Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  UZA o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Wladca o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  zen o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  ? o Wolne tematy (41 – …
  Voodoosch o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  I*** o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Olo o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  I*** o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Cyngiel o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  flathead o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Olo o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Prawda i propaganda po obu stronach barykady

Posted by Marucha w dniu 2019-03-12 (Wtorek)

W mediach publicznych Federacji narasta proces gloryfikacji Związku Sowieckiego i jego osiągnięć.

W miarę nasilania się konfrontacji pomiędzy Stanami a Rosją, której to głównym motorem jest tzw. deep state, w prostej linii biologicznej i ideologicznej wywodzący się z bandy Trockiego, którą to Stalin przegnał na Zachód w okresie sowieckich czystek, zauważyć można też znaczące przemiany, po drugiej stronie barykady, w Rosji.

W mediach publicznych Federacji narasta proces gloryfikacji Związku Sowieckiego i jego osiągnięć. Żydzi, zarządzający tymi mediami, zawsze chełpili się dziełem swych umysłów i rąk, zwanym Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich. Jedynymi krytykami tego okresu są tzw. „pro-zachodni żydowscy liberałowie”, którzy na obecnym etapie są całkowicie zdyskredytowani w oczach rosyjskiej opinii publicznej, jako agenci wrogiego Zachodu.

Tak więc nadszedł wymarzony moment, w którym można już bez żenady pokazywać osiągnięcia ZSRR, takie jak zwycięstwo w wojnie z Niemcami, industrializację, czy wyniesienie czerwonego Imperium Zła do rangi światowego supermocarstwa. W tym kontekście, można już także pokazywać największych zbrodniarzy w historii ludzkości, Lenina i Stalina, co prawda jeszcze bez gloryfikacji, ale już bez niepotrzebnego wstydu. W końcu w obliczu zachodniej agresji trzeba zjednoczyć Naród Rosyjski, wokół jedynie słusznych wartości, aby umożliwić mu kolejne zwycięstwo.

Trzeba tu obiektywnie podkreślić, że geniusz „narodu wybranego” jest godny podziwu. Pełny pragmatyzm w działaniach po wszystkich stronach wszystkich barykad z jedynym celem na widoku, jakim jest korzyść plemienia żmijowego.

Najbliższym i głównym przeciwnikiem Federacji jest obecnie Ukraina rządzona przez judeo-banderowski reżim. Żydowscy oligarchowie, z prezydentem Poroszenko na czele, nie wahają się wykrzykiwać w twarze potomkom banderowskich zbrodniarzy „sława Ukrainie!”, rabując przy tym bez litości to co jeszcze w niej pozostało do zrabowania. W sąsiedniej III RP, „patriotyczny” judeo-katolicki reżim wspiera bratnią Banderowszczyznę, w jej działaniach przeciw Rosji. No bo przecież Rosja to największy wróg Polski! Nieprawdaż?!

Niedawno opublikowana naukowa publikacja:
>https://russia-insider.com/en/history/1983-book-jewish-historians-celebrates-jewish-role-mass-murder-russians-under-bolshevism
omawia rolę żydów w zbrodniach okresu rewolucji i wczesnym ZSRR, dokonanych na Rosjanach i innych narodach byłego Imperium Rosyjskiego, takich jak Ukraińcy, czy Polacy.

Poniżej streszczenie najważniejszych faktów i tez:

Jeszcze w czasach Imperium Rosyjskiego próbowano żydów emancypować do nowej roli w społeczeństwie i gospodarce, tak by zminimalizować ich szkodliwą rolę. Przykładem tego były choćby próby poboru do armii. Niestety wszystkie one okazały się bezowocnymi. Nawet rewolucyjny anarchista Michaił Bakunin stwierdził bez ogródek, że „żydzi stanowią ściśle zorganizowaną sektę krwiożerczych pasożytów działającą w całym politycznym spektrum społeczeństwa.”

Dziś dyskusja o autentycznej roli żydów podważa ich oficjalną rolę, jako samo-proklamowanych permanentnych ofiar. Dla przykładu, od 1945 roku, wyprodukowano ponad 150 filmów o tzw. „Holokauście” , podczas gdy o zbrodniach dokonanych na wschodnich Europejczykach powstało ich zaledwie kilka, a żaden w Hollywood.

Determinacja w wysiłkach oczyszczenia siebie z odpowiedzialności za zbrodnie komunizmu wyraża się między innymi w twierdzeniach, że udział żydów w tym ruchu był zawsze „mesjanistyczny, optymistyczny i zorientowany na dobro”. Przy czym straszliwe konsekwencje Bolszewizmu dla milionów jego ofiar nie martwią żydów. Nawet żydowski historyk Norman Cantor nie ukrywa, że motywem do zbrodni była chęć rewanżu za okres upokorzenia w carskiej Rosji.

Sam Trocki był fetowany przez światowe żydostwo jako „mściciel ,żydowskich upokorzeń z czasów caratu, niosący ogień i rzeź swym słowiańskim wrogom”.

Etniczny rewanż był również motywem działania żydowskiego członka Politbiura, Lazara Kaganowicza, zwanego „rzeźnikiem Ukrainy”, który organizował tam „wielki głód” w końcowym efekcie z milionami chłopskich ofiar. Ukraina pozbawiona została dostaw żywności, a karne ekspedycje pod dowództwem szefa NKWD, Genricha Jagody (również żyda), likwidowały wszystkich „wrogów partii”.

Kaganowicz rozwścieczony faktem niewystarczającej liczby zamordowanych Ukraińców wprowadził obowiązkowe kwoty egzekucji w wysokości 10 tysięcy osób tygodniowo. Zimą 32-33 roku 25 tysięcy Ukraińców było dziennie mordowanych lub umierało z głodu.

Bolszewicy rozpętywali zbrodnicze kampanie przeciw całym grupom etnicznym. W pierwszym ćwierćwieczu panowania (czyli okresu największych żydowskich wpływów), zamordowali w ZSRR co najmniej 30 milionów ludzi!

Od siebie zadam tylko pytanie, jak na tym tle wygląda gloryfikacja ZSRR w dzisiejsze telewizji publicznej Federacji Rosyjskiej i komu ona rzeczywiście służy?

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarze 34 do “Prawda i propaganda po obu stronach barykady”

 1. lopek said

  Cenne spostrzeżenie Autora. To całkiem możliwe, że czarci pomiot ponownie Rosjan przetrzebi przy okazji tworzenia namiastki nowego Związku Radzieckiego. Nacjonalizacja a potem prywatyzacja, prywatyzacja a potem nacjonalizacja i tak do usra*nej śmierci – o ile się pomiotowi na to pozwoli.

 2. RomanK said

  Nuuuu panie Ignacy ..mnie pan pytasz????? pytaj pan prezydenta Putina!!!!! albo pan Zbyszko panu wytlomoczy, jak chlopom zylo sie wesolo pod rzondami czerwonych szomerow…..
  i co zbierali z pol oprocz trupow……

 3. Easy Rider said

  Nie jestem bynajmniej rusofobem, ale czym innym jest stosunek do narodu, a czym innym do władz. Bo czy wiemy, kto tak naprawdę rządzi Rosją? Zestawmy następujące fakty:

  1. Sprawa tzw. katastrofy smoleńskiej i udział Rosji w międzynarodowym spisku, poprzez „maskirowkę” katastrofy, mającą na celu odwrócenie uwagi od faktycznych okoliczności i miejsca zbrodniczego zamachu.

  2. Obecność w Rosji smug chemtrails, co podważa pogląd, jakoby kraj ten był wolny od NWO.

  3. Pokrętna gra w kwestii Noworosji. Wydawało się, że dojdzie do „wariantu krymskiego”, bo na to wskazywała logika wydarzeń, ale widać, że jest ze strony Rosji przyzwolenie na to, żeby tam się ciągle tliło i nie doszło do ostatecznego rozwiązania. Takie rozwiązanie jest korzystne dla USraela, bo pozwala panować nad sytuacją poprzez zarządzanie chaosem.

  4. Częste (co 3-4 miesiące) spotkania Putina z Netanjahu, w przyjaznej atmosferze – dziwna kooperatywa, zwłaszcza w kontekście Syrii, bo chyba nie chodzi tylko o ten milion rosyjskich Żydów, którzy wyjechali do Izraela? Czy w tej sytuacji nadal można uważać Putina za nadzieję narodów słowiańskich?

  W omawianym kontekście, zastanawiającą jest kwestia sobowtórów Putina, o czym w polskim internecie nie ma prawie nic, natomiast w rosyjskim aż huczy – wystarczy wpisać w wyszukiwarce Двойник Путина. Zanim Państwo wrzucicie ten temat do wora z napisem „teorie spiskowe” – proponuję zapoznać się ze zdjęciami i dokumentami, ale lepiej wcześniej sobie usiąść, bo prawdopodobnie mamy do czynienia z kolejną odsłoną rzeczywistości spiskowej.

 4. wincenty said

  @ autor
  //W mediach publicznych Federacji narasta proces gloryfikacji Związku Sowieckiego i jego osiągnięć //

  Są po temu przyczyny a nawet dowody na zasadność gloryfikowania.
  Otóż jak się okazało wszystkie te zajebiste techniczne rozwiązania które zastosowane są w nowej (ponoć bezkonkurencyjnej) broni,opracowane były za czasów ZSRR* ale wówczas wylądowały w archiwach z dopiskiem „nie nadaje się do realizacji”.A z tego płynie prosty wniosek;skoro naukowcy przed 30-stu laty pracowali nad czymś co nawet dziś jest hiper nowoczesne,to niezły musieli prezentować poziom.I dalej;niekiepska musiała być edukacja skoro przygotowywała takich fachowców.
  Jeśli porównać to z „innowacyjnym” centrum w Skolkowie https://en.wikipedia.org/wiki/Skolkovo_Innovation_Center które pochłonęło już ocean forsy a jak dotąd gwoździa nie wymyśliło ,to proszę się nie dziwić że na tym tle ZSRR wypada wyśmienicie.Że ludzie zachwycają się tym co było a Skolkowo radzi by zamknąć po uprzednim publicznym rozstrzelaniu Czubajsa.

  * i to wszystko pomimo tego że od lat 90-tych dał się zaobserwować proces niszczenia nauki.Niszczenia poprzez ucinanie dotacji,drenaż mózgów ale też fizyczną likwidację naukowców którzy niechętni byli „naukowej emigracji” .
  https://www.kramola.info/vesti/metody-genocida/216

  ikulalibal -> http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/148043,prawda-i-propaganda-po-obu-stronach-barykady#comment_1536549
  itd…

 5. Easy Rider said

  W nawiązaniu do 3.
  Czy to jest ta sama tożsamość? A to nie są wszystkie „dwojniki”.

 6. NICK said

  TO akurat jest tożsamość. ER.
  Wie Pan coś o mimice?

  Jest oczywiste, że Putin ma sobowtóry.
  Normalne.

  Poszukaj Pan trampkuff.
  Moje są podobne do Trumpa.
  Podobnie śmierdzą… .

  ———–
  Poza tym na każdym zdjęciu człowiek wygląda trochę inaczej. Dla przykładu – 4 zdjęcia Moniki Bellucci:
  Admin

 7. Easy Rider said

  Ad 6 – NICK.

  Mimika to jedno, ale z twarzy przebija też OSOBOWOŚĆ, która w obu przypadkach jest różna. Jeden to introwertyk, a drugi ekstrawertyk – tak mniej więcej.

 8. NICK said

  Mniej niż więcej. ER.
  Zostawiam to.
  Starając się nie zabierać głosu o tym o czym nie jestem przekonanym.
  Co można zrozumieć dwuznacznie. 🙂 .

 9. Zerohero said

  Autor skupił się na zbrodniach epoki trockizmu i stalinizmu, a przecież ZSRR to w sumie 70 lat. Schyłkowy ZSRR rokował dużo lepiej niż suma współczesnych państw którego z niego powstały. Była lepsza edukacja, lepsza technologia, lepsza demografia, nie było łagru w takim sensie jak za Stalina, a Zachód nie ośmielał się traktować Rosjan jak pętaków. Wystarczyłoby 10 lat prorynkowych reform zamiast „terapii szokowej” i byłoby naprawdę dobrze. To co obecnie jest, naprawdę ciężko wyciągnąć z bagna i ludzie to widzą.

 10. Zerohero said

 11. Zerohero said

  Ogromny kapitał ludzki zmarnowano w latach 90. Symbolem tego są niszczejące szczątki Burana

 12. Koń garbaty said

  w kwesti sobowtórów, to dowody dla półgłówków, w tym burdlu w którym przyszło nam wegetować 100% gwiazd/ celebrytów i 50% polityków jest klientami medycyny estetycznej tak samo Putin od lat jest ‚ostrzykiwany’ wszystkimi dostępnymi aktualnie wypełniaczami zmarszczek – z pewnością takrze operowany (dla podtrzymywania tak staranie kreowanego wizerunku człowieka bardzo witalnego, młodzieńczego, zdrowego).
  Easy Rider, zamieszczasz tu zdjęcie, które obśmieje każda w Polsce 20 letnia czytelniczka Pudelka … papa

 13. Easy Rider said

  Ad 6 – uwaga Admina.

  Z aktorką to nie jest najlepszy przykład, gdyż zadaniem aktorów jest właśnie udawać różne osobowości, zależnie od roli.

  Poniżej film, który więcej wyjaśnia, rozróżniając 3 „dwojników” Putina:

  1. „okrągłomordy” (tłum dosł.), ściągnięty (chodzi chyba o lifting);
  2. „kwadratomordy”, ponury;
  3. „całkiem wieśniacki”, rzadko pokazywany.

  A ten „nastojaszczij” – zniknął (zginął) w 2011 r.

  ————–
  Mogę dać podobne przykłady dla każdej osoby; wybrałem Monikę B., bo ją lubię.
  Admin

 14. Easy Rider said

  Ad 12.

  Siostra Łucja (od Fatimy) też zrobiła sobie odmładzającą operację plastyczną?

  http://www.ourladyisgod.com/i-TheMurderAndReplacementOfSisterLucia.php

  A może papież Paweł VI też poddał się terapii plastycznej – zwłaszcza ucha?

  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread576777/pg1

  Takie rzeczy nie są czymś wyjątkowym w rzeczywistości spiskowej, tylko nie wszystko i nie od razu wychodzi na jaw. Największym strażnikiem tego rodzaju oszustw jest naiwne odrzucanie przez ludzi czegoś, co zostało im zaimplementowane jako kategoria „teorii spiskowych”. Tylko, że nagle przychodzą takie zdarzenia jak 9/11 lub 10/04 i nie wiadomo, co z tym zrobić. Lepiej nie wierzyć w spiski, bo po co się denerwować? Można i tak – ale proszę nie uważać ludzi o odmiennym zdaniu za idiotów.

 15. renam said

  idiotyczny zarzut doktora Nowopolskiego: my praktykujemy naszą politykę historyczną niewiele zważający na fakty to Ruski/Chinole/Jakuci/Mongołowie etc mają chyba prawo praktykować swoje polityki historyczne. Nie wszyscy rządzący na świecie (rulers-lawmakers) tak sp…..ły swój czas jak to się stało w escaperum.pl po1989>>tym wyszła tylko polityka historyczna.

  ———–
  A gdzie red. Michalkiewicz odmawia Ruskim, Chinolom itd. prowadzenia własnej polityki historycznej?
  Poza tym Polska nie prowadzi żadnej polityki historycznej. Jej ster spoczywa w rękach m.in. dwu żydowskich ambasadorek.
  Admin

 16. piwowar said

  Jakim kosztem Rosja dokonała tych rzeczy, z których Rosjanie dziś usiłuja byc dumni.

  Niewiarygodnie wielka strata w populacji wszystkich Rosjan i całkowite unicestwienie wielkiej rosyjskiej kultury. Likwidacja intelektualnych elit, z których pozostałe na Zachodzie pojedyncze niedobitki są przedmiotem niezdrowej ciekawości motłochu, jak kulawa małpa w klatce.

  Współczesni Rosjanie starają się nie tyle odbudować, ile utworzyć od nowa duchowe i intelektualne przywództwo narodu i odtworzyć kulturę z tego, co są w stanie wygrzebać z archiwów. Życzmy im sukcesów, bo nasze wnuki, jeśli w ogóle będą pamiętać swoje dziedzictwo, staną przed takim samym zadaniem i to w o wiele trudniejszych warunkach.

 17. Troll Polonii said

  Jejku, jejku
  Takie same pierdoly o Zwiazku Radzieckim jak i o PRL-u.

  Czy to naprawde tak trudno zrozumiec, ze calutki Zachod okradl Rosje? Ze wymordowali carska rodzine, i zeby nie czekac na wybory do Dumy trzeba bylo rozpoczac rewolucje?
  Przeciez wiadomo, ze to nie chlopi zaczeli rewolucje w Rosji..

  Jak juz ktos tak naprawde nie lubi historii to niech choc poczyta Szolochowa . Na cholere Kozakom, bogatemu chlopstwu potrzebna byla anglosaska rewolucja?????
  I jedna wojna po drugiej skierowana przeciwko Rosji?.

  Angielskie oddzialy wojskowe okupowaly Syberie, ktora Anglia juz uwazala za swoja i juz sobie przymierzala korone carska po zamordowaniu Mikolaja II-go.
  A Mormony z Utah dostarczaly bron zbrodniarzom .

  Rosja przed rewolucja byla zupelnie nowoczesnym panstwem i wielkim eksporterem zywnosci. I nie tylko. Rozwijali przemysl, i ….naturalnie zagrazali rynkom zachodnim, a do tego Rosja ma skarby ziemi, ktorych wszyscy zlodzieje swiata im zazdroszcza.

  Czasem to mam ochote zwymyslac takiego pseudo-Polaka, od genetycznych papuasow, ( nie ublizajac papuasom) ktory nie rozumie jak taki maly kraj jak Polska nie potrafi sie rzadzic – ale rownoczesnie szczeka jak poczwornie rasowy Burek z podworka na rosyjskie klopoty gospodarcze.

  Rosja to ogromne panstwo .. trzebaby zapoznac sie z mapa i podumac o tym jakby Polska bronila swoich granic, gdyby byla troszke wieksza. Juz teraz mamy klopoty.

  A rownoczesnie nie widzi ogromnego bajzlu i samorozkladu najwiekszej „demokracji” i ‚hegemona’ swiata wyswiechtanej prymitywnym belkotem o prawach humanitarnych i rownych prawach wszedzie …. byle nie w USA!
  Trup sie sciele gesto na ulicach i szkolach w USA . Jakos nie przeszkadza to pseudo-Polakom.

  Dlaczego jest tyle usprawiedliwienia dla USA, ktore to bandyckie panstwo w imie SAMOOBRONY i tzw. bezpieczenstwa narodowego (national security) napada na inne kraje i niszczy cale narody?.

  Natomiast Rosja nie ma prawa sie bronic i nie ma prawa do ‚national security’.

  Zeby na przyklad taka Wenezuela nie zagrazala kowbojom i przypadkiem nie napadla zbrojnie na Waszyngton, to wlasnie sabotazysci z demokratycznej Hameryki niszcza im grit elektryczny. Amerykanie w imie praw czlowieka probuja zniszczyc, zaglodzic i zmiesc z powierzchni ziemi caly katolicki narod Wenezueli. A tylko po to, zeby dostac sie do wysokogatunkowej ropy rowniez na wyspie kolo Wenezueli.
  To co USA wyprawia teraz w Wenezueli to jest przestepstwo wojenne i zbrodnia przeciwko ludzkosci.
  Jakos pajacom to nie przeszkadza.

  I taki smiec genetyczny , jeden z drugim, ma pretensje do Rosji carskiej – ale wisza mu u dupy wszystkie zbrodnie aktualnie popelnione na ludnosci Europy, Azji i Afryki przez kult falusa i zlotego cielca w USA.

  W jaki sposob Afganistan zagrazal kiedykolwiek Amerykanom? Albo Wietnam? Albo Laos czy Korea??

  Wiele ludzi nawet nie chce wiedziec jak USA traktuja TERAZ !!! – nie sto lat temu – ludnosc Puerto Rico, Nikaragui, Panamy, Haiti, Iraku, Afganistanu, Senegalu,.
  Taka strzyga z piekla rodem, ktora moze straszyc po nocach nie tylko dzieci – Madelaine Albright stwierdzila kiedys , ze „Serbowie sa rakiem Europy”
  I europejscy Polacy „slowianie’ jej uwierzyli!!

  Czy naprawde pseudo Polak to kompletny duren i idiota?
  Czy moze tylko jednokomorkowy oszust?
  I nigdy nie slyszal o 60 letniej wojnie USA w Kolumbii?
  Teraz Kolumbia – jeden z najpiekniejszych krajow swiata jest zniewolona kolonia amerykanskich oligarchow, w ktorej PREZYDENCI USA nie boja sie handlowac kokaina i robic prywatne biznesy …nawet w dziedzinie seksu.

  I taki byle pajac nagle podaje z sieci wielkie rewelacje o Putinie: Czy to ON – czy nie ON??
  A co to qrwa za przestepstwo????

  Ja sie pytam takiego idiote: a co to szkodzi, ze pani Obamowa to nie pani??

 18. Bogusz said

  Ad.3 Panie Easy Rider , odniosę sie tylko do pkt.1.
  Nie znam sie na terroryżmie ani na zamachach ale gdybym ja miał tak „zbrodnicze potrzeby” jak Putin, to załadowałbym bombę w Warszawie i i po wystartowaniu samolotu jeszcze w polskiej przestrzeni powietrznej nacisnąłbym guzik i po medalach, otrzepałbym ręce i spokój a nie pozwalał dolecieć aż do Smoleńska i tam go rozwalić sprowadzając na siebie podejrzenia. Czy uważa Pan że Prezydent Putin jest głupszy ode mnie ??
  Poza tym uważam że Putin postępuje mądrze w jego sytuacji pozwalając żydom na działalności gospodarcze ( do czasu )ale trzymając ich na krótkiej smyczy

 19. Easy Rider said

  Ad 18 – Bogusz.

  Nie wiem, czy Putin miał „zbrodnicze potrzeby”, ale gdyby nawet, nie mógłby tego zrobić (bombka w samolocie) z tej prostej przyczyny, że nie było żadnego lotu z osobami, które zginęły jakoby w katastrofie. Zgoda na wlot w przestrzeń Federacji Rosyjskiej przyszła bowiem dopiero we wtorek, tj. 13.04.2010.

  Zorganizowanie oszukańczej maskirowki było pomocnictwem w zbrodni, czyli kwalifikowanym prawnie również jako zbrodnia. Użyto części ze znajdującego się obok Siewiernego zakładu utylizacji sprzętu lotniczego, wykorzystując przeprowadzone kilka dni wcześniej ćwiczenia na wypadek – jakżeby inaczej – katastrofy samolotu. Jednak zabrakło ok. połowy części, w tym najważniejszej – kokpitu.

  Natomiast do dzisiaj pozostaje nie wyjaśnionym zdjęcie Tuska z Putinem w Smoleńsku, po tzw. katastrofie. Widać nieukrywaną radość T. z przebiegu wydarzeń. Proszę zwrócić uwagę – Putin jeszcze oryginalny, gdyż dwojniki pojawiły się dopiero w 2 lata później.

  https://wpolityce.pl/smolensk/238674-tylko-u-nas-zdjecie-zolwikow-tuska-z-putinem-wywoluje-przerazenie-po-thun-do-swinstw-pisu-nie-moge-sie-przyzwyczaic

 20. Bogusz said

  ad.19 czyżby więc ponad 90 rządowców nagle wyparowało ?

 21. hulajdusznik said

  Czytata, piszeta, skamleta, wierzyta w co wam sie podoba, innym tego odmawiata, kłócita sie, a ciungle pojencia ni mata, co une potrafiom. Żyjeta w matryksie!
  _________________________________

  Co robi ktoś, kto nie ma siły, sprytu, mądrości, zasobów? Najczęściej szuka wyszukanych autorytetów, żeby w jakikolwiek sposób na nich oprzeć swoją wiarę i przekonania, żeby „urosnąć”; szuka „kumpli”. Co robi potem? Atakuje każdego, kto nie podziela jego wypaczonej, skurduplowaciałej wiary. Przecież to nie o to chodzi, czyja je racyja! Dajcie ludziom myśleć samodzielnie! Póki jeszcze kilku takich jest. Póki co, wolne od zarazy są jeszcze pustynie, puszcze i lodowce. W całej reszcie świata, opętanej pasożytniczą gangreną zdrowe są jedynie mózgi niemowląt. Nawet mowę wszystkie one mają jednaką. Nie pierdolta trzy po trzy, jeno wypierdolta telewyzory, nierozbiralne smarkfuny, nasrajta na 729 i 10 zer, wypłaćta piniendze z ychnich banków, olejta ciepłom urynom pejsozbuki i ynne takie. To na poczuntek.

  _________________________________

  A ten Nowopolski, czy jak mu tam naprawdę, to cosik kuma i jarzy. Jak sie tak sprenży, to jeszcze kejś bendom z niego ludzie.

  ———–
  Ten Nowopolski, „czy jak mu tam”, zna odpowiedzi, zanim tacy jak Pan zrozumieją pytania.
  Admin

 22. hulajdusznik said

  Admin, mów Pan za siebie, proszę.

 23. Marucha said

  Re 22:
  Dulajhusznik… Właśnie mówię za siebie, wyrażając opinię o Panu. Nikt mi jej nie podsunął.

 24. hulajdusznik said

  Re Marucha:

  Pominę pańskie mniemania milczeniem. Mógłbym też przekręcić pański pseudonim – już raz to uczyniłem w odwecie – ale mnie takie inteligentne zabiegi jakoś nie bawią.

 25. Easy Rider said

  Ad 20 – Bogusz.

  Zostali zwabieni w inne, nieznane miejsce lub miejsca i tam pozbawieni życia – chociaż podejrzewam, że nie wszyscy, bo przecież tego Najważniejszego nie było w Warszawie od co najmniej kilku dni. Czy ktoś zadał pytanie, jakim samolotem i skąd zwłoki ofiar zostały przetransportowane do Moskwy? Bo na Siewiernym nie było żadnych zwłok, tylko jakaś kukła kobiety w walonkach (!). A jeśli katastrofa rzeczywiście miała miejsce w Smoleńsku, to dlaczego nie dokonano sekcji zwłok w tym mieście, gdzie były do tego warunki?

  Polecam, jeśli Pan nie czytał:

  http://zamach.eu/130213/Untitled_1.html

 26. Marucha said

  Re 24:
  Wie Pan, nawet najsensowniejszy, najobiektywniejszy, najsprawiedliwszy admin ma nieraz chęć na bycie złośliwym i wrednym 🙂

 27. Boydar said

  Stare przysłowie Apaczów mówi wyraźnie – nie drażnij grzechotnika bosą stopą

  Panie Hulajdusznik, co Pan wniósł do Gajówki trwałego ? Tak szczerze.

  Zupełnie nie jest mi na rękę fałszywa deprecjacja autorytetu Gospodarza.

  Jakby co, to pod linkami znajdzie Pan pomoc merytoryczną

  https://pl.wiktionary.org/wiki/deprecjacja

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Autorytet

 28. hulajdusznik said

  Boydar, a ty kto?! Rzecznik prasowy?

  A coś ty wniósł do Gajówki? Bo wynieść, jak dotąd, nie wieleś zdołał.

 29. Boydar said

  Nie moja rzecz się z Hulajdusznikiem wykłócać bo po polsku i tak nie pojmie. A rzecznikiem rzeczywiście jestem, tyle że – swoim. Co, gdyby rozumiał, napisałem wyraźnie i drukowanymi – „nie jest MI na rękę”. Bo Gajowy Marucha to radzi sobie bez mojej pomocy, radził wcześniej i poradzi później.

  Gdyby Hulajdusznik przyznał się publicznie do tuzina swoich wcześniejszych nicków, byłbym skłonny nieco zarchiwizowanych fekalii zaprezentować. Ale tak jak jest to nie, zwyczajnie poczekam trochę.

 30. hulajdusznik said

  Boydarku, nie popadaj w paranoję! Mam jeden i tylko jeden nicek, jam nie Icek. Po polsku… pojmować… a z tym toś przegiął braciaszku. Poza tym zwisa mi absolutnie to, co ci na rękę, czy gdzie ci tam wygodnie i sposobnie. A z Maruchą to ja sam załatwiam pewne sprawy. I rzekłeś: on nie potrzebuje twojej pomocy. Ja takoż. Mogłoby się wydawać, że zarówno Marucha, jako też ja ostrzymy na się zęby od czasu do czasu, ale to tylko pozory, bowiem obaj wiemy, co tak naprawdę w trawie piszczy. Obaj też pilnujemy swoich rewirów myślowych. Ot, wszystko. Szukaj panie bracie „wrogów ludu” gdzie indziej.

 31. Boydar said

  Fakty nie potrzebują adwokata – po polsku nie rozumiesz, jedynie Ci się wydaje.

  Natomiast jeżeli fucktycznie jesteś tylko jeden a tamte wypierdki to nieudolne naśladownictwo, to oprócz genów innego uzasadnienia nie znajduję.

  A, tylko nie bracie …

 32. hulajdusznik said

  „Fakty nie potrzebują adwokata…”

  BoYdarze, nie wnerwiaj mnie z tymi genami, bo pamięć u mnie nie szwankuje. Sam jesteś genetycznym poplątańcem, co przyznałeś na tym forum sam z własnej i nieprzymuszonej woli, i to nie raz.

  Ja o moich genach napisałem tylko raz w odpowiedzi na pytanie Maruchy:

  https://marucha.wordpress.com/2019/02/11/rozmowy-malzenskie-wielomskich-29-rozpad-nato/#comment-812008

  Z tym „bratem” to sam udowodniłeś, że twoje „rozumowanie” nie odbywa się po polsku.

  „Idź ty lepiej koziołeczku szukać swego Pacanowa…”

 33. Boydar said

  Już Ty Niebieski dobrze wiesz.

 34. hulajdusznik said

  Dziś już ni konia, ni odzienia, ni rynsztunku się nie dziedziczy. Co z resztą?

  https://3.allegroimg.com/original/0c0f8b/aba182bb4d1a94bd98d005cc8103

Sorry, the comment form is closed at this time.