Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  UZA o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Wladca o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  zen o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  ? o Wolne tematy (41 – …
  Voodoosch o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  I*** o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Olo o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  I*** o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Cyngiel o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  flathead o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Olo o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

W Izraelu wykonuje się testy DNA, aby ustalić kto jest Żydem

Posted by Marucha w dniu 2019-03-21 (Czwartek)

Nie ma chyba obecnie bardziej rasistowskiego kraju na świecie niż Izrael. To co wszędzie wzbudziłoby wycie oburzenia środowisk lewicowych uchodzi w Izraelu jako coś zupełnie normalnego. Do całego katalogu zachowań dyskryminacyjnych ostatnio dochodzi żądanie testów genetycznych aby sprawdzić pochodzenie Żydów z ZSRR, chcących wziąć ślub rabinacki.

W ciągu ostatnich miesięcy władze Izraela przeprowadzili szereg kontrowersyjnych ustaw, które w każdym cywilizowanym kraju zostałyby uznane za rasistowskie. Na przykład wprowadzono prawo, które stwierdza że Izrael jest państwem tylko Żydów.

Wyobraźmy sobie co by się stało gdyby polski Sejm przeprowadził ustawę, w której stwierdziłby, że Polska jest tylko dla Polaków. Międzynarodowy jazgot jaki towarzyszyłby takiej deklaracji prawdopodobnie nie skończyłby się przez długie miesiące. [A potem by ucichł, gdybyśmy my, dzielni Polacy, olali go dużym łukiem – admin]

Jawny rasizm względem Palestyńczyków zamieszkujących dzisiejszy Izrael jest jednak konsekwentnie niezauważany na świecie. Być może jest tak dlatego, że wszyscy boją się skrytykować Izrael, aby nie zostać automatycznie posądzonym o antysemityzm, a jak wiadomo nie ma obecnie większej zbrodni grożącej poważnymi konsekwencjami.

Dlatego właśnie nikt nie śmie nawet pisnąć słówkiem, gdy Izrael wprowadza segregację rasową w środkach komunikacji, mimo, że nasuwa to jednoznaczne skojarzenia do czasów nazistowskich i specjalnych tramwajów w Warszawie dostępnych tylko dla Niemców.

Jak wynika z najnowszych informacji dochodzących do Izraela, kraj ten zaczyna stosować rasistowskie metody również w stosunku do osób uważanych dotychczas za Żydów. Okazuje się że izraelski rabinat odmawia ślubu żydowskim parom, w których ktoś jest imigrantem ze Związku Radzieckiego o ile osoba ta nie dokona testów genetycznych potwierdzających pochodzenie.

Nasuwa to oczywiste skojarzenia do skandalicznych badań czystości rasowej stosowanych przez niemieckich nazistów w celu wyselekcjonowania rasy aryjskiej i ustalenia kto należy do rasy uważanej za mniej wartościowe. Nazistowscy antropolodzy pozostawili spory materiał badawczy dowodzący swojej obsesji na punkcie czystości rasowej i pomiarów.

To doprawdy chichot historii, że 70 lat po szokujących wydarzeniach, które rozegrały się w Europie podczas II wojny światowej, co skutkowało zagładą wielu milionów [sic! – admin] europejskich Żydów, potomkowie prześladowanych stosują w swoim kraju zasady przypominające te obowiązujące w latach czterdziestych w III Rzeszy. Co szczególnie zaskakuje prześladowani są nie tylko Palestyńczycy, ale szykany i rasistowskie oczekiwania kierowane są już nawet względem swoich współplemieńców zamieszkujących obszar dawnego Związku Radzieckiego.

Njwyraźniej z jakiegoś powodu izraelscki Rabinat nie wierzy, że przybysze z dawnego ZSRR są rzeczywiście Żydami. Jednak żądanie potwierdzenia tego badaniami DNA można uznać za szokujące. Podobnie uważa część opinii publicznej w Izraelu. Władze tego kraju bagatelizują tą praktykę twierdząc, że była ona stosowana w marginalnej ilości spraw.

https://zmianynaziemi.pl

Nie wiemy, o co cały ten rejwoch. Uważamy, iż praktyki stosowane w Izraelu należy jak najszerzej rozpowszechnić. Martwi nas tylko jedno: gdybyśmy na podstawie badań genetycznych odłowili w Polsce Żydów i odesłali ich do Żydolandii.. to kto by wtedy rządził w naszym kraju? Kto grałby w filmie i TV? Kto wydawał by gazety?
Admin

Komentarzy 30 do “W Izraelu wykonuje się testy DNA, aby ustalić kto jest Żydem”

 1. SS Słowiańska Siła said

  POBIERAJCIE SZYBKO ŻEBY NIE ZNIKŁO: https://chomikuj.pl/xarxar/e-booki/historia/Prahistoria+Ziem+Polskich

  https://www.youtube.com/watch?v=lBstVDOvFns

 2. Nie wiemy, o co cały ten rejwoch. Uważamy, iż praktyki stosowane w Izraelu należy jak najszerzej rozpowszechnić. Martwi nas tylko jedno: gdybyśmy na podstawie badań genetycznych odłowili w Polsce Żydów i odesłali ich do Żydolandii.. to kto by wtedy rządził w naszym kraju? Kto grałby w filmie i TV? Kto wydawał by gazety?
  Admin;

  oj gospodarzu , bieda nastąpiła by straszna >? .

 3. jasiekztoronto said

  Re: Artykul..
  No prosze…Jak szybko zydzi „podlapali” moj pomysl z DNA…o ktorym dosc sporo czasu napisalem na ten wlasnie temat tutaj w Gajowce…
  A jednak „zmjowe plemie” czyta Gajowke…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. NICK said

  Genotyp żyda, poproszę.

 5. Wieloimienny said

  „Nie wiemy, o co cały ten rejwoch. Uważamy, iż praktyki stosowane w Izraelu należy jak najszerzej rozpowszechnić. Martwi nas tylko jedno: gdybyśmy na podstawie badań genetycznych odłowili w Polsce Żydów i odesłali ich do Żydolandii.. to kto by wtedy rządził w naszym kraju? Kto grałby w filmie i TV? Kto wydawał by gazety?
  Admin”

  Kto zasiadałby w episkopacie?

  ———–
  Właśnie!
  Admin

 6. Moher49 said

  W Polsce tez trzeba takie badania każdemu zrobić. Mówią, że narodowość jest w peselu ?.

  ———–
  To taka legenda miejska. Nigdzie nie znalazłem konkretnego algorytmu wyznaczania narodowości z Pesela, choć wiele o tym pisano.
  Admin

 7. lopek said

  Ja myślałem, że oni się po zapachu poznają – oczywiście po zapachu duszy – ponieważ Bóg takich dusz – jakie oni mają – z pewnością im nie sprezentował.

 8. Ale dlaczego? said

  Co to znaczy postęp. Już nosa nie mierzą 😉

 9. jasiekztoronto said

  Re: 4 NICK
  Wszystko we wlasciwym czasie…
  Czyzby NICK mial jakies watpliwosci co do wlasnego DNA???…

  Re 8 Ale dlaczego…
  Dosc czesto „czlonkowie” zmijowego plemienia poddaja sie „makijazowi” chirurgicznemu, a zwlaszcza ci w ktorych „zainwestowano” dosc spora ilosc czasu „szkoleniowego”…

  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 10. ojojoj said

  do 4 Nick
  Tez mnie to zastanawia. Przeciez chazarskie DNA rozni sie od tego semickiego. Palestynczycy maja semickie DNA, a zydy nie utożsamiaja sie z palestynczykami, nie lubia ani antysemitow ani palestynczykow – no to jak oni w koncu sprawdzaja ten genotyp?

 11. NICK said

  Proszę
  Pana Jaśka.
  Toż napisałem. NIE DNA.
  „Czyzby NICK mial jakies watpliwosci co do wlasnego DNA???…”

  WRÓG.

 12. NICK said

  Zda misię, że Pan tu uprawdzasz.

 13. NC said

  Przeważajaca większość Izraelitów po poddaniu ich testom genetycznym musiałaby zostać z tego kraju deportowana…

  ….. a po testach psychologicznych – wsadzona dożywotnio do domów wariatów.
  Admin

 14. RomanK said

  Badanie Zydow na DNA to idiotyzm:-))))) Przeciez to mieszancy….
  Jak powiada moj koles Szmule…ruski zyd -jak sam powiada o sobie „Jewrej kolbasnik”… zydem moze byc kazdy…gojem musi sie urodzic:-)))))
  Wystarczy sie obrzezac i zadeklarowAC..I MOZESZ nosic kapeluch, kippa, mozesz wierzyc, ze dostaniesz 2800 niewolnikow- jak przyjdzie Mesjasz… dostac paszport w Israelu i zapomoge….
  Za to mozesz dostac po zydowskim ryju, byc wykopanym z czegos tam…ale w sumie da sie zyc:-)))

  ————-
  Żaden konwertyta na żydowskość nie jest uważany za pełnoprawnego żyda.
  Admin

 15. lewarek.pl said

  Żeby było śmieszniej, to Palestyńczycy mają większą pulę genów haplogrupy J1 i J2 (ok.80%) niż mieszkający w Izraelu Izraelici (ok.60%). Geny haplogrupy J1 i J2 z małym udziałem haplogrupy E są właściwe dla starożytnych Żydów. Wniosek? W Izraelu Żydzi są mordowani przez Izraelitów. I kto tam jest antysemitą?

 16. Olo said

  W całej historii powszechnej świata nie było bardziej bandyckiego, rasistowskiego i złodziejskiego państwa niż dzisiaj jest nim Izrael. Chazarskie qurwy rządzące tym ścierwopaństwem nie sa żydami. Ukradli semickim żydom tożsamość i historię, a Palestyńczykom ziemię.

 17. Olo said

  @ Lewarek

  Niezależni badacze uważają, że większość tego ścierwa to haplogrupa „Q” i różne podgrupy „R1a1”, a w ich badania wierzyć nie należy. Każdy chazar to bandyta, złodziej i oszust.

 18. Troll Polonii said

  O tych sadach i slubach rabinackich to juz bylo dawno temu w gajowce.
  Mozna miec slub zydowski poza Izraelem ale w Izraelu rabin moze slubu nie uznac. Nawet przechrzty moga miec nie uznany slub bo sie na przyklad okazuje, ze „przechrzcily sie nierzetelnie tylko dla pucu”; nie ze wzgledow religijnych tylko biznesowych itp.
  W Izraelu nie ma swieckich slubow.
  Z jakichs blizej niewiadomych powodow Izrael jest krajem…religijnym.
  W glowe zachodze jak sie zenia zydzi -ateisci, w kraju gdzie nie ma swieckich slubow..

  Bo jesli zyd – to genetyka a nie religia, to jak sie zenia genetyczni, niereligijni zydzi i kto im udziela slubu?

  Jest jednak wazny element religijny: zyd, nie uznany przez rabina, nie moze byc obrzezany ‚religijnie’ przez mohela. Musi go obrzezac lekarz w szpitalu. A takie obrzezanie swieckie nie daje stuprocentowego zydostwa.

  I kto moze biednemu zydowi rozwiac pewne niewatpliwe watpliwosci :
  W tych badaniach genetycznych, to jaki material genetyczny bedzie brany pod uwage?
  Bo wiadomo z sumeryjskich i babilonskich zapisow, ze:
  – Abraham byl Amoryta.
  – Zydow wtedy, ani dlugo potem, nie bylo
  – hebrajskie plemiona nie maja nic wspolnego z zydami, bo to juz badali na uniwersytecie w Tel Awiwie calymi latami ale wynikow nie wolno do tej pory oglosic
  – no i zwiazane z tym pytanie: Jak dlugo beda trwaly te badania obecnie zaplanowane i kiedy beda ogloszone wyniki?
  Szalenie to skomplikowane.
  Bo dzieci z matki zydowki, ktorej rodzice byli przechrztami, tez beda badane genetycznie?
  Znaczy sie … zyd – to niekoniecznie Zyd?
  A jak nie zyd- to kto?/co
  No bo jesli np. jakis dajmy na to Singer musial sie przechrzcic na Polaka, Macierewicza – i teraz znow okaze sie, ze musi sie ‚odchrzcic’ z powrotem na zyda (zeby np. wnuki byly obrzezane przez mohela) – to na jakiej podstawie bedzie klasyfikowany? Bo podobno jest teraz katolikiem. Czy moze sie stac wierzacym zydem?
  Bardzo to wszystko szalenie skomplikowane i znow narody swiata beda placic sciepke i za badania genetyczne w Izraelu i za przygotowanie dokumentow tozsamosci..genetycznej.

  A potem, tradycyjnie, przyjda procesy o …oszustwo i korupcje i przyznawanie odszkodowan poszkodowanym nie-zydom, ktorych zakwalifikowano jako zydow …i odwrotnie.

  Wlasciwie, z jednej strony, to Syria czy Iran powinny sie bradzo ucieszyc z powodu tych badan genetycznych w Izraelu.
  Bo te badania moga wykazac, ze na przyklad genetycznych zydow w Izraelu jest…0.5%.
  I wtedy…co? Beda wyrzucac niekoszernych zydow z Bliskiego Wschodu?
  Czy moze zydzi z Iranu (podobno babilonskie) przejma rzady w Izraelu?
  Rozwala caly Knesset jako genetycznie nie-kosher?

  Gorzej dla Europy.
  Bo moze sie okazac, ze Chazary beda odtwarzac panstwo chazarskie i nierasowe zydy znow zasilac Europe i sie przesiedlac glownie na Ukraine i do Polski.

  Kolomojski juz od dawna przygotowuje Pietropawlowsk jako stolice Izraela Nr 2 (klon Izraela ?)
  A potem sie okaze, ze bywsza Chazaria sie rozciagala od Amuru (Birobidzan) po …Odre a nawet po Sekwane.

  Tylko sie zastanawiam, po co zydom Wzgorza Golan??
  Wlasnie globalista, wujo Trump podarowal w prezencie swojemu kumplowi Bibiemu, Wzgorza Golan, ktore naleza do Syrii.
  W Izraelu nadchodza wybory.
  Netanjahu potrzebuje troszke prezentow, zeby wygrac te wybory.
  I jesli uda sie okrasc Syrie i przylaczyc Wzgorza Golan do Izraela
  to wtedy….
  Bibi moze byc zwolniony z badan genetycznych..
  Wystarcza mu geny ..warszawskie.

 19. ŻYDOWSKA MONOLATRIA to klasyka RASIZMU.NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.

 20. Piotr Podgórni said

  „Diabeł jest waszym ojcem” – stąd wniosek, że musieli by porównywać DNA żyda do DNA diabła.

 21. JerzyS said

  Witold Hake: Szlachta polska pochodzenia żydowskiego #65 KONDOMINIUM News

 22. Irek said

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-polska-nie-jest-miejscem-dla.html

  6 VI 2018 cz 1 Polska nie jest miejscem dla Żydów
  Środa, 6 czerwiec

  Pisz dziecko. Nie lękaj się. Zapisz:

  Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani. Polska nie jest miejscem dla Żydów.
  Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili.
  Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo. Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg.
  Polska jest krajem starożytnym. I była takim już, gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami.
  Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj, ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli.
  Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie (Intronizacji) – zginiecie.
  Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny?
  Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga.
  Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie.
  Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem.
  – Chwała Tobie Chryste.
  – Pokój Tobie moje [dziecko] i pokój wszystkim Polakom ( i
  też na obczyźnie) dobrej woli.

 23. Birton said

  „Panie Posłanki i Panowie Posłowie – przypominam, że dziś bezpłatne badanie DNA na 100% żydowskość, wg norm izraelskich, zapraszam do sali 232 od 16:00; po badaniu uzyskacie Państwo certyfikat w języku hebrajskim, angielskim i polskim; szalom, do zobaczenia u Nożyków” – powiedział Marszałek Sejmu RP
  czekamy!

 24. peacelover said

  …..i bardzo dobrze !!!! Teraz juz bedzie dokladnie wiadomo , kogo nalezy wyslac na ulice , by go psy pozarly !!!!!
  …a kogo jeszcze powstrzymac !!!! …i tu juz nie bedzie pomylek !!!! … bardzo optymistyczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))

 25. revers said

  Migrantow z afryki tez sie wy.la z Izraela i to 1 – szo peoratywnie, choc do Marokka i marokkanksiego izraela niedaleko z podpisanymi deklaracjami przez starszych braci w wierze, lub poddaje steryllizacji dobrowolnej lub szczepionkowej.

 26. anne said

  Co do chichotu historii w świetle „holocaustu”, to pozwolę sobie ironicznie nadmienić, że jedynym z naukowców, którzy w największym stopniu przyczynili się do produkcji cyklonu B, był wroclawski żyd Haber, propagator użycia broni chemicznej podczas IWŚ. ( Davies, Mikrokosmos)

 27. Troll Polonii said

  25
  Revers

  Emigranci z Afryki to sa zydzi, ktorych kiedys Izraelici przesiedlali do Izraela, nawet na sile, przed bombardowaniem Jemenu. Swoich trzeba ratowac.

  Ale teraz caly Izrael sie wybiela. Potrzebna im jest rasa albinoska, bo planuja sie przesiedlic do Europy, wiec wypada jakos wygladac po europejsku.
  A to 5-te plemie moze im tylko namieszac w badaniach antropologicznych,

  Yemeni Jewish Dance – YouTube

 28. Sarmata said

  Zbadali im krew i kał, bo chcieli wiedzieć czy mają żydostwo we krwi czy w dupie.

 29. Żyd z powołania said

  Same bzdury.. przecież zarówno Palestyńczycy (bliskowschodni Arabowie) jak i Żydzi- wywodzą się z blisko spokrewnionych ze sobą plemion semickich! Świadczą o tym chociażby wywodzące się z jednego pnia języki.. a zresztą- jak pisał onegdaj wybitny polski poeta nota bene pochodzenia żydowskiego- ” gdy swoją krew i waszą sprawdzę, wierzcie mi, jedna będzie jucha”.. już można by prędzej ludom bliskowschodnim imputować posiadanie genów neandertalczyka, bo tak stwierdzili, bądź co bądź, biolodzy molekularni… A co do bycia żydem- wg judaizmu reformowanego jest nim ten, to się nim czuje, tak jak ja…

 30. Carlos said

  Chyba z 15 lat temu – w Chicago- czytalem , nasi starsi bracia chcieli walczyc z Palestynczykami gazem, krory by dzialal tylko na nich. Ale okazalo sie ze maja te same geny, co rzydki i nici z tego. Nie pamietam zrodla ani szczegolow , niestety…

Sorry, the comment form is closed at this time.