Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gnago o Czy bitwa pod Wiedniem doprowa…
  gnago o Naukowcy planują wypuścić mamu…
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  NC o Półgłówek Bush dał głos…
  393829&:&; o Papież Franciszek, Conan i mro…
  UZA o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  revers o Wolne tematy (62 – …
  Boydar o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  UZA o Ten kraj sąsiaduje z Polską i…
  zen o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  seler o Papież Franciszek, Conan i mro…
  Robert Smialowski o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  revers o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Katarzyna TS u Roli: Kongres USA pomógł Żydom okraść szwajcarskie banki. Nie bagatelizujmy ustawy 447!

Posted by Marucha w dniu 2019-03-18 (Poniedziałek)

Zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Marcinem Rolą w telewizji wRealu24 na temat zagrożeń wynikających z ustawy 447. Gdy wysłuchałam, co minister Czaputowicz powiedział o tej ustawie podczas sejmowego expose, po prostu opadły mi ręce.

Bagatelizowanie tego niezwykle groźnego aktu prawnego i udawanie, że nic złego się nie dzieje, to błąd, za który możemy zapłacić bardzo wysoką cenę.

Żydowskie „przedsiębiorstwo holokaust” już pokazało, na co je stać, okradając szwajcarskie banki na kwotę 1,5 miliarda dolarów. Niestety, w tym skoku na kasę pomógł Żydom Kongres USA, a zastosowane techniki szantażu wobec Szwajcarów do złudzenia przypominają metody stosowane obecnie wobec Polski. Dokument, o którym mówiłam podczas rozmowy, znajdziecie TUTAJ.

Jest jeszcze coś, co chcę Wam wyjaśnić, zanim obejrzycie film. W kilku komentarzach pojawiło się pytanie, dlaczego krytykując ustawę 447 i spolegliwość politycznego establishmentu USA wobec lobby żydowskiego, wystąpiłam w bluzie z napisem „Marines”. Sprawa wydawała mi się oczywista, ale widzę, że nie jest oczywista dla wszystkich. Zatem wyjaśniam: krytykując amerykańskie władze za wspieranie „przedsiębiorstwa holokaust” okazuję jednocześnie, że mam wielki szacunek dla amerykańskich żołnierzy, którzy walczyli z komunizmem (Korea, Wietnam), a z których amerykańska prasa zrobiła bandytów, morderców i zbrodniarzy. [Hm…. – admin]

To, co podczas wojny w Wietnamie wyprawiały amerykańskie media i „wołający o pokój” amerykańscy celebryci, przechodzi ludzkie pojęcie. Warto o tym poczytać, żeby uświadomić sobie, jak pod dyktando Związku Radzieckiego zmanipulowano amerykańską opinią publiczną.

Jednym z elementów tej propagandy był musical „Hair”, którego premiera odbyła się w październiku 1967 roku. Bohaterami pozytywnymi są w nim zaćpani i pijani hippisi sprzeciwiający się wojnie w Wietnamie. Bohaterami negatywnymi są żołnierze (w tym marines) walczący z komunistyczną zarazą.

Podczas wojny w Wietnamie komunistyczna gangrena tocząca Stany Zjednoczone pokazała, co potrafi, opluwając tych, którzy oddawali życie, żeby tę gangrenę zatrzymać. Musimy o tym pamiętać. Marines zasługują na szacunek i stąd moja decyzja o założeniu bluzy z takim napisem. A wszystkim, którzy próbują zbudować w związku z tym jakąś teorię spiskową, zalecam szklankę zimnej wody i lekturę artykułu „Kapelan marines. Duchowy opiekun żołnierzy walczących z komunistami”.

Krótki cytat na zachętę: „Na ciele poległego ojca Capodanno naliczono 27 ran od pocisków i odłamków. Kapłan był jednym z siedmiu katolickich duchownych służących w amerykańskich sił zbrojnych, jacy zginęli w Wietnamie. Pośmiertnie przyznano mu najwyższe odznaczenie wojskowe – Medal Honoru. W XX stuleciu owego wyróżnienia dostąpiło pięciu kapelanów wojskowych – wszyscy byli katolikami, a trzech otrzymało je pośmiertnie. Marynarka uczciła duchownego nadając jego nazwisko fregacie USS „Capodanno”. 4 września 1981 roku okręt został pobłogosławiony przez papieża Jana Pawła II, jako pierwsza jednostka w dziejach US Navy.

W 2002 roku rozpoczął się proces beatyfikacyjny ojca Vincenta. Zgromadzona dokumentacja obejmuje m.in. przypadki uzdrowień przypisywanych jego wstawiennictwu, w tym niewytłumaczalne z punktu widzenia medycyny uzdrowienie wietnamskiej zakonnicy chorej na zaawansowanego raka”.

https://wprawo.pl/

Komentarze 24 do “Katarzyna TS u Roli: Kongres USA pomógł Żydom okraść szwajcarskie banki. Nie bagatelizujmy ustawy 447!”

 1. Siekiera_Motyka said

  „To, co podczas wojny w Wietnamie wyprawiały amerykańskie media i „wołający o pokój” amerykańscy celebryci, przechodzi ludzkie pojęcie.”

  Huuuuuummmmmmm ?????????????????????????????

  Oj jo joj, zapomniałem że była to pomoc Demokratyczna.

 2. Nie dla Nie ustawy 447 .To jest jasne ale Nie dla propagandy Pani Katarzyny szkalującej pseudo PRL z pseudo komunizmem,którego nigdy nie było.

  Nie było nawet w Północnym Wietnamie. Nie dla wojen o złoża,bogactwa na naszej planecie,która jest niszczona przez testy z bronią atomową.Przez państwa posiadające broń atomową.

  Francuzi oddali Wietnam Amerykanom,który ,dzisiaj eksportuje do USA, do Chin ,do Rosji.

  To była wojna o złoża.W Azji i zyski dla koncernów produkujących broń.To był podział świata,dla zysków po roku 45,podpisany przez Aliantów w Teheranie.

 3. Marek said

  Ciekawe, że marines nie potrafi zlikwidować komunistów na terytorium USA, a tysiące Wietnamczyków, rzekomych komunistów, musiało zginąć z rąk miłujących demokrację żołnierzy amerykańskich.

 4. Alina said

  @ Marek.

  Nie tysiące. MILIONY

  Miliony w Wietnamie plus Kambodża i Laos

 5. lopek said

  Ci żołnierze przytoczeni przez Autorkę – to było amerykańskie mięso armatnie – czarciego pomiotu.
  Wniosek?
  W czasach wojny w Wietnamie – USA i CCCP to były dwie szczęki kleszczy w kosmatych łapkach czarciego pomiotu – którymi zgniatali ludzkość stworzoną przez Boga. Co do ostrzeżenia – 447 – to USA już nie ma jest tylko USrahell – więc Autorka widzi to – czego już nie ma. USrahell w kwestii – 447 – pomoże sobie sam.

 6. Dziadzius said

  Sprawa grozna lecz do rozwiazania. Zlodziej dzis naszymi pieniadzmi rzadzi. Jezeli ktos inny ma twoje pieniadze to chcac czy nie ty ich nie masz–i tak nasze banki sa nie nasze i nasze pieniadze sa nie nasze. Co pozostaje nam to zabrac z bankow co sie da – zacisnas pasek na glod i otworzyc swoje Banki tak jak Isalndia

 7. nikita said

  widzę nowe się pojawiają komentarze a moje zablokowane „brawo panie admin”

  Pennie ten komet się ukarze 🙂 bo o michalkiewiczu ani słowa.

  ————
  Panie NIkita, swoje obsesje niech Pan eksponuje na innych forach.
  Admin

 8. Peryskop said

  Oto spod kamizelki marines wysypały się trociny kolejnej ajentki obcego wplywu.

  Na początek kilka ujmujących textow dla wmaślenia, a potem hop do kreciej roboty.
  I się wyłożyła niespodzianie przy temacie 447 – a więc faktycznie ujmującym.

  WHO NEXT komu maska też opadnie ?
  Rola ?

  ————
  Zaraz „agentka”… może po prostu niedoinformowana?
  Admin

 9. Zerohero said

  No już nie przesadzajmy z tymi Marines.

  1. dopuszczali się jednak zbrodni

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_w_M%E1%BB%B9_Lai

  poza tym pryskano ziemię agentem orange po którym rodziły się zdeformowane dzieci. O taką „zarazę” chodzi? Natomiast W czasie wojny koreańskiej był taki moment, że lotnictwo amerykańskie nie miało już czego bombardować. CAŁY kraj został zrównany z ziemią. Elektrownie, sklepy, szkoły z których korzystała „zaraza”. „zarazę” w PRL mieli wybić 400 głowicami jądrowymi. Kukliński podał im cele aby było to jeszcze bardziej efektywne.

  2. USA walczyły z problemem które same stworzyły. Niech autorka zapozna się z bibliografią Suttona.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Antony_C._Sutton

  3. Sama walka z zarazą nie wystarczy. Czerwoną zarazą walczyła III Rzesza, z Związek Radziecki walczył z faszyzmem.

 10. RENAM said

  ale PAN MINISTER CZAPUTOWICZ – o słusznym życiorysie >>>
  ‚Wolność i Pokój > https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_Wolno%C5%9B%C4%87_i_Pok%C3%B3j i se zobaczcie tych udziałowców bo niektórzy to akurat robią w „totalnej opozycji) >>https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_Wolno%C5%9B%C4%87_i_Pok%C3%B3j
  czy odpłatnych usług świadczonych wywiadowi hiszpańskiemu czyli NATO (razem z Michnikiem czy bp. Orszulikiem) >> https://www.wprost.pl/galeria/11266/dokumenty-hiszpanskiego-wywiadu-dotyczace-jacka-czaputowicza.html
  powiedział w ostatnim expose sejmowym, że
  .
  POLSCE NIC NIE GROZI bo act 447 jest DOKUMENTEM WEWNĘTRZNYM USA (czyli Polski nie dotyczy) – słyszałem i widziałem.
  .
  Trochę jestem skanfudowany: czy rację ma Pan Czaputowicz czy pimpkuś Pompeo (czyli US STATE DEPT>>czyli agenda CIA+DEEP STATE) czy ta amerykańska jaczejka zwana Kongresem US (o tych z AIPAC to se daruję).
  .
  Co mówi-myśli-działają prezio tysiąclecia JarKacz czy 2gi prezydent tysiąclecia (bo 1szy to oczywiście L.Kaczyński)-cicho sza.
  .
  BTW. tzw. ‚totalna opozycja’ też trzymają mordy w kubeł bo ważniejsze jest LBGTQ+

 11. Regina said

  Ad.artykuł.
  W pierwszej części artykułu zgadzam się z jej autorką,niejaką Krystyną TS,dotyczącą ustawy 447.Faktem ,że precedensem było ograbienie banków szwajcarskich z nienależnych im(żydom z USA) pieniędzy.Tym bardziej,że pieniądze te nie trafiły do poszkodowanych żydów w drugiej wojnie światowej,jak to było mówione,ale zostały roztrwonione przez żydowską spółkę prawniczą,która się tym procederem zajmowała.Apetyt rośnie w miarę jedzenia,jak mówi porzekadło ludowe.Dlatego też żydowskie cwaniaki i pasożyty z Nowego Jorku zaczęli się rozglądać za nowymi ofiarami i tak to powstała ustawa 447.Od czasu powstania FED(Systemu Federalnej Rezerwy) rodziny żydowskiej

  finansjery:Rothschildowie,Morgany,Rockefellerowie,Warburgowie przejęli kontrolę nad USA i tak jest do dzisiaj,bo kto trzyma kasę,ten ma pełną kontrolę.Od czasu powstania FED Kongres głosuje,jak tego życzy sobie finansjera,której własnością jest FED,bo to jest prywatna własność.

  W drugiej części artykułu,ni rusz nie mogę się zgodzić z autorką,posłużę się cytatem: „………mam wielki szacunek dla amerykańskich żołnierzy,którzy walczyli z komunizmem,a z których amerykańska prasa zrobiła bandytów,morderców i zbrodniarzy” Muszę przyznać,że w tamtych czasach prasa mogła coś krytykować sama od siebie,bo prawdę powiedziawszy byli to zbrodniarze i bandziory i tak to zostało do dziś.Od 1945roku do dziś amerykańskie wojny,rewolucje,rewolty i pucze pochłonęły 500 000 000 istnień ludzkich-cywilów w tym kobiet,dzieci i starców.Takim dorobkiem nie może się poszczycić,ani Hitler,ani Stalin.Każda wojna,pucz,rewolucja kolorowa,żaden konflikt,żadna interwencja w obcym kraju była w interesie tej finansjery,którą powyżej wymieniłam.Wszystkie te interwencje zapewniały im kolosalne zyski.Każdy konflikt poprzedzały manipulacje i szukanie pretekstu,a byli pod tym względem nie wybredni.Każdy nawet najgłupszy pretekst był dobry(wojna w Zatoce Perskiej) do zrobienia niewyobrażalnej kasy.Autorce chciałabym przypomnieć,że komunizm do Rosji przybył z Ameryki i z t.zw.Zachodu.Sfinansowali go( i finansują wszelkie konflikty do dziś)rodziny finansjery Zachodu,antagonizują narody i podżegają do wojen.Autorce artykułu poleciłabym książkę znanego dziennikarza amerykańskiego,mieszkającego w Teksasie Jim-a Marrs-a,a tytuł książki „Oni rządzą światem”

 12. Regina said

  Ad.11 Przepraszam,zrobiłam błąd w zdaniu,powinno być: każda wojna,pucz,rewolta,kolorowa rewolucja,konflikt ,zbrojna interwencja w obcym kraju……

 13. Jabo said

  Nie wiem, czy ta pani jest niedoinformowana, czy też jest „zadaniowcem”. Na dwoje babka wróżyła. Być może z niewiedzy, albo świadomie nie powiedziała, za co Szwajcarzy musieli zapłacić te 1,5 miliarda dolarów. To nie była kradzież, lecz kara. Efekt afery, która wybuchła na początku lat dziewięćdziesiątych. Otóż szwajcarskie banki ujawniły dokumenty mówiące o finansowaniu przez żydowską finansjerę z USA hitlerowskich Niemiec.O sprawie napisało kilka mało ważnych gazet w Europie. w tym ,o dziwo lewicowa „Trybuna” w Polsce. Gazeta Michnika nie „pisnęła” oczywiście nawet słówkiem. I wtedy rozpętało się piekło. Prawie wszystkie światowe media, od najmniejszych do największych rozpoczęły jazgot o kontach w szwajcarskich bankach, które pozostały po żydach zamordowanych w czasie II Wojny Światowej. Jasne, o tym kto sponsorował Hitlera nikt już nie mówił. Organizacje żydowskie żądały zwrotu aktywów po swych nieżyjących współplemieńcach, grożąc sankcjami szwajcarskim bankom. Szwajcarzy wiedząc jak ważną częścią ich gospodarki jest sektor finansowy i kto rządzi światowymi finansami, żeby nie narazić się na większe straty zapłacili żądany okup. Teraz już będą pamiętać czego nie należy ujawniać. Tak wygląda prawda, której Pani Katarzyna nie zna, albo nie chce o niej mówić.

 14. Plausi said

  Mieszanka piorunująca

  „Kongres USA pomógł Żydom okraść szwajcarskie banki. Nie bagatelizujmy ustawy 447!”

  Szwajcarski Bundespresident Delamura mówił wprost o zastosowanym szantażu wobec Szwajcarii.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jean-Pascal_Delamuraz

  Łup organizacji żydowskich wyniósł wówczas ok. 2 miliardów franków szwajcarskich, do zapłaty zostały zobowiązane UBS i Credit Suisse, które naturalnie wyrównały te koszty w inny sposób. Krótko po tym doprowadzono do bankructwa Swissair, co odbiło się także na LOT.

  Ostrzeżenie jest absolutnie słuszne, ale w takim przypadku muszą, także tzw. narodowcy, nagłośnić temat z tam związany:

  https://bmiroslawska.pl/gdy-chodzi-o-honor-nie-mozna-milczec/#comment-117

  jak dotąd nikt się nie odważył tego dokonać, za to każda siła tzw. „polityczna” czyni wszystko, aby nie rozeźlić żydowskich okupantów w Polsce.

  Ale czytamy dalej: „komunistyczna gangrena tocząca Stany Zjednoczone pokazała, co potrafi”, o czym ta biedna osoba baja, to FED i Wall Street jest tą „komunistyczną gangreną”. To co ta osoba wypisuje to już nie jest bzdura, to jest idiotyzm. Tak udało się jej wszystko tak pomieszań, że powstała mieszanka piorunująca, nie wiem jak czytelnika, ale nas chciał szlag trafić. Na niezwykłość portalu tej osoby zwracaliśmy już uwagę,

  https://marucha.wordpress.com/2019/03/09/sejmowi-pajace-tablica-dla-idiotow-i-zmeczeni-pretorianie/#comment-817224

  patrz także dalsza dyskusja, nie od rzeczy jest w tym miejscu zwrócić uwagę na to, że do mendiów gównego nurtu, w tym także portali, zatrudnia się także znakomitych fachowców propagandy.

  Mniej zorientowanym pozwalamy sobie przypomnieć jedną z podstawowych metod zarządzających mendiami gównego nurtu

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  niezliczone portale internetowe, absolutną większość, naszym zdaniem, można śmiało zaliczyć mendiów propagandy gównego nurtu, warto może sobie to czasem uświadomić.

 15. Do 14.Tak

 16. Joannus said

  Zadaniowane babsko nie posunęło się zbyt daleko, bo mogło mieć na czapce emblemat lotnictwa, bardzo ”zasłużonego” w zwalczaniu komunizmu, bardziej od marines. Od 1945 roku, począwszy od Japonii po współczesną Syrię.

 17. lewarek.pl said

  Uważam, podobnie jak ta kobita, że wojna w Wietnamie była ostatnią wojną prowadzona przez USA, którą da się usprawiedliwić z ideologicznego punktu widzenia. Była to w pewnym sensie wojna obronna – chodziło o powstrzymanie rozpowszechniania się komunizmu, a to był cel godny poparcia. Natomiast metody, jakie w czasie tej wojny Amerykanie stosowali, były wręcz ludobójcze. Na nic im się zresztą te wszystkie zbrodnie nie przydały – i tak przegrali.
  Po Wietnamie wszystkie amerykańskie wojny są wojnami napastniczymi, niesprawiedliwymi, prowadzonymi w celu opanowania świata.

 18. Peryskop said

  Re 13 JABO

  Bingo !

  ===

  Re 8

  Admin : Zaraz „agentka”… może po prostu niedoinformowana?

  Pani KTS dała się poznać jako istota nad podziw bystra.
  Zatem jeśli niedoinformowanie, to operacyjne.

 19. RENAM said

  Re 14> PLAUSI>>wg p. Krzysztofa Karonia za wszystko jest winny „marksizm”-wszystko na tym świecie jest ‚marxistowskie”, aha jeszcze Spinneli/Ventotene ale już o Trockim-trockiźmie-neoliberaliźmie+globalizacji co tworzy imperializm rodem z US, to cicho sza>>POLITICAL CORRECTNESS.
  Tak jak dla exesbeka płk. Worńskiego za wszystko jest winny Putin (tu jest zgodny z opiniami CIA/DEEEP STATE+MOSSAD)-Jaruzelski-Kiszczak.
  .
  Proszę sobie wyjutubować.

 20. Troll Polonii said

  8
  Peryskop

  Kazdy kto ma opinie odmienna jest agentem wplywu?
  No to kim jest Peryskop??
  Bo ma odmienna opinie od mojej.

  Przestancie blaznowac i wyzywac innych od agentow, szpiegow, ‚zadaniowcow’.
  To jest forum a nie magiel podmiejski.

  Nie zgadzasz sie – to wyjasnij dlaczego, a nie rob z siebie stalinowskiego cenzora , ubeckiego szpicla, ktory lapie za slowa i donosi gdzie trzeba.

  Piskorskiego tak posadzili. Bez wyjasnienia przyczyny.
  Bo mial inna opinie.
  Taki zadaniowiec!

 21. Troll Polonii said

  19
  Renam
  Marksizm jest niemiecko – angielskim wynalazkiem.
  Oczywiscie, ze jest widoczny wszedzie.
  Zwlaszcza w krajach anglo-saskich.

  ——
  To nie marksizm, Panie Trollu… to satanizm, lucyferianizm, to zwykłe łajdactwo wreszcie.
  Admin

 22. Marucha said

  Re 18, 20:
  Bardzo słuszna uwaga.
  Każdy dupek, który na jakikolwiek temat ma inne zdanie, niż autor artykułu czy komentarza, od razu pierdzi o „agenturze”. Bez cienia dowodu. Bez żadnych zahamowań.
  Ludzie doszukują się przebiegłości tam, gdzie mamy tylko głiupotę.

 23. Peryskop said

  Re 8 18 20 22 i inne krytyczne wobec roli i zasług marines

  Po co i na jakim tle ten jazgot i daremna próba robienia ze mnie „stalinowskiego cenzora, ubeckiego szpicla, donosiciela” ?

  Tudzież „głupka”.

  Czytajmy oczami, a nie emocjami.

  Nie „agentka”, lecz subtelniej – „AJENTKA obcego wplywu”.

  Bo w obronie obcych interesów imperialnych KTS wciska nam wybielacze zbrodniczych formacji, argumentując zgodnie z zasadą perswazji wg Noama Chomsky’ego : „Mów jak do dziecka”.

  Niech Trolle Polonii ruszą swoje doopy z kanap i zamiast prawić kazania, niech przelecą się do Wietnamu, aby poczuć swąd inwazji.

  Byłem, widzialem, zapamiętałem.

  Jak nie stać na bilet, niech choć obejrzą „Deer Hunter”. A także „Manchurian Candidate”, gdzie wątek marines również jest obecny.

  ————
  Panie Peryskopie, nie ma Pan nawet cienia dowodu na to, iż Katarzyna TS jest czyjąkolwiek „aagentką” czy „ajentką obcego wpływu”.
  Więc po co lać wodę?
  Admin

 24. Peryskop said

  Nie tylko po dowodach, ale i po owocach poznawać należy.
  A tu takim nadgniłym owocem jest wybielanie ubabranych krwią.

  Powtórzę za #18 :

  Pani KTS dała się poznać jako istota nad podziw bystra.
  Zatem jeśli niedoinformowanie, to operacyjne.

  ===

  Ale nie będę się upierał jak jakiś trep. Może pobprostu założyła bluzę nieopatrznie, a przyłapana – chciała się jakoś z tego wytłumaczyć i kompromitująco zabrnęła w kozi naroźnik.

  Lecz jeśli taka z KTS gapa, to ile warte są jej komentarze ?

  Zapewne Pani Katarzyna czytuje Gojówkę, więc mogła tu dodać rzeczową polemikę. Nobody is perfect.

  ===

  Bodaj większym problemem jest nad-gadatliwy redachtor Rola, z brwiami w układzie „please believe me”. No i jego misja …

Sorry, the comment form is closed at this time.