Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wiccanizm, czyli demoniczna tożsamość feminizmu. Zobacz, jakie ma związki z satanizmem.

Posted by Marucha w dniu 2019-03-21 (Czwartek)

Jednym z wielu ciekawych tematów poruszonych przez księdza Andrzeja Zwolińskiego w publikacji „Halloween. Zabawa czy zagrożenie?” wydanej przez wydawnictwo Monumen jest kwestia wiccanizmu, czyli demonicznej tożsamości feminizmu.

Wiccanizm został upowszechniony przez ruch feministyczny. Wiccaniści twierdzą, że odwołują się do mających rzekomo w średniowieczu działać kapłanek pogańskich kultów płodności (co zresztą świadczy o braku logiki, bo odwołując się do rzekomych kultów płodności, wspierają mordowanie nienarodzonych dzieci).

Wiccanie czerpią z dziedzictwa takich satanistycznych organizacji jak Ordo Templi Orientis. Autorem rytuałów (w tym rytuałów inicjacji i sex rytuałów) wiccan był twórca współczesnego satanizmu Aleister Crowley.

Dynamiczny rozwój ruchu czarownic nastąpił w USA po II wojnie światowej, przez kolejne podziały powstały ogólnokrajowe organizacje z hierarchią i wtajemniczeniami.

W wiccanizmie wszyscy wyznawcy inicjowani są na kapłanów. Wiccanizm uznawany jest za czwarta fale feminizmu (pierwsza był matriarchat, drugą sufrażystki, a trzecią Ruch Wyzwolenia Kobiet). Wiccanie oddają część bóstwom zwanym „Boskim Królem Słońce” i „Boginią Wielką Matką” (uosabiana przez Księżyc i Ziemie). Pierwiastek kobiety jest według wierzeń wiccan dominujący, Bogini jest wieczna, ona daje życie swojemu synowi i jednocześnie mężowi Słońcu.

„Feministyczny poganizm szczególnie żywotny jest w Stanach Zjednoczonych”. Łączy „gnostyckie wierzenia o własnej boskości z czarną magią”. Rytuały religijne feministek czerpią z rytuałów czarownic. W rytuałach ważna jest magia, szczególnie seksualna. Liczne organizacje religijne feministek odwołują się do pogańskich wierzeń Egiptu i Celtów oraz do satanizmu.

Odwołujące się do pogaństwa wierzenia feministek często odrzucają idee osobowego Boga, a głoszą ideę wszechobecnej energii.

Poprzez wiccanizm widoczne są związku wierzeń feministek z satanizmem. Sataniści cztery razy do roku świętują sabaty, na których gromadzą się wyznawcy Szatana i Lilith. Sabaty odbywają się 21 marca, 22 czerwca, 21 września i 22 grudnia. Inne święta satanistyczne mają miejsce 2 lutego, 30 kwietnia, 31 lipca, 31 października — Halloween jest świętowane i przez satanistów i wiccan, według Anton Szandor LaVey, autora Biblii Szatana i twórcy kościoła Szatana, świętowany również przez w wiccan „Halloween jest najważniejszym dniem w roku dla kościoła Szatana” (dzień ten sataniści świętują czarnymi mszami i rytualnymi orgiami seksualnymi, mającym być wyrazem oddania duszy demonom”). Lucyferianie zaś w Halloween składają ofiary z dzieci i dziewic.

Warto też pamiętać, jaka jest historia okultyzmu, do którego odwołują się i wiccanie i sataniści. „Na przełomie XVI i XVII wieku nastąpiło wykrystalizowanie się okultyzmu, rozumianego jako swoiste zestawienie gnozy (wiedzy tajemnej) i magii (praktyki wyrażającej się w technikach i rytuałach). Do okultyzmu zalicza się magie, alchemie, astrologie i teozofie. Okultyzm to praktyki, korzystanie z sił, zdobywanie wiedzy tajemnej, magia, wróżbiarstwo, spirytyzm i pseudo-medycyna okultystyczna. Ezoteryzm zaś to wiedza teoretyczna wykorzystywana w okultyzmie, przekazywana w sposób zorganizowany i zrytualizowany (tylko wtajemniczonym).

Za powstaniem współczesnego satanizmu i początkiem bluźnierczych rytuałów stoją, co ciekawe, kobiety, W XVII, we Francji za panowania Ludwika XIV, należące do elity francuskie arystokratki zatrudniły 60 kapłanów odstępców (rozpustników, i tych parających się okultyzmem), by ci odprawiali czarne msze. Podczas czarnych mszy składano ofiary z małych ochrzczonych chłopców, odprawiano sex rytuały, bezczeszczono eucharystie, rzucano zaklęcia. Uczestnicy czarnych mszy spożywali krew ofiar zmieszaną z moczem prostytutek i winem.

Czarną mszę odprawiano na leżącej na ołtarzu nagiej kobiecie. Rytuałowi towarzyszyły czarne świece zrobione z tłuszczu zamordowanych ochrzczonych dzieci, odwrócony krzyż. Kielich wykorzystywany w rytuałach nie mógł być złoty. Podczas czarnej mszy uczestnicy podpisywali cyrografy, by sprowadzić na swoich konkurentów nieszczęście. Praktyki te kontynuowały kolejne satanistyczne sekty.

Destruktywne ruchy polityczne, choć deklarują swoją naukowość, a czasami i ateizm, bardzo często mają ezoteryczne źródła. Tak było i w wypadku nazizmu, a nawet w wypadku komunizmu. Również i dziś warto dostrzegać ezoteryczne źródła współczesnej lewicy.

Jan Bodakowski
https://prawy.pl

Komentarzy 6 to “Wiccanizm, czyli demoniczna tożsamość feminizmu. Zobacz, jakie ma związki z satanizmem.”

 1. SS Słowiańska Siła said

 2. lopek said

  „Również i dziś warto dostrzegać ezoteryczne źródła współczesnej lewicy.”
  ==========
  Przede wszystkim dziś – bo czarci pomiot też się uczy w skuteczności przerabiania ludzkości na szatańskie odchody.

 3. Feminizm, to uczynienie z histerii reguły, sposobu myślenia.

 4. Maverick said

  Polecam do obejrzenia :

  Dobry wyklad jak lewactwo kontroluje narrację.

 5. W ocenie tragicznej śmierci mojego brata Janusza biskup pomocniczy Andrzej profesor Siemieniewski ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.
  Odnosząc to do powyższego dramatu taki wniosek,że KOBIETA ma PRAWO do:
  -śmiertelnego podżegania,
  -organizowania ceremoniału pogrzebowego w zakłamaniu o rodzaju poniesionej śmierci,
  -dewastacji nagrobka postawionego dla moich Rodziców.

 6. Voodoosch said

  Crowley to byl zwykly celebryta co wyplynal na propagowaniu satanizmu. Wicca i satanizm Crowleya, to wydmuszki stworzone przede wszystkim dla orgii seksualnych i pieniedzy. Wymyslone wierzenia, ktore mozna porownac do swiata Marvela.
  Parodia mitologii celtyckiej.

Sorry, the comment form is closed at this time.