Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tekla o Unia Europejska atakuje Węgry…
  anty o Przepisy o sygnalistach coraz…
  revers o Waszyngtonu powrót do Eur…
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  Kar o Waszyngtonu powrót do Eur…
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  I*** o Wolne tematy (43 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (43 – …
  Tadeusz o Przepisy o sygnalistach coraz…
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Voodoosch o Wolne tematy (43 – …
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  Lily o Wolne tematy (43 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Fala hejtu na licealistki za … spódnice w Dzień Kobiet! Absurdy lewicy nie mają granic.

Posted by Marucha w dniu 2019-03-16 (Sobota)

[Jaka tam „lewica”… zwykłe gówno umysłowe – admin]

W gnieźnieńskim LO jedną z tradycji Dnia Kobiet jest to, że uczennice ubierają sukienki i spódnice, a także są zwolnione z odpytywania na lekcjach. Taka zabawa nie spodobała się lokalnym działaczom lewicy, którzy rozkręcili w Internecie nagonkę na nastolatki.

Po 8 marca na liceum ruszyła fala niesamowitego hejtu i negatywnych, głównie anonimowych komentarzy w sieci. Uczniowie nie mają sobie nic do zarzucenia, a większość młodych dam było ubranych tego dnia w sukienki i spódnice.

– Zachęcanie dziewcząt do korzyści z wkładania spódniczki może prowadzić do uprzedmiotowienia kobiet, sprowadzania kobiety do stroju, wyglądu do stereotypizacji – stwierdziła lokalna lewicowa aktywistka. [Jeśli byłaby w Polsce kara śmierci, to niewątpliwie należałaby się ona za taki bełkot – admin]

Do sprawy odniosła się także poseł Anna Maria Siarkowska, która skomentowała ją na swoim profilu na Twitterze. Parlamentarzystka nie kryła swojego zdumienia:

– Uczennice założyły spódnice,by uczcić Dzień Kobiet. Zalała je fala hejtu. Dyrektorka zapowiada… warsztaty antydyskryminacyjne. Świat stanął na głowie. Btw. Kocham spódnice i sukienki. Spodnie noszę b.rzadko-tylko gdy wyjeżdżam na poligon lub strzelnicę – napisała.

>https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/nagonka-na-uczennice-liceum-za-wlozenie-spodniczek-w-dzien-kobiet

Co ciekawe, dyrekcja szkoły nie stanęła w obronie własnych uczniów, ale po nagonce z lewej strony zapowiedziała zorganizowanie … warsztatów antydyskryminacyjnych. Z kolei Robert Gaweł – senator PiS i wieloletni pedagog uznał, że cała ta akcja ma na celu “przeformatowanie” społeczeństwa i rozmycie pojęć męskości i kobiecości.

Za: wPolityce.pl
https://dzienniknarodowy.pl

Kurwa.
A przecież miało w Polsce nigdy do tego nie dojść…
Robactwo zaczyna ustanawiać prawa robactwa.

Admin

Komentarzy 36 do “Fala hejtu na licealistki za … spódnice w Dzień Kobiet! Absurdy lewicy nie mają granic.”

 1. uks said

  W Uk mundurek jest obowiazkowy spodnice (takie bardziej mini bo przed kolana) i rajtuzy nosi kazda uczennica , dziewczynka , ciekawe ?

 2. „Wiele różnych zwyczajów i praktyk pod tym względem wypłynęło i z nurtu zapobiegliwej pobożności oraz powstało z inicjatywy stowarzyszeń mających na celu troskę o wspaniałość i okazałość obrzędów eucharystycznych, nieustanną adorację Najświętszego Sakramentu, oraz ekspiację za grzechy szczególnie przeciw Eucharystii.
  Nie można jednak, Czcigodni Bracia, na tym poprzestać ani Nam, i ani Wam, gdyż o wiele więcej jest jeszcze do zrobienia w tej dziedzinie, aby ten dar najbardziej Boski był należycie czczony i rozumiany jak na to zasługuje. Szczególnie winien być czczony przez tych, którzy pełnią funkcje szczególne w społeczności chrześcijańskiej tak, aby przez nich tak wielka tajemnica była otaczana najwyższym szacunkiem.” https://swietatradycja.wordpress.com/2019/03/16/o-przenajswietszej-eucharystii-mirae-caritatis-leon-xiii/

 3. Kojak said

  To zydowscy zwyrodnialcy szerza ta maniakalna i debilna destrukcje ! Dzien bez zwyrodnien i lajdactwa dla Zyda jest stracony . Zyd wie ze tylko kryminalne splugawienie ludzi to mlyn dla jego kryminalnego panowania nad ludzmi !

 4. Dictum said

  P. Kojak – A ile tępych i odmóżdżonych sługusów mają wśród gojów!
  Nie zrobili by tak dużo bez ścisłej współpracy. Mogliby wymyślać kolejne łajdactwa, ale gdyby napotykali na mur oporu, nic by im nie wyszło. I to jest zatrważające, że chrześcijanie idą na pasku tych zwyrodniałych, wyuzdanych, odczłowieczonych mentalnych pokrak.

 5. lopek said

  Kij miał, ma i będzie mieć zawsze dwa końce. Dlatego te dziewczyny muszą odgryźć się lewactwu ich własna bronią – np. oskarżając ich o mowę nienawiści, jakiś seksizm homoseksualny, etc. W każdym razie – każdy idiota z tej ciemnej strony – powinien się liczyć, że będzie mu odpłacone pięknym za nadobne. Po prostu trzeba podjąć walkę jak jeden mąż – każdy w swoim zakresie.

  ——
  Kaczyńskiego nienawidzę.
  Rabiejem ponadto się brzydzę.
  Admin

 6. Piotr Podgórni said

  Z treści artykułu wynika, że pani dyrektor współdziała z hejterami gdyż odpowiedzią na hejt są warsztaty indoktrynacyjne.

 7. Adrem said

  To wszystko ma swój cel.

  „Etapy tworzenia totalitarnego rządu światowego:

  Najpierw były dwie wojny światowe. W tym stworzenie przez amerykańskie elity bolszewizmu a potem nazizmu. Następnie napuszczono nazistów na komunistów. Rezultat to około 150 milionów zabitych, znaczne osłabienie mężczyzn, bo w większości zginęli, jak i ogromna trauma wielu narodów, ciągnąca się do dziś. To, co spowodowały okropieństwa wojny a potem bolszewickiej okupacji, będzie się ciągnęło jeszcze wiele pokoleń.
  .
  Następnie szaleństwo ideologiczne. Stworzenie mnóstwa ideologii politycznych, sekt religijnych. Stworzenie całej agendy new age i ezoteryzmu, w której każdy mniejszy i większy guru uważa, że tylko on ma rację. Ateiści kontra katolicy, lewica kontra prawica, chrześcijanie kontra muzułmanie, korwiniści i neoliberałowie kontra normalnie myślący, i tak dalej. To przygotowanie do wojny wszystkich ze wszystkimi i sparaliżowania społeczeństwa mnogością doktryn.
  .
  Napuszczono kobiety na mężczyzn w ramach hasła: „samiec Twój wróg, śmierć mężczyznom, ale tylko tym białym i heteroseksualnym.” Nie uczono kobiet asertywności i samodzielności, tylko zwrócono je przeciwko mężczyznom. Stworzono drapieżny feminizm, który zaczął coraz agresywniej uderzać w białych mężczyzn. Na Zachodzie w dobrym tonie jest mówienie, że biały mężczyzna nie jest człowiekiem. Plucie na mężczyzn jest na porządku dziennym. Wiele tamtejszych feministek oficjalnie wysuwa postulat eugenicznego ograniczenia liczebności białym mężczyzn (czyli de facto ludobójstwa).
  .
  Później mężczyźni zaczęli się wkurwiać niemożnością wykrzyczenia swojego żalu (poprawność polityczna), złą sytuacją w relacjach, niemożnością znalezienia ukochanej, bo wiele młodych kobiet zapatrzona jest na krótkotrwałe relacje z przystojniakami, i tak dalej. Mężczyźni zaczęli piętnować nową strategię matrymonialną wielu młodych kobiet. Która polega na wyszaleniu się z przystojniakami, których jest mniejszość wśród mężczyzn, a w wieku 27, 30 lat znajdą sobie jakiegoś mniej przystojnego mężczyznę na męża. Powstały liczne radykalne frakcje, nienawidzące feminizmu i czasami także nienawidzące wszystkich kobiet. Należą do nich: Red Pill, MGTOW, MRM. Również frakcje terrorystyczne, mające na sumieniu śmierć około setki osób – takie jak incele. Obecnie więc napuszcza się mężczyzn na kobiety.
  .
  Stworzono liberalizm gospodarczy w jego najbardziej agresywnej formie, czyli neoliberalizm. Instytucje państwa zaczęły się kurczyć. Likwidowano szpitale, szkoły, komisariaty policji i tak dalej. Stworzono system umów śmieciowych. Podkręcono rzeczywistą inflację. Gdziekolwiek się pojawili liberałowie i ich „reformy”, tam ma miejsce stagnacja, destrukcja gospodarki, wyzysk, bieda, epidemia samobójstw i chorób psychicznych. Pojawiło się zjawisko „pracujących, ale biednych.” Pracujemy coraz ciężej i coraz wydajniej, za coraz niższe stawki. Płacimy coraz więcej podatków, parapodatków i danin. Przede wszystkim, ma miejsce ogromny wzrost dochodów bankierów, korporacji i miliarderów, przy biednieniu całej reszty. Bo taki jest rzeczywisty, choć ukrywany cel neoliberalizmu. Liberalizm to rak naszej planety. Ma miejsce „ekono-bójstwo”, czyli ludobójstwo metodami ekonomicznymi.
  .
  Powoli niszczy się stare religie i tworzy grunt pod nową, globalną religię, która ma już otwarcie czcić „anioła światłości”, czy też „świetlnego posłańca.” A tak naprawdę, ma być to satanistyczny kult dla mas, mający oddalić jak najwięcej ludzi od prawdziwego Boga i rzucić ich w otchłań. Zapamiętajmy jedno. Różokrzyż, masoneria, illuminaci – to satanizm dla elit. Nawet gdy wstąpisz do jednej z tych organizacji, to nie będą Cię szanować, ale będą Tobą po cichu gardzić. Tylko i wyłącznie najwyżej wtajemniczeni są dopuszczani do różnych „możliwości.” Zaś new age, ezoteryka, okultyzm, sekty satanistyczne, jak i wszelkie medytacje, joga, prawo przyciągania, oświecenie, karma, reinkarnacja – to jest satanizm dla maluczkich. Nowa światowa religia będzie oparta na materializmie (kult obfitości z new age i kult ładnego ciała z mediów), na egoizmie, hedonizmie. Będzie też mieszanką okultyzmu, psychologii, wschodniego mistycyzmu i elementów nauki. Wyznawanie jednych z tych powyższych doktryn prowadzi do opłakanej sytuacji moralnej, duchowej, zdrowotnej jak i psychicznej. Najczęściej prowadzi do chorób i do obłędu. Jest to siła, która łudzi fałszywym światłem oświecenia, ale prowadzi w najczarniejszą otchłań.
  .
  Demoralizuje się społeczeństwa na wszelkie móżliwe sposoby. Promuje się materializm, karierę i wyścig szczurów. Wmawia się ludziom, że konsumpcja, na przykład cztery samochody w garażu, to rzecz konieczna. Jednak parametry kapitalizmu są tak ustanowione, że ludzi ledwo stać na czynsz i najtańsze żarcie. Powoli robi się tak nawet w bogatej dotąd Europie. Powoduje to gorycz, rozpacz, poczucie niespełnienia i zawiść u ludzi, jak i szereg innych negatywnych zjawisk. Promuje się hedonizm i konsumpcję jako jedyny sens życia. Rozwiązłość seksualna jest oczywiście na topie, tak jak narkomania, alkoholizm i kult młodości. Jedyny cel w życiu to życie od weekendu do weekendu, zakrapianych alkoholem i narkotykami. Rozrywka również składa się na sens życia. Tworzy się brutalne filmy i programy, które również powodują pewne zmiany w psychice. Kult siły, młodości, ładnego ciała jest na porządku dziennym. Empatia, aktywizm obywatelski, podważanie status quo i norm społecznych, badanie świata, dociekanie prawdy, próbowanie zmieny świata, są uważane za obciach.
  .
  Jednym z ostatnich elementów planu jest najpierw sprowadzenie tu ras które mają niższą inteligencję i są agresywniejsze (muzułmanie, murzyni) a później wojna rasowa. Ona już trwa, tylko póki co nie jest zauważalna dla przeciętnego zjadacza chleba. Muzułmanie i afrykanie na Zachodzie popełniają miliony przestępstw rocznie. W miastach strach wyjść na ulicę. Dziewczyna nie wyjdzie z chłopakiem na nocny spacer nad rzeką, bo zostaną napadnięci przez islamskie gangi. Muszą prosto z klubu udać się taksówką do swojego strzeżonego osiedla. Poza tym istnieje pewien tajny rozkaz wielu liberalnych rządów. Podług niego śledztwa dotyczące przestępstw islamistów są umarzane. Jeśli dojdzie do rozprawy sądowej, to dostają oni śmiesznie niskie wyroki, lub są wypuszczani nawet bez wyroków. Nad islamistami jest rozpięty parasol ochronny. No i o zamachach bombowych mówi się w mediach całego świata. Ale żadne medium nie informuje, że terroryści islamscy mają nową taktykę. Otóż nie przeprowadzają już spektakularnych zamachów. Ale toczą wojnę hybrydową, która polega na popęłnianiu tysięcy przestępstw dziennie. O tym, że w ciągu doby we Francji dochodzi do 1000 ataków nożem, 2000 pobić, 500 gwałtów i tak dalej, nie informuje żadne medium. A dżihad już trwa. Cel tego wszystkiego to sparaliżowanie ludzi strachem, jak i wymieszanie ras po to, by społeczeństwo było mało inteligentne, bierne i podatne na manipulację.
  .
  Celem ostatecznym jest depopulacja (ludobójstwo) 90% ludności świata, jak i stworzenie ultra-totalitarnego rządu światowego. W którym kontrola jednostki byłaby daleko bardziej posunięta, niż nawet ta, która ma miejsce w dzisiejszej Korei Północnej.

  Trzeba zabrać tym ludziom władzę i majątki, i postawić ich przed Trybunałem Międzynarodowym. Pora powiedzieć to wprost. Albo my, albo oni. To już ostatni dzwonek, a raczej dzwon. Lada moment (max 15 lat) robotyzacja pozbawi pracy 75% do 90% ludzi na Ziemi. Co się robi z narzędziem, które nie jest już potrzebne do niczego? Wyrzuca się je.

  https://jarek-kefir.org/2019/03/15/9-etapow-tworzenia-globalnego-totalitaryzmu-to-sie-juz-dzieje/

 8. Isreal said

  [Jaka tam „lewica”… zwykłe gówno umysłowe – admin]
  ?

  lewica i to lewica z „krwi i kości” ….

 9. Isreal said

  a że to równoznaczne z gównem umysłowym
  no to tak to jest
  od poczatku ….

 10. NyndrO said

  Ale przyspieszają. To ważny znak, który wbrew pozorom, może napawać optymizmem.

 11. Zerohero said

  Dyrektorka tej dzkoły powinna zostać zwolniona z pracy. Nie obchodzi mnie czy to tchórz, głupek czy lewaczka. Won!

 12. Zerohero said

  @Isreal

  lewica a lewactwo to różne sprawy. Lewicy już praktycznie nie ma, a jeszcze trxyma się niszowa prawica. NISZOWA.

 13. piwowar said

  [Jeśli byłaby w Polsce kara śmierci, to niewątpliwie należałaby się ona za taki bełkot – admin]

  E, tam, panie Admin, w kadym cyrku potrzebni są klałnowie. Absurdy pozwalaja odróżnić sens od nonsensu.

  Nie ma tego złego…

  ——-
  Ale te klauny są zupełnie nieśmieszne… Król kazał by ich pościnać.
  Admin

 14. jasiekztoronto said

  Re: 13 Piwowar.
  Prosze okreslic, co to „tego zlego???”
  (konkretnie dla kogo??)
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Nie przez przypadek „Zly” funkcjonuje na swiecie wraz ze swymi „podopiecznymi”…

 15. piwowar said

  Cholewa, piwowar znów zapomniał o cudzysłupie.

  To była taka szydercza cytata.

  Kawa na ławę: Gdy się stłumi przejawy zła, zaniknie lub zblednie pojęcie róznicy między dobrem a złem i trudno będzie zła unikać (bo walczyc sie nie da, jako że zło jest większe i mądrzejsze od nas). My możemy stać sie jedynie narzędziem do zwalczania zła. Jeśli oczywiście zechcemy, bo wolna wola. Dobra, to na tyle, jeśli idzie o tłumaczenie się.

  P.S. Piwowar nie da sie wciągnąć w relatywizację zła i dobra.

 16. jasiekztoronto said

  Re: 15 Piwowar.
  To moze podpowiem (tak delikatnie i bardzo krotko)… „zlo jest jak piekielnie goracy ogien w ktorym ma byc wytopiona (nieskazitelna, nieskorumpowana, nie przekupna, nie klamliwa ani oszukancza) stal… – czyli Wojownik Boga Najwyzszego…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. Marucha said

  Re 8, 9, 12:

  Najuprzejmiej proszę o nie nazywanie plugawych, parchatych troglodytów „lewicą”. Nawet „lewactwem”.

  Lewica – nie mówię o żydokomunie! – to byli kiedyś przyzwoici, ideowi ludzie, mający jakieś wizje społeczne i gospodarcze, jakieś propozycje, jakieś poglądy. Lepsze lub gorsze – ale MIELI.
  Lewicowcem był Waryński, był premier Daszyński, Pużak, małżeństwo Ciołkoszów.

  A kim są ci, których tak bezmyślnie zwiemy dziś lewicą?
  To jest BYDŁO bez żadnego programu. Tzn. na ich „program” składa się walka z Kościołem, walka z rodziną, walka z tożsamością narodową, ogólnie – walka z normalnością. To jest zbiorowisko psychopatów, dewiantów, rzydów i debilów.
  Nie proponują NICZEGO KONSTRUKTYWNEGO – tylko niszczenie tego, co zastali.

 18. Roman B said

  Szkoła to miejsce w którym dziecko powinno się tylko i wyłącznie uczyć od grona pedagogicznego, które również reprezentuje jakiś poziom. A jaki poziom reprezentują ci słabo opłacani podobno nauczyciele pracujący najmniej w całej UE?.Grono pozwala na wszystko!. Chłop z brodą w rajstopach i w spódnicy jest anglistą, który na co dzień wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim. Jak mają wyglądać dziewczęta w szkole.? Jak wyuzdane dziwki z kuciapami wystającymi spod stringów i pasków udających mini ?.Wymalowane i wyszpachlowane tak że przypominają lalki do zabaw sexualnych z sexshopu a nie naturalne kobiety!. Naćpane i nachlane jak zlew na spermę- to ma być nasza krew i pokolenie które udźwignie na swych barkach Polskę?. Ja również uważam że kobieta powinna walczyć oswoje prawa, lecz nie może wchodzić w buty szaleńczych idei robienia z niej maszyny seksualnej w imię kobiety silnej i wyzwolonej…

 19. Roman B said

  re 17 Merucha. Kłaniam się nisko a jak mówią nasi dziadowie „prawda zawsze się oboni”. Lewica i poglądy prospołeczne sa nieodłączną częścią naszej niepodległości i ludzie o wrażliwości na innego człowieka nie powinni być obrażani łataki i etykietami. Spektrum dzisiejszych przebierańców na lewo istnieje tylko dlatego bo sa jeszcze zaskórniaki po PZPRze i granty od rozmaitych fundacji wydających prikazy jak robić z kraju burdel a tu w tym przypadku z kobiety -seksualnego wampa…

 20. jasiekztoronto said

  Re: 18 Roman B
  Jesli moje pokolenie tego zydowskiego szalenstwa nie przerwiemy, to pokolenie moich dzieci zostanie zepchniete przez syjonistyczno-talmudyczny spychacz prosto w ogien beznadzieji…
  Tu i teraz jest wojna na smierc i zycie…
  (sprawy materialne nie maja w tym praktycznie malo wspolnego).
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Roman B said

  re 20 Oczywiście że obecne przeciąganie liny przez ZNP i Solidarność z rządem o kasę (której i tak nie ma) nie jest niczym innym jak skokiem środowiska na bank a nie jest to podyktowane dobrem dzieci. Kto dziś ma wychowywac przyszłe matki Polki i mężczyzn ,którzy nie będą się wstydzili słowa Polska? Patologiczna rodzina wlepiająca wzrok w smartfona ,czy szkoła rytu gender studies ?. Piekło wlasnie uchyliło drzwi…

 22. „Kto dziś ma wychowywac przyszłe matki Polki i mężczyzn ,którzy nie będą się wstydzili słowa Polska?”

  Odpowiedz jest prosta:

  Katolicki Ruch Oporu

  https://fsspxr.wordpress.com/

  Dziajac Wspolnie

  https://polakortodoksblog.wordpress.com/

 23. Isreal said

  ad 17 dzisiaj!!!
  a nawet wczoraj i przedwczoraj!!!

  co było 100lat i wcześniej może i tak …..

  ale to było dawno i …. nie lewicowi a utopiści

  którym wydawało się , że są lewicowi i piękni

  i sprawiedliwi
  no i lewicowe (lewackie gówno)

 24. Roman B said

  ad 23 (lewackie gówno)-był taki prezydent Chile Salvador Allende. W 1970 roku wygrał wybory prezydenckie i miał wizję przy współpracy wielu sił politycznych od Socjalistów do Chadeków by wyciągać zdegradowanych i wykluczonych z mroków oligarchicznego wyzysku. Nacjonalizacja,reforma oświaty,reforma zdrowia… Dla prawicowych ortodoksów jak niegdyś Michala Kamińskiego (miał okred gdy był narodowcem i woził Pinochetowi ryngraf) to wojskowy pucz i junta obrońców kapitału będzie miarą bohaterstwa!. Dla mnie miarą bohaterstwa jest to że polityk wygłasza swoje ostatnie przemówienie, w którym zapowiedział, że nie ugnie się przed puczystami.Odsyła ochronę i z karabinem ginie zbombardowany w pałacu prezydenckim La Moneda. I kto tu okazał się gównem a kto faszystą i mordercą studentów?

 25. Isreal said

  no tak, jak są wyjątki niema reguły !!!

 26. Rafal Cz. said

  Jestem z natury lewicowcem ale dzisiaj lewicy juz nie ma. To co jest napawa mnie obrzydzenem.

 27. Kapsel said

  Mamy Warszawę a teraz i Kraków , kto następny ?

  Wiceprezydent Krakowa: Jesteśmy otwarci na deklarację LGBT+

  – Jesteśmy w Krakowie otwarci na rozmowy w sprawie podpisania deklaracji LGBT+, takiej jak ta warszawska – zapowiedział Andrzej Kulig, zastępca prezydenta Krakowa, Jacka Majchrowskiego, odpowiedzialny za sprawy społeczne. Dodaje, że w „edukacji seksualnej nie widzi niczego złego” i „ma własne doświadczenia w zakresie masturbacji”.

  W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” wiceprezydent Krakowa Andrzej Kulig zadeklarował, że jest gotów stworzyć w urzędzie stanowisko „pełnomocnika do spraw równego traktowania”, a także zasiąść do rozmów w sprawie innych postulatów, w tym karty LGBT+.

  „Gazeta Wyborcza” przypomina, że to właśnie w krakowskim magistracie zorganizowano niedawno ogólnopolską konferencję „Tęczowy Kraków” poświęconą „współpracy samorządów ze środowiskiem LGBT”. Z wywiadu wynika, że właśnie te grupy mają wskazywać samorządowi kierunki działania.

  – Liczę, że środowisko samo podpowie nam, co powinniśmy dla niego robić – mówił w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Kulig.

  https://www.tvp.info/41772295/

 28. Kapsel said

  Ad. 27

  Andrzej Kulig – I Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej

  Plac Wszystkich Świętych 3-4
  31-004 Kraków
  pokój 210

  https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=104017

 29. Boydar said

  ‚”z dokładnością do jednego biurka'” … (śp. Bogdan Smoleń)

 30. piwowar said

  poseł Anna Maria Siarkowska,(……) Btw. Kocham spódnice i sukienki. Spodnie noszę b.rzadko-tylko gdy wyjeżdżam na poligon lub strzelnicę – napisała.

  Pani poseł, za tę strzelnicę to przed Panią stetson do samej ziemi.

 31. abcdef said

  Robactwo zaczyna ustanawiać prawa robactwa.
  Admin

  +100

  Podopywanie instytucji rodziny — szczególnie tej chrześcijańskiej. Psychopaci zydo-komunistyczni w książce „Authoritarian Personality” (możesz ją kupić na Amazon, ale nie wiem, czy ne została „wyczyszczona” z tych bardziej anty-Białych wątków) uznali, że rodzina chrześcijańska kształtuje młodych ludzi na autorytarnych — czyli na antysemitów.

  Ja temu zapobiec? Proste: Feminism, Pederastia, 30 różnych genders, 30 różnych grup mniejszościowych w narodzie. Wtedy, i tylko wtedy, jak powiedział jeden z mędrców rzydowskich, rzydzi będą się czuli bezpiecznie.

  Republika Weimar II.

 32. brys said

  Dlaczego kobiety, którym jak się wydaje zależy na ładnym wyglądzie, dały się jak jedno stado zapakować w te piiii, piiii, piiiiii, czarne obcisłe dresiki?

  ——
  Niektórym (szczupłym i zgrabnym) w tym ładnie, ale niestety to mniejszość.
  (Już widzę reakcję p.JO… ale ja se ne boim)
  Admin

 33. Boydar said

  Bo się nie szanują. A innych jeszcze mniej.

  Ktoś wcześniej zlikwidował pojęcie szacunku, ktoś kto dobrze wiedział, od pięciu tysięcy lat.

  Co można zdjąć z gołej pielęgniarki ?
  A potem ?

 34. Boydar said

  Pan JO jest tak samo merytoryczny jak Pan Macka, to i bać się nie ma czego.

 35. Dictum said

  [takie gówna są już wszędzie przy władzy]

  Wiceprezydent Warszawy na Twitterze krytykuje małopolską kurator oświaty, jednak we wpisie doszło do pewnej pomyłki.
  Obiektem krytyki Pawła Rabieja jest Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak. O Barbarze Nowak zrobiło się głośno kiedy wprost skrytykowała promującą homoseksualizm Kartę LGBT+ podpisaną przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

  Strona pornograficzna zamiast MEN

  Wiceprezydent Warszawy dzisiaj ostro skomentował doniesienia o możliwości powołania Barbary Nowak na miejsce Anny Zalewskiej (jeśli obecna szefowa MEN zdobędzie miejsce w PE). Komentując tekst z serwisu gazeta.pl na temat zmian w MEN Paweł Rabiej określa Barbarę Nowak jako „bigotkę, homofobkę i antysemitkę”. Wiceprezydent starał się także zaatakować męża pani kurator, jednak tutaj doszło do pewnej pomyłki.
  Paweł Rabiej zamiast oznaczyć we wpisie Ministerstwo Edukacji Narodowej OZNACZYŁ na Twitterze PROFIL REKLAMUJĄCY STRONĘ Z MĘSKĄ PORNOGRAFIĄ. Pomimo wielu uwag na Twitterze dotychczas wiceprezydent Warszawy wpisu nie skasował, ani nie poprawił.

 36. Boydar said

  Ech, ci szachiści … 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.