Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Marucha o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  amexpo o Odszkodowanie za “Ognia”
  aro o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Antares o Uwaga na Google Maps! Popularn…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (42 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  ella o Wszyscy pochodzimy ze wsi…
  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  Boydar o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily o Kobieta aresztowana za brak ma…
  Lily. o Kobieta aresztowana za brak ma…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Polska wypowiada posłuszeństwo Unii! Za te słowa polskiego polityka czekają nas spore problemy.

Posted by Marucha w dniu 2019-03-14 (Czwartek)

„Wypowiada posłuszeństwo…”. Aj waj.
Ch… wielki i bąbelki.
Admin

Nie do przyjęcia jest propozycja Komisji Europejskiej uzależnienia wypłaty środków z budżetu unijnego od aktualnie ocenianego stanu praworządności w państwach, którym środki te są przyznawane – oświadczył w Sejmie szef MSZ Jacek Czaputowicz.

W Sejmie trwa wysłuchanie informacji szefa MSZ o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w 2019 r. Po wystąpieniu ministra – którego wysłucha m.in. prezydent Andrzej Duda – zaplanowano debatę do godz. 17.

W swoim przemówieniu Czaputowicz podkreślił m.in., że kształt przyszłego unijnego budżetu rozstrzygać się będzie w nowym układzie sił politycznych w Parlamencie Europejskim i przy nowym składzie Komisji Europejskiej.

“Jesteśmy przeciwnikami redukcji budżetu unijnego i zwolennikami utrzymania wysokiego poziomu finansowania polityki spójności i Wspólnej Polityki Rolnej. Przypomnijmy, że transfer funduszy unijnych jest rekompensatą za otwarcie rynków gospodarek słabszych na konkurencję gospodarek silniejszych, z którego to faktu te ostatnie czerpią poważne korzyści. Niedobór środków po brexicie powinien być zrekompensowany rezygnacją z rabatów budżetowych i wzrostem składek pozostałych państw członkowskich” – powiedział szef MSZ.

Zadeklarował, że Polska deklaruje gotowość do stosownego zwiększenia naszej składki.

“Nie do przyjęcia jest propozycja Komisji uzależnienia wypłaty środków z budżetu Wspólnot od aktualnie ocenianego stanu praworządności w państwach, którym środki te są przyznawane. Wypłata tych środków jest traktatowym zobowiązaniem. W propozycji Komisji uderza brak precyzji kryteriów oceny praworządności, silnie obniżony próg blokowania decyzji, a przede wszystkim – brak podstaw prawnych do takich działań. Państwa członkowskie nie nadały ani Komisji Europejskiej, ani też ciału stricte politycznemu jakim jest Rada prawa sądzenia, a jedynie kompetencje do kierowania spraw do Trybunału Sprawiedliwości UE” – oświadczył Czaputowicz.

Jak podkreślił, “nasze zastrzeżenia w znaczącej mierze podzielają prawnicy Rady UE, którzy czuwają nad brukselskim procesem legislacyjnym, a stanowisko to znalazło swoje odzwierciedlenie w opinii prawnej Służby Prawnej Rady z dnia 25 października 2018 r”.

https://wlocie.pl

Potrzebna Polsce ta Unia jak psu piąta noga.
Admin

Komentarzy 13 do “Polska wypowiada posłuszeństwo Unii! Za te słowa polskiego polityka czekają nas spore problemy.”

 1. lopek said

  Nooo! Gdzie i kto panu ministrowi MSZ pisał to przemówienie? Czy aby nie pisano go w Izraelu – tylko po to aby upokorzyć potem tego ministra – że oto destrukcję w eurokołchozie robi – bo Polacy to nieodpowiedzialna hołota – mordująca kiedyś Żymian – co to ich Niemcy z całych sił bronili.

 2. Olo said

  A kiedy Polska wypowie posłuszeństwo Izraelowi, banderowcom i przestanie robić loda Amerykanom?

 3. babcia said

  Wczorajsze przemówienie towarzysza Wiesława wiecznie żywe polskie goje będą się cieszyć ,że szabesgoj maliniak był z towarzyszem zolochem na wysłuchaniu towarzysza Wiesława

 4. Lily said

  Re 2;Olo
  „Polityka Zagranicza jest realizowana w sposob
  zaplanowany.” Oswiadczyl A.Duda.
  Kiedy zaplanowana?, 6 wrzesnia 2006r.
  Po przejeciu calkowitej wladzy przez Kaczynskich,w 2005 r,jezdzili na przemian
  do USA i Izraela,tak podawaly zagraniczne
  media. W okresie przedwyborczym w 2015 r,
  Kaczynski deklarowal.
  „Jesli wygramy wybory,to bedziemy kontynuowac
  linie polityki wyznaczona przez mojego brata”.
  Jak zadeklarowal,tak i robi,poprzez swoich
  pomazancow.
  „Mowia,glosuj na ,a z POLSKI,pozostanie NIC”

 5. Gość said

  Bo to nie jest żadna Unia Europejska tylko „Chujnia Czazaro-Jewrejska”. Za nią stoi już tylko pełna globalizacja i upadek wszelkich wartości etycznych i moralnych, wypracowanych przez wieki przez Narody, pod zarządem skurwionej CHAZARSKIEJ DZICZY. Czyli globalistyczne dno, depopulacja i zero !!!

  Chuj wam żydo-chazarskie potwory
  w talmudy
  miszny i menory

 6. Sarmata said

  Po co się tak ekscytować, proszę 13 514 872 matołów głosujących za wstąpieniem do UE. Trzeba o tym było myśleć w 2003 podczas referendum, proszę 13 514 872 matołów. No i jeszcze ten błysk geniuszu w A.D. 2009 – Traktat Lizboński panów Kaczyńskich. Aż im pióro pokazało gest Kozakiewicza, ale też nie pomogło, proszę 13 514 872 matołów.
  W sumie wszyscy siedzą w gównie po szyję a więc cicho sza umysłowe niemoty.
  „Unia” mówiła, że „da” tylko nie dosłyszeliście, że „w dupę”. 14 mln matołów dedykuję wierszyk:
  ”Koci, koci, łapci,
  pojedziem do babci,
  ale ani słówka,
  bo babcia Żydówka”
  Chciał naród polski Unii to ją ma. Koniec kropka.
  Referendum w Polsce w 2003 roku – referendum ogólnokrajowe w sprawie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej: „Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?”
  TAK 13 514 872 / 77,45%
  NIE 3 935 655 / 22,55%
  Głosy ważne 17 450 527 / 99,28%
  Głosy nieważne 126 187 / 0,72%
  Razem 17 576 714 / 100,00%
  Frekwencja 58,85%
  Frekwencja wymagana 50,00%
  Stanisław Michalkiewicz: „Warto zwrócić uwagę, że subwencje, jakie przez ostatnie 14 lat Polska uzyskała z Unii Europejskiej (146 mld euro), po odjęciu od nich wpłaconych w tym czasie przez Polskę składek (47 mld euro), a następnie podzielone przez 14, wynoszą 7 mld euro rocznie. Jest to, według aktualnego kursu, równowartość 28 mld złotych. Tymczasem w rekordowo korzystnym dla rządu i finansów państwowych roku 2017, koszty obsługi długu publicznego wyniosły 28,6 mld złotych, co oznacza, że subwencje netto z UE przeznaczamy w całości na obsługę długu publicznego, czyli przekazujemy lichwiarskiej międzynarodówce.”

 7. Ale dlaczego? said

  Prędzej bym uwierzył w lądowanie kosmitów koło Kolumny Zygmunta, niż w to, że pisiory postawią się komukolwiek poza Rosją.

 8. Moher49 said

  Nic na UE powiedzieć nie wolno, bo kara, w sejmie posłów za niewłaściwe słownictwo karzą, w TV, radio, internet cenzura na wszystkich portalach. 150 prokuratorów od rana do nocy szuka w internecie antysyjonistycznych treści.

  Natomiast tutaj to pan minister żartował tylko, on nie chce aby Polska z UE była wyrzucona, on przeprosi kogo trzeba, cały rząd będzie prosił, na kolanach do Brukseli pójdzie, zrobimy wszystko, tylko nas nie wyrzucajcie.

 9. Adrem said

  Żółte Kamizelki wypowiedziały wojnę Rothschildom i ich kartelowi bankowej kreacji pieniądza
  Protestujący w Polsce nauczyciele, rolnicy, przygotowujący się do protestów pracownicy służby zdrowia i inne grupy zawodowe, nie rozumieją niestety sedna problemu obecnego sytemu: – PIENIĄDZA W NIEOGRANICZONEJ KREACJI PRZEZ KILKANAŚCIE RODZIN BANKSTERSKICH I KRÓLEWSKICH Z ROTHSCHILDAMI I WATYKANEM NA SZCZYCIE. Nauczyciele zrozumieli, że reforma edukacji zwiększyła zgodnie z planem PiS-u, POZIOM OGŁUPIANIA młodych Polaków.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/03/zolte-kamizelki-wypowiedzialy-wojne-rothschildom-i-ich-kartelowi-bankowej-kreacji-pieniadza/

 10. Zbyszko said

  Jeżeli właściciel Polski powie, że ma ona opuścić Unię, to Polska opuści Unię, przy wysokim poparciu medialnym i społecznym. Jeżeli zaś ten właściciel powie, że ma się dalej czołgać po stopami Unijszczyków, to przy tym samym poparciu medialnym i społecznym Polska dalej będzie się czołgać na wycieraczce UE.
  Co tam ma do powiedzenia jakiś ktoś z Polski?, dostaje telefoniczną instrukcję i posłusznie wykonuje.
  Cyrki jakieś odstawiają z tym wypowiedzeniem posłuszeństwa:-)

 11. Zerohero said

  Namnożyło się takich stronek jak wlocie.pl, pikio, prawy.pl i ch wie ile jeszcze podobnych g.wienek nastawionych na sensacje i klikalność. Upodobniły się do nich starsze, np. Najwyższy Czas. Teksty o islamistach przeplatane z informacjami z życia gwiazd. Sensacja i bieżączka wypiera refleksję. Połowa tytułów zaczyna się od SZOK albo PILNE.

  Większość ludzi ma mentalność czytelnika Faktu, nawet gdy są to jest czytelnicy „prawicowi”. Taki profil ma też papierowa Gazeta Warszawska – szmatławiec w którym antyżydowska histeria miesza się z promowaniem stacjonowania w Polsce wojsk USraelskich. Czytelnik zapewne nie zauważa niekonsekwencji.

 12. guła said

  N. Farage ostrzegał już rok temu, iż wyjście U.K. z Unii pozbawi Bruksela środków na wypłaty dla europarlamentarzystów, którzy przecież wypłatami w wysokości 450 euro nie zadowolą się. Szukać będą środków w środkowo wschodniej Europie, a to może skończyć się nie tyle desantem ciężkiej brygady na Brukselę ale ciężkich ciągników rolniczych w nieprzebranej ilości.
  I co wówczas . A ?

 13. Ale dlaczego? said

  AD 11
  W miarę obiektywna i rozsądna to np. mysl-polska.pl czy kresy.pl.

Sorry, the comment form is closed at this time.