Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Wolność dla Piskorskiego nadal niepewna

Posted by Marucha w dniu 2019-03-11 (Poniedziałek)

W styczniu, decyzją sądu okręgowego, zamieniono Mateuszowi Piskorskiemu tymczasowe aresztowanie na poręczenie majątkowe. Okup początkowo sąd ustalił w wysokości 300 000 zł, by następnie na rozprawie odwoławczej, podnieść jego wysokość na żądanie prokuratury do pół miliona złotych.

Rodzina i jego przyjaciele rozpoczęli zbiórkę, mając na zebranie pieniędzy jedynie dwa tygodnie.

Jak można się było spodziewać, mimo czynionych wysiłków, pieniędzy zebrać się nie udało. W międzyczasie jacyś ludzie zgłaszali nawet gotowość wpłaty całości kaucji, ale jak przyszło co do czego to swoich obietnic nie sfinalizowali.

Po dwóch tygodniach mało owocnej zbiórki obrona złożyła do sądu apelacyjnego dwa wnioski. Pierwszy z nich dotyczył przedłużenia czasu na zebranie półmilionowego okupu. Rodzina Piskorskiego doszła też do wniosku, że raczej za pomocą publicznej zbiórki tak dużej sumy pieniędzy zebrać się nie uda. Dlatego też obrona złożyła drugi wniosek, który dotyczył ewentualnej zamiany kaucji na jej równowartość w postaci zastawu na nieruchomości.

Pierwszy wniosek sąd apelacyjny rozpatrzył pozytywnie i zbieranie kaucji przedłużył do 10 marca. Termin ten minął wczoraj. Prawdopodobnie zostanie złożony kolejny wniosek o jego przedłużenie. Wnioskiem drugim sąd ten się nie zajął i przekazał go do rozpatrzenia do sądu okręgowego, tego samego, który zajmuję się właściwą merytoryczną sprawą, jaką wytoczyła Piskorskiemu o rzekome szpiegostwo prokuratura.

Gdy wniosek wpłynął już do sądu okręgowego, sąd dosyć długo się nad tym wnioskiem zastanawiał. Wiadomo było, że prokuratura nie złożyła sprzeciwu i wydawało się, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. W międzyczasie do sądu zgłosił się człowiek, podający się za wojskowego, admirała ze Szczecina, który zadeklarował, że wpłaci całą kwotę kaucji. Sąd wyraził na to zgodę. Skutkiem tego, sąd mógł się wstrzymać się z podjęciem decyzji w przedmiocie zamiany kaucji na zastaw. Bo po co ją zamieniać skoro ktoś chce ją zapłacić?

Po kilku dniach, gdy kaucja nie wpłynęła, a „admirał” rozpłynął się w powietrzu, sąd zdecydował, że wniosku mimo to nie rozpatrzy, uznając sam siebie za niewłaściwy do jego rozpoznania. Wniosek odesłał do sądu apelacyjnego.

Nie wiadomo kim był tajemniczy „admirał”. Prowokator bezpieki czy zwykły wariat? [Prowokator – admin] Sądowi dało to jednak możliwość, by wydłużyć sobie czas na podjęcie decyzji, której najwyraźniej podejmować nie chce. Dopiero gdy czas ten się skończył, sąd okręgowy podjął decyzję, by wniosku jednak nie rozpatrywać i ponownie podrzucić go, niczym gorącego kartofla, do sądu apelacyjnego.

Z jakiś bliżej nieznanych powodów żaden z tych sądów nie chce być tym, który będzie odpowiedzialny za decyzję w sprawie zamiany kaucji na zastaw na nieruchomości. Sąd apelacyjny, działający tu jako instancja odwoławcza, wyszedł z założenia, że jest to nowy wniosek w stosunku do tego dotyczącego wyznaczenia kaucji, który rozpatrywał on w styczniu. A skoro wniosek jest nowy, to w pierwszej instancji powinien się nim zająć sad okręgowy. Sąd okręgowy nie podzielił tej argumentacji i prawdopodobnie uznał, że jest to jedynie modyfikacja decyzji, którą podjął już w przedmiocie kaucji sąd apelacyjny więc niech się tym dalej sam zajmuje.

To nie koniec tego ping ponga. Sąd apelacyjny, w miniony wtorek, nie dał za wygraną. Nie podzielił oczywiście opinii sądu okręgowego, jakoby on miał być kompetentny do tego, by ten wniosek rozpatrzeć i ponownie odbił go do sądu okręgowego. Teraz, prawdopodobnie w najbliższą środę, sąd okręgowy będzie szukał argumentów, by wniosek ponownie odbić do sadu apelacyjnego.

Powstał spór kompetencyjny o właściwość sądu dla rozpatrzenia tego wniosku. O tym jak go rozwiązać na gruncie polskiego prawa, mówi artykuł 38 Kodeksu postępowania karnego. Niestety mówi on jedynie o tym, że „spór o właściwość między sądami równorzędnymi rozstrzyga ostatecznie sąd wyższego rzędu nad sądem, który pierwszy wszczął spór.”

Pierwszy spór wszczął sąd apelacyjny, więc właściwym byłby chyba znajdujący się ponad nim w hierarchii, Sąd Najwyższy? Problem w tym, że w przepisie mówiącym o tym jak rozwiązywać spory kompetencyjne między sądami, mowa jest o sporze między „sądami równorzędnymi”. A takimi nie są przecież sąd okręgowy i apelacyjny. To sąd apelacyjny jest sądem wyższego rzędu od okręgowego i jego przekazanie rozpatrzenia wniosku temu sądowi powinno być chyba wiążące. Ale czy w tym wypadku może tak zrobić, gdy sam jest stroną tego sporu, a na dodatek to nie sąd okręgowy „pierwszy wszczął spór”, ale właśnie sąd apelacyjny?

Nie wiadomo jak długo jeszcze potrwa ta zabawa w przerzucanie z rąk do rąk gorącego kartofla i nie wiadomo czy kogokolwiek to jeszcze bawi, co się w polskim wymiarze sprawiedliwości wyprawia. Na pewno nie Mateusza Piskorskiego, który cały czas czeka, by móc się w końcu zobaczyć po blisko trzech latach internowania, ze swymi dziećmi.

Autorstwo: Jarosław Augustyniak
https://pl.sputniknews.com

Najbardziej wkurwiające jest to, że żadna z kanalii, jaka ponosi odpowiedzialność za bezprawne uwięzienie Piskorskiego, nie poniesie żadnej odpowiedzialności. Nawet nikt jej nie splunie w twarz. Żaden superpatryjotyczny Polak.
Admin

Komentarzy 39 do “Wolność dla Piskorskiego nadal niepewna”

 1. NICK said

  Wolności już dawno nie ma.

  Każdy może ją odnaleźć… .

 2. NICK said

  Alarm?

  Maść.

  Na zoom-bies.

 3. RomanK said

  Przeciez Wymiar Sprawiediwosci w Polsce zasadza sie na starych kadrach wyksztalconych w PRL. Selekcja zczynala sie od przyjmowania na studia na Wydz Prawa…na jedno miejsce 12 chetnych…Przyjmowanie przez losownie wsrod tych ktorzy mieli srednia powyzej 4,5… a jak kto s mial okazje spojrzec na studentow I Roku i ich papiery , okazywalo sie ze ponad 2/3 nie osiagnelo wyniku 3….a i tak sie dostalo:-))))))
  Potem toto dostawalo aplikantury …a reszta zwlaszcza ta nieprawomyslnej proweniencji.. zostawala luzem:-)))
  Ta wierbna i usluzna czesc wiedziala ze Prawem jest …….Wola Rzadu???
  a na ptanie Co to jest sprawiedliwosc..odpowiadla glosno….HEEEE??????

 4. andzia said

  W mojej ocenie zabrnęli za daleko. Bo gdyby mieli dowody, to akt oskarżenia powinien być sporządzony już dawno, a że bezprawnie zatrzymano człowieka, to boją się o własne dupy i na wszelki wypadek trzymają go nadal, Taki jest wymiar tzw, sprawiedliwości w Polsce. Pan Piskorski i tak wyjdzie z aresztu. Tylko kto mu zapłaci wysokie odszkodowanie, prokurator czy sędziowie? Dobra pisowska zmiana tak wygląda.

 5. NICK said

  Tak.
  Romanie.

  Swoją Qrvę sam.
  Posłałem na Wydział Prawa.

  Miast na AWF, jak chciała we trzeciej klasie Liceum.
  Nomen omen.
  Czarto-ryskich we puławach, puławskich a i ode Iza beli i od stronnictwa.

 6. RomanK said

  Pan Piskoski ma juz w kieszeni 10 baniek…i wygrana sprawe w Sadzie Miedzynarodowym …
  To doskonaly interes…..na wolnosci tego nie zarobi…

 7. NICK said

  Pozdrawiam.
  Wreszcie.

 8. siu said

  Byleby nie przytrafił mu się jakiś śmiertelny wypadek w areszcie albo w odwiedziny nie przyszedł seryjny samobójca.
  Sprawa śmierdzi na kilometr.

 9. ojojoj said

  polaczkowo sie sprzedalo w latach 80-ch za coca-cole i paczke gum do zucia od proboszcza z zachodnich paczek, o mleku w proszku (chyba gipsu?) nie wspominajac

 10. Ad. 8

  Byleby nie przytrafił mu się jakiś śmiertelny wypadek w areszcie albo w odwiedziny nie przyszedł seryjny samobójca.

  Na śmierci Piskorskiego można łatwo zbudować opozycję systemową, nie partyjną. Nie będą tego ryzykowali. Szczególnie teraz. Od czasów Leppera sytuacja się zmieniła.

 11. Ad. 4

  W mojej ocenie zabrnęli za daleko. Bo gdyby mieli dowody, to akt oskarżenia powinien być sporządzony już dawno, a że bezprawnie zatrzymano człowieka, to boją się o własne dupy i na wszelki wypadek trzymają go nadal.

  Na mojego nosa, to Piskorskiego wypuszczą, a kozły ofiarne będą odstrzelone. Wielka władza musi pozostać nienaruszona, bo to jest gwarancja status quo. Kogoś poświęcą. I to być może nie jednego „kogoś”.

 12. Kura domowa said

  Przecież mamy takie prawo, gdzie jedna ustawa przeczy drugiej. A już w ogóle to większość ustaw jest sprzeczna z Konstytucją.
  Ttym bardziej, każdy rząd może wprowadzać aneksy lub zmiany w prawie tworząc podpunkty w ustawach.

 13. Ale dlaczego? said

  Brak słów niecenzuralnych na tych bandytów od kaczyńskiego.

 14. Zerohero said

  @6, RomanK

  Zaciekawiło mnie ile dostał Komenda i trafiłem teksty w rodzaju

  18 mln dla Tomasza Komendy nie tak szybko. „Musimy czekać”

  15 lat gwałtów i opluwania oszacowano na 18 mln zł, a i tak „musimy czekać”. Nie sądzę by Piskorski dostał więcej niż 1 do 2 milionów złotych, a i presji społecznej do odszkodowania też bym się nie spodziewał. Nie ma też presji ze strony UE. Skoro nie ma presji, to mogą zapłacić np. 300tys złotych.

  ———–
  Mogą, nie muszą.
  Admin

 15. Zerohero said

  Swoją drogą, to według żydowskiego reżimu Piskorski dostawał „znaczne” korzyści majątkowe od Rosjan, a tu głupich 300tys nie mógł wysupłać na kaucję.

 16. RomanK said

  Komenda nie ma jak odwolac sie do sadow miedzynarodowch ..dopukinei wyczerpie drogi odwolania posliego wymiaru,,,
  Piskorski tak..jako wiezien polityczny…ofiara polskiego wymiaru ma fast track,.,.,.
  Dla mnie probemem jest fakt prawie nieistniejacej solidarnosci z uwiezionym szerzej rzeszy Polakow…
  Oczywiscie czego nie zauwaza Ojjojjojjj w latach 80…. polaczkowo starcilo 10 mln ludzi….a dupki zachowuj sie jak onn pojojcza na forum pd ksyweczka ojjjjjojjj….

 17. PISKORZ said

  re 16 Znajomy Francuz siedział „za fryko” jakieś 18 m-cy..Pewne miał potem około 50 tys E..tylko żona jak to baba dupa nie dopilnowała papugi..Wziął od niej kasę..a czas leci szybko..Zadzwoniłem do sekr. papugi i powiedziałem, że jeśli sprawy nie dokończy..to wszystko opiszę w sieci.!! Papuga 2-3 dni potem zadzwonił do Francji, ale…roszczenie było- już…przedawnione! ps Tak per analogiam dr Piskorski może dostać 75-80 tys E. Może więcej wiele zależy od papugi..

 18. ojojoj said

  do 16. Panie RomanK, panska logika nie jest panska dobra strona.

  „..Dla mnie probemem jest fakt prawie nieistniejacej solidarnosci z uwiezionym szerzej rzeszy Polakow..”
  – bo to jest wlasnie takie dzisiejsze polaczkowo, ktore sie sprzedalo za mleko w proszku od proboszcza, wiec jak i z kim maja sie „solidaryzowac”? rzuc im RomanK iPhona, to sie „zesolidaryzuja”

  „..Oczywiscie czego nie zauwaza Ojjojjojjj w latach 80…. polaczkowo starcilo 10 mln ludzi..” – liczby z doopy wziete, od 1945 roku do lat 80-ych Polsce przybylo 16 milionow obywateli, jezeli 10 wyjechalo to musialo sie urodzic 26 mln, co jest bzdura, bo tzn. ze kazda rodzina musiala miec prawie 3 dzieciakow i NIKT nie mogl umrzec, 10 milionow to moze wyjechalo po 2004

 19. Wiedza jest antysemitką https://swietatradycja.wordpress.com/2019/03/11/wiedza-jest-antysemitka/

 20. bebrave2019 said

  Poseł Niezależny i Niezrzeszony Robert Majka

 21. Aktualna ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!
  Tak jak w Polsce mamy problem z pojęciem JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWO,to w Rosji jest problem z CHRZEŚCIJAŃSTWEM SYJONISTYCZNYM,które opisała Tatiana Graczowa w NIEWIDZIALNEJ CHAZARII.
  Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA,stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU.

 22. Marucha said

  Re 10:
  Gdyby zlikwidowano Mateusza Piskorskiego, 80% mieszkańców Polin NIC nie zauważy, a 19% pomyśli że chodziło o Pawła Piskorskiego.

 23. lopek said

  „Wolność dla Piskorskiego nadal niepewna”
  =========
  Piskorski nadal siedzi i na to w kraju podbitym nie mamy wpływu ale wyciągnijmy przynajmniej z tego jakieś wnioski. Jeden – to taki, że czarciemu pomiotowi niezmiernie zależy na tym – aby wytworzyć taką atmosferę, że oto bolszewicy wzorem 1920 roku – już, już – idą na Polskę mordować i gwałcić. Tymczasem na odwiecznych ziemiach polskich – piekielny bandyta wskrzesza Banderland – w porównaniu z którym niegdysiejszy bolszewik jawi się jako łagodny baranek. Drugi wniosek – to ta cała pyskata opozycja – swojego, szatańskiego pyska w obronie Piskorskiego nie otworzy – więc tym sposobem demaskuje się sama, że i ona pochodzi z czarciego pomiotu – wrogiego tubylcom.
  Trzeci wniosek – to Polacy Polski już nie mają – bo gdyby ona żyła nadal – upomniałaby się także skutecznie o swoje dziecko w osobie Piskorskiego. Wyciągnijmy z tej sytuacji chociaż tyle – budując swoją świadomość opartą tylko o świat rzeczywisty.

 24. Wieloimienny said

  Wyjdzie na wolność wtedy, kiedy żydojankesomasoni na chwilę będę chcieli „ocieplić” relacje z Putinem, tak jak teraz kombinują z Kim Dżong Unem, którego nie potrafią pokonać militarnie ani zagłodzić.

  Ale to już nie będzie ten sam Mateusz Piskorski. Nafaszerowany psychotropami i narkotykami, wielokrotnie bity nad którym znęcano się psychicznie. Wyjdzie w takim stanie, że już nie będzie się angażował w geopolitykę. I oto im chodzi.

 25. GZN said

  Ad. 8
  Zgadzam się. Może się przydarzyć Mateuszowi Piskorskiemu …. syndrom Milośević’a. Trybunał haski to przecież standard europejski…. i europejskie rozwiązania.

 26. Easy Rider said

  Ad 24.

  Według relacji kogoś z jego współpracowników, Mateusz jest traktowany dobrze, zarówno przez współwięźniów, jak i służbę więzienną, ale to było już jakieś półtora roku temu i nie wiadomo, czy tak jest nadal. Raz został brutalnie zaatakowany przez jakąś kanalię policyjną (UPAdliniec?), ale to był wyjątkowy przypadek.

  Na krótkim filmie „Zmiany”, wykonanym w holu sądu, widać wyraźnie przychylne zachowanie eskortujących policjantów, którzy zachowują bierność, aby umożliwić eskortowanemu udzielenie kilkuminutowego wywiadu:

  Warto też zobaczyć film „Więzień polityczny PiS”, którego sam wcześniej nie znałem:

 27. Inkwizytor said

  Polaków jest garstka. W Polsce egzystują: gównopolactwo, chachłaccy banderowcy i straszni bracia. Nic odkrywczego nie napisałem

 28. Boydar said

  Nigdzie nie jest podniesione a tym bardziej wykazane, że Obywatel Penitent ma czy miał cokolwiek wspólnego z Putinem i Jego ekipą. Może tak być oczywiście, że chucpa jest wielopiętrowa ale przesłanek do takiej koncepcji również nie mamy.
  W Rosji żyje i funkcjonuje „wielu” posiadających paszport FR; dla nas to są standardowo Rosjanie. W w dodatku mówią po rosyjsku lepiej niż nasza uczitelnica z liceum. Mają wrodzony talent, czasem nie mają chęci. W II RP podobno tylko 10% mówiło po polsku. Lenie.

 29. ojojoj said

  Jak przecietny mieszkaniec polin ma sie zainteresowac Piskorskim, jak nawet narodowcy dra mordy „raz sierpem raz mlotem …”

 30. Wieloimienny said

  Boydar @
  „Nigdzie nie jest podniesione a tym bardziej wykazane, że Obywatel Penitent ma czy miał cokolwiek wspólnego z Putinem i Jego ekipą.”

  Ale budował pierwszą w Polsce partie w 100% otwarcie prorosyjską i antyamerykańską. A to dla żydojankesomasonów jest zbrodnią.

  Pewnie przyszedł jakiś typ z CIA i kazał Kaczorowi zamknąć Piskorskiego. Tak było.

  ________
  ojoj @

  „Jak przecietny mieszkaniec polin ma się zainteresowac Piskorskim, jak nawet narodowcy dra mordy „raz sierpem raz mlotem …”

  Ja to cały czas im tłumaczę, żeby tak nie robili, bo to już nieaktualne i teraz trzeba przeciw żydom, unii i usa.

 31. Lily said

  Re13;Ale dlaczego?
  W Pisie,dyrygentem jest Kaczynski,pozostali
  to orkiestra.Tam jest tylko albo,albo.

 32. JerzyS said

  Re 31
  Jacy narodowcy?
  Narodowcy zostali usunięci za pomocą Afery Bergu.

  Właśnie wtedy, użycie ich przez CIA było metodą na ich eliminację.

  Dodatkowo CIA osiągnęła cel.

  Osłona swojej agentury posiadanej i budowanej w PRL i skierowanie działań bezpieki na walkę z narodowcami.

 33. Ale dlaczego? said

  AD. 31
  Może tak. Taki pośrednik między mosadem a pisiorami.
  Choć myślę, że pisiory na świeczniku opłacani przez mosad to nie tylko kaczor. Inaczej buntowali by się.

  AD. 30.
  „Ale budował pierwszą w Polsce partie w 100% otwarcie prorosyjską i antyamerykańską. A to dla żydojankesomasonów jest zbrodnią.

  Pewnie przyszedł jakiś typ z CIA i kazał Kaczorowi zamknąć Piskorskiego. Tak było. ”

  Dokładnie.

 34. JerzyS said

  Re 31
  a kto wynajmuje
  i kto płaci dyrygentowi?

 35. bardzo said

  Świadomy, patriotyczny Polak, panie Gajowy, to teraz jest taki Polak, który widzi nadzieję w przyłączeniu Polski do Niemiec i staniu sie pełnoprawnym Niemcem, jak Serbołużyczanie. Ta konstatacja była dla mnie potężnym szokiem kilka miesięcy temu, wskutek wymiany poglądów z jednym dość oczytanym Polakiem. Ale już nie jest. W pewnym wieku juz niewiele może zaszokować. Cóż, nasi przodkowie, którzy tłukli szkopów za naszą wolność, już mają inne zadania niz przewracanie się w grobach.

  Z drugiej strony, co gorsze, G.Gubernia, czy Polin?

 36. karlik said

  To jest wszystko celowo zagmatwane…
  Zbiórka na kaucję również, bo przecież nie ma polskiego normalnego konta , by wpłacić pieniądze – wiem bo wpłacałem……
  Była zbiórka na Adamowicza i wpłacili tyle co trzeba , a nawet więcej, a tutaj nikt nie umie tego zorganizować..
  Oczywiście, że jest łamanie prawa od lat, ale skoro jest to tolerowane i nikt nie poniósł nigdy odpowiedzialności to tak będzie..
  Jeszcze sfałszują wybory i będzie tak jak miało być..Bo przecież nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy…
  A to, że jakiś polityk siedzi to też dobrze, w zasadzie wielu co teraz czy kiedyś przy żłobie to siedzieli…
  „Balbina” nie siedział , ale inni to… , by mi strony zabrakło…

  W czasach gdy dorastałem, był takki dowcip ..
  Rozmowa w więzieniu:
  – za co siedzisz?
  – popierałem Gomułkę..
  – a ty za co?
  – krytykowałem Gomułkę..
  – A ty za co? – ja Gomułka…

 37. Ad. 35

  Z drugiej strony, co gorsze, G.Gubernia, czy Polin?

  Przecież to to samo.

 38. NICK said

  Ze strony trzeciej.
  Wszyscy się przyzwyczaili, że M. Piskorski siedzi.

  No to siedzi.
  Jeśli siedzi.

 39. Boydar said

  🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.