Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Fenomen „jednakowych snów”: przed śmiercią ludzie mają podobne sny

Posted by Marucha w dniu 2019-03-20 (Środa)

Krótko przed śmiercią ludzie mają te same sny. Naukowcy nazywają to zjawisko zwiastunem rychłej śmierci. Pisze o tym „Unian”. Badania, którymi amerykańscy lekarze zajmują się od 10 lat pokazują, że nawet trzy tygodnie przed śmiercią ludzie zaczynają mieć dziwne wizje – te same sny.

Obserwując umierających pacjentów, których przez ten czas uzbierało się ponad 13 000, eksperci odkryli, że 88% z nich ma w przeddzień śmierci niesamowicie żywe sny.

Według słów pacjentów, w 72% przypadków w swych snach komunikowali się ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi doświadczając jednocześnie ciepłych uczuć. 59% pacjentów w swoich ostatnich snach pakowało bagaże lub kupiło bilety – na ogół wybierali się w ostatnią podróż. Niektórzy podróżowali pociągiem lub lecieli samolotem, a czasem spotykali krewnych, którzy od dawna nie żyli, z którymi radośnie się komunikowali.

29% pacjentów widziało też swoich krewnych i przyjaciół, ale żywych. Wreszcie 28% obserwowało różne wspomnienia ze swojego życia w swoich snach śmierci – wszystkie te wydarzenia pozostawiały przyjemne wrażenia.

Ale są wyjątki, na przykład umierające dzieci. Przez większość czasu śniły im się spokojne zwierzęta domowe, które rozpoznawały. Dorośli również im się śnili, ale mali pacjenci dobrze ich nie pamiętali. Dziwne sny zaczynają się około 10–11 tygodni przed śmiercią, a w ciągu 3 tygodni ich częstotliwość gwałtownie wzrastała, sny stawały się jaśniejsze, jaskrawsze.

Za:
>https://www.kramola.info/vesti/neobyknovennoe/fenomen-odinakovyh-snov-pered-smertyu-lyudyam-snyatsya-obshchie-sny
>https://hyser.com.ua/community/444769-otkrytie-medikov-nazvan-predvestnik-skoroj-smerti

https://treborok.wordpress.com

Komentarzy 15 do “Fenomen „jednakowych snów”: przed śmiercią ludzie mają podobne sny”

 1. bart_w said

  Często mi się śnią moje obydwa Psy, które już odeszły do Krainy Wiecznych Łowów.
  Bliscy dwunozni raczej rzadko.

  Jakoś jeszcze egzystuję i ruszam łapami, przednimi i tylnymi. Czasami głową.

 2. Peryskop said

  Treborki, trele morele, ene due like fake, misia asia konfacela

  Przecież wymieniona tematyka przewija się w wielu snach u osób, którym do zgonu daleko.

  Zatem to dez-info jest elementem propagandy depopulacyjnej, no bo jak naiwniak skonfrontuje treści swoich snów z podanym opisem, to strach gwarantowany i mogiła gotowa.

  ———-
  Jasne. Z góry sobie kupi sznur i dla pewności leworwer.
  A co w temacie mówi nowa medycyna niemiecka?
  Admin

 3. GZN said

  „Syndrom zapalonej żarówki” – tak to sam nazwałem. Słyszałem kiedyś w radiu audycję …. Umierający człowiek powoli traci kontakt z otaczającym go światem. Mózg sięga do najdalszych zakamarków pamięci…. To tak jak byśmy byli w pokoju. Na zewnątrz zapada zmrok. Patrząc przez okno widzimy coraz mniej. Zapalamy światło i w szybie widzimy wnętrze pokoju, swoje odbicie ….., wspomnienia…. Tak podobno dzieje się z mózgiem.

 4. Voodoosch said

  Istnieja glebsze zjawiska niz tylko te „organo-leptyczne”. Takze te poza czasem. Tylko zaslepieni codziennoscia nie potrafimy ich wyczuc. Przed smiercia, prawdopodobnie sa one bardziej intensywne.

 5. Maverick said

  Ja często miewam sny o tych co ich znam i lada moment odejdą, wiem nawet co im się stanie. Rozmawiam z nimi i spotkania są przyjemne wszyscy akceptują co przyniosło im życie.
  Życie to znacznie więcej niż przyziemny materializm, ideologie, czy prymitywna żydowska demoralizacja, chciwość i próby zniszczenia tego co stworzył Bóg czyli naszych dusz. Obawiam się że wyznawcy Lucyfera to bezduszni ludzie.

 6. Peryskop said

  Re 2

  Nie znam co mówi nowa medycyna niemiecka.

  Natomiast Germańska Nowa Medycyna (GNM) opiera się na zweryfikowanej klinicznie wiedzy empirycznej, że przyczynami wielu chorób są niezdrowe emocje, a wśród nich – STRACH.

  cbdo

  ——
  Ok. Poprawiam: co mówi na ten temat Germańska Nowa Medycyna (GNM)?
  Admin

 7. Ale dlaczego? said

  Te informacje współgrają z opisami osób mających doświadczenia ze śmierci kli icznej. A więc tunel, raj, blisty zmarli plus świetliste postacie plus czasami doświadczenie spotkania z Bogiem. I wskazanie, że jeszce nie czas i musi wrócić do ciała, bo nie wypełnił swych zadań….
  Bez względu na religię, kuturę czy zainteresowania te opowieści (o ile były) też są podobne.

  A wracając do snów przed śmiercią.
  Bliska mi osoba będąc ciężko chora w szpitalu 2 godziny przed śmiercią pożegnała się ze współpacjentami, bo zaraz odchodzi…

 8. Ale dlaczego? said

  Gdy się wczytać w opowieści z doświadczeń śmierci klinicznej, to jesteśmy tu wszyscy, by wypełnić jakieś zadania i czegoś się nauczyć.
  Każde przerwanie tej misji jest przeciwstawieniem się Bożemu Planowi.
  Czyli jest chyba największym przewinieniem…
  Czy to zabójstwo czy samobójstwo.
  Zgadza się to z naukami Jezusa.

 9. lopek said

  Należy odróżnić sen od czasowego (nieostatecznego) opuszczenia ciała przez duszę. Ciało człowieka to tylko swoisty skafander kosmiczny potrzebny duszy na czas pobytu na Ziemi. Dusza z kolei to ten właściwy, nieśmiertelny byt – którego naturalnym domem jest Niebo. Niebo to obszar poza kosmosem – gdzie nie ma w ogóle materii. Dany człowiek, któremu przydarzyło się z woli Boga opuścić czasowo swoje ciało (skafander kosmiczny) – potrafią bez żadnych wątpliwości odróżnić sen od swojego przebywania poza ciałem.
  Wniosek?
  Patrzę na ten artykuł z przymrużeniem oka – ponieważ nie porusza on tego – co napisałem powyżej.

  ——
  Oczywiście, bo artykuł porusza coś zupełnie innego…
  Admin

 10. Peryskop said

  Re 6

  O nie ! Nie dam się sprowokować i nie będę kląć jak szef, lecz odpowiem spokojnie : przecież już podałem co na to mówi GNM.

  STRACH – ZWLASZCZA TEN PRZED ŚMIERCIĄ – ZABIJA !

  Może to on właśnie zabił także 58-letniego prof. Alana Kruegera – brylantowego ekonomistę, experta, doradcę Obamy i Clintona …

  https://www.bloomberg.com/amp/news/articles/2019-03-18/princeton-economist-alan-krueger-ex-obama-adviser-dies-at-58

  Mogły mu się przyśnić tory kolejowe, albo dziadkowie, szafot …

 11. stach said

  I opowiedzieli o swoich snach po śmierci ?

 12. www said

  opowiadali o tych snach zaraz po ich śmierci?

 13. A ja uwazam, ze cos w tym jest z prawdy. Moja Sw. pamieci Mama mowila, ze przed smiercia ktos z..przychodzi/a po nas.

 14. NC said

  Czy była grupa kontrolna i czy zaobserwowano jakąś różnicę?

 15. Pryt said

  Gowno prawda. Mam takie sny od wielu lat.

  ——
  Czy Pan wie, co to jest statystyka?
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.