Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Rośnie strach społeczeństw przed muzułmanami”

Posted by Marucha w dniu 2019-03-15 (Piątek)

Duże kontrowersje wzbudził wpis australijskiego senatora Frasera Anninga, który dzisiejsze ataki na meczety w Nowej Zelandii uznał za oznakę zaniepokojenia społeczeństw rosnącymi wpływami islamu w ich krajach.

Dodatkowo skrytykował on lewicowe media i polityków za próbę zrzucania winy na swobodny dostęp do broni oraz działalność skrajnej prawicy, podczas gdy prawdziwą przyczyną rozlewu krwi jest program przyjmowania imigrantów.

Anning opublikował swoje oświadczenie w mediach społecznościowych, zaznaczając w jego wstępie, że sprzeciwia się wszelkim formom przemocy w społeczeństwie i nie chce usprawiedliwiać podobnych działań. W jego opinii „brutalny akt samoobrony obywatelskiej” jest jednak rezultatem rosnącego zaniepokojenia społeczeństw Australii i Nowej Zelandii, które mogą obserwować znaczny rozrost społeczności muzułmańskiej.

Australijski senator zwrócił uwagę na oburzenie lewicowych polityków i mediów, tradycyjnie skupionych na zrzucaniu winy za atak na powszechny dostęp do broni palnej oraz osoby o nacjonalistycznych poglądach, co jego zdaniem jest zupełnie banalne.

Prawdziwa odpowiedzialność za dzisiejsze wydarzenia w nowozelandzkim Christchurch ma spoczywać tymczasem na programie imigracyjnym, który pozwolił islamskim fanatykom na osiedlenie się w tym państwie.

W swoich dalszych komentarzach Anning dodał, że muzułmanie mogli być rzeczywiście ofiarami dzisiejszych ataków, ale jednocześnie byli sprawcami, dlatego śmierć wyznawców islamu przebywających w dwóch meczetach w Christchurch jest winą całej religii muzułmańskiej. Zdaniem senatora ma ona zresztą być „religijnym odpowiednikiem faszyzmu”.

Na podstawie: nzherald.co.nz.
http://autonom.pl

Komentarzy 55 do “„Rośnie strach społeczeństw przed muzułmanami””

 1. andzia said

  Polskojęzyczne rządy oceniłyby natomiast, że to nie strach ale nienawiść i ze zdwojoną siłą wszczęłyby represje, które i tak prowadzą z powodu nieuzasadnionych podejrzeń -szukają dowodów gnębiąc ludzi i utrudniając im pracę.

 2. SS-Słowiańska_Siła said


  Zbiórka kasy na wyjazd Etera do Krakowa do matki Marka Podleckiego: Tytuł wplaty”DAROWIZNA” Paypal nazwa: EterTV@o2.pl i konto bankowe:
  Numer konta:PL 60 1160 2202 0000 0003 3928 5451
  SWIFT/BIC: BIGBPLPW
  Agnieszka. Szmytko
  Bank Millenium
  22-200 Rożanka
  Rożanka 12
  Tutaj daję kilka filmów dla prokuratury w celu zebrania dowodów na zabójcę parchów. Zabija on swoimi deparchatorami i wahadełkami ze skorupki ślimaka. Prawdziwe świry biją swoje żony i gwałcą swoje dzieci, robią wojny, sprzedają rakiety do niszczenia życia na naszej ziemi. Montują 5G i inne „mordercze wynalazki” GDZIE JESTEŚ PROKURATURO-KREATURO?. Robicie sobie z nas jaja to i ja nie będę wam dłużny. ZAPRASZAM NA FILM.

 3. Moher49 said

  Winien Polak, polski król bo dał przykład jak islam traktować mamy. Powiedział pan Jezus – z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne moje przyjście.

 4. andzia said

  re 2.
  Nieładnie i nie po polsku. Poza tym jaki związek mają te kpiny z tematem?

 5. Dziadzius said

  Jest to rzecz mimo ze przykra ale naturalna.
  Kazdy czlowiek ma w swoim poczuciu swego istnienia, OBRONE siebie i swojej rodziny i w tym obrone dobra rodziny i kultury swego spolecznenstwa .
  Tylko nasi zapie### leni New World Order politycy [ ciekawe ze to tylko we wszystkich krajach Zachodniej Kultury] zaprosili bande zebrakow i naszymi pieniedzmi niszcza nasza Rodzine i nasz dobrobyt i nasza kulture.
  Ten bohater Australiczyk zastrzelil zebrakow ale nie tych ktorych jest wina ze mamy tu tych zebrakow .On powinien byl pojsc na zebranie parlamentu i wystrzelac to zaraze, co bezprawnie i bez poparcia Narodu winna jest tego Burdelu.
  Niestety w odwecie muzulmanie zaatakoja jakis kosciol chyba Katolicki — ale Boze moze to i bedzie poczatek czystki naszego spoleczenstwa od tych arabkich /murzynskich termitow.

 6. SS-Słowiańska_Siła said

  Re: 4
  Co?

 7. Narodowa S said

 8. Dziadzius said

  Wiem ze kazdy ma to sama chorbe co i ja ze chce sie uslinie podzelic swoimi opiniami z reszta swiata – i dzieki loznej kontroli Pana Gajowego kazda mucha sra na tym ekranie na temat czy nie. To jest bardzo paskudne bo jezeli temat jest „Strach przed Muzulmanami” to co ma do tego naprzyklad —@7– Narodowa S said—@6–SS-Słowiańska_Siła said—@2–SS-Słowiańska_Siła said

 9. Plausi said

  Zadanie mendiów gównego nurtu zostało zrealizowane

  „Rośnie strach społeczeństw przed muzułmanami”

  Za komentarz wystarczy:

  https://marucha.wordpress.com/2019/03/15/nowa-zelandia-strzelanina-w-meczecie-49-ofiar-smiertelnych/#comment-818489

  Strategia jest prosta: „gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”, znana od dziecka, ale kto z dorosłych jeszcze pamięta ?

 10. Olo said

  W najbliższym czasie należy się spodziewać spektakularnego zamachu, który będzie odczytany jako forma rewanżu muzułmanów na chrześcijanach za strzelaninę w meczecie, tak byśmy wzajemnie skoczyli sobie do gardeł, wyrżnęli i wszystko zostawili temu trzeciemu, sprytnemu i przebiegłemu żydowi.

  Muzułmanie nie są głupi, znają parchów tak samo długo jak my, więc będą sie starali nie dać podpuścić, ale przecież w ich imieniu zamachu może dokonać ktokolwiek, wystarczy że na miejscu zaostanie po nim muzułmański paszport albo nawet dwa paszporty, jeden koniecznie irański.

 11. Olo said

  Okazuje się, że jest także polski wątek strzelaniny w meczecie. Jaki wątek to już specejalnie nie wiadomo, niby na karabinie był napis Polska i Jan III Sobieski, ale więcej nie potrzeba, żeby polskiej prawicy nałożyć dodatkowy kaganiec, wyłapać przeciwników migracji i pewno prewencyjnie zamknąć do łagru.

 12. adsenior said

  Kto mieczem wojuje. Taka napąść, na meczety była już dawno oczekiwana, przypuszczam, ze będą nastepne. To jest logiczna odpowiedź, za napady na kościoły chrześcijańskie!

 13. Dziadzius said

  @12, Adsenior said.. Niestety juz nikogo z Zachodniej kultury [czytaj Bajury] nie obchodzi i nie obchodzilo co sie robi przeciw Kosciolowi Katolickiemu. Od II Sobory watykanskiego rozbito Kosciol Katolicki od wewnatrz. Dzis swiat interesuje tylko ilu ksiezy pedalow zlapano a nie ilu Katolikow ukrzyrzowano w Arabii czy ilu oblano kwasem w Pakistanie czy zarznieto w Egipcie czy Syrji. Tak nastepny atak bedzie przeciw Katolikom i to moze jest wynikiem tego wyroku w Nowej Zealndji .

 14. Ludy SEMICKOJĘZYCZNE?!
  O ISLAMIZACJĘ,czy o SEMITYZACJĘ chodzi?!

 15. Troll Polonii said

  Rosnie strach spoleczenstw przed muzulmanami??
  Zwlaszcza na Nowej Zelandii!!.
  Kolejne prowokacje zydowskie i pelno katolikow, ktorzy nie potrafia szanowac swojego Kosciola poleca znow na zydowski lep.!

 16. troll Polonii said

  13
  Dziadus
  Dziadus juz pieprzy jak dziadek Poszepszynski!!! Chlebek z dzemkiem i do drzemki!
  Nie wstyd?
  Syria jest kolebka chrzescijanstwa ty stary BARANIE!
  Ilu chrzescijan zamordowano w Syrii, ty kuklo!
  Juz nawet sprzymierzencow bedziemy szkalowac, zeby tylko sie zydom podlizac za to, ze chca Syrii odebrac Wzgorza Golan.
  Poniewaz wlasnie Syryjczycy oglosili, ze beda bronic swojego terytorium, to pierwsze glupki juz polecialy z ciosem, zeby pyskowac na Syrie.

  Tylko w Syrii i Indiach mozna jeszcze ogladac najstarsze groby chrzescijan: grob Sw. Tomasza Apostola w Indiach i sw. Jana Chrzciciela w Damaszku
  Od wiekow zachowal sie pielegnowany przez Syryjczykow grob sw. Jana Chrzciciela:
  Nie slyszalem, zeby kiedykolwiek katolicy z Polski po-Solidarnosciowej wybrali sie na pielgrzymke.
  Shrine of John the Baptist, Great Umayyid Mosque, Damascus.jpg – Wikimedia Commons

 17. jok said

  Niby może się podobać, ale …..nie ma wielkości bez skazy:), a poglądy – wśród tych, którzy w jakiś sposób są eksponowani, są czynnymi politykami itp. w świecie zachodnim, – chodzą w parze, występują w konglomeratach.

  Najczęsciej „ostrzejsza” krytyka muzułman/okolic muzułman przez eliciarza w świecie zachodnim, idzie w parze z „prawicowością” (taką bardziej a la Trump) i sympatią do Izrela. Taki styl a la Oriana Fallaci.

  Zaraz zobaczę co Fraser A. mysli i mówi „on Israel”. Może się mylę…..

 18. jok said

  cd jok tj . pogładach pana Anninga

  Nie trzeba być prorokiem …:)

  Od razu znalazłem ze stycznia 2018 r.:

  „Senator Fraser Anning (Qld) last night filed a Notice of Motion with the Clerk of the Senate to the effect that Australia will recognise Jerusalem as the capital of Israel and move our embassy to the western side of Jerusalem…the motion was defeated in the senate today by 50-4.”

 19. abcdef said

  Strach? Jaki strach?

  Sytuacja po prostu powoli dojrzewa do posprzątania tego multikulturalnego burdelu w krajach Białych. W końcu zaczyne docierać do Białych makówek, że należy i można coś zrobić w obronie swoich tradycji i kultury. Propaganda (narracja ja to modnie mówimy) zaczyna wymykać się kontroli szubrawców, którzy za nią stoją.

  W niemałym stopniu (ironia?) przyczyniła się do takiego obrotu spraw retoryka wyborcza Trumpa — ogranczenie imigracji, budowa muru na granicy USA z Meksykiem i deportacje nielegalnych „uchodźców”. Oczywiście, jak już wiemy, była to retoryka wyborcza, bowiem żadna z tych obietnic nie została do tej pory spełniona.

  Rozczarowanie i uświadomienie sobie przez myślące części społeczeństw w Stanach, we Francji, w Niemczech, w Angli, że wybierani politycy kompletnie nie reprezentują woli wyborców zupełnie pozbawiło wyborców złudzeń. Za dowód niech posłuży fakt, że amerykańskie portale internetowe „poważnych firm medialnych” dwoją się i troją cenzurując pochwalne komentarze czytelników na temat akcji w Christchurch.

  Wydaje się, że pękła jakaś mentalna, politycznie poprawna zapora i ludek zaczyna mówić to, co myśli, a nie to, co powinien mówić.

  To dopiero początek. Spóźniony o wiele lat, ale w końcu.

 20. p said

  KAZDA OCHYDA POCHODZI OD ZYDA !!!!!
  Gdzie sie dwoch bije (katolik z arabem !! ) …….. to trzeci kozysta (…a kto to jest ten trzeci ??….)

  Te smierdzace parchy mysla.. ze ludzie wszedzie sa tacy glupcy !!!!!!
  Oj beda was zarly psy na ulicach !!!! i to juz nie dlugo !!!!!
  chociazby za te drobne 66mln ofiar w Rosjii !!!!!! itd… itp…!!!!!!!!!!!!!!

 21. lopek said

  „Australijski senator zwrócił uwagę na oburzenie lewicowych polityków i mediów, tradycyjnie skupionych na zrzucaniu winy za atak na powszechny dostęp do broni palnej oraz osoby o nacjonalistycznych poglądach, co jego zdaniem jest zupełnie banalne.”
  ===========
  Dobre i to – jednak i tak zachowuje się jak ten pies – co to kij gryzie a nie rękę, która mu go agresywnie podtyka pod pysk.
  Wniosek?
  Tolerowanie tzw. lewicy ( w domyśle -czarci pomiot) – skutkuje meczetami i hordami rozbestwionych, bezkarnych dzikusów w przestrzeni publicznej.

 22. Zbyszko said

  W Niemczech podobno nie wolno muzułmanom nosić przy sobie noży, ale solidne śrubokręty już mogą nosić przy sobie.
  Niemcom przeszkadzały dzwony kościelne i w ogóle katolickie kościoły, to teraz muszą słuchać muezina nawołującego z wieży przez wzmacniacze do modlitwy.

 23. Zby said

  Żadne paranoje nie są usprawiedliwieniem na strzelanie do ludzi, którzy właśnie są w swoim centrum modlitwy. Jeżeli „strzelec” miał problem z programem rządowym immigracji, to powinien udać się do tejże placówki i tam rozwinąć program kałacha. Tak mi się wydaje, że tym-właśnie ludziom potrzebny jest jakiś „shake-up” od czasu do czasu.

  ————
  To nie są centra „modlitwy”, tylko ośrodki propagandy i koordynacji.
  Modlimy się do Boga, nie do jakiegoś Allaha.
  Ta „religia” to satanizm. I jest w niektórych krajach zakazana.
  Admin

 24. Zby said

  Dzwony kościelne przeszkadzały i w Sydney, ale nie podążałem za tematem 🙂

 25. Zby said

  Re17. Mr Lopek, wszyscy, przede wszystkim rzucą się na prawo posiadania broni. proszę popatrzeć, jak Polski Rząd robi ślizgi na lewo i prawo, żeby tego uniknąć. Proszę popatrzeć, do czego dochodzi w US (prowokacje), żeby jakoś odebrać to prawo „zwykłemu obywatelowi US”. Pomijam prawa stanowe. Każdy Rząd, w każdym kraju obawia się, że część obywateli nie będzie zbyt szczęśliwych z podjętych decyzji, a wewnętrzne środki przymusu (np Policja), może nie być wystarczająca. Powoli dochodzimy do czasów, gdzie wszystko zaczyna być na ostrzu noża. Powoli – jak ta grzana żaba…

 26. revers said

  5 dni temu Bibi mowi w wywiadzie aktorce
  „- Izrael to państwo narodowe Żydów i tylko ich – zadeklarował Benjamin Netanjahu. Premier Izraela ostrzega również o możliwości do nowej koalicji rządowej partii arabskich.”

  Wczesniej bezpardonowo zarzadal od ministra MSZßtu Noej Zelandii nie poparcia rezolucji o Palestynie w ONZ, Egipt ugial sie i wycofal swe poparcie dla rezolucji, pozostala Wenezuela i pare panstw nic nie znaczacych w globalnej polityce.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-netanjahu-izrael-to-panstwo-zydow-i-tylko-ich,nId,2878306#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 27. Marucha said

  Nagranie (autorskie?) zamachowca z Christchurch na Nowej Zelandii można obejrzeć tu:

  >https://dzienniknarodowy.pl/nagranie-kamery-zamachowdeo/

  Ciekawe, czemu z taką zawziętością je usuwają… Ach, oczywiście, chodzi o brutalność.

 28. Boydar said

  Z tym Christchurch w NZ to jeszcze się będzie działo. Wg. pewnego doktora (oraz inżyniera) obecne zdarzenia to jedynie fragment znacznie poważniejszej układanki.

  Natomiast ja mam pytanie off topic – o co une się „modliły”, tam w tym meczecie.
  Bo jeśli biali chcieliby pozostać prawymi ludźmi i budować przyszłość, nawet z bronią w rękach (innej opcji nie ma), to jednak strzelanie do anonimowych ludzi jest zwykłą zbrodnią. Co innego gdy zastajemy spiskującą przeciw nam i naszym dzieciom bandę wrogów i dywersantów. Wtedy naturalnie bukłaczkiem i reklama Polleny.

  ——
  Meczety to ch…, a nie dom modlitwy. Nie dla nachodźców.
  To ogniska spiskowania, dywersji, koordynacji zbrodni.
  Islam powinien być zdelegalizowany.
  Admin

 29. revers said

  Oj chyba nie tylko pan JO wymodlil,

  Szatansici w Toruniu w dn.08.03.2019 mieli w osobie p.Mariny Abramovitz mieli swoj oficjalny happening z elitami polskojezycznymi.

  https://www.donald.pl/artykuly/gh4rCLeo/torun-mobilizacja-modlitewna-przeciwko-poddaniu-polski-kultowi-szatana?fbclid=IwAR0uB4duA1m16xtPedE7jDoeEEfIJu4cgMpGIhxcQU0PXBwa623wfO5Bgcg

  ————–
  Nie dowartościowujmy tej k… jakimiś modlitwami. W łeb i za nogi, do dołu.
  Admin

 30. Troll Polonii said

  28
  Islam powinien byc zdelegalizowany..

  W Polsce tez?
  No to kto bedzie strzelac do polskich Tatarow??

  ————-
  Dla zasiedzialych grupek zrobiłbym wyjątek. Byle nie zaczęły rosnąć w siłę.
  Admin

 31. Troll Polonii said

  13
  Dziadzius
  Przepraszam, ze sie nie wyswietlilo:

  Grob sw. Jana Chrzciciela w najwiekszym meczecie Omajadaow w Damaszku:

  Shrine of John the Baptist, Great Umayyid Mosque, Damascus.jpg – Wikimedia Commons

 32. galaszek said

  Rosznie stach zn sze strach pszed mulmulzunami!!!!!……..aaaaajjjjj !!!!! wwwaaaaaaajjjj!!!!….rosznie ooojjjj rosznie!!!!…ja wam powim szczere sze ja sam zaczunem jusz noszyc duze luster i co pare minut sze ogladam pod strachem – czy ja sam nie jestym jusz mulzumamin

 33. Boydar said

  Niewiele wiemy, w co naprawdę i szczegółowo wierzą polscy Tatarzy. Jeżeli jeszcze są, a są, to kitu Im się za bardzo nie wciśnie, zbyt wiele przeszli jako społeczność. Nie narzucają się nikomu, regularnie odcinają się od „imigrantów”. To też świadczy o uznaniu „nie kłam”.

 34. anne said

  Ad 33
  Odwiedzałam polskich Tatarów kilka lat temu. Pozwolenie osiedlenia się dostali za dzielną obronę Polski przed Krzyżakami. Potem współwyznawcy mieli do nich pretensje, że nie wspomogli ich kiedy Sobieski szedł pod Wiedeń. Ich odpowiedzią podobno było, że tu jest ich dom i tu jest ich król i to jego mają obowiązek bronić. Ciężko jest mi powiedzieć ile tego jeszcze w nich zostało, ale może dzięki temu, że to raczej mała i zamknięta społeczność, nie docierają do nich lewackie zboczenia. A może jak i katolicy cierpią na indyferentyzm religijnny?

 35. Marucha said

  Re 34:
  Kilka lat temu były u polskich Tatarów żona z córką.
  Ich wrażenia zgadzają się z tym, co nam :Pani podała.
  Ich społeczność powoli rozcieńcza się w polskim żywiole – „No bo co mamy zrobić, jak nasz chłopak zakocha się w polskiej dziewczynie?”.

 36. ad.35. Po to Tatarzy dostali przywilej by wtopic sie w polskie spoleczenstwo I stac sie Polakami – Chrzescijanami. Tatarzy glownie przyjmowali Prawoslawie. Polsce Tatarzy to jest doskonaly przyklad jak spolecznosc innej cywilizacji , innej religii, innej rasy ma byc traktowana przez Polakow. Podkreslic nalezy, ze dano przywilej li tylko malej stosunkowo ilosci rodzinom, rodom a cala reszte w wojnach wyganiana, zabijano napadajacych na nas I tak powinno byc I teraz.

  Jednak przyjawaszy judaizm JPII w jego ekumenizmi, my Polacy stracilismy to co nas bronilo – Wiare a konsekkwencja tego jest utrata Rozumu…a na koncu zycia.

  ——
  Dobrze Pan to ujął. Przywilej dla ograniczonej liczby osób sprawdzonych, reszta – won.
  Poprawię tylko, że polscy Tatarzy nadal są muzułmanami.
  Admin

 37. Nie dowartościowujmy tej k… jakimiś modlitwami. W łeb i za nogi, do dołu.
  Admin

  Tak musimy robic

 38. Wieloimienny said

  Moher @

  „Powiedział pan Jezus – z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne moje przyjście.”

  Po pierwsze to czy powiedział jest ciężko dowieść, ponieważ nikt nam w objawienia s. Faustyny wierzyć nie nakazuje, a ona sama mogła skopiować tezy mariawitów. Było o tym w gajówce.

  Po drugie to ponoć przed „wyjdzie z Polski iskra” padły słowa „jeżeli Polska będzie posłuszna Mojej woli”. A jest?????

 39. ad.36. Poprawię tylko, że polscy Tatarzy nadal są muzułmanami.Admin

  Nie, nie wszyscy sa Muzulmanami. Wiele ale to wiele Rodow, rodzin sa Prawoslawnymi lub Katolikami. Nawocenie Polskich Tatarow bylo przewidziane przez Kosciol w Krolestwie Polskim , … i dano im czas ….I zasade tolerancji katolickiej nie majacej nic wspolnego z liberalizmem.

  re.37. Kosciol Katolicki przewiduje wojne sprawiedliwa , kare smierci I podkreslic nalezy z cala powaga, ze nie mozna dopuszczac sie samosadow, ale najpierw skarge trzeba zlozyc do Kosciola, do ktorego nalezy jurysdykcja Sadowa I wydanie kary smierci. To dlatego Ruch Oporu nawoluje do Wspolnego Dzialana:

  Tworzmy Kaplice, Nasze Koscioly, nasze Wspolnoty Koscielne, Tworzmy Panstwo Podziemne. Nikt za nas naszych Dzieci nie obroni. Kosciol Rzymski przekazuje nam Polakom wladze I ROZKAZ do obrony Wiary, Kosciola Swietego, naszych Rodo, rodzin, dzieci, starcow. Na co wy czekacie w tym Gajowicze? Na deprawacje waszych dzieci? Na smierc czekacie?

  Gdzie jest ta Twierdza?

  https://polakortodoksblog.wordpress.com/

 40. Wieloimienny said

  Mnie to nagranie nie rusza. Najwidoczniej za bardzo mam zryte w głowie.
  Gość nadaje się na front. Zero skrupułów, strzelał jak do kaczek. Może ktoś z jego bliskich/znajomych zginął w podobny sposób z rąk muzułmanów?
  Czy faceta podstawiły służby?
  A może nie mógł już patrzeć na to jak poprawność polityczna nakazuje światu zachodniemu nadstawiać głowy muzułmanom?
  Kto rozpoczął tę wojnę? Oni, nie my. To znaczy żyd, który ich tu i tam wysyła, ale to nie znaczy, że biali mają być pokorni wobec band gwałcicieli i bombermanów.

 41. ad.40. Biali sa pokorni I beda, bo nasza formacja jest zdeformowana.

  Zeby sie bronic, trzeba miec Formacje wlasciwa, ktora jedynie pochodzi z Kosciola Katolickiego.

  Nie ma sily na Muzulmanow , ktorzy sa czescia NOWO, procz sily, ktora jest w Koscile Katolickim.

  Kazdy z nas, ktory zaniedbuje, zaniecha Dzialania w Ruchu Oporu, jest po stronie NOWO, conajmniej w sposob bierny I ni ma szans na obrone przed gwalcicielami….

 42. Ruch Oporu powstały internetowo i przełożony faktycznie na realia polskie został zalegalizowany przez Rzymsko-Katolicki Kościół poprzez osobę Biskupa Ryszarda Williamsona w momencie wyświęcenia pierwszego Księdza Ruchu Oporu w Polsce – Księdza Piusa.

  https://zascianekporusza.wordpress.com/2019/03/03/gdzie-jest-ta-twierdza/

 43. Dziadzius said

  @16,Troll Polonii said…
  Jakis tam filozof mial to powiedziec…”Ja nie jestem odpowiedzialny za twoje nie zrozumiemie moich slow, bo ja nie mialem nic do czynienia z twoim genetycznym poczatkiem ani z twoim wyksztalceniem ani z twoja zdolnoscia umyslu” ale mimo tego przygotowalem dosc obszerna odpowiedz, ale dzieki Bogu, ze potemjeszce raz spojrzalem na ten pseudonim i zrozumialem ze TROLL w Sakandynawskiej kulurze to „PSOTLIWY KURDUPEL ” i na tym koniec mojej odpowiedzi—–ale dla innych ciekawych czytelnikow powtorze moja wypowiedz z #13- „ilu Katolikow ukrzyrzowano w Arabii czy ilu oblano kwasem w Pakistanie czy zarznieto w Egipcie czy Syrji.”

 44. Boydar said

  Panie JO, wie Pan równie dobrze jak ja, że z gów.na bata nie ukręci. A bardziej kurtularnie, „łańcuch jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo”. A co, jeśli oczko (żeby jedno !) jest celowo nadpiłowane ?

  Pańska aktywna agitacja do „ruchu oporu” przypomina mi mowy ze strażnicy. A skanalizować inicjatywę to pierwsze co misię kojarzy. Dokładnie jak z Solidarnością, i kilkoma innymi przypadkami których z żalem doświadczyłem.

  Żeby pokonać żyda nie trzeba armii, ruchu oporu, konspiracji podziemia. Trzeba tylko aby kobieta była Kobietą, mężczyzna Mężczyzną a dziecko Dzieckiem. I od tego dziecka trzeba zacząć. Wy tego nie wiecie, lub szczacie na to. I na wiele innych warunków sine qua non.

  W najlepszym przypadku jest Pan fanatykiem.

 45. revers said

  „Nie dowartościowujmy tej k… jakimiś modlitwami. W łeb i za nogi, do dołu.”

  problemm w tym ze tzw elity do ktorej tez nalezy czesc lozy kopernikanskiej miasta Torunia i okolic po Warszawe i Gdansk, lub otoczenia ojca Rydzyka i „Radia Maryja” uprawia bigamie duchowa z rana biega na msze do ksciola ofiarujac przyslowiowa swieczke Bogu, 15 minut ekunemii, a wieczorem udziela sie wielogodzinych ezoteryzmach, i wciga sie bardziej w orgie duchowe oddajac coraz wieksza czesc swiecy ogarka szatanowii, reszte moze pan Lopek dopisze o czarcim pomiocie ktory ma coraz wieksze wplywy w RP.

 46. Jak dużą łapówkę ZAPŁACIŁ żydoski AIPAC/Izrael temu "senatorowi" Fraser Anninga ? said

  Rośnie STRACH społeczeństw USA i na całym Świecie przed ŻYDAMI !

  We wszystkich krajach gdzie władzę usiłują PRZECHWYCIĆ przybyli żydzi i to oni natychmiast generują POTĘŻNE konflikty społeczne i wszystko w tych krajach usiłują przewrócić do góry nogami, wywołują wojny itp.

  Z całą pewnością LOBBY żydowskie w Nowej Zelandii też usiłuje przechwycić w 100% władzę tak jak jest w zbankrutowanym USA czy III R Polin szarganej przez anty-polskich gangsterów PiS-PO-PSL-SLD dudy/kaczyńskiego/tuska/schetyny/kwaśniewskiego/TWbolka . . . itp. przekupnych nikczemników z polskim obywatelstwem.

  W zbankrutowanym moralnie i ekonomicznie USA szczytem degenarcji politycznej jest to, że faktyczną władzę w USA sprawuje żydo-masońska mafia tzw. „American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) założona w 1963r na trupie zabitego chrześcijańskiego prezydenta Jhona Kennedygo.

  Znany publicysta z USA o nazwisku Thomas Friedman DOSKONALE wyjaśnia, dlaczego publiczne FUNDAMENTALNIE PRAWDZIWE oświadczenia z marca 2019r kongresmenki amerykańskiej Omar Ilhans(muzułmanki pochodzenia somalijskiego) na temat brutalnego wtrącania się Israela w politykę USA oraz kierowania polityką amerykańską za pomocą rozdawanych ŁAPÓWEK przez żydowski bezkarny AIPAC:

  Thomas Friedman Brilliantly Explains Why Ilhan’s Israel Comments Are Fundamentally True

  W marcu 2019 roku żydowska mafia AIPAC i cała OŚMIORNICA żydo-masońska GRASUJACA w USA z jej głównymi przybudówkami jak:
  Republican Jewish Coalition(RJC) we wnętrzu gangu „partia republikańska” ,
  National Jewish Democratic Council (NJDC) we wnętrzu skrajnie przestępczego gangu „partia demokratyczna”
  American Jewish Committee (AJC)
  The Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations

  To oni przypuścili zmasowany ATAK na kongresmenkę Omar Ilhans, która jak NIKT do tej pory tak OTWARCIE oświadcza publicznie, że ta OŚMIORNICA żydowska AIPAC to autentyczna mafia, która korumpuje Amerykę, płaci łapówki kongresmenom, senatorom oraz wysokim urzędnikom administracji amerykańskiej za podejmowanie „słusznych” decyzji ale WYŁACZNIE w interesie mniejszości żydowskiej zamieszkałej w USA oraz państwa Izrael z oczywistą SZKODĄ dla USA.

  Nikt do tej pory w kongresie(sejmie) i senacie USA do tej pory się nie odważył OTWARCIE głosić o SZKODLIWOŚCI dla instytucji państwa USA przez mafie żydowską AIPAC z jej przybudówkami czyli OŚMIORNICE żydowską w USA.

  W zafałszowanej szmaconej przez żydów III R Polin panuje ZMOWA milczenia o toczącej się burzy politycznej(nawet huraganu) pomiedzy amerykańskimi muzułmanami i grasującą przestępczą sitwą OŚMIORNICY żydowskiej AIPAC, która trzęsie Ameryką jak snopkiem siana, płaci ŁAPÓWKI senatorom/kongresmenom i kupuje każdego polityka tak, aby działał, głosował „demokratycznie” ale TYLKO w interesie żydów i Izraela w USA i na całym Świecie.

  Internauto wrzuć do wyszukiwarki internetowej nazwisko:

  Omar Ilhans

  aby się DOWIEDZIEĆ i nad tym ZASTANOWIĆ jak to bezkarna mafia AIPAC żydowska OŚMIORNICA grasująca w USA usiłuje ZJEŚĆ kongresmenkę amerykańską Omar Ilhans, za to, że bez skrupułów publicznie oświadcza jak przestępczy żydowski AIPAC skorumpował USA łącznie z prezydentem oraz całym jego popychadłem „gabinetem” tak, aby wszystko w USA kręciło się TYLKO w interesie mniejszości żydowskiej i Izraela ze SZKODĄ dla USA !

  Nie można wykluczyć, że ta rzeźnia urządzona muzułmanom przez zagraniczne słuzby specjalne w Nowej Zelandii wygląda na kolejną wielką prowokacje, a wszyscy jej bezpośredni wykonowcy zostaną uznani za „niespełnych rozumu” i uniewinnieni !!!!

 47. gość said

  Europa i Świat
  Manifest zamachowca z Christchurch – tłumaczenie

  https://sejmlog.pl/manifest-zamachowca-z-christchurch-tlumaczenie/

 48. Boydar said

  „… kto dziś pamięta personalia atakujących w ataku z 11 września w Nowym Yorku? …”

  Zwłaszcza tych atakujących WTC7 …
  FALSE-FLAG !!!

 49. Troll Polonii said

  47
  Gosc

  Klasyczny przyklad manipulacji i dranstwa celem oglupienia publiki.
  W Polsce buduja Trump Tower, zeby bronic …niezaleznosci Kosowa.

  Nikogo nie obchodzilo jak 400 chrzescijanskich cerkwi i kosciolow w Kosowie zbombardowaly kraje chrzescijanskie z Europy.(NATO)

  Chodzilo o to, zeby swiatu pokazac, ze Kosowo nalezy sie muzulmanom i zadni chrzescijanie tam nigdy nie mieszkali.
  Nikt sie nie przejmowal jak kraje Europy utworzyly dwa muzulmanskie panstwa w Europie: Kosowo i Bosnia sfinansowane przez wahabitow z Arabii Saudyjskiej

  I co na to opinia swiatowa??
  NATO celowo bombardowalo cerkwie i koscioly w Jugoslawii

 50. bryś said

  Po raz 20 się Panu pisze. Jak by były chrześcijańskie, to by nie zbombardowały.

 51. bebrave2019 said

  Turcja twierdzi, że mezczyzna ktory strzelał do ludzi w meczetach w Nowej Zelandi, wcześniej był w Turcji gdzie próbował dokonac „zabójstwa”.
  Turecki prezydent Erdogan stwierdził, że 28-letni obywatel Australii Brenton Tarrant, zaatakował Erdogana w Turcji oraz „cały świat muzułmański”.
  Erdogan odnosił się do manifestu strzelca, ktory był profesjonalnie przeszkolony, a który domagał się śmierci tureckiego prezydenta. W piątek zostało ujawnione, że Tarrant odbył co najmniej dwie podróże do Turcji w 2016 roku: urzędnicy rządowi powiedzieli, że biały bandyta wkroczył wcześniej do Turcji „w celu przeprowadzenia ataku terrorystycznego i / lub zabójstwa”.
  Tureckie media łącza rzekome „plany zabójstw” „zabójstwa prezydenta Erdogana” z 2016 r. z manifestem strzelca.

  TRT World, który jest największa telewizja państwowa prowadzona przez rząd turecki, stwierdził w swoim raporcie:
  Władze tureckie uważają, że napastnik meczetu, który wezwał również do zabójstwa prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana, przyjechał do Turcji „w celu przeprowadzenia ataku terrorystycznego i / lub zabójstwa”.
  Urzędnicy twierdzą, że Tarrant odwiedził Turcję w dniach 17-20 marca 2016 r. i ponownie wjechał do Turcji 13 września 2016 r., a opuścił Turcję 25 października 2016 r.

  Interesująca jest również próba powiązania podróży Tarranta z próbą „zamachu stanu z 15 lipca” mającą na celu odsuniecie Erdogana od władzy.
  Turecka policja bada obecnie 43-dniowe podróże do Turcji Tarranta, ktory strzelał w meczetach w Nowej Zelandi, ale należy również zauważyć, że w tym samym okresie odwiedził on wiele innych krajów Europy Wschodniej.

  Wyglada na to, ze Erdogan będzie wykorzystywał zamach w NZ, jak i wizyty mordercy w Turcji jako kapitał polityczny przez najblizsze tygodnie.
  https://www.zerohedge.com/news/2019-03-15/turkey-claims-nz-mosque-shooter-previously-entered-turkey-assassination-attempt

 52. NICK said

  Patrz Pan, Lubelaku we (44).

  Milczy.
  JO. Milczy.
  Strażnica to mało.

  Wysłałem mu kasę, daaawno temu i, od początku walczyłem z tym „ryżym hóyem”, broniąc innych przed zła wpływami.
  Nadto.
  Jeżeli ktokolwiek, jakkolwiek współpracuje, choćby raz na kwartał, z ‚romanowym’?
  Sobie daje świadectwo.

 53. Boydar said

  Pan też jesteś nieźle sfrustrowany, a na Romanka krzyczysz.
  Pan JO to margines błędu statystycznego, koloryt lokalny. Co do samego lokalu, wątpliwości mieć mogę, nikt mnie nigdy nie przekonał.
  Jest sraczka i brak czerwonej kropki, różne reakcje to wzbudzać może.
  Pan JO nie jest zły człowiek; narwany, ze skłonnością do fanatyzmu. Jak dokładniej popatrzeć, wielkie mnóstwo takich wokół, dla nas to bezcenne doświadczenie za niewielkie piniądze.

  ———-
  Pan JO nigdy nie był antypolski, popiera z reguły prawdę i przyzwoitość. Stoi po jasnej stronie mocy.
  Czasami tylko czyni to w sposób, jakby to powiedzieć… przesadny.
  Admin

 54. NICK said

  No to ich temperujcie. Adekwatnie.
  Jak dotąd, zresztą.
  Ale za mało.

  Wyboje zawsze potrząsną furmanką a furmani bywają… z biczem końskim.
  Batem.
  Zatem.
  W zad.

  Za mało.

  Nie tyczy Furmana głównego.
  Gospodarza.
  A może.

  Szczęść Wam Boże!

  Zez Rozumieniem, Panowie.
  Moiściewy. 🙂 .

 55. Do 42 Panie co Pan pisze?Jaki oficjalny Ruch Oporu?Przestan Pan traktowac Polakow jak idiotow i szukac naiwnych. Polacy potrafia sie bronic…..

  ————
  Najlepiej potrafią się bronić przed Rzydami i Banderowcami.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.