Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Której medycyny potrzebujemy?
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Lekarz czy zbrodniarz?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Duch generalissimusa wiecznie żywy

Posted by Marucha w dniu 2019-03-14 (Czwartek)

Ostatnio propaganda mediów publicznych Federacji wskoczyła na wyższy bieg.

Aby choć móc marzyć o utrzymaniu rygorów globalizmu (NWO), światowa oligarchia finansowa musi podporządkować sobie Rosję i Chiny. Ponieważ próby frontalnego ataku spaliły na panewce, postanowiono zantagonizować otoczenie wymienionych państw.

W przypadku Chin dotyczy to głównie Wietnamu, Filipin, a nawet Korei Północnej. Natomiast w odniesieniu do Federacji Rosyjskiej mowa jest o post sowieckim i post komunistycznym obszarze.

W ostatnich latach udało się Waszyngtonowi zainstalować na tym obszarze swe bezpośrednie, ręcznie sterowane agentury, które nasiliły akty antagonizowania Rosji, oraz anty rosyjskiej/sowieckiej propagandy w odniesieniu do własnych swych obywateli. Przy czym w ramach kampanii propagandowej przymiotniki „rosyjski” i „sowiecki” uznano za synonimy z definicji.

Efekty tej histerycznej kampanii strachu i nienawiści są wprost proporcjonalne do głupoty danych społeczeństw. Na pierwszym miejscu należy tu postawić Ukrainę oraz państewka bałtyckie. Wszystkie one są straszone widmem odradzającego się rosyjskiego(sowieckiego) imperializmu, który już wyciąga po nie swe szpony.

O ile Niemcy zgrabnie wywinęły się ze swej zbrodniczej przeszłości, odżegnując się od hitleryzmu, a nawet stawiając się na pierwszym miejscu kolejki jego ofiar, o tyle Rosji się to nie udało. Polacy z miłością objęli swego „największego adwokata w Unii Europejskiej” , pozwalając mu na zniszczenie swej realnej gospodarki, oraz sprowadzenie Polski do poziomu unijnej (niemieckiej) kolonii. Polki ochoczo rozgrzewają niemieckie łóżka, a Polacy czują się wysoce dowartościowani szorując germańskie wychodki. O żadnych animozjach mowy być nie może!

Rosjanie nigdy nie zdobyli się na pełne odcięcie od zbrodni żydokomuny. Ponieważ bardzo byli złaknieni poczucia wielkości , przeto nigdy nie wyartykułowali oczywistego faktu, że jako nacja byli oni pierwszą i największą ofiarą bolszewizmu!

Najtragiczniejsze konsekwencje tej postawy można zaobserwować na Ukrainie. W momencie rozpadu ZSRR była to największa, najbogatsza, najbardziej uprzemysłowiona, stanowiąca spichlerz czerwonego imperium, republika. Zamieszkiwało w niej 50 milionów głównie rosyjskojęzycznej ludności.

Dziś 5 lat po „majdanie” jest to najbiedniejsze państwo Europy, z 30 milionami ludności i ciągle nasilającą się emigracją, zdeindustrializowane, oraz zdestabilizowane przez gangi szalejących po niej banderowców, oraz rabujących co w ręce popada żydowskich oligarchów. Praktycznie ten sztuczny twór państwowy rozpada się na naszych oczach.

I małą dla Rosji jest pociechą fakt, że zarządzający nim Amerykanie nie będą w stanie użyć go jako „tarana wojennego” przeciw Federacji. Na Donbasie, na zachodniej granicy Rosji, tli się wojna domowa, rosyjska etnicznie ludność zabija i nienawidzi się nawzajem, tak jak również swych braci w Rosji. Stanowi to problem przekreślający w praktyce jakiekolwiek szanse mocarstwowości Rosji w bliższym horyzoncie czasowym, o ewentualnych mrzonkach imperialistycznych (w które należy powątpiewać) już nie wspomnę.

No i cóż stanowi odpowiedź propagandową Rosji w zaistniałej sytuacji? Odpowiedź tą dają całkowicie zażydzone media publiczne Federacji, które są powszechnie oglądane na post sowieckim obszarze. Miast wybrać efektywna niemiecką strategię, o której wspomniałem uprzednio, szerzą one hagiografie osiągnięć bolszewizmu. Zwycięstwo nad „faszyzmem” w „wojnie ojczyźnianej” i słusznie że nie II wojnie światowej, bo tą zaczęli Sowieci po stronie „faszystowskiej”, zdradziecko atakując Polskę w 1939 roku, co taktownie przemilczają. „Wyzwolenie” w jej rezultacie Europy Wschodniej, które to w świadomości jej mieszkańców było zamianą jednej okupacji na drugą, bezczelne zaprzeczanie najbardziej oczywistym, historycznie udokumentowanych monstrualnym zbrodniom, włączając w to „ukraiński głodomór”, itd.

Nie trzeba być wybitnym psychologiem czy socjologiem, by precyzyjnie przewidzieć reakcję społeczeństw Europy Wschodniej na te propagandowe kłamstwa. Jakaż to doskonała woda na młyn spirali nienawiści rozkręcanej wśród rozhisteryzowanych społeczeństw „pribałtyki”, czy Polski, o banderowskiej Ukrainie już nie wspomnę!

Ale na tym nie koniec! Ostatnio propaganda mediów publicznych Federacji wskoczyła na wyższy bieg. Główny redaktor RTR niejaki Kisielow zarzucił Polakom wymordowanie 200 tysięcy żydów w okresie okupacji niemieckiej. W ostatnią niedzielę, wspomniany już „redaktor” rozważał w głównych wiadomościach rolę takich postaci jak Lenin i Stalin. Delikatnie podsuwając Rosjanom jedynie słuszne rozwiązanie, napomknął on o fakcie „rehabilitacji” Mao przez Chińczyków, którzy „uznali go za w 80% dobrego, a tylko w 20% złego”! Nie będę zaskoczony, jeśli w kolejna niedzielę „redaktor” zaproponuje przeniesienie Stalina do mauzoleum, oraz jego prawosławną beatyfikację jako „80% świętego”!

Jedno nie ulega wątpliwości, dopóki duch generalissimusa i jemu podobnych unosi się na Europą, dopóty o autentycznym pojednaniu bratnich słowiańskich narodów mowy być nie może. Warto by w tym momencie zastanowić się, komu taki scenariusz jest na rękę?!

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych tekstów dr-a Nowopolskiego, ale ocenę szczegółową pozostawiam czytelnikom.
Admin

Komentarzy 9 do “Duch generalissimusa wiecznie żywy”

 1. Wilk said

  Trochę przesadził p. Ignacy. Ukraińców jest 45 milionów razem z tymi w Polsce.

 2. z prowincji said

  Jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych tekstów dr-a Nowopolskiego, ale ocenę szczegółową pozostawiam czytelnikom.
  Admin

  – każdy komentator musi mieć na koncie tekst ratunkowy – tak na wszelki słuczaj ?.

 3. Marek said

  Dorzucę do pieca. Kiedy jewreje rosyjskojęzyczni pozwolą na wykidanie trupa żydka Lenina z ichniego grobowca?

 4. Marek said

  Zapewne nie prędzej, niż polskojęzyczni żydkowie pozwolą na wykidanie swoich z Wawelu:)
  Ch im d.

 5. Zerohero said

  Ten pan przywiązał się do pewnej tezy (częściowo słusznej) i momentami zaczyna po prostu tracić dystans.

  1. Niemcy PRZEGRALI II Wojnę wojnę, a ZSRR nie. Nic dziwnego, że Niemcy odcinają się od nazizmu i stali się „dobrzy”. Oni to robią pod przymusem.

  2. żale do Stalina za 17 września są bez sensu. Stalin słusznie postąpił zajmując część II RP, bo dzięki temu granica z III Rzeszą leżała 500 km bardziej na zachód. Niech autor zastanowi się jakie normalne państwo na miejscu ZSRR nie postąpiłoby identycznie. Anglia, USA, Kartagina, Rzym, Napoleon, Japonia…..KAŻDY. A użyte środki? Polonocentryzm powoduje, że ludzie zapominają, że np. Wielka Brytania celowo wywoływała klęskę głodu w Irlandii a Churchill usprawiedliwiał gazowanie arabskich wiosek. Pentagon natomiast jeszcze w latach 30 planował atak na Kanadę i użycie broni chemicznej przeciw jej miastom!
  Sami Polacy w 2003 pomagali w agresji na Irak w czasie której Mossad pod osłoną „wojny domowej” WYRŻNĄŁ inteligencję w Iraku. Takie rzeczy są na porządku dziennym. Halo!

  3. Rosyjskie elity mogłyby jeszcze mocniej potępić komunizm, ZSRR, odcinać się itd. Niby to jest metoda, ale pozornie, bo amerykańska propaganda i tak znajdzie kij na Rosjan.
  Pan Nowopolski zapomina, że antyrosyjska propaganda jest też w Szwecji, a amerykański wysłannik szczuł Szwedów na Rosjan przypominając Wojny Północne (początek XVIII wieku).
  Żeby zrobić dobrze Polakom, Rosjanie musieliby potępić wszystkie swoje struktury państwowe aż do 1610 roku, a i tak mogę sobie wyobrazić tytuły mediów w Polsce: „fałszywa gra Kremla”, „Putin udaje skruchę” itd. No i wystarczy, że w Wielkiej Brytanii wybuchnie bomba a tamtejszy rząd oskarży Rosję i już w Polsce rozlegną się głosy, że Rosjanie to terroryści.
  Ile ja widziałem komentarzy ogłupionego polactwa pod tekstami o przechwyceniach rosyjskich samolotów. Oni apelowali aby te samoloty strącać. Może po prostu nie wiedzą co to znaczy przechwycenie i myślą, że to naruszenie przestrzeni.

  No i last but not least. Rosjanie wsadzili trotyl do Tupolewa, pognali w sztuczną mgłę, wysadzili go w powietrze a potem dobijali rannych by następnie bezcześcić zwłoki. Każdy gównogłowy w Polsce to powie.
  No i na ch kajanie się za Stalina jak jeden wypadek komunikacyjny robi z władz FR morderców „polskiej elity”? Proponuję zapoznać się z francuską propagandą antyniemiecką na krótko przed I Wojną i w czasie jej trwania. Tam się Niemców przedstawia jako PODLUDZI.
  Japończycy w amerykańskiej propagandzie byli przedstawiani jako PODLUDZIE.
  itd.

  Nie ma ŻADNYCH szans moderować podżegaczy wojennych jeśli nie ma się wpływu na media w danym kraku. ŻADNYCH. Niech pan Nowopolski przyjmie to do wiadomości.

 6. Rafal Cz. said

  Ad 5.
  Bardzo trafnie. Nie czesto trzezwy komentarz sie trafia.

 7. trwa WOJNA O PIENIĄDZ,którą opisał Song Hongbing,z doskonaleniem sztuki wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.Po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat wzrostu znaczenia gospodarki niemieckiej.
  Rosja „obrotowym” w pojedynku USA-Chiny?!
  Jak w każdej wojnie to i o PIENIĄDZ trzeba mieć strategię,a jaką ma i jaką powinna mieć Polska w obliczu,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ?!

 8. lopek said

  „Rosjanie nigdy nie zdobyli się na pełne odcięcie od zbrodni żydokomuny. Ponieważ bardzo byli złaknieni poczucia wielkości , przeto nigdy nie wyartykułowali oczywistego faktu, że jako nacja byli oni pierwszą i największą ofiarą bolszewizmu!”
  ==========
  Krótko – Rosję zamordowano w ubiegłym wieku i to wcześniej niż Polskę – a przecież wiemy, że zmartwychwstał tylko Jezus Chrystus. Obecnie Frankensteina zwanego Rosją podtrzymuje się przy życiu – i kiedy Chiny jakimś cudem zaczęłyby czarciemu pomiotowi – wierzgać – to wtedy Frankensteinowi doda się wigoru wielkomocarstwowego, włoży mu się broń w rękę i hajda na Chiny – aż furczeć będzie. Jednak spokojnie – nie tak szybko – bo najpierw Chiny uzależni się od Rosji (surowce) po to aby w razie czego odciąć skutecznie owe surowce Chinom w jeden dzień.
  Wniosek?
  Tak Polacy jak i Rosjanie są zagubionymi sierotami po swoich krajach – więc Matuszka Rosja ani Mama Polska swoich dzieci – siłą rzeczy – już nie obroni przed czarcim pomiotem.

  ————-
  Pan te fantasmagorie to z głowy bierze?
  Admin

 9. lopek said

  Re 8:
  „Pan te fantasmagorie to z głowy bierze?
  Admin”
  =========
  Takie wnioski wyciągam z obserwacji zdarzeń – jednak biorąc pod uwagę niesamowitą przewrotność czarciego pomiotu – to przecież mogę się mylić.

Sorry, the comment form is closed at this time.