Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Naziści to byli swoi ludzie dl…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Tarrant i dziwne przypadki miasta Christchurch

Posted by Marucha w dniu 2019-03-19 (Wtorek)

«Veterans Today. pisze wprost, że Tarrant pochodzi z rodziny żydowskiej, która w roku 1948 wyemigrowała z Palestyny i osiedliła się najpierw w Wielkiej Brytanii, a następnie w Australii…»

Jak było do przewidzenia maestro Maurizio Blondet zajął się także masakrą nowozelandzką i jej autorem. W swym najnowszym artykule pisze, że, przez 2 lata, po ukończeniu szkoły, Brenton Tarrant pracował jako personal trainer. W roku 2011 zaczął podróżować, co robił przez 7 lat.

Tarrant odwiedza kraje Azji Południowo-wschodniej i Północną Koreę, dociera także do krajów islamskich. W Pakistanie fotografuje się w hotelu należącym do muzułmanów szyitów, po czym zamieszcza zdjęcia na Facebooku i z entuzjazmem pisze o tak o kraju, jak i o jego mieszkańcach.

W październiku 2018, Tarrant odwiedza region Nahar, gdzie znajdują się szczyty górskie o wysokości ponad 7 000 m. Jeden z pakistańskich hotelarzy pamięta go bardzo dobrze, ponieważ Tarrant mówi, że piękno owego miejsca uderzyło go. Stwierdził również, że słyszał o Pakistanie wiele wypowiedzi negatywnych, ale że on sam jest calkowicie innego zdania. Hotelarz ocenił gościa jako osobę przyzwoitą i spokojną.

>https://news.yahoo.com/pakistan-award-courage-citizen-killed-christchurch-…..

6 miesięcy później – pisze Blondet – tenże niestrudzony podróżnik i wielbiciel Pakistańczyków – jako biały suprematysta, pojawia się w do tej pory nieznanym nikomu mieście nowozelandzkim o nazwie Christchurch i dokonuje masakry muzułmanów.

Partia Expresowych Jihadzistów

Chris Havard, jeden z trzech «zradykalizowanych» Nowozelandczyków, zabitych przez dron w Yemenie.

Christchurch, liczące 300 000 mieszkańców i znajdujące się w części świata bardzo odległej od zdestabilizowanych stref bliskowschodnich, szczyci się jednak bardzo dziwnym rekordem: jest mianowicie miejscem, w którym duża ilość młodych mieszkańców rasy białej, niebędących potomstwem muzułmanów, nawraca się na islam, nagle «radykalizuje się», jedzie na wojnę do Yemenu, walczy tam i ginie.

Dwóch z nich zostało zabitych w roku 2013 przez dron Predator. Zostali zidentyfikowani jako Christopher Harvard z Townsville, oraz Daril Jones, przydomek «Muslim bin John» – Nowozelandczyk z podwójnym paszportem.

>https://www.abc.net.au/news/2014-04-16/two-australians-killed-in-yemen-counterterrorism-operation/5393554

Broń jest porządnie podpisana, jako że żaden przeciwnik islamu nie może posiadać innej – ironizuje Blondet

W roku 2018, jeden ze młodocianych, nagle «zradykalizowanych» mieszkańców (tubylców) miasta Christchurch (nazywanych «kiwi»), został skierowany do leczenia psychiatrycznego, po tym jak zaplanował masakrę, a następnie z niej zrezygnował.

>https://www.stuff.co.nz/national/crime/101480988/kiwi-teenager-radicalised-online-planned-mass-killing-in-christchurch-for-allah

Pozostaje jednakże faktem, pisze dalej Blondet, że Christchurch wydaje się być jaskinią młodzieńców nagle «zradykalizowanych», gotowych do eksterminacji mas, na wzór niektórych peryferii brukselskich, czy paryskich, które wyprodukowały całe stada jihadzistów i «terrorystów islamskich» (wystarczy wspomnieć Charlie Hebdo i Bataclàn). W pewnej części, z pewnością zwerbowanych przez służby specjalne – dopowiada włoski dziennikarz.

Według opinii imamów oraz innych miejscowych osobistości świata muzułmańskiego, osoby te nie zradykalizowały się uczęszczając do meczetu w Christchurch, ale online, czyli w Internecie.

>https://www.abc.net.au/news/2014-06-04/preacher-denies-australian-killed-in-yemen-was-radicalised-in-nz/5500604

Ale może być i tak, że rekrutera znalazły jeszcze bliżej.

W tym momencie należy cofnąć się w czasie, jednakże bez zmiany miejsca akcji. 22 lipca 2011, Christchurch doświadcza dość poważnego trzęsienia ziemi.

Mossad w Christchurch

The Telegraph, będący gazetą lokalną, donosi krótko potem:

«Dzięki trzęsieniu ziemi w Christchurch, została zdemaskowana sieć szpiegowska Mossadu. Operacja wyszła na jaw, kiedy furgonetka używana przez komórkę szpiegowską została zgnieciona przez uszkodzony trzęsieniem ziemi mur budynku, w wyniku czego śmierć poniosła jedna osoba».

«Benyamin Mizrahi, lat 23, Izraelczyk, którego zwłoki zostały odnalezione w uszkodzonym samochodzie miał w kieszeni 5 paszportów, wystawionych na swe nazwisko. Pozostali 3 Izraelczycy, którzy mu towarzyszyli, i którzy przeżyli, wyjechali z Nowej Zelandii do Izraela przed upływem 12 godzin. Według uzyskanych informacji, zatrzymali się na czas wystarczający by sfotografować zniszczoną furgonetkę i by dostarczyć paszport zmarłego kolegi do ambasady Izraela».

«Komputer policji został poddany kontrolom, w obawie iż został przez Izraelczyków zhakowany. Istniały także obawy, że agenci mogli wprowadzić do systemu malware, tak by uzyskać dostęp do informacji. Ogółem, podczas trzęsienia ziemi zginęło 3 Izraelczyków.

Experci ds. bezpieczeństwa przypuszczają, że obywatele Izraela mogli być zaangażowani w operację kradzieży tożsamości, by móc tym sposobem klonować paszporty nieświadomych ich działań obywateli Nowej Zelandii. Dzięki temu fortelowi, fałszywe paszporty mogły zostać użyte do działań pod przykryciem, realizowanych przez izraelskich szpiegów w innych częściach świata».

«Fred Tulett, redaktor Southland Times, powiedział, że „nadzwyczajna” reakcja rządu izraelskiego, jaka miała miejsce w godzinach po trzęsieniu ziemi, zwiększyła podejrzenia Służb Bezpieczeństwa Nowej Zelandii. W dzień trzęsienia ziemi, Benjamin Netenyahu aż 4 razy dzwonił do Johna Key’a, swego odpowiednika nowozelandzkiego. Oprócz tego, Shemi Tzur, ambasador Izraela w Australii i Nowej Zelandii, przyjechał do Christchurch (ze swej bazy w Australii), gdzie odwiedził tymczasową kostnicę zaaranżowaną, by poradzić sobie z ofiarami trzęsienia ziemi.

[Nie ma się co dziwić i oburzać, że Rzydy szpiegują na całym świecie. Oburzenie powinien wywoływać fakt, że robią to bez większych przeszkód i z reguły zupełnie bezkarnie. – admin]

W tym samym czasie, do zniszczonego miasta przyleciał także szef izraelskiej obrony.

Co więcej, do Christchurch przybył z Izraela także zespół poszukiwawczo-ratowniczy, ale oferta pomocy ekipy została przez władze Nowej Zelandii odrzucona, ponieważ nie posiadała ona niezbędnej akredytacji ONZ. Pomimo to, uzbrojeni wojskowi nowozelandzcy musieli stawić czoła członkom team’u izraelskiego, ponieważ odnaleźli ich w poważnie uszkodzonej, niebezpiecznej i zamkniętej strefie miasta – donosił Southland Times.

Christchurch po trzęsieniu ziemi

W artykule stwierdzono także, iż urzędnicy nowozelandzcy zaniepokoili się bardzo, kiedy zdali sobie sprawę z tego, że izraelska ekipa kryminalistyczna – w celu ułatwienia identyfikacji – dostała dostęp do krajowej bazy danych policji».

>https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/australiaandthepacific/newzealand/8649223/Mossad-spy-ring-unearthed-because-of-Christchurch-earthquake.html
>https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=10739639

Maurizio Blondet pisze dalej, że paszporty nowozelandzkie są artykułem niezwykle pożądanym dla Mossadu, jako że ich okazywanie na granicach nie wzbudza podejrzeń, ze względu na fakt, iż Nowa Zelandia jest krajem dalekim i mającym opinię spokojnego.

W roku 2004, Helen Clark, ówczesna premier Nowej Zelandii, zareagowała ze szczególnym zdenerwowaniem, kiedy wykryto, że Izraelczycy usiłowali ukraść paszporty dzieci z porażeniem mózgowym. Dwóch agentów izraelskich zostało uwięzionych przez 6 miesięcy, natomiast trzeciemu udało się uciec.

Skutkiem izraelskiej ingerencji szpiegowskiej – określonej przez panią Clark jako «pogwałcenie praw oraz suwerenności Nowej Zelandii» – stało się nałożenie sankcji dyplomatycznych na Izrael. Rozłam trwał aż do momentu, kiedy rząd Izraela złożył oficjalne przeprosiny.

>https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/australiaandthepacific/newzealand/8649237/Neutral-New-Zealand-passports-highly-prized-by-overseas-intelligence.html

By dopełnić obrazu – pisze Blondet – tego samego dnia, w którym «biały suprematysta» przeprowadził masakrę w Nowej Zelandii – w Islamabadzie, tj. w regionie odwiedzonym ubiegłego roku przez Tarrant’a, odnalezione zostały zwłoki wysokiego rangą funkcjonariusza wywiadu pakistańskiego, zmarłego w nader tajemniczych okolicznościach.

>https://www.news18.com/news/world/former-pakistan- intel-operativo-trovato-dead-under-misterioso-circostanze-in-islamabad-2067671.html

Dodajmy jeszcze, że Gordon Duff z Veterans Today. pisze wprost, że Tarrant pochodzi z rodziny żydowskiej, która w roku 1948 wyemigrowała z Palestyny i osiedliła się najpierw w Wielkiej Brytanii, a następnie w Australii. Po śmierci ojca, wg. VT, Tarrant odziedziczył środki, które pozwoliły mu na spokojne zwiedzanie świata.

Sydney Morning Herald (informuje dalej Veterans Today) cytuje Tarrant’a, opisującego Pakistan jako «niewiarygodne miejsce, wypełnione najbardziej rzetelnymi, życzliwymi i gościnnymi ludźmi, jacy istnieją na tym świecie”. VT dodaje także, iż w roku 2017 i 2018, Tarrant udał się z dwoma 6-miesięcznymi wizytami na terytoria okupowane w Palestynie, oraz, że jest członkiem forum masońskiego, z siedzibą w Canberze.

>https://www.veteranstoday.com/2019/03/16/intel-drop-shooting-real-shooter-fake-jewish-born-freemason-like-brevik/

Trop izraelski potwierdza także wieść o ucieczce jednego z podejrzanych do Izraela.
>https://intellectualobserver.com/the-fifth-suspect-of-christchurch-shootings-has-defected-to-israel/

Na podstawie:
• Il Solitary Assassin è solo il terzo “evento” accaduto a Christchurch
https://www.maurizioblondet.it/il-solitary-assassin-e-solo-il-terzo-evento-accaduto-a-christchurch/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
http://ram.neon24.pl/

Komentarzy 9 do “Tarrant i dziwne przypadki miasta Christchurch”

 1. TomUSAA+ said

  Na NPR (National Public Radio) od dnia masakry każde wiadomości zaczynają się informacjami z Christchurch. Codziennie, 6 x dziennie. Nawet wysłali tam specjalnego wysłannika! A jakim łzawym tonem to wszystko opakowują, aż płakać się chce. VT to nie moja bajka, . . ale, coś się za tym musi kryć. Tylko co?

 2. Kiriki said

  @TomUSAA+
  A może po części na to pytanie odpowie panu nikt inny, jak sama Chelsea Clinton, która wezwała świat do „reakcji na globalne zagrożenie brutalnym białym nacjonalizmem”

 3. peacelover said

  ….o ile te powiazania z tzw „bialym nacionalizmem” wygladaja tak jak to podane w ww. artykule,
  to juz caly swiat wie, kto jest tym glownym inspiratorem !!!!!!!!!!!! …..i znowu :

  KAZDA OCHYDA POCHODZI OD ZYDA !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Moze wreszcie ktos wplywowy zdecyduje sie na jakas akcje zapobiegawcza !!!! moze Ruscy ??!…….. Kto wie ??!!

 4. Veterans Today puściła serię artykułów o strzelaninie – film jest „poprawiony” komputerowo, ale zarówno „główna” rola jak i 4 osoby wspierające znane są wywiadowi … Syrii, który chętnie udostępnił filmy jeszcze z 2012 a potem z 2014 z ISIS, gdzie podobno cała grupa miała brać czynny udział w atakach na siły syryjskie. Podobno wywiad Rosji potwierdza.

 5. lopek said

  Niewątpliwie – czarci pomiot – ma jakieś swoje niecne plany wobec Nowej Zelandii. Być może na terenie tego państwa – pomiot chce prowadzić jakiś eksperyment na mieszkającej tam białej rasie – przy pomocy innych ras – oczywiście eksperyment inny od tego prowadzonego np. w Szwecji czy RPA. Pożyjemy – to może o tym usłyszymy. Na razie chce się tam ludzi pozbawić broni palnej – a przecież nie jest to cel – sam w sobie.

 6. atomek said

  https://zezorro.blogspot.com/2019/03/zezo-poczta-christchurch.html

 7. Troll Polonii said

  Najwazniejsze, ze w Nowej Zelandii zakazano uzywania, kupowania broni automatycznej i semi.
  Te bron, ktora morderca uzywal mozna bylo kupic w kazdym sklepie z bronia.

  Weterani USA nie bardzo lubia Trumpa i beda podawac wszelkie wiadomosci dot. prezydenta- biznesmana. Trump chcial im zamknac gazete Veterans Today ale sie Pentagon nie zgodzil.
  Weterani maja duze poparcie ministerstwa ‚obrony’ USA.
  Czesto bywa tak, ze w artykulach VT sa opinie, przecieki, ktore nie moglyby byc podane w innej formie do wiadomosci publicznej. Wystarczy popatrzec, kto jest naczelnym redaktorem gazety.

  Weteranie wojenni USA maja pretensje o zle traktowanie amerykanskich zolnierzy, ktorzy walczyli o „wolnosc i demokracje’ w roznych krajach, ktore tej ‚demokracji’ nie potrzebowaly. Wielu weteranow wrocilo z wojen w stanie kompletnej degrengolady i zaburzen psychicznych po roznych ‚dopingujacych’ do walki srodkach. Pretensje weteranow sa do wszystkich ostatnich prezydentow, zwlaszcza tych po 9/11.
  Trump ich wyraznie nie lubi bo brzydko o nim pisza.

  New Zealand gunman mind-controlled by 9/11 false flag operation: Analyst | Veterans Today | Military Foreign Affairs Policy Journal for Clandestine Services
  https://www.veteranstoday.com/2019/03/20/nz911/

  Teraz weterani namawiaja zolnierzy USA, zeby odmowili wjazdu do Wenezueli.
  Veterans Call on U.S. Troops to Resist Illegal Orders to Invade Venezuela

  http://www.informationclearinghouse.info/51295.htm

  Wlasnie podaly inne zrodla , ze rozne nowozelandzkie ‚linki’ prowadza do establishmentu USA.
  New Zealand Shooter Connections to the Deep State, The ‚Five Eyes’ Intelligence / Operation Gladio: Capt. Dave Bertrand, Ret. +Video | Opinion – Conservative

  https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3441057.html

 8. Troll Polonii said

  5
  Lopek

  Wyhamuj
  To przeciez ‚biala rasa’ strzelala do ‚bialej rasy’ w nowozelandzkim meczecie!
  Zdecydowana wiekszosc terrorystow islamskich , to niestety, biala rasa.

  —————
  Biała? Mnie się wydaje, że jakaś taka brązowawa…
  Admin

 9. Troll Polonii said

  Ja to zawsze mam klopot do jakiej rasy nalezy Bibi i jego bec-Maryna.- pewnie do warszawskiej

  i do jakiej rasy naleza Albanczycy z Kosowa czy Bosniacy
  No i ten bialy ale nie wiadomo jakiej rasy „Australijczyk” co strzelal do jakiejs rasy ale nie wiadomo jakiej bo byli odwroceni plecami do celu.

  Z tego wynika, ze Al Kaida to furt biala rasa.
  I George Clooney- wlasciciel bialych kaskow – to nie taki przybrudzony

  ===
  http://geografia.na6.pl/

  Klasyczny podział rasowy (3 rasy główne):
  Rasa biała (europeidalna, kaukaska) dzieli się na trzy gałęzie:
  europejską – ludy Europy i ludność pochodzenia europejskiego w obu Amerykach, Australii, Nowej Zelandii, RPA oraz Rosjanie w Azji;
  semicko-chamicką – głównie Arabowie w północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie;
  indyjsko-irańską – ludność Azji Południowo-Zachodniej (np. Turcy, Irańczycy) i północnych Indii.
  Rasa żółta (mongoloidalna) składa się z 2 gałęzi:
  azjatyckiej – Chińczycy, Mongołowie, Koreańczycy, ludy Syberii i Dalekiego Wschodu (np. Jakuci, Ewenkowie) oraz Eskimosi;
  amerykańskiej – są to Indianie obu Ameryk.
  Rasa czarna (negroidalna) dzieli się na 2 gałęzie:
  afrykańską – zamieszkującą tereny na południe od Sahary – są to Murzyni sudańscy, Murzyni Bantu, Pigmeje, Buszmeni, Hotentoci, należą do niej również potomkowie murzyńskich niewolników w obu Amerykach;
  oceaniczną – są to aborygeni w Australii, Papuasi na Nowej Gwinei oraz ludy Melanezji.

  Zróżnicowanie rasowe ludności świata – Geografia – Opracowania.pl

  https://opracowania.pl/opracowania/geografia/zroznicowanie-rasowe-ludnosci-swiata,oid,1665

  W klasycznym podziale rasowym wyróżnia się 3 rasy główne:

  Rasa biała (europeidalna, kaukaska) charakteryzuje się jasnym odcieniem skóry, często jasnymi oczami i włosami oraz wąskim nosem

  Dzieli się na trzy gałęzie:

  – europejską – ludy Europy i ludność pochodzenia europejskiego w obu Amerykach, Australii, Nowej Zelandii, RPA oraz Rosjanie w Azji;

  – semicko-chamicką – głównie Arabowie w północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie;

  – indyjsko-irańską – ludność Azji Południowo-Zachodniej (np. Turcy, Irańczycy) i północnych Indii.

  Rasa żółta (mongoloidalna) cechuje się śniadym odcieniem skóry, ciemnymi oczami i włosami oraz płaską twarzą

  Składa się z dwóch gałęzi:

  – azjatyckiej – Chińczycy, Mongołowie, Koreańczycy, ludy Syberii i Dalekiego Wschodu (np. Jakuci, Ewenkowie) oraz Eskimosi;

  – amerykańskiej – są to Indianie obu Ameryk.

  Rasa czarna (negroidalna) charakteryzuje się ciemnym odcieniem skóry, ciemnymi oczami i włosami, szerokim, płaskim nosem i grubymi wargami.

  Dzieli się na 2 gałęzie:

  – afrykańską – zamieszkującą tereny na południe od Sahary – są to Murzyni Sudańscy, Murzyni Bantu, Pigmeje, Buszmeni, Hotentoci, należą do niej również potomkowie murzyńskich niewolników w obu Amerykach;

  – oceaniczną – są to Aborygeni w Australii, Papuasi na Nowej Gwinei oraz ludy Melanezji.

  Oprócz ras głównych wyróżnia się też formy przejściowe między rasami, czyli ludy mające mieszane cechy dwóch różnych ras. Są to:

  – forma pośrednia między rasą białą a czarną – zamieszkuje takie państwa jak Czad, Sudan, Etiopia, Erytrea, Somalia, część Kenii oraz południowe Indie;

  – forma pośrednia między rasą białą a żółtą – są to ludy centralnej Azji (np. Kazachowie, Ujgurzy) oraz Metysi w obu Amerykach (najwięcej w Meksyku);

  – forma pośrednia między rasą żółtą a czarną – zamieszkuje Japonię, Półwysep Indochiński (Wietnam, Kambodżę, Tajlandię), Archipelag Malajski (Indonezyjczycy), Filipiny oraz wyspy Mikronezji i Polinezji. Innym obszarem występowania tej formy jest Madagaskar.

  Czytaj więcej na https://opracowania.pl/opracowania/geografia/zroznicowanie-rasowe-ludnosci-swiata,oid,1665#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=safari

  /var/folders/yz/jd2ns6wd16s9t_ncjjyc8b0c0000gn/T/com.apple.mail/com.apple.mail.drag/rasy_ludzkie.jpg

Sorry, the comment form is closed at this time.