Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Której medycyny potrzebujemy?
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Jak rozmnażają się geje?

Posted by Marucha w dniu 2019-03-14 (Czwartek)

– Proszę Pani – pyta uczeń Jasiu! – Jak rozmnażają się geje? Przez podział czy przez pączkowanie?
– Ani tak, ani tak – odpowiada pani. – Przez indoktrynację!

Ten dowcip, który usłyszałem od znajomego – dobrze oddaje sytuację w jakiej znalazła się polska szkoła w miastach rządzonych przez liberalną lewicę.

Oto jednym z głównych kierunków działania miasta Warszawy – pod przywództwem Rafała Trzaskowskiego jest promocja środowisk LGBT, czyli środowisk homoseksualnych. Warszawa ma objąć patronatem tzw. „Paradę równości”, czyli przemarsz transwestytów, homoseksualistów manifestujących swoją orientację seksualną publicznie, najczęściej w taki sposób by najbardziej zbulwersować ludzi niedotkniętych dewiacją, w ramach której facet nie ogląda się za zgrabną dziewczyną, a podniecają go owłosione nogi kolegi.

Dewiacja homoseksualna – bo bez wątpienia jest to dewiacja, czyli odchylenie od normalnego popędu seksualnego prowadzącego do prokreacji – znana była od starożytności. Jak to dewiacja, wzbudzała zawsze u normalnych ludzi różne uczucia od delikatnego zniesmaczenia do zwykłego wstrętu.

Różne były także reakcje oficjalne na przejawy homoseksualizmu – od penalizacji, czyli karania
(w islamie do dziś gejów karze się śmiercią) – do całkowitej tolerancji, czy też ignorowania.

Jednak sankcja moralna czy społeczna zawsze była wobec gejów negatywna. Homoseksualiści wzbudzali już to litość, już to wstręt, nigdy nie byli powszechnie akceptowani.

I – wbrew gejowskiej propagandzie – nie wynikało to z przesłanek religijnych, choć w każdej ze znanych
naszej cywilizacji religii homoseksualizm jest potępiany. Niechęć do gejów wypływa – co jest oczywiste – z samych biologicznych uwarunkowań, czyli mówiąc wprost leży w ludzkiej naturze. Tak samo jak niechęć czy negatywne postrzeganie wszelkich odchyleń od normy. Takiej niechęci doświadczają ludzie dotknięci np. znacznymi defektami urody, szpetni, garbaci, rażąco niscy czy nadmiernie wysocy.

Kultura nakazuje nie wyśmiewać się z kogoś garbatego, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie uważał kogoś dotkniętego kalectwem za normalnego. Nikt też nie chce sam być garbatym i gdyby – dajmy na to szkoła wprowadziła jakieś na przykład próby przerobienia dzieci na garbatych – każdy rodzic by protestował.

Tymczasem dewiacja, jaką jest homoseksualizm, zyskała we współczesnym świecie zgoła inną konotację.

Dotknięci nią osobnicy nie dość, że uzyskali powszechną tolerancję w tym sensie, że nikt ich nie wsadza do więzienia, to jeszcze w wielu państwach rozwiniętych wywalczyli sobie prawo do akceptacji ich zboczenia.

Nie dość zatem, że geja nie wolno już stłuc (kiedy ci wkłada rękę w spodnie) to jeszcze nie możesz sobie pożartować z pederastów, bo będzie to „mowa nienawiści”.

Ba, środowiska LGBT nie zadowalają się już zwalczaniem „mowy nienawiści”, ale pod pozorem
„ochrony równości” wprowadzają do szkół programy edukacyjne, w których dzieci są uświadamiane,
że mają „prawo być gejami”.

Towarzyszy temu intensywna tzw. „edukacja seksualna, czyli nauczanie dzieci od najwcześniejszych lat
zachowań seksualnych. Zgodnie z zaleceniami WHO, czyli agendy ONZ mającej zajmować się zdrowiem – edukację seksualną należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia dziecka, a dzieci między 9 a 12 rokiem
życia powinny skutecznie nauczyć się stosować prezerwatywy i środki antykoncepcyjne.

Nie muszę chyba dodawać, że wszystko wskazuje na to, że WHO została opanowana przez lobby homoseksualne i jej wytyczne są wprost realizacją postulatów tego środowiska.

Wpływowe środowiska homoseksualne uzyskały poparcie polityków liberalnej lewicy.

I oto widzimy jak w wielu miastach, w szkołach samorządy narzucają prowadzenie zajęć z edukacji
seksualnej już w pierwszych klasach szkół podstawowych. Tak np. zrobił Gdańsk za prezydenta Adamowicza, który wprowadził do szkół program „Zdrowe love”.

Działania te dopiero teraz zaczynają budzić bardziej powszechne protesty rodziców, którzy
nie chcą żeby ich dzieci – w ramach edukacji – przerabiano na garbatych, tj. kochających inaczej.

Janusz Sanocki – Poseł Niezależny
http://sanocki.neon24.pl

„Rodzice” powinni się obudzić 20 lat temu, zamiast z bydlęcą tępotą pytać „A co ci przeszkadzają ci homoseksualiści?”. 
Admin

Komentarzy 14 do “Jak rozmnażają się geje?”

 1. Witek said

  Ostatnie działania pana Winnickiego skłaniają do apelu

  – Robercie, Ty się nie patrz kto stoi za Biedroniem
  – ty się patrz czy Biedroń nie stoi za Tobą!

 2. Kapsel said

  Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:

  – Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.

  Na to jego żona:

  – Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

 3. Kapsel said

  Przeszedł operację “zmiany płci”. Uznano go za kobietę, potem bezpłciowca… a teraz tego żałuje [WIDEO]

  Urodzony w 1963 r. Jamie Shupe jest emerytowanym żołnierzem armii Stanów Zjednoczonych, który w 2016 r. stał się pierwszą osobą w Stanach Zjednoczonych, uznaną sądownie za przedstawiciela “trzeciej płci”. Wyrok taki wydał sąd w Portland w stanie Oregon

  https://dzienniknarodowy.pl/przeszedl-operacje-zmiany-plci-uznano-go-kobiete-potem-bezplciowca-a-teraz-tego-zaluje/

 4. RomanK said

  We Francji dwie dzialaczki Katolickie, zwrocily sie na lamach Le Monde…z apelem o uniewaznienie kanonizcji Jana Pawla II…..

 5. Kapsel said

  To ten co nakrecił i upowszechnił film o dewastacji pomnika ks.Prałata w Gdańsku.

  Sekielski nakręcił film o pedofilii w kościele. Jest pierwszy zwiastun produkcji

  Tomasz Sekielski na początku stycznia zakończył z sukcesem zbiórkę pieniędzy na film o pedofilii w Kościele. W serwisie Youtube pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun produkcji.

  Na oficjalnym profilu dziennikarza w serwisie Youtube pojawił się pierwszy teaser filmu o molestowaniu dzieci przez duchownych. Oficjalny tytuł dokumentu to „Tylko nie mów nikomu”. „Mówił, żebym nic nikomu nie mówił o tym, co między nami zaszło”, „nakazał, żebym tego nikomu nigdy nie powiedział (…) bo jak powiem, to wtedy nie zostanę zbawiony i będę potępiony” – mówią bohaterowie nagrani przez Sekielskiego w krótkim zwiastunie filmu.

  Premiera filmu została zaplanowana na 11 maja. Dokument zostanie udostępniony za darmo na YouTubie, dzięki czemu będą mogli zobaczyć go wszyscy internauci. Tego samego dnia mają się odbyć także pokazy prasowe oraz dla patronów, którzy wsparli Sekielskiego przy realizacji projektu. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że wcześniej odbędzie się specjalna projekcja dla osób, które będzie można zobaczyć w filmie, a więc ofiar księży pedofilów, którzy opowiedzieli przed kamerami swoją historię.
  Sukces zbiórki

  W sobotę 5 stycznia Tomasz Sekielski zamieścił na portalu Youtube blisko 4-minutowe nagranie. Ogłosił w nim pomyślne zakończenie zbiórki pieniędzy na swój film dokumentalny, którego tematem jest pedofilia w polskim Kościele. Jako że finansowania odmówiły mu duże stacje telewizyjne, dziennikarz musiał sięgnąć po crowdfunding – całą kwotę w wysokości 450 tysięcy złotych wpłacili zainteresowani jego projektem internauci. Dziennikarz nagrywał wywiady z ofiarami księży. Dzięki tym rozmowom „poznaje nazwiska prawników, którzy obsługują Kościół i „załatwiają” sprawy pedofilskie”. – Przy takich wpływach, jakie ma Kościół w Polsce, także tych politycznych, dla nich to niewygodny temat. To, że rządzi dziś taka a nie inna partia, tylko umacnia wpływy Kościoła. Nie wszyscy chcą się więc wikłać w taką tematykę – przyznał Sekielski.

  https://www.wprost.pl/prime-time/10198391/sekielski-nakrecil-film-o-pedofilii-w-kosciele-jest-pierwszy-zwiastun-produkcji.html

 6. Olo said

  Islam w przypadku takich osobników jak Biedroń zaleca ścięcie głowy i to jest to, czego Polacy powinni się szybko nauczyć od muzułmanów.

 7. Polskie szkoły,a KOŚCIÓŁ?!Na ile katolicki stanowi bazę dla wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.Nie przez przypadek Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE, ewolucyjne osiągnięcia ŁACIŃSKIEJ opisał w BIZANTYJSKIEJ,a wyeksponował ŻYDOWSKĄ nazywając ja CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ,której doświadczamy,a której patronem jest bóg MAMONA.
  Papież-Niemiec Benedykt XVI,kiedy jeszcze nie był kardynałem ocenił,że kryzys wiary w KrK ma swoje korzenie w zaniedbaniu NAUKI O STWORZENIU.Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 8. peacelover said

  …..KAZDA OCHYDA POCHODZI OD ZYDA !!!!!
  Bo to wlsnie ONI stoja za propagacja tego zboczenia,
  jako ze sami sa najbardziej dotknieci tym ZBOCZENIEM !!!!!

  Klimow przekonuje, ze zydzi sa 6 razy bardziej podatni na wszelkie ZWYRODNIENIA niz normalni ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. lopek said

  „Nie muszę chyba dodawać, że wszystko wskazuje na to, że WHO została opanowana przez lobby homoseksualne i jej wytyczne są wprost realizacją postulatów tego środowiska.”
  =========
  WHO nie tyle opanował, co stworzył dla swoich niecnych celów – nie kto inny – jak tylko czarci pomiot. To czarci pomiot uczynił margines społeczny (rynsztok) swoją bronią – przeciwko ludzkości.
  Wniosek?
  Kiedy Izrael stanie się wielki?
  Ano wtedy – kiedy wszystko co jest większe od niego stanie się mniejszym – włącznie z ludźmi (depopulacja na tysiąc sposobów).
  ———–
  Na koniec – bobry budują żeremie, lisy kopią nory, ptaki wiją gniazda a czarci pomiot buduje Piekło na Ziemi – gdzie jego wizytówką będzie globalna Sodoma i Gomora.

 10. Boydar said

  „… islam w przypadku takich osobników /…/ zaleca ścięcie głowy …”

  Nie znam treści odnośnej sury, jednak jak w przypadku każdej dywersyjnej żydowskiej tfurczości, nie przypuszczam że podaje /islam/ uzasadnienie.
  W naszym przypadku nie jest bowiem istotne czy predysponujące do gilotyny bycie pedałem tylko fakt demoralizacji naszych dzieci.

  „Za tę dłoń podniesioną nad Polską – kula w łeb! (Broniewski)

 11. Olo said

  Ciekawe jak się będą rozmnażały dzieci Trzaskowskiego? Rozmnożą się na jakiejś pedalskie paradzie? A może już się rozmnożyły? To ile ich teraz ma? Więcej niż miał?

 12. Olo said

  Panie Boydar, nie ma znaczenia. Ważne że cięty łeb już nikogo nie rozmnoży. Ani przez indoktrynację ani poprzez paradę.

 13. Olo said

  Ogólnie rzecz ujmując, to w naszych warunkach najlepszym rozwiązaniem powinno być referendum o odwołanie tego gada Tszaszkowskiego, co nam dzieci chce uczyć walenia gruchy i przerabiać na pederastów, co by jego kompan Rapiej w przyszłości miał więcej partnerów. Gdyby PiS miał jaja i rzeczywiście był propolski, to powinien już zacząć zbierać podpisy mieszkańców Warszawy pod referendum o odwołanie gada z funkcji prezydenta. Być może wielu ludzi na niego głosowało, a teraz zwyczajnie czują się oszukani, ale okazuje się, że HGW przy nim to była niewinna dziewczynka. Dobro dziecka jes w końcu najważniejsze!

 14. Nikt said

  witam.

  Mam wrażenie, że znakomita większość „zawodowych pisarzy” pianę bije a nikt nie dotyka sedna. Może boją się posądzenia o molestowanie?
  Taki serwis pod nazwą redpilersi i to samo (chyba) czerwonapigulka oraz wielu innych, niby zabierają się za sprawę od źródła ideowego, czyli psychologii i polityki, ale to wciąż jest nie to.

  Obserwuję tę sytuację od wielu lat (20?) i, chciałem napisać, że śmiech mnie ogarnia, ale to nie tak. To pierwsza reakcja.
  Rozumiem, że twór judków czyli kościół ka ma niewiele lat i stąd ta sztywność zachowania — kompleksy i udawanie lepszego.
  To nie zwalnia jednak osób biorących udział w „dyskusji” (bo co to za dyskusja pod pałą zarzutów o homo-fobie, antysyjonizm i inne pozyteczne zjawiska)
  od myślenia!

  Przecież są nauki mające tysiące lat, nie mówiąc o odniesieniach do jeszcze starszych źródeł… tam nie ma rozmycia pojęć, fakty są faktami, ENERGIA JEST ENERGIĄ.
  Sama nauka zachodnia WRESZCIE zaczyna to honorać (bo na poziomie kwantowym inaczej się już nie da.. nie da się!

  Każda wschodnia nauka o duchowości zawiera w sobie (BO MUSI!) informacje o energii i tym, jak ona oddziaływuje.
  Wiem, że każdy kumaty tu, wie co mam na myśli.

  Nie chce dalej tego rozwijać.

  Jest szambo i sami ludzie na to pozwalają. Dlatego do wściekłości mnie doprowadza, gdy słyszę wymeczane przez stado owiec „nic nie da się zrooooobić, mee meee”.
  Ludzie boją się.. a co mnie to obchodzi! To jest wojna.

  Teraz to nawet organizować się jest beznadziejnie trudno. Uzależnieni od jedynej komórki w ciele są łatwym obiektem indoktrynacji.

  „Brak zasięgu WIFI” zaczyna być synonimem męk piekielnych i robinhoodyzmu.

Sorry, the comment form is closed at this time.