestem doświadczonym bandytą. Zupełnie bez sensu owo pranie jest zasugerowane. Taki „ktoś” mógłby po wyjściu ze szpitala zeznawać przeciw. Zupełnie bez sensu.

 20. Isreal said

  ad1
  pesymista (np. Olo)- gorzej być nie może
  optymista (admin) – może być, może

 21. Tadeusz said

  do RomanK. Należy zadać sobie pytanie ile w Warszawie jest rodowitych warszawiaków? Mieszkam na Pradze i obserwuję wdzieranie się na stare praskie uliczki nowobogackich.Deweloperzy wykupują grożące katastrofą kamienice i nie bacząc na starą zabytkową zabudowę. wciskają swoje nowoczesne budynki. W tej chwili wzięli sie za fabrykę Polleny . Będą tam lofty po 18 tys. za m2. Jak myślisz kto je kupi potomek warszawskiego dorożkarza czy dziecko tatuśka handlującego hektarami. Wystarczy w piątek wieczorem stanąć przy którejkolwiek wylotówce z miasta. Zobaczysz potok samochodów z warszawską rejestracją, gnają po kapustę i ziemniaki. To są teraz warszawiacy, nas
  tu urodzonych jest może nie mniej ,ale giniemy wśród nowo-przybyłych tygodniowych warszawiaków, nie znających historii miasta ,dzielnicy czy nawet kamienicy obok której mieszkają.Obchodzi ich tylko kasa i nic więcej. Tak więc nie mów ,że warszawiacy wybrali Trzaskowskiego , rodowity Warszawiak nigdy by go nie wybrał.

 22. Sarmata said

  Zauważcie w końcu jedno, że sami nakręcacie propagandę pedalską, ciągle mówią o tym. Pokażę na przykładzie: np. dnia 04-03-2019, TVP na wszystkich kanałach mówiła o tzw. „LGBT”. Ziemkiewicz i Ogórek poświęcili temu zagadnieniu cały czas w dwóch programach „Wtylewizji” i „Wtylewizjiekstra”. Więc się pytam: kto propaguje zboczenia? Wychodzi na to, że PiS, bębniąc o tym całą dobę! Przecież mogą zamilczeć to „LGBT” i homo-propagandę tak jak zamilczają np. pana Grzegorza Brauna. Wiedzą jak to się robi – spójrzcie tylko na skład sali na „Studio Polska” gdzie są ci sami ludzie od lat. Więc z jakiegoś powodu tego „zamilczenia” nie robią – zastanowiło Was dlaczego? A może to wszystko na niby ze strony PiS i oni są również stroną aktywną w propagowaniu tylko robią to z pozycji NIBY-przeciwnych. INACZEJ!
  Pomyślcie w końcu o tym, kto tu jest prawdziwym propagatorem zboczeń. Sam Biedroń czy waginosceptyk Paweł Rabiej nic by nie zrobił. Zatem ktoś im pomaga udostępniając mikrofony i kamery przez cały dzień a potem bębniąc o zboczeniach całą dobę na wszystkich kanałach tv i radio (o prasie nie wspomnę).
  Po drugie gdyby rząd PiS chciał, to by tych wszystkich deprawatorów wy-aresztował „za szerzenie demoralizacji wśród nieletnich”. Są paragrafy w kodeksie karnym na takich jak oni, ale tego nie robią. W koło mówienie na okrągło o dewiantach jest robieniem im propagandy. Aresztować dewiantów a nie o nich dyskutować. Albo dać rodzicom w szkołach wolną rękę a oni zrobią szybko porządek.
  Pomyślcie o tym!

 23. Ale dlaczego? said

  Co tu dużo mówić.
  To są sk…yny mający rozłożyć polskie społeczeństwo ( w tym przypadku).
  A kierowane są te kukiełki przez Rothschildów dla budowy NWO.
  Oni zlecają to działanie swemu „żołnierzowi”, Sorosowi. A on swym fundacjom. M.in. Fundacji Batorego. Ta finansuje takie miernoty, jak np. Trzaskowski.
  Trzeba mieć tego świadomość. WHO to też w tej chwili ich marionetka.

  To jest wojna nie tylko z narodem polskim, ale też z rodziną, tożsamością i świadomością społeczeństw i poszczególnych ludzi. Seksualizacja dzieci, promowanie dewiacji seksualnych.
  „Myślenie” chucią, chciwością, nienawiścią, czyli reagowanie na najniższym poziomie ma ludzi sprowadzić do roli niewolniczego bezrozumnego, nieświadomego bydła.
  Chcą z nas zrobić bezkształtną masę debili, bezrozumnego mięsa do przerobienia, albo likwidacji.
  To się dzieje tu i teraz.
  To wojna z nami, Polakami, całą ludzkością.

 24. Ale dlaczego? said

  AD. 22

  Takie myślenie to myślenie jelenia do którego podkradają się wilki.
  „Jak będę udawał, że ich nie widzę, to dadzą mi spokój”…

 25. Birton said

  powstała w internecie inicjatywa, aby każdy gej dostawał dodatek gejowy do emerytury za lata poświęceń , a Żydzi emerytalny dodatek koszerny za holocaust

 26. RomanK said

  ad2…Taka prosta sprawa…. i jeszcze tego nie zrobiles…tylko chlapiesz jezorem po forach????’ szukasz chetnych …..czy idiotow????

 27. ojojoj said

  Domagam sie ujawnienia opisu eksperymentu oraz procesu jaki zostal zastosowany aby dojsc do nastepujacych wnioskow jezeli chodzi o dziecko, ktore ma pare lat.

  1) dotykanie narzadow plciowych daje dziecku radość i przyjemność
  2) wagina puchnie przez ocieranie o fotel
  3) masturbacja jest znakiem zdrowego rozwoju dziecka
  4) masturbacja rozwija poczucie dumy ze swej płci

  Jezeli proces nie moze byc ujawniony, lub ta „wiedza” jest z doopy wzieta, ci ludzie powinni byc aresztowani.
  Jezeli w ujawnionym procesie wykorzystywano dzieci, by otrzymac te dane, ci ludzie powinni byc powieszeni.

  Dodatkowo sprawdzic takich ludzi jak Ina-Maria Phillipps, Eckardt Scheffer, Trzaskowski, redaktorzy Spiegel czy nie sa pedofilami.

  Gdzie jest kurfa interpol ?!

 28. Maximus said

  Judyta prawie siedem lat temu zapisała w swoim dzienniczku słowa, które wtedy wydawały się nierealne, a które opisywały zagrożenie nadchodzące teraz. Fragmenty jej dzienniczka opublikowałem w sześciu książkach z cyklu „Podyktowane”, a poniższy cytat znajduje się w książce „Moc Słowa Bożego Oraz Moc Ludzkiego Słowa i Ludzkiego Cierpienia”:

  23.06.2012
  Gdy będziecie podzieleni, gdy będzie królować egoizm grupowy, gdy małżeństwa będą egoistycznymi komórkami, nastawionymi tylko na własne dobro, a zamkniętymi na potrzeby materialne i emocjonalne drugiego człowieka, gdy nie będzie mocnych przyjaźni międzyludzkich, nie obronicie się przed nadchodzącym totalitaryzmem.
  Już teraz nie potraficie się przed nim bronić. W ilu państwach jest już przymusowa nauka masturbacji, a wy – rodzice, siedzicie cicho?
  Dlaczego? Dlaczego nie protestujecie, nie krzyczycie? Dlaczego własne dzieci wpychacie w szpony tak okrutnego grzechu, który potem zaowocuje ranami w psychice waszych pociech?
  Dlaczego? Powiem wam! Bo się boicie. Czujecie się osamotnieni. Nie macie nawzajem wsparcia, ani psychicznego, ani materialnego. Boicie się utraty pracy, utraty pieniędzy, utraty prestiżu, utraty świadczeń.
  Gdy będzie jeszcze większe zagrożenie, także pójdziecie jak baranki na rzeź. Pójdziecie prosto w szpony Szatana. On wami będzie kierował. Dokładnie tak, jak widział to św. Jan Apostoł. Szatan już was podzielił i teraz rządzi wami jak chce. To tylko kwestia czasu, kiedy was zaczipują i powtórzy się koszmar obozów koncentracyjnych, tyle tylko, że nie będą potrzebne piece krematoryjne.
  To was czeka, jeśli nie utworzycie wspólnot, prawdziwych, autentycznych wspólnot, w których będzie rządzić prawdziwa, autentyczna miłość.

 29. AJWAJ said

  SZYDEK CZOSNOWSKIE kreuje temacik zastepczy dla GOJIM: ZBOCZENIA i MASTURBACJE bydlaka za wszarz i wydlaic z POLSKI do TURCJI tam jego ojczyzna von z POLSKI SMRODZIE

 30. MG-42 said

  K…a pogonic ta lewacka cholote Ktora z buciorami wchodzi nam do domow.
  Naprawde ktos tam musi byc odstrzelony .Bez zadnych zachamowan.
  ODSTRZELONY.

 31. peacelover said

  …..tak czytam i czytam i czytam i……doczytalem sie kilka bardzo interesujacych komentow :
  jeden to NR 28 MAXIMUS a drugi to RomanKafel NR 26 !!!!!!!!!!!!!

  ….a skad ty wiesz ty stary durny ciwoku ,ze nie zrobilem czegos podobnego …albo ze „chlapie jezorem po forach ????!!!!!
  chce w stylu Pana Maximusa zwrocic Polakom uwage na wykazanie odwagi w obronie ich wlasnych dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!
  …..ale p.KAFLOWI sie to nie podoba, bo siedzi w tym swoim USof A i ima w doo*pie Polske i to co sie tam dzieje !!!!!
  Wiec poszedl WON i…zanim cos zagegasz to najpierw wytrzezwiej stary leniwcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  W Polsce rozpoczyna sie bitwa o nasza mloda generacje i trzeba sie organizowac, czy sie to komus podoba czy tez nie !!!!!
  a jezeli komus brakuje odwagi albo pomyslunku, to zaplaci za to wlasnymi dziecmi !!!!!

 32. peacelover said

  ….to samo p.Boydar NR 19
  Jak jestes ” doswiadczonym bandyta ” to wymysl cos lepszego !!!!!!

  Moze sie sprawdzi !!!!!

 33. piwowar said

  Ilu ojców jest teraz w stanie choćby pomyśleć o zabiciu bandyty, który skrzywdził jego dziecko?

  Dziadkowie są. A przynajmniej jeden dziadek. (posunięci w leciech nie maja wiele do stracenia) Ale on nie za bardzo myśli o zabiciu, a raczej o odstrzeleniu nabiału. Lepszy przykład, bo drastyczniejszy.

 34. Kapsel said

  Re 33 Pan Piwowar

  Ja też bym nie zawahał się ani sekundy.

  Doatkowo to okrutnie wnerwia mnie plaga zdrobniałych wyrazów jakie często słyszę z ust młodych mężczyzn.Przez długie lata byłem namiętnym hodowcą rybek akwariowych i czasami lubię pooglądać sobie jakiś film na YT. Jeden szczególnie mio zapadł w pamięci, ale nie znalazłem go aby tutaj pokazać. Autor na kilka minut filmu non stop używał zdrobnień aż do obrzydzenia…..filterek,żwireczek,światełeczko,korzonek…. itp… w innych filmach też to zauważyłem.
  Swego czasu kurier , młody człowiek , dostarczył mi przesyłkę i już od samych drzwi … paczuszka,długopisik i podpisik… Nie wytrzymałem nerwowo i głośno zapytałem ..młody człowieku kto cię nauczył takiej mowy : ojciec z matką ,pani w szkole czy może ksiądz na lekcji religii.. Chłopak zdębiał więc warknąłem już dosadniej… młody człowwieku , dlaczego się tak pedalisz ???
  On nie wyszedł z mieszkania, on spie*dolił w biegu.Bardzo mnie to wnerwia i jak tylko słyszę coś w podobne tony ,natychmiast reaguję.

 35. Bogusz said

  ad.13, 15 Panie Nick czytam Pana komentarze i zastanawiam sie co i jak, czy mógłby Pan wziąść pod uwagę, że inni czytelnicy legitymują sie dużo, dużo niższym IQ niż Pan i też chcieliby za Pańskimi komentarzami nadążyć. Proszę niech Pan opuści nieco loty, przynajmniej czasami, pozdrawiam

  ——–
  To jest, tak jakby żądać od NICKA wyparcia się samego siebie 😉
  Admin

 36. Kapsel said

  Rzecznik rządu wzywa Rafała Trzaskowskiego do wypowiedzenia Deklaracji LGBT+

  – Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powinien wycofać się z deklaracji LGBT+. Nie można wychowywać dzieci ideologią – powiedziała w poniedziałek na antenie Polsat News Joanna Kopcińska, rzecznik rządu Mateusza Morawieckiego.

  Kopcińska podkreśliła, że nikt nie ma prawa „wykorzystywać dzieci do jakichkolwiek sporów politycznych czy ideologicznych”. – Naszym zadaniem jest ochrona dzieci, ochrona polskiej rodziny i my to czynimy. (…) Nie można wychowywać ideologią. Wychowywać mają przede wszystkim rodzice, potem szkoła, nauczyciele – to od nich zależy, jakie będą przyszłe pokolenia – stwierdziła.

  – Nie można w żaden sposób narzucać takich ideologii, takich eksperymentów, bo to rodzic decyduje, szkoła określa warunki, czego dotyczy edukacja, a nie pan prezydent Trzaskowski. On wykracza poza pewne granice – zaznaczyła, po czym dodała, że opozycji nie uda się przypisać Zjednoczonej prawicy łatki „nietolerancyjnych”. – My jesteśmy tolerancyjni – oświadczyła rzecznik rządu.

  Ciekawym jest, że politycy Prawa i Sprawiedliwości codziennie krytykują prezydenta Warszawy za podpisanie karty LGBT+, a sami nie są w stanie przez ponad 3 lata wypowiedzieć Konwencji Stambulskiej, która de facto zezwala na jeszcze więcej deprawacji i demoralizacji niż dokument podpisany przez Rafała Trzaskowskiego.

  Read more: http://www.pch24.pl/rzecznik-rzadu-wzywa-rafala-trzaskowskiego-do-wypowiedzenia-deklaracji-lgbt-,66774,i.html#ixzz5hwqbGMfe

  Konwencja Stambulska. Walka z przemocą czy walka z rodziną? Dokument PCh24.pl

  Konwencja Stambulska nazywana Konwencją Przemocową jest dokumentem silnie dyskutowanym przez wszystkie strony sceny politycznej. Dla jednych jest dokumentem niezbędnym do prowadzenia skutecznej walki z przemocą, dla innych czołowym narzędziem pędzącej przez Europę genderowej rewolucji. Jakie niesie ze sobą zagrożenia? Czy w ręku władzy o charakterze lewicowo-liberalnym, Konwencja posłuży do przeprowadzenia obyczajowej rewolucji?

  .https://www.youtube.com/watch?v=jIpnZzEbxCQ

 37. Zbyszko said

  To jest ZBRODNIA która powinna być ścigana z całą mocą prawa. Ci zbrodniarze powinni odpowiedzieć za te zbrodnie na tych najbardziej bezbronnych, bo dzieciach przedszkolnych a nawet… noworodkach (bo 0-4)… KONIECZNIE NALEŻY TĄ ZBRODNIE NAZYWAĆ PO IMIENIU.
  BRAK SŁÓW!!!

 38. Troll Polonii said

  35
  Bogusz
  re: Nick
  Modne jest teraz na Zachodzie „dumbing down” – znizanie poziomu narracji do niklych mozliwosci czytelnika.

  Taka jakby urawnilowka , czyli wyrownanie poziomu w dol.
  A z drugiej strony- wydajemy panstwowe pieniadze na tak zwana dywersyfikacje czegokolwiek z wyjatkiem…opinii.

  Ja rozumiem, ze Nick uzywa skrotow myslowych, gry slow, krotkiego, wrecz telegraficznego czesto podsumowania problemu/dyskusji, ktory moze mu sie podobac albo wprost przeciwnie.
  Wcale nie znaczy, ze obowiazkowo kazdy musi go rozumiec.

  Ja tez nie rozumiem jak gajowy opowiada, ze staystyka to nauka. Dla mnie jest to nauka manipulowania cyframi.
  Ale ze akurat do matematyki a nawet arytmetyki nigdy nie mialem zadecia – to sie nie bede wyklocac,i domagac zeby gajowy znizyl sie do mojego poziomu.
  Bo wtedy … sztuka cierpi.
  A byc moze i nauka – tylko ja o tym nie wiem.

 39. Easy Rider said

  … mam waginę, bo jestem dziewczynką …

  Waginę ma też owca, krowa, koza etc. Podobnie jak z penisem. Rozwijając tę myśl i uogólniając można by powiedzieć: „Mam odbyt, więc jestem człowiekiem”.

  Tu chodzi o coś ważniejszego niż seks. ONI chcą sprowadzić ludzi do poziomu funkcjonowania zwierząt, kierujących się najniższymi instynktami, chociaż tak właściwie – to poniżej zwierząt. Pozostając przy przykładzie seksu, dla zwierząt ma on znaczenie tylko w okresach godowych, które dla zwierząt żyjących na wolności przypadają raz do roku lub w określonych cyklach. Natomiast człowiek, jeżeli się go odpowiednio pobudzi, może żyć seksem cały rok, zresztą niektórzy już tak funkcjonują.

  Tutaj nasuwa się taka refleksja, że w wyniku systematycznych, wieloletnich działań doprowadzili ludzi do tego, że żyją żądzą posiadania, ale nikt się na to specjalnie nie oburzał, bo przecież protestowanie przeciwko konsumpcjonizmowi byłoby takie „nienowoczesne”, podobnie, jak oburzanie się na prowadzoną przez kilkadziesiąt lat seksualizację dorosłych, która musiała poprzedzić etap seksualizacji dzieci.

  To jest wojna gorsza niż jakiekolwiek dotychczas znane w historii ludzkości, gdyż nie chodzi o zabicie ciała, ale duszy. Dlaczego milczy Kościół jako instytucja w sytuacji, gdy może dzwony powinny bić na alarm? Jeżeli nie dojdzie do ingerencji Siły Wyższej, w której jedyna nadzieja – to biada nam.

 40. Boydar said

  Już pisałem; jedni tylko dlatego popełnili jedno żeby drudzy mogli powiedzieć publicznie drugie. Ktoś się musi pochylić żeby dało się stanąć mu na plecach. Nie za darmo zresztą. Typowa ustawka, dość prymitywna i bezczelna.
  Taka sama jak „zwycięstwo” PO nad PiS’em w 2007.

  To tak a’propos „Trzaskowski” vs. „płomienni obrońcy”.

 41. Marucha said

  Re 38:
  Ja tez nie rozumiem jak gajowy opowiada, ze statystyka to nauka. Dla mnie jest to nauka manipulowania cyframi.

  W takiej samej mierze, jak nauka czytania jest indoktrynacją.

 42. Troll Polonii said

  41
  Marucha
  Dobre porownanie. Zapamietam.

 43. RomanK said

  ad41…..hehehehehehehehhe..doskonale…kupuje!!!!!:-))))))

  Tak panie Easy Rider..dokladnei tak…zmiana in imago dei..na imago animalo….
  Pierwszy kroczek pokaza dupe panu…zadne bydlatko nie nosi majtek…wogole brzydzi sie ubraniem…Chociaz nie powiem malpy uwiebiaja sie stroic:-)))ale nie w majtki:-)))

 44. RomanK said

  GOrszycieli…kmienowac….ae najpierw ich nazwAC WLASCIWYM OKRESLENIEM ,..GORSZYCIELA!!!!!

 45. RomanK said

  A ty Pecelower …. ..mlodziezy to sobie najpierw narob…. a skd wiem….bom stary i wiem co takie klapiace dupki jak ty moga pod ksywkami na forach….. a czego nie:-)))) Moga to nasrac w pory..bo juz do mycia trzeba im dupe polac woda:-))))

 46. NICK said

  Znów tabletek nie wziął.
  Wszędzie dziś szaleje; albo Szaleju za dużo.

  Weź ty strażniku teksasu się i uspokój.

  NICK.
  Gajówka. 2014 Listopad. Lub inna miesiączka.

 47. NICK said

  Sorki. Przebogata andropauza.(46).

  Panie Bogusz.
  Wolę nie badać swego IQ bo a nuż zostałbym nagi… .

  Pan lepiej podyputuj z RomanemK.

  [Tylko dópę miej Pan twardą, czystą i zamkniętą. Tylko w tych przypadkach.
  Unci wchodzi bez pardonu.]

  Pozdrawiam bardzo serdecznie.

 48. Dawson said

  Wszystko sie zgadza moi mili, ale jedna rzecz:
  „Dzieci są stworzeniami seksualnymi i szukają ciągle zaspokojenia swych potrzeb”
  Do lat okolo 11 nie ma to zastosowania, normalna pierwsza reakcja to zawstydzenie i speszenie (co najwyzej Freud by sie nie zgodzil), ale ok 12 zaczyna sie problem i wydaje sie ze faktycznie takimi sie staja, tylko zdolnie ukrywaja to przed rodzicami. Ogolnie caly ten „sexting”, wysylanie swoich zdjec rowiesnikom, to juz jest powszechne nawet w polsce, tylko malo kto zwraca na to uwage.

  Da sie jakos sensownie wytlumaczyc ze masturbacja jest zla i nie wolno takich rzeczy robic nawet z rowiesnikami? Znacie moze jakies opracowania dotyczace szkod w psychice wywolanych przez wczesne kontakty seksualne? Pelno artykulow w internecie na przyklad na pch24 na ten temat, ale sa malo rzeczowe.
  I bez odwolywania sie do tego ze jest to grzech, malo kogo zadowala taki argument.

  Za brak polskich znakow przepraszam – nie da sie.

  ———-
  Da się. Zawsze i wszędzie.
  Admin

 49. peacelover said

  …..sluchaj Nicka !!!!!! ………Nick ci prawde powie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  (….straznik texasu ………………………….ale jaja !!! ……….jak taborety !!!!!!)

 50. Easy Rider said

  Ad 38, 41

  P. Troll nie rozróżnia między statystyką matematyczną (działem matematyki), a statystyką opisową, urzędową, którą prowadzi GUS. Różnica jest taka, że o ile ta druga może być kłamliwa lub zmanipulowana, to z matematyką tego rodzaju numery są po prostu niemożliwe.

 51. Ale dlaczego? said

  AD. 48

  Ale tu nie chodzi o szkodliwość lub nie masturbacji.
  Zostawmy odkrywanie masturbacji samym dzieciom. Jak było od tysięcy lat.

  Tu chodzi o ogłupienie seksem społeczeństwa, rozbicie poczucia bezpieczeństwa dzieci, rozbicie rodziny i promowanie antyrodzinnych , antyludzkich i antybiologicznych LGBT i gender.
  Chodzi o wprowadzenie NWO. Stworzenie totalitaryzmu światowego, gdzie Rothschildy i ich pobratymcy będą rządzić światem.
  To nie bajki. Niteczki prowadzą dokładnie do źródła.

 52. Jack Ravenno said

  @39 EASY RIDER – już od dawna to piszę, że ludzie sami są bezsilni i bez Boga nie dadzą rady przemóc tego piekielnego dziadostwa i czarci pomiot będzie przerabiał na szatańskie odchody wszystko czego się tknie…

  Prośmy a będzie nam dane.

 53. Ojciec said

  Taki zbiór głupot mógł wymyślić tylko chory umysł pedofila! Ktoś kto zachęca rodziców do nauki „walenia konia” przez nieletnich może być tylko i wyłącznie pedofilem! Teraz ewidentnie cały rynsztok „mniejszości seksualnych” wylewa się a my normalni obywatele musimy się przed tym bronić. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mam zachęcić do takich zachowań moich synów. Moi rodzice nie przekazywali mi takiej wiedzy. W szkole pokazano nam schematy z anatomią kobiety i mężczyzny. Tyle przekazano nam wiedzy. Mimo to nie potrzebowaliśmy takich patologicznych WHO, żeby wiedzieć jak zaspokoić kobietę! Mówię nie pedofilskim działaniom WHO.

 54. Boydar said

  Chyba nie „zaspokoić kobietę” tylko współżyć z kobietą. Kobiety (?) zaspokajał np. Simon Moll.

 55. Re: Artykul…
  Jesli checie byc zdemoralizowani, to pozwolcie takim zydowskim chujom (trzaskowskim, dudom i innym) za wlasne pieniadze sie demoralizowac…
  Potem, to juz bedzie placz i zgrzytanie zebow…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 56. Ojciec said

  Boydar – czepiasz się słówek. Jakkolwiek by tego nie nazwał chodzi o fakt, że każdy normalny facet wie co zrobić z kobietą kiedy znajdą się sam na sam w łóżku.

  Naszły mnie takie refleksje, że niemcy to najgorsze co mogło spotkać nasz glob. Po pierwsze wojny. Po drugie po wojnie na siłę starali się pokazać jacy są „fajni”. Potem pozwolili na parady równości. Potem próbowali rządzić Europą poprzez (ch)Ujnię Europejską. No i sambo się wylało… Teraz wszystkim zachciewa się machania tęczami i uczenia dzieci jakiś zachowań, które w pewnym wieku są chore! Boję się co dalej ta chora „multi-kulti” sekta nam sprezentuje.

 57. piwowar said

  Panie Kapsel. Praktycznie rzecz rozpatrując, to Piwowar jest w o wiele lepszej sytuacji od polskiego ojca w Kraju. Piwowar posiada legalnie odpowiedni sprzęt. Niedrogi, na wypadek nagłej zmiany w przepisach i konfiskaty, utrzymywany w dobrym stanie oraz różnorodny. Tak samo przeciętny tutejszy ojciec. I tak, w Kanadzie „postęp ” odbywa sie bezkarnie, a tu jeszcze się waha. W Teksasie podobno nawet jeden rodzic przyszedł do szkoły z ręczną armata Mag44 i nauczycielka tolerancji szybko się zwolniła z pracy.

  Warto przypomnieć przypadek jednej 85 letniej babci w Australii, która wytropiła zboczenca , co skrzywdził jej wnuczkę, odstrzeliła mu co trzeba, a potem poszła na policję, zdała sprzęt i wyjaśniła okoliczności. Prawo jej nie poparło, ale policjanci i obywatele owszem.

 58. Kapsel said

  Panie Piwowar. Słyszałem o Chińczykach którzy nie mieli czym odstrzelić ale mieli czym uchlastać a babcia pewnie nie wie co to jest uniwersytet.

 59. Easy Rider said

  Ad 58 – Kapsel.

  Chodzi o ten casus?

  Brawo! Czarnoskóry zgwałcił Chinkę, Chińczycy odcięli mu penisa. Tak powinni kończyć gwałciciele!

  https://prawicowyinternet.pl/brawo-czarnoskory-zgwalcil-chinke-chinczycy-odcieli-mu-penisa-tak-powinni-konczyc-gwalciciele/

 60. Kapsel said

  Re 59

  Tak , dziękuję za przypomnienie.

 61. Bogusz said

  ad.47 IQ nie zawsze idzie w parze z kulturą wypowiedzi, a szkoda Panie Nick

Sorry, the comment form is closed at this time.