Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Stoltenberg nie przytoczył żadnego dowodu na naruszenie przez Rosję traktatu INF

Posted by Marucha w dniu 2019-03-21 (Czwartek)

Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa oświadczyła, że ​​sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg nie przytoczył żadnych dowodów na to, że Rosja rzekomo naruszyła Układ o likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu (traktat INF).

„Na ostatnim spotkaniu z Ławrowem w Monachium Stoltenberg nie mógł przedstawić żadnych dowodów rzekomych naruszeń Rosji traktatu INF. Argumenty członków NATO, jak zawsze, są na poziomie «wszystko jest w sieciach społecznościowych» i «nikt oprócz was nie jest do tego zdolny». NATO to NATO ” – napisała Zacharowa na swojej stronie w Facebooku.

W ten sposób skomentowała słowa Stoltenberga o tym, że ​​„wszystkie 29 państw członkowskich NATO zgadza się z tym, że Rosja narusza traktat INF”. Według niej „to wspólne stanowisko opiera się na danych wywiadowczych sojuszników, w tym Stanów Zjednoczonych”.

Stoltenberg powiedział również podczas przemówienia w Warszawie, że rozszerzenie Sojuszu nie jest wymierzoną w kogokolwiek prowokacją.

[Ech, żeby tak móc przyjebać temu psychopacie siekierą w łeb i powiedzieć, żeby nie brał tego osobiście do siebie… – admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 10 do “Stoltenberg nie przytoczył żadnego dowodu na naruszenie przez Rosję traktatu INF”

 1. rewers said

  Ale Niemeicki Maas to samo mowi co Stolenberg, nawet za Merkel, o naruszeniu traktau INF i to jest sicher.

 2. Stoltenbergowi brakuje seksu,jaki setki tysięcy w EU mężatek,przentują każdego dnia i nocy piękne Rosjanki w EU.Inwazja Rosji sorry agentek z Rosji trwa.Wyjątkowo popieram inwazję i czekam jak mnie, następne zaatakują.

  Przestańcie do cholery z NATO i w Polsce,pieprzyć o zagrożeniu EU,NATO, ze strony Rosji .Agentki już opanowały bez jednego strzału,oprócz seksu całą EU ,UK,USA.Jesteście eunuchami bez kondycji fizycznej i psychicznej.

  Rakiety?hahaha.Wywiady,Mosad,CIA hahahha.Mafia?hahahah
  Biura Matrymonialne to jest potęga…i Imperium….idioci….

 3. JO said

  Irakowi tez nie udowodniono I Libie rozwalili…, tylko kwestia czasu kiedy kaza PRL BIS zaatakowac Rosje

 4. Kojak said

  No coz ? Ten zdegenerowany syjonistyczny gnoj znowu lze jak hitlerowiec ! Widac wyraznie ze zydohitlerowcy z Usraela wyraznie daza do wojny ! Myla sie bandziory i bydlaki ze jak zwykle nie bedzie wojna toczyla sie u nich ! Sadze ze ci zdegenrowani gnoje sie tym razem myla Wojna tez dopadnie tych bydlakow u siebie !

 5. lopek said

  „Stoltenberg nie przytoczył żadnego dowodu na naruszenie przez Rosję traktatu INF”
  ============
  Odkąd to jest miejsce dla prawdy w tym szatańskim świecie?
  Wniosek?
  Powinniśmy wreszcie wiedzieć z automatu, że kiedy wychodzi na mównicę jakiś czarci sługa – to wychodzi on tam z kłamstwem od A do Z.

 6. Peryskop said

  Re 5

  A dlaczego pomiot Lopek występuje na Neonie24 jako demonkracja ?

  Wniosek?
  Zmień nicki i graj dalej, lecz sprytniej, czarci trollu.

 7. Zerohero said

  https://www.altair.com.pl/news/view?news_id=27283

  natowscy politrucy czepili się tych dodatkowych 50cm, ale nie odpowiadają jaki sens daje NIEZNACZNE (max z 500 na 600) wydłużenie zasięgu Iskandera aby złamać INF (500 do 5500). Pomijam, że dowodów na wydłużenue zasięgu NIE MA.

 8. ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!

 9. revers said

  Jest za to zaproszenie Brazylii do NATO, oraz mozliwosc drugiego Majdanu w Kazastanie-Astanie po zmianie przywodcow tej bylej republiki radzieckiej.

 10. revers said

  Oczwiscie jak wyladuje na Wesreplatte , lub zwizytuje lub bedzie mial chrapke na Koenigsberg sztumowy okret marines z kilkoma tysiacami zarazonych na swinke lub inna ebole jankesami na pokladzie, o antycialach ktorym najwiekszym danzigowym artchen, czy tam juz wielkim europejskim konowalom i biolozzkom, naukoffcom od Grossa bez pojecia o wielostanowej logice i implikacji.sie nie snilo to bedzie cymes, lykna to wszystko z radoscia jak na Titanicu przy muzyce „oddzie do doopnosci” czy MS „Wilhelm Gustloff” z ssmanami na pokladzie z mieszanka cywilnej tarczy na pokladzie.

  https://www.msn.com/en-us/news/world/us-warship-quarantined-at-sea-due-to-virus-outbreak/ar-BBUJidt?fbclid=IwAR0pmvy2RzJwLTIyCmHDcTwsy-qlLviag951UT1koXMqNLrG__102pd3ei0

  no bo to zachodnie, hamerykanskie virusy uzdrawiajce.Moze i dobrze ze Putina tam bedzie jak ma sie bawic w za.bistym ebolowym towarzystwie.

Sorry, the comment form is closed at this time.